Új privát üzeneted érkezett!

GRATULÁLOK!!! SOK BOLDOGSÁGOT ÁRONKÁNAK!!!!!!!!!!

Kép
xtina75
 
 


Zazzy! Sok boldogságot kívánok nektek!!!
Szia Áron baba! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Gratulálok a nagy fiúhoz!
vicky79
Budapest III. kerület
 
 

 
 

zazzy: gratulálok!

Kép
horibol
 
 


Zazzy!

Hatalmas gratuláció!!!!! Sok,sok tejcsit!!!! :D :D :D :D :D :D :D

Horibol!
Tudjátok már a babókátok nemét?

Kép
mók
 
 


Zazzy,

Gratulálok! Minden jót neked és Áron babának is!

Kép
gota79
 
 


Ki kéri a laptetőmet? :wink:

Kép
xtina75
 
 


Zazzy: sok szerettel gratulálok, sok boldogságot és jó egészséget kívánok a kis Áronnak és az egész Családnak! (Csibuc)
bettinyo
 
 


Zazzy HATALMAS GARTULA! Sok Boldogságot kívások, sok tejecskét!

Xtina én, én, én, én szeretném a laptatőt! :lol: :lol:

Megvannak a vv eredményeim. Kaptam Utrot, mert a progm alacsony. A HCG-m most 13 lett, csüt-tön 7 volt. Doki szerint lehet örülni egy kicsit. Kedden megint vv.

Sztetek?

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Szti? Hányadik cn és hányadik dpo?
bettinyo
 
 


Szti!

sajna én nem értek hozzá, de drukkolok nagyon!!!!!!!!!!!!!

Csibuc,

rég jártál erre, jól vagytok?

Kép
gota79
 
 


Bettinyó a 32. cnapon vagyok. Ciki, de fogalmam sincs, mi az a dpo. :oops: Ezt kerestem a neten, de ne találtam. Arra tippelek, hogy a pé utántól számolt napok?
A 17. cn-on kaptam tüszőrepit, hogy valójában mikor repedt meg, nem tudom. Ha ezt nézzük, akkor a 15.napon vagyok. Hameg azt, amikor megrepedhetett, akkor 13 v 14. napon.
Meg a hőm is elkezdett lemenni tegnap óta. A vv is tegnap volt. Igaz, láttam jó pár olyan terhes görbét, amikor kicsit lejjebb, amikor meg kellen jönnie, aztán megint fel. Úh teljesen tanácstalan vagyok. Semmit nem érzek magamon, csak annyit, hogy a mellbimbóim érintésre eléggé érzékenyek. Amúgy mensi előtt sincs soha semmi tünetem a derékfájdalmon kívűl.
Berakom a görbémet, jobban látni, mint ahogy itt elmakogom :D

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/c ... 67200_.png


Bocs, hogy hosszú lett.

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Szti,

Drukkok ezerrel! Annyi bizonyos, hogy történt megtermékenyülés. Ennyit mondanak 10 fölött. A többi kiderül...

5 alatt nem terhes
5-25 között talán terhes, nem bizonyos
25 fölött terhes.

Hajrá, hajrá!!!!

Kép
xtina75
 
 


mók: nem tudjuk a nemét de legközelebb csak a 20.héten lesz uh
szti: drukkolok nagyon!

Kép
horibol
 
 


sziasztok!

szti!
egyél sok fehérjét és igyál sok folyadékot, ez segíti a beágyazódást- állítólag. túrót ettünk állandóan a lombik után. nekem bejött :D a hcg naponta duplázódik, botinál 150 volt az ikerknél 600szerintem pihizz, ha van rá módod.

laptető jöhet nekem is, mert holnap lesz beültetés. tüszőrepesztőt én is kaptam, meg utrogestan helyett már most kell használnom valami új szert, ami egybefoglalja az utrogestan, duffaston cuccost. potom 18 ezer a havi adag. hcg-m nekem is magas, de ez a sok gysztől van, mivel még nincs embrióm.

megyek, mert nagyon sok még az elintézni valóm, mert hétfőig feküdnöm kell majd. persze ezt boti mellett nem tudom, hogy mennyire szigorúan fogom tudni tartani, de anyuék talán elviszik pár napra. de nem tudom, hogy megmarad-e náluk. eddig még csak egyszer aludt máshol.

zazzy!
gratulálok, nem lehetett semmi ilyen nagyfiút világra hozni. remélem lesz jó sok tejcsid és akkor béke lesz :D

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Xtina köszi az infót, megjegyzem.
Hogy bírod a fekvést, hogy érzed magad?

Etna a beágyazódás befolyásolását már lekéstem, nem? Amúgy mindennap iszok fehérjeturmixot, ami 22g 100% fehérjét tartalmaz. TEgnap túrós-tejfölös tészta volt, ma főtt tojás, úh el vagyok látva.:D Bár ezek nem tudatosak voltak.
Mennek a drukkok neked is, remélem minden jól megy! Boti is jól fogja érezni magát a nagymamánál.

Sztetek ha továbbra sem jön meg, akkor melyik nap van értelme tesztelni?

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


etna: Mennek a drukkok a tesó babához! Majd várunk a jó hírekkel.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


zazzy!
gratulálunk!
youlcsi Áron :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


[quote="szti1"][ írta:szti1b]Xtina Hogy bírod a fekvést, hogy érzed magad?


Azt hittem, nyűg lesz, de nem. Egész jól megy :lol: :lol: :lol:

Mikor lesz a kövi vérvétel?

Kép
xtina75
 
 


Xtina tök jó, hoigy bírod a fekvést. Most így belegondolva sok mindent lehet csinálni. :D
Főzést bírod, nem fájsz közben?
Kedden megyek megint vv-re. Szted előtte teszteljek vmikor? :roll: [/b]

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Szti, hétköznapra rendeltem ebédet, hétvégén meg együtt főztünk a férjemmel. Ő állt a tűzhelynél, én ültem, és pucoltam a zöldségeket, meg odamentem beízesíteni és utána ő vigyázott rá.

Teszt: talán hétvégén...

Kép
xtina75
 
 


szti!

elvileg a beágyazódás 2 hétig bármikor lehet a bhcg eredményed alapján már megkezdődött, ezért gondoltam, hogy gyúrj rá! :D

köszönöm a drukkokat, xtina együtt fekszünk :D mert hétfőig nekem is kellene. de boti itthon van, nem mindig hagy. már lefárasztotta az egész családod, mot látom csak mennyi mindent csináltam egyedül, most 3an csinálják helyettem :D

beülti ok volt, sejtek szépek, a biológus nő kacsintva azt mondta,hogy jöhetnek a kislányok, én elhiszem nek :lol: i, de tökmindegy, csak egészséges legyen és ha lehet akkor csak egy. én is eszem veszettül a fehérjét. botikám ahogy a nagykönyvben benne van tiszta takony. mindig rosszkor jön egy betegség, de most nagyon. remélem nem kapja el.

eredmény 19-én, addig én nem tesztelek, mert mindig negatív. babonából végigizgulom addig.

most mutatom a családi fotót :D

Kép Kép Kép

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Etna,

mennek a drukkok!

Kép
gota79
 
 


Etna ++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kép
xtina75
 
 


etna: Mennek a babaragacsok!
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


szti: igen, jól tippeltél :) A lényeget már leírták előttem, szóval az esély még megvan :D Drukk! ++++


gota: köszönöm szépen megvagyunk, már 8 hónapos a kis(nagy)lányom, egy kis ördögfióka :) Teper ezerrel, 7 hónaposan felállt, most már oldalaz a kanapé oldalánál, mászni villámgyorsan tud és mindenütt feláll ahol meg tud kapaszkodni. Egyenesen ül mint a cövek, vidám, mosolygós és csupaszív bébi :) Az étkezéssel voltak-vannak kisebb-nagyobb nehézségek, súlyban picit el van maradva a kortársaitól Korinna, pont ma este mérlegelt 7,30 kg-ot. Bár szerintem ez nem olyan vészesen kevés 8 hónaposan... Rebekával miújs? Tündériek a szülinapos fotók :D
bettinyo
 
 


Etna hajrá-hajrá! Nem úgy volt, hogy Boti a nagyinál lesz? Remélem nem kapsz el tőle semmi bacit! CSaládi kép 8)

Xtina remélem a férjed belejön a főzésbe minél előbb.

Betitnyo Korinnáról kép? Már ő is milyen nagylány!

Köszönöm mindenkinek a drukkokat. Ma szabin voltam, így azt hiszem, szombat van. A fenébe. :lol: Nem tudtam elcsalni 1 napot. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szti1 2011.05.06 20:02-kor.

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


.......

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


zazzy: gratula a bébihez! Sok tejcsit!

Szti mizu? Teszt volt?

etna: hajrá, hajrá!!! Már csak 11 nap :)
etike
 
 


Etike te/ti hogy vagy/tok??? :D Most, hétfőn reggel volt 1 teszt, de a 2. csík nagyon halvány volt. :( Pénteken kellett volna megjönnie, a mellbimbóim érzékenyek, a mell alja és oldala fájdogál. Máhszáj fent van, kemény, zárt. Amúgy semmi más tünet. Holnap megyek vv-re, szerdán lesz eredmény.

Etna mi újság veled?

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


szti!
de jó neked, még hogy semmi más. nekem pont elég lenne ennyi. egy halványcsíkos teszt és mellfeszülés, ennél nem is kéne több, mert nálam pont így kezdődött minden terhesség. a 10. héten jött a róka rudi csak.

etike!
hát igen, már csak 10 nap, de ,hogy abba beleőrülök az tuti. lassan megy az idő ilyenkor

boti nem sokáig maradt a nagyszülőknél, mert nagyon sírt utánam. sajna elrontottuk azzal, hogy nem kezdtük előbb szoktatni, hogy ott is maradjon, így a mélyvízbe dobva nehezen viselte. szóval már du mire hazaértünk a klinkáról, már itthon volt. azóta többé-kevésbé érti, hogy feküdnöm kell, de ezek a kispasik nagyon anyásak. más nem fürdetheti, nem pelenkázhatja. talán az apjának néha engedi. kua kölke, el van kapatva :D második is el lesz :D csak menne kicsit gyorsabban az idő, mert néha szó szerint szorongok, hogy sikerült-e.
na megyek ledőlök, amíg botikám a játszótéren tombol.
szép napot mindenkinek, babáknak simi , mamáknak nyugi. :D

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Etna tessék nem szorongani. Az neked most tilos! :lol: :lol: :lol: Drukkolok ám 1000rel :wink: Boti biztos érti mit kérsz tőle, csak hát a szokás nagy úr. Meg amit nem lehet, azt még inkább akarja.
A semmi mást úgy értettem, hogy a kollegina (most 11hetes terhes) már az 1. naptól szét akar hányni mindent, a melle is nagy volt, stb. Persze tudom, nem vagyunk egyformák. Csak hiányzik 1 jó kis émelgyős hányinger. :lol:

Beszéltem a nődoki asszisztensével. Mondta, hogy elvileg most olyan min 100 körül kellene lennie a hcg-mnek. Szeretnék feltenni 1 jó hülye kérdést. 8) Ha a teszt 10-es érzékenységű, akkor azt jelenti, hogy az a 100-as laboros hcg-nek felel meg? Pontosan nem emlékszem, hogy 10es v 20as volt-e a tesztem, kidobtam a papírt. :( Rossmann-os olcsó.

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


szti: Nekem sem volt sem hányingerem, sem mell feszülésem Barbussal az elején. Olyan 7-8. hét környékén kezdtem a hányingert és a 11. héten el is múlt. Mellfeszülés csak szülés után jött a tejcsivel. És nekem is halvány volt a csíkocskám, én az inszem után 14 nappal csináltam. Nem tudom milyen hcg-m lehetett, mert nálunk azt nem néznek inszemnél.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


szti,

Nyugi, a teszt és a vérvétel más. A vér koncentráltabban tartalmazza a hcg-t, mint a vizelet. Anno kedden halvány második csíkom volt, szerdán 210 volt a hcg-m...

Kép
xtina75
 
 


szti!
nekem a hányiger a 10. héttől jött, arra még ráérsz. nekem ezek a tesztek mindig negatívak lettek, mikor az ikreket vártam, már 1200 volt a bchg-m tudtuk hogy ikrek, akkor csináltam tesztet és az stabilan mutatta, életem egyetlen + tesztje, pedig volt 5 terhességem :roll:
egyébként nekem marha hányingerem van, de kb 5 féle gyszt szedek, valszeg attól. érdekes lenne, ha 8 napos babák mellett már hányinger jelentkezne. én is drukkolok viszont, csinálj a tesztelés után két nappal egy másik tesztet, akkor már szépen kell látszódnia. aztán jön az uh, szikhólyag, szívhang, hányinger, jó idószak, gyomorgés, hízás, szülés (hát röviden ennyi :D )

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


etna: És kihagytad a terhességi cukrot, de minimum a diétát és a vizesedést (mondjuk ez utóbbi nálam tényleg kimaradt).

Hát akkor én mind a kettőtöknek jó adag vukkot és cicifeszülést kívánok. :D
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Én vukot nem kívánok, nekem sem volt semmi, s mégis itt járok már... :wink: :wink: :wink:

Nekem a 7-kor bealvás volt a tuti tünet... elaludtam a híradón :lol: :lol: :lol:

Kép
xtina75
 
 


[quote="szti1"]
írta:
szti1Beszéltem a nődoki asszisztensével. Mondta, hogy elvileg most olyan min 100 körül kellene lennie a hcg-mnek. Szeretnék feltenni 1 jó hülye kérdést. 8) Ha a teszt 10-es érzékenységű, akkor azt jelenti, hogy az a 100-as laboros hcg-nek felel meg? Pontosan nem emlékszem, hogy 10es v 20as volt-e a tesztem, kidobtam a papírt. :( Rossmann-os olcsó.


Vizeletes tesztnél a csík erőssége nem túl sokat jelent.
Azt nézheted, hogy naponta, 2 naponta tesztelgetve mennyire erősödik a csík :wink:

Kép
1253 volt ennél a HCG-m :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Drukkolok és mindenkinek unalmas terhességet kívánok :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Hali.

zazy,gatulalok a kisfiad szuletesehez.Sok sok boldogsagot:)

A gyerekek egytol egyig csodasak,imadom nezegetni a kepeket.

Szti,egy kalappal,szoritok hogy sikerulon.

Vicky,latom barbusnak is nagy a haja,elviseli ha a hajaba teszel valamit?csatot vagy hajpantot?Noi mindent kirangat a hajabol.

Etna.neked is mennek a drukokk.

Kép
monyo83
 
 


Csajok mindenkinek köszönöm a sok segítséget, támogatást, drukkokat, beszámolót! :wink: :wink: :wink: :wink:

Xtina tegnap fél 5kor ledőltem 1 órára. És azt esti alvással sem volt gond.

Lombikbaba köszi a tippet, sztem holnapi tesztelést kihagyom, délelőtt meglesz a vv eredménye.

Etna remélem minél előbb elmúlik a hányigered.

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


monyo: Hát, néha sikerül csatot tenni a frufrujába, de csak akkor, ha nem veszi észre. Egy idő után akkor is feltűnik neki, hogy valami van a hajába és hajjal együtt kihúzza. Próbálom szoktatni, de nem megy olyan jól, mint a napszemüveg. Azt egész jól elviseli magán, már próbálja egyedül felvenni..
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky.nalunk is igy van,ha nem veszi eszre akkor egy darabig benne van,de ha eszreveszi rogton lecsupalja.Hatul mar ossze lehetne neki fogni neki de eselytelen mert a hajgumit rogton eszreveszi.

Kép
monyo83
 
 


Barbusnak azért még nem olyan hosszú a haja. Inkább csak a szemébe lóg bele.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


szti, várunk a hírekkel! Drukk-drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kezem-lábam csuriban érted is, Etnáért is!

Kép
xtina75
 
 


Halihóóó!

HCG 600
Prog 100 felett

:lol: :lol: :lol: :lol:

Jövő csüt-ön délután uh, talán progi nézés.

Köszi mindenkinek a drukkokat, beváltak. :wink: Semmi újabb tünet, csak össze-vissza szúrkál, görcsöl lent. Érdekes, 1x mindig csak 1 helyen, nem az egész méhem. Vándorol.

Melóval is el vagyok maradva rendesen, de kit érdekel? :)

Etna mennek a drukkok 1000d-rel, küldöm neked a pozitív energiát! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szti1 2011.05.11 11:22-kor.

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


szti: Halk gratula, a többit a szívhangra tartogatom. :)
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


szti1: halk gratula:)

Kép
horibol
 
 


Juhujjjj (halkan sikítok csak :lol: )... hangosabbat majd a szívhangkor 8) 8)

Kép
xtina75
 
 


Köszi csajok!
Én is csak halkan örülök. :wink:

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?