Új privát üzeneted érkezett!

Tigriske, jaj de nagyon sajnálom!!!!!!! Jobbulást szegénynek!

Timi, köszi, már a hűtőben van, bár nem volt elég vajam, zsírral pótoltam ki, de kevesebbel, remélem így is jó lesz, majd szaggatunk a csajokkal délután.

Babus, biztos az idő is teszi, de annyira nagyon nem vagyok formában, ráadásul türelmetlen, agresszív kismalac vagyok, és a lányok is hasonlóan nyomják, így elég nehéz itthon hárman. Barátokkal csúnyán viselkednek, nem szívesen viszem közéjük.

Levakarhatatlanok rólam, állandóan a sarkamban vannak, mindenbe belekontárkodnak, amit csinálok, ebből persze sorba születnek a balhék, én meg nem úgy reagálok, ahogy szoktam, hanem sakál módjára üvöltök. Ők meg persze vissza, vagy megsértődve. Szóval csak égek magam előtt is, ha kívülről nézem magamat. Ilyen viselkedéssel meg lehet, hogy még itt is megbántok valakit, arra meg végképp senkinek itt nincs szüksége, mert mindenkinek megvan a maga baja, csak én épp nem tudom kezelni :oops: :oops: :oops: Ezért írtam, hogy összeszedem magam, aztán jövök :oops: :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: mintha rólam írtál volna. Sárkánymód üvöltök, csak épp tÜzet nem fújok. Csajok detto. Vendégségben egész jó a helyzet, bár ma má tök mindegy hol vagyunk, ők kritikán alul viselkednek, én meg képtelen vagyok kontrollálni magam. Ölni tudnék. :cry: :cry: :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


hát Csajok amondo vagyok nem birjuk az idöjárásváltozást :evil: :oops: ma én sem vagyok jo passzban és a Lányok sem...
szépen összejöttünk :oops: :lol:
de jo h vagytok :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

Tami mai hisztijének eredménye h kaptak strandlabdát a brendonban :oops: :? :lol: ja szereztem esökabátot hagytam öket ugrálni a pocsolyában és még ezek után is tök zizik voltak :? nekem meg fáj a fejem ilyenkor zéro a toleranciám :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Tigriske: gyogypuszi Zitának :wink: jaj azért jo hir h a keze meg h meggyogyul dokik szerint
biztos nagyon édesek lehetnek 3an 3felé :lol: :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Tigriske
Írtam pü-t :wink:
szotyo
Kiskőrös
 
 


Joooooooooooooooooooooreggelt :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: :lol: majd mondj egy számot hány üveg lett :wink: ügyi vagy :wink: na nekem ehhez tuti nem lesz türelmem :oops: igy marad a bolti vagy nagyik féle :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt! :oops:

Brutálisan elaludtam, apa reggel jött haza és elfelejtette kinyitni a lányok ajtaját, így nem igazán tudtak felkelteni, bár sírás nem volt, henyéltek az ágyukban és dumáltak. Szerintem apa azt hitte, hogy bekapcsoltam a bébiőrt, én meg úgy gondoltam eddíg is megvoltam nélküle és kikapcsoltam.

Zsófi: nyami dzsem! Nekem idén megint nem lesz, de majd jövőre!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: hu de joooooooooooo :wink: lényeg h jol elvoltak :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi, nagyon ügyes vagy!!!! Azt viszont nem tudom elképzelni, hogyan csinálod, mert én még egy egyszerű spenótlevél-mosást is nehezen tudok a csajok mellett kivitelezni, ha kicsit nagyobb a mennyiség, nemhogy lekvárt főzőcskézzek. Pedig annyira lenne hozzá kedvem, affinitásom, de nem merek belevágni.

