Új privát üzeneted érkezett!

Törpi: hát nagyon de nagyon szupi a video annyira édesek :lol: :wink:
Móni: juj akkor joidöt csütörtökre :wink:
naaa mi volt játszon? :?
Nyulasz: nem regisztreáltam azért kérdezem :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


ROSSMANN -25% a tápikra tejpépekre 05.07ig :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Móni, küldesz egy mail-címet? Nem találom :oops:
Tényleg, mi történt, amiért ennyire elkeseredtél?

Babus, köszi :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 

 
 

Törpi: CSajokkal néztük folyamatosan kérdezték ez kicsoda mit csinál a kislány stbstb :lol: :lol:
ezt egyedül raktad össze vagy Apával?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: szuper a videó! :D Nagyon ügyesek vagytok, nagyon jó lett!

Móni: köszi! Mi történt? Ne add fel! Bele fogtok jönni! Van 1-2 nehezebb hónap, de jobb lesz! Talán emlékszel, nemrég még panaszkodtam, hogy nem tudok velük egyedül mégcsak az udvarra sem kimenni, mert mindent a szájukba vesznek, nos ez azóta is tart, viszont már kiköpik, ha rájuk szólok. Ha nem fogadnak szót jön a bünti, üvöltés, de nem megy másképp egyedül és nekik is meg kell tanulniuk a dolgokat.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Móni: tényleg idövel egyre jobb és könyebb lesz :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jaj nem olyan vészes dolog történt csak apa belemerült a beszélgetésbe,
én Laurával lépcsőztem a csúszdához
közben láttam, hogy Réka szalad a hinták felé, ahol a gonosz ovisok voltak
és L-t felkaptam (már bennem van ha 2 gyerek közül választani kell akkor Laurát felkapom, és Réka után szaladok) aki irtózatos hisztibe kezdett amiért elhoztam a lépcsőről, és fordult ki a kezemből,
Rékát meg alig értem el hogy ne lökjék fel a hintások, kezemben az ordítóLaurával

Törpi! gyulafalvimoni@freemail.hu

Móni
KépKép
reunion
 
 


Timi! viszem ma postára

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: hát igen, sokszor van úgy, hogy kevés kezünk van és nem tudunk a gondolat sebességével ott lenni, ahol kell. Tényleg könnyebb lesz ez a része, de jön ám helyette más! Máris megjött? :D Jaj de jóóó! Köszi! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


No, megvannak az új cipik?

Babus, ezt most együtt csináltuk, de nem olyan nagy ördöngősség, tesóm 30. szülinapjára én csináltam anno, mert apa lányok szobáját parkettázta, én meg épp a kórházból kerültem haza veszélyeztetetten, így jó volt lefoglalni magam vele. Szóval ha megvan a program, akkor a legnehezebb része inkább a képek kategorizálása, összeválogatása, zenét alá tenni és a programot kezelni igencsak egyszerű.

Móni, hú, szólni sem tudok, valóban kemény dió ez. Sajna nem mindig az a megoldás, hogy akkor inkább nem, mert úgy meg sosem lesz jobb, nem tanulják meg a "játszótéri kultúrát". Tudom, könnyen beszélek én a saját kerttel, anyudnál Neked sem fájt ilyen miatt a fejed. Belejönnek ám, egyre okosabbak lesznek, egyre könnyebb lesz velük a szociális élet.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Jé, most látom, észrevette a vonalzóm magát több napnyi "1 éves 11 hónapos 30 napos" számlálás után.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Hát én egy rakás szerencsétlenség vagyok; egyszerűen nem tudok rátalálni a Müller honlapján a termékekre :evil: :evil: :oops: valaki segítsen!!!!!! Please!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: áruválaszték címszó alatt? :? Nem tudom mit hol nem találsz. :?

Hanga kiütései egyre jobban terjednek. Már a combjai is kiütésesek, úgyhogy ez a szteroidos kenőcs egy nagy kaka! Holnap viszem másik bőrgyógyászhoz. :twisted: Alexa meg tiszta takony lett. Szerintem a fogától, mert a nyála eddíg is csobogott, most meg mint a niagara. Hogy is mondta Zsófi? Saját szobaszökőkutam van. :? Szegénykém. Meglátom mit mond holnap a bőrgyógyász meg Manó taknya nem megfázás-e, de így lehet, hogy a csütörtököt visszamondom. :( De majd még meglátom csütörtökig, hogy mi a helyzet.

