Új privát üzeneted érkezett!

Móni: kicsit lazíts holnap, ha már így alakult! Hidd el, túlélik! És te is! :wink: Nehogy előbb hazaérj, mint a fürdetés! Egyébként meg nálunk az megy, ha másokkal vannak, akkor angyalok, ha én is ott vagyok, akkor ördögök!

Ma délután ördögök voltak. Kellett volna fotóznom, de annyira elborította az agyamat a lila köd, hogy hozzájuk sem szóltam, csak amit nagyon muszáj volt, pl.: egy hangot sem akarok hallani! Ezt akkor a mikor a kerti csapnál mostam ki őket a sár alól pucéran. Egy pisszenés sem volt, pedig az a víz még nekem is fájna, olyan hideg. Az történt ugyanis, hogy a szokásos esti locsolással gondoltam segítenek, elvannak addíg is, kaptak a kis kannáikba vizet, hogy a fűszerkertemet meglocsolják. Első körben a zoknis szandálos lábukat áztatták be, ezzel nem is fogllóalkoztam, nem nagy kaland, 5 perc és úgyis megyünk be. Én előre mentem, ők hátul locsoltak és mire visszaértem (nem volt 1 perc sem), addígra Alexa iszappakolásban részesítette Hangát. Konkrétan nem láttam a gyereket a sárkupac alatt. Persze Alexa sem maradt átlagosan szutykos, ő is tocsogott a sárban. :twisted: Ez ma a 3. váltás ruha volt.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: bármikor szívesen látlak cukkínifasírtra, lassan érik a saját is a kertben, onnantól sokszor lesz nálunk, mert ez rágcsálni valónak is simán elfogy. :D Edzésért irigy! nekem már nincs rá kapacitásom. A trambulinon ugrálok napi 5 percet intenzíven meg futok álló nap a gyerekek után. Totál ki vagyok dőlve! Alig várom a nyaralást, ahol konyha közelébe sem kell mennem, sem takarítani, sem kitalálni, hogy mivel kössem le a csajokat. Ott minden adott lesz és apa is ott lesz éjjel-nappal! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus, jaj, elmaradt Lalu köszöntése, bocsánat!!! Sok boldogságot neki! De hát Lalu az Lalu és nem Laura. Na ez elég gyenge volt mentségnek :oops:

Timi, a fantáziámra bíztam a dolgot, ha már a fényképeződ nem volt kéznél. Hát nem kicsit mosolygok, bocs :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 

 
 

Törpi: én is nagyon vigyorogtam volna, ha nem este művelik mindezt, na meg ha nem az enyémek művelik! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, azért az jó, hogy mindezt nem fürdés után művelték :wink:
Kaja dologban nem akartam elvenni a kedvedet, de épp ma biztatott egy barátnőm, akinek már a kisebbik gyerkőce is suliba megy ősszel, hogy kb mostanra érték el azt a kort, amikor nem minden pólójukat kajálják le. Na, a mi gyerekeink ettől a kortól még igencsak messze vannak, így lesz még pár mocskos kajálásuk, az tuti. Én épp a spenótot próbáltam az előbb kisuvickolni a szép kis gatyájukból. Mert ha a pártedli védi is a pólót, azért a naci még épp jó arra, hogy megtöröljük a kezünket benne, ha maszatos. Biztos tőlem látták :lol: :lol: :lol:
Nyaralás mindjárt itt van! Én is várom, mert azt jelenti, hogy találkozunk :D [/url]

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: dehogy vetted el a kedvem, én a mai napig hajlamos vagyok leenni magam, innen nézve nem is gáz az evésük! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: gratulálok! Ügyes vagy! :D Egyszer én is lettem 3. a 4 versenyzőből, oklevelem is van! :lol:

Nyulasz: hogy vagytok? Terasz-lépcső? Bada ágymászásával mi a helyzet?

Móni: mi volt a szülőin? Na meg milyen volt 1 nap a lányok nélkül?

LKata: ti hogy haladtok az átalakítással?