Babus, így nekem is marad a nagyiké. Bár sok értelme nekem nincs, mert csak és kizárólag a baracklekvárt eszem, abból is a házi verziót, amiből már senkinek nincsen, mert mindenkiét felzabáltam a családban, csajok meg csak az epret eszik, azt is igencsak limitált mennyiségben egyenlőre, és a Lidl-is műanyagpoharas valami fenséges. Állítólag :lol: :lol: :lol:

Timi, meséld már el nekem, hogy is alusztok Ti? Milyen messze van a szobátok a lányokétól? Milyen vastagok a falak, meg az ajtók, hogy nem hallani át hozzátok? Ha jól sejtem, nem vagy Te egy mély alvó, aki mellett ágyú is szólhat. Vagy ennyire csendben elvoltak a lányok? Mondjuk én örülnék a helyedben, hogy hagytak aludni :wink: Kicsit megcsúszott a reggeli. És akkor mi van? :wink: :lol: :lol: :lol:

Én 5-kor keltem csajaim csivitelésére :shock: aztán már jött is Míra. Kissé kegyetlen voltam, visszazavartam az ágyába anélkül, hogy felkeltem volna. Aztán még egyszer bepróbálkozott, Emma csak az ágyából irányította az eseményeket, meg szövegelt. Aztán kicsit erőteljesebb hangra ő vissza is aludt, Míra közénk ékelődött, és úgy húzta a lóbőrt reggel fél8-ig. És máris más a napom, csak mert egy órával többet alhattam. Hihetetlen. Mi lesz velem, ha munkába kell kelnem. Hogy Vanda ezt hogy csinálja 5-kor???? :shock: :shock: :shock: :shock: És még egy dolog, ami úgy tűnik orvosság az idegzsábámra; ez nem más, mint az eddigi életemből nélkülözött KV. Hihetetlen, de ha belém töltöm az 5 cukorral sziruppá alakított lattét, máris máshogy vagyok :roll:
Ja, és tegnap este, annak ellenére, hogy negyed3-tól fenn voltak a csajok, 9-kor még semmi hajlandóságot nem mutattak az alvásra. Felhúztam magamat, otthagytam őket. Egyszercsak hallom, hogy nyílik az ajtó. Elindulok felfelé. Mire benyitok, arra Míra visszaspurizott az ágyába. Kezdik a fifikásságot. Aztán rájuk mordultam, hogy ez már igazán pofátlanság, amit csinálnak, és láss csodát, egy szó nélkül aludt el mind a kettő. Nem jöttek ki többet az ágyukból. Talán némi fény az alagút végén, hogy egyszer megjön az eszük :roll:

Pár kép a tegnapi pogisütésből, aztán eldugultam. (a harmadik nem az enyém, csak mi az nekem eggyel több, vagy kevesebb :wink: de az anyukája is ott volt, ő volt a fotós, így azért bocs, hogy az összesen rajta vagyok :oops: )

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Na, most sikerült Alexának elaludnia. Tegnap este enyémek sem voltak álmosak, fél 10-kor még ment a duma. Lehet ezért voltak csendben reggel.

Törpi: a lányok ajtaja és miénk között 3 lépés távolság van, és fa ajtóink vannak és vékony falaink. Azért az hozzátartozik, hogy hajnal 5-től 2x kellett átmennem cumit adni, visszafektetni, aztán fél 7-kor jött meg apa, ő is volt bent nálunk 2x. Azért mára én is jobban vagyok-lehet nekem is az alvás segített. Mostanában elég későn fekszem. :? Pogi milyen lett? Ügyesek vagytok!

Ma elég türelmet éreztem magamban ahhoz, hogy a lányaimra bízzam az ebéd bekanalazását. Szájanként kb. 3 kanállal raktam én, a többit gyönyörűen megették, nem kenték a fejükre, az előkében max. 1 kanálnyi esett bele és a konyha is megúszta. :shock: Annyira ügyesek voltak, el sem hiszem! Főleg, hogy Alexának ilyen jól ment. Hangának viszont kell segítség, mert ő a kanál végét markolja és úgy nem sokat tud meríteni és csakis ott hajlandó fogni. De ügyik voltak, nem is fukarkodtam a dícséretekkel! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi: kezetfoghatunk este nálunk is buli van mostanság :?
na én ezért parázok az ágyikotol :oops: bár lassan már tökmindegy akkor :? :lol:
juj nagyon jo cuki kiskukták :lol:
ma kistündérkéim vannak koppkopp

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Pogi isteni lett, köszönöm!!!!

De ügyesek! Mit ettek ilyen szépen? Hanga kanálfogása :shock: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Timi: juj de ügyik :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: milyen pogi??? recept??? :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Csajok szombaton még nyitva van minden ugye? és vas-hétfö nem ugye?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi, éljen! Örülök, hogy kialudtad magad!

Babus, szerencsére ma nekem sincs rossz napom a lányokkal, de azért ehhez az én türelmem is nagyban hozzájátszik. Talán visszatalálok régi önmagamhoz :oops:
Ágyikó nálunk mindegy lenne, mert Emma ebből sem jön ki, Míra meg a rácsosból is kimászik. Én meg imádom, hogy könnyen hozzájuk férek, s ők is nagyon csipik. Pusziosztogatásnál, ölelgetésnél, összebújásnál :D :D oltam két napja olyan balga, hogy bebújtam melléjük külön-külön. Azóta azt kérik. Persze többször nem merem megkockáztatni, nehogy leszakadjon alattam :oops: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Babus, túróspogi, receptet e-mail-ben kaptam Timitől, tovább lökhetem Neked.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


ja, szerintem szombat normál nyitvatartás. v-h zárva minden.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Timi: ez melyik pogi recept?
Törpi: tudod mit küldd tovább ha nem gond meglesem :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: ágyiko :lol: :lol:
ja és na látod sztem csak rossz napotok volt :wink: nekünk is :wink:
de én még mindent az idöre (is) fogok :lol: :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus, drága vagy, de napok óta ilyen hullámvölgyben vagyok. Ehhez azért hozzájárulnak egyéb, ide nem tartozó tényezők is, mint mondjuk egy huszonéves barátság tönkremenőfélesége, meg az egészségi állapotom, ami még mindig elég gyatra, a fáradságom, az időjárás, a bölcsi-probléma, ami még mindig nem oldódott meg, és az, hogy egyre nyomaszt a szeptember, amikor el kell válnom a lányoktól. És én pont ezt az utolsó időszakot rontom el az idegeskedésemmel :oops: ah, majdcsak lesz valami. Bízom benne, hogy úgy fog történni minden, ahogy annak kell, és az élet hozta adottságokból a legjobb fog végül kisülni. Na most jó okosat mondtam :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: drukkolok h minden jol alakuljon :wink:
hu azért van listád :cry:
de csak jo lehet a vége :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: okosakat és bíztatót mondtál! :lol: Csak így tovább!

Babus: a túrós pogi receptet csinálta Törpi. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: jobbulást nektek! nagyon ügyes vagy a dzsemmel! :D Önálló evéssel eddíg én sem voltam bátor, de az utóbbi napokban csak küzdés meg veszekedés volt evés helyett gyakorlatilag, úgyhogy nem volt vesztenivalóm! :wink: Nyulasz adott jó ötletet, ikeás bebújós hosszú ujjú előke, arra rá a sima merev előke, így még a ruha is meg lett kímélve. Ha nem öltöztetem be őket tuti minden úszott volna a kajában. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: ügyi vagy :wink: gyógyuljatok :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szépen írtatok, nekem se időm se kedvem még a gép előtt ülni sem, nálunk is minden este áll a bál, de délben is

Törpi: az élet mindig mindent elrendez, a végén minden jó lesz csak a jót oldalát kell nézni mindennek

Timi: csajok egyedül ilyen szépen esznek :shock:

nálunk sajnos nem ez a helyzet csak egyedül hajlandóak enni, nem engedik, hogy segítsünk, minden csupa kaja, mindig öltöztetem őket, minden nap hajmosás, mert a végén amit kiöntenek a tálcára (mert igy végződik minden ebéd) azt belekenik a hajukba
és minden kaja végén ordítás van mindkét részről

enyémek is a kanál végét fogják, és a szájuk előtt hasra fordítják a kanalat, ugyhogy egyedül a tejbegríz megy be a szájukba, mert ha elég keményre csinálom, az ráragad a kanálra

Zsófi de ügyes vagy :shock: :D nálatok most kerül le a karám, én most akarok venni kerítéseket a kritikus helyre a konyha elé

Móni
KépKép
reunion
 
 


Hű, ma én vagyok az első? Sehol senki?
Nálunk akadozik a net, mert karbantartanak, tehát hol van hol nincs, mint a mesében.

