Új privát üzeneted érkezett!

Nyulasz: gyere majd h mi az eredmény drukkkkkkkkkkkkkkk
nekünk is volt ennyire magas láz sajnos hütöfürdöt mi is kiprobáltuk és tök car h ordit de ha musz musz :(
nekem Anyum csinált priznicet emlékszem de már nagyobb voltam sztem :?
Timi: hogy vagy? tényleg jo h igy odafigyelnek Csajokra :wink:
Törpi: nem tudod ezt bescannelni? :oops: :oops: :oops: én se tudok mutogatost :oops: , érdekelne :oops: :wink:
Móni: merre laknak mamáék? ilyenkor Apa lerak és ott maradtok pár napot?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyuszi: jajj nagyon sajnálom Nonót! :( Amikor kórházban voltunk, akkor bent feküdt egy kislány és neki volt vesemedence gyulladása, és neki az anyukája mesélte, hogy majdnem 40 fok körüli láza volt, és egy héten keresztül jobbra balra küldözgették, mire kiderült, hogy mi a baj. Remélem nem erről van szó nálatok!!!

Kata
labkat
 
 


Nyulasz hírek: Nonó pisije teljesen negatív.

Babus: jó-jó, csak néha túlzásnak érzem ezt a szoros nyomon követést. Hátam rendben. Ilyen gyorsan még sosem gyógyult. Remélem így marad!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

 
 

De jó hírekre jövök, hála istennek pisi rendben
Kata! nem szabad rögtön a legrosszabbra gondolni

Babus! igen pár napig 1 hétig ott vagyunk Kecskemét mellett

Éjszaka nálunk is felkelős de most a változatosság kedvéért Laura a ludas, kenegetem a fogát de összeszoríjja az ajkait alig lehet benyúlni

Mi is vettünk szandikat, olyasmi mint Nyusziéké 2 tépőzáras pántos, nekem is ez a típus tetszik a legjobban
http://www.falconshoes.hu/KOLLEKCIOK/20 ... C01549.jpg

Móni
KépKép
reunion
 
 


Persze, persze, de azért írtam le, mert mostanság sok helyen hallani, hogy nem elég alaposak az orvosok. De volt ám hogy Vera is mondta, hogy csíp a pisije, és nem volt gond. Aztán volt mikor volt, és láztalanul vitte végig! Szóval nem lehet semmiből sem következtetéseket levonni!

Bálint megfázott a fürcsizéskor :( Ma nem is lesz pancsi!

Kata
labkat
 
 


köszi lányok a drukkokat,hatottak,torka piros,dokibácsi még sosem örült ennyire piros toroknak.

Kata,a medence miatt van a megfázás?jobbulást!

Móni,csini szandi!mennyi volt?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyuszi, jaj de jó hírek!!!!!! További javulást! Doki bácsi örült a piros toroknak :lol: :lol:

Valaki használ 3-as DM-es tápszert? Vettünk két dobozzal, és nem tartom valószínűnek, hogy már egyiket is meg kell bontanom :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Móni, Babus, mutogatós persze nem képekkel van meg, csak maguk a mondókák. De szerintem Ti is tudtok ám egy csomót, csak nem emlékszik az ember rá, míg meg nem hallja. Pl. cini-cini muzsika, táncol a kis .....cska, (csípőre tett kézzel jobbra, balra dől) jobbra dől, balra dől, (értelemszerű :wink: ) tücsök koma hegedül (hegedülést utánozod). Persze vannak hosszabbak is, bonyibbak is. Bescannel-em majd a jobbakat, amiket a lányok is szeretnek, aztán elküldöm mail-ben. De ne számítsatok rá már holnap :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: mi nyomjuk a DM-es 3-as tápot, ha eláll júliusig, akkor átveszem! :wink:

Móni: csini szandi, van néhány az oldalon, amibe bele tudnék szeretni. :lol:

Nyulasz: éljen a piros torok! Remélem hamar-hamar meggyógyul a leányzó!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Éljen a piros torok!!! :D :D

Mi is Dm3-ast eszünk
a múltkor mikor dizájn váltás volt bespájzoltam mert nem lehetett kapni, és most bezzeg valamiért az enyémek sem nagyon eszik

Szandi 7ezer, nekem 1.látásra szerelem volt a falcon cipő, úgyhogy ha lehet ennél maradunk, amíg a lányok is úgy akarják, és nem lesz válogatós a népség

Törpi! tényleg ismerősek, de nekem eszembe nem jutott volna mutogatni ezekhez a mondókákhoz :oops:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Na én is itt,csak este telóról irtam,és már nem mertem többet,mert féltem nem küldi el.

