Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

csuncsi nagyon aranyos vagy!! köszönöm és minden OK lessz!!!!!

mmzsó szorítok szerdára :)

zsuzsika
ezt máshol találtam!!!

[color=red]Eladnám lombikprogramból megmaradt gyógyszereimet:

6 db Fostimon HP 75NE injekció - Lejárat 2012-04 - Ár: 950 Ft/db
6db Gonapeptyl 0,1 mg/ml injekció - Lejárat 2013-01 - Ár: 1500 Ft/db
7db Cetrotide 0,25 mg injekció - Lejárat 2012-06 - Ár: 8900 Ft/db

Az injekciók hűtőben voltak tárolva, ha érdekel írj privit vagy keress az alábbi e-mailen agaby@freemail.hu
[/color]
boci35
 
 


Helló Mindenkinek!

Mmzsó, nagyon-nagyon szurkolok Neked szerdára!!! :D :wink:

Többiek, hogy vagytok?
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Lányok,
köszi Mindenkinek,de kár a gőzért,ma egész nap fájt a hasam,és barnázok,és nyilván azért csak barna,mert az Utrogestan nem engedi beindulni.Azért holnap beszélek a proffal vv.után és reggelig felteszem az utrot,de ez a vonat elment valószínűleg.
Ha mégis valami csoda folytán más hírt kapnék,azt majd megosztom veletek feltétlenül.

Mindnyájatoknak a legjobbakat!
Zsó
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Bocs hogy csak így "ismeretlenül" jövök. egy kis infora lenne szükségem. Szendeivel kapcsolatban. van már egy kislányom akit a profnak köszönhetek. endom volt és nem egyszerű volt a szitu. de mégis az első inszem sikerült. ez 2007 ben volt. most viszont úgy döntöttünk mennénk tesóért. igen ám de kiderült hogy megint endom van. így mennék a profhoz egy konzultációra. viszont most hogy működnek ott a dolgok? telefonálok időpontért akkor kb mennyi idő után tudják azt mondani hogy mehetek? még mindig egész napot ott kell ülni mire behívnak?

köszönöm ha válaszoltok és drukkolok mindenkinek!!!!
csipcsab
 
 


Boci!

Köszi az info-t már küldtem is levelet és várom a választ!!

MMzsó: Fel a fejjel még nem ment el a vonat!! KITARTÁS sikerülni fog....
zsuzsika76
 
 


Mmzsó
Én is nagyon drukkolok, még bármi lehet!!! :wink: Amíg a prof. nem mondja ki, hogy az eredmények alapján nem sikerült, addig hinni és reménykedni kell a sikerben! Na és persze utána is!!! :wink:

Csipcsap
Gratulálok a kislányotokhoz!!!:)
Én úgy tudom, hogy kb. 2 hét múlva kapsz időpontot a dokihoz. :D
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Lányok,
én nem vagyok híve az önáltatásnak.Az ember nézzen szembe a tényekkel.Ezért a rend kedvéért meg is írom Nektek,hogy nem sikerült a kezelésünk,a 4.ciklus elején kell majd újra jelentkeznem.
Vendég
 


MMzsó,

Őszintén sajnálom. :cry: :evil:

És kell/ajánlott valamilyen vizsgálatra menned (IR, genetika stb.)?
Esetleg nem volt biokémiai terhességed?

Remélem a tavasz meghozza neked a szerencsét (és mindannyiunknak is, hogy az áprilisban kezdődő gyógyszer-támogatással kapcsolatos tárgyalások során nem emelik az árakat a lombikos gyógyszerekre/injekciókra).

Lili
vízililiom
 
 


mmzsó

nagyon sajnálom :cry: nem is tudok mit irni tudom mit érzel!
boci35
 
 


Sziasztok!

Aki ezen a héten kommentel a Babanet valamelyik cikkéhez, az egy cuki Figurka álommanót nyerhet!

Kép

Úgyhogy mondjatok véleményt bátran: mi az, amit feleslegesnek tartotok megvenni a babának? Mit szóltok az új, otthonszülést szabályozó rendelethez? Vagy pl. szerintetek milyen praktikákkal lehet ránevelni egy gyereket az olvasásra?

Kedden sorsolunk!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Mmzsó

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
kicsigesztenye
 
 


Mmzsó
Sajnálom, bár ez kevés, mint tudjuk... :(

mary80
 
 


Sziasztok Topiklakó!

Ha még ma kommentelsz, holnap a Tiéd lehet a Figurka Design álommanója a Babanet kommentelős játékán!

Kép

Például bakiparádét tartunk szülőségből itt! Ha Neked is van mókás bénázás a tarsolyodban, oszd meg velünk!

Folytatódik a Születésnapló is! K. immár a 30. héten jár, és cseppet sem unatkozik.

Talán végre tényleg szabályozva lesz az otthonszülés! Te kipróbálnád? Szerinted milyen alapvetéseket kellene belevenni a törvénybe?

Egyre több az olyan gyerek, aki nem szeret olvasni. Íme, néhány tipp, hogyan neveld olvasóvá a kicsit! Ha vannak további ötleteitek, mi kíváncsiak lennénk rá!

És továbbra is várunk Facebook csoportunkban mindenkit, aki még nem csatlakozott!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


MMzsó!

Nagyon nagyon sajnálom!! Pedig bíztam én is a Te sikeredben... :( :( :(
zsuzsika76
 
 


Köszönöm Mindnyájatoknak az együttérzést.
Már sokkal jobban vagyunk,el kell viselni és reménykedünk,hogy nyár elején tudjuk folytatni és sikerülni is fog!

Mindenkinek mielőbbi babásodást kívánok!
Vendég
 


helló lányok!

Újra kapható a gynevac injekció!!
Sokan dicsérik :)

Ki tudja hátha pont ettől válik valóra az álom :)
boci35
 
 


Boci,
szia!Hogy vagy?
Ismerem a Gynevac-ot,volt is hozzá szerencsém.Egy rövid időre védhet a fertőzésektől,egyéb hatása nincs,én nem ajánlom,de ártani nem árt,ha valaki ki akarja próbálni...

Többiek,hogy vagytok?
Nekem rettenetesen nehéz most,de igyekszem a következőre gondolni és bízni a sikerben.
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon csendesek vagytok!
Gondolom elújságolom,hogy az egyik ismerősömék,akik velünk(veletek együtt küzdenek) most ismét sikerült a programjuk!! Professzor segédletével, és 3 vannak a babák!!! :lol: :lol:

Nagyon izgulok értük és magunkért is mert nem tudtuk elkezdeni az elmúlt hónapban a programot, mert a férjemnek súlyos közúti balesete volt, elütötték és medence csont, combcsont és borda törésekkel úszta meg az esetet. :( :( 5 hete napi 14-16 órákat dolgozom, így mindenre van időm csak arra nem, hogy ezzel (programmal)foglalkozzak....
Remélem jövő héttől, már én is szúrhatom magam!!! és nekünk is sikerül mert több lombik programot már nem fogunk megcsinálni.
zsuzsika76
 
 


Zsuzsika,
jaj,szegény férjed!Örülök,hogy nagyobb baj nem lett,ez is épp elég!Gyógyuljon meg hamar!
És hajrá kezdés!
Jó,hogy írtad azt a sikert,jó ilyet hallani!

Vigyázz magadra!
most elutazom,nem leszek megint.
Vendég
 


Sziasztok!

Úgy látom minenki csak olvasgatni néz be :lol: ( már ha van mit )

zsuzsika76 mi újság hol tartasz?

mmzsó, mary, Többiek mi újság??
boci35
 
 


Mmzsó
Megérkeztél már? Koncertezni voltál?

Boci
Hogy vagy, mesélj mi van veletek? Várakozó állásponton vagytok?

Mary, Tibma, Zsuzsika és a többiek mi újság van veletek?
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok Lányok,
Tegnap voltam konzin és a prof. meglehetősen ... volt.(nem akarom, h. letiltsanak, ezért nem írok semmi bántó szót...
9-re volt időpontom, és 13.00-kor hívott be. uccsónak.
Tudom, az 1. IVF-nél is ez volt, de akkor ott volt a kis csapat-aki a mai napig hiányzik-és elütöttük az időt.
Küldeni akart minket újabb vérvételre, spermiogram-ra, mivel elég régiek az eredmények...erre mondtam, h. nekünk van 8 fagyibabánk!
Ja, azt nem figyelte!Ja!...no comment...
annyira elegem van, belefáradtam...sajnálom...
Remélem Többiek jól vagytok!
Puszi

mary80
 
 


Szia Mary!
Nem értem, hogy miért nem nézte át jobban a leleteiteket, mielőtt további vizsgálatra küldött volna tovább!? :?
A hosszú várakozásról nekem is a jó kis beszélgetések jutnak eszembe, na meg persze szegény Adrienn, akinek mindig egy egész napja ráment, hogy bekerüljön a dokihoz. :(
Kérdeztétek a prof.-ot a költségekről? Mit mondott mikor kezdhettek?
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Kakukk,
igen,koncerteztem,de Húsvétra már itthon voltam,nagy családi ünnep volt,a nagyszüleim gyémántlakodalma.
Ma jött meg harmadszor,kb.30 nap múlva jön a 4.,másnap megyek vérvételre és ha elfogadható az FSH,akkor indulunk a 4.lombikkal.
Addig próbálom valahogy formába hozni magam lelkileg,mert rendkívül nehéz időket élek,sokat sírok,minden bajom van,ez a 3.kudarc teljesen padlóra küldött.De nem részletezem tovább mert ma épp jobb passzban vagyok és ezt most nem rontom el azzal,hogy megint belelovallom magam...
És veled mi a helyzet?

Mary,
tényleg voltál?Ez szuper!Na és mit mondott végül?Előfordult már velem is,hogy elkerülte valami a figyelmét pl. el akart küldeni az elején hsg-re,mire mondtam,hogy ott kell lennie a leletnek,ja tényleg...mondjuk nem kis paksamétánk van szerintem a dossziéban.

Sokat találkoztam már a proffal,mert a 2.és 3.kezelésemnél is legtöbbször ő volt egyedül,Murber disszertációt írt,nem tudtam hozzá menni.Higgyétek el,nem rossz ember ő,csak rém hűvös a modora.Ha érezteted vele,hogy bízol benne és nem érzi rajtad,hogy görcsölsz tőle,egészen barátságos is tud lenni.Én már nem izgulok,hogy lesz-e a Murber,vagy a Profhoz kell menni,de ehhez bevallom,sok idő kellett és az,hogy párszor rámmosolyogjon a prof.

Szóval Mary,nehogymá'ezen múljanak a dolgok.Amúgy másnál is észrevettem,hogy a kezelésre jelentkezőket hátra rakja a már folyamatban lévőkhöz képest.
Ja,és mehetsz simán Murberhez fagyiprogramra,csak szólj Katiéknak!Már meg is védte a disszertációját,úgyhogy nem fog annyit hiányozni,nyugi!

Zsuzsika,
hogy van a férjed?És a lombikprogram?

Boci?Te hogy állsz?

Többiek?
Vendég
 


Képzeljétek,valaki indított egy topikot Murberről,olyan randákat írt,hát én is írtam bele,nehohogymá' az az egy vélemény legyen róla...
Vendég
 


Szia Zsó,

Köszi az infót, de maradunk nála egyenlőre, bár a véleményem egy cseppet sem változott!
Nem érezheti rajtam, h. görcsölök, inkább azt, h. nagy a pofám, hisz a folyosó is az elégedetlenségemmel volt tele...de tényleg kibuktam.
Idő-na az tényleg kell; kell ahhoz, h. ismét belerázódjam ebbe, h. egész napokat ott kell ülni. El szoktam tőle, mi tagadás...
De majd csak vége lesz egyszer...meglátjuk az alagút végén a fényt...
Ja, és a 20. nap előtt kell jelentkeznem.
Remélem Te jobban vagy!
És Ti többiek?
Puszi

mary80
 
 


Mary,
azt hiszem,a fagyis nem olyan húzós,nem kell pl.2 naponta menni,mint amikor stimulálnak.Biztos megint találsz kedves embereket,akikkel elbeszélgethetsz.
Tényleg,mikorra várható a 20.napod?
Nekem 2.napon kell menni,ami pont 1 hónap múlva lesz nálam,úgy júni.1.körül.Megeshet,hogy még mi is összefutunk :wink:

Köszi,jobban,most 2 napja.Igyekszem így maradni.

Többiek?Kakukk?Boci?Zsuzsika?Stb...
Vendég
 


Sziasztok!

Látom kisütött a nap és megint itt vagytok!
:lol: :lol:

Mary : Tudom, hogy nehéz ez az időszak, de azokat a napokat rá kell szánni. Nagyon nehéz, mert idegesítő az egész és rideg de küzdünk és küzdünk!! Én egy nagyon izgága ember vagyok, de ez a várakozási helyzet tanított meg türelemmel lenni!! Túl leszel rajta és sikerülni fog!! Biztosan.... :lol:

MMzsó: Elrepül az idő és kezdhetsz! Tudod nem szabad görcsölni, te is a Murberhez fogsz járni? Végül is mi már vissza játszók vagyunk így hozzá kerülünk.

Boci: Te mikor kezdesz? Végül is volt műtéted?

Magamról egy kicsit: szúrom magam goná-val, majd holnap megyek és kiderül, fogy kezdhetem-e a fostimon kúrát. Tudom,hogy nem kell még kezdenem mert az előző 2 alkalommal is 1 hetet mindig ráhúztam
:cry: :cry: Ez van, a férjem javulgat, már 2 mankóval tud járni....
1 év a teljes gyógyulási idő. :cry: :cry: Nagyon sokára lesz vége, végülis minden rosszban van valami jó, pl: megerősödtem lelkileg és sok emberben csalódtam. Ilyenkor sok minden kiderül.

Puszi nektek, sok sikert és írjatok!!
zsuzsika76
 
 


Sziasztok,
Zsó:21-ére esik a 20. napom.
Csütörtök környékén gondoltam, h. felmegyek, mert itthon akarom kiváltani a Gona-t.
Zsuzsika:Igazad van teljes mértékben!
Sajnálom, ami Veletek történt/ik...:(
Ilyenkor gondolja azt az ember, h. másnak sokkal nagyobb baja van, és mégsem rinyál, mint én...
Röpcsike:Örülök, h. tudtunk beszélgetni a 7 végén:)
Boci:Veled mi újság?
Puszi

mary80
 
 


Zsuzsika,
örülök,hogy jobban van a férjed,és sok türelmet kívánok neki,1 év nagyon hosszú idő!
Neked is sok türelmet,legtöbbünket vissza szoktak küldeni még 1 hétre,és csak utána tudják elkezdeni a stimulálást.Majd írj,hogy mi volt!

Mary,
szerintem akkor fogunk összefutni,amikor majd jössz vissza stimulációs kontrollokra,talán nekem is akkor lesz.Nekem ugye rövid protokollom van,tehát ha júni.első napjaiban indulunk,akkor én rögtön a stimulálással kezdem.Nagyon várom és bízom benne,hogy lehet kezdeni.
Vendég
 


Zsó: miért stimuznak a fagyiknál is?Ott nemcsak felépítik a nyh-át?
Egyébként az mitől függ, hogy rövid vagy hosszú a protokoll?
És miket fogsz kapni?

mary80
 
 


Jaj,Mary,de hülye vagyok!Teljesen kiment a fejemből,hogy fagyisod lesz!persze,akkor nem stimuznak,csak építenek!
Nálam azért váltottunk rövid protokollra,mert a hosszú nem működött,tavaly május-júniusban volt egy leállított ciklusom.Azóta a rövidet csináljuk,eddig 2 volt belőle.
Ugyanúgy Menopurt kapok,és ősszel Orgalutran,most legutóbb Cetrotide volt az antagonista GnRH analóg.Azt a stimu 5.-6-napjától kell adni a repesztés napjáig.
Vendég
 


Sziasztok!

Természetesen ráhúzok még 1 hetet. Nagyon ari volt a Murber, persze dobtam neki egy kis zsét. 11.-én megyek újból.Akkor már elkezdhetem a stimulációt. Én úgy számolom,hogy a 23.-ai héten lesz a petesejt nyerés. :lol: :lol:

Mary gondolkozzatok el a fagyasztott babák helyett nem lenne-e jobb egy teljes protokoll? Persze ha nem késő... Én a saját példám miatt mondom, mert emiatt, a 3. lombikra fél évet kellett várnunk. Én nagyon megbántam, hogy kértem a fagyasztott babákat és nem is került sokkal kevesebb pénzbe...
zsuzsika76
 
 


Zsuzsika,
Nem tudom, hogy miért, de én annyira bízom a fagyikban!
Konferencia alkalmával 3as iker kis pasikat láttam fagyikból, aztán a régi nődokim mesélte, h. 1. lombik sikeres+fagyasztás, és 3 év múlva mentek vissza a fagyikért, abból pedig ikrek születtek!
Most ez motivál!
Egyébként újra kellene csináltatni a vérvételt, spermiogramot, mert régiek a leletek...akkor nyár előtt semmiféleképpen nem tudnánk belefogni...:(
Ha nem sikerül, persze, menni kell tovább...de szept-ben nem akarok menni, télre belecsúszni ismét...megértesz, ugye?:(

mary80
 
 


Mary,
bocs,hogy én is belekotyogok,minden érvedet értem.Zsuzsa is mondta,hogy nagyon szép eredményeik vannak fagyival.Arról nem is beszélve,hogy 8 fagyibabát nem hagynék én sem csak úgy az "enyészetnek",ha most még gyűjtenél melléjük kb.ugyanennyit,az már egy kész óvoda,mit csinálsz annyi fagyibabával?És mondják,hogy a szervezetnek sokkal kevésbé megterhelő,mint egy stimuláció.

Zsuzsika,
még egy kis türelem és szúrhatod a stimulálókat.Jajj,én is úgy várom már!Murber különben nem a zsé miatt aranyos,mert tőlem még egy vasat se látott 1,5 év alatt,mégis nagyon jóban vagyunk...ez benne a jó,hogy itt senki nem a zséért rendes,hanem csak úgy segíteniakarásból,ezt nagyon becsülöm bennük!
Vendég
 


Zsó,
Dehogyis kotyogtál bele!
Örülök, h. egyet értesz velem!:)
Hogy vagy?
Többiek?
Puszi

mary80
 
 


Mary,
köszi,jól vagyok.Remélem,most már így maradok 1 hónapig és nagyon remélem,hogy tudunk kezdeni.Ez a 2.napi fsh értéktől függ.
Vendég
 


Sziasztok csajok !

köszi az érdeklődést jól vagyok minden renben :)

Nem műtettem meg magam!

Most orvoshoz járok azt hittem epekövem van de epe polip a változatosság kedvéért :(

Voltam vérvételen + inzulinios vizsgálaton majd kedden lesz meg az eredmény de már annyit mondott a doki telefonba hogy pajzsmirigy alulmüködik :(

Most iszom az oleo vera gélt és a gynevac injekciót megkaptam a 2-ikat is.

Állítólag most júliusban lesz a leállás! de ti biztos jobban tudjátok :)

Én majd valamikor augsztus vagy szeptemberbe megyek
UTOLJÁRA!!!!

Hát ez van!!
szép napot mindenkinek!!!
boci35
 
 


Boci,
drukkolok neked!

Nem tudom,mikor mennek szabira,július végén szoktak.
Júni.elején megyek legközelebb,akkor megtudom.
Hétfőn meg elmegyek az ambulanciára rákszűrésre,mert már lejárt az 1 év,de az ARO-ra nem megyek fel.
Vendég
 


Zsuzsika,
mindjárt továbbléphetsz!Csütörtökön mész?
Azt szeretném kérdezni,hogy érted,hogy a fagyis MIATT kellett fél évet várni a következőre?A fagyis után nem 3 hónapot kell kihagyni,hanem többet?
Vendég
 


Csajok,
Eddig önző módon nem ajánlottam, mert azt hittem szükségünk lehet még rá, de a fagyishoz nem kell.
Megmaradt 3 ampulla Fostimon-lejárat:2011.05.
Tehát most május vége!Ma kérdeztem pont a gyógyszerészt, h. tuti, h. május vége, és nem járt még le?Mondta, h. nem, hiszen nap megjelölés nincs a dobozon!Tehát ha valakinek szüksége van rá, írjon!
Jövő csüt-ön megyek konzultációra, és szívesen odaajándékozom!
Puszi

mary80
 
 


Mary,
köszi,én Menopurt kapok.Még jó,hogy megtartottad!Valami popsira tehető tapaszt használnak fagyishoz,de ezt Zsuzsika jobban tudja,hisz neki nemrég volt.
Zsuzsika,
mi van veled?Elkezdted a stimut ma?Remélem,nem bántottalak meg azzal,hogy más véleményen voltam a fagyissal kapcsolatban.... :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Ismét bekukkantottam. Szerdán voltam és 21 nap gonapeptyl után sajnos leállították a protokollt. Magas lett valamelyik értékem. Már nincs lelki erőm foglalkozni ezzel a sok latin szóval(Bocsi).Talált egy kis cisztát.Megjegyzem még soha nem volt cisztám!!! Olvastam a betegtájékoztatóban, hogy ez mellékhatása a gonának.
Ha 2 hét múlva lerobbanok, akkor telefonálnom kell és ha sikerül, akkor kezdhetek el a 3. napon egy rövid protokollt. Kiborultam, de azt mondta az Andrea, hogy ez ismert eset. :cry: :cry:
De miért pont velem történik ez!!!

Biztosan megint kitartásra nevel az élet!! Ezek után egyre-jobban hitemet veszítem... és elkeseredek, hogy az én gyerekem egykeként fog felnőni!!!