Tényleg! Zsófival beszélt valaki? Remélem nekik is jó idejük van, mert itt nagyon szép az idő, tegnap is az volt. Meg is lepődtem, mert nem ezt ígérték. Máskor is jó lenne ilyen meglepetés! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: Nagyon Boldog Névnapot!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


mai játszoterezés: vették le a pulcsit a napon de ha 2t arrébb léptek és árnyék volt anya meg adta vissza nem unatkoztunk :lol: ezt a lüke idöt :evil: :evil:
Móni: addig jo amig elbirod a 2t :wink: most már alig birom el egyszerre Csajokat tök nehezek :shock: :lol:
Timi: ooo mi a fene lehet :? :cry: szegénykém lehet mégis vmi allergia? :? jobbulást a "betegeknek" :wink:
Törpi: melyik progival csináltad?
lehet a müllernél termékeket keresni? mondjuk az ujat nem ismerem a régin csak az ujságot lehetett megnézni
juj majdnem elhagytuk a motorokat :oops: ugye elöbb Csajokat bepakolom utána a mocikat csak annyira sirtak h szomjasak h elindultam a mocik meg az utcán maradtak :oops: :lol: még szerencse h szoltak akik pont jöttek ki a játszorol :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi, jaj tegnap még néztem is a naptárban, mára meg.... :oops:
Sok boldogságot!!!!!!
Hanga kiütései :( menjen a csudába a doki :evil: és még fizethettél is egy vagyont, gondolom.
Alexa remélem csak fogzik!
Tegnap itt is szép idő volt, robogóztam is egy csomót délután, sőt, még ma délelőtt is 20 fok és napsütés volt, most viszont dörög, villámlik és mammut esőcseppek potyognak az égből :shock:
Zsófiékat remélem elkerüli!!!!
Müller áruválasztékánál nekem csak szöveget hoz fel. Belinkelnél egy itatópoharas oldalt? Onnan már szoktam boldogulni :oops: :oops: :oops: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: na, most már konkrétan tudom, hogy nem vagy te szerencsétlen! Szerintem nem lehet konkrétan termékekre keresni. Legalábbis én sem találom sehol. Az előbb csak a címszavakat néztem. :oops: Bőrgyógyászat tb-s volt. Ezzel talán mindent el is mondtam, de a holnapi is az lesz, csak ez másképp áll a beteghez, illetve odaáll és megnézi, nem 3 m-ről, hanem rendesen.

Köszi a köszöntéseket! :D

Babus: utánunk egyszer a babakocsinkat hozták, mert amíg berakodtunk az autóba, addíg elfújta a szél (nem fékeztük be) jó messzire. :oops: :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi: a béka estére ígért ide esőt, akkor ezek szerint felőletek jön. Remélem nem ér ide tényleg csak estére, mert ma egész nap enyémek a csajok - milyen csodás ajándék! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, ja, felőlünk megy, szerintem este ér csak oda vacsiidőben, addig használjátok ki a napocskát.
Önjáró fűnyíróról már hallottam, na de babakocsiról???
:shock: :lol: :lol: Ezt a képességét építsétek be az árba, mikor el akarjátok adni :lol: :lol: :oops:

Babus, a progi neve ProShow Gold. Nálunk is ilyen vacak, változékony volt, hol meggyulladtunk, hol meg kellemes volt egy kardiban. Ja, ilyenkor legyél okos. Vagy avanzsáljál át öltöztetőnőbe, hihi.
motorelhagyás :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Timi: babakocsi :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nem is dicsekedtem! Tegnap krumpistészta volt a kaja és villát adtam a lányaim kezébe (kint ettünk a teraszon :D ) És nagyon ügyesek voltak! Hanga nagyon szépen eszik egyedül, Alexának segíteni kell, mert másképp éhen halna, bár amikor beelegelt, akkor a szabad kezével belemarkolt a tányérba és teletömte a száját. :lol: Azért este hajat is mostunk, mert oda is került. :D Na megyek kihasználni a szép időt, meg már amúgy is ölik egymást, mert Alexát pelenkázómászás ellen átraktam Hangához, hogy ott ébredjenek fel teljesen. A hangokból ítélve éppen ölik egymást, tehát teljesen felébredtek. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Ja, hoztam pár szülinapi képet, de nem az igaziak, talán más gépről jönnek még jobbak.
Jól elvagyok itt délután, velem telik meg az oldal :oops: Ezután megyek is aludni. Még jó, hogy Babus és Timi, Ti is itt vagytok és nem magamban irogatok. Csak kicsit sok leszek már mára. Magamnak is :roll:

Kép A torták...
Kép
Kép ...és az Ünnepeltek
Kép Míra fáradhatatlanul bugizott
Kép Emma néha megpihent
Kép Csombi jól megpörgette a csajokat
Kép
Kép Ajándékozás
Kép Retro kiságyak

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: édik :wink:
juj nekünk is van ilyesmi tunika :lol: palominos ugye?
Timi: ügyievökék :wink: sztem nálunk is a tészta volt amit elöször egyedül meg is ettek villával :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: nagyon szépek a csajok! :D

Ideért a vihar! :twisted: Felöltöztünk, jött a csilingelősautó, aztán futhattam beszedni a ruhákat meg összeszedni a csipet csapatot! Még jó, hogy nem vitte el őket a szél!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi: klasszak a torták :lol:
Timi: én meg vártam Apa baharangozta h el ne induljunk sehova és itt meg nem volt semmi :shock: de bizti lesz viszont iszonyat szél van és hideg is lett :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: eső az nálunk sem volt, csak nagyon erős szél van még most is,d e közben süt a nap. Már a fejem is fáj, csak nem tudom mitől, az időtől, vagy a lányoktól?!

Alexa szó szerint beleverte Hanga fejét az asztal szélébe, folyamatosan visít valaki valamiért, ja, Hangának is folyik az orra, K. előbb hívott, hogy nagyon fáj a torka. Csütörtök részünkről tárgytalan sajnos így. Majd legközelebb! Remélem pár nap alatt túl lesznek rajta és engem nem fertőznek meg!

Nyulasz: remélem szombaton még nem lappangott bennünk semmi és nem fertőztünk meg benneteket! :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: o de kár h nem jöttök :cry: bár lehet storno lesz az idö miatt :?
juj fejbeverés másiké persze nálunk is szokott :oops: :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Délután lemaradtam,
csajok nyűgösek voltak, én meg extra nyűgös, fejem is fájt nekem is, és erre még ugy bevágtam a mosógép ajtajába, hogy hányingerem lett tőle
közben a lányok leszedték az összes mosott ruhát a szárítóról, tehettem vissza :twisted: :twisted: ma ugy éreztem én vagyok a legnagyobb rakás szerencsétlenség

Timi! gyógyuljatok
Törpi! nagyon szépek vagytok, a torták szuperek
Játszón ma is volt műsor, Laura bevágta a hisztit, azt hitte csak az övé a csúszda lépcsője, pedig nem

tisztelet a kivételnek, de az oviskorúak nagyon gonoszak tunak lenni a picikkel, direkt lökdösik őket, letolják a csúszdáról, nekimennek, tolakszanak, stb...........sorolhatnám

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: ez egy ilyen nap. Én alig vártam a végét! :oops: Szétmegy a fejem. Szerintem ez az időjárás mindenkit megviselt. És igen, a gyerekek nagyon gonoszak tudnak lenni egymással - edzés a nagybetűs életre.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hali,most jutottam ide :x

Nem olvasok már vissza,de egész nap bennem volt,persze reggel elfelejtettem :oops:
Timi,nagyon boldog névnapot kívánok! :D

Ráadásul van is a családban Timi,így még csak el sem szoktam felejteni :roll:

Törpi,képeket néztem most gyorsan,torták jól néznek ki,ügyes vagy! :D Csajok nagyon csinik,nem is tudtam,hogy ilyen kis táncoslábúak,akkor zenét kellett volna betennünk,mert Bada is imád táncolni,Nonó még énekel is hozzá :lol:

Reggel megpróbálok visszaolvasni,megyek még hajat mosni...

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Timi,nemááár,jobbulást a lányoknak,meg K-nak!Nekünk semmi,de erre nem lehet felkészülni,lappangani bármikor bárkiben lappanghat valami.Remélem hamar túllesztek rajta!

Móni,nagyon boldog névnapot kívánok! :D :D :D


Játszózós időszak nekünk is volt egy nagyon nehéz periódus,amikor elindultak,de ész nélkül,csak ez nekünk pont úgy esett,hogy még novemberben jó idő volt,akkor még játszóztunk,de az utolsó pár hét az gyomorideggel telt,aztán jött a tél,akkor nem mentünk,tavaszra meg már jobb lett,nagyobbak,ügyesebbek,okosabbak lettek :D Bár nálunk most a szökjünk meg a játszóról műsor megy(ez a játszó nincs bekerítve csak sövénnyel :evil: ),ez sem jobb,Badára hat a bünti szó,Nonóra nem.És most elmondom nekik,ha kimész a játszóról,akkor beülsz a babakocsiba,és onnan nézed a többi gyereket ahogyan játszik.Úgy látom a szép szó többet ér,ha kiakadok,akkor csakazértis megy a műsor.Bada képes futásból megállni a játszó szélén,és meggondolja,hogy mit mondok.Bár lehet pár hónapja ez még hatástalan lett volna :roll:
De emlékszem Vanda írta,hogy pórázzal ment velük a játszóra.Később már jobban megértik,hogy a hintához nem megyünk közel,mert megüt,és nem kell ott állnod majd mögöttük mikor lépcsőznek,mert szépen megtanulják,és akkor pár lépéssel hátrébbról jobban belátod a terepet,és tudsz lépni,ha valamelyik rossz helyen van.Szóval kitartás,jobb lesz!

Nagyobb gyerekek tényleg nagyon "gonoszak" tudnak lenni a kissebbekkel,én csak délelött játszózok velük,olyankor max 1-1 nagyobb gyerek van,a többi oviban.

Ma jön a védőnő :roll: Szerencsére pocsék idő van,külömben lemondtam volna.Múltkor pont azon a napon akart jönni,mikor Babusákkal,meg Timiékkel játszóztunk.

Tegnap meg Tátikán voltunk,Bada kicsit antiszoci volt,de a gitáros résznél azért nekiállt táncolni egy-egy kasztanyettával a kezében :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Móni: nagyon boldog névnapot! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Móni: Boldog Névnapot!
Nyulasz: hol voltatok Tátikán? mesélj ;) mennyibe kerül? mikor van?
brrr tényleg nagyon hideg van 8fok most :shock: :evil: ma nem leszünk kint orákat az tuti, mondjuk amugy is pogit akarok sütni :lol:
játszorol én is hallok rosszakat h délután nagyon gázos a nagyobb gyerekek miatt igy mi is délelött járunk délután vagy tersz-kert vagy a kisjátszo itt a közelben ami viszont iszonyat nyugis alig vannak :lol:
meséltem végre felavattuk a csuszit amit husvétra kaaptak? jaj nagyon tetszett CSajoknak :lol: örülök h most már lehet kicsit kertezni is van homokozo meg csuszi :lol: sajnos hinta már nem fér el :(
Móni, Nyulasz: holnap??? ha ennyire hideg lesz sztem ne menjünk oda tényleg joidöben érdemes...:(
Móni Neketk jövö hét nem jo és utána hét???
Timi, NYulasz: jövö hét után Nektek???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


juj képzeljétek tegnap elöször kiprobáltuk a játszon azt a játékot amire rá kell ülni és egy kötélen megy nem tom a nevét :oops: :oops: olyan ügyesek voltak Csajok :shock: :shock: semmi veszekedés nem volt felváltva játszottunk szépen visszahozták ha leszálltak rola odaadták a másiknak és türelmesen megvárták mig a másik megy :shock: :lol: jaj ugy örültem :lol: FB-ra raktam fotot ha érdekel vkit :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus,tátika a nagytétényi út-angeli utca sarkán van,kedden 10-11ig,1000ft/gyerek,nekünk 1500 a kettőnek.Asszem van bérlet is,de mi nem vettünk.Összehasonlítási alapom nincs,hogy máshol milyen,igazából azért viszem őket,hogy szocializálódjanak :lol:

Kicsi játszót ami délután nyugis majd kipróbáljuk,mert meg vagyok lőve,hogy nagyok vannak kinn,ahova mi járunk.

Nálunk nagyon jól működik a felváltva dolog,ha bármit játszunk itthon,mindig így csináljuk,és már szólnak is,hogy most Bada,most Nonó :lol:

Csúzda,homokozó a kertben,az szuper,én a hintákat fel sem rakom,Noémi CSAK hintázna,úgyhogy ott a kampó de hinta pihen a nyárikonyhában :lol:

Szerintem legyen akkor a jövőhét utáni hét a kopaszin :roll: Ha jó Móniéknak meg Timiéknek is!

Mi az a FB? :oops:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi,hogy vagytok???

Lkata ti?

KépKép
noba
Budapest
 
 


FB = Facebook
Nyulasz: hány éves korig lehet erre a tátikára járni? mondjuk én akármire csak szeptembertöl vinném öket addig élvezzük a joidöt :)
ugy döntöttünk Apával nem is jelentkezünk oviba majd csaj jövöre, most akarok csanákat keresgélni
na de jo akkor gyertek ide a játszora majd egyik du. :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: itt van egy kicsi közösségi ház és van vmi tánciszenés buli gyerekeknek szeptembertöl lenne kedvetek jönni (persze csak ha lesz, most van azt tudom)? azt hiszem ingyenes is :lol: akartunk menni de ugye sokat betegeskedtünk igy elmaradt meg egyedül nem is volt kedvem :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Na, most már itt vagyok, el kellett rohannom vérvételre. még jó, hogy nem felejtettem el! :oops:

Nyulasz: köszi, szerintem jól vagyunk, takony van, az a vízszerű, ami megállíthatatlanul folyik és folyik, de ezen kívül semmi.

Rendeltem shea vajat, tegnap megjött, este azzal kentem Hangát és mára sokkal szebb, de ezt egyenlőre még a fenistil cseppnek tudom be, mert tegnap éjszakára azt is kapott, de jó lenne, ha ez beválna. Nekem a kezemre nagyon jó.

Kopaszi: nekünk gázos a jövő hét utáni hét. Kedden az anyajegyeimet szedik le, K. délutános szerdán-csütörtökön. De ez benneteket ne tartson vissza, bár a szívem fog megszakadni, hogy nem lehetünk ott. :(

Ezt ismeri valaki:
http://www.gullivertoys.hu/Termek/Minis ... oodle_mini

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


jövö hét után nekem bármelyik nap jo pl. :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: én hallottam rola szeretik jo :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: ez a shea vaj micsoda? krém vagy szappan? :oops: ekcémára jo? nekem is van sajna a kezemen hol jobb hol rosszabb persze semmi nem használ csak minimálisan de már nem is megyek dokihoz ugyis csak vmi szteroidosat adnak :evil: néztem most kecsketejes szappant állitolag az is jo

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: ez tényleg olyan, mint a vaj, nagyon nehéz kiszedni a dobozból, de ugyanúgy olvad és utána könnyű kenni.
Innen rendeltem:
http://www.mannaszappan.hu/catalog/egzotikus-vajak
Nekem usziban ajánlották, állítólag nagyon jó ekcémára is.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Na, jól benéztem a naptárat! Jövő hét utáni héten 16 és 17-én délután jó nekünk is. (Elfelejtettem, hogy átraktak a sebészeten 1 héttel korábbra :oops: )

Móni: köszi a cipiket, megjöttek! :D Hát nem mostanában lesz jó rájuk, mert nagyon nagy, apával jókat röhögtünk, ahol lifeg rajtuk. A fene sem gondolta, hogy ennyivel nagyobb lesz, de az egyel kisebb meg épphogy jó. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


No akkor május 16 vagy 17
nekem mindegy
Timi mindegy
többiek???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus, mi az a csana? :oops: :oops: :oops: :oops:

Timi, jobbulást az egész családnak4

Sajna csak ennyire futja, mert itt viharos szél van még mindig, nem igazán akarom kivinni őket, viszont a gyurmázást kezdik unni, követelik a gépről a zenéiket :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: családi napközi :wink:
Timi: igenigen gyogyujjjatok :wink:
bakker megnéztem a köpönyeget hát nem ájultam el :cry:
www.koponyeg.hu

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Gyurmázás: ki mikor kezdte? Mondjuk nálunk kizárt még minden ilyesmi, mert megeszik. :(

Babus: én is néztem az időjárást, hát elég bosszantó. Máskor ilyenkor már nyitnak a strandok, most meg olyan hideg van. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!

Babus,a köpönyeg még változni fog! :wink:
Nem tudom hány éves korig lehet járni,de 3-ig biztos :wink:
Szívesen kipróbálom veletek a táncos bulit :lol:

Meg talán mi is szeptembertől nézünk csanát,bár nem tudom a pelenka gond-e :roll: No meglátjuk.
Elvileg jó a 16-17 is,de este még apát megkérdezem.

Törpi,itt is olyan szél volt 2 napig,Bada teljesen megbolondult,még sosem volt ilyen hisztis.

Timi,jobban?

KépKép
noba
Budapest
 
 


LIDL lépésröl lépésre sorozat 800ft perdb :wink: nálunk nagyon szeretik CSajok és 1000 szokott lenni boltokban reggeli után megnézzük a választékot :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?