Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A napokban kaptam ha valakit érdekel töltse le és mentse el. Vannak benne érdekes dolgok szerintem, ápr. 20.-ig lehet letölteni.

http://oriasmail.citromail.hu/dl/?tid=283b9da4c564cfbc47621aa9ffb8c2ea0

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Jaj, jaj, lemaradtam!

Rani drága, nagy gratula a kis pöttömhöz. Kívánom, hogy szép, nyugodt terhességed legyen. Boldog babavárást kívánok ismét! :wink: :D

Nani, Izának hihetetlen szép szemei vannak. Az a szín! Bámulatos!

Lili, ezek a tünetek tipikus fogzási tünetek. Szegény Domi. :( Kitartás!

Baba, Fannika mosolya irtó cuki. :D

skrisz72
 
 


Minden baba szépséges, Ranikám, neked külön grat itt is!!!
Majd mesélek, ha lement a diliház, meghalni sincs időm.
vovanda
 
 

 
 

Sziasztok!

Nagyon köszönöm a gartulációkat!!!

Vanda hogy van apud?

Lili aranyos vagy, hogy lánykát írtál!! :lol:

Nani igazából nekem mindegy.
Persze nem mondom, hogy nem próbálnám kis gumizgatni egy csajszi haját!
Mivel ő tényleg meglepetés csodababa így nekem mindegy, ő jönni akart.

Lányok nincs bedurranva a cicim egyáltalán.
Szerintetek ez baj?
Ma nem is voltam annyira rosszul, kicsit aggódom! :roll:

Szult valaki a Sz. Imrébe?

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani:

Szerintem ne izgulj én Grétivel így voltam hol fájt a cicim de nagyon meg fáradékony voltam majd másnap minden tünet elmúlt. jött a pánik majd megint jött a cicifeszülés és minden más beleértve a hányingert is. Szóval nó para!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Rani!
Köszi, jobban mint én. :?
vovanda
 
 


Rani,
ne izgulj, én rendesen minden órában nyomkodtam a ciciket, hogy érzékenyek e. Hát nem! És volt mikor jobban voltam. Na ekkor para volt. :lol: szóval nyugi és emlékezz Milánra. Persze remélem szeptemberben októberben jövök én is ilyen tünetekkel. Kérelek majd oszd az észt nekem! :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Rani, én a szt.Imrében szültem .NAgyon szuper kórház!Tényleg!
( kiváló orvosom és szülésznőm volt)
Cici: nekem egyáltalán nem volt "bedurranva", szerintem nincs jelentősége. És tudod,minden terhesség más!

Izukám simán vette a tegnapi szurit, semmi láz, semmi rosszkedv. fasza kiscsaj! :wink: :lol: imádom.

Krisz, hát igen, apukájának és anyósomnak is ilyen csodás kék szeme van. ( bár én barnaszempárti vagyok :) )
nani72
 
 


Hihetetlen, de nálunk mindig történik valami.
Apukámat ma vitték kórházba, holnap műtik a veséjét. Ráadásul hónapok óta köhög, fullad, így a műtét is veszélyes, de kell!!

Tegnap hívott apu, hogy a bátyám fia (22 éves), aki a szívem csücske motorbalesetet szenvedett. Rohammentő vitte a kórházba. Egy fának csapódott. Szerencsére nem vesztette el az eszméletét, volt térerő ott, ahol feküdt (kiderült, hogy amikor keresték, több helyen térerő sem volt), és hogy nem merült és nem tört össze a telefonja, így fel tudta aput hívni, hogy menjenek és keressék meg a mezőn..azt sem tudták, hol van. A lépe megrepedt, tele volt a hasa vérrel, súlyos belső vérzése volt, megműtötték. Eltávolították a lépét. Egyenlőre ennyit tudunk, de még kellenek vizsgálatok, mert pl. a váll/lapocka körül is van valami gond. Ha nem tudott volna telefonálni, már nem élne...A szívem megszakad érte...Imádom, mióta csak megszületett és majd megőrülök, hogy 200 km-re van tőlem és nem tudok segíteni rajta.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Jajj Istenem.... jobbulást mindenkinek!!!!!!

Nani!
Kiscsajszid gyönyörüséges :lol: és ne gyömöszöld a 65cm-es babádat 62-es ruhákba :P :P :P

Rani!
Nyugi minden rendben van, ott figyel a kis nunisod :lol:

Lili!
Domikának sok fogfájáselüző puszik!!!

Vanda!
Apukádnak jobbulást!

Mi se vagyunk a toppon, éjjel olyan visítva ébredt Kornél, mintha nyúznák, bizti a foga, nem tudott vissza aludni csak ordított.Adtam neki panadolt attól jobban lett.Kicsit taknyos is lett mára és fosi is volt...Ma vettem neki borostyánkő nyakláncot, háááát nemtom kinek mi a tapasztalata, tényleg segít???

KépKép

Kép
keny
 
 


Baba!
Jobbulást!
vovanda
 
 


Baba,
jobbulást! Óriási szerencséje volt, hogy tudott telefonálni és megtalálták.
Én már most frászt kapok, ha arra gondolok, hogy egyszer majd Domit is hagynom kell, hogy a maga útját járja.

Rani,
hogy vagy?

Keny,
tuti jön a foga Kornél babának. Dominak van lánca, már megszokta, mindig rajta van. 3 hónapos korában vettük neki. Nem tudom milyen lenne, ha nem lenne rajta, de az tuti, hogy van pár ismerősöm akiknek nincs, és nagyon szenvednek a babák. Na most ebbe bele lehet magyarázni mindent, mert van akinek haszál van akinek nem. Na ezzel jó sokat segítettem. :? ahogy visszagondolok, 1-2 napig volt nyűgös de utána már ki is bújt a foga, volt hogy csak azt láttam, hogy már ott is egy fogacska és semmi előjel nem volt.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Keny, tuti, hogy a foga!100%!Puszi+simi neki.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Lili és többiek köszi a kérdést hol jobban hol rosszabbul.
Köszönöm a megnyugtatásokat.
Holnap megint UH.
Nagyon figyel a dokibácsi.

Vanda örülök, hogy apud jobban van azt nem hogy te meg nem.
Néha olyan mintha rajtam is egy "vonat" ment volna át.

Nani kéne infó a dokidról és szülésznődről.
Én is ott szültem, de orvost keresek másikat és lehet hogy szülésznőt is.
Jöhet privibe az infó.(ha lehet árakról is)


Baba sajnálom apudat, gondolok rá holnap.
Azta motorbaleset nem semmi (7 évig motoroztam).
Ilyenkor mindíg van egy fa vagy egy oszlop vagy ilyesmi sajna. :roll:
Szerencse akkor a térerő!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Baba:

Apukádnak mennek a drukkok, baleset nem semmi de jó hogy van mobiltelefon.

Rani:

Tuti rendben van minden ne izgulj, mondom én azt ha odakerülök itt fogok nektek parázni folyton.

Keny:

Biztos a foga jön Kornélnak, kitartást.

Nani:

Én is kérhetek infót az orvosról és a szülésznőröl? Dorka ajánlott egy jó orvost de ha ő nem tud fogadni kéne egy tartalék.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Baba: tesódnak jobbulást, veszélyes üzem a motorozás. És nagyon ügyi volt, hogy telefonált és észnél volt utána. A védőszentje vigyázott rá. Hála az Égnek!

Rani: minden okés lesz, ne aggódj! Ez most nem stimus terhesség, ezért nincsenek olyan erős érzéseid (szerintem....). De ettől még frankó minden odabent:)

Nálunk 10. fog is kibújt, most csak kis hőemelkedés van és csúnya popsi. De ez volt eddig a legvidámabb fogzás:)
Vendég
 


Pár kép:
Első legó építményem :
Kép
Babázok:
Kép
Ringatón:
Kép
Játszóréten: :-)
Kép
Mit is csináljak ???
Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Dorka:

Gratula a 10. fogacskához, nagyon sok fogatok van. Nekünk 12 van de még mindíg jön a 4 szemfog és ma reggel óta állandóan rágja az ujját hátul. Persze meg nem nézhetem, mert megy apának panaszra: szólj rá apa, anya pikkál.




:D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó, hát ne pikkáld!:))
Jujj, mi van a szobájában:)))))))))))))))


Twist: tesóm fia, de no probl. Egyébként kicsit már jobban van, de a vállával később foglalkoznak, így passz, h. ott mi van...

Mindenkinek köszönöm az együttérzést, már jobb...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Baba:

2 perc alatt fel tud robbanni a szobája, eleinte lelkesen pakoltam folyamatosan. De már nem csak ha elmegyünk itthonról vagy délbe alvás előtt meg este. Néha ha kérem segít is pakolni de persze 1-2 dolgot elrak és ennyi de ezért is megszoktam dicsérni és nagyon büszke magára, hogy Gréti kapolt :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Baba, együttérzek veled. Gyógyuljanak meg mielőbb mindketten a családotokban.
( nekem is szívem csücske a bátyám fia, hasonlóképp,mint neked, azt hiszem én is kikészülnék, ha baj érné.)

Nikó, ez a szoba! :lol: cuki a kicsid! a hajszínét meg imádom. :)

Keny-Kornélnak fogfájás-űzés!!!! Veszel végül borostyánt?

Már én is jobban vagyok, a lábujjaimmal már "érzek", a térdem/lábszáram még nem 100-as, de javul.
Tegnap ültettem muskátlit, mindig megfogadom, hogy jövőre más virág lesz az erkélyen, aztán csak a muskátli nyer. :D
nani72
 
 


Baba,
apukádnak drukkolok!

Keny,
na most volt tapasztalat fogzás ügyben. :? Éjfélkor felkelt Domi sírva és 4 órakor aludt vissza, de már fél 6-kor ismét kelt. most aludt vissza. Kész vagyok és holnap latin vizsga. :twisted:

Nikó,
jaj de cuki Grétike!!! :lol:

Dorka,
gratu a 10. fogacskához!

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Aput elaltatták, majd elromlott a műszer, amivel operáltak volna, így csak egy altatás volt. Hetek, vagy hónapok múlva kap új időpontot, még nem tudni. Ez már a 2. elmaradt műtét volt, Messze a kórház és tök sokszor rángatták már be a műtétek előtti vizsgálatokhoz+veszélyes altatni a magas vérnyomása, kora és a fulladása miatt. Frankó:(((

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, ezt nem nagyon értem, ha most elvégezték volna a műtétet, akkor miért kell újra új időpontért várni??? Nem értem... :?

Lili, ügyeskedj latinból! drukk!

Ma zserbót sütök, készülök a húsvétra.
nani72
 
 


Elaltatták, de elromlott a műszer, amivel műtötték volna és sok idő, mire megjavítják.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba:

Sajnálom ami apukáddal történt elszomorító, hogy csak úgy rángatják az embert ide-oda egy műtét azért nem kis dolog.

Én de. elvittem Grétit mamázni 12:30-ra hozták haza. Aranyos volt mert mondtam neki: hiányoztál ám anyának tudod? erre mondta: ahha nagyon anya.

Addig takarítottam, bevásároltam és az autót is kitakarítottam.
Du. leviszem a dunához kavicsot dobálni így megint felveheti a kedven gumicsizmáját.
Még 1-2 dolog kell húsvétra és megvagyok.
Mi holnap elmegyünk tesómékhoz Grétával és csak szombaton jövünk haza. Apa kap egy kis szabadnapot.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Baba, sajnálom ezt a sok balszerencsét, ami a családoddal történt:( Ez a műtét elmarad, mert elromlik a műszer - dolog is nagyon gáz. Mást nem tudok mondani, de sajnálom. Jaj, bocsi a tévesztés miatt. De legalább igyekeztem :wink:

Dorcinak, most láttam tisztába tevés közben, amikor üvöltött, hogy felül is kint van már az egyik rágófoga, tehát 11 fogacskánál tartunk, csak eddig nem engedte, hogy megnézzem.

Keny, drukk, hogy a fogfájás elmúljon Kornélkának. Amint kint a csücske, már nem is fáj nekik, úgy tapasztaltam.

Nikó: Nagyon aranyos Gréti, hogy ilyen dumája van:) Ne pikkáld:)))
A szemfog mikor jön? Mikor várható? És nagyon szenvedős az is?

Lili: hogy állsz fogyival? Megy a privi!
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Baba!
Ezt már el sem hiszem, ennyi carságot....

Nikó!
Gréti édes, és a szobája nagyon durva :lol:

Dorka!
Húúú micsoda fogzás, nem semmi.(én is diétázom pont 4 hete, már 2,5 kg-ot fogytam, és majdnem minden nap tornázom Rékára)

Rani!
Mizu kismami???

Lili!
Fúúú ez durva, de sajnálom, kitartás!!!

Nálunk képzeljétek el bejött a nyaklánc, el se hiszem, 4 napja van Kornél nyakába, 3 éjszaka és egyszer sem ébredt fel!!!Sőt cumi se kell neki kiköpi :lol:

Lois!
Hol bújkálsz?

És a többiek????

Itt a babám egy foga :lol: :

Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny: húúúú, de szép egy fogú babuci!:) Kispasid irtó helyes srác már most is:)

Baba: mi újság azóta?

Rani: mizi veled és a kis pocaklakóval?

Én csak azt szeretném mesélni, hogy elkezdtünk játszótérre járni és tök jóóóóó! Már homokozó készletet kellet ma venni Dorcinak és szépen tanul a többiektől. Hihetetlen milyen hamar barátkoznak a babák, mintha ezer éve ismernék egymást:)

Nagyon Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Hááát köszi meg vagyok.
Épp, hogy élek.
Alíg tudok enni és inni.(-4kg)
Elég carul vagyok.
Milán már jobban csak azért még nyüszi.
Kedden megyünk megint UH-ra.
Jó lenne túl lenni ezen az időszakon, mert igen csak nehezen birom. :roll:

Gratulálok Dorka fogacskájához!!
Nekünk csak 4 van 3-om hónapja nem nőt egy se.
Talán most jön a két felső metsző, mintha azzal szenvednénk.


Lányok a kismotort mikortól tudják használni a gyerkőcök? :roll:

Ja és kérmék segítséget.
Ki mit mond szerintetek kell majd testvérbabakocsi?
Milán nem lesz még 2 éves se. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Biztos, hogy kelleni fog. Mehet a mei-tai+sima kocsi is, de az nem mindig működik. Peg Perego Aria Twint merem meleg szívvel ajánlani, pihe könnyű, jól irányítható (mi most ilyennel járunk). Bármilyet is veszel, nagyon nézd meg, hogy hova kell vele beférned (centizd le még a bolt ajtaját is), és nézd meg a súlyát, mert ezek azért elég nehéz járgányok (az Aria Twin 9 és fél kiló), plusz két gyerek.
vovanda
 
 


Lois is itt :oops: :oops: :roll: :roll:

Baba!
Szomorúan olvastam mennyire rájár a családodra a rúd, remélem most már jobb idők jönnek :)

Vanda!
Vonat??? :shock: :shock: :shock: Jesszus, hát ezt meg hogy csinálta?? Már bocsi a firtatásért :oops:

Rani!
Jobbulást :wink:
BBC-nek van egy nagyon pofás tesókocsija, egyes kocsivá átalakítható, nekem nagyon tetszik, de lehet csak nekem és amúgy béna :oops:

Keny!

Kornél annyira cépséges, nagyon bejövős nekem :oops: :oops: :) :) :)

Nikó!
Gréti csudszép még mindig, ez a vörös haj eszméletlen :D

Nani!
Izától a szavam is elállt, nem kicsit gyönyörűséges 8)

Bocsi, még írnék másoknak is, de vár a meló, most csak kicsit csapongtam :oops: :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Rani,

az én lányom 1,5 éves se volt, amikor már nem lehetett beleültetni a babakocsiba, azóta se ült benne egyszer se, sétál. A keresztlányom még 3 évesen is igényelte, gyerekfüggő.
Nézd meg a buggypod-ot, szerintem a legoptimálisabb megoldás. Itthon viszont nem nagyon lehet kapni. A legolcsóbb megoldás meg talán az ülős testvérfellépő.
Buggypod:
http://www.armutato.hu/?action=product&productId=204397
http://www.buggypod.com/

Motorral a lányom 11 hós kora óta hasít. :D
20140901102739
 
 


Sziasztok!

Köszönöm lányok a sok tippet megnézem mind.
Az tuti, hogy kocsit csak a leges legvégén akarok venni, épp ezért amit Hajni te is írtál, nem tudom Milán mennyire lesz még kocsis!(húúú ez elég furán hangzik így!!! :lol: )

Keny Kornél imádnivaló ezzel az egy kis fogacskával! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Nikó: Grétiről teljesen jók a fotók:) A Ringatós fotón is ari, ahogy kézenfogva ácsorognak a másik kislánnyal, a legós építménye is ügyes és nagyon ügyesen homokozik:) Édes még mindig:) Egyébként Dorci is így szokott homokozni, hogy feltartja a kezeit, nehogy koszos legyen, a végén pedig már fetreng is benne.)
(Most kapott kicsi és nagy homokozó készletet is és gyönyörű nyuszis járgány a nagyszüleitől. Alig bírtam lefektetni, úgy felpörgött a sok klassz új játéktól):))
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk!
Anikó és Gréti!

Dorka:

Nagyon édes lehet Dorci , köszi a dicséretet . Érdekes, hogy imád homokozni de közben folyton takarítja a ruháját a kezeit.

Keny:

Kornél nagyon cuki és az az 1 fogacska. Meg lehet zabálni. :D

Nani, Lili, Lois:
nektek is köszi a dicséretet Gréti nevébe is. Hízik is a májam ilyenkor.

Rani:

Nem nagyon tudok segíteni a babakocsi témába de majd megkérdezek 1-2 anyukát a ringatón.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok a sehgítségeket!
Úgy gondolom, úgy is csak az utcsó pillanatba vennénk kocsit de már jobb most nézelődni.
Megmutatom mi mit néztünk.
Azt gondolom veszek 50E Ft körül egyet ha más nem fél év múlva eladom ahogy néztem kb 35E FT ért lehetne abból meg veszek akkor majd egy sima dönthető sportot.(autósülésnek akkor meg már jó lesz a Concord ülés, addig meg lövök egy ordozót valakitől.)
Ez a terv.
Ha más nem csomagokat jó lesz beletenni a babakocsiba. :lol:

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, nagyon szép ez a testvérbabakocsi!
Tényleg, meddig babakocsiznak a gyerekek? Kiscsajom most jól elvan az esernyő babakocsiban, gondolom, úgy 2 éves korig tuti a dolog...

Jobban vagy már Rani?

Különben épp azon gondolkodtam, hogy amúgy nekünk is mindenből kettő kell, pedig csak egy gyerek van:) Apa és anya kocsijába is kell egy-egy gyerekülés (most rendeltünk egy tuti jót, mert ingyenes a kiszállítás). Kiságyból 3 kell (2 nagymamához és egy itthonra). Babakocsiból is 3 db van, ugyanezért. stb. Több kell mindenből...
Vendég
 


Dokra köszi!

Igen amúgy nekünk is több van mindenből szinte.
Babakocsira én is 2 év körülig gondoltam, így nekünk tuti jól jön a testvérkocsi ha rövid időre is.
Bele se merek gondolni amúgy mennyi cucc kell még azért.

Kép

Kép
raniko
 
 


sziasztok,

Hogy telt az ünnep csajok?

Én vacakul vagyok, a nap 20 óráját ágyban töltöm Izával. :? car a derekam, nem hogy javulna....carakszik.Amennyit csak tudok pihenek, csak a kötelező dolgokat csinálom-ha egyedül vagyok a kicsivel,párom segít be. Remélem pár nap múlva vége lesz ennek az állapotnak.
nani72
 
 


Sziasztok!

Nani:

sajnálom, hogy nem vagy jól , nagyon rossz lehet a derék fájás még jó, hogy Iza ilyen pici és elvan az ágyba.

Én sem vagyok v.mi jól megint megfájdult a torkom levegőt nem kapok az orromon. Totál ki vagyok ez miatt, hogy hetente kapom vissza a bacikat. :cry: :cry:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó: üdv néked, nátha-tesóm!:)
Én is még elhasználom a napi 100-as hapcit. De vettünk végre 3 hét után orrsprayt és az nagyon szépen segít. Rinathiolt vettem. Első nap szépen hatott, de most már nem annyira érzem. A torkom nekem is megint elkezdett fájni, már uncsi.
Szegény lányom sem javul, folyamatosan köhög, még mindig nem tudtuk beadatni neki a 15 hós oltást emiatt. Már elegem van:(
Vendég
 


Sziasztok ti kis taknyosok!! :lol:
Mindenkinek gyógyulást kívánok.

Mi szerencsére jobban vagyunk kopp kopp!
Nekem a légcső gyulladásom elmúlóba, Milán meg nem lázas 5 napja.

Ma voltunk dokinál és minden rendbe van! :D
Bejelentkeztem a Géndiagmosztikába is, szerencsére még volt időpont!!!

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Gyors bejel.: Rani: szupi, grt!!!

Nani: joblást!

Többiek: pussz, majd jövök

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rani: kislánynak látszik a manócskád:) Puszi!!!
Mikorra kaptál időpontot? Több hét múlva, vagy hogy van ez mostanában?

Nani: szegénykém, a derékfájás nagyon gáz. Mit használsz rá? Kenegeted, vagy gyógyszert?
Vendég
 


Köszi lányok!

Dorka remélem így lesz!! :wink:
Ha fiu az se rossz abba már úgy is belejöttem. :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, nekem a stimu ellenére semmi bajom nem volt a terhesség alatt. Semmi rosszullét, és egy darab cicifeszülés sem volt. Csak a vége felé nőtt egy kosarat. :wink:

Baba, nem semmi ami a családodban történt! :shock: Én is lepadlóztam volna. Rengeteg motorbaleset van ilyenkor, ma is volt egy a Váci úton. Jó lenne, ha visszavennének picit a fiatalos lendületből.... Ami apuddal történt, az meg felháborító. Ilyet még nem is hallottam, hogy bedögöljön egy gép, amivel műteni kell. Ennyit a klassz kis kórházi helyzetről.... no comment :? Jobbulást mindenkinek!

skrisz72
 
 


sziasztok,

Rani, gyönyörűséges az uh képetek! :)

Minden náthásnak javulást!
Engem elkerül(t) a nátha/influenza, már vagy 1 éve még az orrom se folyt....a terhesség alatt se voltam náthás.
nem úgy most! Most meg minden car jön. Gyógyszert kapok a derekamra (izületi gyulladás elleni tabletta,fájd.csill.),és B-vitamint az idegekre. Krémezni nem kell, mert a fő gyulladás a csípő és keresztcsont közti izületen van, oda nem ér el a krém hatása.
Egyik napom jobb, másik rosszabb.Nehezen javul, de bizakodó vagyok, el fog múlni és kész! :wink:
nani72
 
 


Nanikám, sajnálom.... car lehet.... :(

skrisz72
 
 


Nani nagyon sajnálom.
Remélem mihamarabb túl leszel rajta.

Skrisz micsoda mázlista.
Nekem a cicifeszülésen kívül minden van.
Szédülés, hányaingen stb.
Tuti szerintem megin kukacos a drága ugyan azt kívánom mint Milánnál annó. :roll: :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: