Új privát üzeneted érkezett!

Szomorú fejet akartam, nem mosolygósat:(

timejka
 
 


Sziasztok

Beze sok boldog születésnapot kívánok!!!

Többiek merre vagytok?

Mi jól vagyunk Dari egyre huncutabb gép elé nem ülhetek mert azonnal mászik rám mint most
Majd jövök ha valaki figyel rá
Sziasztok!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek kívánok Nagyon Boldog Húsvéti Ünnepeket! :wink:

Az én ajándékom a pocakban kuksol. Pici Bikfy spontán baba és már 6 hete 2 napja tesz bennünket határtalanul boldoggá. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Sziasztok!!!

Bikfy ettől jobb hírre nem is jöhettem volna!!!!nagyon örülök nektek és nagyon vigyázz magatokra!!!!


Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!!! :D

Kép

Kép
vius
Baja
 
 



Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Bikfy, tudtam én :) Gondoltam is, h Kicsi Bikfy miatt nem láttalak az utóbbi időben. Gratula!!!

Boldog Húsvétot Mindenkinek!
Kép Tojásvadászok :)
Vendég
 


BIKFY!!!!! Nagyon-nagyon gratulálok! Egyszerűen nem jutok szóhoz! nagyon örülök, és nagyon jó egészséget nektek! puszi
Mindenkinek Boldog Húsvétot! Kép

Kép
kissedi
 
 


Bikfykém!

Itt ülök és potyognak a könnyeim!
Annyira-annyira boldog vagyok!
Nagyon nagy gratula nektek!
Igazán megérdemeltétek már, legyetek nagyon boldogok és vigyázz nagyon a kismanódra!

Majd, azért jelentkezz!

Lilien!
Neked is nagy gratula! Azóta mi történt? Uhu kép?

Kissedi!
Én, sajnos, nem hallottam semmit erről a gélről, így nem tudok segíteni. Veletek mi történt mostanában?

Gyerekek, Nati megszült már?

Vius!
Dari képeit mindig megnézegetem. Annyira kis édi!

Beze!
Utólag is nagyon boldog születésnapot!

Nagyon kellemes húsvéti ünnepeket kívánok nektek!

rodina74
 
 


Bikfy! Borsózik a hátam, asszem ti vagytok ennek az évnek a csodája!!! Gratula!!! És millió puszi!!! :D :D :D :D

remélem sok követőd lesz!!!! :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Juhéééééjjj!!!!

Bikfy, miattad is zugolvastam itt, de csak azt láttam, hogy nem írsz, aztán hogy kihal ez a topik, és most ez a jóhír!!!!!! Gratulálok és nagyon vigyázzatok magatokra!!!!!
Jajj, olyan szép ilyen szép tavaszban növesztgetni a pici bogyót a szívünk alatt! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Rodina épp rád gondoltam valamelyik nap, hogy már rég jártál erre! :lol: Velünk nem sok újság van. Most szedem a kínai angyalgyökeret, api az e-vitamint. Épp tegnap mondtam neki, hogy én nem akarok mostanában inszemezni,meg semmit sem. Ha jön, jön, ha nem nem. Most nem igazán érzem magamon,hogy menni kellene, de ez úgyis változik még a nyárig. :wink: Majd lesz valahogy!
Végülis a gélt nem vettem még meg. Ma megyek a müllerbe, állítólag ott is van valami hasonló, majd megnézem.
Többiekkel mi újság?

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy én is eltűntem. Olvastalak titeket, de nem volt erőm írni neketk.

Bikfy: Nagyon-nagyon gratulálok neked a csodababához!

Kissedi: Hogyhogy nincs kedved menni? Most inkább Ti is a spontán babára feküdtetekk rá?

Vius: Darinka jó nagy lány lehet már. Hogy vagytok?

Eclipse: Veletek mi újság?

Agassi: Nagyon édes ez a tojás keresgélő kép a gyerkőcökről.

Rodina: Nézem folyamatosan a blogodat, de látom nem túl sok időd van Kitti mellett írni. Ti hogy vagytok?

