Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok,

Dorka: "már egy izmos állat vagyok! "
Hát ezen jót nevettem! :lol:
Fogyással nincs mit tenni, kevesebb szénhidrátot egyél, az hatásos. Ilyenkor nehéz a gyümölcsnek ellenállni, de ne egyél sokat abból se, 1-2 szemet naponta. ( na jó, meggyből lehet egy marékkal is) :)

Lili, már előre szurkolok a tesókához!

jó 7végét csajok!
nani72
 
 


Sziasztok!!

Dorka tényleg mikor én fogyóztam teljes kajacsere kellet szinte.
Pékárú nuku, jöhetett az abonett és a puffasztott izék.
Sok Mozzarellát ettem (én a Szarvasit szeretem) azt paradicsommal, akár szőlővel (igaz ennek magas a cukortartalma)
Sok sali és csirke vagy pulyka husi.
Nekem sikerült annó 14 kg-ot fogynom persze mellete futottam heti 3-szor.(neked ott edzésnek Dorka ahogy olvastam)

Kép

Kép
raniko
 
 


Dorka,
még mindig úgy állok, mint mikor elkezdtem. Viszont lehet, hogy kipróbálom Rani módszerét is. :lol:

Nani,
köszi!! :lol: :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 

 
 

Lili ha a fogyót akarod kipróbálni amit írtam még egy jótanács ha nem baj.
Ha főzől és használsz tejterméket akkor jó ha az alacsonyabb zsírtartalmút veszed, mert a kajába nem érzed a hogy más lenne.


És ha nem baj az egyik kedvencem így nyáron mint deszret:

4-5 almát meghámozok felkockázok és édesítős vízbe megfőzök, mint egy befőtet.
Jól lecsepegtetem és tálba teszem.
Ráöntök egy nagy natúr joghurtot arra szórok török mogyorót és rakok rá diabetikus lekvárt.(én epret szoktam)
Megszórom sima kakaóporral és irány a hűtő.
1-2 óra múlva fogyasztható.
Az alma levet engedhet de nem baj!
Én ezt nagyon szeretem most is lapul a hűtőbe! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani,
nagyon jól hangzik. Holnap elkészítem én is. :-) Köszi az ötletet!!

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Rani

Ez jól hangzik!Hogy vagytok?Már gömbölyödsz rendesen mi? :lol:

Én ma megyek először a védőnőhöz.Amúgy még mindig tartanak a rosszullétek, inkább este, reggel kutya bajom.Mostanában szúrkál a hasam, biztos tágul a méhem, növexik a baba :wink:

Twist!
Jajj ezt a cipekedést ne is mondd, sokszor nekem is majd leszakad a hátam a rakosgatástól 2 hónap múlva költözünk, nem is tudom mi lesz, de engem már most óvatosságra intett a dokim.Persze ezt olyan könnyű megoldani egy éves gyerekkel....
Jó fogyózást!raninak igaza van a ch diéta nagyon hatásos.Mielött a 2-ik babával teherbe estem pont én is ch diétáztam 7 hétig +minden nap Réka torna 1 óra.Kenyér, tészta, édesség, krumpli, rizs felejtős.Reggelire vacsira csak extrudált kenyér felvágottal ebédre bármi csak köret nélkül, sok husi :wink: saláta.

KépKép

Kép
keny
 
 


Lili nincs mit!
Remélem nektek is jenön!!

Keny igen növöget szépen a pocak főleg estére leszek olyan kismamis. :lol:
Nem tudom miért estére rendeződik úgy a pocakom.
Sajna én is sokat cipekedek pedig próbálok vugyázni.
A hasfájás nálam is van sajna szedem a Femibion mellé a Magne B6-ot és a védőnéni a Nővérkapszulát javasolta még.(kevés a vasam és ez a céklakapszula nagyon jó álítólag igaz nem lehet kapni szinte én is úgy szereztem)
Egyre inkább kíváncsi vagyok a baba nemére, de nem is az a lényeg, hogy fiu vagy lány, hanem, hogy tudjak már tutira vásárolni. :lol: :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, Keny, édes pocók és Rani p.lakója is cuki, Kenyét meg várjuk, hogy megnézhessük.
Tegnap láttam Izán!Nagyon édes, helyes, cuki, és huncut is, mert mindig akkor lesett, amikor azt hitte, nem látom. Ha megfordultam hozzá úgy tett, mintha csukva lenne a szeme. nagyon kis formás és nagy baba!Utoléri lassan Fannit!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Srisz, ha erre jársz: mit csináljak Fannival? Iszonytosan harap! Főleg, ha fáradt, vagy nem engedek valamit, belémharap. A vállamon most épp a tegnapelőtti harapás sebe(!!!). Meddig tartott Esztikédnél ez, mert én már félek, ha közelhajol :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


