Új privát üzeneted érkezett!

Timi, mindig elolvadok Tőlük!!!!
Szereztem borítékot, jó nagyot, szerintem elmegy abban a küldemény.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: szuper! Akkor súlyra nézd meg, hogy mennyi lesz és számlaszám!!! Én tuti nem kövezlek meg, én is vittem volna őket! :wink: Ha a lázon kívül semmi bajuk nincs és ha leviszi a lázcsillapító, akkor én is mindíg fogra gyanakszom-be is szokott jönni, hiába mondják, hogy fogzástól nem lehet láz! Dehogynem!
Balcsiinfót én jövőre gyűjtöm ám! De egy-egy napra szeretnénk leugrani strandolni idén is, úgyhogy ha valaki ott nyaral egy strandolós napra szívesen megyünk, már ha nem zavarunk!
Egyébként nekem eszembe jutott, hogy jövőre milyen szép lenne, ha kivennénk ilyen sokan egy nagy apartmant 2-3 napra, elvégre már-már olyanok vagyunk, mint egy nagy család. :oops:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, számlaszámot priviben küldöm.
Míra teljes mértékben bebizonyította, hogy igenis fogzástól volt lázas! Hát Emmánál nem tudom még, ő nem mondja, hogy a foga fájna, de mást sem :?
Balatoni találkozót akkor azért hozzunk össze az idén! A jövő éviben is nagyon szívesen benn vagyok, csak szerintem szezonban nem nagyon adnak ki pár napra. Szezon előtt voltunk Badacsonyban 2-3 napot tavaly, több szobás apartman volt, de kondi nélküli, majd meg fulladtunk a melegtől. Oda gyereket nem vinnék. Ezeknek igencsak utána kell akkor járnunk, de mindenre vevő vagyok!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!
Bocsánat az eltűnésért, de egyszerűen képtelenség ide jutnom. A melóhelyen olyan szar a net, hogy még ebédidőben sem sok mindenre jutok vele (merthogy elvileg akkor van egy órám), örülök, ha a Bezzeganyán a saját posztomhoz érkező kommenteket el bírom olvasni, meg reagálni...
Jól vagyunk egyébként, iwiwre-facebookra tettem friss képeket, ha valaki valamit akar tőlem, írjon privit, másképp reménytelen.

Pussz mindenkinek!
vovanda
 
 


Jó reggelt!

Noémi már dumál :shock: 1 hete elkezdődött a "MIAZ?",úgyhogy már mondja is,pedig még most kávézok.

Timi,kicsit elvetemült? :lol: Nagyon! :lol: Csúzda így is érdekes,enyémek erre még nem jöttek rá,viszont csak szemből hajlandók felmenni rá.Hiába,gyorsan tanulnak,ítt voltak unokatesóék,annyira felnéznek rájuk,szinte rajonganak értük,persze ha valamit látnak,azt ők is akarják csinálni :D
Szerinted Alexa nem hasonlít apára?

Össznépi balcsizásban benne vagyok! :D

Póráz megérkezett?
Voltatok tökipomponosozni tegnap?Itt nagy zuhé lett délután :roll:

Törpi,örülök hogy van új eljárás a láz kíméletes csillapítására:hinta-homokozó kombó :lol: :lol: :lol:
Szóval jó volt H.J. koncert :D
Mírának végülis kijött a foga?És jól van már?Emma mennyit növeszt még?Utsó kettőt?

Babus,reggel eszembejutott,Tigriskének nem küldted az elérhetőséget?Hátha annyi ideje azért van,hogy bele-bele olvas a fórumba :roll: Gondolom nem egyszerű neki sem ez az időszak,azért kiváncsi lennék,hogy hogyan boldogul :roll:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Vanda,én nem vagyok se iwiwen,se facebookon,és már a régi ikresbe se tudok belépni,mert újraregisztráltam a babaneten,szóval hol lehet még megnézni a csipet-csapatot?

KépKép
noba
Budapest
 
 


NYulasz: igen apartman no kaja :(
ha találsz vmit majd muti lécccci
figyi privibe küldesz egy emilcimet? a Tiéd nincs meg :(
köszi mindenki moci-bicaj ötleteket :wink:
Törpi: nem kövezünk :wink: szuper h ennyire bejött Csajoknak a koncert és örülök h csak fogacska :wink:
Lentibe az élményfürdöbe mentek???
Timi: nagyon cukkancsok :wink: hu nagyon szép a kertetek :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: juj nekem is tegnap jutottak eszembe, majd folytatom a priviküldést, bele is irom :wink: remélem jol vannak :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: nem akarlak rábeszélni, lehet nem szereted a közösségi oldalakat, esetleg csak nickkel vagy monogrammal regisztrálhatnál :wink: csak mert tényleg sokmindenki rak szuper képeket :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!
Voltunk tegnap Etyeken, ezt sem ússzátok meg kép nélkül! :wink:

Nyulasz: szerintem nagyon is hasonlítanak, apa szerint nem. Amikor mellém tették születésnél egy pillanatra, mintha K-t láttam volna nagyon-nagyon miniben. :lol: Ha kérsz iwiw-re meghívót, szólj (vagy lehet már anélkül is lehet regelni :? )
Miazmiaz :lol: Kicsit irigykedem ám, de már látok esélyt rá, hogy enyémek is elkezdjenek beszélni! Már van néhány szavunk, na nem sok, még 1 kézen megszámolom, de 1-2 napja minden napra jut valami új. :D

Póráz megérkezett, tegnap én be is akartam vetni, apa nem engedte, inkább a haját tépte, meg futkosott-velem együtt. :twisted:

Kép Kép Kép Kép Úgy ült végig a lovon, hogy el is engedhettem és még hajtotta is volna szegény állatot. :)

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Kép Kép Kép Kép

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyuszi!
Dobj egy mailcímet, küldök párat. Ide nem is töltöttem, tömöríteni kéne.
vovanda
 
 


Timi: juj de jooook, pacis a kedvencem :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


BALATON: mi Almádiba jártunk gyakran. ott van anyuék cégének egy nyaralója, és egy hotel strandjára járhattunk. De ami szerintem a legjobb volt, az Balatonkeresztúron a strand. NAgyon jó kis hely csak messze van (Balaton másik vége). Szóval nem nagyon tudok segíteni, nem is értem minek fecsegek bele. Szívem szerint Füredre mennék, mert ott pezseg az élet.

TIMI: de cukik a lányok, milyen nagy már a hajuk :shock: Póráz meg szupi, szerintem nem is gáz, még itt vidéken se néznek vele hülyének!

Kata
labkat
 
 


Sziasztok,

Timi, gyönyörűek a lányok!!!! És Te is nagyon csinos vagy, tényleg látni azt a fogyást!!!!!

Nyuszi, hát igen, a nagy gyerekekre mindig felnéznek a kicsik, tanulni meg könnyű tőlük a jót/rosszat egyaránt.
Éljen a dumálás!!!!! :D Akkor most aztán már igazán vicces napok jönnek :wink:

Babus, az élményfürdőbe csak kedvezményes belépőt szereztünk, reggelivel járó apartmanházat bérelünk. Már ismerjük a tulajt, 5 éve szilveszterezünk ott. Hangosak vagyunk, iszonyúan, de ők tűrik, ismernek már minket, így hozzájuk szívesen megyünk. Eddig a legtöbb helyről kinéztek minket, nehezen tűrik, ha valakik ennyire olaszok. A tavalyi Balcsis hely e szempontból jó volt, de ott meg sok kis ház volt, nagyon el voltunk szeparálva egymástól.
Hát kíváncsi leszek, hogyan fog sikerülni :? :roll:

Zsófi, koncert szinte szóról szóra az volt, mint a Csiribiri dvd. Szerintem. Itt is voltak sokan, akik kimentek közben, de a csajok nagyon élvezték, ők még maradtak volna. Azóta is emlegetik minden nap Jutka nénit, elég nehéz velük megértetnem, hogy nem egyhamar látják újra élőben. Nem mellesleg, én is nagyon élveztem :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Emma még mindig lázas, ma 39.2-őt mértem neki délután. Folyamatosan sír, álmában is, fájlalja a fogát, kenegetem neki.
Mírát ma reggel megint köztünk találtuk, csak egyikőnk sem emlékszik rá, mikor és hogyan került oda :shock: :oops: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Bocsi,már nincs erőm olvasni,csak írom,hogy Noémi is lázas,már délután meleg volt,de akkor nem is mértem,jókedvű,eszik-iszik,gondoltam csak az alvás után érzem annak,már 28 fok van náluk,aztán ki is ment a fejemből,hogy nézzem,fél7-körül odaért a kezemhez a homloka,na akkor megmértem,posiban 39.3. :roll:

Na megyek is aludni,láztalan éjszakát mindenkinek,reggel majd olvasok.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Törpi,itt az utolsó mondatodon megakadt a szemem,pedig már alig látok,,hát sajnálom,jobbulást nektek is!

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz, Törpi: gyogypusziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Betegeknek mielőbbi jobbulást és gyógypuszik! Milyen volt az éjszaka? Hogy vannak a lányok?

Valami lehet a levegőben, mert családilag nem aludtunk valami sokat. 1-kor arra riadtam, hogy Manó sír és nem bírtam felkelni úgy beállt a derekam. Ilyen sem volt még. Kegyetlen érzés, egyszerűen nem bírtak el a lábaim. Még jó, hogy K. itthon volt. Onnantól nem aludtunk. Lányokhoz vagy 5x kellett menni, én a fájdalomtól nem tudtam, apa meg aggódott. És ma megyünk oltásra mindjárt, délután fejl. neurológia. Áááááá!

Babus: te mit csináltál itt fél 3-kor?

:shock:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: na akkor vmi tuti volt a levegöben :? nálunk Tami sirt kegyetlenül 10kor meg 11kor igy együtt aludtunk a szivacson...de ilyenkor tök rossz mert hiába kérdezem h fáj a poci vagy mi a baj nincs válasz :( utána felébredtem 2.30kor h fáj a hátam beraktam Tamit, kikapcsoltam a laptopot igy akkor már bekukkantottam :lol: bekapcsoltam a mosogatogépet, lezuhanyoztam majd nem tudtam aludni, persze 6kor már kukorékoltak de vmi csoda történt és az ágyikonkban visszaaludtunk 3an 7.45ig :shock: :lol: :lol:
hát igy indul a hét :lol: délután vendégek jönnek már teljes parában vagyok h mikor fognak elaludni és felkelni :?
dokijárathoz drukkkkkkkkk :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Betegeknek jobbulást!!!

Kata
labkat
 
 


Babus: így már értem! :lol:

Zsófi: fogalmam sincs, de ma megkérdezem a főo-t, hogy meddíg akarja őket nyomon követni. Hálózsák-ötlet jó.

Oltás megvolt, kicsi sírással, konkrétan H. mondott két hüpp-hüppöt, Alexa egy visításból elhallgatott. :D Bőrgyógyásznál 1,5 órát várakoztunk, mire bejutottunk olyan sokan voltak, Hanga is és én is kaptunk másik krémet, Hanga fenistil-cseppet is, én gyógyszert-király! :( Hanga valószínűleg a paradicsomot nem bírja én meg a takarítást! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi, enyémek már több, mint 1 éve nem hálózsákoznak, így érdemben nem tudok hozzászólni :oops:

Csajoknál még csak 25 fok volt este, hajnali 5-ig nyitott ablak mellett aludtak. Mert aludtak!!!! Igaz éjfélkor Emma rötyögve futott át a hálónkba és közölte, hogy ő most ott akar feküdni :shock: :lol: Némi meggyőzés után, iszi és fogbekenés kíséretében gyorsan visszaaludt a saját helyén. 7-kor felkelt, kiment az előszobába az iszijéért, meghúzta majd visszafeküdt még 3/4 8-ig aludni :shock: :lol: :lol: Míra 1/4 7-kor kiverte apját az ágyból kakaóért, megitta, befeküdt mellém és 8-ig aludt tovább. Azért meg tudnám ezt szokni. Voltak mozgalmas pillanatok ugyan, de aludtam!!!!!
Emma még mindig lázas, foga miatt még mindig sokat sír :(

Timi, jaj szegény! Már megint a derekad? Mivel sikerült enyhíteni és felkelni? Mond majd, mi volt fejl.neur.-on!

Babus, azért ez szép éjszaka volt! Felülmúltad az én elmúlt hetemet :wink: Remélem a mai már jobb lesz! Na hogy feküdtek le délben? Nekem nem szokott nagyon csúszni késői keléssel sem, csak rövidebb szokott lenni a délutáni szunya esetleg. De az sem feltétlen. Na majd mesélj!
Ja, és éjszaka valahogy velem sem komunikálnak, ha fáj valami :?
Müllerben láttam 2000ft-ért mocikat.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Timi, takarítást? Jó szöveg :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: most aludtak el :lol: :lol:
juj milyen mocit láttál??? olyan simát?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: tök vicces h Ti is vissazaludtatok :lol: :lol:
most csak ennyi még fel akarok mosni meg csinálok egy salit az anyuciknak, baboknak van kölesgolyo meg gyümi :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: derekamra após japánból inportált kencéje (főnöke hozza, csak japán betűk vannak a dobozon, de kit izgat, amikor használ), cataflam és fél órás tens-masszázs. Így el tudtam aludni úgy 4 körül, 7-kor kelni kellett. Most flector-tapasz van rajtam, szerintem ez a legjobb itthon kapható dolog erre. Tudok járni, sőt, még emelgetni is a csajok majdnem 10 kilóját, persze duplán. A lefekvéstől félek, mert lehet nem fogok tudni megint felkelni. :?
Takarítás-allergia igazából a vegyszerekre vonatkozik, kesztyűvel ki lehet küszöbölni, csak nekem mindíg a legvégén jut eszembe, hogy felhúzzam. Majd most figyelek.

Lányaim csak 1 órát aludtak, először H. kelt keservesen sírva és még megvígasztalni sem volt könnyű, ő visszaaludt, de Manó már nem bírt, mert ő meg H-ra kelt fel, így H. is felkelt a Manóra. Szóval teljes a kialvatlanság és káosz+ jönnek-mennek a viharfelhők, szerintem ez nagyban ludas.
18 hósan a lányaim 79 cm, 9420 g (A.), 80 cm, 9900 g (H.) 3 hónap alatt 4 cm és 800 g fejenként. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz: hogy van Nonó?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyuszi, eltűntél, merre vagy! Mi van Noncsival?????

Babus, mi még mindig lázasan és a punciját fájlalta már másodszor Emma :( Remélem nem jön be a félelmed. Ha holnap is megismétlődik többször, viszem dokihoz. Avagy lehet ilyen vizeletgyűjtőt vény nélkül is kapni gyógyszertárban?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Hali,csak életjel,ma itt volt dokibácsi,mert reggel 39.7 volt a láza popsiban,szerencsére a mexalen megint hamar lehúzta,szóval pirinyót piros a torka,lehet valami vírus(én kivételesen nem láttam pirosnak,pedig doki elött néztem,és gyönyörű áááááááááá-t mondott)de elképzelhető valami hugyuti dolog is,mert már egy hete is volt,hogy a kádban szólt,hogy pisil,majd mondta,hogy csípicsípicsípi,meg ma is még a fürdés elött fogta a pelust,hogy csípi,kicsit mintha piros is lenne neki,így most sudoval kentem,estére újra visszament a láza,pedig fél4-kor még láztalan volt,most este 39.3.

Éjszakát végigaludta szegénykém,a nappal katasztrófa,Bada kegyetlen vele,nem is tudom mit csináljak,kiabál bele az arcába,lökdösi,rúgdossa,hecceli,Nonó meg csak sír.Semmi nem használ Balázsnak,sőt,ha rászólok csak vérszemet kap,beígértem neki egy verést,de annyira felbosszant,jobbnak látom inkább számolni.Hova lett az én aranyos,kedves kisfiam???? :evil:

Babus,ha úgy alakul,akkor felhívlak tanácsért a pisigyűjtővel kapcsolatban,holnap mondjuk esélytelen gyógyszertárba mennem,na majd valami csak lesz,hátha nem is kell.
Vendégség jól sikerült?


Törpi,sajnálom,hogy ti is így,jobbulást!Örülök,hogy végre aludtál :wink: No akkor kollektív pisigyűjtésbe kezdünk? :?

Timi,hátad :( Ismerem az érzést,de nekem a flectornál jobban bejött a kínai vacak,csak nehéz leszedni,de hatásos!
Hű,alvás nekünk is ilyesmire sikeredett :?
Jó sokat nőttek a lányok :D
Képek szuperek,először azt hittem,hogy a temetőben rohangálnak :oops: Pacis csúúúúúúúúúúúúúcs,szinpados is! :lol:

mi volt a fejl.neur-án?


Zsófi,igazából eszembe sem jutott még hónaljban mérni :roll: homlokon szoktam,de az lemerült,viszont ha ott magas,akkor mindenképp csekkolom a popsiban.A kúpot úgyis ott kell beadni :lol:
Mi sosem hálózsákoztunk,bosszankodtam is eleget a kitakarózás miatt.
Én meg most ebbe a kiságyba keresek valami vékony nyári takarót :roll:

Lkata,köszi.Nem is tudom hogy bírtad azt a sok betegeskedést,én már most kész vagyok,Bada pörög ezerrel,Nono meg pihenne,de nem tud...

Ma megkaptuk unokatesóméktól a másik csúzdát is,ez nagyobb,kiváncsi vagyok mit szólnak hozzá,mert a kissebb már csak úgy érdekes,ha szemből mennek fel rá,és létra részen jönnek le...vagy hason a csúzda részen.

Vanda,voltam régen iwiwen,aztán nemrég csak egy nicknévvel regisztráltunk,de nem tudjuk a jelszót,nem enged be,ha jelszóemlékeztetőt kérünk akkor nem küldi,mert az e-mail cím nem szerepel náluk,ha újra akarok regisztrálni,akkor meg nem engedi,mert ezzel az e-mail címmel már regisztrálva vagyunk :shock: :evil:

Hű,már nem is tudom mit akartam írni :roll:

Móni,ti jól vagytok?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Éjszaka nyugi volt,6-kor bementem betakarni őket,Noémi rámnézett,közölte,hogy anya,aztán visszaaludt.Nem éreztem melegnek,remélem ma már jobban lesz.

Törpi,nektek milyen volt az éjszaka?

Timi,hátad?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Tegnap mikor apa hazaért,Balázzsal elmentünk szandit venni.
Aztán a szandi mellé Noémi kapott egy zárt cipőt is,most 50%-os akcióban 2995-ért van a hello kittys cipi:
Szandi Nonó:
http://www.deichmann.hu/site/hu/catalog ... uct=993857
Szandi Bada:
http://www.deichmann.hu/site/hu/catalog ... ct=1036994
és a cicás:
http://www.deichmann.hu/site/hu/catalog ... ct=1017345

Bár én nem vagyok oda a hello kittys cuccokért,ez a cipi nagyon jó minőségnek néz ki.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Törpi, Nyulasz: jaj ne legyen pisibaj de inkább feleslegesen nézessétek :wink: zacsit gyogyszertárban kapni 60-70ft körül van 1 érdemes többet venni ugye :wink: ha tudok segiteni szoljatok nyugodtan :wink:
Nyulasz: csinicipik :wink: jaj ilyen kittyset én is vettem mert occso volt h legyen 1 zárt is azért :lol: :lol: igen én se szoktam amugy kittys cumokat venni, csak 1 csittcsattunk van még :oops:
arra vigyázzatok h nuniba ne kenjetek krémet és csak sima vizzel mosni :wink:
vendégség tök jo volt :) deee....CSajaim szokásos anyába bujunk meg anyámasszonykatonák vagyunj müsort elöadták :( remélem ez változni fog mondjuk vendégségbe mindig jobb menni :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: hu de jot hiztak CSajok :lol: nekem a gumikesztyüt se birja a kezem rosszabb mert beleizzad :( vagy lehet vmi drágább fajtát kellene venni? :?
nekem a sok kézmosás a rossz sztem de hiába vettem ilyen olyan sensitiv hipoallergénszappant egyik se vált be :( most a kecsketejes szappant akarom kiprobálni hátrha :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Negyed 9-kor sikításra ébredtem. :shock: Csak játszottak, de ilyen ébresztést senkinek nem kívánok! :lol:

Nyulasz, Törpi: gyógypuszi!

Nyulasz: hová lett a nyugis, jó Bada? :shock: Szegény Nonó! Azért én is drukkolok, hogy ne pisigond legyen és hamar gyógyuljon! Szandik, cipi jóóóó! Csúszdát mennénk ám kipróbálni! :wink: Hátam most jó, de olyan érzés, mintha bármelyik pillanatban fel akarná mondani a szolgálatot. Marhára kell vigyáznom minden mozdulatra. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus: csak azt nem tudom mitől híznak, mert az a mennyiség, amit megesznek szerintem csak az éhenhaláshoz sok, de a nyúlást azt nagyon látom most én is. Olyan nagy lovak már! :lol:

Fejl. neurón minden rendben volt, 2 éves korban kell menni megint a dokibácsihoz, de előtte az ő gyógypedagógusukhoz kell menni, ahol mindenféle játékkal tesztelik őket. Őszintén szólva nem értem miért, de így legalább nem lesznek kétségeim afelől, hogy jól fejlődnek-e. (nem mintha nagyon aggódnék ezügyben :lol: ) Természetesen akkor tombolt legjobban az eső, amikor a parkolóból a rendelőbe futottunk, gyerekek elől, a mi pulcsink a fejükön -esernyő esélytelen lett volna. Nagyon élvezték. Meg a dörgést-villámlást. :lol: Mégiscsak az én lányaim, én imádom a vihart. :D Szétkapták a várót, aztán a dokibácsi rendelőjét is, de magára vessen,, ő mondta, hogy engedjük őket el, hogy lássa mit csinálnak. Ja, még a váróban voltunk, kijött az asszisztens (nagyon aranyos), Alexa meglátta és átkéretőzött hozzá az ölemből és utána ment vele be a dokihoz meg mindenfelé. :shock:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus,köszi,ma is van láz,így mindenképp nézetek pisit.Ha este pisil az is jó?Vagy csak a reggeli?És akkor reggel letörlöm a suncát vízzel,ráragasztom a zacsit,és arra a pelus?
Vagy esetleg bilibe kérem,hogy pisiljen? :roll: Nincs bilink,de lehet kapok egyet ma,és akkor hátha rá bírom venni :roll: De az szerintem csak este működne,mert gondolom pisit csak reggel fél9-ig lehet vinni a laborba :?

Anyábabújás :lol: biztos változnak még,Timi meg összetenné a kezét,ha néha így viselkednének a lányai :lol:

Timi,biztos érdekes lehet ez a fejlődésneurológia,játékos,ugye?

Törpi?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyuszi: szép cipik! Remélem Nonó vizelete rendben lesz... Ez a sok húgyúti fertőzés, nem is értem miért...

Nekünk a fülünk rendetlenkedik. Johanna néha a füléhez kap, és szerinte nyilalgat neki, és mivel jó ideje náthás, hát elkezdtem neki lámpázni reggel este, hogy nehogy baj legyen. Én is érzem hogy néha bele-bele nyilal. Remélem ne lesz gond!
Felállítottuk a medencét, lányok már többször is pancsiztak benne. Srácok a régi fedeles homokozóban kapnak vizet, és pancsiznak.
Alvási rend változás, úgy tűnik már egyre inkább egy alvás marad! Az a baj, hogy dél körül buknak ki, viszont nem tudok főzni tőlük, mert azért hogy előbb ne ájuljanak be, foglalkoztatni kell őket. Hát így szopival alszanak el, és kihúzom a reggelizést is, azaz reggelire gyümit kekszet kapnak, és tízóraira valami tartalmasabbat, majd délben szopi és kelés után ebéd. Remélem kitolódik majd a délelőtt, és 1-ig ha fent tudnának maradni, akkor meglennék az ebéddel, és akkor teli pocakkal alhatnának!
Felújítás halad, azaz áll, mert a lakatos most kell a férjemnek a munkahelyén, így hétvége felé lesz megint szabad. De egyre jobban fogy a pénz, bár már majdne minden cucc megvan.

Kata
labkat
 
 


Nyulasz: ó, de sajnálom Nonót! Remélem nem lesz gond! Fejl. neuró nem játékos, bár én lányaim feltalálják magukat, játszanak a kukával, a műszerkocsival (még jó, hogy üres volt) a doki fonendoszkópjával - teljesen tudják hogy kell használni és csinálják is. Doki tegnap mondta, hogy ő akár már fel is mondhat, itt az utánpótlás, profik! :D Ő egyébként körfogatokat mér, izületeket, izomzatot, reflexeket néz, na meg kérdez minket, hogy miket tudnak, mennyi a szókincsük. Majd a gyógyped lesz játékos felmérés, ott más dolguk sem lesz csak játszani.

Babus: bizony, én néha örülnék, ha kicsit többet bújnának. Két véglet szerintem. A tieid nagyon anyásak, az enyémek meg tojnak a fejemre, azt is csak messziről. :lol:

LKata: medence jó ötlet, szerintem fel is állítom a lányokét, hogy délután tudjanak pancsolni kicsit.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nekem Gergő nagyon bújós, alig tudok moccanni tőle. Teljesen rám van kattanva. Ha elmegyek ő sír, és vígasztalni kell. Bálint elvan nélkülem, de ez már korábban is bebizonyosodott. Mivel elvolt, teret is engedtem a dolognak. Ő alszik az apjával. Johanna szintén apás, bár azért hozzám is szeret bújni :) Főleg ha megszidom :roll: Verus meg mindenkihez szeret bújni. :D

Kata
labkat
 
 


Nyuszi, Timi, vagyok, csak délelőtt játszóra mentünk barátnőm ikreivel (1 hónappal idősebbek).
Nyuszi, nem örülök, hogy nem csillapodik a láz! Jobbulást Nonónak! És gratula a nyugodt éjszakához. Mi Emmához megszámlálhatatlanszor mentünk fel éjfél előtt, aztán amikor mi akartunk lefeküdni egy újabb műsor kezdődött. Sírt, sokszor csukott szemmel, és nem mondja, hol fáj. Végül átvittem magamhoz, megtöröltem a fejét mert mintha hajmosás után lett volna, átöltöztettem, de ha két centire el kellett távolodnia tőlem, már sírt. Persze sokáig Míra sem bírta ezt, ő is elég anyás mostanában, felébresztette Emma, így a legjobb megoldás az volt, ha lányok vissza ágyukba, anya meg a földre matracra eléjük. Míra még 3x csekkolta le ott vagyok-e, Emma meg folyamatosan fel-felsírt. Végül fél6 körül ébredtem fel, és visszakúsztam apa mellé. De napközben is folyamatos a nyüszi Emmától, és turkál a szájában, fájdítja a fogát. Ma még az ijesztő szót nem hallottam, de beszerzek a biztonság kedvéért zacsit én is. De talán megússzuk.
Badáról meg el sem akarom hinni, amiket írsz, de aztán rájövök, hogy az én angyali Emmám is sokat változott, nem éppen pozitívan. De megnyugtatlak, csillapodik ez majd. Amúgy meg szerintem féltékenység állhat mögötte. Vagy mit ír a könyv? Kíváncsi lennék!

Előző oldalra nem emlékszem, majd visszaolvasok
Timi, olyan rég láttam már élőben azt a két ördögfiókát, alig várom, hogy jöjjetek nyaralni!!!!! Van egy tök jó mondóka villámlásról, mennydörgésről, majd megtanítom nekik :wink: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Nyuszi, cipik fantasztikusan szépek :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Nyulasz: sztem csak reggeli jo :? este irok még vagí hivlak most rohanunk jo ha van folyékony betadin a lemosáshoz

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: sajnálom a ramaty éjjelt és kívánom, hogy gyorsan bújjanak ki a még hiányzó fogacskák!
Mondóka jöhet, imádják, főleg Alexa. Én nagyon kevés olyat ismerek, amit el is tudok mutogatni sajna, pedig ők nagyon mutatnák már.