Nálunk a helyzet a következő:
Idén januárban nálunk is megvolt az első inszem, és egy iciri piciri Manócska költözött a pocakomba. Sajnos az eleje sem indult jól a dolog, a vége pedig katasztrofális lett, ugyanis elvesztettem sajnos. Valószínű, hogy kromoszóma rendellenessége lehetett a Manónak. Most készülönk a második, més reméljük, hogy utolsó inszemre. Bízunk benne, hogy ez is sikeres lesz, de ő / vagy ők már velünk is fognak maradni.

További szép napot kívánok mindenkinek!

Pusza:

Mné
mné
 
 


Bikfy
Hatalmas gratula, annyira örülök. Vigyázz magadra nagyon!

timejka
 
 


Sziasztok

Hoztam pár képet ha nem baj mi jól vagyunk Dari egyre nagyobb és huncutabb.


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Mné sajnálom, hogy így sikerült az inszemetek :cry: szorítok,hogy a következő(bocsi, az utolsó) sikeres legyen!
Most spontánkodunk. Angyalgyökeret nyomatom, majd kiderül milyen hatással.
Vius Darinka nagyon aranyos! Úristen megfogtad a békát! :shock: Én nem merném :oops:

Kép
kissedi
 
 


Kissedi
Ezt az angyalgyökeret hogy kell inni, mennyi ideig? Most gondolkoztam a Gyuri bácsi féle teán, hogy azt elkezdem inni, de most utána olvastam az angyalgyökérnek.

timejka
 
 


Teszek én is képet:
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Timejka az angyalgyökeret kapszulában szedem, nem teában iszom. Naponta egyet veszek be, este, mert így nem érzem az utóízét... Írok neked privit.
Linácska Cuki a kis mormotád!

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok

Monic Boldog névnapot!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Jajj Lányok, édes kis pofák a gyerekeitek. Egyik szebb, mint a másik.

És Vius! Te igaziból megfogtad azt a békát? Anyám! Én még a monitor előtt is hidegleléses vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Minden babára várónak óriási drukk! SIKERÜLNI FOG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nálunk minden okés, bár sokat fekszem. 1 hete hallottam meseszép szívhangot. Kisbabám rühelli a hideget és ennek bizony ilyenkor hangot is ad. Én meg engedelmes anyukaként csak fekszem a megeg paplan alatt és várom a hideg front múlását.

Drukkokat továbbra is kérek! Mindenkit puszilok: Bikfy :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy olyan jó olvasni a soraidat!
Nekem egyik ismerősöm mikor kisidős terhes volt folyamatosan fázott.
Monic sok szeretettel! Kép

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok

Bikfy igen megfogtam a békát apa is nagyon fél tőle.

Nagyon vigyázz magatokra!!!!

Mi sajna betegek vagyunk éjjel 1 órát aludtunk de napközben bepótoltuk az alvást

Dari egyre huncutabb.Kapott húsvétra kuckó sátrat és azt akarta széttépni de nem engedtem neki és amikor rácsaptam a kezére akkor folyamatosan kiröhögött!!!!

MEgyek is mert nem lehet itt csak így gép elött ülni mert már mászik rám.
Majd jövök még.!!!

Puszi

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Timejka, Monic!

Utólag, de nagyon boldog névnapot kívánok nektek!

Bikfykém!
Az élet egyik legcsodálatosabb hangját hallottad! Nagyon drukkolok!

Bocsi lányok, Kitti minden időmet leköti, majd ha lesz egy kis időm, jövök bővebben!

rodina74
 
 


Rodina nagyon kellemesen telhetnek a napjaid ! Használd ki minden percét!
Nekem sajna ma megjött, és megyek még anyák napjára az oviba, ami a leg"izébb" ünnep számomra. Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy engem ünnepelnek e valaha? :cry:

Kép
kissedi
 
 


Kissedi!

Akár a következő anyák napja is lehet, a te egyik legszebb napod!
Hidd el, fogsz még sírni anyák napján!
Nagy ölelés, puszi, szorítok++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

rodina74
 
 


Rodi aranyos vagy! Bár így is szoktam sírni anyák napján, ha rágondolok dolgokra. :cry: De apival megbeszéltük, hogy nyáron inszemezünk egyet, utolsót és abból lesz egy kislurkónk!!!! :wink:

Kép
kissedi
 
 


Rodina
Köszönöm!

Kissedi
ez a beszéd! Köszi a válaszokat! Szerinted a boltba vásárolt teák mások tényleg mint a gyuri bácsié?

timejka
 
 


Timejka fogalmam sincs. Állítólag ezek vegyszermentesek, stb. Nem tudom én nem próbáltam másfajtát, és ezeket sem igazán,mert nem tudtuk inni, annyira erősek.
Remélem nektek több szerencsétek lesz vele.

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok

Bikfy nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Rodina nagyon boldog névnapot kívánunk!!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Viuskám!

Nagyon köszönöm. Aranyos és figyelmes vagy. :wink:

Rodi!
Én is kívánok boldog névnapot! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok,

Bikfy kismami,

nagyon sok boldog születésnapot kívánok neked!

Rodina,

neked pedig nagyon sok boldog névnapot kívánunk :-)

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Rodina Boldog Névnapot!
Bikfy Boldog Szülinapot!

Kép
kissedi
 
 


Isten éltesse sokáig az ünnepelteket!:)

Bikfy kismama hogy vagy?

timejka
 
 


Ünnepelteknek én is sok boldogságot kívánok!

Teszek képeket. Boti 33+3 hetes, kb. 2300g.

Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linacska nagyon cuki Boti. Szép kis szája van, kis csókos. :)

Kép
kissedi
 
 


Kissedi!
Őszintén kívánom, hogy így legyen! Nagyon szorítok!

LÁnyok, köszönöm a névnapi üdvözleteket!

Bikfykém!
Utólag bár, de nagyon boldog születésnapot kívánok! A jövő évi születésnapod lesz az eddigi legszebb, mert akkor már veletek lesz a közös babátok! Puszi

Linácska!
Boti, nagyon formás kis fiúcska! Engem is a kis szájacskája fogott meg! Tényleg, kis csókos! :wink:

rodina74
 
 


Hello csajok!
Tegnap kaptam anyukámtól flavon kids lekvárt. tud róla valaki valami infót? Állítólag nagyon sok mindenre jó. nagyon magas a gyümölcstartalma.
Rodina köszi a drukkot!

Kép
kissedi
 
 


Kissedi!

Én, még nem is hallottam róla! Mire jó?

rodina74
 
 


Linuskám!
Gyönyörű a kisfiad. És már nem is olyan sokára a kezedben tarthatod. :wink:

Nálunk minden okés, holnap megyek 12 hetes UH-ra.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy várjuk a képeket!
Rodina ez a flavin termékcsalád egy része. Állítólag rengeteg és nagy dózisú gyümölcs van benne és sok folsav.
ezen az oldalon olvashatsz róla. flavonmax.com
Beállítja a mensz.ciklust, vitamint pótol, tisztít, stb.

Kép
kissedi
 
 


LÁnyok ha menni szeretnék inszemre júliusban, mert akkor leszek szabin, akkor milyen vizsgálatok kellenek, hogy menjek. Októberben volt a második, miket kell újra megcsináltatni? REmélem nem kell minden előlről mert akkor agyvérzést kapok rögtön. :twisted: akkor nem férek bele az időbe. Egy ciklus uh, hogy mizu, aztán az inszem az már nem fér bele. Én túl szeretnék lenni rajta júliusban, de ahogy gondolom nem ilyen egyszerű.

Kép
kissedi
 
 


kissedi,
attól függ, milyen intézményben. Nálam havonta csináltak inszemet, nem kellett semmilyen vizsgálatot ismételni. Nézték a ciklust, és amikor alkalmas volt adott hónapban, akkor megcsinálták.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina a Kaáliban. De mi október óta nem voltunk. Uh biztos kell, hogy van e pém, meg ilyesmi. De vv-re meg clamidiára meg ilyesmire nem igazán akarnék menni ha nem muszáj.

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok Lányok!

Kissedi: A leletek lejárati ideje, ha jól tudom 1 év. A kenetet és a clamidiát kell sűrűbben megcsináltatni, de azt nem tudom, hogy mikor. Szerintem az lehet a legjobb megoldás, ha felhívod őke, és kérsz egy konzultációs időpontot, és akkor mindent megkérdezhetsz a dokidtól. :-)

Bikfy: Hihetetlen, hogy már a 12 heti UH-ra mentek. Nagyon-nagyon örülök nektek! Rosszullétek elkerülnek? Időjárás változásra hogy reagál a babótok?

Lináska: Nagyon édes Botond. És így ahogy a lányok is írták lassan személyesen is találkozhatsz vele. Hogy bírod a meleget egyébként?

Vius: Hogy vagytok? Darinka meggyógyult?

Timejka: Nálatok mi újság?

Puszilok mindenkit!

Mné
mné
 
 


Sziasztok!

12 hetes UH megvolt, picurral minden rendben. Férjemmel úgy döntöttünk, hogy elmegyünk genetikai szűrésre is, így szerdán megyek az Istenhegyi Géndiagnosztikába. Nagyon várom az újabb képernyőn keresztüli talit a Pötyikénkkel.

Mné!
Én semmilyen klaszikus terhes tünetről nem tudok beszámolni, még csak hányingerem sem volt 1x sem. Helyette viszont sokat feküdtem, mert voltak a görcsök, meg a barnázgatás, szóval azért az első 12 hét picit küzdelmesebb volt, de üsse kavics. Mindent megér ez az érzés. Drukkolok, hogy mindenki mihamarabb átélhesse. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


mné,
na én ilyen kenetvétel és clamidia és társain nem is voltam. Csak vérvétel, peteérés követés és inszem. Ennyi. De ugye nekem a sima egyszerű megyei kórházban csinálták.
Meleggel semmi bajom, meg a hatalmasra nőtt hasammal sem. Egy valamivel szenvedek: Levi ugye anno 37 cm-es fejkörfogattal, 4,5 kilóval született, és szétnyomott a szeméremcsontomban egy álizületet. Ez egy merev porcos valami, de a valódi izülettel ellentétben nem mozog. Na az enyém kimozgósodott, Levi születése után 3 héttel jött helyre. Na most a 24. héttől érzem, hol jobban, hol kevésbé, de most már nagyon kellemetlen. Olyan érzés, mint ami el van törve, iszonyatosan fáj, és akadályoz a mozgásban. A bal lábam alig birom megemelni főleg pihenés után. Éjszaka megfordulni rémálom, na meg most azt vettem észre, hogy kuplungra ráemelni, és leemelni róla sem egyszerű feladat.
Reméljük Boti után is rendbejön, mert ha nem, akkor ortopédus tudja műteni, de egyenlőre ugye megröntgenezni sem lehet, hogy mi van elmozdulva.

Bikfy,
Nem lenne aktuális egy babás vonalzó? :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Bikfy örülök, hogy jól vagytok! Pocaksimi!
Lina nagyon kellemetlen lehet ez az egész. :cry:
Én is úgy gondoltam, hogy felhívom a Kaálit és megkérdezem mi is kell. Ez a legtisztább. Csak megvárom amíg lezajlik a ballagás az oviban és a falunap. Most arra gyúrunk... :lol:

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Bikfy! Örömmel olvastam, h minden rendben és már második harmad, hűűűű! :lol:

Linacska, drukkolok, h ortopédus nélkül menjen minden a maga útján; már lassacskán a finisben vagytok! 8)

Nálunk tanév végi hajtáspajtás van érvényben.
Lányom bárányhimlős, Fiam még nem...de nem bánnám, ha hamar-gyorsan Ő is átesne rajta. Egyebekben status idem.

Ki(k)ért kell mostanában szorítani :?:
Vendég
 


agassi,
ne reménykedj, hogy a fiad megússza a bárányhimlőt. És valószínű sokkal durvább lesz, mint a lányodé. Lilin nálunk oltás mellett jött ki, csak néhány pötty, Levin annyira durván, hogy gyógyszert kapott rá.
Holnap megyek orvoshoz, majd megbeszéljük, hogy hogy lehetne a legjobban megúszni ezt a szülés dolgot további medencesérülés nélkül.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: