Új privát üzeneted érkezett!

Ajjaj, Keny, sajnálom, hogy rosszul lettél. Mit érzel? Én nagyon szédülök és elég alacsony a vérnyomásom, 90/60 szokott lenni. Ha már 100/70, akkor jól vagyok:)
Sajnos ma nem tudok dokihoz menni, mert nem jött meg az a pénz, amiből magánrendelőbe tudtam volna menni :?
Talán holnap eljutok "SZTK"-ba. Az a baj, hogy ahol lakom, ott a Hatvani Kórházhoz tartozunk és az nekem nagyon kiesik. Pesten szeretnék dokihoz menni, de csak munkaidő után tudok menni és most intézem, hogy legyen egyáltalán jogosultságom egy bizonyos helyre elmenni.

Keny: szép nagy kisfiad van.)
Vendég
 


Keny drága szívből át tudom érezni a rosszulléted.
Én jobban vagyok, bár tegnap elkapott egy róka!!!
Remélem hamar túl leszel rajta!!


Mi ma voltunk genetikai UH-n és a dokinéni mindent rendbe talát, és azt hajtogatta gyönyörűű, gyönyörűűű!! :lol:
Kaptunk képet és videót is.
Háááááááááááááát és úúúúúúúúúúúúúúúgy nééééééééééééééz kííííííííííííííííííííííí LÁNY GYANÚSAK VAGYUNK!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Dobok két UH képet!

Kép

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!

Szuper, hogy minden okés a kicsivel, és ha lány lesz akkor aztán nagyon ügyesek voltatok :wink: Szorítok, hogy ne nőjjön ki a kukaca :lol: :lol: :lol: ((akkor mégsem jön be a megérzésed a sok rosszullét, róka miatt, hogy tuti fiu???)))

Twist!
De bonyolult ez az orvoshoz jutás... :cry: , de csak oda érsz egyszer.

KépKép

Kép
keny
 
 

 
 

Ranikám!
Gratula a lány-gyanúhoz. Na nem mintha a fiúhoz nem gratulálnék :wink:
Képek cukik :D

Dorka!
Sajnálom, hogy a ciklusod szerencsétlenkedik, Enyém is ilyeneket csinál mostanában :?

Keny!
Balatoni srác nagyon ott van :roll:
És milyen kis beszédes :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Köszi lányok!!

Igen mi is reméljük, ha már ilyen gyanú van akkor nem nő kukaca!! :lol:

Keny most visszagondolva Milánnal ennyit azért nem voltam rosszul. :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


sziasztok,

Rókakomás anyukák, kívánom, hogy mielőbb szabaduljatok meg a rókáitoktól. Car lehet.

Dorka és Lois ciklus,jöjjenek rendbe!

Rani, szép nagy a babátok már! akár kukis,akár nem, cuki!

szép hétvégét, boldog gyereknapot !
nani72
 
 


Rani: itt is hatalmas gratula a gyönyörű kis csodababához és kívánom, hogy a vágyatok teljesüljön és tuti kislány legyen:)
Nagyon édi:)

Lois, gyere beszéljük meg priviben a ciklus gondokat :wink:

Nani: Hogy vagytok? Iza szépen eszik?
Vendég
 


Dorka,
köszi kérdésed, Iza jól eszik, a 10órai étkezése már kizárólag gyümi,vagy sütőtök. ( zöldségből eddig csak a sütőtököt kapta)
Ámbár nemigen kell neki "szokni" az új ízeket, mert mindent megeszik. Kb. 2/3 üveg kecskemétit bevág, hozzá kamillateát kap kb. 50-80 ml-t, hogy legyen tutira kaksi. (van is)
Most olyan 6500-6600 gr, és 68 centi.
Úgy gondoltam kivárom az 5. hónapot, utána adagolom neki a főziket.
Azért gondoltam ezt, hogy ne menjen a tápi rovására a kajálás, mert mióta "eszik" , lecsökkent a kaja napi 5x-re ( 4 tápi+1 kaja)
Félek, ha már főzi is lesz, akkor már elég lesz neki 4 kaja naponta.
nani72
 
 


Sziasztok!

Dorka:

Sajnálom, hogy nem sikerült eljutni a dokihoz, remélem mielöbb kideül mi okozza agalibát a ciklussal.


Rani:

Csodás kis babátok van! :D

Nani:

Izának nagyon jó étvágya van.

Minden babának nagyon boldog gyereknapot kívánok!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok, bekukk!!!

Raniko, Keny,
micsoda fantasztikus hírre jövök!!!!! :))))))
Szívből a legeslegjobbakat Mindkettőtöknek!!!! :))))))

/Sajnos nem tudok visszaolvasni: spontán kistesók vagy megint a Kaáli remekelt? :))))) /

Remélem, Mindenki jól van!!!

Mi is növögetünk: Lencsém 9600 gr, 12 fogacsakával.
És május 17-én aludtuk át ELŐSZÖR az éjszakát - rengeteg virrasztás után...lassan kezdem magam embernek érezni :)

Puszi!

tillidian
 
 


Szia Tilli, de jó hogy jelentketél!!
Lencsi baba szépen növöget!! :wink:

Gondolom Keny nevébe is írhatok mert ugye nem titok, mind a kettőnkhöz spontán jött ez a két kis csodababa!!! :D :D :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Raniko,
szívből örülök Nektek!!!! Meg Kenyéknek is!!!! :D :D :D
Igazi Csoda-babák!!!!! :)))))

Próbálok jönni többször, remélem, most már sikerül :)))
Puszi Mindenkinek!

tillidian
 
 


Sziasztok!

Rani,
jaj de édes kislánykád van. :lol: Most már biztos élvezed a pocakos életet. :lol:

Till,
de jó, hogy hallunk rólatok. Gyere most már többször, ha Lencsi ilyen ügyes.

Dorka,
mi újság doki ügyben? 3 a magyar igazság kell még ide csodababa. :lol: :lol:

Nani,
szépen növöget Iza baba!!

Lányok, én már úgy kész vagyok ettől a tornától, hát még Domi. Persze látványosan változik a mozgása és már sétál az asztal mellett, használja a járássegítőt stb és még "csak" 4x voltunk, de a csajszi ragaszkodik ahhoz, hogy tegye meg az első lépéseket és utána békén hagy. :? Domi azóta fél az idegenektől, pedig mindig mosolygott mindenkire, ha játszik akkor is ott kell ülnöm mellette, nem tudok semmit sem csinálni. Ja és ami a legjobb szupináló cipőt kellett vennünk 10.800 forint. :shock: Nem mondom tényleg tartja a lábát, és jobb az egyensúlya is. Bocs a hisztiért. :oops:

Viszont, hogy jó napom legyen beszéltem a Kaálival és nem romlott apa állapota maradt 1 látótérben 1-2 kiskatona. Nem gondoltam volna, hogy majd egyszer ennek is örülök. :lol: Na szóval júliusban megyünk a receptekért és szeptemberben kezdünk. :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili: kitartást a tornához! Ha néhány lépés után már békén hagy titeket, az jó lesz, hamarosan itt lesz az idő is:)
(Én még nem jutottam dokihoz, nem sikerült elintézni és azt sem tudom megoldani, hogy vigyázzon valaki Dorkára, de megoldom....)
Vendég
 


Lili!
Zétény mimózasága is Domi kora körül kezdődött, lehet lenne a torna nélkül is ám.
Szandit én most is 8 ezerért vettem, tavaszi cipőt 9-ért. A nem supinált sem sokkal olcsóbb ha jó minőségűt veszel neki.
Kistesóprojekt :arrow: Juhuuuu! :lol:

Till!
Átaludt éjszaka :arrow: Lám és ez is eljött, bár én nem tudom eddig hogy bírtad :oops:

Twist!
Majd írok privit, csak tanulok is közben, kicsit összecsaptak a hullámok :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


sziasztok!

Till, én is örvendek, hogy végre itt vagy! és reméljük tudsz jönni gyakrabban.
CSak nézek ki a fejemből ,hogy még csak most aludta át Lencsi az éjjelt! Úristen.....iszonyú fárasztó lehet.
( csak halkan jegyzem meg, Izámat este 9-kor leteszem, és reggel 7-ig alszik.Nem tettünk semmit az ügy érdekében, ilyen a gyermek oszt kész.) :wink: ( legalábbis asztrologus barátnőm ezt szajkózza: vannak dolgok, amik nem rajtunk múlnak, a gyermek "jön valahogy", és kész)

Lois, jó tanulást!