Igen,így legalább megvan az oka a magas láznak,kaptunk augmentin duót,délben már adtam,még lázasan ébredt délután,akkor csak nurofent adtam,este viszont csak hőemelkedése volt,de egy kis panadol szirupot adtam éjszakára.

Reggel még 39.5-el ébredt,fura ez a láztalan éjszaka után,meg ugye nem köhög,nem folik az orra.Ma nekem is engedte megint megnézni,és tényleg piros a torka.

Pisiteszt sürgősséggel 20 perc alatt kész lett,persze a gyűjtéssel annál többet szenvedtünk.
Már legalább 5 zacsit felraktam reggel,mert amikor megnéztem,csak azt láttam,hogy pisis kívül,de benne semmi.Egyfolytában itattam,már bevetettünk mindent,kaptak pohárból vizet,pohárból kubut,üvegből kubut,de azt Bada locsolni kezdte,így vízet tettem bele kubu helyett,amikor megunták,akkor elővettem egy régi NUK-os csőrös üveget,aztán nurofen fecskendővel ittuk a kubut,bíztam benne,hogy ennyi folyadék után tud még pisilni,pelusban már volt elég,zacsihoz béna vagyok,így bilire ültettem,amit tegnap délután szereztem be,és képzeljétek pár perc után csurgot is a pisi a bilibe :D

Móni,tényleg csini a szandi :D

Babus,köszi a telefonos segítséget!Ha holnap viszed te is,akkor drukk! :wink:

Törpi,nálatok van még láz?

Timi,örülök,hogy ilyen hamar helyrejött a hátad!
Teszteltük a csúzdát ma,Bada délelött mamával,Noémi amikor hazaértünk a dokitól kaott 10 percet :lol: Tetszik nekik.

Lkata,és mi történt,orrfolyás,köhögés,láz?Gyógypuszik!

Zsófi,ja köszi,én is utánanéztem a priznicnek,nekem akkor is humánusabb a hűtőfürdő,dokit is megkérdeztem,ugyanezt mondta,így megnyugodtam.

Húzós nap volt,megyek is,jóéjt!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Én még mindig itt,bújom a szállásokat a balatonnál,de már nem látok :? Pedig lassan foglalni kellene,vagy a kertben nyaralunk 8)

KépKép
noba
Budapest
 
 


Kicsit hosszú lesz a délelött,főleg,hogy kimenni sem tudunk Nonó miatt,már 6.15-kor felkeltek :?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz: Nonó ügyes! :D

Megyek főzni, mert a mai lendületemmel sosem lesz ebéd.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,én is főzök,ezek meg tépik egymást,felpórszívóztam,erre a kölesgolyót szétmorzsolták,kezdhettem előlről :evil:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Én tegnap takarítottam, ma bulátát csemegéztek reggelire a nagy asztalnál. Gondolhatod! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok,

Nyuszi, nekünk már láz nincs (4 nap után), de éppúgy sír, fájlalja a fogát, alig eszik és a napi két Panadolon kívül semmi nem csillapítja a fájdalmát. Azt alvásra adom, de az esti 10-től 12-ig így is katasztrófa :( Reggelre véres volt a lepedője, tehát vmi már történt, de még nem az igazi. Mindenesetre Mírának ezután kezdett csillapodni a fájdalom, remélem Emmával is így lesz.
Talán Nonónak hamarabb csillapodik a láza, bár ha torok miatt van, akkor az akár jó is, legyőzi a vírusokat. Bada javult vele szemben?
Én is akartam főzni, de aztán a csajok sem hagyták, meg telefonközponttá avanzsáltam, barátnőm szombati meglepi partija szervezése miatt :?
Porszívózás nem téma, valóban, akár a disznóól, úgy tud kinézni két perc alatt a frissen felporszívózott ház. A padlót a gyerekek intézik el, a polcok porosságát meg a természet. Pikk-pakk :?
Balcsi szálláshoz kitartás, amit én tudok, mert sógorék oda járnak, az igencsak kedvelt, nem tudom lenne-e hely ilyenkor ott még, meg hát apartmanos, és Te nem olyat keresel, ha jól tudom.
Nonó pisijéhez pedig le a kalappal, leesett állal olvastam a bilizéséről! Lehet, hogy vele már komolyan érdemes foglalkozni ezügyben így a meleg nyárban.

Móni, én sem magamtól tudom ezeket a mutogatósakat, hanem Csicsergőből, ahova a lányokkal péntekenként járunk.
Én csajaim imádják a dm-es tápit, 1 éves koruk óta isszák, de úgy néz ki, talán nem kiabálom el, de sikerül gond és fintorgás nélkül átszoknunk az esti tejezésre, csak épp eszetlenül kettő dobozt még vettünk, pedig csak egyet akartam a biztonság kedvvért, ha mégsem jól fogadnák a változást.

Timi, akkor elrakom a tápot júlira, annyival kevesebbet hozzatok
:wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Na igen,a pórszívózás napi kétszer sem lenne elég.Most felmostam,lehet kicsit eldőlök mert totál kipurcantam.fél11-kor Noémi elaludt a kanaén,15 perc után gondoltam becsempézem a szobájába,de megébredt,és majd 1 órán kersztül ordított mindenért.

Törpi,dejó,tejcsiztek ti is :D Fogacskához drukk!

Nem merem korán elkezdeni a bilizést,mert ismerve Noémi önállóságát,utána már pelust sem adhatnék rá :roll:

Bada nem hogy javult,egyre rosszabb :(

KépKép
noba
Budapest
 
 


Törpi: hajrá fogak! Mi is beálltunk a sorba. Alexának dagadt az arca és megállás nélkül csikorgatja a fogait. Arról már csak halkan, hogy az éber óráiban nem tudom lerakni a nyakamból, mert úgy csimpaszkodik és szorongat és persze egyfolytában sipítozik valamiért, sokszor csak úgy a semmiért. :( És persze Nurofennel alszik délben és este. Hát nem ezt a fajta bújást hiányoltam!
Tápot köszi! :D

Alexát fürdés előtt pár nappal ezelőtt ráültettem a wc-re, csak az érzés kedvéért, mert úgyis annyira érdekli, persze nem pisilt bele, de nagyon jól érezte magát ott. Hanga meg félt. Eszembe nem jutna még, hogy elkezdjem a bilire szoktatást, bezzeg anyósom! Ki is akasztott múlkor rendesen. Persze nem ő mossa a pisis ruhákat a szandállal együtt! :twisted: Merthogy átjött és levette róluk a pelust, hogy nem kell, úgyis tele van. Amíg beszaladtam tiszta pelusért Hanga bepisilt és ott sírt keservesen szegénykém.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,anyós jó fej :evil: pedig biztos annakidején ő is kivolt a kéretlen tanácsok miatt...jól elfelejtik,remélem mi nem fogjuk ha nagymamák leszünk :lol: Majd emlékeztetjük egymást! :wink:

Fogacska,no nálatok is,szegénykém.

Lehet a délutánunk jobb lesz,12.40-kor vittem őket aludni,és még mindig alszanak.3 órája.

KépKép
noba
Budapest
 
 


na fel is ébredtek :lol:

Szegény Badát úgy sajnálom,hogy szobafogságban van Noémi miatt...mondják séta,mondom nem lehet,erre mondják,hogy eső :lol: mondom nem,nem esik az eső,hanem Noémi beteg.

KépKép
noba
Budapest
 
 


no végül 16.20-kor keltek.asszem kialudták magukat :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: :shock: :shock: :shock: Ennyit aludni! mázlista vagy te! Enyémek 12-14.45-ig nyomták a szunyát, de nálunk már ez is nagy idő! :lol: Hát én is remélem, hogy nem leszek ilyen, bár, ha mostani feledékenységemet nézem.... ez a korral csak rosszabb lesz! :wink:

Kissé csalódott vagyok. Baba-mama klubból kihagytunk fél évet, nemrég újra kezdtünk járni, de éreztem mindíg, hogy valahogy kilógunk a sorból, velem nem beszélgetnek vagy éppen el is hallgatnak az anyukák, ha megjelenek. (lehet én vagyok paranoiás kissé). ma pl. apát is sikerült rábeszélni, hogy menjünk, hát ma elmaradt, csak nekem elfelejtettek szólni. És én vagyok az egyetlen, mert aztán mi jót bringáztunk helyette, megálltunk a fagyizónál és ott volt minden anyuka. Az is kiderült, hogy hétfőnként az utcánk elején a védőnőnél van mondókázás is, csak valahogy nekem mindíg elfelejtenek szólni. Eddíg is kívülállónak éreztem magam, most meg...., de a lányok miatt muszáj mennem, majd felveszem a pléhpofát. A védőnővel meg elbeszélgetek. Pedig eddíg jóban voltunk és a héten még beszéltem is vele, mégsem szólt.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz! azta nem semmi , nálunk nem tudom lesz e valaha is ilyen a max. másfél óra alvás nagyon messze áll ettől

Én vettem könyvet féltékenységről, nem tudom veszem-e majd hasznát,
habár mostanában nálunk fordulni látszik a kocka, mert Réka támad, harap, de olyan szinten, hogy piros karperecet rajzolt ma Laura csuklójára, és még a szájpadlása is mintha körvonalazódna
Laura meg mindig bohóckodik meg bújik Rékához

Timi! ez a nem szólók meg elhallgatás nagyon durva

Fogzás! nálunk még mindig 4,5 és 7 az arány, fél éve semmi mozgás nem volt

Móni
KépKép
reunion
 
 


Zsófi,tőlünk Törpiék ugye 3.5 hónappal idősebbe,kb mint köztünk a külömbség,és én se hittem sose,hogy ott tartunk nemsokára egyes dolgokban,mint ők.Aztán lám egyedül kanalaznak,na jó Bada kicsit lusti,meg dumálnak,meg hasonlók.

Játszó :D Te nem veszed észre,hogy Kata ügyesebb,vagy vagányabb lenne?Ugye azt szokták mondani,hogy a fiúk lustábbak,lassabban érnek,én ezt nagyon is látom rajtuk.
Én "pajtizok" a játszón is,nekem jót tesz,hogy felnőtt társaság is van,és mostmár sokszor ráérünk ücsörögni és beszélgetni,mert belenőttek a játszóba.Egy vár van,amire eddig nem engedtem őket,falon kell felmászni,kb 160 magas,ferde az oldalade onnan csak rúdon lehet lecsúszni,vagy kötéllétrán lejönni,vagy leesni,Noémi már megmássza,Bada tolatja a fenekét felfelé,no meg a hinta nem megy egyedül,a többi az már okés.
Apának boldogat! :wink:

Timi,hű,micsoda bunkók :evil: Én pont az ellenkezőjét érzem,mindenki velem akar beszélgetni,mert baromi érdekes dolog,hogy ikreim vannak.Pedig ha tudnák milyen jó fej vagy,és miről maradnak le...aztán lehet csak paranoia,és véletlen nem szóltak,esetleg a fél év kihagyás miatt kiment a fejükből,és lehet pont végetért a mondat mikor beléptél.Azért legyél nyitott inkább,ne pléhpofa,mert ha megismernek,akkor biztos megszeretnek,mint mi is :D

Móni,na enyémek se szoktak mostanában ennyit aludni,de a 2 óra általában megvan.
Majd mesélj mi jót olvastál a könyvben.
Hű,valahogy a harapás nálunk kimaradt.

Noémi egyre idegesítőbben nyomja: "anyaanyaanya" .Senkinek semmit nem enged ha ott vagyok,már sikít ha apa,vagy mama esetleg megmosná a fogát,vagy bekötné az etetőszékbe,vagy bármit csinálna,etetni és pelenkázni is csak én tudom,szegény Balázst nem is tudom mivel kéne kompenzálnom,próbáltuk,hogy csakazértis apa viszi be aludni,de a szívem szakadt meg,ahogy sírt értem,és az ágyba betéve sem hagyta abba,akkor azt mondtam apának ilyet nem csinálunk máskor...abban bízok,hogy elmúlik ez hamar,de Balázs miatt aggódom,hogy vajon ő hogyan éli ezt meg :roll: Ha nem vagyok itthon,akkor semmi gond.

Babus,vittél pisit?Eredmény?

Lkata,mi lett a megfázással?Ugye semmi komoly! :roll:

KépKép
noba
Budapest
 
 


haho Csajok, sürü a program, egész jol telik a hét, ennek következtében egyre késöbb fekszünk :oops: és kelünk is :lol: :lol:
Nyulasz: igeeeen elsöre simán pisiltek bilibe jaj nagyon jo volt h nem kellett zacsizgatni viszont eredményért nem tudtam menni délután, nem voltunk itthon, majd holnap délelött megyek, kiváncsi vagyok :?
lehet a betegség miatt lett ennyire anyás Nono? Bazsi meg ezt látja és azért viselekdik ugy ahogy? :?
Timi: hu micsoda dolog :evil: én is mennék Veled klubozni vagy bármi :wink:
Zsófi: rohanok :lol: :lol: jaj de ismerööös, én se tudok nagyon beszélgetni a játszon, mindig ott kell lenni vmelyik mögött mert szeleburdik mostanság :oops:
hu én a mászokát most nagyon uuuuuutálom felmásznak majd elengedik magukat :evil: :evil: persze anya kapja el de ha 2en 2felé akkor azért leizzadok rendesen :? :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Mindjárt felrobbanok.Ma mentünk volna vv-re a gyerekekkel,meg a nőgyogymhoz,akinél 6 hetes kontrollon voltam.A kettő egymástól pár száz méter óbudán,gondoltuk legalább a nőgyogyim is meglátja végre őket,hogy milyen nagyok lettek.
VV-t ugye lemondtuk,mert Noémi beteg lett,na mondom mindegy,akkor megyek nőgyogyihoz,szeretnék spirált,szóval úgy beszéltük meg,hogy akkor most csinál rákszűrést,és amikor kész az eredmény,akkor úgyis a kórházba kell mennem hozzá,hogy felrakja,és akkor oda visszük a gyerekeket is.Erre most reggel megjött :evil:

Babus,ó,hát mostantól tényleg egyszerűbb lesz akkor a pisivétel,legalább ha pici kételyed is van,akkor rögtön vihetsz egy adagot.Biztos minden okés lesz! :wink:
Már a betegség elött kezdődött ez Noéminél,de csak rosszabb lett.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!
Nyulasz nálunk is ez van Laurával főleg lefekvésnél

de azt nem is írtam, csak Balázsról jutott eszembe, hogy Réka tegnap tök furi volt a játszón, (szerintem ezzel kompenzálta magát)
el kellett menni vele, minden játékot kipróbáltunk, mindenhová mentünk mikor úgy tűnt kifogytunk a lehetőségekből, akkor mondtam neki menjünk homokozni apához meg tesóhoz,
esze ágában sem volt, húzott tovább, teljesen kisajátított magának,
nagyon jó volt
és olyan sem volt még, hogy befeküdtünk a nagy hintába, és odabujt hozzám úgy hintáztunk tök nyugiban

Móni
KépKép
reunion
 
 


ma az a vv?

Móni
KépKép
reunion
 
 


vv = vérvétel :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Zsófi: priviben elküldtem! Nem lehet elrontani! :wink:

Köszi Lányok! Aranyosak vagytok! :D

Nyulasz: :twisted:

Móni. biztos kompenzál Réka, illetve rájött, hogy igenis neki is kell anya és megszerzi, ahogy tudja. Hanga is ilyen.

Bocsi, hogy most csak ennyi, kicsit elaludtunk és a pipicomb még a hűtőben van a sütő helyett.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Na, msot van egy szusszanásnyi időm, apa kivitte a rombolókat. :D

Nyulasz: Itt a faluban van néhány ikerpár, mégis itt furin néznek az emberre. Beszélgetni velem is akarnak mindaddíg amíg gyorsan feldobják az ikrekhez kötődő kérdéseket, aztán ennyi.

Biztos velem van a baj, eleve nem barátkozom könnyen, pedig nagyon jól esik, ha felnőttel beszélgethetek és sajna nekem rajtatok kívül nincs senkim. Volt egy nagyon jó barátnőm (én azt hittem), de egy éve ő sincs. Illetve most felhívott, beszéltünk is, de ez már nem lesz az igazi. :(
Mostanában folyton elvesztek olyan embereket, akiket nagyon kedvelek. A babaúszáson is most megy a háború, mióta átadta a régi oktatónk a csoportot másnak, aki eddíg velünk volt, az újak kirúgták, ő most akar külön csoportot tőlük függetlenül és mi mennénk is hozzá, mert nagyon szeretjük, ellentétben az új oktatóval, de nem tudom hogyan fogja tudni kivitelezni , hogy lejárjon rendszeresen és működjön a dolog. Teljes bizonytalanságban vagyok, márpedig a lányoknak kell az úszás. Ma talán tudni fogunk konkrétabb tervet is, mert megyünk délután úszni, holnap meg megnézzük, hogy milyen új oktatót kapunk, mert ha azt, aki a múltkor volt helyettesíteni, akkor abból nem kérek, az biztos. Valami majdcsak lesz! Próbálok racionális maradni és végülis ők egy szolgáltatást nyújtanak, amiért én fizetek, lehet megyünk ide is-meg oda is, mert a lányoknak az csak jó, mindez pénztárca kérdése, na meg nekem sokat számít a szimpátia, mert a régi csajszira az első találkozás alkalmával rá mertem bízni a lányokat, az újakra még annyira sem bíznám, hogy félrenézek 1 mp-re.
Bocsi, csak próbálok "hangosan" gondolkozni. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: csak elmorzsolod! :wink: Ha futtatod, akkor egy csipettel több liszt kell, 1x már úgy is csináltam, mert fejből ment, vagy inkább nem ment, de úgy is finom lett!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


jöttem johirekkel van 2 fullnegativ pisileletünk :)
délután megint megyünk kopaszizni :lol: most szotyo-zsuzska féle ikres bandával :lol: Zsuzskáék sajnos ezért nem jönnek fel :(
hu én annyira örülök h Ti is itt vagytok meg Mindenki :oops: :lol: :wink: kösziii :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: éljen a negatív lelet! :D Jó talizást! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok,

Zsófi, köszi megvagyunk, az éjszaka már tűrhető volt, csak arra ébredtem hajnalban, hogy Emma dúdorászik. Félve mentem át, nehogy át akarjon hozzám kérezkedni, de aztán hasra fordítottam, betakartam és aludt reggelig. Mondjuk meg is látszik, hogy egy fokkal jobban van, mert ma már 7kor fenn volt, ez az utóbbi időben 8-ra eltolódott. Icicpicivel jobb az étvágya, és ma déli lefekvés előtt már gyógyszert sem kért, csak bekentem neki. Hát kíváncsi vagyok, milyen alvás lesz ebből. Reggel még nem hittem benne, de most már talán ki merem mondani, hogy kezdünk kifele jönni ebből a szörnyű két hétből. Pont két hete lázasodott be Míra, majd satfétában Emma, és azóta nincs se éjjelünk, se nappalunk :?

Timi, jaaaaaaj, az ördög vigye az ilyen bandát :evil: Ki az a bolond, aki Téged nem szeret? Aki Téged egy kicsit is ismer, az csak szeretni tud. Én úgy vettem észre, nem vagy Te egy tüskeböki azokkal, akik nyitnak feléd. Persze, Te sem az a spanolós fajta vagy úton-útfélen, de azok, akik egy esélyt sem adnak, hogy valakit megismerjenek, mert kis önbizalmukat azzal kompenzálják, hogy a már meglévő kapcsolatok mögé bújnak és fitymálóan néznek, hát azok tudod, hova menjenek!!!!!!! Majd személyesen elmondom, mert nyomdafestéket nem tűr :evil: Az a gond, hogy én is képes vagyok belemagyarázni dolgokat egy ilyen szituba, és akkor inkább oda sem dugom a képemet többet. Nem vagyok én a magam ellensége. De tudom, a gyerekeidért meg kell tenned :(
Anyós :evil: :evil: :evil: Én ilyenkor nem tudom, tudnék-e a számon ülni.

Nyuszi, tej olyannyira megy, hogy Míra este-reggel bevág 3-3dl. Lehet, ha így nézzük, olcsóbb volt a tápszer :? :lol: :wink: De hát érettségiig mégse tápoztathatom :lol: :lol: :lol:
Lányok is elkezdték, amit Nonóról meséltél, hogy csak egyedül, segítséget nem fogad el... Egyedül öltöznek, ha segíteni akarok, mert rossz lyukon bújt ki a keze, és épp ronggyá nyújtja a body-t, akkor meg sikít, mint a vett malac. Ugyanez gatyánál, egy szárba két láb... Iszonyú türelemre van mostanában szükség velük szemben, de beválik. Ők is normálisabban viszonyulnak hozzám. Legalábbis mostanában Mírával nincsenek akkora harcaim, humorral, poénnal sokmindent el tudok érni nála, és nincs egyikőnk oldaláról sem ordítás. Hálául ölel, szorítja a nyakamat és esténként szeretlekkel köszön el ( :oops: ) De Emma már nehezebb eset. Ő mindenkit ellök magától, iszonyúakat hisztizik, megnyugtatni sem lehet, és makacs, mint az öszvér. Tegnap ordítva távolodott tőlünk a főtér közepén, csak mert nem arra volt az úticélja, mint nekem. Nem kevesen nézték és keresték, kihez tartozhat, olyan messze elment már hátranézés nélkül. Ilyenkor ő nem ijed meg, nem jön utánam... ez nála nem működik. Csak épp arra járt tesóm és felkapta, így nem tudhattam meg, mi lett volna a story vége. :oops: :oops: :oops:
Csajok is annyira anyásak lettek, hogy sétáltunk a városban, bementünk apáért meló után, és képzeld, egyik se akart elengedni, apa ott kullogott mellettünk gyerek nélkül. Nekem majd megszakadt a szívem.

Móni, most nem néztem meg a csajokról írt füzetemben, de nem tűnik túl soknak ez a fogmennyiség ennyi idősen :) Nem baj, azt mondják legalább később romlik.
Ha a féltékenységgel kapcsolatos könyvben olvasol valami tutit, akkor azért oszd meg velünk. Én most azt a módszert választottam a büntetéses után, hogy átölelem a sértettet, közben a bántalmazónak nyugodtan elmagyarázom, hogy ezt nem szabad, majd mikor a síró már megnyugodott, akkor oda megyek a másikhoz is és átölelve azt is újra elmondom, hogy rosszat csinált. Nem tudom, fog-e működni, de Mírával most próbálok minden konfliktust kerülni, hátha fejlődik a kapcsolatunk.

Babus, de jó, Neked később kelnek, ha később fekszenek? Vagy csak a sűrű, kimerítő program teszi? Mindenesetre hajrá sokáig alvás!!!!!! (Mi ma is 6-kor keltünk :? )

Jelentem minden kedves Anyukatársamnak, lányaim két évesen gond nélkül áttértek a leesésgátlóval való alvásra. Nagyon örülök neki, és úgy látom nekik is roppantul tetszik. Eddig egy-egy anyához bújós éjszakai sírás után sokszor képtelenség volt betenni a kiságyba őket, most meg kimondottan kérik az ágyikójukat. Persze sokszor azt is, hogy üljek le az ágyaik mellé, míg elalszanak újra, de az már hamar megy. Én örülök, hogy bevállaltam.

Apát viszont megölöm. Eddig is ki voltam már előre a bukva a hétvégénk sűrűsége miatt, erre újabb programot szervez. Szombaton meglepi partira megyünk barátnőmékhez, 5 gyerek lesz, 3x ennyi felnőtt, kerítés még náluk sem készült el. Nem lesz egy nyugodt pillanatom se. Erre a női részleg azt tervezi, hogy mi iszunk, a fiúk sofőrködnek. Szerintetek????? :roll: Vasárnap 11-től családi program estig apa családjával, házassági évforduló, gyereknap. Ez szokott lenni az az összejövetel, ahol szintén én futhatok a csajok és az uncsitesók után, mert apa a tesóival heherészik, sógornő meg házigazdáskodik. Anyós meg retyetül. Jó móka lesz. Erre még szombat estére ide szervez nekem egy teraszos-projectoros BL döntő nézést a haverjaival. Most ne robbanjak fel, ugye? És ne legyek házisárkány és ne veszekedjek.

Bocs, nagyon hosszú lettem, de akkor most a hétvégét kihagyom, büntetvén magamat, Ti meg fellélegezhettek :wink: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: anyóssal szemben nem ültem a számra! :wink: Nehogy kiakadj a hétvége miatt! Szombaton igyál helyettem is, apa tutira lemondja az összes plusz programot! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Csakhogy megint panaszkodjak: apa délutános, anyum jön velünk úszni, délutáni alvás fél 2-ig tartott, amikor is azt hallottam halkan kiszűrődni, hogy kotkotkot (Alexa), erre Hanga válaszolt sikítással (mostanában örömében sikongat). Fél 3-ig szoktak szunyálni mostanság. :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, hamarabb lerakhatod este őket legalább. Vagy nem? :shock:

Köszi, lehet, hogy megfogadom a tanácsod. Remélem jól bírod a piát, mármint ha helyetted is inni fogok :lol: :lol: :lol: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: nagyon jól bírtam a lányok előtt! Azóta nem volt alkalom, hogy kipróbáljam, úgyhogy húzzál bele, aztán fogd rám! A whiskyt jéggel szerettem, a gin-tonicot fordított arányban. :wink: És életemben soha nem sikerült lerészegednem. Lehet immunis vagyok az alkoholra. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: nem probálod késöbb lerakni öket? nálunk is egyre tolodott az alvás...most 13.30-14nél tartunk :oops: de igy 2 perc alatt elalszanak és alszanak is egy nagyot :wink:
láttam gatyot keresel, juj akartam még mondani, halászgatyonak mi most a 6-9 hos gatyákat hordjuk :oops: :lol: nagyon tuti :lol:
Törpi: jo bulizást :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Tami ma elesett felhorzsolta a térdét...azt a hattyuhalálát amit levágott :shock: :oops: persze kittys ragtapasz után már semmi baja nem volt :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Na, csak jussatok el hozzánk, legyen jó idő, és teszünk egy próbát, mi újság etéren Veled, így a csajok után. :lol: :lol: :lol: :lol:
Mixeket próbálom rögzíteni, és követni a pontos receptet!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Babus: 3/4 12-kor mentek aludni, a fejük sem ért le, már aludtak. 11-től kínszenvedtünk, mert annyira álmosak voltak.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi: hát most sok a program tényleg :lol: azért jobb lenne picit elöbb feküdni :oops: de azért benne van a nyár is :wink:
Timi: köszi :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: :lol: :lol: :lol: Én benne vagyok! Na, kiviszem az eszement bandát egy kicsit, ha már nem alszanak.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus, hattyúhalál :lol: :lol: :lol: :lol:
mi is a régi gatyókat hordjuk most bricsesznek, akkor meg nem volt jó a derékbőség miatt.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Timi: akkor passzolom :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: :lol: :lol: :lol: hihetetlen de a gatyákat a legnehezebb kinöni :lol: még simán jo a 12-18 hos next kantáros is :lol: :lol:
persze hosszubol már 2-3 éves méretet vettem és az is jo :shock: :lol: persze a legrövidebb állásban van most igy gondolom az is jo lesz még tavasszal is :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Na szép mondhatom! ezért nincs halász- meg rövidgatyái a lányaimnak! :lol:

Babus: értem a kiegészítést és sajnálom! Mi is szívesen látunk, ha van kedvetek jönni! Közel lakunk és nem bonyolult, Nyulasz tudja! :wink:

Voltunk úszni, Alexa semmit nem volt hajlandó csinálni a tapadókorogngokkal rámtapadást kivéve és tüzelt a feje (az volt kint a vízből). Mikor elindultunk még semmi baja nem volt. A végén az oktatónkra tapadt (nagyon szeretik egymást :D ). Tiszta bágyadt volt, gondoltam is, hogy 39 alatt nincs a láza. Hazafelé gyanút fogtam, mert ahogy beültünk a kocsiba már vigyorgott, kapott perecet már nevetgélt és huncutkodott. És még a perecet is megette. Itthon lázmérés, hát persze hogy nincs láza! Már nem egyszer megcsinálta ezt. Ha valamit nem akar tisztára lázas tüneteket produkál. Jó lesz résen lennem, mert ez a gyerek egyre inkább olyan, mint én voltam! :oops: :lol: Bármikor tudok hőemelkedést-enyhe lázat produkálni, ha nagyon akarok, bezzeg a bacik-vírusok erre képtelenek velem! :lol: Ja, és ugyanezt előadta itthoni fürdés előtt is, mert nem akarta, hogy letegyem. :shock:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?