Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt Mindenkinek!

Anna most ébred, én meg hulla vagyok.
Délután vendégségbe megyünk, délelőtt azért leszek valamennyit.
Szép hétvégét Mindenkinek!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Andi!
KépekKépKépKép Anna baba még mindig gyönyörűKép, és a majdnem fiad is nagyon helyes! Exfeleség téma nagyon nem egyszerű, sajnos megtapasztaltamKép
Többiek, hol vagytok???

Enyém apa a változatosság kedvéért dolgozik, úgyhogy ma egész nap vagyok. Annyira nem szeretnék magamban beszélgetni!!!Kép

Pusz
Vendég
 


PlázacicaKép!
Hova tüntél???

Pusz
Vendég
 

 
 

Itt vagyok, de főznöm kell ezerrel. Nálunk végül is nincs baj az exélettárssal. Örül, hogy jönnek a gyerekek, meg hogy velem is milyen jóban vannak. Kifele Kép De hogy belül, mit gondol azt nem tudom.
Én mindig mondom nekik, hogy csak akkor jöjjenek, ha kedvük van, de arról nem tehetek, hogy nekik mindig van kedvük.
Laci exe 8 évvel idősebb volt tőle és meg épp annyival vagyok fiatalabb. Igy a gyerekek nem pót-pót anyának néznek, hanem barátnak.
NA megyek, mert most meg a kutya hülyült meg.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Mit főzöl? Nálunk csülök-light leszKép
Örülj nekiKép Én egy regényt tudnák írni, ex-el kapcsolatban, de rágondolni sem akarokKép Annak viszont nagyon örülök, hogy Dávid szeretKép
Mail ment!
Pusz
Vendég
 


Borsó leves +krumpli pogi.

Bocsi. de alulnézetből irok, mert a földön vagyunk.Kép

Nekem mindegy a kocsi miatt.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Senki egész nap??? Nem szép!!Kép

Kika,
jártunk felétek, de nem volt nálam a telefonszámodKép Beugrottunk nővéremékhez, én akartam odaadni a kicsinek a diabetikus MikulástKép Ja, ők a 14-ben laknakKép

Most éhes a legkisebbem, meg tanulnom is kéne, de még jövök majdKép

H.
nalika
 
 


Sziasztok!

Mi is hazaértünk!

Anna nagyon aranyos volt, végig vigyorogta az egész vendégeskedést. Meg a városban is sétáltunk egy nagyot. Jó kis nap volt a mai.

Holnap 9-kor rakják felé a fiúk az erkélyre az esővetőt.Amig az felkerül, addig nem leszek, mert beszorulunk a kisszobába Kép

NAgy volt a pangás csajok! Nem vagyok ehhez hozzászokva!!!!!!!

Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Hajni!

anyud: Sajnálom nagyon! Nagyon szurkolok!

Andi!

Milyen volt Anna fél tortája?
Szép családod van!
Én is azt gondoltam, hogy 2 nap suli után milyen jót fogok olvasni.Hááááát hamar a végére értem, nem panaszkép mondom.

Bea!

Hogy álnak a képek?

pusz
E.
eve
 
 


Egy kis humor.Kép



A nők sosem vadásznak a férfiakra. Viszont az egérfogó sem vadászik az egerekre, mégis ugyanaz az eredmény.

Ismertem egy olyan csúnya nőt, hogy mikor a fényképét e-mailben küldte el, felismerte az antivirus.

Mindenkinek joga van hülyének lenni, de te visszaélsz a lehetőséggel.

házasság egy olyan dolog, ami egy karikát varázsol a nő ujjára - és kettőt a férfi szeme köré.

Az öregkor legbiztosabb jele az, ha a gyertyák többe kerülnek, mint a születésnapi torta

Mennyit kell még tanulnom, hogy hallgatni tudjak?

Ha éhes vagy, nyalj sót - akkor majd szomjas leszel.


Szép álmokat!
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Eve!

Egy barackos piskóta lett csak, mert gyorsan jöttek a gyerekek.
De elfogyott!

Köszi, a családom szép tényleg. A "gyerekek is" bár ugye ők nem az én családom. De olyan , mert úgy viselkednek. Ez nekem nagyon jó.

Annát ötödször pakolom vissza alvó pózba. Ő meg csak röhög rajtam. Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sütöttem 2 adag muffint, lány alszikKép
Ti hol vagytok??

H.
nalika
 
 


Na akkor eltűnök én is...
Holnap nem leszek, csak esteKép

Köszönöm, hogy szurkoltokKép

Jó éjt mindenkinek!!!Kép

H.
nalika
 
 


SziasztokKép

Azért én is bekukk.Kép Erre ekkora a pangás, 3 perc alatt visszaolvastam.Kép

Akkor és is gyors leszek és megyek pihizni.

Képzeljétek tegnap éjjel Gergő kihagyott egy szopcsit, este 8 után hajnal fél 5-kor evett! Alig akartam elhinni!Kép Persze a cicim kő kemény volt, a melltartóbetét tocsogott a tejcsitől, melltartó és hálóing átázva!Kép Kíváncsi vagyok mi lesz ma éjjel, úgy szeretném, ha innentől fogva ez lenne az új rend! De félek csak véletlen volt.KépKép Viszont napközben már 4 óránként eszik Mókuskám, magától állt át.Kép És már 10-12 perc alatt befejezi a szopit, nem úgy mint eddig 20-30 perc alatt! Szóval növögetünk mi is!Kép

Ma vendégségben voltunk délután, ezért nem jöttem, és onnan este 8-kor értünk haza.

Holnap remélem tudok jönni és Ti is itt lesztek!

Addig is pusziKép

Orsi

avocado
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

először is : A férjem kérésére a a postafiókom megszűnik. Törlöm a profilból is, ha sikerül. Természetesen a babaneten változatlanul elérhető vagyok.

Itt minden rendben egyébként, jön Laci egy haverja felteszik az esővetőt az erkélyre, igy mi a kisszobába leszünk délelőtt. Ott meg nincs gép. Kép
Délután leszek, bár megint megyünk a városba is.

Millió pusz: Mindenkinek!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!
Ma megint egyedül leszek?Kép
Andi! Mi az, hogy ott nincs gép???Kép

Orsi!
Gratula a 4 óráhozKép Az éjszakához meg főlegKép

Eve!
12 kész van Kép

Hiába néztem a postafiókom, nem volt benne se muffin, se piskóta!!! Ezt, hogy gondoljátok?Kép

Pusz
Vendég
 


Vendég
 


Lányok!

Mi ez a lazaság itt!!!!!!!!!!!!

Új topikot nyitok, ha nem jöttök ! Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Én itt vagyok de nem sokáig mert lassan megérkeznek a vendégek. Kép

Nálatok mizújs?

R.
chello
 
 


Én is benéztem, de sajna fújnom kell, amíg Gergő hagyja, mert csütörtökön koncertem lesz.
De azért még próbálok jönni.Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Bea!

Te egy művész vagy!Kép
GYŐŐNYŐŐRŰŰEK! Nem jutok szóhoz!

Andi!
Piskóta tallér? Az tényleg baba méretű!KépAz új topikkal még +várhatnád a jövőhónapot!Kép
Egy hónapon bellűl nem túlzás 2 Új topikot nyitni??Kép
eve
 
 


Chello!!!!!

Millió pusz!

Itt rendben minden! Most már!
a gépemről egy progi 100 db kémprogramot szedett le!

Most próbálok valami kaját kotyvasztani, aztán megyünk a Tesóékhoz a városba.

Noncsi jól van??????????

És Te?
Most már gyere ha van időd!!!!!!!!!!

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Orsi!

Milyen koncert?
Mit "fújsz"? ( Én csak az orromat tudom, de azt reggeltől estig!Kép)
eve
 
 


Na szépKépKépKép Ti jöttök, én meg lassan megyekKép Pedig egész nap egyedül voltam a babócámmal, de nem jött senkiKép Apa dolgozik, bár mondtam neki, hogy marhára kezdem unni, hogy soha nincs egy hétvégénk! Közöltem vele, ha két ünnep között egy napot is dolgozni mer, elválokKép
Andi! Ha új topikod lesz, én megyek utánad!!!Kép
Eve! Köszi, de egy kicsit túlzol, nem?
Orsi! Hol koncerteztek?

Pusz
Vendég
 


Eve!!!!!

Már akkor is megmaradunk Neked, csak ne legyen sok arany nálad, mert nem szeretem az aranyba foglalt dolgokat Kép


Irigykedsz ugye, hogy neked nem jut eszedbe új topikot nyitni! Kép


Orsi!

meg csak fújja.......

Lehet, hogy elindulunk a városba, bár apának nem olyan a feje ebben a pillanatba....
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Bea!

Nem túlzok nekem tényleg tetszenek!
Nem hiszel nekem?Kép

Andi!

Mi a baja apának?
Irigyellek vagy sem már nem szabadúlsz tőllem!Kép

Eve
eve
 
 


Sziasztok Csajszikák!

Vagyok ám én is! Azt hiszem, Kika kérdezte, hogy meddig lesznek vendégeink, jövő hét vasárnapig, így addig elég ritkán tudok jönni. Főleg, hogy tegnap délután már ki is kellett kapcsolni a gépet, mert a keresztfiamat úgy kellett elvonszolni a játékoktól, így azt mondtuk neki, hogy elromlott a gép KépKép Most épp sétálnak, így "büntetlenül" írhatok Kép

Mi jól vagyunk, a leányzóm nagyon belejött a hasraforgásba, csak utána hason utál lenni Kép Vissza meg még nem tud fordulni, így egy idő után el kezd reklamálni Kép

Andi!
Látom, jól sikerült az ünneplés, nagyon helyes a család többi része is KépKép
Plázacica Kép

Bea!
Te is jókor tudsz géphez jutni Kép

Hajni!
Látom, tanulsz ezerrel Kép Muffin Kép Hol van???

Hugi!
Epéd rendbe jött már??

Eve!
Mikulás-ünnepség Kép Biztos aranyosak lesznek a törpék Kép

Kika!
A Gyes, mint kiderült, engem nem érint, mert mivel külföldön vagyok, nekem nem is fog járni. Nem igazán értem, hogy miért, mert a TB-t akkor is Magyarországon fizetjük Kép Még jó, hogy a GYED jár Kép

Orsi, Ramcsi!
Puszi nektek is Kép

Ha tudok, még jövök, de nem merek ígérni
semmit Kép!

Puszi mindenkinek!
K.

Kép
lujzika
 
 


Szijjjja Kriszta!Kép
Annyi látnivaló van Berlinben, szerintem minden nap mehetnének egy kicsit sétálni!Kép

Eve!
Jól van na, nekem is tetszenekKép Csak a művészt érzem erősnekKépKépKép

Pusz
Vendég
 


Kriszti!

Mikulás ünnepség: Be lehet menni +nézni őket, azért vagyok olyan izzgatott! Remélem nem hoz rám szégyent az én kis csibészkém.Kép(Bár attól jobban tartok, hogy én fogok rá szégyent hozzni azzal, hogy pityeregni fogok!KépKép)
eve
 
 


Bea!

Te kis kishitű!KépKépKép

Eve
eve
 
 


SziasztokKép

Elég zsúfolt hétvégénk van,így csak bekukk. Tegnap is vendégjárás, ma du. is jönnek hozzánk. Szóval mozgalmas hétvégénk vanKép
Anna nagyon édes, képzeljétek próbál hason fekve előre haladni, nem igazán tudom leírni milyen mozgást végez, de a popsiját megemli és a lábával löki magát. Nem tudom ez mi, dehogy nem a kúszás az tutiKép Inkább fóka mozgásKépKép

Nagyon kihalt hétvégén a topicunk, de ez érthető mindenki ilyenkor pótolja a hetetKépKép

Hugi,
Veled mi van, régen írtál?????

Lujzi,
Hát akkor most Berlin all day?Kép

Nali, Kár, hogy nem telefonáltál? Hány éves a testvéred babája akinek a diab. mikit vittétek???
Anyukád???

Andikám, Te is elég laza voltál a hétvégén. Gondoltam Rád tegnap, mert muffint sütöttem és megint beleragadt a formábaKép Lehet, hogy beiratkozom Hozzád.

Orsi,
Hol játszol?

Eve,
Nem igazán értettem.....??????Kép

Most el még este próbálok jönni, de nem ígérem. Holnap de. mennem kell okítani, de du. leszek.
Pusz
kika
 
 


Bea!
Az a baj, hogy néha illik azért velük is mennem Kép Délelőtt pl. velük voltunk, mondjuk Eszterkémre is ráfért a levegőzés Kép

Eve!
A pityergés majdnem biztos, én még akkor is bőgtem, amikor az unokahúgom kislánya szerepelt az oviban Kép

Kika!
Eszterkémből valszeg remek gyorsúszó lesz, mert hasonfekve nagyon olyan mozgást produkál Kép

Pusz
K.

Kép
lujzika
 
 


Kika!
Kis fókaKép Te mit okítasz?

Kriszta!
Jól van, naKép Persze első a családKép, de nekünk is nagyon hiányzol!!!Kép
Vendég
 


Kika!

A mailt nem értetted? Ha igen akkor szólj és írok másikat érthetöbben!!Kép

Kriszti!

Akkor már bizti,hogy szégyent hozok a lányomra!KépKépKépKép
eve
 
 


Eve, Bea
Fuvolázom. A "volt" zeneiskolámnak lesz jótékonysági koncertje, azon fogok fújni, mert megkértek.Kép Jól is jött, mert így legalább elővettem a hangszert, mert már jó pár hónapja nem gyakoroltam.Kép Ugye az utolsó hónapokban már nem bírtam, aztán szülés után időm nem volt rá. De így muszáj volt.Kép

Kika
Zenekarban éppen sehol, amúgy zeneiskolában tanítottam szülés előtt, és majd oda megyek vissza GYED után.

Andi, Kriszta
PusziKép

PuszKép

Orsi

avocado
 
 


ÉN NEM TUDOK MUFFINT SÜTNI!!!!!

Sziasztok!

Hát mi csomagoltunk és maradtunk Kép
Apának nem volt kedve. Beigért mindent (amit nem fog teljesíteni), csak ma ne menjünk el itthonról.

GYerekek!

Letöltöttem 2 kémprogit és 100 db szemét kémledő volt a gépemen. Csak azt nem tudom mit kémked, amikor itt a babaneten nyilvánosan elolvashat mindent!

Eve nem is akarok szabadulni!!!!!!

afene, csengettek! Még jövök, remélem azonnal, addig is mindenkinek pusz!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Látom a pasik jópár km.-rel odébb is olyanok mint itt!!KépKép Miénk apa is ilyen!! Ígér + igér+ "pont most akartam"+.....KépKép
Örülök, hogy nem akarsz szabadúlni!
Miért nem raktál ki egy táblát, hogy " NE ZAVARJ NETEZEK!"Kép
Szóval ki volt olyan merész, hogy elszakítson tőlünk?Kép

Orsi!

Fuvola: az jó kis hangszer. Miket szoktál játszani? Klasszikus vagy modern átdolgozások?

pusz

Eve
eve
 
 


Eve!

A sógorom. De apa elrendzte a búráját, igy elment. Nem nagyon szeretik egymást. VAgyis a férjem nincs odáig a tesójáért, mert az egy kissé piás Kép

HA én kiraknám a táblát, akkor itt meghalna az élet. Mert , hogy a net állandóan megy.
Szerencsére ne kerül sokba.

Chello!

Merre vagy?
egyszer irsz, aztán eltünsz?????

Többiek?
Hugi csak nem beteg lettél?????????
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Eve
Klasszikus, ez az ami közel áll hozzám. Meg ugye ebben nőttem fel, Konzi, Fősuli, aztán zenekar, szóval...Kép De nem tudom mit értesz modern átdolgozáson? Könnyűzenét? Vagy klasszikus modernet, mert azt igen, azt játszom. De könnyűzenét nem.

O.

avocado
 
 


Megint felbukkantamKép
Vendégek elmentek én meg hulla vagyok, csak bekukk jó iccakátmondaniKép

Eve,
Igen magyarázd meg nem értem??????

Orsi,
Melyik zene suliban tanítottál a baba előtt?

Andi,
Küldök muffin receptet!Kép

Pusz
kika
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan Kikának: A tegnapi muffinom teljesen kijött a papírból!!! Ilyen még nem volt!! Majd írd le te hogy csinálod, közösen hátha kiderül a bibi... Telszámodat átírom a telefonomba isKép
Nővérem "babája" már 5 éves leszKép

Igyekszem ma még jönni, meg kicsit visszaolvasni is..

H.
nalika
 
 


Lányok jó lehet ez a muffin, de mennyit kell nekem ebből sütni, hogy apának elég legyen? Most annyi formát kell, hogy vegyek?
Én láttam a Stahlnál, ahogy csinálta, de azok nagyon kicsinek tűntek!
Megyek, csak holnap leszek Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
nem olyan kicsik azok a muffinokKép Én úgy szoktam sütni, hogy egy adaggal megsütöm, kicsit pihentetem benne a tésztát, kiszedem belőle, addigra egy kicsit kihűl és kezdhetem a másik adagot is keverni. Mivel én rakok bele papírt, így nem kell közben elmosogatni.

Eve,
én még mindig szoktam pityeregniKép Pedig már negyedikes... Szóval nyugodtan pityeregjKép Fénykép lesz??

Orsi,
grat a 4 órás szopikhozKép koncertKép

Krisz,
azért gyere addig is!!!Kép

Bea,
holnap biztos teljesebb lesz a létszámKép

Hugi,
mi van az oltással?? Mi kedden kapjukKép

Ramcsi,
használ a sampon??

Meli??

Jó éjt mindenkinek!!

H.
nalika
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Tessék most már előkerülni!
Hugi tán csak nem beteg vagy????????

MAjd jövök, de a lány igényel.
Pusz Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek Kép!

Még alszik nálunk mindenki, csak apa húzott már el a dolgozóba!

Hugi!
Tényleg beteg lehetsz, ha még ma reggel se kerültél elő KépKép

Meli!
Te még nálam is jobban eltűntél Kép

Andi!
Nálunk te vagy a topik megmentője Kép Már csak egy hét, és én is jövök ám gyakrabban!

Bea, Eve, Hajni, Kika, Orsi, Rami Kép
Puszi nektek is! KépKép

Lányok, én olyan boldog vagyok, hogy a lányom annyira barátságos, mosolygós mindenkivel! Kép!
Eddig azon aggódtam, hogy ha hazamegyünk, mindenki jóformán idegen lesz neki, és esetleg nehezen fogadja még a családot is, de most már látom, hogy nem lesz gond KépKépKép

Szép napot mindenkinek Kép
K.

Kép
lujzika
 
 


Sziasztok csajok!

Hugival mi lehet??? Mindenki benéz néha, de ő nagyon eltünt!Kép
Én lassan megyekKép Biztosítóba kell mennem, ami elég nagy meccs lesz. Képzeljétek, nem akarja átírni a bónuszom az új autóra, mert a régi(amit most kivonattam a forgalomból) még a lánynevemen van. Szerinte X Beáta bónuszát nem lehet átírni Y Beátának, azt mondta, hogy mielőtt kivonatom, csináltassak egy új forgalmit(8000-ért)!!! Csak mert ő nem tud olvasni!!! Az okmányirodában meg totál hülyének néztek, hogy mért akarok ennyi pénzt kidobni az ablakon??? Kiváncsi leszek...
Utána meg megyek a zárdábaKép

Puszi mindenkinek!Kép
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!


Előkerültem. Ha a lány nem lesz nyűgös akkor vagyok.

Andi, mail ment. Kép

Hajni, még nem tudok nyilatkozni de egyelőre úgy néz ki nem zsírosodik annyira a hajam. Remélem a szesszel együtt használni fog.

Pusz
Ramcsi
chello
 
 


Krisz!

Csak vigyáznom kell a topikomra! Kép

RAmcsi!

Jó hogy vagy , gyere, ha Noncsi békén hagy.

Bea!

Ne hagyd, hogy hülyének nézzenek. Ehhez anyakönyvi kivonatnak is elégnek kéne lenni. Annak csak elhiszik, hogy Te Te vagy.
Zárda Kép

Eve: oviban
HAjnikánk még alszikKép
Meli csak délután.
Kika???????

Orsi az majd jön, gondolom.

Hugi már idegesit, remélem m a már előkerül!!!!!

Ica is irt nekem tegnap, hogy majd jön, de most ügyeket intéznek Szlovákiában. Puszil Mindenkit.

Remélem nem maradt ki senki.

Szép napot!
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!
Csak bekukk, mert viszem Orsit az orvoshoz!Kép

Mindenkinek szép napot!KépÉs sok puszi!Kép

Eve
eve
 
 


Eve!

Beteg az ovónéni? Mi a baja? Remélem, hogy nem komoly!

VAlaki nem tudja a Hugit felhivni, hogy mi van vele?
HA valakinek van száma, akkor küldjétek már el emilben, vagy hivja fel valaki.

Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?