Ideért a hidegfront, végre egy kis lehülés!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: gratulálok :D :D nem semmi hogy így bírod, 2 gyerek kergetése mellett + lakásfelújítás után

Timi: a "szabadnap" jól telt, jól elfáradtam, nem hiányoltak
a lakástakarítás volt a program :?
minden porfogót kidobáltunk, most teljes függöny és szőnyeg mentesek vagyunk, szerintem nem is lesz egyhamar függöny, mert nem is hiányzik, a 10. re úgyis csak max a kukkolók látnak be

Persze azért volt egy kis soppingolás is, westendben kuponnap volt, és a micimackó és barátai plüssök 30 %-al olcsóbbak voltak :lol:
meg persze beiktattam egy next látogatást is :oops: ki is néztem még mit veszek meg nekik a kiárusításon

Szülői holnap lesz, de lehet nem lesz kedvem megint 150 km-t autózni

Móni
KépKép
reunion
 
 


2x ment :twisted:

Móni
KépKép
reunion
 
 


csajok kaptak felfújhatós ugrálóvárat vagy mi ez, nagyon élvezik :lol: :lol: ,
én már kevésbé, teljesen feltöltődnek benne, a hajuk konkrétan függőlegesen áll felfelé, és ha hozzájuk érek csípnek,
ez meg jót tesz az epilepsziámnak :twisted: :twisted:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Jó reggelt!

Móni: hasonló takarítóakciót én már tél vége óta tervezek, de egyszerűen nem jutottam el odáig, hogy meg is valósítsam. :oops:
Ugrálóvár jó lehet, na meg az égnek meredő haj is! :lol:

Zsófi: jó vers, tetszik.

Többiek merre?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


haho Mindenki, megjöttünk mininyaralásbol nagyon szuper volt, CSajok nagyon élvezték :lol: mi is :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: mesélj! Milyen volt? Állatkertet megtaláltátok?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


jo reggelt!

Mar itthon lakunk,csak kicsit behavazodtam,majd igyekszem utolerni magam. :oops:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Sziasztok!

Bocsi a zavarásért de kéne egy kis segítség a 2011 es januári topiklakó vagyok és jelentkeztünk egy játékra amira szavazni kéne ha van egy kis időtök

http://www.esküvőnklesz.hu/szavazas/osszeadunk_14_csoport

Amúgy a szavazók között kisorsólnak egy Szigetközi 2 személyes nyaralás úgyhogy Hajrá mindenkinek!

És akikre szavazni kéne
Csilla és Zsolti

Üdv

KépKép

KépKép
csicsi84
 
 


Zsófi: megadrukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :wink:
Nyulasz: hogy vagytok? Bazsi beteg még???
Timi, Nyulasz, Törpi: jol emlékszem Timi viszi a könyvet Törpinek? hogy adjam oda? vissza Nyulasznak vagy???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: igen ott volt ám :oops: :lolcsak mi a felsö bejárathoz keveredtünk és gyanus volt h volt egy nagy parkolo de bajárat meg sehol :shock: :lol: persze kicsit még kellettt menni egy porosabb uton és ott volt a felsö bejárat
Csajok nagyon élvezték még a makikat is megetették és nagy sirás volt h nem lehet bemenni a zebrához ("ott a Marty, menjünk be hozzá" - Madagaszkárbol a zebra)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


tegnap Csajok 13.30-16.50ig aludtak :shock: :shock: és utána 9kor simán kidöltek :shock: :shock: ugy látszik még rápihentek a hétvégére :lol: persze én meg gondoltam nem alszom minek ugyis mindjárt felkelnek :evil: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


pénteken voltunk veszprémi állatkert szombaton horgásztó de. du. meg állatpark
az állatkert és az állatpark nagyon bejött Csajoknak derekasan gyalogoltak meg motoroztak :) persze az állatparkban a legjobb a cicasimogatás volt :lol:
vasárnap esett igy keszthelyen megnéztük a modellvasut kiállitást nagyon jo volt ez is bár a thomast hiányolták :lol: :lol:
szuper volt minden Csajok nagyon élvezték bár volt némi hiszti sztem leginkább a kevesebb alvás miatt, utazoágy nagyon izgi volt jol lehet ki-be mászni :lol: igy inkább velünk aludtak el és utána bepakoltuk öket :lol: étterem egyelöre kisebb katasztrofa nem birnak a fenekükön ülni és persze a játszotér volt a sláger reggeli helyett :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


a panzio nagyon tuti volt, tök vicces volt h Tami mikor beléptünk elkezdett sirni h menjünk haza aztán gyorsan elökerültek a játékok és semmi baj nem volt 5 perc alatt birtokba vették a lakosztályt :)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


ééés képzeljétek nem volt egyáltalán baleset, alváshoz még kapnak pelust, kell is :lol: de amugy nagyon ügyik :lol: söt a kocsiban se pisilnek még adtunk rájuk pelust ugye h hosszzabb ut (rövidre már nem adok) de nem pisilnek bele :lol: hazafelé Lalu elkezdett orditani persze megálltunk ahogy tudtunk kérdeztük h mi baja persze semmi válasz naná h picsilnie kellett :lol: ja és nagydologhoz meg kérnek pelust az még nem bilis :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: jaj de jooooooo :lol: melot mikor kezded majd?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Rengeteget vagyunk kint, ezért keveset tudok a géphez ülni. Az ikerke nagyon lefárasztanak. Épp ahogy Bartos Erika versében, ha az egyik nem nyugis, a másik tutkóra nyügis. Most épp Verát gyepálták, aztán egymásal is egyre többet játszanak. Jobbára kergetőznek, vagy valami ilyesmi. Bálint meg állandóan szétveri a fejét. Pár napja leesett a hintaágyról a betonra fejjel, ma meg magára rántotta az újdonsült cipis szekrényünket.
Vettünk két cipis szekrényt, és egy kis komódot, és így el tudom pakolni a cipőket meg a sapikat-sálakat. Van egy kis előszoba feelingje a kanapé mögötti résznek, a bejárattól!

Anyu kezét ma műtötték végül, volt némi kavar, bár lehet ezt már írtam.

Átalakítások haladnak, de csak kb két hét mire el tudja férj kezdeni a fürdőt (akkor kap szabit reméljük).

Nyusziék elköltöztek???

Többiek jól vagytok?

Kata
labkat
 
 


Kata: nagyon helyes tessék csak kint lenni és nem betegnek lenni :wink: de örülök h irsz is meg imádom a mosolygos fotoidat :wink: jobbulást Anyukádnak!!! Lányok már nem oviznak? Bálintnak kobakgyogypuszik :wink:
Nyulasz: Tami elnevezte egyik babáját Nononak :lol: majd Lalu is mondta h Noncsi :lol: :lol: végül közölte h a babák "ök a barátaim" :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi, Timi, Nyulasz: mi legyen a könyvvel???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó regglet!

Babus,hol voltatok nyaralni?
Könyvet szerintem adhatod nekem is,bár nem tudom,hogy Törpi elött kéri-e valaki,aki gyorsan tud olvasni? :lol: Mindegy,végülis jöhet vissza,remélem hasznos volt :wink:
Megyünk amúgy játszóra,ide a kastélyparkhoz,most a könyvtől függetlenül gyertek ha van kedvetek.
Pelus nélküliséghez gratula,nagyon ügyesek,és milyen gyorsan megy :shock: :D
Nonó baba :lol: de édes,barátaink...na akkor mindenképp talizzunk,hogy mélyüljön ez a barátság :wink:

Zsófi,bölcsihez egy kalappal!
Olvastam,hogy versenyzel,meg dobogós is lettél,gratulálok!

Móni,ha nem vagy otthon,tuti angyalok a gyerekek :lol: ez úgylátszik mindenhol így van.Ugrálóvárat tavaly én is akartam a kertbe,aztán nem lett.Pedig biztos élveznék :lol:

Lkata,nem költöztünk el,csak pár napra a mamához,ide alánk,mert a teraszt,meg a lépcsőt burkolták újra,és nem lehetett feljönni.De már itthon,csak elhavazódtam.
Nálunk nem a buksi van veszélyben,hanem a térdecskék,már rettenetesen néznek ki...felújításhoz kitartás,egyszercsak készen lesz,és milyen jó lesz :D Anyukádnak mielöbbi gyógyulást!

Timi,nem mászik ki Bada :roll: nálunk még 3 napig sem tartott a csoda :lol: Valamikor lassan összefuthatnánk,ha gondolod.

Törpi,tessék a rucit levenni róluk,és úgy adni a spenótot :lol:
Amikor egy szál pelusban voltak az udvaron,én is adtam nekik vizet pohárból,olyan ügyesen isznak egyedül,nem is gondoltam volna.Aztán Bada fordít egyet a poháron,és magára borítja a maradékt.Így marad még az anya segít verzió,bár ilyen melegben egy kis víz a ruhán nem gond.

Huh,nem tudom mit akartam még,most csak ebbe az oldalba olvastam bele...

Köszönjük,Balázs meggyógyult,Noémi nem kapta el.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: holnap sztem mennénk játszira Hozzátok, hm??? :wink: Kehidakustányban voltunk, ahova tavaly nem sikerült eljutni a betegség miatt :? sztem jövöre is megyünk akkor már fürdeni is lehet remélem koppkopp

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus,oksa,akkor holnap.
Most a regi betegseg miatt nem lehetett furdeniuk?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: ok akkor holnap :wink: igen 1 évet mondtak :? h sehova ami nem természetes viz :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: képzeld multkor találkoztunk camponában azzal az anyukával akinek kislánya van nevére nem emlékszem :oops: és a Ti játszotokon majdnem mindig ott van talán 1idös Veletek aranyos mosolygos anyuci tudod kire gondolok?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz: nekünk bármikor jó péntek, szombat kivételével. K. ma meg holnap délutános, utána itthon van.

Babus: nagyon ügyesek a lányok a pelussal!

Zsófi: éljen a bölcsi!

Én most Alexával vagyok itthon, apa elvitte Hangát magával bringaalkatrészeket beszerezni. :D Olyan fura!

Szegény Alexa hétfőn felnyalta az aszfaltot, tiszta seb a szája egész az orráig, fel is dagadt. A nagy rohanásban akkorát esett, hogy a végén csak leért a feje is, a szájában is elharapott valamit, mert dőlt a vér. Mostanában mindíg úgy esik, hogy elharapja száját, vagy az ínyét, vagy a nyelvét.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: ooo :( gyogypuszik :wink: hu különprogram :lol: majd mesélj hogy birták egymás nélkül :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: nem hiányolták egymást, legalábbis amikor hazajött a család másik fele úgy viselkedtek, mintha el sem mentek volna.
Alexa bent nagyon szépen eljátszott, olyan aranyos volt, hogy ilyet még nem igazán láttam tőle, főleg az utóbbi napokban, mert felém olyan mérvű agresszióval fordul, hogy tegnap pl. a szemem éppen megúszta a kikarmolást, mellette a bőröm nem volt ilyen szerencsés. Nem tudom hogyan kezeljem ezt, nem tudom miért csinálja, mert látszólag minden ok nélkül egyszercsak belemar az arcomba. :(
Amikor kimentünk kettesben, akkor már kezdődtek a problémák, mert mindenhová mennem kellett vele kézen fogva, nem motorozott, nem játszott, csak a közelemben, lehetőleg kézenfogva bírt létezni. Azt hiszem sűrűn kell külön programokat csinálni. Hanga jól elvolt, dehát neki élmény volt a más környezet.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus,talán a Lilivel találkoztál?Na majd ma megmondod,este írt ő is,hogy jönnek ma.
Ja,tényleg emlékszem,hogy 1 évig csak természetes víz...na majd a balcsi!Sikerült valami szállást foglalnotok?

Timi,különprogram nálunk totál ugyanígy működik,egyedül angyalok,viszont nincsenek el annyira,jobban lógnak rajtunk.Még a játszón is mennem kellett velük mindenhova amikor külön voltunk,pedig megszokták már,hogy többnyire leülök valahova,és csak akkor megyek,ha a nagy hintán akarnak hintázni,vagy ha a falon másznak fel.

Jaj,a hétfő mégse jó nekem,utána mikor lenne jó?


Az elöbb volt egy 3-as ikres anyuka az rtl-en,Kata,Lili és Nóra,hirtelen odakaptam a fejem,hogy Tigriskéék-e azok,de nem,ők 5 évesek,és ketten közűlük még nem tudnak járni,és cumisüvegből esznek...annyira szomorú volt látni,anyuka viszont jókedvű,kiegyensúlyozott,szerencséjük van vele a gyerekeknek.Kemény élet lehet,ilyenkor igazán eltörpülnek a mindennapi apró problémáink.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: kedd, szerda, csütörtök, péntek. K. is itthon lesz, csak kedden megy éjszakára meg pénteken délelőttre.

Gyógypuszikat köszi!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Lehet gazdaságosabb lenne beszereznünk egy tehenet! Alexa ma a szokásos 2,5 dl után még kért és még 1,5 lement simán. :shock:
Ma délelőtt is külön programozunk, Alexa jön velem vásárolni. Kíváncsi vagyok milyen lesz! Tegnap is azt éreztem délelőtt, hogy egy gyerek nem gyerek! :lol: Mármint hogy egyel nincs lehetetlen, nem kell kompromisszumot kötnöm, hogy nem megyek le a kisboltba, mert 1. nem fér be a babakocsi, 2. két kezem van és a kosarat ki fogja, 3. hogy a fenébe akadályozom meg, hogy a polcról mindent lerámoljanak, tehát nem megyek sehová. És ez csak egy példa volt a millióból! Olyan pipa tudok lenni, amikor valaki egy gyerekkel nyafog, hogy nem tud ezt meg azt csinálni, ide meg oda menni!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


jo reggelt!
könyvet akkor viszem visza Nyulasznak mindjárt :wink: csak meg kell várnom h kész legyen az ebéd :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jaj Timi,a gyógypuszik lemaradtak :oops: Egyébként nemsokára megtanulnak szépen orra esni,hogy a fejük a levegőben marad :wink:
Hova mész vásárolni?

Zsófi,szerintem még simán belefér,hogy elolvasd,Timi,mikor is mentek?

Babus ma elhozza,és akkor jöhet G! :wink:

Én tegnap elmentem velük délután egy telefonért a Camponához,aztán bemerészkedtem velük egyedül,kézenfogva,hátizsákkal a camponába:lol: Nagyon jól viselkedtek,bemásztak a pénzbedobós játékokba,elsétáltunk a szökőkútig,aztán bementünk a tescoba.1 kiskosarat húztunk,egyik a kezemet fogta,a másik a kosár túloldalát,aztán csere,egyszer Noémi elszaladt mikor a virslit vettem ki a hűtőpultból,és szóltam,hogy egymás kezét fogják,de ezt leszámítva nagyon ügyesek voltak...ja meg a hisztit leszámítva a csúzda részen a játékosztályon,Noémi volt ott is a ludas,legközelebb azt kikerüljük :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi: :lol: :lol:
tegnapi vásárlásnál Csajok kitalálták h ráálnak a kocsira és kapaszkodnak nagyon ügyik voltak én meg tolhattam öket is :lol: a tetykos kosarat huzzák simán nagyon élvezik :lol: és igy már csak 1 kéz marad fejenként mindent lepakolni :oops: :lol:
hu a multkor vmi rucit néztem addig lepakolták az összes szalvétát, mázlimra segitettek visszapakolni csak nem szin szerint tuti imádtak minket :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: juj igen a teytkoban nálunk is mindig másznának a kiállitott darabokra :lol: mi legutobb az aktuális plüssfigurát hintáztattuk a hintaágyba :lol:
na milyen ügyik :wink: rosszidőben akkor majd randalirozhatunk együtt campiba :wink: majd :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: mi is 2vel megyünk :lol: azaz egyedül is 2vel mert ugye musz mindnekinek csücsülni (rossz esetben állni benne :? :oops: )csak a parkoloba már csak 1et viszek ki mert ott 2t nem birok egyedül :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: egymás mellett vagy egyik elöl tolom másik hátul huzom :lol: tényleg nem egyszerü de azért megoldhato :wink: az emberek meg csak menekülnek elölünk :lol:
ikres szülö hamar feltalálja magát ugye :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: Battán voltunk dm-ben meg pékségben meg postán. :D Kész felüdülés, amikor csak egyre kell figyelni, tiszta pihentető délelőtt lett volna, ha nem arra jövök haza, hogy amit az itthon maradottaknak meg kellett volna csinálni, az szépen megvárt engem, mondván "nem ráérsz" :twisted: :twisted: :twisted:
Szóval megállapíthatom végleg, egy gyerek nem gyerek! :lol:

Zsófi: 18-án megyünk és úgy volt, hogy amíg ott vagyunk Törpi kiolvassa a könyvet és hozom vissza-vagy valami ilyesmi, ha jól emlékszem. Az nem lenne jó, ha G. Törpiék felé jár és kiolvastad, akkor odavinné? Vagy arra nem szokott járni?

Ja! Alexa ma nem volt hajlandó ebédelni én meg könyörögni, úgyhogy ebéd nélkül ment aludni. Mire Hanga végzett az ebéddel és leraktuk aludni, Alexa már nagyon aludt. :shock: Mi lelete? Bár most megint fogzik és szenved vele nagyon.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: csak legyen jó idő, akkor megyünk, bár csak délután szoktunk, mert akkor már nem éget annyira a nap meg 4-től olcsóbb a belépő. És oda járunk az evezőspálya mellé! :wink: Ti lent is alszotok akkor hétvégén?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Most nézem csak szombaton tudunk csak lemenni, mert apa még vasárnap délután dolgozni fog. :shock:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nem tudom, hogy amikor verseny van be lehet-e menni csak úgy nézelődni a pálya területére, mert akár oda is bemennénk. Ezer éve nem voltam ott.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi: még mindíg internet- és árammegvonáson vagy, vagy csak nem jutottál még ide?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: oké, akkor megbeszéljük, aztán találkozunk vagy ott, vagy ha nagyon meleg lesz, akkor a strandon. Összeköti a kettőt egy jó kis földutas gyalogösvény. :wink: Parkolni a pálya mellett lehet, mert van ott egy szabad terület a pálya és a strand között-oda jártam kutyát futtatni, amíg Velencén laktunk. :lol: szóval ismerem a környéket, elvégre onnan 5-10 perc sétányira laktam 4 éves koromtól. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, vagyok már, olvasok is, csak írni nem futja, mert megint egy raklapnyi cseresznyével szórtak meg. És mivel a gyümileves már a fülemen folyik ki, ezért ma sütök inkább. Amúgy meg medencézünk hol itthon a kicsiben, hol uncsitesóéknál a nagyban. Bár Emmát nem bírtam eleinte lefejteni a derekamról, később olyan merészen sétált a 70cm-es vízben, hogy még csak a közelébe sem mehettem biztonsági hálónak. Míra elelnkezőleg. Először bátor volt, aztán egy "vízbe bújás" után már csak csimpaszkodva lehetett vele lenni, később az úszógumi segített ki.
Ezért ma elmentem velük úszógumit meg karúszót venni. Erre nesze, nem lehet fürödni :evil: 6-kor keltek, fél egykor ágyba kényszerítettem őket, erre most már fenn vannak. Megőszülök :shock:

Zsófi, G-nek nem kell Gencsig kiszenvednie, apa a főutcán dolgozik Szhelyen, a Thököly-ben, hisz ez Neked úgyis mindent elmond.

Majd még próbálok jönni, de semmire nincs garancia.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: miért nem lehet ma fürödni? Nálunk igazi kánikula van, kint meleg már a víz a kismedencébe.
Idén még a nagymedencét nem állítottuk fel, de már csak nyaralás után fogjuk-ha egyáltalán, mert ezek a majmok tuti belemennének akkor is, ha nem szabad. Jó, hogy mondod a karúszót, azt akarok nekik venni, hogy szabadabban tudjanak mozogni a vízben. Hanga úgyis folyton önállósodna még a másfél méteresben is, Alexa meg kézzel-lábbal kapaszkodik, hátha bátrabban mer nagyvízben pancsolni.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?