Nem tudom a medencét felállítani, mert apa felvitte a padlásra, oda meg én nem tudok feljutni, mert kb. a 3. létrafoknál elkezdek szédülni. :oops: bezzeg szikláról lenézni nem szédülök, de a létra, sőt még a szék is komoly kihívás! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz: pisihez a nagykönyv szerint a reggeli első jó, de pelenkásnál nagyon kicsi az esély, hogy elcsípd. Nekem azt tanácsolták, hogy este ragasszam fel, rá a pelenka és reggelre akkor is lesz benne annyi, amennyi kell, ha lejön a ragasztás -mert az bizony lejön, ha totál zsírmentesítesz, akkor is. Vagy hajnalban felkelted, ragasztasz és várakoztok türelmesen. Szerintem az utóbbi kínzás az egész családnak. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, aludtam én, csak köztük a földön. Az meg már az én baromságom, hogy nem fexem le korábban. Vessek magamra. 30 évesen rászoktam a kávéra. Ezt se gondoltam volna soha.
Én sok mutogatós mondókát ismerek, majd lefénymásolom a könyvet is Nektek.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Mi is vagyunk, ma jöttünk haza mamától
betegeknek gyógypuszik, nem legyen húgyúti drukkolok
tényleg az első vizeletet szokták kérni

Törpi! mondókákat ide is én szerintem egyet sem ismerek
éjszakát sajnálom, nálunk mindig ez van kimeríti az embert

Timi! akkor minden szuper, de jó hogy igy törődnek velük, jó helyre mentél szülni az biztos
képek nagyon jók

Móni
KépKép
reunion
 
 


Délután már éreztem,hogy melegszik Noémi,mondjuk jó kedve volt nagyon,aztán fürdés után mérem a lázát,40.3.Azt hittem rosszul látok,rögtön vissza a kádba,nyitottam a vizet,hogy engedek hideget hozzá,előszőr még nagyon jó kedve volt,meg Bada néhányszor beszaladt,és röhögtek egymásra,aztán amikor kezdett lassan ciciig érni a víz,és egyre hűvösebb volt,akkor szólt,hogy kiszáll,de még nem lehetett,végül olyan sírásba tört ki,semmivel nem tudtam elterelni a figyelmét,csak sírt,és mondogatta,hogy nemnemnem.Fürdés után 39.9-volt,kapott egy mexalen kúpot,majd fél óra múlva tápit,és tápi után mértem újra,39.1.Biztos ami tuti adtam még nurofen szirupot is,most alszik,már nem tűnik melegnek.Azért párszor még benézek hozzá,nagyon aggódom,ilyen magas láz,holnap reggel pisigyűjtés,aztán viszem a laborba,elötte dokihoz beugrok egy másik beutalóért,amire ráírja,hogy sűrgős,azt mondta,hogy fél óra alatt megvan.

A mama meg azzal nyaggat,hogy tekerjem vizes lepedőbe,de engem kiskoromban tekertek,és ordítottam,szerintem ez nagyon gáz,mondtam is,hogy na azt nem fogom,amikor a forró testet így hűtik...nem tudom,ki mit gondol erről?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Zsófi,köszi,olvastam én is éjjel,hát nem tudom.Nyilván ha nem megy le a láz,akkor sokmindent kipróbál az ember,de asszem ez lesz az utolsó.Még a langyos vízbe mártott lepedő is jéghidegnek tűnik,mikor a forró testre teszik.

Éjjelt végigaludta,éjfélkor is néztem,láztalannak tűmt,meg hajnal 2 után is néztem,akkor is az volt,persze nem ébresztettem fel,de kézzel nem tűnt melegnek,meg Balázzsal is összehasonlítottam,és egyformának tűntek.Mot mintha melegedne,remélem nem lesz túl magas neki.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Ó Nyulasz! Ilyen magas lázat! :shock: Remélem az volt a csúcs és már nem megy föl annyira...meg egyáltalán. :? Szerintem is a hűtőfürdő a legjobb ilyenkor, ha bent tudod tartani a kádban amíg lemegy. A priznicelés nagyon durva.

Én megszámlálhatatlanul sokat keltem Alexához. Álmában sír,vagy sikít. Pedig adtam neki este nurofent a fogai miatt.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?