Új privát üzeneted érkezett!

Hát igen! Lehet hogy nálunk is Emmánál bejött, de tesónál majd más jön be! Meglátjuk és alkalmazkodunk hogy meglegyen a legjobb megoldás! :-)

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


sziasztok

Köszönöm szépen a dicséreteket. aranyosak vagytok :)

Nekem a suttogó mindent megold c. könyv van meg. ebben úgy átfogóan van benne minden, alvás,evés,viselkedés. Azért vettem meg,mert én is sok jót hallottam róla.Ráadásul Martinánál az alvási szokást én is elrontottam, ugyanis a mai napig velünk alszik. Ami egyébként nem zavar. :oops: :lol:
De volt már rá példa, hogy mikor elaludt akkor átraktam a saját ágyikójába,aztán egyszer hajnalban vmikor felkelt, vagy odafeküdtem mellé,és visszaaludt, vagy átraktam magunkhoz. De aztán abbamaradt,mert amikor beteg volt jobban szerettem,hogy ha mellettem van.Aztán megint ottragadt :) Most csináljuk a tetőteret a házunkon, fennt lesznek a gyerekszobák, de egynelőre úgy tervezzük,hogy a kicsi egy szobában lesz velünk,de próbálom külön kiságyba szoktatni, Martina pedig megy a saját szobájába. Kíváncsi vagyok mennyire jön össze. :)

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Haliho :)

Na végre megjött az afp eredmény, negatív lett szerencsére, a hbsag is, úgyhogy egy újabb kis kövecske gördült le a szívemről :) kaptam időpontot is UHra, jövő hét pénteken lehet majd izgulni :)

Reni nagyon szép a pocakod!!! :) csak így tovább, növögessünk szép lassan csajok :)

és ráadásul ma olyan gyönyörűen süt a nap is, szóval mindenkinek nagyon szép délutánt kívánok!!!

jaaa, carotta, el tudnád nekem küldeni a suttogós pdf-et? előre is nagyon köszi!!!! (luci.adonyi@gmail.com)

KépKép
buuni
Budapest
 
 

 
 

Megjöttünk a 4D-ről :D
Szerencsére minden rendben van a babával, és KISFIÚ :D
Párom arcáról le sem lehetett törölni a vigyort, nagyon büszke, hogy fia lesz, mondta, hogy legalább nem megy kárba a legokészlete
Azt mondta az ultrahangos, hogy ezt nem lehet eltéveszteni, akkora kukaca van :D
Azt írta a leletre, hogy egy kicsit több a magzatvíz az átlagnál, de szerinte csak amiatt, mert éppen üres volt a hólyagja, akkor könnyített magán. Remélem tényleg nincs semmi gond.

Pár fotó a kispasiról, és a pocakomról : Kép Kép Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


Zsanka!

Nagyon cuki a kisfiatok, gratulálok :D :D :D ! (Viccen kívül hasonlít rád :roll: :lol: :lol: . Vhogy a fejformája, meg az arcberendezése :lol: :wink: )

Nagyon nagy a pocakod :shock: :shock: :shock: :D . Nekem második babával, 20 hetesen kisebb, pedig a dokim mindig mondja, milyen nagy, de akkor a tied?! :shock: :lol:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Köszi Kicsidodi :D

Én is nézegettem, hogy mekkora a pocakom, Anyám mondta, hogy szerinte genetika, mert neki is hatalmas hasa volt már 4 hónaposan...reméljük nem lesz óriásbébi :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


Zsanka: de szép képek..a ksi kukacos! Gratula!!!! és tényleg hatalmas a pocakom...Az enyémet mindenki keresi hogy hol van?? :oops: :oops:

Buuni: szupi hogy jók az eredmények..akkor jövőhéten szurkolunk! :-)
Ti mit szeretnétek?

Ha beteg Emma akkor Ő is hamar jön közénk és jobb is és könnyebb is , hamarabb meg tudom nyugtatni.

Én is szeretem ha mellettünk alszik, bár akkor mi nem nagyon tudunk aludni...belakja az egész ágyat...De minden reggel 6 körül még át jön egy órára..:-)

Voltunk Uh-n minden rendben szabályos aktív gyerkőc!

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Sziasztok

Mi is megjöttünk az ultrahanról. És nagyon úgy néz ki, hogy a kisfiúk táborát erősítjük :lol:

Méretek:
BPD: 37mm
AC: 103mm
FL: 17mm
Súlya 172 gramm

Minden rendben volt. Képzeljétek nagyon kényelmesen feküdt a drágám. Hason volt, a feje alatt az egyik keze és úgy pihent, az arcát nem láttuk, de a kukit igen :lol: Bár meg kellett mozgatni kicsit,h szétrakja a lábát. mutatok képet,de nem túl éles a kép,mert nincs skennelőnk,és lefotóztam a képet, de leírom mit kell nézni. Tehát, a kép alsó részén van vízszintesen,párhuzamosan 2 fehér csík az a lába, közte van a kuki, az a fehér folt, és mellette a fekete folt a húgyhólyag. A kis kerek meg a feneke jobboldalt :lol: Ennyi látszik rajta. Remélem észreveszitek. :) Kép

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Kaqk: .

Örülök, hogy minden rendben volt nálatok is az ultrahangon. Nem mutatta még meg magát a kicsike?

Buuni:

Gratula a negatív AFP-hez :D
Én jövő héten megyek, remélem minden rendben lesz.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


Reni:

Gratulálok a kisfiúhoz :D
Én látom a kukacát :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


Reni: kukacos!!! :-) hurrá!


Na most aztán már elég sok a fiú!!!!!!!!:-)

AFP-m negatív!

:-)

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Ja és megmutatta magát,

Kiscsaj! ....csak hogy ne legyen olyan sok fiú! :-)

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek gratula a nemekhez és a jó eredményekhez!!! :)

Nagyon szép képeket hoztatok :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Megnyertem a rucicsomagot, anyamci köszi szépen a tippet!!!!!!! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


zsanka.
Ne haragudj, az előbb lemaradt. Nagyon csinos vagy, és szuper jó képeket hoztál. :) A kis kukit is szépen látni, tényleg félreérthetetlen :) Gratulálok.
Mi is szeretnénk majd 4d-re menni, de csak a 20. hét után vmikor.

Nem tudom a táblázatot ki csinálja, de esetleg lehetne frissíteni nem? már úgyis sokmindenki tudja a gyermek nevét,és sokan a nevét is. Csak egy ötlet nem erőszakoskodom :)

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Gratulálok az egészséges, szép babákhoz! :lol: :lol: :lol: :lol:

Buuni
Elküldtem :wink:
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Elvileg elküldtem a "Suttogót", annak, aki írt emil-címet :wink:
Vendég
 


carotta2011: sajnos én nem kaptam meg elküldenéd még egyszer a horibol@citromail.hu-ra köszi

Kép
horibol
 
 


[quote="horibol"]c írta:horibolarotta20111: sajnos én nem kaptam meg elküldenéd még egyszer köszi


Nincs teli a postafiókod?
Megpróbálom ismét elküldeni....
Vendég
 


Nagyon jók a babaképek! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gratulálok!
Vendég
 


carotta2011: köszönöm most megkaptam az 1-2 részt

Kép
horibol
 
 


Kép

Nekem most ekkora a pocakom :wink:


Megyek vizsgázni :?
Vendég
 


Isophie:

Szép pocak :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


Sziasztok!

Gratulálok mindenkinek a képekhez. Zsanka 84 tényleg nagyon jó képek, tényleg szép nagy a pocakod, kb nekem is ekkora.
Benirenata: nagyon jó a kép tényleg egyértelműen látszik a kukaca a babának.
Kaqk: örülök, hogy jó lett az afp eredményed és az uh-n is minden rendben volt. De úgy látom a fiúk egyenlőre túl erőben vannak.
Isophie: gratula neked is a pocakhoz alakul.

Én ma reggel tudtam meg, hogy nem lett jó az afp-m, ami várható volt mert az ikreknél nem lehet értelmezni. De azért mégis reménykedtem, de a doki azt mondta ne aggódjak miatta, de akkor meg minek csinálják meg, ha tudni, hogy úgysem lesz jó? Mindegy hétfőn megyek a leletért és utána megyek a genetikai tanácsadásra.

Carotta: küld el nekem is légyszives a suttogót (praszlera@freemail.hu).

Mindenkinek további szép napot.
Anita

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
praszlera
Etyek
 
 


Mindenkinek mekkora pocija van....nekem keresik....:-( van egy pici csini pocim....de hát nem feltűnő.

du-án lagziba megyünk! :lol:

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Isophie,Zsanka:Nagyon szép kismamik vagytok!Ilyenkor ugy irigykedek azokra akik ilyen vékonyak :oops: :oops:

Nagyon jók a babaképek is!Én is kaptam most de olyan homályos hogy inkább nem teszem fel,majd a 4d-et.
Mindenkinek gratulálok a jó eredményekhez.

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Sziasztok!!!

Gratula a jo eredményekhez,és a nemekhez.Azért mostmár erösiteni kell a lányok csapatát is.Remélem étfön én is bejelenthetem végre,hogy kilakozik odabent.....

Pocakok is nagyon szépen nönek...csak ugy rohan az idö....

Mi jol vagyunk,pocakalako aktiv,szinte egésznap,és este.De éjjel hagy aludni.

Ancsa,sikerült a hust elintézni????

Szép napot,és kellemes hétvégét....

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni a fórumhoz. Már egy ideje olvasgatom a hozzászólásokat, és nagyon szimpatikus ez a kis csapat:)
Mi szeptember 30-ra várjuk a babánkat, akiről múlt héten kiderült, hogy kisfiú lesz:)
szilda5
Budapest III. kerület
 
 


Szilda!

Üdv köztünk :D
Most már tényleg a kisfiúk vannak túlerőben :D


Én hétfőn megyek AFP-re, remélem jól fog sikerülni, szorítsatok :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


Sziasztok

carotta. ha nem gond szeretném ha nekem is elküldenéd a suttogót. Előre is köszönöm (beni.renata@gmail.com)

Szilda
Üdv köztünk :) Kicsit mesélj magadról. honnan írsz? pontosan hány hetes vagy? Korod? Első baba? :)
Neveken gondolkodtatok már?

Én ma voltam AFP-n. Remélem jó lesz, bár a dokim azt mondta nem biztos,mivel ikerterhességnek indult a terhességem.Ilyenkor szokott téves eredményt mutatni. Remélem azért, hogy mégis jó lesz.

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Épp ma vagyok 20 hetes:) 29 éves vagyok és ez az első babánk.
Még a terhesség elején kiderült, hogy inzulinrezisztenciám van, így izgalmasak voltak az első hetek. Elég sok gyógyszert kellett szednem, de szerencsére minden rendben van a babával.
szilda5
Budapest III. kerület
 
 


Szilda!!!

Üdv. köztünk,és gratulálok a babocához.
Honnan irsz???

Gratu a félidöhöz!!!!!

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


sziasztok Csajok-!!!!!

Kellemes Hétvégét kivánok Mindenkinek!!!!!

Csajok,20. hét ...félidö!!!!
Nagyon rohan az idö....Hétfön uh,már nagyon várom....

Puszi

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Viki:Igen köszönöm szépen mégegyszer!!!!!!!

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Lányok!

Miután többen kértétek a "Suttogót", de némely emilre nem tudtam elküldeni, csináltam egy gmail-fiókot a csapatnak :wink:
Feltöltöttem oda a Suttogó 1-2-3. kötetét, egy könyvet, amiben arra vannak ötletek, hogyan foglalkozzunk majd a babával (Anya, taníts engem), és a táblázatunkat!
Oda lehet majd egyéb dokumentumokat, képeket feltölteni, amit nem akarunk a nyilvánosság előtt mutogatni :lol: :wink:
Vendég
 


Carotta, de jó ötlet :) És hogyan tudunk belépni?

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Budapesti vagyok. Majd a Szent Imrében fogok szülni.

Megpróbálok csatolni egy képet, remélem sikerül, és jó lesz a méret. Ő Botond 18 hetesen:)


Kép
szilda5
Budapest III. kerület
 
 


Ativerus
Küldtem PÜ-t :wink:

Szilda
Nagyon aranyos :lol:
Vendég
 


Szilda!

Édes a kis Botond :D

Carotta!

Köszi a közös gmailt, nagyon jó ötlet :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


Carotta:Köszi szépen tényleg jó ötlet volt....

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Szilda
Nagyon édes :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Carotta
Köszi :lol: :wink:
Vendég
 


Szilda:Gratulálok neked és üdv itt :) Pesten merre fele laktok?Nagyon aranyos a Botond :)
Carotta : Okosss :D nagyon is :) Majd Én is kérem az elérhetőséget!Bár nekem megjött és köszönöm szépen:)
vikianya: :D :wink: Gratu.Milyen gyorsan megy az idő!!!Pár nap és mi is elérjük.
Tegnap Aerobic versenyen voltunk a Vivivel.2.-ok lettek :lol: Egész nap görnyedtem egy kényelmetlen padon...szegény picikém is össze vissza fészkelődött.Na erre most elmentem a Tescoba a kicsivel ő pedig nekem tolta a kosarat.Na persze,hogy pont a pocakomnak és pont a babára.Picit fáj még de csak nem lesz baj ugye??????? :(

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Anyamci!

Botond egem már kétszer hasba rúgott pelenkázáskor :( . Azt mondta a dokim, hogy ez kisgyerekeseknél mindig így van, semmi baj, ki van párnázva :wink: . De persze most már résen vagyok :twisted: .

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Sziasztok!
Picit en is eltuntem de nem teljesen :D . Kirandulni voltunk a Nyugati Karpatokban par napra. Nagyon jot tett a friss levego, meg a kis turazas is.
Gratulalok a kislanyokhoz es a kisfiukhoz, no meg a a novekvo pocakokhoz. Nagyon jo kepeket totottetek fel :D .

szilda: Udv koztunk! Napra pontosan egy idosek vagyunk:en is penteken toltottem a 20ik hetet es szept. 30-ara vagyok kiirva, csak nekem kislanyom lesz, Linda. Nagyon aranyos a kis Botond.

A Suttogo-t en is csak ajanlani tudom, nekem is megvan mind a 3 kotet, nagyon jo. Anno en is elrontottam Kriszta alvasat azzal, hogy engedtem, hogy szopizas kozben aludjon el. Ejjel is ha megebredt csak cicivel volt hajlando visszaaludni. 6 honpaig birtam de azutan mar teljesen kikeszultem a sok nem alvastol es akkor olvastam ezt a konyvet amibol sok jo tippet kaptam. Par nap/hetbe beletelet amig teljesen atauldta az ejszakat de megerte a kitartas mert azota is vegig alszik ejszaka es en sem vagyok zombi egesz nap. Csak ajanlani tudom.

Kép
Daisypath Happy Birthday tickers
imolax
Abaliget
 
 


Szilda!

Boldog névnapot a pindurkátoknak :wink: :D !

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Sziasztok!!!

Szilda!!Üdv köztünk.Szent Imrében,kinél fogsz szülni????Én is ott fogok szülni.


Mi nemrég jöttünk haza a dokitol...minden méret jo,szinte tökéletes,Afp eredmény jo lett.
És nem jött be a megérzésem,KISFIU-t hordok a szivem alatt.Kicsit meglepödtem a hir hallatán,de igy is oké minden....
Bogira leszek majd kiváncsi ,mert ö egyértelmüen kislányra van beállva....

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Halihó

Megvagyunk! Pihenjük a lagzit! Sajna Emma fél fülbevalója elveszett, így kicsit szomorúak vagyunk.:-(

Nagy buli volt. Emma 11 ig, mi f5 ig bírtuk! :-)

Üdv Szilda!

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Vikianya: FIÚ..hűha! gratulálok!!!:-)

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Én is hazaértem a genetikai tanácsadásról. Afp 4,8 ikreknél normális, uh-n minden rendben volt, még mindig egy héttel kisebbek, de ez már nem zavar mert teljesen egyformák méretre 2 nap van köztük. Az uh közben pont lökdösték egymást már most nem fértek meg egymás mellett.
És a hir én is erősitem a fiús anyukák táborát, mivel mind a két lurkó kispasi. A barátnőm erre azt mondta, hogy igen "egy boszorka van három fia van".
Vikianyu gratulálok a kisfiúhoz!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
praszlera
Etyek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?