Új privát üzeneted érkezett!

Ja én egy ma elösször hallotam Picicsoda szivdobogását, itthon a szívhang hallgatóval. :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Rani:

Sajnálom a betegeskedést, gyógyuljatok meg gyorsan. Nem tudom milyen torokfájós nyavalya ez de már nekem is elegem van belőle. Én talán gyógyultan de kop-kop-kop. Gréti is elég pörgi forgi éjjel ezért is gondolkozom az ágyon.

Gratula a szívdobogás hallgatásához , ez annyira jó!!!!!!
minit irigy-irigy

Házikó: ha van hova tenni akkor szerintem nagyon szuper mert Gréta is imádja ha valahol tud játszani úgy kell kikönyörögni belőle.

Zsenka:
Nekem 1 évet mondtak de nem is szerettem volna előbb elkezdeni a lombikot.
Babakocsi: nem tudom mekkora a hely az autótokba, nekünk elég kicsi ezért választottunk esernyőre csukható babakocsit. Ha autóval mentünk mindig ezt használtuk.
Kép


Skrisz: hát nem akarlak elkeseríteni de van asztalunk székkel a nyuszi hozott táblát krétával és tábla filcel ez utóbbival ma épp a szőnyeget írta össze. Szóval van minden és mégis a harmonika ajtón van a csigabiga meg a cica meg a pont vesszőcske. :D Amúgy imádom az alkotásait és, hogy mindent megmagyaráz.

Sajna újfent beteg Gréti: légcsőhurut nem lázas de nagyon náthás és köhög. Megint antibiotikom már olyan elegem van.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


sziasztok,

kisbetegeknek és anyukáknak javulást kívánok!
Gyógyuljatok meg hamar!

Zsenka, esernyős tipus legyen, egyik barátnőmnek pegperego pliko3 van, imádja.

Enyimgyereknek annyi frincfranc csörgője van, nem kell neki 1 se, ellenben egy sima pelussal szuperül elvan. :lol:
Tegnap kapott először reszelt almát, már nem csak a levét, hanem magát a gyümölcshúst is, szép lassan benyelte, nem volt baj vele. :wink:
Körül kell nézzek konzerv/üveges fronton,hogy mik vannak 4 hós kortól. Védőnéni tegnap volt, elmondta,hogy kell etetésbe fogni. :)

puszi mindenkinek.
nani72
 
 

 
 

Rani: megható lehetett hallani a pici szívdobogását!:) SZépen fejlődik!

Zsenka: oksi, semmi gond, tudod, hogy semmi gond :wink:
Képzeld, nekünk lett egy cicánk is, egyszerű házi cica kölyök. Nagyon kis vagány:)

Nani: Ez már csak így van, hogy a menő gyerekjátékoknál sokkal érdekesebbek a hétköznapi használati tárgyak:) Én is mondtam, hogy nem kell nagy ajándék Dorkának, elég egy számítógépes egér neki és azzal hetekig elvan.

Megkapta Dorci a kötelező és a szabadon választott oltását is. Utána nagyon vicces volt, mert babanyelven nagyon elkezdett káromkodni, jól megmondta a dokinak felháborodott hangon a véleményét. Ezen jót rötyögtünk:) Az sokszor volt benne, hogy baba így, a baba úgy....és a dá-dá-dá is:-)) Szerintem a dokit még így nem teremtette le senki:)))
Vendég
 


Dorka szupi, hogy túl vgytok az oltáson!
Én is gondoltam de jó Milán jól van jövöhéten szuri, erre jött egy torokgyuszi.
(na ez még rímelt is)
Ha leteszem aludni annyira köhög, hogy rögtön felkel.
Soha nem köhögött még így!
Adjatok lécc tippeket mit csináljak vele.
Kaptunk csomó gyogyit meg minden, de valami praktika kéne!
Most is ülök és így alszik az ölembe,hogy függőlegessen legyen.

Nagyon megható volt hallani a kicsit igen, apa el is sírta magát! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Ja és ma lett kiskönyvem!
Jippíííííííííííííííííííí!

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani: köhögésre nagyon jó, ha párásítod a szobát. Vannak párásítók is, de mivel mi még fűtünk, ezért kerámia tálban vizet tettem a radiátorra. Úgy kevésbé köhögött Dorka. Volt aki azt javasolta, hogy az ágy lábát a fejrésznél kicsit meg kell emelni, hogy ne csurogjon a baba torkára a sok szutyok. Mondjuk alátenni valamit.
Esetleg a mellkasára köhögés elleni kenőcs? (nem tudom, hogy 1 éveseknek szabad-e, ezt kérdezd meg)
Vendég
 


Kenőcs is mehet, lehet apni olyat, ha kell, megmonodm a nevét is, csak most nincs előttem..írj privit, ha szüks. az infó

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszi Lányok!

Baba írok akkor privit!
Az orra meg úúúgy folyík, hogy szinte felesleges megtörölnöm! :roll:
Fúúúúú de nem szeretem ezt szegénykém olyan rosszul viseli!

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok Csajok!

Rani!
Szívhang jajj de jóóóóóó:):):)
Szegény Milán, olyan car amikor beteg a gyerek...pláne terhesen ápolni amikor Te is rosszul vagy.Tényleg terhes tünetek nem csökkennek még?Kornélnál nekem a 10.héten sokkal jobb lett.

Twist!
Dorcika nagyon vagány kiscsaj, beolvasott a dokkernak, hát becarás :lol: :lol: :lol: :lol:

Nani!
Izának egy idő után sokkal jobb lesz bármi játék, csak a sajátja nem :wink: Hozzátápival nagyon ügyik vagytok!

Csajok!Adjatok lécci tanácsot, hogy altassam el Kornélt, újabban sehogy sem akar, ölben kitekeredik, ha lerakom az ágyába feláll és ordít, ha magam mellé veszem szétrugdos, nem is tudom mit kellene kipróbálnom, de ott hagyni üvölteni a kiságyba nincs szivem.Nos?
Amúgy meg tök taknyosak vagyunk apával, nekem meg a torkom is rohadtul fáj, szerencsére a gyerek még tartja magát :lol:

Zsenka!
Mi már rég lecseréltük a babakocsit esernyősre tökre szeretem, mert nagyon könnyü ki-be kapni a kocsiba, viszont kicsi a bevásárló kosara, de annyi baj legyen.
http://www.babyoutlet.hu/viewer.aspx?pr ... &mainid=15

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny igen nem kkönnyű sajna, nekem Vukk mostanába igen erős.
Bevallom most ezeket a napokat próbálom "túlélni"!

Milán sokáig karba ringatva alukált, de nem bírtam már így mi a kiságyba tettük és a kezét simizem míg el nem alszik.
Ha feláll lefektetem, ha nagyon hisztizik kimegyek pár percre.
Tudom ez nem 100%-os jó megoldás le kéne tennem és kimeni a szobából, de ezt egyszer tudtam megcsinálni és ő 4 órán át űűűűűűvöltött, úgy is, hogy megcsináltam 3perc, 5perc 10 perces bejárkálást.
Szóval nállunk ezért maradt az ágyba teszem és a kezét simizem megoldás. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Nálunk úgy van, hogyha nagyon álmos, akkor lefektetem és csak akkor sír fel egy idő múlva, ha éhes még. Akkor nem tud aludni (pedig dörgöli a szemét, nagyon álmos). Ilyenkor enni-inni kér még és utána viszont boldogan alszik tovább:)
Tehát nálunk csak teli pocival megy az alvás. :wink:
Vendég
 


Twist!
Éhes nem lehet Kornél annyit eszik!!! :lol: Este 5-kor 4 -5 evőkanál tejpép, majd fél 8-kor 240 tápszer :wink:
Tegnap betettem az ágyba, és nem vettem ki csak lefektettem amikor felállt és megvártam amíg elalszik egész jól ment

Rani!
Hát akkor kitartás Neked és Vuk most már mennnnnyyyyen máshoz is! :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny ez így szupi, de ezt akkor csináld továbra is így!!!!

Jaja Vukkkkkkk mennnnnnyyy mááááááááá mááááshoz hessssss..........!!!!!!!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Látom téma az altatás, beollózom nektek mit javasolnak a szakik, hátha tudtok meríteni belőle (másik topikomban is most volt téma) :

Jo Frost "ágyban tartás módszere":
1. Mikor először fölkel kísérd vissza az ágyába, közöld, hogy alvásidő van, kapjon egy futó puszit, aztán hagyd ott.
2. Másodszor is dugd az ágyba, mond neki, hogy "most este van kicsim, alszunk", megint adj neki egy puszit, és hagyd ott.
3. Harmadszorra egyetlen szó nélkül vidd vissza az ágyába.
4. Az ezt követő próbálkozásokat ugyanígy kell kezelned. Se szó, se beszéd, se puszi, se vita! Önmagaddal is meg kell küzdened ilyenkor, de ne feledd, nem vagy kegyetlen, csupán megtanítod a gyereked, hogy éjszaka az ágyban a helye.
5.Fontos, hogy az a szülő vigye vissza a gyereket, aki este lefektette, mert így azt is megtanulja, hogy nem tud titeket egymás ellen kijátszani.
(6. Egy nyugodtan átaludt éjszaka után kaphat egy csillagot a falitáblán. 3-5 csillag után kapjon vmi jutalmat, de ne játékszert, és ne édességet!)


"A lefekvés utáni távozás módszere" (amúgy a Suttogó is tök ilyen :wink: ):
1. Ha lefektetted, ne feküdj mellé. Ne is ülj az ágy szélére. Köszönj el tőle, kapjon jóéjt-puszit, aztán ülj lea földre, egész közel az ágyához.
2. Fordítsd úgy az ágyban, hogy ne lásson. Ha a szemkontaktus fenmarad, egyből elkezd beszélgetni veled. Mondd neki, hogy csukja be a szemét, mert itt az alvás ideje (azt az éjszakai felkelésnél is írja, hogy ne nézzünk a babák szemébe, csak az orrára, vagy a homlokára, mert a szemkontaktus felbátorítja.)
3.Oltsd el a lámpát, az ajtó legyen nyitva.
4. Üldögélj ott csendben, de ne nézd a gyereket miközben elalszik. Valahányszor szól hozzád, csak annyit mondj: "Aludj."
5. Másnap ismételd meg ugyanezt, de ülj egy kicsit távolabb az ágytól. A rákövetkező estéken is ugyanígy járj el, mindig közelebb és közelebb ülj az ajtóhoz, majd ülj a nyitott ajtón kívülre.
6.Az utolsó állomásnál ugyanezeket a lépéseket teszed meg, a félig nyitott ajtón kívül ülsz le. Természetesen ez a technika elég sok időt vesz igénybe, de gondold meg, hogy ezzel meg tudsz szakítani egy rossz szokást, amely akár évekig is eltarthat.


(Összefoglalta Dodi-Anyatárs :roll: )

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Egy elveszett bárányka jelen.

Fanni:
6 fog, ül, kapaszkodva feláll, bizonyos időközönként sokat beszél ("mama, apa, aja", és persze az első szó a "mem", ami "nem"-mé változott).
Volt nemrég egy ijesztő fogyás, de oka nem volt (ha csak nem a mozgásfejlődés, én ebben láttam az okot), de most ismét hízunk. 8255 kg és 74 cm.
Nagyon mosolygós, kedves, barátkozó.
Vasárnap óta Fanni Mária, ugyanis megkereszteltettük:) végre valahára.

Kb.ennyi dióhéjban.
Képet majd teszek, csak most lett újratelepítve a gép és nincs rajta szinte semmi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Életjel...

Baba, puszilom a 9 hónapos Fanni babát! Nagyon ügyes, jó olvasni, h minden ok!