Lili, ki küldött titeket tornára? ortopédus? vagy ki más?
reméljük nem sokáig nyúzzák Domit.
HAjrá tesóka!!!!

Dorkamama, akkor tuti nega a teszt?

Keny mama hogy teccik lenni?

Fúú csajok, én olyan vénnek érzem magam! Minden tagom fáj. ( azt hiszem az az oka, hogy elkezdtem sétálni Izuval,és 2-3 órát tologatom a babakocsit, közben bevásárolunk stb..) Totál kivagyok. Fáj a lábam, a talpam, a csuklóm. A 70 éves mutterom jobb fizikális állapotban van, mint én. :? :lol:
Nagyon várom már, hogy berázódjak a régi kerékvágásba. Hogy fogok szaladni majd a gyerekem után, ha eljön az ideje! :lol:

Többek közt ezért is kalapot emelek minden tesóprojekteshez!
( azért megmutatja magát a "kor" , nem mindegy ki ,hány évesen lesz anyuka. / bár vannak punnyadt fiatalok is/

Na puszi,megyek, lepihenek :lol:
nani72
 
 


Nagyon drágák vagytok, meg sem érdemlem ezt a kedves fogadtatást, de nagyon jól esik! :oops: :D

Lois,
11 hónapig virrasztottunk...Foggalmam sincs, hogy bírtam! Mindent kipróbáltunk, de nem tudtuk leszoktatni arról, hogy éjjelente szinte percre pontosan másfél órát óbégasson - emellett 5-től 11-ig terjedt a fölkelések száma...Átmentem "zombiba", túlélésre gyúrtam!
Most (kopp-kopp) 1x kelünk éjjelente, és csak vizet kap pohárból!

(Amúgy még mindig szopizik, 3x naponta, egyenlőre nem akar leszokni :roll: )

Lili,
kitartást Nektek!!!!! (A cipőre nem adnak valami támogatást? :roll: )

Rani,
Kislányod lesz????? :D :D :D Jajj de örülök Nektek!!! :))))

tillidian
 
 


Nani,
Kitartást Neked is!!!!!!
Iza ilyen jó alvó??? Istenem, de szuper!!! (Én még nem láttam ilyen babát, az enyémek virrasztó-ordítógépek :oops:, mármint Vackor már alszik, mint a pele, de megküzdöttünk Vele is... - de nem panasz, örülök, hogy vannak!!!! :)))

tillidian
 
 


Sziasztok Csajok!

Till!
Na de jó téged is látni:)Alvás huuuuu erre nem is tudok mit mondani :roll:

Lili!
Minnyá vége a tornának, kitartás!!!Cipők jó drágák, már én is vettem Kornélnak egy kis szandit 8 ezerért.

Nani!
Nagyon ügyes a kislányod!Az első nagy séták kifárasztanak mindenkit, de bele fogsz jönni :D

Lois!
Jó tanulást!

Rani!
Hogy vagytok?Már mindenki behúzta nektek a kislányt
:lol: :lol: :lol:

Én se vagyok toppon, hányinger folyamatos, és álomkóros is vagyok, de már csak 3 hét :wink:
Kornélt átállítottam a délutáni nagy alvásra, délelött csak 20 percet hagyom aludni, így 2-kor kidől és 2,5 órát alszik :lol:
Akkor én is lefekszem vele, életet ment!
Ja és már 6 foga van a kicsikémnek :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Köszi csajok a biztatást! Lealkudtam heti 1 alkalomra a tornát. Domi most már egyedül áll. Tényleg jó ez a kis szandi. Mást cipőket nem is néztünk, így azt hittem azért ilyen drága mert supinált és amúgy is minőségit vettünk volna neki. Ez most Szamos Kölyök.

Nani,
dokinéni küldött a forgás miatt és azóta vissza kell járni ellenőrzésre a csajszihoz. Lelkiismeretesen végzi a munkáját, csak hát úúúúúúúúúgy sajnálom Domit. :(

Till,
Támogatást nem említette senki. :?

Keny,
kitartás!! Még szerencse, hogy Kornél hajlandó volt átszokni a délutáni alvásra. Nálunk ez még harc kérdése. :lol: próbáltam már, de olyan nyűgös volt, hogy délután már ezért nem tudott aludni. Mondanom sem kell milyen napunk volt. Ebben a hónapban ismét megpróbálom. Látom kislányra készülsz te is. :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili!
Ja az átszoktatás nem olyan 1xű, de nekünk szavunk se lehet, ma is felébresztettem délelött 25 perc alvás után.Először sajnáltam miatta mert nagyon álmos volt még, de ha ezt nem teszem délután nem alszik egy percet sem, viszont 4-kor már nagyon nyügös.
igen kilányt szeretnék, a férjemnek mind1 :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!!

Köszi lányok, hogy mindenki tényleg bízik abba, hogy csajszink lesz.
Én is nagyon bízom abba, hogy a doktornő tipje jó.
Most épp nagyon vacilálok egy 4D UH-n csak legyen biztosabb! :roll: :lol:
(vettem ugyan már egy két rózsaszín motyót)

Keny nekem már sokkal jobb, de még mndíg elő elő fordul, hogy nem vagyok annyira jól!
Milán elé élénk és most a héten át tért a napi 1 szundira.(12-14-ig kb)
Dobok egy pocakos képet olyan rég volt már itt! :D

Kép Babaház

Kép

Kép
raniko
 
 


Cuki babalak.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


De szép pocakfotó! Tényleg rég volt már itt ilyesmi.

Till, de jó, hogy tudsz írni már.) Hogy bírja a párod, hogy a gyerekek néha inkább ordítanak alvás helyett? Általában a férjek kevésbé bírják.

Nálunk Dorka korán fekszik nagyon, néha 17 órától is képes bealudni reggelig, de általában 19 óra a tuti. Viszont reggel 5-kor kel. Ma sem kímélt, azt sem tudtam, hol vagyok, amikor már sírt, hogy enni - inni, ana gyegye!!! (pedig hétvégén azért úúúgy aludnék).
Vendég
 


Köszi csajok!

ÚÚÚÚ van szuszija dorkának!!! :D
Milán ha álmos 9 körül alszik el és mostanába 7 fél 8 körül kel.
Rosszabb esetbe fél 7-kor.
Most a kocsiba szuszizott eg fél órát kíváncsi vagyok mikor fog aludni, szegény nagyon kimerült a rohangálásba.

Kép

Kép
raniko
 
 


Jajj lányok képzeljétek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tegnap belém rúgott a kicsi!!!
(14 hetes vagyok amúgy a vonalzóm picit csal)
Tudom így is korai még de apa is nem csak látta hanem érezte is.
Olyan jó érzés megint!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


RANI, EGÉSZ NAGY MÁR A BABALAK!
Látom berózsaszínesedtél. :) ( úgy legyen!)

Dorka, nem semmi, hogy a kislányod akár du. 5-től alszik! :shock: :)
(enyémgyerek is nagyalvó, de Dorka túltesz rajta) :D

Keny, grat az altatáshoz!

Lili, mikor, hány hónaposan kezdtétek a tornát?

Izácskának adtam vaníliás rizspépet. Bírja. Szerintem is finom. :lol:

szép napot csajok!
nani72
 
 


Sziasztok!

Nani,
8 hónapos korában kezdtük, azért mert nem forgott és hiába mondtam a dokinéninek azt mondta, hogy nyugodjak meg, nincs baj. Viszont utána már ő ajánlotta a tornát ezért húzódott ilyen sokára. Volt akinek már asztal mellett ment a babája, Domi meg csak hasalt és kész. 10 alkalommal voltunk, utána két hét múlva már mászott. Két hónap pihi volt, és most ismét egy 10 alkalom, bár már áll egyedül segítség nélkül és talán lassan magától is elindul. Akkor viszont nem lesz szükség 10 alkalomra.

