Új privát üzeneted érkezett!

Ánizs!
Írtam mailt! Kép Megvannak a szalvik! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Ánizs!
Nől a glóriád, figyelj!! KépKépKép

3,5 éve, nászúton én is vettem egy olasz magazint: Casamia-t A Stamperia-val együtt ott a linkje a lapomon, csak most javítjákKép
De az újságból kiindulva jónak kell lennie!

Kutatok egy kicsit franciaföldön is, majd linkelek, ha lelekKép
paat
 
 


http://www.cyberbricoleur.com/?r=fiches&qf=&p=1&cat=d&cld=&fiche=293#resultats

Temérdek jó cucc témasora, alul épp a dobozkészítésre mentem rá, de nyelvtudás nélkül is érdemes kalózkodni, jók a képek!!!
paat
 
 

 
 

Jöttem egy kicsit.
Lányok 2 olyat csináltam ma , hogy én is elvagyok ájulva. Kép)

Abby! Ne beszélj mán zőccséget, hájszen én is kaptam már Tőled ajit ! Kép

Anikó! Köszönöm!

Paat ! Télleg tuti az oldal , de valszeg kell hozzá egy egész nap mire ezt mind végig molyolja az ember. !KépBe is raktam gyorsan a kedvencekbe , nehogy ne találjak vissza. Kép

Menek vissza a másik szobába alkotok tovább.
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!

Mán megin itt vagyok és mutogatok:-(
Ezeket fejeztem ma be:
http://babanet.hu/album/main.php?album=3535&page=2&image=91888
és innen lapozva a végéig.
Az utolsó kisképeket inkább gyerekeknek szántam eladásra, remélem nem hiába reménykedem:-)))
Szoríjjatok nékem, holnap megyek árulni a művházba lesz egy vásár és ott próbálkozok.
Majd beszámolok az eredményről:-)))

Remélem mindenkinek sikerei lesznek és holnap este újabb gyönyörűségekkel találkozom itt.

De ma még azért jövök később :-)))
minimaxi
 
 


Sziasztok.

Átfutottam a topicot.

Jubi sok sikert!! Télleg nemsimán bejutós vásárKép De sztem tuti ott leszel!Kép

OFF:
Sztigris.
Nekünk januárban lesz 2 éve, hogy az akkor 1 éves Mimikém egy 4cm-es réz csavart nyelt le.
És szólt hogy AJA.. láttam acsavar fejét a torkánál.. nem kivánom senkinek az akkori pár percet. Akkor mág gödöllőn laktunk, a lakás alatt van az üzlet Apa ott dolg. egyből berohant vele a Bethesdába. Megröntgenezték, ott is volt a gyomrába, de hazaküldték... 4 nap mulva ujra rtg, már nem volt. és SEHOL nem találtuk meg a csavart .. hetekig őrizgettük a pelusokat (szag volt a zsákban , 4x szétszedtük az összeset...)
Kikakilhatta, és kipottyanhatott a pelusból, valszeg nagyi nem figyelte annyira a pelus tartalmát, mikor pelust cserélt 1-2x .
Azóta írtózom a csavaroktól a házban...

Bocsi az off-értKép

Most még visszább olvasok....Kép
Hajni
hajnii
 
 


Jesszus ! Micsoda horror !Eltudom képzelni mit éreztek ilyenkor. Kép
Minike ! Szépen alakul az oldalad. Klassz az a hóesés!!Kép
jó éjt Mindenkinek!
szorgosstuci
 
 



Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!Kép

OFF:
Jubi, Hajni! Kép Húúú, hát nem lehetett semmi!Kép
Nekünk csak kb. 1cm átmérőjű volt a fülbevaló, de ahhoz, hogy lenyelje nagyon nagy!Kép Szerencsénk volt, hogy "jó" helyre ment végül, mert különben bele sem merek gondolni, mi lett volna velünk...vidéken...közelben kórház nukuKép Ja, és az 1db kakis pelust ketten a férjemmel néztük át, de a fülbevalót csak másnap anyukám találta meg...mondanom sem kell a pelusban...

ON:

Köszi a gratulákat, remélem tényleg beindul a biznisz!Kép

Stuci!
Köszi!Kép A hóemberes volt az első ilyen bevetésemKép, Paat meghozta a kedvemet hozzá!Kép
Az eladással kapcsolatban annyi szerencsém van, hogy mégcsak aug.-ban nyílt itt a hobbibolt és sokan még nem is tudnak róla illetve arról, hogy miket is lehet itt kapni.
Küldök sok-sok +++++ az eladáshoz!Kép
A tegnapi művedről: a szivem majd kiugrott a helyéről, mikor megláttam mit alkottál!!!KépKépKép Én is tigris lévénKép naaaagyon odavagyok most ezért a remekműért!Kép Mi ez a forma...na, meg a keret... ilyen szalvit meg merre találni?Kép Nézzétek el nekem, de nem tudok elfogulatlan lenniKép Szóval, hogyan is készült ez a kis gyönyörűség?Kép

Conti!
Gratula neked is!Kép

Jubi!
Húúú, ez tényleg nagyon komolyan hangzik, de neked tuti sikerül bejutnod!Kép


Minimaxi!!!!
Holnapra mindent bele!Kép +++++

Anyko!
Nekem nagyon tetszettek a képek, bár az utolsó 3 kép már nem az ízlésem..., de a lényeg, hogy a vevő elégedett legyen!Kép

Még ma elmegyek aludni...még van néhány percem...vagy másodperc...Jóéjt!Kép

Pussz
Sztigris
sztigris
 
 


Sziasztok!
Jó kis sztorik nem mondom! Nekünk anno az oviban egy csemete 1 régi 2 ft-ost nyelt le. Kolleginánk lélekjelenléte nem volt semmi...fejjel lefelé a csapba lógatta a kisfiút és addig ütötte a hátát míg nem csörrent 1et a pénz a a mosdóban....
Tényleg kis lükék még ezek a gyerekek ilyenkorKép
Anyko! nekem az olivásak tetszenek!
Minike nagyon jók lettek a gyerekesek is tutik és a portalod is szupi lett!Kép
Paat! Köszi ezt az oldalt van mit nézegetni én is eltettem a kedvencek közé,majd papámnak is megmutizom!Kép
No néhány fakép elkészült és a fotó is róla. A portalon van a legújabbak között. Holnap viszem be az oviba hátha veszik. A férjem kolleginája szeretne vagy 6 képet...remélem téynleg választ annyit. A dupla szalis faképért 800 ft-ot szeretnék kérni...szerintetek?!
S.O.S!! Berbie-s szalija van még valakinek? Két képet rendeltek és nincs hozzá már szalim....csegícccsséggggg
No innen kezdődnek: http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=183370&index=1
Szép álmokat!
abby
abby
 
 


Jó reggelt művészkéim! Kép

Sztigris! Köszi a szép szavakat!Kép A kiöntőformát Abbykémtől kaptam és nagyon szeretem.A képet pedig nyomtattam. Annyi egyforma szalvi van , hogy nem árt a változatosság Kép)Na meg végre kaptam tintát a nyomtatóba így aztán belecsaptam a lecsóba, most nyomtatok orrba szájba. Kép

Abby!ennyi pirospont jár a faképekért , főleg a Maci mikulásért! Az a legjobb szerintem!Kép

Anykó! Ha megéri akkor netörődj vele , hogy Neked tetszik-e .KépEgyébként van benne ami szép lett.
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok,de úgy néz ki beindult az üzlet,ezért sajnos nem tudok jönni pár napig.Azért néha bekukkantok,ha lesz időm.Addig is itt vannak a hűtőmágnesek:Kép

Addig is puszi mindenkinek,és ügyeskedjetek ám!Kép

Orsi
orsi21
 
 


Abby!
nem is tudok mit mondani a képekre! Nekem nagyon tetszik mind, de a macika karácsonyfával a legszebb! Kép

Orsi!
Hú....a macik a mindenem...azt hiszem ezzel mindent el is mondtam a hűtőmágnesekről! Kép Fáj a szívem! Csodálatosak! És minden elismerésem a remek kézügyességedhez és türelmedhez! Megkérdezhetem, hogy mennyi idő volt kifestegetni őket??? És még egy kérdés! Milyen mágnest használsz? Mágnescsíkot?

Én ma elhoztam végre barátosnémtól a köcsögöket! Beteg volt, így csak most készült el vele! Ma délután kitalálom, hogy melyikből mi legyen! Kép
Kép

Stuci! Neked külön köszönet a dícsérethez! Kép Jól esett tőled!

Megyek takarítani! Kép
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia Lányok!
Mi van itt? mindenki elvonult alkotói magányba? Kép
Orsi! Le a kalappal! piros pontok tömkelege! Nekem is van kiöntve agy csomó ilyen kis bindzsula , de még nem bírtam magam rávenni , hogy kifessem. Kép

Anykó! Ez csak természetes!Én nem szeretek civakodni és öri-harit se mondok soha! KépEgyébként is ez más lapra tartozik.Szépek a köcsögök , a szögletes különösen tetszik!

És végül megpróbálom ide linkelni /ahogy Minike tanított, ha nem sikerül Ő a hibás Kép)/ a termést.
http://gportal.hu/picview.php?prt=22246&gid=101537&index=32
innentől lefelé van 6 kép.
Ha mégsem müxik akkor a "Legújabbakban" van. Felfogjátok ismerni , mert ilyen kékeket még sose csinyátam. Kép
szorgosstuci
 
 


Ha, ha csak sikerült! Kép
Mini Te egy zseni vagy , én meg tanulékony. Kép
Na most meg megyek , nem fogok itt magammal beszélgetni szégyenszemre. Kép
Jaj , de még valami!
Ánizsom ! megjött a csomi. Köszönöm szépen ! Mintha többet küldtél volna a kelleténél! Kép)
szorgosstuci
 
 


Stuci ! Írtam emilkét, de a választ csak holnap reggel tudom olvasni! Mert remélem lesz válasz!!!!
anizs007
 
 


Ánizs! Máris adom a választ. SZÓ SEM LEHET RÓLA!!!Kép))))Mondtam máááá, hogy irígy vagyok.Titok!!! Kép))))
szorgosstuci
 
 


De jó képű az a szögletesforma cserép!

Élek még csajok, inenn pusszantok mindenkit! Kép

krimo

Kép
krimo
 
 


Elkészült 3 cserepecske. Csak kettővel vagyok megelégedve, a harmadik citromos elég béna lett. Az a baj, hogy nem tudom szépen eldolgozni a szalvéta széleit és ott elég randa! Ti hogy oldjátok meg ezt a problémát? És vágjátok vagy tépitek a szalvétát?
Na de itt vannak a képek. Lépegessetek! Kép
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33993&index=66

Megyek is, mert itt alszom el!
Jó éjt!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


SziasztokKép

Meggyógyult a gépünk, most már csak használni nem tudom...Kép Minden új rajta, minden program....

Látom azért ti szorgoskodtatok. Méghozzá nagyon szépeket! Én most mást csinálok. Ideggygógyászati kezelás alatt állok..Kép Persze nem bolondultam meg..Kép Nincs sok kedvem alkotni.

MiniKép
ne haragudj, de pótoljuk az átutalást! Csak most kicsit sűrű volt ez az orvososdi...

AbbyKép
Akkor felszaladok ma a szalvétákkalKép

KrimoKép
Puszi neked is! Most a gyöngyözést is abbahagytam, de remélem nemsokára újra lesz kedvem hozzá.

Pusz: Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Jó reggelt!Kép
Majdnem jöttem korábban is egy hüle kérdésemmel, de inkább kipróbáltam így nem kellett titeket nyúzni...nem tudtam, hogy lakkozáshoz használhatom e vízzel hígítva a plextolt. Rájöttem, hogy igen!Kép
ma még bfejeztem öt képet ez megy az óvónéninek, tegnap pedig elfogyott 2 kép a 10-ből. Remélem a többit is megveszik! Majd fotózok...
Anyko szerintem szépek lettek és a citronyos is tuti-de én elfogult vagyok ezzel a szalivalKép
Nagyon jók a hűtőmágnesek is nagyon irigylem őket! Nekem nem lenne türelmem hozzá. Kép
Köszönöm Minike a szali felajánlást, de egy másik tündér föl is hozza ma hozzánk! Kép Ő Koda művésznő akit szeretettl várunk családostól! Kép
Csajok most meg repülős szalit keresnék...van valakinek? Én még nem is láttam! Ha van valakinek dobjon már meg 1el! Köszi!
abby
abby
 
 


Off: Koda! Ha ez igaz, akkor vedd úgy, hogy most átnyúlok hozzád, és megrázlak!!!! Ez a barátosnőmnél szokott segíteni, hogy magához térjen!!!! (Szoktam azzal is fenyegetni, hogy megpofozom, ha gondolod, ezt is megkaphatod!!!)
Fiatal vagy, szép vagy, szerető családod van! Tessék összeszedni magad!

Csajok! Képzeljétek! Stuci TÉNYLEG NEM KÜLDTE EL A TITKOT!!! Jövök ezerrel dolgozni, mint az őrült kapcsolom a gépet, és nincs titok!!!!!

Stuckóka!!! Csak egy picit!!!

Minimaxi! Mibe öntötted a mécsesformákat Stuckónak??? Nagggyon jók!
anizs007
 
 


Lányok!

Elképesztő az energiátok, hogy mennyi mindent tudtok csinálni, én csak éppenhogy egy-egy dolgot összehozok egy hét alatt. De most majd igyekeznem kell a karácsony miatt.Kép

Minden alkotás tetszik, nem is kicsit, és most ne haragudjon meg senki, de muszáj kiemelnem:
STUCIIIIIIII, eszméletlen jók a képek, az a két kék meg a sárkányos, el vagyok ájulva tőlük!!! Ha én ilyet tudnék, olyan boldog lennék, hogy na! Nagyon ügyi vagy!Kép

Mini,
majd megdobnál egy maillel, ha lehet menni a köcsögökért? Egyszerűen arra sincs időm, hogy a topikot olvasgassam, csak a képeket szoktam megnézni. Köszi!

Én most csak ezt alkottam, anyósnak lesz ajándék (remélem, nem olvassa a topikotKép), gondolkoztam, hogy fel merjem-e tenni ennyi szép mű közé, aztán úgy döntöttem, hogy azért felrakom.Kép

Zsizsa

Kép Kép

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Szia Lányok!
Koda! Jobbulást és inkább alkoss mint orvoshoz járj!

Abby! Gratula az eladásokhoz!

Anizs! Nem is igaz csak nem nézted meg a csatolást. Igenis küldtem képet! Most meg sírok bhühühühühü Kép Bántod itt öreganyádat Kép(((Kép
szorgosstuci
 
 


Ánizs!
Megkaptam a szalvétákat, köszi szépen!Kép Küldjem a korcsolyázósat? Nem írtál vissza, ezért kettőt vettem.

Bea
Vendég
 


Zsizsa!
Köszönöm! Aranyos vagy!
Te sem panaszkodhatsz! Kép) gyönyörűséges ez a dobozka!!!Alá festettél a virágnál vagy körbe?
szorgosstuci
 
 


Fifianyu! Köszönöm szépen! Pedig akartam ám írni, csak itt Stuci teljesen leköti az energiámat!Légyszíves spájzold el a két db szalit, majd még gyűjtögetünk hozzá, hogy érdemes legyen postára menni vele!!!

Zsizsa! Nagyon szép lett a ládikód, biztosan örülni fog anyósod!

Stuckó! Ne bőgj, hanem küld a képeket és a TITKOT!
anizs007
 
 


Sziasztok!

Hát a vásár nem volt az igazi, két kaspót meg egy képet adtam el, de többen ígérték, hogy legközelebb úgy jönnek hogy beszerzik a karis ajándékot. Kétszer lesz még "legközelebb" jövő hét kedden és dec. 16-án. És mivel a lepényhal, meg a remény hal meg utoljára én bízom ebben :-)))

Meg aztán este jobb kedvem is lett mingyá mikor ideértem :-)))
Nagyon ügyik vagytok:-))

Anykó! Tök jók a kaspók, formára is , de nekem teccik a kész is :-))) Én vágom a szalvikat a kaspóra, mert a tépéshez nem vagyok elég ügyes :-(

Koda! Fel a fejjel, és a gondokról tereld el a figyelmedet alkotással:-))) Hogy van a lábad? Remélem, hogy jól, mert látom már szaladozol Abbyhoz:-))))

Abby!
Eccer mán dícsértelek, de ebből sose elég. úgyhogy most megint:-)))) Örülök, hogy megoldódott a szalvi a közelben :-)))

Orsi!

örülök, hogy beindult a bót, de mongyuk ezekkel a mágnesekkel nem csoda! :-)))) Gratula Neked:-))))

Ánizs! A mécseformát vettem jó drágáért, de ha ennyire tetszik, lehet, hogy mégis megérte :-))))

Stuci Művésznő!
Szabad nekem ezentúl is ilyen közvetlen hangot megütni Veled :-))) mennyé mán!:-( Annyira szép amiket csinyász hogy ez már valóban művészet :-)))
Hunnan vetté ilyen jó fényképezőgépet amivel ennyire jó önarckép készül? :-)))) Sajnos nincs elég szókincsem ahhoz, hogy megfelelőképpen méltassalak:-(
De aztat azér még megemlíteném itten, hogy a glóriád kicsit fényesebb legyen, hogy köfi a segítséget a portál oldalam alakításához, mer mosmán be merem írni, hogy van ám nékem is olyan, bár a kép feltöltések még nagyon hiányosak, de mosmán meg merem mutizni. Alapjában véve Adrikám érdeme hogy elkészült, a szépítésben meg a Művésznő segített:-)))
És Tegnap kaptam az én Drága Jó Lajosomtól egy új szkennert, úgyhogy mostmár idővel szalvik is kerülnek fel :-)))))

ha valakit elfelejtettem megdícsérni akkor itt most pótolom:-)))))
És eldugulok :-)))
Pusza mindenkinek
minimaxi
minimaxi
 
 


Sziasztok!

Csodásakat alkottok.
Tudotk segíteni? Melyik fajta repesztőlakk csinál olyan kis mindenfelé repedést. Amit nem csak egy irányba lehet kenni, és nem csak egy irányba reped?
Szorgosstuci:
Honnan vetted a képeket az első két képhez? Nagyon beleestem, és imádom az egyszarvúakat.

Üdvi.

Évi
makrancos
 
 


Makrancos szia!Kép
Megkaptad a királyfit amit küldtem? Kicsit később jutottam el a postára de remélem azért már a birtokodban van!Kép
abby
abby
 
 


Minikém!
Ne bomolj már! Gratula a skenelhez! Hiába ! Akinek van egy DrágaJóLajosa , annak mindene van!! Kép

Anizs! Törjed még a buksid, szerintem ráfogsz jönni! Kép)

Makrancos! Próbáld meg szivaccsal felvinni a 2. réteget.
Képeket a netről lehet levenni és az Incredimail levelező programjáról.
Kis idő ráfordítással mindenki talál ízlésének megfelelőt.
A Google keresőjébe beírod a témát , majd rákattyintasz a képek gombra és kidob ezer féle képet.
szorgosstuci
 
 


Stuci! De sokkal egyszerűbb, ha Te megtalálod ezeket a gyönyörű képeket, aztán átdobod! Pl. a romantikushoz mit írtál be??? aztán a tollas csajhoz mit írtál be??? Ugye, hogy sokkal jobb, ha Te keresel!!!!!!
anizs007
 
 


Na itt vagyok az újakkal:
sütőtökös
ablakos a képen nem látszik, de a narancsokat és a cserepeket ékszerlakkal emeltem ki
kertrészlet vasalóval gyűrődésmentes
olasz könyv
jojó a Főnök hát ezért nem férek a számítógéphez!
anizs007
 
 


Sziasztok!

Zsizsa!
Ne szerénykedj, ez a tulipános doboz nagyon szép lett...és különleges a színe!

Koda!
Mi a baj? A sorozatos balesetek? Tudok segíteni? Ha igen, dobj egy mélt!

Ánizs!
Szerintem az ablakos a legszebb!!

Anyko!
Nekem a citromos csereped tecc a legjobban, tényleg Kép Én egyébként mindig vágom a szalvétát, a lehető legpontosabban, tépkedni nem merem.

Mini!
Sikíts, ha mehet a pénz!

Na ők és a klónjaik azok, akikkel mostanában bíbelődöm.

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi! Gyönyörűek! Mivel éred el ezt a gyönyörű antik hatást??? Mi az alapszín???
Köszi a dicséretet, hétvégén még alkotni szeretnék különlegességeket - ha Stuci megszán, és küld nekem képeket!
anizs007
 
 


jaj lányok én olyan hüle vagyok!Kép Gondoltam ma lefotózom azokat a képeket amiket készítettem még az óvónéninek, erre mikor hazaértünk jutott eszembe, ha már odaadtam neki akkor hogy készítek róla fotót?! De szerencsére? Egy képet itthon hagytam.... így csak ezt az 1et láthatjátok majd. Közben meg amit az oviba kitettünk képeket rátettük a radiátorra-ami fával van a gyerekek elől elfedve-azok meg elhajlottak vagyis a fa megadta magát....
Röviden csak ennyi....
A tulipános ládika gyönyörű!Kép
Jubi nagyon szépek és tényleg igazi karácsonyiak a gyertyatartók!Kép
abby
 
 


Ánizs! jaj majdnem kihagytalak! Nagyon szépek és milyen jó nagy szalik! Ügyes vagy hogy tudsz velük dolgozni! Mi az alap gipsz? Óvónéninek pont 1 ilyen tökös kellett mint a Tiéd!Kép
abby
abby
 
 


Jubi!
Te is kapsz a glóriádhoz egy művésznő jelzőt:-))
Annyira szépek a gyertyatartóid,:-)))) hogy ismét csak meg kell állapítanom, hogy szegényes a szókincsem :-(
Naggyon szép lesz ez az aranyudvarban :-)))
A pénz akkor küldöd amikor akarod, a jövő héten remélem eljutnak a köcsögök hozzátok. Csak halkan mondom, hogy remélem vasárnap el tudom hozni, és akkor hétfőn már pesten lehetnek, de ebbe még ne éljétek bele magatokat:-)

Ánizs!

Köszi a dícséretet, pótoltam a hiányosságot és megkövetlek érte, hogy egyáltalán előfordult :-)))
Kérlek ne haragudj:-))) A képek nagyon szépek lettek, nekem az az álló ablakos teccik a legjobban:-)
Nálunk a macska spendirozik a székemre :-)))

Zsizsa!
Nagyon szépséges a doboz, és nem csak Stucit, engem is nagyon izgat, hogy hogyan csináltad, hogy ilyen szép rajta a szalvi?

Abby!
:-( Próbáld meg hogy ha nem hajlott el nagyon otthon valami súllyal visszaegyengethető-e esetleg?
Legjobb lenne ha meleg helyen le tudnád egyenesen nyomatni.
minimaxi
 
 


Ánizs! Jubi!
Gyönyörűeket alkottatok!!! Kép Nem is tudnék közülük választani! A mécsesek fantasztikusak! Szép a színösszeállítás! Kép

Jöttem mutogatni! Igaz ne dekuplis, de mécsestartó! Na meg nem is kicsi...óriási! Kép Még incs teljesen készen, de nem tudom, hogy kívülről milyen legyen! Zöldre is gondoltam fehér csillagokkal, csak nem tudom, hogy elrotaná vagy sem az összhatást! Na még kiagyalom! Kép Na nem kel nagy dobásra számítani, mert festeni nem igazán tudok! 8 éves korom óta le vagyok ragadva a fesztészeti tudásommal. Kép
Lépegessetek, mert több képre fért csak rá a mécseske! Kép
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33993&index=72

Ánizs!
Mentek a szalvéták! Várd és szólj, ha odaért!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Ánizs!
Köszi! Az alap sötétbordó (fekete+piros), aztán arany üveg kontúrfestékkel mennek rá a minták, száradás után pedig még aranyfestékes szivaccsal átnyomkodom. A szélein kicsit jobban.

Mini!
Akkor este ha hazajön a párom, utaljuk a pénzt. Előre is köszi a lebonyolítást. Szólj, ha küldhetem Aput!
Egyébként a gyertyatartók nem jöhettek volna létre, ha nincs Minimaxi Kép...mert hát ugye az alapötlet a tiéd.

Anyko!
A mécsesed aranyos! Igazi naív művész vagy Kép Mivel vágtad ketté a cserepet?

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Lányok,
köszi szépen, olyan kedvesek vagytok!Kép Úgy csináltam a ládikát, hogy kitéptem a szalvétát, felragasztottam, és utána az egészet (a tulipánok kivételével) lefestettem fekete festékkel, a szalvéta fekete részét is. Nem mondom, kicsit macerás volt, de így teljesen egységes lett a fekete szín. Aztán jó bőven bekentem lakkal, amitől nagyon szép fényes lett, és a fekete színnek is mélységet adott. Szóval semmi különleges nincsen benne, csak véletlenül jól sikerült.Kép Remélem, anyósnak is tetszik majd!

Ti viszont olyan különlegeseket alkottok, remélem, nem haragszotok, de folyamatosan lopom az ötleteket!Kép

Stuci,
te a kék kereteket szivaccsal csináltad? És sok-sok színnel egymásra? És mitől gyöngyházfényű?

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Jubika! CSODASZÉPEK a mécsestartók!!!Nem találok szavakat. Kép

Ánizsom! Piros pontok!!!Kép))

Zsizsa! Dícsérendő a kitartásod , nem semmi azokat a vonalakat körbefesteni! Kép

Kék keretek , hogy már Ánizs is megnyugodjon! Nincs benne semmi titok , pumpás flakonba tettem a feséket és fújtam. Attól gyöngyház , hogy van ilyen temperám csak vigyázni kell vele mert állandóan eldugítja a szórófejet és soká tart kipucolászni. Kb. 3 órám ment rá a két keretre.
A sárkányos keret: piros alapra imitt-amott replakk , majdan szivaccsal a színek. Hát ennyi. Lehet próbálkozni. Kép)

Ánizs! Megnyugodtál???Kép

Jubi ezt Neked küldöm!Kép
Neked aztán ott a helyed a kiállításon!
szorgosstuci
 
 


szorgosstuci
 
 


Zsizsa!
Nekem is nagyon tetszett a ládika!

Ánizs!
Megnéztük a képeket, Kristófot a Főnök óta nem tom a gépről lerángatni!!Kiabálja, hogy kutta!!

Koda drága!!
Jobbulást! Tessék alkotni!!

Stuci!
Nagyon tetszenek a munkáid, a spricc flakon meg kivételes ötlet, szabadalmaztattad már??


Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


SziasztokKép
Egész nap csatangoltam, hulla vagyokKép de ahogy hallom Mimike is (apával épp mentek fürdeni...

Átfutottam a topikot, Jubi, jajj azok a mécseskékKép gyönxörűűek.

