Új privát üzeneted érkezett!

Bgy Kép
Az ECDL vizsgát csinálom most. Feltétel a főiskolán, hogy a következő félévben folytatni tudjam. Nem volt nehéz...
Hétfőn viszont statisztikából megyek, attól parázok rendesen Kép
Pilis Kép
Drukk Neked! miből gondolod?
Móni Kép
ajánlom a Laevolac szirupot. Én állandóan szenvedek, hogy nagyon gyatra az emésztésem. Úgy tűnik ez segít. naponta kell 1 evőkanál a fenntartáshoz, de a mellékelt tájékoztaton minden rajta van.
Jündi Kép
Ez legyen a legnagyobb bajunk, mármint, hogy fárasztó az akciózás Kép Ma nagyon optimista vagyok, és úgy érzem most tuti sikerülni fog.

Juzsci

Kép
zsuzsci
 
 


Lányok,
Köszönöm a tanácsokat, remélem valamelyik használni fog.

Kép
móni23
 
 


Tündi!
Bocs, hogy ennyire eltűntem, de sokat voltam otthon. Elvileg tanultam, de gyakorlatilag mindent kitaláltam, hogy ne kelljen. Így el se mentem a szigorlatra. Nem baj, majd februárban... De jelentem, a többi vizsgám mind megvan.
Tünetek? Először is a csoda tea segítségével a 19. napon volt a tüszim (előző hónapban 29.napon volt) és most már a 30. nap van! Előző hónapban a tüszi után 6 nappal már meg is jött és most még 10 nap után semmi. A hőm a fellegekben jár Kép És a mellem nagyobb. Szóval ennyi.

A gáz ez a fogi-doki dolog. Múltkor kérdeztem tőle, hogy mi van, ha babás leszek. Azt mondta, hogy az érzéstelenítőt lehet, de röntgent nem fog csinálni. Szóval pénteken teszt és hétfőn megyek dokihoz.

Volt már valaki tömésen érzéstelenítő nélkül?
pilis
 
 

 
 

Juzsci Kép
Szeretném, ha átfogalmaznád ezt a mondatodat: "Ma nagyon optimista vagyok". Ne csak ma legyél az, hanem holnap is és holnapután is, és azután is, egészen a bizonyosságig! Kép Örülnék, ha nem lennél szomorú, mint az elmúlt napokban!!!
Nem tudom, mi van, de én is úgy érzem, hogy ez a hónap összejön Kép Ha mégsem, akkor már tényleg nem tuodm, mit tehetnék még, ebben a hónapban beleadtunk mindent.

Jündi
Vendég
 


Milyen jó, hogy ilyen sokáig nem írtam, most úgy rámcuppantatok Kép
Tényleg úgy tűnik, hogy bejött a csodatea keverék. Legalábbis a tüszim nagyon időben lett. Szóval akinek nem igazán biztos a ciklusa, próbálja ki.
A barátnőm múlt héten mondta, hogy babát vár. Hónapokon keresztül nem jött össze és akkor kipróbálta a fagyöngy teát. Még abban a hónapban babás lett. Tehát ha most nekünk nem jön össze, tutira kipróbálom azt a gyógyteát is.
A tiszi után nektek hány nappal szokott megjönni?
pilis
 
 


Pilis
Ez a hő és cicinövekedés tuti jó tünetek Kép Szóval pénteken tesztelsz Kép Ugyen megírod nekünk mindenképpen? Vagy ha nem tudod akkor bevállalok egy sms-t, nem lehet, hogy így menjünk el hétvégézni Kép
Ha a dokid azt mondta, hogy érzéstelenítővel nincs gond, akkor ne aggódj! Anélkül elég húzós lehet a tömés Kép

Jündi
Vendég
 


Pilis!
Nekem általában érzéstelenítő nélkül tömte a dokim a fogaimat, mert nem szeretem az érzéstelenítőt.Ki lehet bírni.Kép
A babáért meg főleg.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Pilis Kép
Már hiányoztál!
A tüneteid nagyon jók, várom a péntek reggeli teszt eredményt!
Drukkolok, mennek a +++++++++++ energiák!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


És még annyit, hogy a barátnőm bejelentése sokkal optimistábbá tett. Először (akkor még nem tőle hallottam) még egy picit mérges voltam, de amikor ő elmondta, akkor már ezer kérdésem volt és nagyon jó volt eldumcsizni róla. Szóval először egy kis (azaz nagy) irígység, de utána tuti nagy öröm volt nekem is. Szóval merjetek kismamákkal beszélgetni, én teljesen feltöltődtem Kép

Judyt? Ki lehet bírni? Akkor tutira megpróbálom. Max a másodikat már nem vállalom be.

Tündi!
Egy ötven éves fogász nem biztos, hogy tisztában van azzal, hogy az érzéstelenítőnek milyen hatása van a magzatra.... Pénteken teszt és ha pozitív, felhívom a nőgyógyászomat, hogy mi legyen a fogammal.

Pénteken tesztelek!!!!

Nektek tüszi után hány nappal szokott megjönni?
pilis
 
 


És köszi mindenkinek a szorítás.
Persze attól, mert nem írtam, még gondoltam ám sokat rátok Kép
Azért ha mégsem jönne össze ebben a hónapban, akkor azért biztosan gyakrabban fogok megint felnézni erre a lapra. Csak most tele vagyok energiával és sajna dolgoznom is kell....
pilis
 
 


Pilis!
Nekem egyszerre két fogamat tömte a dokim.
Egyébként a tüszőrepi után 14 napra kell NEM megjönnie.
Nagyon drukkolok a péntek reggeli teszthez.Kép
Légyszi írdd meg az eredményt.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


14 nap? Csak múltkor nekem sokkal kevesebb idő után jött meg: már hat nap után
Hogy őszinte legyek, talán nem is lenne baj, ha kimaradna ez a hónap. Azért mégis félek attól a fogásztól.
De azért jó lenne egy karácsonyi ajándék a családnak Kép
pilis
 
 


Akkorát aludtam, hogy csak naKép Végre a saját ágyamban, isteni voltKép És csendbenKépSenki(k) nem horkolt körülöttem.
Pedig 4 nap fekvés után azt mondtam, hogy csak ágyat ne lássak. Erre tessék, olyan jól esettKép
Tündi, a kutyus örült, de nem olyan nagyon, mint amennyire számítotam rá. Kis depisen jött elém. Remélem nincs bűntudataKép Ő nem tehet az esésemről. Sőt, senki se, egyedül én voltam hülye és figyelmetlen.

Na megyek, egy kis husit azért kisütök, mire jön apuciKépAztán majd lassan visszatérek.
Holnap légyszi drukkoljatok a dokihozKép

Babus+Kristófka

Kép
babus2005
 
 


Pilis
Nagyon drukkolok ám nekedKép

Kép
babus2005
 
 


Juzsci Kép

ECDL - az a szamitogepes? Bocs, kicsit se vagyok kepben! Majd szoritunk a statisztikahoz! Kép
Azt a szirupot babasan is lehet szedni? - mert nekem nagy szuksegem lenne valami megoldasra mar...

Pilis Kép

Nekem is mindig erzestelenito nelkul tomnek, mert utalom a kezeles utani zsibbadsagot... Szerintem kibirhato. Ja, es volt hogy 1,5 oran keresztul furt a doki - mindezt erzestelenito nelkul... Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


Gyöngyi! Na, akkor már nem is izgulok annyira. Azért a tesztet megcsinálom. És persze hő leszek Kép

Babus! Lécci ne hibáztasd magadat! Ez egy véletlen volt. A lényeg, hogy semmi baj nem lett. És csak aludj ám nagyon nagyokat!
pilis
 
 


Gyöngyi
Te egy hős vagy! Fogtömés érzéstelenítés nélkül! Inkább kimenekülnék a világból! Egyszer volt benne részem de többet ne bírnám ki. Minden elismerésem

Pilis
Nekem azt mondta a fogdokim+nőgyogyim, hogy érzéstelenítő simán mehet, röngten nem. És tök jók a tüneteid!!!!!!! Itt már biztos babucinak kell lennie. Nagyon várom a pénteki erdményt!!!!

Stella
Éljen, itt a mensid! Végre megkezdődhet, és tudom ,hogy elsőre sikerülni fog. És nagyon örülök, hogy örülsz!

Babus
Jó, hogy végre újra itt vagy köztünk. Pihenj sokat, de azért tudósíts minket minden Kristóf féle akciórol!

Judyt
Melyik nap mész a dokihoz? Most valamikor, ugye?
Mikor a dokim mondta, hogy két babát lát a pocimban, rögtön rád gondoltam! Hihetetlen, hogy szinte egyszerre készültek a babáink és pont a milyeink ikrek, nem?

Jura
jura
 
 


Jányok!
Mára elköszönök. Holnap találkozunk.
Mindenkinek további szép napot!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Jura

Nem tűnök én el annyira, csak kevesebbet akarok talpon lenni. És egész nap itt a monitor előtt görnyedni se hiszem, hogy olyan jó. Ami nélkülözhetetlen, azt megcsinálom, egyébként pedig vízszintesbe helyezem magam. Kizárólag Kristóf érdekébenKépEgy pár nap kényszerpihenőKép Aztán visszaaktivizálom magam, persze most már szigorúan tartalékon.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Jura!
Hétfőn megyek UH-ra.Én még nem bízom benne, hogy 2 babucink van.Majd csak hétfőn, ha a saját szememmel látom.Kép
Az tényleg nagy csoda lenne ha mindkettőnknek ikrei lennének.Kép

Jányok!
Én is elköszönök mára.Holnap talizunk.Kép
Puszi mindenkinek.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Bgy Kép
Terhesen csak az előnyök és hátrányok mérlegelésével szedhető az van a tájékoztatón Kép

Kép
zsuzsci
 
 


Sziasztok!

Pilis!
Pénteken nagyon szoritok neked!

Babus!
Egyáltalán nem haragszom!!!!!!!!!!!!!
Miért haragudnék????????????
Bennem is felmerült és már irni is akartam hogy engedjék el egymást a Kristof és a manókám!!!!
Pihenj nagyon sokat!!
Holnap majd szoritok neked!!!

Lányok!
Mindenkinek jó hétvégét majd hétfön a doki bácsi után irok!!!

Zsófi
zsófi76
 
 


Judyt, Jura!

Hogy is van ez az iker dolog??
Szedtetek valami Closty-félét és azért van 2, vagy csak úgy magától??
Bocsi, de nem vagyok tisztában az előzményeitekkel!!

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Hihetetlen milyen sokat tudtok írni, alig győzlek benneteket visszaolvasni!!!!

Ugye nem baj hogy itt ragadtam? Rajtatok kivül eddig csak annak a kórháznak a topic-ját olvastam ahol majd szülni szeretnek, de mostmár azt hiszem nélkületek sem nagyon leszek el :-)

Gratula az ikrekhez, a nem megjott es megjott mensihez!!!! :-)

Pilis, illetve mindenki mas! Olvastam valami "csoda-tearol". Ez csak a tuszorepi pontositasaban segit, vagy a megtapadasban is, vagy mindenben??? En nagyon hive vagyok a termeszetes dolgoknak, igy bombazhattok barmifele fogamzast segito dolgokkal.

Egyebkent hallottatok a Baba valaszol c. konyvrol? A masik topicban sokszor tema, es allitolag nagyon jo otletek vannak benne. Mondjuk ott inkabb a terhesseggel es szulessel kapcsolatban kerult szoba, de az tuti hogy ha osszejon a baba, akkor megveszem. Mar elore elvezem hogy mindenfele olajokat kutyulhatok majd magamnak, illetve termeszetes uton segithetek majd a gondjaimon.

Jo akciozgatast mindenkinek!

Dorka

Kép
szdorka
 
 


Hahó!

Zéró időm van írni, de egy kérdést muszáj:

VALI, HOL VAGY?

Pilis,
nagyon drukkolok!

Móni,
neked is!

Stella,
örülök, hogy mejött, látod, milyen ügyesen időzített ez a mensi? Szeret téged!Kép Mint férjem énekelte a múltkor (tessék nem nagyon röhögni), a More than a feeling című számból kiindulva és dallamára: "Csúcs ez az érzés (csúcs ez az érzés), jó ez a vérzés (jó ez a vérzés)..."Kép

Na, futok is, bocsi!

Jóbor
kóbor
 
 


Sziasztok!Kép

Pilis!Kép Drukkolok ezerrel a teszthez.Érzem, hogy most sikerült Nektek!!!!Kép

Nekem megint 37,1 a hőm, beállt 3 napja.
Úgy-hogy szerintem ok minden.

Egy kérdés, a hőemelkedés biztosan jelzi, hogy megrepedt a tüsző????

Vagy azt ebből nem lehet 100%-ra megállapítani???

Mea
mea
 
 


Hello MindenkiKép

PilisKép
már nagyon hiányoltalak! Remélem tényleg te vagy a következő kismama a topikban!!

ValiKép
ne tünj el légyszi! Mi let azzal a teszttel és a hőddel??
Még mindig drukkolok!!

MeaKép
tök szép a hőd! Maradjon is így még jó sokáig!!!

JündiKép
Ebben a hónapban be kell babásodnod!!! Ne kérdezd, hogy miért, de így érzem és így AKAROM!!!

BabusKép
nagyon jól teszed, hogy pihizel!!!
De azért néh jelentkezz, mert hiányzol és szeretnénk tudni mi van veletek!

Szóval a tegnapi sztorim:
A Török doki egy csúcs!!! A következő volt a szitu:
Bemegyek, jön a szokásos kérdése, hogy miben segíthet.
Mondom, hogy 3 hete volt labor és mostanra beszéltük meg.
Mondta, hogy minden ok az eredményekkel és ha akarom, akkor elkezdhetjük.
Naná, hogy akartam!
Kérdi, hogy mikor volt az utolsó menzim.
Mondom, hogy MA!!
Erre azt mondta, hogy van arra lehetőség, hogy most elkezdjük. Általában ciklus végén kezdik, de egy másik módszerrel MOST is kezdhetünk!
És felírta a recepteket és MÁR MA KAPOM AZ ELSŐ SZURIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez álmomban sem gondoltam volna. Még idén meg lehet csinálni az elsőt (és remélem egyetlent)!!
Pontos menetrendem még nincs, mert még nem lehet tudni, hogy reagálok a gyogyikra. Majd vasárnap talizok vele megint és akkor adja ki a további instrukciókat!!!

Lányok és annyira örülök, hogy azt el sem hiszitek!!!

Drukkolok mindenkinek és most én is kérek mindenkitől egy is extradrukkot!!!
Köszi
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella,
éljen! Megadrukkok mennek!KépKép

Mea,
sajna nem tudok válaszolni hő ügyben, de majd az okosok megmondják. Drukkolok!Kép

Én most megint kicsit negatív vagyok, a hőm még mindig alacsony, akciózunk ugyan, de a lánykánk néha beleszól, szóval nem tudom. Pedig nagyon szeretném, ha lenne már eredmény. Ha nem jön össze, én is teázni fogok. Valaki leírná pontosan, hogyan kell inni a cickafark-zsálya-palástfű teát? Köszi! Ja, még nem veszem meg, sőt, betétet sem vettem, babonából, majd gondban leszek, ha megjön.Kép

Jóbor
kóbor
 
 


Stella Kép

Szívből örülök a jó hírnek. Menni fog ez mint a karikacsapás Kép Kép Kép

Kép
zsuzsci
 
 


Sziasztok Kép
Stella Kép
Ez nagyon jó! Akkor már lehet, hogy a Szilvesztert hármasban vagy négyesben ünneplitek. Micsoda új év lenne! Mielőbbi babásodást és sok sikert Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


StellaKép

Ez szuper!Kép

Mea
mea
 
 


Stella
Éljenek a szurik!!!!! Annyira örülök, hogy már most lehet kezdeni! És azt már mondtam neked, hogy tudom, hogy elsőre sikerülni fog, tehát mindent bele! Olyan erős extradrukkokat küldök neked, hogy csak győzd beszippantani.
Jura
jura
 
 


Stella,
Ez fantasztikus. Nagyon drukkolok nektek, ha jól számolom, akkor pont karácsonyra fogjátok megtudni a jó hírtKép
Móni

Kép
móni23
 
 


JányokKép
Köszi az extradrukkokat, nagyon jól jönnek!

JóborKép
Én reggel és este ittam a teát egy-eyg csészével. Tettem bele mézet és citromlevet is! Úgy elviselhető!!
Küldök neked babatapasztó és mindenféle pozitív energiát!!!
+++++++++++++++++++++

Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Stella Kép
Borzasztóan örülök annak, hogy ilyen boldog vagy, és hogy végre igazán elindulnak a dolgok! Látod, mennyire bíztunk benne hoyg még idén lesz lombik, nem jövőre, pláne nem februárban, és BEJÖTT! Kép Legalább ennyire bízunk abban is hogy sikerülni fog az első! Kép Nagyon ügyesek vagytok, és remélem, hogy már a párod is megnyugodott és ő is olyan boldog, mint te vagy! Kép Biztos a szurikra is tök jól fogsz reagálni, nem lesz gond! Kép
Extra extra drukk megy! Kép
És köszi, hogy te is ennyire bízol bennünk, hoyg most nekünk is sikerülni fog! Kép Valahogy én is jobban bízom most ebben mint a korábbi hónapokban, de ott bújkál bennem a kisördög, hogy pl. kevés a progeszteronom és nem tud megtapadni Kép A gondolattól is megőrülök Kép

Jóbor
Akciózzatok csak, fel fog menni az a hő, tuti! Kép

Mea
Szerintem a hőemelkedés biztosan jelzi hoyg megrepedt a tüsző. Legalábbis többnyire. Biológialiag így van a hőemelkedés: a tüszőrepedés után a petesejt ugye elindul lefelé, a tüsző pedig átalakul sárgatestté és elkezdi termelni a progeszteront, ami szükséges a baba megtapadásához. A progeszteron miatt emelekedik a hőmérséklet. Ha a petesejt megtermékenyül és beágyazódik, mennek a jelek a véráramon keresztül, hogy ne álljon le a progeszteron termelés, ezért marad fent a hő ha baba van. (Babus, remélem, most jól írtam le Kép) Szóval ne aggódj, szerintem megtörtént a tüszőrepid! Kép

Dorka
Gyere máskor is, többször is Kép

Pilis, Vali Kép
Olyan lassan fog eltelni ez a nap Kép

Jündi
Vendég
 


Sziasztok!

Én eddig úgy tudtam, hogy a cickafark-palástfű-zsálya a mensi rendezésére és arra jó, hogy lerövidítse a ciklust??
A babásodásra meg mintha a fagyöngy teát olvastam volna??
Vagy valamit összekevertem???

Kép

Kép
megann
 
 


Vali,
Hol vagy? Kifúrja az oldalamat a kíváncsiság, remélem azért te ideérsz ma, mert délutántól már nem leszek, majd csak hétfőn. Így is olyan kíváncsi leszek, hogy mi van Pilissel.

Lányok,
Végre megyünk haza, amióta itt lakunk Pesten a férjemmel, olyan ritkán jutok haza, és úgy hiányzik, de most végre 3 napra megyünk több, mint egy hónap után.

Kép
móni23
 
 


Stella!
Annyira örülök.Most úgy megölelnélek.
Kép
Olyan jó. hogy már most elkezdhetitek a babaprojektet.Nagyon szurkolok nektek.Érzem, hogy sikerülni fog elsőre.Amúgy is a zebrád már nagyon szeretne kiszabadulni a karámból.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 



Itt van a mai táblázat:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Stella,

Nagyon-nagyon orulok a jo hirnek. Pontosan mit csinal ez a szuri, amit ma kapsz? Es utana nagyjabol tudod mar a kronologia sorrendet, hogy mi mikor lesz? Pl. apucitol mikor vesznek le mintat, abbol te mikor kapod vissza a manokat, stb?
Nagyon kivancsi vagyok, ird meg legyszi!

Vanda
vanda72
 
 


Judyt Kép
Köszi a táblát, olyan szép! Kép Szerintem legkésőbb holnap lesz benne még 2 zebra Kép

Móni
Neked akkor most hogy áll a ciklusod?
Jó utat és jó pihenést kívánok nektek! Kép

Annácska
És a te ciklusod? Tudom, most még vigyáztatok a fertőzés miatt KépAkkor most még mindenképpen meg kell jönnie?

Juzsci Kép
Ugye ma is optimista vagy? Kép

Stella
Tényleg, vettél már üvegfestéket? Kép

Jündi
Vendég
 


Jündike!
Köszike.Remélem, hogy legalább 2 zebrát elengedhetek holnap.Kép


Hol vagy?Mizujs veletek?
Jelentkezz légyszi!!!

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok Jányok!

Stella!
Ez hihetetlen! KépA végén még Neked lesz a leghamarabb babád, mi meg csak itt várunk....!Kép
Annyira örülök Neked!

Jündi!
Mi ez a negatív gondolkodás?Ne bújkáljon benned a kisördög!Pont most kell a legreményteljesebbnek lenned, hiszen már a félidőhöz érkezel és jöhetnek a kiskatonák! Én is úgy érzem, hogy Neked ez az év még tartogat valamit!Nagyon drukkolok!

Móni!
Szép hétvégét kívánok Neked!

Vali!
Mi van????Kérlek írj nekünk, nagyon várunk!

Judyt!
Neked hétfőn derül ki hogy hányan vagytok, vagy valamit félreértettem? Majd gondolák Rád nagyon!Kép Most néztem, hogy a táblában nem szerepel a ciklusom hossza, általában 29-31 nap között mozog. Majd ha lesz időd, légyszíves írd be, nagyon köszönöm!

Kinga
Kinga79
 


SziasztokKép (Bocsi, hogy bekuksizok...)
StellaKép
Hol stimulálnak és mivel? Azt tudod, hogy hasfalba Te is be tudod magadnak adni a gyogyikat? Csak azért irom, mert én is magamat stimuláltam anno és csak az UH-okra jártam az orvoshozKép Igy egy kicsit egyszerűbb mint minden nap rohanniKép Nagyon drukkolokKép

LányokKép
Kitartás, ne adjátok fel, meglesz az eredményKép Szivből kivánom, hogy mielöbb ürüljön ki ez a topikKép
Puszi:Doris
doris
 
 


Kinga!
Igen jól emlékszel, majd hétfőn megyek UH-ra, és akkor derül ki a babák száma.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Megan! A teákat jól tudod: a keverék a beállításra van, a fagyöngy pedig babákra. Nekem a keverék nagyon bejött és barátnőmnek a fagyöngy Kép

Nagyon fáj a derekam. Ez ugye nem azt jelenti, hogy meg fog jönni?

Stella Kép))))
pilis
 
 


Tündi Kép Ha te is úgy érzed Kép
pilis
 
 


Stella Kép

Szuper hirek! Nagyon orulok - gondolom te is Kép Kép Kép, hogy mar iden beindul a dolog! Es remelhetoleg mar be is fejezodik!!! Kép Kép Kép Csatlakozom Vandahoz a kerdessel, mi a menete a dolgoknak?

Gyöngyi

bgy
 
 


Jündi Kép
Ma azért nincs az a hurrá optimizmusom, de mivel tegnap megígértem Neked, igyekszem összeszedni magamat.
Hihetetlen, de én is pont ezen a progeszteron szinten agyalok. A closty mellé sokan kaptak progi pótlást. én nem Kép

Kép
zsuzsci
 
 


Sziasztok lányok!

Végre beértem. Utálom a hivatalokat, teli van velük a hócipőmKép

Reggel teszteltem. De minek??? Hiába néztem 5 percen keresztül, a második csík csak nem akart megjelenni. Szóval negatív lettKép De valamit nem értek: a hőm a keddi 36,9 után továbbra is 37,2. A cicijeim nagyon érzékenyek és ha megnyomom fájnak. A szédülésen kívül más bajom "nincs". Illetve annyi, hogy néha görcsöl a pocim, de menzi még mindig sehol. Se baba, se menziKép Szerintetek mi lehet az oka? Megfázhattam és azért késhet? A teszt (nem kaptam a DM-ben ClearBlue-t, ezért egy másik hiper érzékenyet vettem) használati utasításában volt egy olyan dolog írva, hogy a hormon tartalmú gyógyszer szedésének hatására hamis eredményt kaphatunk. Azt nem tudom, hogy az Androcur hormonbogyó-e, de feltételezem, hogy igen. Legalábbis a dokinő azt mondta, hogy helyreállítja a progi és a tesztoszteron szintek arányát. Ezért gondolom, hogy hormonbogyesz (is. Meg hasonlóképpen kéne működnie mint a Norcolutnak).
Mit csináljak szerintetek? Ismeri valamelyikőtök az Androcur-t?

Babus
Úgy örülök, hogy minden okés veletek és már haza engedtek! Pihizz sokat és simizd sokat Kristófkát!

Kérlek, adjatok tanácsot!!Kép

Kép
Kép
tacsifül
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?