Új privát üzeneted érkezett!

Reno

Sajnos a nap tényleg csak reggel sütött egy órát....Ezért én úgy döntöttem téli álmot alszom Kép

Pildiko,

Most hétvégén még megengedett a hisztiKép De hétfőtől tessék megint reménykedni. Tudod, új hónap, új remények KépKép
A férjed urad tényleg lehetne egy kicsit megértőbb, de ha nem is(hiszen ő mégiscsak FERFI) mi mindig itt vagyunk neked, amikor szükséged van biztatásra ! Csak aztán az örömöt is tessék megosztani velünk minél hamarabb Kép

További jó hétvégét mindenkinek,

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


KrisztaKép

Már megbékéltemKép Kíváncsi vagyok mikor jön meg, jó lenne ha 9 hónapig nem is jönneKép

Zsebi

Ez a 2. inszem volt

Én is kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!
pildiko
 
 


Sziasztok LámyokKép

Nem szép, hogy így eltűntem, tudom, de olvastalak benneteket. Írni azonban egyszerűen képtelen voltam a napokban, és most is csak kutyafuttában tudokKép

Lilu tegnap lett 3 évesKépKépKép
Sosem felejtem el a napot, mikor fogant, mikor megmondta Kulin dr., és mikor megszületettKép Ezt a boldogságot kívánom itt mindőtöknek, és szörnyű érzés számomra, hogy mostanában olyan kevés a jó hír ittKép Most, hogy anya vagyok, még inkább érzem, milyen dermesztően rossz volt, amég Liluért küzdöttünk hiába. Átérzem a bánatotokat, és továbbra is csak szorítok, és szorítok értetek.

Most egy kicsit kevesebbszer jövök majd. Csütörtökön tudtam meg, hogy hétfőtől dolgozom, + a sulit ugyanúgy folytatom tovább, és hát itthon sem áll meg az élet - szerencséreKép

Lilu hétfőtől ovis. Ez is megvisel kissé. hiszen 3 évig mi úgy voltunk együtt itthon, ahogyan az a mesékben meg van írva. Ahogy majd ti is lesztek a babáitokkalKép Szóval hiányozni fog, és rossz lesz nélküle tölteni a nap első részét. Valahogy majd megszokom. Ez is egy feladat.

Valaki kérdezte, hogy mit tanulok: szociális gondozó-szervező emelt szintű képzésen veszek részt.

Puszi az egész csapatnak, és jövök, amikor csak tudok: Dóri
kardalus
 
 

 
 

Pildikó: Az én párom mindent elfelejt, még a szül. névnapomat isKép De Ő ilyen és így szeretem. Ezért ne keseregj, hogy nem kérdezte meg, azt hiszem azért ez megbocsájthatóKép Ja, én bebiztosítottam magam, az inszem napján felírattam az utróval együtt a clostyt is, csak nem váltottam ki... Remélem, ez szerencsét hoz...

Fea
fea
 
 


Lara: REMÉLEM JÓL VAGY!!!! Nagyon sok pihi és ha van valami, jelentkezz!!
Fea
fea
 
 


Pildikó!
A párom hasonló mint Te: kemény ember, tartja magát, nagyon erős. Csak aztán amikor van egy kis baj, elgyengül, bántás éri, szomorúság, akkor magába fojtja. Én meg nem veszem észre, és azt egyszer csak azt látom, hogy egyszer csak robban, és nem értem. Utána persze minden kizúdul belőle, csak éppen bánt is közben, rajtam vezeti le a dolgokat. Ezzel azt szeretném mondani, hogy nagyon sajnálom a - eredményt, de igenis sírd ki magadból, oszd meg ezt az élményt a pároddal. Ez titeket csak jobban összekovácsol, és lelkileg erősebben mész bele a következő próbálkozásba - és éppen ezért remélhetőleg az utolsóba! Kép

Lányok, tegnap megint volt egy uh-s kukucs. 14-en vannak. Tegnap a nagyobbak 17-esek voltak, a kisebbek 13-14-esek. Nőnek mint a gomba. A nyhártya még mindig csak 7,5 A-s volt, de majd megnő. Krizsa összevissza vigyorgott Kép Kedd reggel lesz a leszívás. Addig már nem is jelentkezem, majd megírom, hogy sikerült, hány petike lett. Mindenkit ölelek
snori
 
 


Sziasztok!

Ildikó, Kriszta!

Annyira sajnálom!

Ne haragudjatok hogy nem szoktam írogatni de valahogy nincs energiám rá! Azért mindenkinek nagyon izgulok és szinte minden nap elolvaslak benneteket! Remélem érzitek folyamatosan az energiákat amiket küldök!

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Kedves Lányok!

Ma már kicsit jobb a hangulatom, annak dacára, hogy ma megjött.De legalább telik az idő és nemsokára jön a köv. inszemKép

Délelőtt elmentünk a Westendbe vásárolgatni..Nászajándékba kaptunk Media Mark-os utalványt és megleptük magunkat egy faxos, üzenetrögzítős telefonnal.
Szombaton ügyvédbálba megyünk, merthogy uracskám ügyvéd és kaptam ma egy gyönyörűséges estélyi ruhát is. Aztán meg megláttam egy nagyon divatos fehér csizmát és azt sem tudtam otthagyni. Mondjuk elég nehéz nekem lábbelit kapni, merthogy 35-ös lábam van és ez nagyon jó nézett ki és a másik legfontosabb, hogy halál kényelmes is. Úgyhogy búbánat ellen legjobb orvosság a vásárlás, mondom ezt Én, aki nagyon utál vásárolniKép Viszont a férjem ilyen szempontból irigyelnétek, mert ő meg imád, képes egész nap elcsatangolni. Türelmes, nem egy ideges típusKép

Snori: Igazad vanKép És már szent is a béke, ebéd után elkezdte a hasam puszilgatni, merthogy nagyon fájt és azt mondta, hogy ezek a "gyógypuszik"Kép

Üdv, Pildikó
pildiko
 
 


Pildikó, jajj de kár, úúúgy bíztam benned...Kép
Örülök, hogy kicsit már megvigasztalódtál!! A 35-ös lábban sorstársad vagyok, úgyhogy ha tudsz valami jó lelőhelyet, kérlek velem is oszd meg Kép

Kriszta, azért nem kellene ennyire követnünk egymást Kép

Mi most azon gondolkodunk, hogy decemberben nekivágjunk még 1 inszemnek, vagy, hogy mi legyen. Mindenesetre ma megterveztük a babaszobát, hagy lássa az a kölök, hogy milyen klassz helyre fog kerülni, ha egyszer végre hajlandó lesz rá KépAztán még van kb 2 hetünk arra, hogy azon elmélkedjünk, hogy hogyan tovább..., aztán meg úgysem fog megjönni Kép

Fea, Lara vigyázzatok magatokra, most minden energiánk a tiétek!!

Woodi, nagyon helyes lesz ez a babóca!! Kérünk még képeket!!

Zozo, petevezeték ügyben én sem vagyok büfé, de megkérdezem a természetgyógyászt akihez járok, hátha tud valami okosat mondani.

Miléna, Zsuzska, Dóri, nézzetek néha ránk, ilyen klassz csapatban gyorsan megy az idő!

Sajnos most a héten valószínűleg meg fogok őrülni a munkahelyemen, kérlek nézzétek el nekem, ha nem jelentkezem, de ígérem Mindenkinek nagyon fogok szurkolni Kép Kép

Szeretettel
L
lullaby
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!

Remélem mindenkinek kellemesen telt a hétvégéje. Hát nem gondoltam volna, hogy ilyen hosszú lesz a két hét. Még csak 4 nap telt el a 14-bőlKép
Na mindegy, veletek úgyis gyorsabban telik az időKép Mindenkinek köszönöm a drukkot, remélem lesz eredménye...


Nagyon szép napot kívánok mindenkinek, este majd jövök, csak hát dolgozni is kellKép

Fea
fea
 
 


Fea,

nekem is nagyon lassan telik az idő, bár nekem már "csak" 7 nap van hátra. Rengeteg. Hogy érzed magad? Én nem érzek semmit. Remélem ez jó jel.

Lányok!

Próbálok pozitív lenni, de néha elég nehezen megy. Nagyon szeretném, ha a kis Bóbiták ott lapulnának a hasamban, de olyan hihetetlen számomra, hogy mi lennénk azok a szerencsések, akiknek sikerül. Szóval olyan kettős érzésem van: hol meggyőződésem, hogy ott vannak, hol meg el sem tudom képzelni. Tudom, hogy most nagyon fontosak a pozitív gondolatok, de nem tehetek róla.

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Lara: Ott vannak a "kis bóbiták" és ,hogy ott maradnak-e, az rajtad is múlik. Tessék biztatni őket, én az inszem óta beszélgetek a tüszőcskékkel. Ezzel biztos nem ártok, és mint írtam, van két hetem, amig kismamának érezhetem magam. Ja és majd kiderül másodikán, hpogy ez az éérzés marad tovább, vagy csak álom volt. De legalább szépet álmodtamKép Tessék segítani nekikKép
Egyébként jól vagyok, leszámítva, hogy a petefészkeimtől még tegnap is majd szétrepedt a hasam. Talán mára már jobbKép

Szóval, más dolgod sincs, mint egész nap a bóbitákkal beszélgetniKép

Vigyázz magadra és a bóbitákra! Te megtöröd a negatív sor 29.-én, én pedig követlek 2.-ánKép
Remélem...


Fea
fea
 
 


LaraKép
kitartás, most már nincs sok hátra és mi nagyon drukkolunk neked!!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Reno Kép Ne ostorozd magad, lehet, hogy közrejátszott amiket írtál, de lehet, hogy nem.
A petevezető átjárhatóságáról (és egyéb nőgyógyászati problémák segítéséről) hírem van. Van egy idősebb hölgy Tóth Lívia (tel.: 321-2952) aki Aviva tornát tart. Ez egy olyan torna, mely pl. meghozza azon nők menzeszét, akiknek eddig nem volt, segít a babaáládásban, megnyithatja a petevezetőket. De segítségével előbbre is lehet hozni a menzeszt. Sok cikk van a neten róla, keress rá az Aviva torna kifejezésre. Pár linket beteszek ide is.
http://shape.proweb.hu/main.php?rovat=4&cikk=237
http://www.noklapja.hu/cikk.php?id=18&cid=5918
Én voltam ilyen tornán, aztán itthon 1-2x csináltam is, de utána elkezdtük a stimut és abbahagytam. De van egy barátnőm, akinek sok év után meghozta a menzeszét, pedig az orvosok azt mondták, hogy ő már többet sose.
Ha kell a könyv, szívesen átadom neked ingyen.

Kriszta Kép Jól kijött nektek ez a következő időpont. Lehet, hogy a jövőév elején mégiscsak azt fogod mondani erre az évre, hogy minden jó, ha a vége jó? Sajnálom, hogy most nem sikerült Kép, pedig meg voltam győződve a tüneteid alapján.
Kívánom, hogy lélekben megújulva, felfrissülve gyertek a haza a síelésből.

Fea Kép A hasfeszülés lesz is még egy ideig. Sajnos, vagy hál' Istennek. Amiket írtam a túlstimuról, azt figyeld magadon. Az Utrot én is utána itthin betegállományban nyomtam, most már munka mellett. Mindig van nálam 2-3 intim betét és felrakás előtt cserélek, majd igyekszem úgy ülni, hogy kicsit hátrafelé legyen döntve a csípőm. De ez nem mindig kivitelezhető. Sajnos kifelé is jön, de a dokitól én ezt legutóbb megkérdeztem és azt mondta, hogy azért annyi az adag, amennyi, mert tudják, hogy egy része kifolyik, de a másik része felszívódik ám.

Lara Kép Arra nem tudok neked válaszolni, hogy éreztem-e olyat, mintha megjönne, mert nekem más vonta el a figyelmemet, de mások mondtak ilyet. Főleg a menzesz idejekor, amikor meg kellene jönnie, de persze nem jön, mert a babó már nem engedi. Ez állítólag még 1-2 hónapig így lesz. És a frászt hozza az emberre, no meg az Utro kifolyása is az állandó feszültséget okozza. Én fél óránként jártam a wc-re megnézni, hogy fehér, vagy piros a folyás.
Nagyon jó, hogy ilyen sok elfoglaltságod van/lesz. Lekötik a gondolataidat és kicsit nyugodt leszel te is.

Ildikó Kép Nem csoda a hiszti, amit ugye a lelkiállapotod és a hormonok okoztak. A párodat meg ne hibáztasd. Neki nem mindennap ez jár a fejében, ő nem számolja a napokat, nem ő érzi azt amit te, így bizony el-el felejtik. Legközelebb bújj mellé és oszdd meg vele bánatod-örömöd. Ő tudjon meg először mindent, érezze, hogy ő az első.
Örülök, hogy másnapra már minden jóra fordult. Milyen etélyi ruhát vettetek?

ZsebiKép ZsuzskaKép KrisztaKép LullabyKépMilenaKép és mindenki Kép
Nagyon köszönöm a meleg szavaitokat hozzám, az érdeklődéseteket bár megérteném, ha nem nagyon foglalkoznátok velem. Tudom, hogy rossz is, meg jó is olvasni, hogy másnak sikerült. Rossz, hogy miért nem velem történt, de azért jó, mert legalább reményt ad.
Mindig oly lelkiismeretfurdalással írok, hogy nekem már nem ezek a gondjaim és félek, hogy valakinek szomorúságot okozok, mikor magamról ás a Babszemről írok. De nagyon-nagyon szomorú is vagyok, hogy nektek eddig nem sikerült, és nap, mint nap csupa rossz híreket olvasok. Kép
És tudjátok hányszor megfordul a fejemben, hogy miért nekem sikerült elsőre, miért viselem ilyen jól, mi rossz jöhet, ha eddig minden ilyen simán ment? No nem állandóan ez jár a fejemben, de meg-megfordul.
Szívesen jövök közétek, mert már abból is erőt merítek, ha ti egymást lelkesítitek, vígasztaljátok.
Legközelebb majd december 7-8-a körül megyek orvoshoz, addig semmi újat nem tudok majd magamról írni. De itt leszek és bátorítok mindenkit.

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Woodi,
köszönöm az Avivás ötletet, eddig valamiért idegenkedtem tőle, de most belevágok. A könyvet láttam a boltban, megveszem, a tiéd valakinek még jó lehet itt közülünk, azért nagyon köszönöm.
Még az akupunktúrán gondolkodom, nem tudom, hogy ilyesmire jó-e, mindenesetre, most több dolgot ki fogok próbálni.
Mielőtt felhívom a nénit, azért elmondod, hol "rendel"?
Puszi mindenkinek, Woodi vigyázz magatokra
Lara, Fea gondolok rátok
reno
reno
 
 


RenoKép Lívia a Dózsa György úton, a Városligettel szemben tartja az órát. A könyvet nála is meg lehet venni és olcsóbb is, mint bárhol máshol.

Lányok! Én vigyázok magamra, de ma ismét a frász jött rám. Délelőtt erősen barnásoztam. Aztóa egy görcsben van a gyomrom, állandóan csak erre gondolok. Krizsa azonnal ágyba parancsolt, meg kellett innom 1 pohár bort és ha erősebb, vagy piros lenne, akkor a nőorvosomat kell hívnom. Bár ő azt mondta, hogy nem lesz ilyen, megígéri, de most ez az első, amit kicsit kétkedve fogadok.
Már a cicim sem feszül, nem fáj. Kép Teljesen kétségbe vagyok esve.
Bocs, hogy ilyeneket írok, de a sírás kerülget. Mit tudnék még tenni, hogy megmaradjon????

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Woooooooooooooodi!

Ne pánikolj!
tessék bebújni az ágyba és olvass vicceket vagy nézz meg valami romantikus filmet! És hogy mit tudnál még érte tenni? Simogasd meg és szeresd úgy ahogy teszed! Semmi baj nem lesz! És továbbra is várunk téged a topicon ! Hidd el hogy tényleg jó a sikertörténeteket olvasni! És akkor lennénk szomorúak ha nem írnál többet!
Nyugi!

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Woodi!
Remélem már ágyban vagy! Nyugi, tuti nincs semmi baj! Az idegeskedés nem segít! Az a pohár bor meg jól fog esni.Kép
Vigyázz magatokra!
Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Woodi!!
Tényleg ne izguljál..A barátnőm is pár hetes terhes és éppen a múlt héten vérezgetett pár napig szegény, de semmi gond nem lett belőle, jól vannak. (Ő is félt persze)de sokat pihent és minden rendbe jött...

Üdv
Évi
evike1975
 
 


Woodi. Rutascorbint nem ajánlottak? és talán a feles konyak még jobb, mint a pohár bor. Ne aggódj, mert nagyon sokaknál van ilyen. És főleg ne képzelegj be minden rosszat. Ha nem múlik a barna 2-3 nap alatt sem, akkor kérj egy uh-t.
snori
 
 


Woodi: Már mindent leírtak elöttem. Remélem, hogy most nem olvasod ezeket a sorokat, mert ágyban vagy. Ki ne merj szállni, amíg az okosok azt nem mondják!!
Nagyon gondolok rád, hidd el nem lesz semmi bajKép
A Krizsa is megmondtaKép

Fea
fea
 
 


Woodi!
Csak a fenti lányokat tudom ismételni! Tessék sokat pihenni és meglátod nem lesz semmi baj! Sokat gondolok rád és innentől tényleg csak kíméld magad semmi munka, rohanás, csak te és a babó. Krizsa doki biztos tudja mi a helyzet, ha baj lenne behított volna szerintem!

Küldök neked egy csomó vigyori fejet ami mind téged biztat!

Kép

Snori!
Holnapra neked nagyon fogok szorítani és küldöm a pozitív energiákat! Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Nóri,

holnapra nagy-nagy drukk Neked ++++++++++++++++++

Lara

A frissített tábla...

Kép

Lara

KépKép
lara77
 
 


Woodi! Bár csak most tudtalak olvasni, nagyon remélem, hogy már jól vagy és megnyugodtál. Nagyon sok ismerősöm mesélt hasonló tüneteket, és nem lett belőle semmi baj. Fontos, hogy ne csinálj semmi megerőltetőt és halgass relaxációs zenéket.
Én is megyek Zsebikével márciusban második (remélem utolsó) körre!!!
Nórinak jó punkciózást kívánok!
reno
reno
 
 


Woodi,

Ne izgulj, minden rendben lesz. Bár tuti, hogy az embernek innentől még kb 20-30 évig mindig lesz valami a gyerkőccel kapcsolatban, amin izgulni lehet KépKép Nekem egyáltalán nem esik rosszul, hogy neked már más gondjaid vannak, mint nekünk, én kimondottan szeretem kismamák életének részleteit hallgatni. Mindig tanulok valamit, és elképzelem, hogy milyen lesz, ha majd én tartok ott. Tehát ez pozitív töltést ad nekünk, hidd el.
Most csak pihenj sokat, és borozgass !! Nekem is annyira hiányzik néha az a fránya pohár borKép

A Bromo doboza azt irja, hogy nem lehet rá inni, igy mar 3 hónapja teljesen anti vagyok, pedig egy jó pohár bort azért hétvégi ebéd után szerettem meginni. Ezen a hétvégén teljes letargiában megittam egy pohár fröccsöt lesz ami lesz alapon, de nem lett semmi. Na jó, nehogy azt higgyétek hogy alkoholista vagyok, csak szeretem élvezni az életetKép

Lara,

Mostmár te számolsz visszafelé, tuti hogy meghozod nekünk a jó hírt és követendő példát KépKép Nagyon izgulok miattad !

Fea,
Neked is kitartás, hátha a legnagyobb szerencse téged is megajándékoz ebben a hónapban KépKép

Nóri,
Sok szép petikét kívánok neked holnapra, és készülj lelkileg a visszaültetésre és a két hét reménykedésre. Biztos nem lesz könnyű, de mindig megoszthatod velünk a bizonytalanságod Kép

Mindenki másnak türelmes várakozást a jövő évre Kép

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Zsebi!

Köszi a mailt!Kép Reagálok amint lesz 5 szabad percem!

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


WooodiKép
sok pihi és beszélgess a babóddal, hogy kapaszkodjon a mamiba és ne ijeszgesse!!!
NEm lesz semmi baj, csak nyugi!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok LányokKép

Woodi Nem akarom a lányokat ismételni, de próbálj tényleg sokat pihenni és hinni és bízni, mert hát ugye ez az egy dolog amibe kapaszkodni tudunk. Én egy örökmozgó csaj vagyok és mikor kényszerpihenőre ítélnek majd megőrülök, de már ebben is nagy rutinom van. Ilyenkor legalább van időm egy-egy jó könyv elolvasására.
Épp tegnap este fejeztem be a " Szerelem a halál árnyékában" címűt, és mindenkinek csak ajánlani tudom. Csodálatos könyv.

Estélyi ruha: Fekete, 2 részes, a felső része ujjatlan és fekete flitterekkel díszített és majdnem bokáig ér az egyik oldala,a nadrágját meg tegnap el kellett vinnem a varrónőhöz, mert nagyon hosszú és le kell belőle vágni. Még ma elmegyek beszerezni egy stólát is, mert az lesz a pont az i betűnKép

Tegnap én is voltam a Kaáliban....Háááááááttttttt.
A dokim megváltoztatta a gyógyszer (Closty) szedését. Most az 5. ciklusnaptól kell szednem 3X1 szemet. Azért, hogy hátha így több tüszőm lesz. Ez lesz az utolsó inszemináció (nálunk a 3. lesz) és aztán ha az sem sikerül akkor lombik.
Kicsit meglepődőtt, hogy mindenféle okos kérdéseket feltettem és nagyon kimerítően mindenre válaszolt. És még arra is volt idő, hogy a horószkópjainkról beszélgessünkKép Kicsit muris volt, mert úgy ismertem meg, mint aki nagyon távolságtartó, de tegnap megismertem egy nagyon emberi oldalát.

Hogyan kerülhetek be én is a táblicskuba?

Adataim: Pildikó, 29 év, Bp-i Kaáli Dr Bernárd Artúr, 3. inszemináció lesz és most kezdődik a stimuláció.

Előre is köszi: Pildikó
pildiko
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem voltunk itthon, így most jól kimaradtam az infókból és nincs is most időm csak végigszaladni az oldalakon. Nagyjából sikerült. Azt hittem sok-sok jó hír fogad majd és sajnálom hogy nem így van, de remélem fogunk mi még mindannyian itt közös örömmámorban fürdőzni!!!

Zsebike-lesúlytott a hír amit visszaolvastam, nagyon szurkoltam, na de majd a következő!!!

Woodi - ne izgulj, csak vigyázz nagyon magadra, egyik barátnőm, aki természetes úton lett ugyan terhes, de szinte fele terhessége alatt vérezgetett, és olyan gyönyörűséges kislánya van!!!! Pihenj sokat!!!

Dóri - látom Te is ritkán voltál! Lilunak Képnagyon boldog szülinapot!!! Hát látom Te is el leszel foglalva rendesen! Hogy ment a munkába való beilleszkedés? És hogy sikerültek a vizsgák? Még egy kérdés: van email címed? Megadod?

Mindenkinek sok drukk! Az újaknak is és azoknak is akiknek most nem írtam külön, de gondolok mindenkire!!!!!

Puszi!Potykamanó

Kép
potykamanó
 
 


Sziasztok, mindenkinek köszönöm a drukkot, aki jó szót szólt hozzám!
Ma végülis 10 szép petit szívtak le, üres tüszők is voltak bizony. De azért ez még jó szám, ugye? mert a mellettem levőnek valami 18-at szedtek le, de azt gondolom, ez már túl sok, és ez nem verseny... Kép
Holnap 11-kor tudjuk meg, mi az ábra. Krizsa megígérte nekem, hogy a felét megszúrják így elsőre is, mert én arra gyanakszom, hogy nekünk ICSI kell. Így remélem lesz elég babóca. Na megyek aludni.
snori
 
 


SnoriKép
A 10 tüsző nagyon jó!
Drukkolok, hogy szépen megtermékenyüljenek és osztódjanak!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok Lányok!

Rég jártam felétek, de sokszor gondoltam rátok.
Gratulálok azoknak, akiknek időközben sikerült! Akiknek pedig még nem, még egy kis türelmet kívánok!

Az Aviva tornához én is hozzászólok, mert júniusban jártam Líviánál, megvan a könyv is és a zene is. De!!
Ha nem is sűrűn, de azért csinálgattam a gyakorlatokat. Mindig jól beleizzadtam, nagyon elszédültem a végére, és sokszor a hasam is fájt. Mégsem használt. Szóval csak azt akarom mondani, hogy van akinek segít, van akinek nem.
Azonban ismerek egy olyan lányt, akinek PCO-ja volt, az orvosok szerint soha nem lehetett volna gyereke.
Néhány hónap torna és speciális étrend után spontán összejött nekik a baba, most már a 2.félidőben van. Az orvosok legnagyobb döbbenetére.
Szóval csak azt akarom mondani, hogy ártani nem árt, de nem is biztos, hogy használ. Bár aki már annyi orvos és "bűbájos" keze között megfordult mint én, kicsit szkeptikussá válik. De azért csak próbáljátok meg, hátha beválik.

Úgy tűnik, hogy nálam is alakulóban van valami... Nem szeretném elkiabálni, úgyhogy részletekbe nem is bocsátkozom, de nagyon úgy néz ki, hogy lesz donorom.

Puszi Mindenkinek,
Kattca
kattca
 
 


Sziasztok!

Ma itt volt nálam látogatóban az egyik barátnőm, aki babaruhákkal foglalkozik és hozott egy csomó kis rucit az állapotos barátnőmnek. Olyan édik. Amikor hajtogattuk őket, teljesen olyan érzésem volt, hogy tutira sikerült és itt lapulnak a kis Bóbiták a hasamban. Ma volt az első olyan nap, hogy nem kételkedtem benne és ez nagyon jó érzés.

Fea, hogy vagy? Bírod még?

Kriszta, azért ez a visszaszámlálás baromira nehéz és lassú Kép

Nóri,
a 10 petesejt nagyon jó (nekem 9 volt). Biztos nagyon ügyesek lesznek.

Pildiko,
a következő frissített táblában már bent leszel. Holnap fogom feltenni, miután kiderül, hogy Nórinak mikor lesz a transzfere.

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Köszönöm mindenkinek a drukkot. annyira aranyosak vagytok. Most a nap örömére csináltam magamnak egy kis sült tököt sütőtökből. hmmmm. Lara, holnap jelzek, amint megtudok valamit. Csak még annyit javíts mellé légyszi, hogy sajna már betöltöttem a 26-ot múlt hónapban, és Krizsa csinálja. Ez a név sokaknak szerencsét hozott márKép
Lányok, egész nap nem kellett ma fájdalomcsillapító, bár ha felállok, érzem a hasamat. Ez fog még jobban fájni, vagy ti sem éreztetek különösebben semmit?
snori
 
 


Nóri,
én nem éreztem igazán semmit, se a punkció után, se a transzfer után. Bár gondolom ez mindenkinél más. Most se érzek semmit, csak azt, hogy türelmetlen vagyok.

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Lara, Fea! Türelem babát terem! én szeretnék most a ti helyetekben lenni, mert tényleg jó érzés remélni. Pihenjetek, amennyit csak bírtok, hallgassatok Buena Vistát, meg jó liss chill out zenéket.
Woodi, hogy vagy? Már alig várom a decemberi baba fotókat!
Snori! Neked most termékenységi imát mormolok!
Én már jobban vagyok, mint nő, állíthatom, hogy a ruhavásárlás felettébb jót tesz a lelkivilágomnak. Csatlakozom Pildikóhoz, én is megyek estélyre és a leirásod alapján nagyon hasonló szerkót vettem, mint a tied!! Csúcs lenne, ha szembe jönnél velem. B. Artúrnak pedig nagy lelke van, csak nem mindig és mindenkinek tárja fel. Halak...
reno
reno
 
 


Sziasztok lányok !
Lara,

Az nagyon jó, ha ilyen biztos érzésed van Kép már csak néhány nap....+++++++++++++++++++++++++ babatapasztó energiákat küldök neked !

Snori,
A nehezén már túl vagytok, holnapra biztos sok szép egészséges 'babacsíra' lesz, addig csak pihengess, hátha a hasfájásod is elmúlik.

Reno,

Csatlakozom, a ruhavásárlás csodákat tesz KépKépKép Bár én nem estélyit vettem, de minden mást Kép

Pildikó,
Hajrá a harmadik inszemre, hátha neked bejön a hármas számKép Már el is döntöttétek, hogy ez az utolsó ? És a doki is belement ebbe, vagy csak te tervezed igy ?

Kattca,

Nagyon drukkoluk, hogy ami most alakul, az hamarosan pocakot növesszen neked Kép

Én meg azt hiszem elkezdek tornázni járni, igy 3-4 hónap kihagyás után és sielés előtt. Valahogy formába kell ráznom magam. Az Avivarol nem tudok sokat, de nekem a sima aerobik is jo lesz...

Sajnos megint utazom, csak pénteken leszek megint.
Addig is vigyázzatok magatokra,

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Lányok Kép Végigkönnyeztem a sok biztatást, amit írtatok felém/felénk. Nagyon-nagyon köszönöm. A sok saját gondotok, bajotok mellett szakítotok rám, a vígasztalásomra is időt. rendkívül jól esett. Kép
A tegnap végig frászban telt, állandóan a wc-re jártam. Anyukámat hívtam ide, itt is aludt és már az, hogy itt volt is megnyugtatott. Még tegnap este sikerült a nőorvosomat is elérni és ma délelőtt bementem hozzá. Ultrahang és persze a ti sok drukkotoknak is köszönhetően ott volt épen a baba, most már a fejét is mozgatta, meg a lábát. Pont az idejének megfelelő méretű és sehol nem találtak bevérzésre utaló helyet. Kaptam HCG injekciót (ugyanolyat, mint a transzfer után, amitől feldagadtam) és most figyelnem kell magamat, hogy ne dagadjak. A barnásozás sokat csökkent, bár délutánig kicsit görcsölt a hasam, most már az is múlóban. De az egészre az tette fel a pontot, hogy tegnap este óta náthás vagyok most délutánra meg volt egy kis hőemelkedésem. De igyekszem kezelni.
Szóval jól vagyunk, a héten biztosan itthon leszek betegállományban, a jövő hetet meg meglátom. Itt most mi vagyunk a fontosak és nem az a fránya munka. Kép

Most csak az éppen akciózókhoz szólok:
Lara Kép Tudom nehezen telik, de már nagyon közel vagy a 2 csíkhoz! Kép
Fea Kép Inkább leszek vöröhajú, csak hozz te is pozitív tesztet. Kép
Nóri Kép A 10 nagyon-nagyon szép szám. Az, hogy a pocidat érzed, az természetes. Ennyi tüsző után ne csodálkozz. Ez mégiscsak egy kisműtét volt. További 8-9 havi pociérzést kívánok. Kép
Ildikó Kép Igazán szexi lehet a ruhád. Kép Mikor is lesz ez az bál?
Kattca Kép Húúúú ez igazán jó hír. Én hiába kerestem a neten donorírásokat, sajnos alig van. Kép Örülök, hogy neked sikerült. Ha úgy gondolod gyere és mondd el nekünk. De ha titokban szeretnéd tartani, azt is megértem. Akkor majd a végeredménnyel gyere. Egy pozitív teszttel Kép

Csók mindannyiotoknak, a lelkem veletek helyre állt.

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Ja és tegnap a 3 pohár bortól (egész napra elosztva 3x1 dl)elmúlt a hasgörcsöm. Én hallgatok Krizsára. Kép És az én orvosom is ugyanezt mondta este. Kép

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Woody! Pihenj sokat, látod nálam is jol végzödött pedig nekem sokkal veszélyesebb volt. A szigoru fekvés és a poz, gondolkodás a dokim szerint a hatásos. Nekem bejött.

Sajnálom ezt a sok neg. tesztet!!KépKép

Reno! válaszoltam, de ide is megirom hátha más nem olvassa. Nem volt mütétem mert nem vállalta egy orvos sem, magátol nyilt meg. Persze lehet csak egyik oldal, de kit érdekel.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Kriszta

Mi nem döntöttünk el semmit, a doki javasolta a 3-at, ő mondta, hogy ha a 3. sem sikerül akkor irány a lombik.
Amit nem tudtok és most elárulom a férjem 28 évvel idősebb mint én és nekünk nem igazán van időnk hosszú éveket várni, hogy összejöjjön. Igaz mindkettőnknél minden ok, de valahogy mégse minden ha nem akar összejönni. A férjemnek már van 3 felnőtt gyermeke, de nagyon szeretnék egy közöset isKép

Woodi: Köszi és örülök, hogy már jobban vagy. A náthádra vegyél propoliszt (kicsit sz*r íze van), de garantáltan elmúlik a nátha 2 nap alatt.
Szombaton lesz a bál este 8 kor a Gundelban.

Reno: Mikor mész és hova?
pildiko
 
 


Lara! Fea!
Drukkolok és kívánom, hogy az álamitok valóra váljanak pár napon belül!!!!!

Ildikó!
örülök, hogy már jobban vagy! Biztos nagyon szép a ruha amit vettél érezd jól magad a bálban és felejtsd el az össze negatív dolgot! Hajrá a köv.inszem!!! Kép

Woodi!
Jaj de jó, megijeszettél ám, de nagyon boldog vagyok, hogy minden jól alakult! Szerintem ne gondolkodj, hogy a jövő héten mész e dolgozni tessék otthon maradni! MOST TI VAGYTOK A LEGFONTOSABBAK!!!!!! Persze nem tudom mi a munkád és mennyire tudsz kimaradni, de nekem ez a véleményem!!!!! Kép
Napi egy pohár vörösbor ajánlott? Tök jó (mondjuk én utálom, de lehet, hogy a siker érdekében bevetem).

Kriszta!
Én is elkezdtem tornázni remélem ez most bejön! Hova mentek síjelni?

Nóri!
Nagyon szép a 10 pete. Nekem is ennyi volt és nekem például végig fájt a pocakom kb 1 hétig. Csak feküdni volt jó. Ne izgulj minden rendben lesz és már csak pár nap és ott fognak lapulni a pocidban!

Kattca!
Szorítok, hogy minden összejöjjön és ha már biztos a jóhír remélem megosztod velünk! Kép

Manó!
Dej jó, hogy itt vagy! Már hiányoztál itt a mi kis csapatunkban! Látod milyen gyórsan repül az idő már mindjárt itt a január a TE hónapod!!!!! Kép

Magamról! Ma voltam a Kaáliban, tudjátok mentem vigasztalódni, de egy kicsit letörtek amilyen híreket kaptam! Sajnos doktor úr elmondta, nem sok jóval tud szolgálni. A punkció napján olyan rossz volt a spermaképünk, hogy éppen megtudták csinálni. Tudjátok 2 naposan kaptam vissza két babót és négy maradt kint na most azok már másnapra meghaltak! Lapart és hiszterót javasolt a köv lombik előtt. Ki akar mindent zárni,hogy velem nincs baj. Eddig nem találtak semmit hát nem tudom. Szóval éppen kezdtem felépülni és most megint ledölt a kártyaváram! A doki is azt mondta ne adjam fel mert bízni,kell de nehéz menet lesz az biztos! Kép Köszi, hogy megint kinyavajoghattam magam! Nem tudok kilábalni ebből a balszerencsés szériámból! Kép KépKép

Zsebi

Egy ilyen aranyos babóra vágyok hát olyan nagy kérés ez az élettől? Angyalka ezen a lapon mindenki szeretne egy ilyet a faalá, remélem legalább a tesztelősöknek elhozod, a többieknek (így nekem is) "ráér" év elején, de tovább nem tudunk várni, már mindenkinek megszakad a szíve érte!!!!

Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


LaraKép
nagyon szorítok neked!! Most már tényleg nem kell sokat várni. Légy türelmes és semmi izgalom.
Küldök sok-sok babatapasztót Nektek ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!!

ZsebiKép
azt hiszem nekem is összedölt volna a kártyaváram, ha tegnap a helyedben lettem volna!
Én egyáltalán nem értek ezekhez a dolgokhoz, de szerintem a kiskatonákkal volt a gond és azért haltak el a megtermékenyített petécskék.
Da most már szedi a párod a Macát és minden rendben lesz legközelebbre!! Ne add fel!!!
Ha megcsinálják a lapart többet fognak tudni rólad de az egyáltalán nem azt jelenti, hogy bármi gond lenne!
Sikerülni fog, hidd el és bíztatsd a párodat is!
Nagyon drukkolok nektek!!!

Mi ma megyünk a dokihoz és remélem felírja a recepteket!
Képzeljétek, olyan jófej a menzim, hogy még mindig nem jött meg (ma vagy holnap fog). Ez a 38. cn-om, persze ccsináltam tesztet, de nem babó miatt késett, hanem azért, hogy ne veszítsek egy egész hónapot és el tudjam kezdeni a gyógyikat. Ugye milyen jófej???
Már úgy várom, hogy megtudjam a részleteket és a körülbelüli időpontokat! Remélem minden rendben van a laborvizsgálatokkal és végre belevághatunk a lombikba mi is!
Holnap elmesélek mindent!
Stella

Kép
stella9
 
 


Jó reggelt lányok!
Fegyelmezetten próbálok várakozni a 11 órás eredményemre. Már csak bő másfél óra.
Közben egy kérdés motoszkál a fejemben. Volt itt egyáltalán olyan, vagy hallottatok olyanról, hogy valakinek csupán 2 napos ET-ből, 4 sejtes babából lett terhesség?? Az még nagyon gyenge, nem?
snori
 
 


Zsebikém,
nyugodj meg! Sikerülni fog! Nekünk a lombik előtti spermakép olyan rossz volt, hogy az andrólógus prof. azt mondta, hogy ne ijedjünk meg, ha lombik napján nem lesz egyetlen kiskatona sem, mert akkor őhozzá kell menni és műtéttel a hereszövetből vesz ki egyet. Szóval jól beijedtünk. Aztán vettünk Macát és a párocskám elkezdte szedni 3*1 naponta. És 1 hónap múlva már sima ügy volt a lombik, 6 kis margarétánk volt és a maradék 4-et le is tudták fagyasztani. Pedig nagyon be voltunk tojva, hogy egy sem fog sikerülni. Higgyetek benne, biztasd a párodat! Mi meg persze bíztatunk Téged és hidd el, a jövő év eleje a Tiéd lesz.

Woodi,
úgy örülök, hogy minden rendben. Nagyon izgultam értetek. De a kis Babszem tudja, hogy nagyon jó helyen van a pocidban és még sokáig ott is akar maradni, hogy szép nagyra nőjjön.

Kriszta,
tök jó, hogy ennyit utazol. Merre jársz most?

Pildiko,
hajrá a harmadikhoz!

Nóri,
mi a helyzet?

Szép napot mindenkinek!
Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Nóri,
bocs, egyszerre írtunk. Szóval 11 körül. Mi is tűkön ültünk a telefon előtt. Most meg már fakír vagyok Kép
Mióta én itt vagyok csak 1 zebra költözött a táblicskuba, de arra nem emlékszem, hogy Woodinak hány sejtes babókat ültettek vissza. Hát nem sokat tudtam segíteni.

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Sziasztok Lányok!

Bp-i Kaális lévén bemerészkedtem ide Hozzátok. Remélem nincsenek sokan köztetek, akik hozzám hasonló tapasztalattal rendelkeznek, de ha tudtok, kérlek segítsetek.

A kérdésem az lenne, hogy missed ab. után mikor lehet illetve érdemes újrapróbálkozni? Van még 3 fagyibabám is, igaz nem olyan szépek, mint amiket visszaültettek legutóbb, de állítólag esélyesek lehetnek, ha felébrednek.

Ez volt a 3. IVF-em, 2 héte kellett kivenni a terhességet.

Nagyon köszi előre is, ha el tudtok látni jótanácsokkal.

Krisz
krisz69
 
 



Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Na, hát vegyes a hír. 1. pénteken teszik vissza, 3 napos ET
2. ICSI-vel termékenyült csak meg, ötöt szúrtak, négy baba van belőle.

Azt mondták, a többire még várni kell. Ez mi a fenét jelent?? ha eddig nem termékenyültek, eztán hogy fognak?? hát nem túl jó kilátások. Kép
Azt nem tudom, ha nem holnap kell menni, akkor az azt jelenti, hogy jól fejlődnek?
snori
 
 


NóriKép
Azt nem tudom, mit jelent, hogy csak pénteken adják vissza őket, de az szerintem nagyon jó, hogy van 4 pici babátok!!!
Légyszi, kergess el most magadtól minden negatív gondolatot!!!
Nagyon szortok értetek!
Stella

Kép
stella9
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?