Mi is megvagyunk. 8 hónapos mérésnél 8330g és 70cm volt. Sokat eszik Péter, így tuti hízott azóta. :oops: Amit adok neki minden ízlik, de minden kaja cicizéssel zárul, sőt folyadék is abból. Cicifüggő, de nem bánom...
5 fog kinn, 3 épp tart kifelé. Jól viseli, nem nyűgös, csak éjszaka 1x ébred cicizni, ebből tudjuk, h fogzik.
Kúszik, négykézláb elindul, de áttér kúszásba, ha valamit sürgősen el akar érni. "Házassági gyakorlat" nagyon megy :)! Ülni utál, térdre húzza magát, sőt állni is próbál, de ez még nem az igazi!

Íme két kép:

Kép
Leskelődök

Kép
8 hónapos nyuszifiú

Lesz frissebb kép is, csak nincs még a gépre felrakva.

Keny, jó, h Te is írsz mostanában! Puszi Kornélkának, nagyon szép!

Nani, Iza baba nagyon szépen növöget, szépséges Ő is!

Puszi minden babának és anyukának!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Sziasztok!

baba:

Fanni nagyon ügyes!

Bols:

Nagyon cuki Peti!

Keny:

Altatás, nálunk is gáz sőt pár napja kitalálta Gréta se este se reggel nem akar aludni. Forog mint a ringlispi be ne áll a szája. Ma 5:20-kor kelt közölte ő nézi a mondókákat a tv-be. Nem engedtem közénk vettem addig pörgött forgott míg szemen nem rúgott, sajnos itt elfogyott a türelmen és rá szoltam hangosan ennek sírás lett a vége és összebújás majd elaludt. Szóval inkább én is tancsáot kérnék mint adnék.
Jobbulást nektek.

Pénteken Kaáliba megyünk megbeszélés és akkor derül ki mikor is indul a tesó projekt. Hú lányok én egész éjjel szültem és megint császár lett a vége.

Rani:
Vukkkkkkkk tünci már!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


sziasztok!

Baba, nagyon ügyes Fannika !
Én abban a hitben voltam, hogy ezen a héten lesz a keresztelő, de akkor már túl vagytok rajta. Hol keresztelték, itt Pesten? vagy másutt?

Nikó, drukkolok a tesóprojekthez! ( és jobb álmokat) :)

Bols, Petike gyönyörűséges! Házassági gyakorlaton jót nevettem. :)

Dorkamama, jó lehetett, mikor megszidalmazta a kicsid a dokit! :lol:

Mi megvagyunk ,derekam hol így-hol úgy. (asszem ez az isiász , így hívják ezt a frányaságot).
Izukám ma hasról hátra fordult, szerintem véletlen, és úgy meglepődött, hogy elsírta magát. :)
Tegnap volt a 4 hós szuri, jól bírta, láz nuku.
Már etetem, azaz elkezdtük a gyümölcsös hozzátáplálást, fal mindent, mint kacsa a nokedlit. 6400 gramm a drága.
Védőnő szerint, ha a 10óraira adott gyümi már kiváltja az étkezést,vagyis nem kell plusz tápszer a 10 óraihoz, akkor mehet a déli főzelékhez szoktatás.
Na mit mondjak, ez a gyerek egyből rácuppant a finom gyümikre, simán beveri a kellő adagot. Akkor adhatom már a főziket is? :shock:

szép napot, pussz mindenkinek.
nani72
 
 


Nani: Gratula, hogy a 4 hónapos szurit ilyen szépen viselte a kiscsaj:) Ugye, hogy 4 hónapos oltás van? Mert valaki mintha 3 hónapos oltásról mesélt volna a másik fórumon... Hogy van ez? 2 hónapos és 4 hónapos oltások vannak, ugye? 3 hónapos, ugye nincs?
Szerintem akkor pár kanál főzelék mehet délben. Nálunk is úgy volt, hogy Dorkának annyira bejöttek az új ízek, hogy amikor a védőnő mondta, akkor már több étkezésnél is adhattam neki. Szereti a pici-pocit.)

Baba: végre szuper hírek Fannika Máriáról:))) Puszi neki és gratula a keresztelőhöz! Kiket választottatok keresztszülőknek? Egy pár? (remélem, most nem írtam el semmit és senkinek a nevét :wink: )

Bols: gyönyörű szép Péterkéd van!! A nyuszis kép 10 pont!
Kékszemű kép is szuper!