sziasztok,jó reggelt!

Rani, finom lehet ez az édesség, de sztem aki ir-es/pcos, annak ez felejtős, vagy legalábbis csak egy kicsi ehető belőle. (a gyümikből napi 2 szem elég) A diab.lekvárok is "csőbehúzók".
A legjobb a husi+zöldség, némi "jó" körettel.
( persze én is csak dumálni tudok......... :? , közben meg fagyizom.)

Olyan kevés helyen árulnak diab.fagyit! Fene a cukrászokba!

Baba, nem is mondtad, h harap Fannika! Mondjuk van mivel. :lol: Nagyon szép hófehér 6 fogacskája van (én legalábbis ennyit láttam):)
Hát igen, nő a gyerekem : 70.5 cm, és 7 kiló. :shock:

szép napot!
nani72
 
 


Nani olyan sok mindent kéne eltíltani magunktól, hogy én bevallom főleg most, hogy baba lesz eszem amit tudok.
Ha nem tettem volna nem is tudom hány kg minuszom lenne.(no persze ez kivívó eset)
Szégyelem is de én nem nagyon tertok ilyen diétát hiába vagyok IR/PCO-s. :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Lánoyk én ezt nem értem , miért vagyok 3-om napja ugyan úgy 16 hetes és 3-om napos.
Nem megy a vonalzóm! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Megjött a leletem.
Jó is, meg nem is.
A hormonok ( ciklus 6. napi):
tsh 1,02
prol 318 (70-566 ig jó)
ösztr 169 (99-447 ig jó)
lh 4,19 ( 2-11)
fsh 7,6 ( 3,8-8,7)
PROG. 0,0

CUKKER:
0 perc 5,4
60 perc 6,9
120perc 6,2

Inzulin
0perc 43,4 !!! na ez gáz, ennyire magas sose volt!!
60 perc 70,6
120 perc 8,3

Volt valakinek ilyen magas éhomi inzuja?
nani72
 
 


Sziasztok!

Csak bekukk, mert máshogy nem tudok reagálni.

Először is kismamik, gratulálok!

Baba, ne hagyd a harapást, fordulj el és erősen mondd neki, hogy tilos, meg kell tanulnia, mert baj lesz.

Nani, igazán miattad regeltem...Szépek vagytok, és hát bizony-bizony fagyiztál:) én is:) sebaj, belefér, de nem is ezért...Ez nem jó eredmény, szerintem laborhibás, nézd meg a 120 percest és a cukraid, és akkor tuttira látszik,hogy hibás...A progid jó szar:( Egyébként nem szép a 0 p cukor sem, de az inzulin sztem laborhibás...

sziasztok és puszi mindenkinek...:)

fura ezt a nevet használni megint, más nem jutott eszembe, a másik (egyik másik) régit most nem akartam, ezt a nevet, mármint a lafeadot, először 5!!!!éve használtam:)de gáááz, akkor csatlakoztam...:))))
lafead
 
 


Örülök, hogy jöttél!Kár, h. mindig törlöd magad:(((

Nani, ezt én is furcsának tartottam, h. hogy lehet az inz.ilyen....Jobb lett volna, h. nem mész oda..a fene egye meg, már semmiben nem lehet megbízni! Be kellene menned, h. ez nem valami értelmes lelet..hátha újra megcsinálják..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hát csajok, nekem is bűzlik ez a lelet...
szerintem is elképzelhető a laborhiba.
De nem hinném, hogy újra -ingyen-megismételnék. :(

Lafikám puszi!!!!! ( megtiszteltetés, hogy miattam regeltél, én jónéven venném, ha maradnál)
nani72
 
 


Nani, azért kérdezz rá.Nekem ott annál már csináltattunk ismétlőt ingyé:)
lafead
 
 


Sziasztok!
Lassan le kéne építenem az Eucreast, de 8 tablettám hiányzik a 14. hét végéig. Nem maradt véletlenül 8 szem felesleges tablettája valakinek? (természetesen kifizetem)
Vagy sztetek próbálkozzak Tűű-nél?
(Nagyon nem szeretnék 60-ast kiváltani...)

--> Takács Zoltán Viktor (Egyszemkénk) 2012.01.20: 3800gramm és 61cm! <--
Kép

Kép

Lilypie Angel and Memorial tickers
11.11 Esküvõnk!!!!
roni34
 
 


Sziasztok!!

Nani szerintem is meg kéne ismételni ezt a vizsgálatot!!!!

Roni nekem nincs ilyen bogyón sose szedtem és nemir tudom mi ez. :roll:
Azért remélem kapsz valahonnan!!
Üdv itt!!! :wink:

Lányok ma voltunk babakukkon és kiderült tuti a csajos a pocakba!! :wink: :lol:
Jippíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí!
Remélem a vonalzóm is elindul amúgy ma a mérések szerint 16+2 napos vagyok!!

Kép Picilánykánk!

Kép

Kép
raniko
 
 


Szijja Lafi!
Jujj, tiszta deja vu-m lett mikor olvastam a felhasználónevedet :lol: :lol: :lol: Ej, de régen itt huhogok már én is :oops: :oops: :oops:
Mizu veletek?? Óriási Nagyfiad újabb kunsztjai??

Nani!
Ejha, ilyen éhgyomri inzulint még én sem pipáltam :shock: :shock:
Nekem is kéne egy hormonszint-nézés meg egy terhelés :oops:

Rani!
Cuki babácska :)

Baba!
Szerencsére Z. nem harapott, de körülöttem jó pár Ded, sajna csak ez van amit Lafi is ír, kismilliószor elmondod hogy fáj, ne csináld, és vond meg kicsit magad tőle. Előbb utóbb összekapcsolja a dolgot. ...vagy szájkosár a másik ötletem :wink: Amúgy még ez a jobb, én ismerek kislányt aki anno nem csak az Anyukáját, hanem mindenkit (gyerekeket is) harapdált egy darabig :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Rani, hatalmas gratula a nunishoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D örülök nagyon!
( ha fiú lenne akkor is örülnék, de így jobb)

Roni, KAlkata szedi ezt, próbálj meg tőle átvenni, hátha tud segíteni.
Mást nem ismerek, aki ezt szedné, új gyógyszer még.

Tegnap beszéltem a diabet háziorvosommal a leletem ügyében, szerinte is elképzelhető a lelethiba, mert a cukrok nem arányosak az inzulinnal.
( bár feltételez még 1 olyat, hogy lehet jó is a lelet, mert nem kora reggel volt a vv., hanem fél9 felé, és ilyenkorra már meglökődhet az inzu a hormonok miatt) :shock:

Lombikos unokatesóméknál is kiderült, hogy kislányuk lesz. 18 hetes. :D
nani72
 
 


Nani, Lois köszi!!!

Nani gartula az uncsitesóéknál a kiscsajoshoz! :wink:

(lányok tegnap óta rózsaszínben élek :lol: )

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Rani: Gratula a kislányhoz!:) nagyon cuki a képeken.

Az én kislányom harapott, de csak a gyerekeket, mert így védte meg magát. Rövid ideig tartott a dolog. Úgy sikerült megállítani, hogy már amikor nyitotta a száját, rászóltunk, hogy nem szabad harapni és abba is hagyta. Ma már nem harapdál.
Akkor csinálta, érdekes módon, amikor a 4 örlőfoga jött egyszerre :roll:

Dorka megint beteg, 40 fokos láza van délutánonként :? És nem akar enni semmit. A torka is fáj és köhög, de a doki nem adott neki antibiotikumot, mert nem olyan vészes a dolog. Már kétszer is visszamentünk hozzá (ma ismét fogunk), de a lázcsillapításon kívül nem volt más feladat. Szegény kislányom már egyfolytában zokog. Délelőtt még jól van, de déltől megy fel a láza és szenvedünk.
És plusz poén, hogy pénteken Dorka emelése közben lumbagót kaptam, beállt a derekam. Lehajolva járok és ordítok a fájdalomtól. Na, így kell emelgetnem őt, folyik rólam a víz és sírok, úgy fáj a derekam. Kicsit összejöttek a dolgok :roll:
Vendég
 


Láttátok? Hanna30 nyerte az eheti ajándékcsomagot a Babaneten. Most olvasom itt az oldalsó sávon. Ugye, ő ide szokott írogatni? Gratula neki!:))
Vendég
 


Szia Dorka köszi!!
Nagyon sajnálom Dorcit remélem hamart túl lesz ezeny a fránya betegségen!!!!
Milán nem harap és remélem nem is fog!

Kép

Kép
raniko
 
 


Dorka, együtt érzek veled. A derékfájás egy iszonyat. Próbálj inkább guggolni, ne hajolni. Legjobb lenne ha tudnál pihenni, feküdni.
Remélem kaptál rá valami fájdalomcsillapítót, izomlazítót, vagy effélét.
( nekem most az egyik sarkam fáj, alig bírok ráállni, ha nem terhelem ,akkor semmi baja, de amint ráállok, kész.)
nani72
 
 


Köszi az együttérzést!:)
Már reggel evett Dorka, de sajnos még rossz a pocakja. Mindenesetre voltunk az ügyeleten. A doki szerint már a magas lázzal leküzdötte a vírust Dorci, de ha mégis újra lázas lenne, akkor ki kell váltanom az antibiotikumot. Addig nem. Lehet, hogy tényleg jó ám a láz, legyilkolja a bacikat a szervezet :wink: Azóta - le is kopogom - még nem volt lázas újra Dorka (kop-kop-kop!!!).
Szerencsére a párom cipelte Dorkát, nekem nem kellett.

Nani: nekem most a nagyon büdös Ben Gay kenőcs volt jó, olyan jól átmelegíti a derekamat, hogy egész jól fel tudok egyenesedni tőle. De ha kimegy a hatása, akkor sajnos megint derékba törve járkálok.

Ranikám: és hogy álltok a gyönyörű kislány ruhákkal? Tesódtól kapsz, és te is veszel? HOgy lesz? Izgi:)
Vendég
 


Dorkaanyu, jobbulást nektek! Szegény Picúr! (F. ismét nem akar enni!)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, csak nem megint fogzás lesz F-nál?

Dorka gyógyuljatok hamar! ( bengay tényleg jó,az erősebb főként,csak rövid ideig tart sajna)
nani72
 
 


Baba: mit csinálsz, ha nem akar enni Fannika? Van valami tuti tipped?
Azért kérdem, mert kétségbe vagyok esve, Dorka nem eszik. És hasmenése is van (mondtam a dokinak is). Néha 3 falatot eszik, aztán rázza a fejét, hogy Nem (kér). Kinyomja a szájából a kaját, neki nem kell. Már napok óta ez megy. Már tegnap, amikor apával együtt ettek végre egy kicsit, elsírtam magam, hogy jaj, végre evett Dorka, Hála Istennek! Aztán azóta sem kért enni. Inni sem nagyon. Rossz lehet a gyomra szegénynek.
Nálunk most gennyes mandulagyulladás az ok, azt mondta a doki. Nálatok mi lehet?
Vendég
 


Tippem nincs, se az ora, sem a módra, hogy mit lehet tenni. Azért nem annyira drasztikus a helyzet, mint nálatok. Szegény Dorcika!Úgy sajnálom. Együttesvéssel nekünk is jobb a szitu. Egész nap kenyeret enne:))Ezt az egyet bármikor adhatom..(Jó kis Lipóti a kedvence!)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Dorka remélem jobb már a derekad.
Milánt még én is sokat emelem és néha cipelni is kell, bár ez egyre kevesebb szerencsére.
A derekamat én is érzem.

Kapok rucikat igen több helyről is be van igérve, így remélem lesz választék.
Tuti én is veszek egyet kettőt, már lapul néhány dolog egy fiókba. :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Baba: Egy napja kapja Dorka az antibiotikumot és máris mintha jobban lenne. Ma kinézte a gyros tálat a számból és az összes krumplit kikérte belőle és a husi darabkákat. Úúúúgy örültem:) Hasmenés sem volt, végre javul a kislány:)
Együttevés tök jó, egyszerre rágcsáltunk és bólogattunk, hogy hú, de finom a kaja:)

Rani: Köszi, jobb a derekam, reggel nagyon rossz csak és éjjel fájdalomra ébredek. De egy hét alatt el szokott múlni.
Te vigyázz az emeléssel pocakosan! Hány kg Milánka?
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Twist!
Szegénykéim, jobbulást nektek!!!!Dorcikának szoktál adni az antibio mellé probiotikumot?

Rani!
Gratulálok a kis nunishoz :lol: :lol: :lol:

Nani!
Én ezekhez a cukrokhoz, inzulinhoz nem értek de ha gyanus jobb ha utána jársz.Izácska hogy van?

Baba!
Ritkán jössz Fannikádról írhatnál miket csinál?

Roni!
Látom már Te is babát vársz, gratulálok nem akarsz többet jönni ide?Hogy viseled a terhességet?

Lois!
Te is nagyon elttüntél, mizu KisZével?

Mi Balcsin vagyunk, sokkal jobb itt mint a városban.Kornél álomkóros délelött-délután 2-2 órát alszik :shock: (én is)
és rengeteget eszik, tegnap csak úgy falta a töltött paprikát :lol:
Nekem még mindig tartanak a rosszulléteim, főleg a gyomrom vacakol, annyi a savam és folyton ég tőle a nyelőcsövem.

KépKép

Kép
keny
 
 


lafead írta:mármint a lafeadot, először 5!!!!éve használtam:)de gáááz, akkor csatlakoztam...:))))

én meg... :D :D 2002.

hello csajok, látom vannak itt még ismerős nevek :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Dorka:

Pici Dorkának jobbulást, szegényke akkor ezért nem tudott enni. De majd az antibio helyre rakja. nem győzöd majd etetni, Gréti is ha ilyen baja van és nem tud enni 2 nap gyógyszerezés után folyamatosan csak eszik, eszik.
Derekadnak is jobbulást.

Baba:
Biztos csak a foga kínozza megint Fannit.

Keny:

nem lehet könnyű a rosszullét, nekem Grétivel csak hányingerem volt de az is elég. Balcsi tuti szuper lehet.

Mi pénteken jöttünk meg a nyaralásból ami nagyon jó volt , bár pihi az nem volt. Gréti se nagyon tudott aludni mert nem volt ideje, folyton medencézni akart vagy kecskét és lovat etetni. Más nem igazán érdekelte. + napja regenerálódik itthon, délbe 3 órákat alszik, reggel a 6:40 helyett 8:40-kor kel.:-)
Elkezdődött a durva hiszti korszaka , képes több percig kitartóan ordítani 1 csepp könnyet kipréselve ha nem úgy vannak dolgok ahogy ő akarja. Nagyon sajnálom ilyenkor de tudom most kell erősnek lenni és nem engedni neki, egyre nehezebben bírom. Ja igen és szépen öltögeti rám vagy bárkire a nyelvét ha mérges. N a ezt fogalmam sincs, hogy kezeljem.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Icsilya!
Csongor Baba??? :lol: :lol: :lol: :lol:
Örülök hogy itt látlak, hát még hogy újra babát vársz...nem semmi
:lol: Ő is kaális?? Vagy meglepibaba?

Lányok, perpillanat belefulladok a tanulnivalóba, csüt. vizsgázom utoljára, utána tán majd ide is érek :oops: :oops:
Azért olvasni olvasok, de írásra nem futja csak hébe-hóba :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok,

Icsilya! én is emlékszem rád. Gratula az új babácskához!

Lois!! szorítok a vizsgához!
nani72
 
 


hello :)
meglepetésbaba :) :)
(szóval én azt mondom, hogy bármi előfordulhat... nekünk ugye icsi-s lombikjaink voltak)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


nikó írta:Elkezdődött a durva hiszti korszaka , képes több percig kitartóan ordítani 1 csepp könnyet kipréselve ha nem úgy vannak dolgok ahogy ő akarja. Nagyon sajnálom ilyenkor de tudom most kell erősnek lenni és nem engedni neki, egyre nehezebben bírom. Ja igen és szépen öltögeti rám vagy bárkire a nyelvét ha mérges. N a ezt fogalmam sincs, hogy kezeljem.

szerintem a hisztinél az egyetlen kezelési mód, ha megtalálod azt, hogy hogyan tudod kihozni belőle. A hiszti legnagyobb baja, hogy 99%ban nem a kiváltó ok okozza, az már csak amolyan utolsó csepp a pohárban, lehet fáradtabb, lehet nyűgösebb, lehet a szél vagy bármi (mint csecsemő korban :D). Vannak gyerekek akinek az ölelés sokat segít, ha magadhoz húzod, ha beszélsz hozzá, másnak az a jó, ha magára hagyod és pár perc alatt magától kijön belőle - de van gyerek, akit ha magára hagysz akkor akár fél óráig nem tud visszatérni a normál kerékvágásba -. Próbálgasd és rájössz.

A nyelvnyújtogatást majd kinövi. Kicsi ő még, teljesen felesleges bármit is kezdeni vele. Jó móka, van, aki még nevet is rajta -ez tuti-, de semmi veszélyes, bántó nincs benne. El fogja hagyni, hidd el.

Lois :)
drukkolok a vizsgádhoz!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsi, ezért szerettelek, mert mindig olyan jókat tanácsolsz mindenkinek! Maradj köztünk újra! :)
Aztán,hogy 4 gyerek mellett mennyi időd lesz??? :) de nem féletelek, ügyes vagy!
Úgy látszik itt minálunk meglepibabakorszak van!
nani72
 
 


Sziasztok!

Icsilya:
Nagyon köszi amit írtál, valószínű a fáradtság hozta ki belőle vagy nem értette miért nem megyünk haza , azt hogy nyaralunk szerintem nem igzán értette meg.
Próbáltam ölelni de nem engedi dühösebb lesz az se jó ha beszélünk hozzá, nagy részt magára csukja a szoba ajtót és ott sír de ettöl se nyugszik meg. De ilyenkor bekopogok és bemegyek és meg tudom nyugtatni.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

Én is itt.

Orsi! Nagy gratula!

Rani, Keny: nektek is nagyon boldog babavárást kívánok!

Olyan jó látni, hogy ennyi csoda van.

Mindenkinek nagy cupppppp

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Nani: érdekes az inzulinod.
Az enyém is most lett meg:
0: 9
60: 29
120: 14,1

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Icsilya, gratulálok.

Hanna, örülök, hogy "látlak".

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny, nem igazán tudok újat írni. Áll, a rács mellett megy, kiabál, pápáz és puszit dob. Kornél? Mi a lánynevetek?:))

Az ígért képek:


Kép keresztelő Kép majális

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


és otthon huncutkodik:
Kép Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba: köszi szépen. Csodaszép Fanni!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Orsi, gratulálok!Ez igen:)

Nekem is megjöttek az inzulin eredmények, csudaszar lett:( Pénteken megyek T drhoz, hátha mond valami okosat, nődokinál is voltam, a PCOS-tünetek elmúltak, nincs ciszta és most ikreink lehetnének :) de nem lesznek...

Hanna, a tiéd jók. :lol:

H jól van, szept óvi:) Okos gyerek, nagyon is. Egyébként most beteg volt, nagyon nagyon nagyon:( de lekopp egy éve volt a műtét és pont egy éve volt beteg utoljára.
lafead
 
 


Lafikám: az elveszett. :)
Sajnálom, hogy neked nem jók. Mennyi az annyi? Miért nem lesznek ikrek? :)
Érdekes... hogy ilyen jók lettek nekem.

Lányos anyukáknak: Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: