Új privát üzeneted érkezett!

xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kivancsika 2011.06.04 19:31-kor.
kivancsika
Budapest
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kivancsika 2011.06.04 19:31-kor.
kivancsika
Budapest
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kivancsika 2011.06.04 19:32-kor.
kivancsika
Budapest
 
 

 
 

gil,
Botinak tegnap már 8mm volt a vesetágulat, de azt mondták, ez nem azt jelenti, hogy nő, hanem hogy esetleg máshogy fekszik, több vizelet jut vissza..., és hogy még a 8mm sem olyan nagy. Majd megkérdezem kedden a Heim Pálba, hogy lesz-e születése után valami teendőnk, ha már megyünk úgyis Lili veséjével kontrollra.

kriszta,
kérdezted még múltkor, de szerintem nem válaszoltam, hogy voltunk Lilinél is meg Levinél is szülésfelkészítőn, de az nem számít, el kell menni mindig. Most az új vezetés miatt változások is vannak, szóval jó lesz hallani. Na persze, szülni valószínű ugyanúgy kell, inkább a körítés más.

kíváncsika,
nagyon jól néz ki a te picifiad is :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kivancsika, nagyon jók a képek! :lol:

És én is voltam uh-n, aranyszívű férjemnek köszönhetően most az autóból netezhetek, hogy feltölthessem nektek a képeket :lol:
20 percig csak a gerincét láttuk, arcát belefúrta a méhlepénybe, még két karját is odatette oldalt, lábait pedig összekulcsolta :? Aztán az utolsó 5 percig sikerült rávenni, hogy kicsit megmutassa magát, arcát is és punciját :D Férjemet idézve: a legszebb hamburgert láttuk :lol:
20140901114303
 
 


Nem tudom most ide feltölteni a képeket, úgyhogy itt megnézhetitek:
http://fischerfischi.blogspot.com/
20140901114303
 
 


Brunhild,
nagyon aranyos a picilány, olyan édi kiscsajos tényleg!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Brunhild: tök cuki :)
kivancsika
Budapest
 
 


Üdv az újaknak!

Nagyon szép babák.

Én a héten voltan a védőnőnél és 3 kilót híztam eddig!

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


Köszi, Lányok! :lol: Tudom, elfogult vagyok, de szerintem olyan, mint egy játékbaba :lol:
20140901114303
 
 


Sziasztok!

Linacska
Nagyon klassz képek lettek, szépen látni Boti arcát! És tényleg iszonyú kedves volt a nő, hogy visszahívott... Tudom, hogy ez nekik némiképp "marketing fogás" is, de máshol én még nem találkoztam hasonló hozzáállással!

Brunhild
Nem csodálom, hogy párod szerint ez a legszebb hamburger :lol: Ennél egyértelműbb már nem is lehetne a helyzet!
És gyönyörű arca van a lányodnak, nem vagy elfogult :)

Gil
Unokatesómnak 3 gyerkőce van, nem szeretne többet (39 éves, a legkisebb most 10 hónapos), úgyhogy amit tudott elküldött nekem.
Csomó játékot, ruhát, bontatlan cumisüveget, és ez még csak a fele a kupacnak :) Nagyon örültem!

Kiváncsika
Mennyire gyönyörűen látszanak a vonásai, ujjacskái, nagyon szép képek!


Jövő szombaton megyünk mi is a 4D-be, remélem hasonlóan elégedett leszek.

Tegnap egész nap kint voltunk a Margitszigeten unokatesómékkel, bringóztunk (ők még sosem próbálták :)), sétáltunk több mint 4 órán keresztül. A nyakam és a fejem leégett és nagyon elfáradtam.
Estére annyira megfájdult a hátam, hogy alig bírtam felülni az ágyban...

Ma meg közös családi ebédre készülünk, úgyhogy indulok is!

Szép napot mindenkinek!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz, köszi! :) Azért ne hajszold túl magad..

Most már tudok ide is képeket feltenni:

Kép Kép Kép
20140901114303
 
 


Brunhild: Gyönyörű kislány. Nem kell ide hamburgeres kép, a vonásain egyértelműen látszik, h csaj.


Kiváncsika: De édes! Kis tündérbogyó. Épp alszik :-)

Ma kipurcantam. Tojásfestés Zétivel, sonkafőzés, ebéd, süti még a sütőben. Nagyon elég volt a napból.

Holnap megyünk anyósékhoz!!! Remélem minden rendben lesz, szorítsatok :-)

Kérdés: Kell menni kötelezően fogorvoshoz a terhesség ideje alatt? Kell a könyvbe pecsét ?Régen tudom, h kötelező volt, de most nem igazán tudom.

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


És egy kis kellemes Húsvét mindenkinek :-)
Kép

Kép

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Nagyon jók a képek!

Netty
Semmilyen vizsgálat nem kötelező, csak JAVASOLT!
Vizesedés: terhességi hormonoktól is lehet, de toxémia tünete is lehet. Vérnyomásod?

Kellemes húsvétot!

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Netty,
van hely a kiskönyvben a fogorvosi pecsétnek. Én mivel hetente jártam, megkértem, hogy nyomjon oda is egyet.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


A változatosság kedvéért most a szomszéd román család bulizik, de legalább olyan hangerővel, hogy egyáltalán nem zavaró. A nappaliban nem igazán halljuk, a hálóban igen, de szerintem füldugóval már nem fogom.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Csajok,
tudom, húsvét van, de muszáj elmondanom valamit.
Tegnap este néhány foltot vettem észre a hálóingemen, aztán néhány perccel később már teljesen bizonyos lettem benne, hogy csordogál a tejem... Tudom, hogy normális jelenség, de vajon ilyen korán is az? Utánaolvastam, mindenhol az utolsó heteket említik, illetve átlátszó előtejet. Nekem fehér volt, konkrétan tejszínű.
Tapasztalt valaki a 30. hét előtt ilyet? Akár most, akár korábbi terhességnél?

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz
Előfordul... DE... semmi összefüggésben nincs azzal, hogy lesz-e és mennyi tejed szülés után.
Egy a lényeg: nem szabad a mellett nyomogatni!!!!!

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Leo
Igen, azt tudom, hogy nem befolyásolja a későbbi tej mennyiségét.
Nyomkodni nem fogom, az tuti :)
Viszont be kell szereznem melltartóbetétet, mert eléggé beindult a dolog... :roll:

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Addisz, nekem csak pár csepp volt eddig, viszont volt az az égető, szúró, bizsergő érzés, amit a lányokkal a tejbelövelléskor tapasztaltam :roll:

És kb két napja úúúúúgy fáj a hasam, hogy nagyon. Este már betonkemény, mozdulni is alig bírok néha. És még hol van a vége?

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi: Magnézium nem segít? Akkor is nagyon fáj?

Addisz: Nekem még nem volt tejci, de barátnőmnek is ilyen korán jelentkezett.

Leo: vérnyomásom a béka segge alatt volt eddig. És az ominózus két nap óta nem volt ennyire drasztikus a vizesedés. Lehet, h valami kaja visszatartotta a vizet.

Zenta kilyukasztja a hasamat lent. Azt figyelem, mikor nyúlik ki a keze. Fájdalmasan szurkál a méhem is odalent, ő meg kaparászik. Egyre nehezebb cipelnem. Pedig holnap lesz "még" csak a 30. hét :-)

Zéti megtanult kétkeréken biciklizni :-)

És még egy idevágó Húsvéti kép:
Kép

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Zéti nagyon helyes kispasi :) Ügyes a biciklivel :)

Zsófi egy hete tanult meg, de már árkon-bokron száguld vele, nagyon komoly, én azt hittem, több idő kell ahhoz, hogy vagány legyen, hát nem :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Ja, és nem, magnézium sem segít :( Ráadásul holnap jön a festő, az emeleti cuccaink már szanaszét, két napig a nappaliban fogunk lakni mind a négyen, remek lesz :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


addisz,
nekem is előfordult már ilyen korán tej, aztán a végén mégsem voltam eleresztve.

Ügyesek a gyerkőcök a kétkerekűzéssel. Lilinek ma tojt a nyuszi egy nagyobb bicajt (szegény nyuszi :lol: ), de azt nézem, hogy szerintem ahhoz lassan megy, hogy kétkerekűzni lehessen. Ahhoz kell némi sebesség, nem?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


linacska, de, Zsófi akkor érzett rá, mikor ott kiabáltunk futva mellette, hogy tekerd, tekerd, tekerd :lol: Bár ő pótkerékkel nagyon gyorsan ment, de kétkeréken először lassan próbálta, na úgy nem is ment :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi
Haskeményedés :cry:
Nagy adag magnézium nem használ? 3-4x500-1000mg?
Akkor viszont én adnék valami egyéb, izomlazító hatású szert. És javasolnám, hogy a lehetőségekhez mérten, minél többet pihenjél!
Többedik terhesség, hamarabb nyilhat a méhszáj... és még azért csak a 31. hétben jársz...
(megpróbálhatsz egy felest, vagy 1-2 dl bort, vagy valami szeszt benyomni... az alkohol is izomlazító hatású)

Netty
Kiskacsa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Leo, az alkoholos tanácsod tetszik a legjobban :lol:

Hát igen, azért félek amúgy, mert Fruzsinál a 29. héttől kellett feküdnöm meg gyógyzert szednem, így esélyem is van rá megint. Na de pihenek, amennyit tudok, Fruzsi is picit többet lesz csanában, így heti két szabad délelőttöm lesz, majd kihasználom :)

Most 3x2 MagneB6-ot szedek (tudom, hogy van erősebb magnézium is, de kaptunk rengeteg Magneb6-ot, így először ezt eszem meg).

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Ja, és köszi :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


MagneB6-ban hangya f.nyi magnézium van. :?
Akár 4x2-3 is szedhető belőle...

http://magnosolv.hu/magnezium_keszitmen ... asonlitasa

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


hűűűű, olyan sokat is szedhetek belőle?

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Nagyon kicsi a Mg-tartalma...
Ha a Mg-citrátból adhatunk 3-4x 1000mg-t, akkor a MagneB6-ból mennyi kell :?

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Netty
Nagyon szép páros vagytok :wink: Először nem tudtam, mitől húsvéti a kép, de aztán felfedeztem a harmadik szereplőt :lol:

Panndi
Mikor mész legközelebb dokihoz? Ő szokta nézni a méhszájadat, ugye? Gondolom a lakásfestés és utómunkái nem éppen a legpihenősebb időszak, de azért ne strapáld túl magad!

Linacska
Mikor Luca 12-esről 16-os bicajra váltott, akkor iszonyú béna volt pótkerékkel, csigatempóban tekert és ordított, hogy ez neki nem megy, szedjük le a pótkereket. Először nem akartuk, mert még nem volt 4 éves, de addig erősködött, hogy apa leszerelte. Onnantól úgy repesztett vele, hogy folyton futni kellett utána! :) Szóval szerintem tegyetek egy próbát, lehet, hogy pótkerékkel nem tud olyan gyorsan menni Lili.


Nem akarok holnap dolgozniiiiii... :evil:

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Nekem akváriumos hintám van eladó, ha valakit érdekel írjon.
Ittmegtekinthető:
http://www.jofogas.hu/tolna?ca=17_a&md= ... a&cg=0&w=1
anitram001
Gyönk
 
 


sziasztok!
Nálunk szerencsére mindenkivel minden rendben.
Még kb hat hetet kell dolgoznom.
"lakásfelújítás" nálunk május-június hó folyamán várható
Ma voltam vérvételen -vas ellenőrzés miatt. Holnap estére lesz eredmény. Ha még mindig nem javult, akkor jön az intravénás injekció (ferrlecit)

Leo!
Az általad ajánlott Magnosolv granulátumból mennyit szabad naponta bevenni?
köszi
K

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


Kriszti: nálunk nem tart Magnosolvot a gyógyszertár. Remélem te be tudod szerezni.
Milyen vaskészítményt szedsz? Az intravénástól is szorulásos az ember vajon? Én a Neo Ferro Folgammát szedem, de csak 3 naponta, ami gáz. Így is bőgtem már kínomban a wcn tegnap:-(

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Netti!
Én Neo ferro Folgamát szedtem 2*1-et, utána mikor a mellett romlott az eredményem akkor Maltofer Folt 3*1-et egy hónapig (most járt le kb) A WC-s stori sajnos ismerős is muszály volt néha csalni egy kicsit.
A vénás dolgot akkor is kaptam amikor Esztit vártam, nem emlészem eme mellékhatására, de már régen volt

Magnosolvot én tudtam venni nálunk a gyógyszertárban, így ha szükséges azt szedem

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


ja és a barátnőm hozott nekem rágható vastablettát is -azt hiszem amway-s

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


És mindegyik vas ennyire fog? Mit tapasztaltál?

3*1? hol a te vasad? a béka segge alatt? Csoda, h talpon vagy. Kíváncsi vagyok az eredményre holnap.

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Sajnos szerintem mindegyik vas fog és színez.
az én vasam a béka segge alatt van konkrétan és ehhez még jön egy alacsony vérnyomás is
De sohasem volt jó a a vasam, a terhesség csak fokozza (csökkenti)
pillanat előveszem a leleteimet és írom

2010.12.29.- Hemoglobin 116, ide az van írva hogy jó tartomány 120-160

2011.03.24 Hemoglobin 95, ide az van írva hogy jó tartomány 120-160

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


Luca, de szokott nézni méhszájat, de jó volt a múltkor, 2000-es volt.

Én maltoffert szedek, engem nem fog :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi
Gondolom a Lucás hozzászólást nekem írtad :lol: :lol:

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


addisz: :lol: Bocs, igen, Neked :lol: Mostanában nagyon "terhes" agyam van :oops:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Nagyon-nagyon jók az uh képek! Egészen hihetetlen, mennyire kivehetők már a babácskák vonásai!

Addisz, de jó lehet ennyi babacuccot "megörökölni" :) Előtej ügyben semmi okosat nem tudok mondani, nekem nem volt ilyen tapasztalatom.

Netty, Zéti olyan nagyfiú már! És nagyon szépek vagytok a közös képen!

Én Ferrograd Folic-ot szedek vaskészítmény gyanánt, állítólag jobban felszívódik, mint némely másik, és gondom sincs vele.

Nálunk az elmúlt 3 nap takarítással és bútorszereléssel telt, teljesen kipurcantam. Tegnap délután 4-kor már muszáj volt lepihennem, és egész egyszerűen elaludtam. És közben azt érzem, hogy annyi a teendő, hogy sosem végzünk semmivel. :(

Pár napja megkérdeztem anyukámat, hogy ha éjszaka indulna be a szülés, felhívhatnánk-e őket, hogy átjöjjenek vigyázni a lányokra. Legnagyobb megdöbbenésemre eléggé negatívan reagált, és közölte, hogy nem szívesen. :shock: Most teljesen tanácstalan vagyok, eddig abban bíztam, hogy ők be tudnak segíteni, de így nem akarom erőltetni...

anabique
Budapest
 
 


ana :( És miért nem szívesen? Ez azért olyan fura... :(

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


ana :( És miért nem szívesen? Ez azért olyan fura... :(

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Nem igazán tudom... Annyira rosszulesett a válasz, hogy nem is igazán firtattam a kérdést tovább.

Íme egy mai pocifotó.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anabique 2011.06.14 14:24-kor.

anabique
Budapest
 
 


ana, érdekes :(

Jó sokat nőtt a pocid :) Szép!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


ana!
Jaj tényleg rosszul eshetett!
Nálunk az anyósommal és az apukámékkal is beszéltünk a dolgoról. Bármelyikük szívesen jön vigyázni Esztire. Bár inkább magunkkal bisszük (ha sürgősen kell menni) és ott átveszik. Mert mi ugyebár Pesterzsébeten lakunk a Szent Imrébe kell menni a Tétényi útra. A nagyszülők pedig Palotáról illetve Gödről jönnének.

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


Sziasztok!

Röviden, mert még mindig nem vagyok otthon. Nekem az elmúlt napokban nem keményedett a hasam, örültem is nagyon, és úgy érzem, a viszereiem is visszahúzodtak átmenetileg (holnapig?), mivel az utóbbi 3 napban (anyuméknál)nem ácsorogtam, nem járkáltam, nem eröltettem meg magam.. Na de ki tud egész nap ülni vagy feküdni??? Viszont ma már a második adag Magnosolvot vettem be :?, mert nagyon kemény a hasam, mintha köveket hordanék benne :( Pedig ma sem csináltam semmit , még előttem van kb 3 óra autókázás ...
Magnosolv-ból Leo szerint napi hármat is be lehet venni, nálam eddig 2 elég volt, de lehet m a harmadikat is be kell még vegyem. De, amióta ezt szedem, nincsenek gondjaim a székrekedéssel :) Tudományosan nincs rá bizonyítékom, de a kettő egybeesik, úgyhogy csak ez lehet a magyarázat.. Úgyhogy szeretettel ajánlom nektek :lol:
20140901114303
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?