Mary: elvileg 3 hónapot kell várni,de a fagyi után többen is voltunk, akiket még 1-2hónap pihire küldtek ilyen-olyan indokkal!!
Mary én megvenném a Fostimont, ha elkezdhetem 2 hét múlva és ezt kapom nem menopurt!! Ha nem késő, akkor beszélünk :lol: :lol:

MMzsó:Neked rövid protokollod van? Ilyenkor gonát nem kell használni úgye?
zsuzsika76
 
 


Zsuzsika,
Nem eladni akarom!Odaajándékozni!!De az nem lesz késő?Pár nap marad csak 31-éig.

mary80
 
 


Sziasztok

zsuzsika
Miből gondolod hogy most nem menopurt kapsz?
Én már 2 röviden voltam és mind 2x menopur volt! csak az az injekcó volt más amit a végefelé kell adni 10.100 ft/ db 1x volt orgalutran meg utánna cetrotide.
Más intézetekbe meg merional van , nem tudom mitöl függ ki mit kap :(
Most nem kell majd gonapeptyl :)
találkoztam csuncsival töle kaptam egy párat én is :)
nagyon aranyos volt
drukkolok nagyon!!!


Mary, mmzsó és többiek nagyon drukkolok nektek is.
most kezdte 2 ismrősőm újra majd beszámolok nektek :)
boci35
 
 


Zsuzsika,
nagyon sajnálom!Átérzem a helyzetedet,mert tavaly nekem is volt egy leállításom.3 hét gona (akkor még Decapeptylnek hívták)+ 1 hét Menopur után le kellett állítani,mert szinte semmit reagáltam,Murberrel közösen döntöttünk így,azt mondta,ennél jóval több lehetőség van a petefészkeimben,legközelebb folytatjuk rövid protokollal,így is lett.
Szóval nekem is rövid van,nincs benne gona,úgy van,ahogy Boci mondja.
Én is csodálkoznék,ha Fostimonra váltanának nálad,szerintem a Menopur maradni fog.
Nekem kb.4 hét múlva jött meg akkor,csak azért mondom,hogy ne ess kétségbe,ha netán késne a mensid.

A hitedet pedig ne veszítsd el,menni fog az a rövid protokoll,meglátod!És nem fog egykeként felnőni a kislányod!
Vendég
 


Sziasztok!

A férjem 29 nap múlva lesz KEREK számos és a szülinapi partit szervezem neki :)

tudtok valami jó ötletet ami gyors és finom kaja lehetne?

Őz pörkölt is lesz de azt nem mindenki szereti, köztük én sem :)

A legnagyobb ajándék az lehetne neki ha akkor és ott átadhatnék neki egy pozítiv terhes tesztet ha valamilyen csoda folytán terhes lennék csak úgy spontán :( :) de sajna nem.
boci35
 
 


Boci,
milyen jellegűre gondolsz?Husi?Én tudok egy nagyon egyszerűt:pakisztáni csirke.
Jénaiba beledobálod a csíkokra vágott csirkemellet,só,bazsalikom,borsikafű,oregano,ezek a fűszerek+áttört fokhagyma,kis étolaj,és sok ketchup.Ezt összekutyulod,be a sütőbe,20 percig fedővel,10 percig fedő nélkül sül.Currys rizzsel szoktuk enni.
Azért szeretem nagyon,mert szinte semmi perc alatt elkészül.

Isten éltesse a férjedet előre is!hát,jó volna,ha csoda történne mindnyájunkkal!Hallottam már csomó ilyen történetet,de azért ez ritka,sajnos!
Ti miért is kell,hogy lombikozzatok?Mi spermagondok miatt.
Vendég
 


mmzsó
köszi a receptet nagyon jól hangzik ki fogom még buli elött próbálni és meglátom milyen sikert aratok vele :)

hát igen Én is halottam már sok csodárol de soha nem voltam túl szerencsés most sem leszek :(

2007-ben spontán terhes lettem de elvetéltem junisban, 2007 októberében meg méhenkivüli :( tt nagyon elronthattak valamit mrt azóta nem maradok teres :(
nekem kivették a bal oldali petefészkemet és vezetéket a jobb oldalon meg roncsolodott
méhenkivüli terhesség során a vezeték :(

volt 1 hosszú protokol de le kellett állítani mer semit nem reagéltam rá.
utánna volt 2 rövid de arra se nagyon reagálok :(
boci35
 
 


ja azt mondta a prof hogy korai petefészek kimerülésre gondol
boci35
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?