Móni: nekem még hagyják, hogy néha be-bekanalazzak egy adagot a szájukba, de pl. 1 hónappal ezelőtt még nem mertem volna hagyni őket egyedül enni kanállal, mert biztos hogy mindenhol lett volna, csak a szájukban nem. Kíváncsi leszek a mai produkcióra!

Mi ma mozizni akartunk, de ma sem jött össze, nincs aki szitterkedjen. Majd jövő héten talán. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Mi ma délelőtt a szokásos Csicsergőben voltunk. Utoljára :( A nyári szünetben nincsen, szeptembertől meg ugye bölcsi, ha minden jól megy. Pedig hogy szerettem a péntekeket! Kelés, reggeli, öltözés, irány autóval énekelni, táncolni, játszani a többi gyerekkel, véleménycsere anyukákkal, itthon gyors ebéd, alvás után meg irány apáért. Szinte már a péntek nekem hétvégét jelentett. Valamit ki kell találnom helyette, de pont így nyáron....

Kanalazással égek, nem tudom, mi lesz a bölcsiben, elég érdekesen fognak a csajokra nézni, ha ott fognak szerencsétlenkedni majdnem két és fél évesen. Emma azóta sem hajlandó megfogni a kanalat, pedig a fogfájás előtt ő már szépen evett, Míra meg csak addig eszik egyedül, amíg kedve van. Utána már nógatni kell, vagy inkább helyette csinálni, ha nem akarok megőszülni, ill. nem akarom megvárni, hogy ő is megunja és azért hagyja ott a kaját. Etetőszékbe már nem hajlandóak ülni, a nagy étkezőasztalnál ülnek párnán. Veszek új huzatot a székekre aztán eladom, mert csak a helyet foglalják.

Móni, nagyon durva, amit a kajálásokról írtál, nem csoda, ha magad alá kerülsz :( Tanáccsal nem állok elő, gondolom mindent kipróbáltál már, ami az elveidbe belefér. Csak remélem, hogy idővel javulni fogtok.

Zsófi, Nektek jobbulást!!!! mindemellett még dzsemezel is :shock: Látszik, hogy a sporttal beléd nevelték a kitartást is. Nem mintha ez nem lehetne valakinél alaptulajdonság is, de azt vettem észre a komolyan sportoló ismerőseimnél, hogy valahogy az ő szemléletük ezen a téren nagyon jó. Nem igazán jellemző rájuk, hogy elhagyják magukat, nem mint pl. rám, aki azonnal segítséget kért, mikor lerobbant :oops:

Timi, mozit sajnálom. Rég nem voltam én, igazság szerint oda nem is, de egy jó kis étterembe, valami különleges kaját falatozni elvágynék már. De ugye az kivitelezhetetlen, mert 9 után mégse indulhatok neki vacsizni valahova, 6 előtt meg szintén érdekes. Na majd talán egyszer :? Viszont apa egyre inkább nyomatja, hogy a csajokat vigyük el hétfőn a Bogyó és Babóca új részeire a moziba. Háááááát, még igencsak húzom a számat, mert abban biztos vagyok, hogy Emma végig ülné, és talán Míra is (kiindulva a Halász J. koncertből), bát rőle jobban félek, de hogy fognak rám nézni, ha két kétévest könyv helyett filmre szoktatok :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: ugyan hogy néznének rád! Egyáltalán kinek mi köze hozzá? Én szeretek moziba járni vagy dvd-zni itthon, mégis falom a könyveket, mert imádok olvasni. És nem kétévesen szerettem meg az olvasást, hanem 15. :oops: Pedig az én időmben nem volt mozibajárás, és tv sem nagyon, mégis utáltam az olvasást, de azt sem kétévesen, hanem a suliban. Nehogy ebből ügyet csinálj, mert irgum-burgum! :lol:

Hanga ma úgy kanalazta be az ebédjét, hogy semmi nem ment mellé, csak a szája volt kicsit maszatos. :shock: Alexa ma úgy volt vele, hogy ezt tegnap kipróbálta, ment, nem is strapálja magát csak 2-3 kanál erejéig, utána folyton cserélgette a kanalát az enyémre, én meg kanalazhattam a szájába a kaját. Apa meg csak ámult és bámult, hogy a gyerekei húsgombócból 2,5-et benyomnak kaporszósszal. (ő 3-at evett, én kettőt, csakhogy ne legyen kétségetek a méreteket illetően) :oops:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi: vacsi! Ne is mond! Mi is el akartunk menni, de rájöttünk, hogy arra még várni kell néhány évet. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hanga nagyon ügyes!!!!!!!! Csak ámulok és bámulok! Alexa meg olyan igazi Alexás. Mást nem is várhattunk tőle. Apa meg ne csodálkozzon, hanem kezdjen gyűjteni a sörétesre, mert nagyon gyorsan ott lesznek a pasik a ház kapujában. Észre sem veszi, olyan hamar nagyok lesznek a lányai. És addig örüljön, míg az étvágyuk jó, és nem öltözködni akarnak. Én már előre rettegek ettől a kortól. Asszem anyja lánya mindkettő, tuti ruhára megy el minden pénzünk és nem kajára.

Csajok imádják a könyveket, különösen Emma. És már nem csak velem olvastatnak maguknak, hanem előszedik őket a polcról és egymásnak vagy maguknak hangosan mondják amire tőlünk emlékeznek. Van, hogy egymás mellé becsücsülnek egy-egy könyvvel és lapozgatnak, magyaráznak egymásnak hol a maguk, hol a másik könyvéből :lol:
De most már nem tévéznek, hanem a számítógépet nyomatják. És nyomkodják, különösen Míra :? :oops: Tegnap megint sikerült 90 fokot fordítani a képernyőn valamelyik billentyűkombinációval, amit én nem ismerek :shock:
Hát nem tudom, de apát ismerve, úgyis a moziban kötünk ki hétfőn, bármit is gondoljak én.
Az olvasással meg velem csak egy komoly probléma van; hogy akkor én le nem teszem, ha egyszer a kezembe vettem a könyvet. De én világ életemben szerettem olvasni, általános iskolás koromban betegeskedtem sokat, egyetlen szórakozásom a könyvek voltak. Tegnap is már magamra kellett parancsolnom, mert nem sok tartott vissza, hogy elővegyem a könyvet, amit épp olvasok, míg a csajok dvd-ztek. De aztán fejbekólintottam magamat. Erre persze 1-ig olvastam éjjel, míg be nem fejeztem. Most nem merek újat elővenni :lol: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Jó kis receptet kaptam a neten. Ti szerettek hasonlókat főzni Timi, Babus, gondoltam elküldöm, hátha valami hasonló de mégis új tetszeni fog Nektek. Enyémek sajnos nem eszik a húst nagyon, így képtelen vagyok ilyesmiket főzni nekik. Pedig de szívesen tenném :roll:

http://us.mg4.mail.yahoo.com/dc/launch? ... mquo5al8dh

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: nekem nem jön a link, pedig kíváncsi vagyok! Illetve a yahoo belépést kér. :? Én is éjszakába nyúlóan olvasok, mert csak akkor van időm. :wink: Ha meg szeretik a könyveket, nehogy már mások véleményén aggódj! Irány a mozi! Ha meg nem tudjátok végigülni, akkor kijöttök és kész.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Na ja, 500ft a jegy fejenként, ennyi elmehet pocsékba.

bemásolom a receptet, többiektől bocs! Ugorja, akit nem érdekel, légyszi.

Főszerepben a zsenge, ropogós cukkini

Kedvenc paradicsomos-tejszínes-bazsalikomos-csirkés ragumat egészítettem ki némi nyers, éppen ezért ropogós cukkinivel.

A piacon zsenge, apró cukkiniket találtam, egyszerűen nem lehetett otthagyni. Ezeket a cukkiniket vétek agyonfőzni, hihetetlenül finomak nyersen, azonban nyers cukkinit nem tehetek a férjem és a fiam elé, ezért kicsit csaltam. Álcáztam a cukkiniket.

Hozzávalók:
50 dkg csirkemellfilé
2 cukkini (kb. 20 centis)
4 nagy paradicsom
2 dl tejszín (lehet áltejszín is, azaz növényi tejszín)
1 teáskanál bazsalikom
olíva olaj


A csirkemellfilét felkockázom és kevés olíva olajon fehéredésig pirítom. Ezután hozzáteszem a felkockázott paradicsomot.

Akinek van ideje és igényes, húzza le a paradicsom héját. A módszer egyszerű, a paradicsom alján x-et kell vágni, majd a paradicsomot forró vízbe mártani 1 percre, utána hideg víz alá tenni és könnyen le lehet húzni. Enélkül a paradicsom héja ott “csúfoskodik” az ételben. Engem mondjuk nem zavar.

Addig főzöm, amíg a paradicsom szétfő. Közben, persze, sózom és megszórom bőségesen bazsalikommal.

Felöntöm tejszínnel és felforralom. Ekkor teszem csak bele a fél-negyed cikkekre vágott cukkinit, amivel már csak felforralom, hogy a cukkini is átmelegedjen, azonban főzni már nem főzöm.

Köretnek tészta és rizs is tökéletes hozzá, sőt, még sajtot is lehet rá szórni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


nekem se jön be :(

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: nyamiii :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: istenien hangzik, gyorsan elmentem, ha érik a kertben a cukkini már ki is próbálom! Imádom az ilyen kajákat! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi: nincs gyerekkönyvtár közelben? én másikban kérdeztem Csajokat azt mondják érdemes kiprobálni lehet mi is benevezünk mondjuk csak ösztöl van is a közelben ha jol olvastam :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: ha elöbb csinálod meg majd referálj lécci :wink:
én holnapra csak rakott krumplit találtam ki :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: ööö sztem ikrekkel mindent szabad ám :wink: :lol: akinek nem tetszik csinálja jobban :wink:
hu kaja nálunk is szaladgálos :oops: :? ebédet még sikerül az etetöszékben mondván h csöpögös :oops: :lol: enyémek kész vannak ha koszosak át kell öltözni vagy konyharuha ölben :oops:
egyedül esznek egy darabig aztán megunják :? de sztem közösségben hamar megtanulják h enni kell egyedül mert nem eteti senki és éhes marad :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


na mire ideértem Mindenki lelépett? :( :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: oké! :wink: "csak" rakott krumlival is van azért meló! De imádom! Kár, hogy a lányaim nem annyira. :( Nekünk holnapra a mai ebédből maradt, holnapután viszont valami tésztát kéne. Csak tudnám milyet, amit mindenki megeszik! :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: hu nálunk imádják Csajok jo sok tojással meg szoktam bele mirelit zöldséget is rakni :lol:
nálunk tegnap turos tészta volt, vmi levessel? :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


holnap akarok menni turizni polokat Csajoknak rájöttem h body van egy tonna de azt már csak alváshoz kapják éjjel :lol: az uj jo kis tescos szerzeményeket meg nem fognám be malackodni itthonra :oops:
juj koppkopp ma képzeljétek száraz pelussal jöttünk haza tetykobol és mikor begurultunk garázyba mondták h kell pisilni bilibe igy rohantunk is fel ééés igen ügyik voltak :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: rakott krumplit ugy szoktam h elözö nap összerakom és reggel csak meg kell sütni :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: éljen a száraz pelus meg a bilibepisi! :D

Így fél 4 környékén illene már felkelniük azt hiszem. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Móni: Neked akartam irni, h kitartás malackodáshoz ne izgulj alakul ez is majd :wink: juj emlékszem nálunk is ez volt h a végén mindent kiboritottak :? :lol: azt az ikeás hujju elökét probáltad?
konyhán nekünk is volt rács anno :wink:
Timi: köszi :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Móni: mi is az ikeás hujjú előkében nyomjuk+ arra még egy merev előke. Ja! És tapadós aljú tányér, bár ez csak késlelteti a kiborítást és talán még jobban el tud szállni a kaja belőle. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?