Nikó: á, ne aggódj, a szülésig én is folyamatosan arról álmodtam. És egyik sem jött be, totál más volt minden és jobb volt és kellemesebb, mint amiket álmodtam. Ráadásul végig kisfiút álmodtam magamnak, csak utoljára kislány szülést. Álmaimban az egész család a folyosón várakozott, a valóságban pedig csak születés után hívtuk be őket, amikor az őrzőben feküdtünk Dorkával. Természetes szülést álmodtam, valójában pedig császár lett.

Rani: Gratula a betöltött 11. héthez! Nő már a pocakod? Mellfeszülés?

Lois, jó, hogy tudtál írni végre:) Veletek mizu? Ha jól látom, 2 hónap múlva 2 éves lesz KisZé, azaz NagyZé lesz. :wink:
Vendég
 


Bols Peti gyönyörűűűűű!!!
Ezek a szemek!!!

Dorka köszönöm szépen!
Cicifeszülés nincs.
Pocim picit látszik de valószínű azért mert lemet 4 kg, így csak egy pocak van. :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Dorka,
Iza kapott oltást a 2., 3., és most a 4. hónapban is. Sőt lesz 5 hós oltás is. Legalábbis nálunk így van.

NAgyon szép idő van, végre tegnap, 1 hónap után először lemerészkedtem egyedül a babakocsival Izasétára. Olyan jó volt. Úgy hiányzott már. Lejártunk korábban is Apával hármasban, ő vitte/tolta, de most már talán nekem is megy. ( maradjon is így)

puszi mindenkinek.
nani72
 
 


Sziasztok Csajok!

Bols!
Petike gyönyörüséges nagyfiu!!!

Nani!
Örülök, hogy már egyedül sétáltok!

Lois!
Köszi az altatási praktikákat, most már elég jól megy az esti lelvás :wink:

N és akkor jövök a nagy hírrel, képzeljétek babát várok!!! :P :P Spontán, simán, pikk-pakk össze jött.Alig hittem a szememnek amikor május 3-án cső pozitív volt a tesztem.Ma voltam UH-on és úgy néz ki minden oks, dobog a szívecske :lol:
Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, hatalmas gratula!!:)) Yippiiiii:)
Nehéz lehetett titokban tartani. :wink:
Vendég
 


Keny! Ez aztán a hír!!!!!!!!!!!!!!!! :P
NAgyon nagyon örülök! Minden jót kívánok, problémamentes boldogságos időszakot!

(csak ámulok és bámulok, hogy Ranival karöltve mindketten hipphopp bebabásodtatok! )
nani72
 
 


Kenykém!
Micsoda boldogságos hír, nagyonnagyon gratulálok :lol: :lol: :lol:
Kicsi orgonasípjaid lesznek. Köztem meg a tesóm között is ennyi korkülönbség mint a te két Deded között lesz, Anyukám mindig azt mondta ennél jobb nincs :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Bolsika!
Ez a Péter gyerek egyre gyönyörűbb, hát hova tudjátok ezt még fokozni?? :lol: :lol:

Twist!
Eeegen, 22 hós, de én még mindig törpeegérnek látom :roll: Csak abból a 13.5 kilós fajtából :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Keny! Ez szuper! Így kell ezt csinálni :wink: :P ! Nagyon-nagyon örülök és gratulálok!!!

Köszönjük a dicséreteket, átadtam az illetékesnek!
Lois, Ti sem panaszkodhattok :wink: :lol: ! 13,5 kg-os "törpeegered" is nagyon szép fiúcskává cseperedett és mindig is gyönyörű volt számomra kisZé (azaz már nagy-kisZé)!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Sziasztok!

Most csak ennyi időm van:

Keny:

Hatalmas nagy gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Dorkaanya:

Köszi a doki ajánlást nagyon meg vagyok elégedve!!!!!!!!!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Keny drága hatalmas gratula itt is!! :wink:
Alíg vártam már, hogy megírd!!!
Látom készülsz és csajos vonalzót választottál!hihi :lol: :wink:

Mi tegnap voltunk dokinál minden rendbe van a baba csontra szinte 12 hetes és nagyon kis élénk.
Nyakiredő is rendbe van 1,5mm-er!
Dec 1-re lettem kiírva!!!!(azta de fur ezt leírni)
Képem csak a telómba van ami nem túl jó, de jövőhéten lövök valamit a géndiagnosztikába!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, hát nagyon örülök, h. minden oké, naugye:)))

Kenym, hát szívből gratulálok! Na, ugye kell itt nagyobb lakás:)).

Nálunk is nagy hírek vannak: múlt vasárnap egyedül felállt, ma meg kezeit fogva sétál!!Alig hiszek a szememnek!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Eltűnt személy jelentkezik.
Totál reménytelen ide jutnom. A melóhelyen csak délben netezhetek (monitorozzák), és olyan szar a net, hogy az őrület. Este meg csak beszédülök az ágyba.Szóval ha valaki akar tőlem valamit, írjon privit.
Tettem friss képeket iwiwre meg facebookra.

Puszi.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Keny,
hatalmas gratula!!!! :lol: :lol: :lol: Ez igen!!! Csodababaeső van itt kérem!! :lol: :lol: :lol: gondtalan babavárást kívánok!

Bols,
Petike gyönyörű!!

Baba,
nagyon ügyes Fannika!! Így kell ezt csinálni! :lol:

Rani,
örülök, hogy minden ok!! :lol: róka komával hogy állsz?

Mi ismét tornára járunk, most a járás miatt. Nem elég erős a háta és a külső lábélén jár Domi. Hát ez van sajnos. Utálom, hogy sír a torna közben.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Baba: gratula, hogy ilyen kis ügyes Fanni!

Képzeljétek, hogy majdnem én is nagy bejelentéssel jöttem a fórumra.... De sajnos nálam szerintem nincs baba. Totál kimaradt a mensim, azonban még 2 hét után is negatív a teszt. Valszeg csak hormonzavar, csüt-ön megyek dokihoz. Pedig nagy meglepi lett volna....:-)
Vendég
 


Dorkaanyu, azért az nem olyan biztos, hogy nincs ott baba:)) Szorítok:)))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!


Azta micsoda babaeső van itt kérem! :D :D :D

Szorítok nagyon nektek is Dorkaanyu!

Lili:

Sajnálom a tornát, meddig kell vajon járnotok?

Vanda:

Szuper, hogy jöttél facebouk-on hogy talállak meg? Megírod privibe?

Mi jól vagyunk, bár manapság Gréti nem óhajtana aludni minden nap megy a vita ő nem alszik mert világít a napocska. Ma is 6-kor kelt most meg már 2,5 órája alszik.
Holnap apa elrepül 3 napra már izgulok elrőe egyedül 3 napig. Bizti nagyon furi lesz. :(

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok Csajok!

Köszi-köszi a gratukat!!!!!!!!!

Rani!
Igen kislányt szeretnék nem titkolom :lol: Nálatok nem láttak kukit, nunit az uh-on?De jó, hogy túl vagy a 12.héten!!!Róka ott van még?
Én se vagyok ám csúcsformában, egész nap émelygek, és álmos vagyok, alig várom, hogy Kornél elaludjon s már dőlök is le mellé.A 7 vége nagyon jó volt Balatonon voltunk nagyi vigyázott sokat a babára, így én pihenhettem :P((és cseresznyét akarok enniiiiiiiiiiii))

Twist!
De jó lenne ha Te is babásodnál :lol: :lol:
És a többiek is aki szeretne kistesót!

Lois!
Hatalmas a fiad minnyá 2 éves aztaaa rohan az idő.Én picit tartok a másfél év korkülönbségtől, de már nincs vissza út :P :P

Lili!
Szegény Domika, de ha a járással kész vagytok, talán nem kell többet oda menni

Nikó!
6-os ébredés jajj de utálom én is!!!!!!!!Brrrrrrr.Nem tudsz tök sötétet csinálni Gréti szobájában?

Baba!
Fannika nagyon ügyes kiscsaj!!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny nem még nem láttak semmit.
Mi is örülnénk egy csajosnak.
Köszi rókakoma még néha van, de már jobb a helyzet kopp kopp kopp.
Néha egész normális adagot tudok enni, viszont sajna az ivás még nem megy.
Én a dinnyére vagyok rákattanva és az eperre!! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Keny, emsélj Kornélról! Mit csinál, mit eszik, stb...MINDENT!:)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rani!
Ja ja a 12.hét vízválasztó lehet a rosszullétekkel kapcsolatban, én is nagyon várom!!!
Jó lenne ha tudnál vizet inni az fontos, pláne ebben a nagy melegben.
Én folyton szomjas vagyok és nagyon kívánom a gyümölcsöt.

Baba!
Aranyos vagy, hogy érdeklődsz :lol: Kornél jól van nagy fiú, jön az 5-ik foga, ügyesen játszik egyedül is, fejlesztő játékokat szereti és a labdát.Mindenhol feláll néha elengedi az asztalt és egy pillanatra meg tud állni aztán seggre huppan :P Villám sebességgel mászik, mindenhova asztal alá, ágy alá.
Szinte mindent eszik, pénteken paprikás krumplit főztem és azt adtam, nagyon tetszett neki.
Sokat dumál ana, apa, labda, mama, baba, tedd oda, add oda, nem, és persze a halandzsa amiből semmit nem értünk :lol:
Holnap megyünk a dr-nénihez kiváncsi leszek, hogy mekkora, de a 10 kg-ot tuti elérte, mert nagyon nehéz!
Veletek mizu?

KépKép

Kép
keny
 
 


Balcsin
Kép
Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny: Lehet hogy egyedi az esetem, de a 12. héten már látta az UH-os dokinénim, hogy nincs kuki és kislány gyanús volt a baba. És hát az is lett:))) :wink:
Vendég
 


Aztamindenit!!!
Keny! Gratula!!!!
vovanda
 
 


Keny, nagy gratula a remélhetőleg nunishoz! :wink:

Baba, dobjál keresztelős képeket! :D

Bols, Peti gyönyörűűűűűű.

skrisz72
 
 


Skrisz, a keresztelőről még nem tudok, de fogok. Egyenlőre ide nem tudok képet tenni, de az iwiw-en vannak friss képek, nézze meg, akit érdekel:)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!!

Dorka én még azért reménykedem abba a rejtözködő babába!!!

Keny a 12. hét tényleg vízválasztó!!!
Nincs hányinger!!!!
Jipppííííííííííííííííííííííííííííí!!!(kopp kopp) :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Aranyosak vagytok, köszi a bíztatást! Majd hamarosan kiderülnek a dolgok. Ha baba lenne, már a 6. héten látszana UH-on valami, tehát ha van, csütörtökön meglátjuk. Ha nincs, akkor bizti valami bajom van. Sokat idegeskedem már 2 hete emiatt.

Rani: de jó, elment a róka koma:))

Skrisz: Hogy van Eszti? Róla is láthatunk fotókat? Olyan cuki!!!:) És boldog névnapot a kiscsajnak!
Vendég
 


Dorkaanyu++++++++++++++++++++++++mára

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok Csajok!

Köszi még1x :lol: :lol: :lol:

Twist!
Gyere a hírekkel, lehet hozzád megy át Rani rókája? :wink:

Rani!
Dejódejóóó, hogy már jobban vagy!!!!Én ezt nem mondhatom el, tegnap 2x le kellett ülnöm baba sétáltatás közben olyan rosszul lettem, és az émelygésem nagyon erős egész nap kitart, sőt tegnap éjjel még enni is felkeltem annyira szarul voltam.A szagoktól is undorodom, jajj legyen már 12.hét!!!
Kornél is nagyon nyügös jön az 5-ik foga, éjjel 1-fél 4-ig cirkuszolt...
Ja amúgy voltunk kedden dokinál 9700gramm és 77cm :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Dorka: Nagyon szorítok a mai naphoz.

Keny:

Kitartást a 12. hétig!!!! Szép nagy már Kornél baba.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: