Új privát üzeneted érkezett!

Akkor aki megy annak szép álmokat kivánok!
Lassan és is elhúzok!

Lassan!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska,
Elfelejtettem mondani, jó kis verda van a popsid alatt. Ez is téma?Kép
K
kika
 
 


Kika!

Irtam volna kedveset Neked!? nem olvastad félre? Kép
Vagy arra gondolsz, hogy mi szeretünk? Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 

 
 

Na most én is el szunyálni, mert hajnalban múszak vanKép
k
kika
 
 


Kika!

Ennyi jó csajt nem is láthat egyébként együtt apa!!!!!
Sok minden megváltozott a mai nap és kiderülnek a disznóságok is.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Szerintetek olvassák a szerkesztók a leveleiket?
K
kika
 
 


Mucska,
??
K
kika
 
 


Nem tudom, szerintem nem foglakoznak vele. És nekünk sem kell.
Szerintem vége a dolognak.
A többit holnap neked, mert van mit, de ma nem akartam részletekbe belemenni, csak hogy hirtelen tudd a dolgokat.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kika,
kösziKép
kikerestem az oldalt, ha nem baj:
http://mek.oszk.hu/00000/00060/html/043/pc004371.html
Ebből a gyomorgörcsre von. rész, én aztán tényleg nem értek hozzáKép
"A Gy. gyógyítása főleg az ok megszüntetésében kell, hogy álljon, igy vérszegényeknél a vas, maláriás betegeknél a chinin használ, mig a gyomor rendellenességeinél a sztrichin, meg az atropin használnak, mig a tulságosan fájdalmas roham alkalmával morfium, vagy acetanilid adható."

Azért igyekszem majd eljutni orvoshoz is, csak az idő....
A Kresz vizsga lesz majd Budán, vhol a XI. ker-benKép Azon azért szeretnék átmenni elsőreKép

Andi,
azért majd írj a tapasztalataidról, légyszí!Kép

Most már tényleg jó éjt mindenkinek!Kép

H.
nalika
 
 


Szép álmokat mindnekinek!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi
KakimanóKép

Meli
Kacsás úszógumiKépKépKép

Na, csak én voltam az utolsó, bagolyságban senki nem veszi fel velem a versenyt.Kép
De azért nekem is sok a jóból, húzok is alukálni.Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Jó reggelt kivánok!

Anna már fent van, de a görény mami a kiságyba hagyta kaja nélkül. De még csönd van Kép
Csaka bugyi ropog!
Majd jövök!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


jó reggelt!

Mire visszaolvastam felébredt kukac, majd jövök

Hugi
Amatőr
 


Hugi!

Te is így jártál? Kép
Jól vagy? Apa ma is oda van?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Szia Andi!

Apa már rég elment dolgozni Kép Kukac meg kekec. Jól kezdődik ez a nap is Kép

Jövök reggel kis naívan, aztán látom hogy este még besikeredett két archív Kép

Kacsás úszógumik, előzések, stb... Kép

Kukac már megint bőg, de most megyek és leharapom az orrát, az tuti

Hisztimentes napot mindenkinek!

Hugi
Amatőr
 


Andi végül is sz@rba hagytad a lányt? Kép
Amatőr
 


Hugi!

Őszintén? hát nem volt szivem felkölteni. Attól féltem ha megzavarom, akor nem lesz alvás.
Tegnap sajnáltam a Győzőt. Én drukkoltam neki. De Eszter az bejutott, bár én ezt sejtettem Kép

ApaKép
Kis kukcanál bizti front van. Rosszul nézne kis orrocska nélkül. HAgyd meg neki jó!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Na jó, akkor ma még maradhat az orra Kép

Lányok én ma olyan hülye vagyok! Gyorsan bedobáltam egy adag mosást az még sikerült is. De a csövet nem raktam a kádba, úgyhogy negyed óráig a vizet törölgettem a fürdőszoba padlójáról. Még jó hogy földszinten lakunk, így max. a pincét áztattam el Kép

Nem lehetne mára szabit kérnem a kukactól? Ő a legszigorúbb főnököm, aki eddig volt Kép

Andi szerintem én sem keltettem volna fel Kép

Hugi
Amatőr
 


Miért Te akarsz menni szabira? Küld át kukacot nekem már mindegy, hajam úgy sincs! Kép

Tudod igy jár aki szép hercegekről álmodozik: törölheti fel a vizet! Vagy csak smucig vagy és igy szoktál felmosni? Kép

Nem tom, az ovodásunk mennyire van bekakálva, hogy apájának fájni fog a mai kinzás Kép
drukkolunk neki Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Hát most már szinte tényleg lehetetlenség a géphez jutnom KépKép Mire sikerült, már olyan álmos voltam, hogy csak az olvasásig jutottam, de örültem nagyon, hogy végre visszatért a jókedv KépKépKép

Én viszont nagyon elkiabáltam, hogy milyen egyszerűen jönnek a fogacskák Kép Eszterkém szegény egész nap tiszta nyügi volt, szószerint kezét-lábát tömi a szájába, sokat sír, csak kézben nyugszik meg. Délután sétáltam vele jó két órát, akkor legalább elaludt, de itthon folytatódott a nyügi Kép
Az éjszaka a frászt hozta rám, mert bepittyent a légzésfigyelő, akkor mondjuk nem is feküdt rajta rendesen. Visszafektettem a helyére, én már nem tudtam rendesen elaludni, és többször is láttam, hogy pirosan villog a ketyere, így egy csomószer keltem hozzá, iszonyat mélyen aludt.
Most is alszik még, de már legalább nem olyan mélyen. Én most egy kicsit "kaka-állapotban" vagyok, ráadásul ma jönnek a sógornőmék is, a fiúk is itt lesznek még szombatig. Így ha nem jönnék, ne csodálkozzatok, pedig már nagyon hiányoztok ám KépKépKép

Mindenkinek millió puszi

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Sziasztok!

Kikánál nem megy a net, ahogy tud jön! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Krisz!

Szebb napot!
Van a fogacska növésre gyógyi, kérdezd mega patikában. Itt Dentinox gél. Hátha segit, hogy ne szenvedjen a kiscsaj!

Azért ha tudsz jelentkezz!!!!!!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Szegény Krisz Kép
A Dentinox gél tényleg nagyon jó, én azzal kenegettem a bölcsességfogam és nekem is használt Kép

Légzésfigyelő Kép Én tuti infarktust kaptam volna Kép

Andi igazad van, ma legalább már nem kell felmosni a fürdőt Kép
Amatőr
 


Andi ti mennyi gyümit esztek délelőtt?

Hugi
Amatőr
 


Hugi!

60 ml körül. Meg ahogy csúszik!
Ma nem csúszott, hanem kinlódunk.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Köszi Andi!

Most már muszáj leszek valahogy mérni, mert sose tudom, hogy mennyi az annyi.
Most pl. belealudt a nagy almaevésbe. Ez egy fél alma volt, meg kb. két ekanál hippes barack. Csak sose mértem még meg, hogy az mennyi. Mert a délelőtti tápot jó lenne már kihagyni, és nyilván nem kell neki annyira, ha elaludt evés közben. Remélem majd csak délbe eszünk újra Kép


Pusz, Hugi
Amatőr
 


Hugi!

10 mokkáskanál alma az 50-60 ml. Csak hogy tudd.
Kora délig próbáld elhúzni, menni fog.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


SziasztokKép
Most van net, de meddig??????
Hajnalban keltünk a tenapi minmális kaja mennyiség miatt Anna olyan éhes volt hajnalban, hogy a 150 ml csak úgy lecsússzant. Ma is nyügi de most alszik, úgyhogy ha felébredt elmegyünk egyet sétálni, mert szerintem ez a bezártság sem jó neki, meg nekem semKép
Most legalább nincs szél.
na ennyit az időjárásrólKép

Andi,
megkaptam, olvasom, emésztem. A csalódás, a düh és szomorúság viaskodik most bennem ami a tartalmát illeti, amúgy pedig a köszönet a korrektség és a nyíltság miatt.

Lujzika,
LégzésfigyelőKép Két párnás vagy egy párnás a Tiétek??? Nem lehet, hog a készülékkel van baj? Tudod mi így jártunk a másik sz@ készülékkel.

Hugi,
Ezek szerint nem lesz ma könnyű napotok.Kép
Ezt ismerem.

A kis vidám skót hova tűnt?Kép
Kika
kika
 
 


Sziasztok!

Csak bekukk, mert Eszterkém némi gyümi után most édesdeden alszik (kop-kop-kop) Kép Persze fél szemem állandóan rajta!

Kika!
Kétpárnás Angelcare, eddig nem volt vele semmi gond, és azért idegesített nagyon az éjszaka, mert láttam, hogy tényleg nagyon mélyen alszik az én tündérkém Kép
Időjárás Kép Tegnap nálunk egész jó volt, és ránk is ránkfért már a séta, mind a kettőnkre Kép Most viszont megint trutyi lett, így nem tudom, lesz-e ma séta.

Ráadásul most egy kicsit gond, hogy van 2 nap átfedés a vendégjárásunk között, mert 4 vendégnek velünk együtt már ez a lakás is kicsi, de valahogy majd csak átvészeljük. De ez legyen a legnagyobb gondom, inkább azon drukkolok, hogy a lánykámmal ne legyen semmi baj!

Andi, Hugi!
Köszönet az aggódásért, valszeg nagyobb a parám, mint az igazi baj Kép

Jövök ám, ahogy tudok Kép

Puszi mindenkinek KépKépKép
K.

Kép
lujzika
 
 


Szia Kika!

Értem, tudom, de gyere!!!!!!!!!!!!! Kérlek!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Krisz,
kitartásKép Nagyon hiányzol ám!!!Kép

Eve,
hogy van apa??? Át tudom érezni a kínját, nekem is volt olyanomKép

Orsi,
fürdés után még olvastam bagolyságodatKép

Hugi,
mosógépKép Múltkor nálunk vmelyik gyerek szedte le a csövet, jött is az alattunk lakó...

Anyukámmal beszéltem az előbbKép Ma volt orvosnál. Nagyon félek....

H.
nalika
 
 


Itt az ovodás!

Szóval megjártuk a szájsebészetet.
Oda voltunk egyész délelött, egy röntgennel lettünk gazdagabbak, mert apa fogát úgy kell kimüteni!
Dec. 8.-ra kapott időpontot!!
Most elolvasom az eddigi termést és jövök!

Ovodás!
eve
 
 


Krisz!

Azonnal, ha a lányom elaludt!!!!!!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hajni!

Ugye nincs baj?????

K.

Kép
lujzika
 
 


Hajni mi a baj????

Eve, szegény apa Kép

Voltunk védőnőnél méretni. Hát... 7,2 kg.
Azt mondta, hogy próbáljak naponta 2x adni főzeléket és minél többször kiváltalni a tápot, mert az jobban hízlal Kép


Apa nincs, gyerek nyügi, nekem meg olyan édesség-zabálhatnékom van, hogy mindjárt megyek a boltba és veszek egy kiló csokit Kép Lehet hogy ez a depi jele? Kép

Andi 11-ig bírtukKép Remélem hogy minden nap sikerül egy kicsit csalni, és előbb utóbb csak sikerül.

Hugi
Amatőr
 


Az enyém gyerek nem akar aludni Kép
Meghülyülök! Kép

ahogy elalszik itt vagyok!

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hugi!

Mi meg sem közelitünk benneteket!

Nálunk a csoki már elfogyott. Vedd csak meg, szükséged lesz rá.


Ment mail.

Eve!

Apa most addig látványosan szenved?????????????????? Jézusom, az még két hét!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


HahóKép

Andi
Gergő sem akart aludni délelőtt, aztán elmentünk sétálni és úgy bealudt, hogy még most is húzza, így valószínűleg semmi nem lesz a babamasszázsból, mert most kellett volna szopiznia, hogy odaérjünk. Felkelteni meg nem fogom, mikor végre alszik! De egyszer csak a végére érünk a "tanfolyamnak".Kép A védőnéni is csak röhögött, mikor az előbb felhívtam, hogy nem biztos, hogy odaérünk.Kép

Nalika
Akkor Te is bagolyka vagy?Kép
Milyen volt a tanfolyás?

Hugi
Csoki nekem is csúszik rendesen, de nem vagyok depis, úgyhogy megnyugodhatsz!Kép

Kriszta
Remélem nincs semmi gond és tényleg csak Te parázod túl, amit mondjuk totál megértek! Ezért nem vettünk mi légzésfigyelőt, mert én tuti halálra izgulnám magam. Így valahogy nyugodtabb vagyok!Kép

PuszKép

Orsi

avocado
 
 


Szia Orsi! Na végre hogy ideértél Kép Én már feladtam a reményt hogy kekec-kukac fog ma még aludni Kép

Andi mi az hogy meg sem közelítetek bennünket???
most mán' aztán tényleg írjad le hogy mikor mennyit miből adhatok a gyereknek, mielőtt kisdisznó lesz a tündérmalacból Kép

Csoki beszerzés indul, eddig bírtam ellenállni a kísértésnek. Hátha a hordozókendő elringatja kukacot egy kicsit.

Hugi
Amatőr
 


Szia Orsi!

Anna is megy az erkélyre. Nincs lelkierőm lecúgolni 4 zárt ajtón keresztül. Kép

Hugikám: Anna még nincs 7 kiló. Kép
ez a szegény gyerek is miattam éhezzen. Nem elég, hogy Kikáé is miattam kinlódik. Felnőnek és nem állok meg előttük az tuti?
Mire vagy kiváncsi?
Anna kajája: reggel 7 170 ml tápi.
1/2 10 60ml gyümi
12 körül ahogy éhes 100-160 ml főzike szeretem, nem szeretem függvényében.
HA nem szeretem annyira ebéd volt akkor kap még gyümit 2 óra fele, ha éhes!
4 körül: 150 ml tejpép
1/28 180 ml tápi.
Mit irjak még?

Eve!

Talán szigorú az óvónéni? Rossz voltál, hogy a székre nem ülhetsz? Kép


A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kiküldött ennyi kakimanót?????
Nem győzöm pelenkával! A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
kakamanóKép Biztos a mienk ólálkodik nálatok, mert mi már jó ideje nem láttukKép

Eve,
altatás is lesz?? Mármint a fogorvosnálKép

Hugi,
szép súlyKép

Orsi,
én alapvetően bagolyka vagyokKép

Anyukámmal kapcsolatban nem tudom mennyire súlyos, de ő nem a panaszkodós típus. Már tavasszal vissza kellett volna mennieKép Szóval majd vasárnap elkérem a leletét. És akkor majd biztos dobok egy hátastKépKép

H.
nalika
 
 


Eve,
küldj légyszí egy üzenetet a profilomban lévő címre, mert a tiéd nem nyilvánosKép

H.
nalika
 
 


Andi!

Látom most még kávészünetre se engeded ki a kakimanót!
Igen. Apának morgós a hangulata, mert tudja most még jó darabig fájni fog neki. Ráadásúl azzal nyugtatta a doki, hogy 2,3 napig akkora lessz a feje a műtét után mint egy dinnye...
Szóval kerüld apát hangulat van, mert olyan mintha savanyú uborkát evett volna!
Orsi nyüzsög mint a zsizsik! Még a saját gondolatom sem hallom. ( Hab a tortán, hogy mikor mondtam neki, hogy halkuljon mert nem hallom a saját gondolatomat se akkor visszakérdezett, hogy " Van neked olyanod? Hogy néz ki?"

Hajni!
hova tüntél? Nem akarsz megnyugtatni minket!
Kérlek írd, hogy nincs baj!!!!
eve
 
 


Csoki megvéve, már az elsőnek megettem a felét (piros mogyorós) Kép

Eve mondjad meg apának, hogy ne féljen, nekem is kiműtötték az egyiket, mert egyszerűen nem fért el a számba, és az egész fogsorom szétnyomta volna. Még annyira se fájt utánna mint egy fogtömés!!! Egyszerűen semmi!!! Írt a doki fájdalomcsillapítót, gyull. csökkentőt a bizt. kedvéért, egy napig szedtem és el is felejtettem Kép Pedig nem vagyok hős típus Kép

Andi, de hát nekem férfias gyerekem van, nem lehet manöken!!! Kép

Hú, mi ezt úgy kettővel szorozva esszük meg kb. Hogy nem hal éhen Annácska ennyi kajától??? Kép

Mondjuk be kell valljam, én is, meg apa is kövér gyerekek voltunk a mászáskorszakig, tehát a génjeire is foghatom Kép

Hugi
Amatőr
 


Eve,
arra készítsd fel apát, hogy szét fogják kalapálni a fejét. Tehát írasson fel a dokival erős fájdalomcsillapítót!! Asszem Cataflam a neve, ilyen piros bogyó, annak idején csak receptre lehetett kapni, a hozzászokás miatt. De csak az segítettKép

Anyukámmal kapcsolatban nem tudok senkit megnyugtatni, én sem nyugodtam meg, mert mammográfián voltKép De nem akarom ezzel terhelni a topicotKép

H.
nalika
 
 


Hugi,
akkor neked szerencséd volt a fogaddal!!! Engem az egyiknél még altattak is, na az nagyon durva voltKép

H.
nalika
 
 


Hello lányok!
Élek még, csak itthon van apa, meg anyósnál beüzemeltük az új hűtőtKép Visszaolvasni nem tudok, csak később...
Nalika!
Biztos nem lesz semmi baj!!! Drukkolok!Kép

Pusz
Vendég
 


Ha kéri altatják.
Az a nagyobb probléma, hogy apának nem szimpi a doki ezért nem bízik benne.

Hugi! Hajni!

Mind 2 esetet elmesélem neki.
És adok neki cataflamot is, most is nyűglődik.

Hajni!

mail cimem ment!
eve
 
 


Bocs!
Látom már jött is!
eve
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?