Nagyon szép a pipacsos doboz is!!
Abby képei isKép Stuci képei isKép mindenkiéKép

Anyko, a kcösgög is jók, bár én pacsmagolnám mégKép

más.. a szalvit én mindig tépemKép mindenhez, kivéve mikor a nagyadet egyben használom fel...
képnek.

nekem most ez a legujjabb.. bár nem igen ilyenek a szinek élőben.. holnap fénynél fotótok rendesenKép

itt alapozva van:
http://imgfrm.index.hu/imgfrm/2/6/0/0/BIG_0000212600.jpg

itt készen:
1: http://imgfrm.index.hu/imgfrm/2/2/9/2/BIG_0000212292.jpg
2: http://imgfrm.index.hu/imgfrm/2/2/9/3/BIG_0000212293.jpg
3: http://imgfrm.index.hu/imgfrm/2/2/8/8/BIG_0000212288.jpg

KrimoKép))) GRATULAAAA!!!
mily termékeny a topikunkKép))
hajnii
 
 


Stuci!
Köszi! A kiállítás szervezői még nem jeleztek vissza, hogy kellek-e nekik Kép

Hajni!
Nagyon tuti a kannád! Kép Mivel alapoztad? Rám is vár egy rikító narancssárga fém kanna - az Anyué - azt kéne átöltöztetni, csak nincs gessom, és nem merek belevágni.

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jó reggelt Művészkék! Kép

Zsuzsimanó! Hogy szabadalmaztatnám már ? Látod Ánizs lerágta a fülem! Kép) és egyébként is azért vagyunk , hogy megosszuk egymással az ötleteinket. Nem igaz? Kép

Hajnii! Már napokkal ezelött láttam a kannát. Akkor is csak tátottam a szám,olyan szépséges! Kép

szép napot mindenkinek!
Kép
szorgosstuci
 
 


Jó reggelt Művészkék! Kép

Zsuzsimanó! Hogy szabadalmaztatnám már ? Látod Ánizs lerágta a fülem! Kép) és egyébként is azért vagyunk , hogy megosszuk egymással az ötleteinket. Nem igaz? Kép

Hajnii! Már napokkal ezelött láttam a kannát. Akkor is csak tátottam a szám,olyan szépséges! Kép

szép napot mindenkinek!
Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!

Van egy fél percem,hogy benézzek hozzátok.Mindenkinek köszönöm a hűtőmágnes dícséreteket!Kép

Anyko!Kép
Igen másnescsíkot használok.A figurák kifestése elég sok idő. Pontosan nem tudom,de ha kb.25 figura van az,hogy teljesen kész legyen,kb.8 órába tellik. Lakkozással,csomagolással együtt.

-------

Lányok!

Jövőhét szombaton lesz egy karácsonyi vásár a Petőfi csarnokban,reggel 9-től,kb 13 óráig. Ha valakit esetleg érdekel.
Most megyek,folytatom a munkátKép

Puszi

Orsi
orsi21
 
 


Stucikám! Hurrá!!!! Megvan a TITOK! Azta! Rá nem jöttem volna! Gondolataimban már az eredeti tengeri szivacsnál jártam, az olyan különleges hatásokat tud elérni állítólag a pacsmagolásnál, de szórófejes flakon???!!!

Jubinak is köszönöm a technikát! Megprószálom, bár tudom, hogy ilyeneket mint Te úgysem tudok csinálni!!!

Abby! A keretek kölcsön öntőformák, sőt a 4/4-es szalvétához való hatalmas alapot készen kaptam, egy csajszi néhány szalvétáért cserébe megöntötte nekem. Az ilyen nagy alakú szalvéták ragasztásához nekem tényleg bejött a vasalós technika, hisz a hanyományos módszerrel elkerülhetetlen volt, hogy néhány helyen ráncos legyen a kép.

Ma Keszthelyen garázdálkodtam, de mivel píínzem nem volt, csak nagyon kevés szalvétát tudtam szerezni - inkább olyan helyekre mentem, ahol cserélni lehet - .

Zsuzsimanó! Pusza Kristófnak!
anizs007
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?