Rani,
nagyon aranyos babaházad van. :lol: Gondolkodhattok a neveken is már. :lol: Jaj én is úgy szerettem mikor Domi mocorgott a pocakomban. Az mondják, hogy a második babát már előbb lehet érezni. Hogy viseled a meleget? Vizesedés stb.

Végre Domi nem aludt délelőtt. Mikor már kezdett álmosodni mentünk a medencébe és rögtön jobb kedve lett. Onnan pedig alig tudom kiszedni, így délben evett és 1 óra után elaludt. :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Ja és Nani, Dominak szinte mindenhol le voltak tapadva az izmai. :( mikor masszírozzák szinte sikít szegénykém. :cry:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!!

Hát igyekeztem a gyanút így egy vonalzóval is azért erősíteni, és ugye nagy a remény a kislányra!!!


Lili igen egész nagy már a babalak.
Az elmúlt 2 hétbe nőt hatalmassat én is meglepődtem!
Igen a mocorgás nagyon jó én imádom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Keny,
az 1 alvásra szoktatás tényleg nem egyszerű. Lencsém 15 hónaposan szokott át. A délelőtti nagy alvást (10-11.30) toltam egyre későbbre, most déltől alszik 2- 2,5 órát. A délutánit meg egyszerűen elhagytuk, az úgyis csak fél órás volt...

Raniko,
nagyon csinos vagy!!! :))))

Dorka,
nálunk Apa bírja az óbégatást, én sajnos a falat kaparom tőle, így nem is hagytam egyik Kölköcskémet sem sírni :roll: Persze általában azt mondják, hogy jól elkapattam őket... :roll:

tillidian
 
 


Sziasztok Csajok!

Rani!
Jajj de jó, hogy már érzed a babácskádat:)énis énis szeretném!Jó a rózsaszín vonalzó :wink: És a pocid is aranyos, már rajtam is látszik valami pedig csak 9 hetes vagyok.

Nani!
Rizspép nálunk is bejön :P

Till!
Jó sokáig húztátok a 2 alvást.

Twist!
Nem semmi Dorcika, 5-kor elalszik :roll: , akkor aztán ne csodálkozz ha reggel hajnalban kukorékol :lol:

Mi 7 végén Balcsiztunk, tök jó volt Kornél is megfürdött nagyon tetszett neki:)Nagyokat aludt.

KépKép

Kép
keny
 
 


Köszi Lányok!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Gyorsan leírom, hogy hurrá, rendbejött a ciklusom, minden okés, semmi bajom sincs:)) Az a baj, hogy túl vagyok terhelve mostanában és az idegesség miatt maradt ki egy ciklus. Hát, ezt is megéltem, ilyen is van, azt hittem, hogy ez csak másokkal történhet meg. De a hétvégén egy nagy ellazulás után, megjött végre és megmondom őszintén, hogy örültem neki és megkönnyebbültem. Negatív volt a teszt, tehát babára nem is számítottam, csak valami hormonzavarra, betegségre. Csak szimpla idegesség volt....

Rani: éljen a kiscsaj, hogy már érezhetően nyomja!:) A második babánál hamarabb érzi az ember, úgy tudom és a pocak is hamarabb nő.

Keny: Balcsi szuper lehetett. Jó volt a víz? Rókakoma elhagyott már téged?
Vendég
 


Dorka szupi, hogy rendbe van a ciklusod!!!
Próbálj többet pihizni!!!

Igen szupi, hogy már érzem a picúrt, és tényleg így van az elmúlt 2 hétbe akkorára nőt a hasam hogy csak na!!!!

Keny tényleg jó lehetett a Balcsi, én is nagyon várom a nyaralójáratot!!! :lol:
Hogy vagytok?

Kép

Kép
raniko
 
 


Twist!

Na de jó, hogy rendeződtél!!!Kicsit kell a lazulás (14. évad south park hihi mentolbogyó roppancs!)

Rani!
Kicsit jobb a helyzet, de még nem az igazi a rosszullétek délután és este jelentkeznek.Jövő kedden megyek dokihoz, kiváncsi vagyok a pindurkámra?!

Balcsi még kicsit hideg volt, viszont olyan fülledt meleg, hogy jól esett megmártózni.

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Dorka,
örülök, hogy a ciklusod rendben van, csak kár, hogy nem jött a harmadik csodababa.

Keny,
kitartás!!! Most már "csak" 3 hét és jobban leszel. :lol: Jaj Balcsi nagyon jó!!!!!!!!!!!!!!!! Nekünk is keríteni kellene valami jó helyen szállást. Ahova eddig jártunk megszűnt. :?

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lányok!
A 2009 ikresben (Ahol Vanda, Timi, meg Nyulasz "lakik") van egy hármasikres anyuka, aki árul egy jövő heti siófoki nyaralást nagyon olcsón tök jó babáspartos helyen.
Szegénynek egyik babája leforrázta magát, ezért nem tudnak elmenni, hátha itt érdekel valakit :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Rani, gyönyörű a kislányod! Hihetetlen, hogy már mennyire tökéletes kisember 15 hetesen!:)

Köszi szépen az együttérzést:) Sokkal-sokkal jobban vagyok :wink:

Ma játék rendőrautót vettünk Dorkának, 5 féle hangon szirénázik és villog és körbe forog:) Dorka kérte. De nyugi, nem fiúnak neveljük: ugyanakkor babázik is, imádja a babáját, mondja, hogy csicsi (csicsíja) és betakarja és cumit ad neki és babakocsiban tologatja:)
Vendég
 


Sziasztok!!

Gyors leszek mert hordozható netem van, és tegnap amit írtam nem küldte el mert lekapcsolt ez a sz@r.

Köszi lányok a képek hozzászólásást.

Dorka itt még csak 12 hetes volt a drága, de dobok egy két 15 hetes képet is.
Most voltunk kukkon, de sajna még mindíg nem tudták megmondani lány vagy fiu.
Itt is azt mondták lány gyanús.
Nagyon édi volt sokar ficergett aztán szundizott a végére.
Nagyon cuki az avaratod!!!!
Dorka nagyon édi!!!

Keny nagyon várom az UH képeidet!!
Jó lenne nem egyedül rakozsgatni ilyet! :roll:

Kép csüccccccs

Kép szundi

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani: tudod, én az e-mailes képekre reagáltam :wink: Nagyon cuki babucid van:) Már nincs hányingered, minden okés?
Vendég
 


Rani!
Jajdecuki, sztem is csajos :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Köszi csajok!!
Lois jó lenne!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Rani:

Nagyon cuki!!!!!!!

Dorka:

Örülök, hogy rendbe van a ciklusod, nekünk kukás autónk van. Nagyon szereti azt is meg persze a babáját is.

Keny:

Kitartást már nincs sok vissza és vége a rosszullétek időszakának.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


sziasztok,

Rani, de csodásak a képek a babóról!!!!!!!!!!!!!!!!

Dorka, avatarfotó nagyon jó!
ciklus rendbejövelhez gratu!

( nekem meg szülés óta mindig előbb jön meg :? , mindig 28-29 napos ciklusaim voltak, most meg 21-24 napra jön meg. Nem annyira klafa, 1 hét mensi, majd 2 hét szünet, majd újra mensi) :roll:

Izukának adok krumplit ,valamivel keverve, csak néz, hogy miért ilyen sűrű a kaja?! :lol: de azért elfogy.
Adtam nestlés banános rizspépet, hát csajok, ez milyen büdös! :lol:
A milupás vaniliást még én is megenném, de ezt a banánost soha! :lol:
nani72
 
 


Sziasztok Csajok!

Nani!

Ügyes Izuka, hogy mindent megeszik :wink: Én csak a milupát adtam neki, de sztem az se valami jó.Viszont a babáknak nem olyan az ízérzésük mint nekünk, szinte mindent képesek megenni :lol: Miket csinál a kis drágád?Gerinced, hogy van?

Twist!
Avatarod édiiiiiiiiiiiiiiiii :P Dorcika nagyon cuki lehet a babájával:)

Rani!
De nagy már a kislányod :lol: Örülök, hogy minden rendben!!!!!!Milánnak mondtátok már, hogy kistesója lesz?

Tegnap én is voltam dokkernál, minden rendben pont 10 hetes voltam tegnap, babám nagyot nőtt már CLR:3,38cm :D Méhszájam rendben bár azt mondta doki nem túl hosszú a méhnyakam.16.héten be kell feküdnöm a kórházba 3 napra, össze varrja a m.szájat, biztos ami biztos!
Ja és dokim, és én is elég jól láttunk valami kis himbi-limbit a kicsi lába között:)persze ez még nagyon korai.
Dobok képet Ranikám ne legyél 1ül :P
Kép
10 hetes poci a 10 hetes babával Kép

Kornél 11 hónapos, és jön a 8.-ik fogacskája:)
Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny hatalmas gratula a kicsihez!!!!
Ilyen korán láttatok valamit nem semmi!
Lehet, hogy akkor két gyönyörűséges kisfickótok lesz?
Nagyon édik a képek, és jó, hogy már nem csak én teszek fel!!!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Keny + Rani, örülök az örömötöknek!!!!
( bevallom én nem vágyom "ilyen állapotra" , jó ahogy most van! :lol: )

Keny, méhszájvarrást sajnálom, de ha kell ,hát kell.Biztos ami biztos.
Kornél haja szőkül??
Gerincem kösz, megvan (koppkopp). Minden nap 20-30 perc gerinctornázás van, többet még nem szabad, mert amikor 45 percig csináltam, megéreztem ( újra vacakolni kezdett). A lábidegeket nyomja,ezért fáj,érzéketlen néhány kis terület.
Van más bajom is, de nem panaszkodom, majd meggyógyul. Vénasszony vagyok na! :lol:

Izukám édes tündérbogyó, kedves mindenkihez, mindentől boldog. Áldás nekünk.
Tegnap este 9-től reggel negyed 8-ig aludt! eddig ez a rekord. :)

Szervezzük a keresztelőjét, de az ismerős környékbeli papok bekeményítettek, egyikük csak vallását gyakorló szülők/leendő keresztszülőket fogad el, másik 1 hónapos tanfolyamra járást ír elő a keresztség előtt. :shock:
Ismerünk 1 idősebb atyát, ő kijönne a lakásra keresztelni, nagy valószinűség szerint ez lesz.

pusz mindenkinek!
nani72
 
 


Sziasztok!

Keny,
nagyon cuki Kistesó, Kornél pedig egyenesen gyönyörűűűű!! :lol: Második babával, már tényleg előbb látszik a pocak. Sajnálom, hogy be kell feküdni, de jobb így, mint végig a kórházban feküdni. Róka koma van még? Himbi-limbi még nem tuti lehet kislány is a végén.

Nani,
Nagyon ügyes Iza. Nálunk Domi felébred 1 óra körül és ma például fél5-kor aludt vissza. nem sír, de nem is alszik. :shock: utána alszik 8-ig és kész.

Rani,
nagyon jók a képek!!!! :lol: :lol: :lol:

Dorka,
nagyon édes Dorka baba!!!!! :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!

Keny, hatalmas gratula a kukackához:)) Két kisfiú nagyon szépen meglesz, páros kajakban eveznek majd, együtt mennek edzőtáborba, csajozni, bulizni:) Jól meglesznek!

Ranikám, nálatok is jó lesz, hogy lesz nagy, okos bátyja a kiscsajnak. Jönnek Milánka helyes haverjai és majd udvarolnak a hugicának:)

Lili: hogy megy a fogyi? Én próbálok még mindig sokat babakocsizni, sétálgatni, de még mindig nagyon hájas vagyok. Nem fogytam, tartom a súlyomat. Lehet, hogy egy idő után az órák hosszáig tartó séta sem elég. Emelgetem a babát és a hátizsákot is egyszerre, vonatra fel, vonatról le, lépcsőházban felviszem Dorkát a babakocsival együtt, már egy izmos állat vagyok!:)

Nani: Hát bizony, bekeményítenek a papok, nekünk is ez volt a tapasztalat. De jó, hogy azért van, aki házhoz jön és ilyen rendes. Szerintem is ő lesz a nyerő választás.
A hátad miatt részvétem, vigyázz nagyon magadra. Masszázs esetleg jól esne? Kérd meg a párodat. Hátha jobb érzés a hátadnak. Milyen öltet? :wink:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: