Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!
Remélem még emlékeztek rám.....:)
Vissza mentem a régi nőgyógyászomhoz (mert ugye az a mostani doki egyből megakart műteni hogy lehessen babám)
De szerencsére ő nagyon megértő volt és a műtétet teljesen elutasította főleg hogy még semmilyen gyógyszerrel nem próbálkoztam....elküldött hormonvizsgálatra meg cukorterhelésre amiből az jött le hogy magas az inzulinom és a tesztoszteron is.....erre kaptam metformint 500mg 10 napig utána 850mg 30 napig..... nagyon remélem hogy jó lesz ez mert nagyon sok nőnek ez segített....már 6napja szedem.....nektek mennyi idő kellett hogy sikerült a metforminnal a baba????
julicha
Sopron
 
 


Meli, gratulálok a szépséges kislányotokhoz!

Princzike, Adél milyen nagy lány lett. Nagyon csini csaj. :wink:
franci
 
 


Meli, dönöjűűű a kicsi csodalány!!!! 8) 8) 8)

Julicha, nekem 6 hónap met kellett :)

Kép
xtina75
 
 

 
 

Meli!

Gyönyörű ,csodás kislány! Gratulálok!!!!! :D :D :D :D :D :D

Kép
mók
 
 


meli: A szopi nekünk is így sikerült, de a lényeg hogy van tejed. Barbus is kapott fagyasztott tejet is és utána meg tápszert. Gyönyörű kislány.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Meli,

gratulálok, csodaszép kislány! Az összeszokás pedig idő, én még hetek múlva is ámultam, hogy itt egy baba.

Kép
gota79
 
 


Sziasztok!
Régen jártam erre, remélem még van, aki emlékszik rám.
IR-re metet szedek 2010. februártól, ami rögtön csinált pé-t. Most voltam tegnap terhelésen, még várom az eredményt. A 2010. októberi eredményem katasztrofális lett, a decemberi már tűrhető... Azt mondta VV, hogy nálam valószínűleg lassabban állnak helyre a dolgok.
Mivel magas FSH-t mértünk már párszor, ezért a doktornő ajánlotta, hogy vegyem fel nőgyógyásszal a kapcsolatot, hátha kell vmilyen rásegítés a dolgokra... Nyíregyházán élek, de itt nagyon nem voltam elégedett a nőgyógyászokkal, ezért Debrecenben kerestem egyet, akivel elsőre elégedett vagyok. Ő clostyt, illetve inszemet javasolt, ha a férjem eredményei rendben lesznek... 2 hét múlva kaptunk időpontot a vizsgálatra. Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de a dokim nem említette az átjárhatóságit, de én úgy vagyok vele, hogy inszem előtt azért csak megcsináltatnám... Szerintetek? Bár egyelőre még nem járunk itt, csak várjuk majd a férjem eredményeit, illetve az én 3. cn-i hormonjaimat, szóval lehet, hogy ő is ezt tartja logikus lépésnek... csak szeretnék előre tájékozódni...
Illetve: másik kérdésem: van köztetek olyan akinek clostyval vagy inszemmel sikerült? Julcsi, Luczus rátok emlékszem. Mit javasoltok? Vmi vizsgálat? Illetve bármi, ami segíthet, azt szívesen veszem.
Köszönöm

chrissy81
 
 


chrissy: Az én dokim a clostyval csak terminált együttlétet javasolt, de nekem már akkor is csinált átjárhatóságit, mert azt mondta, hogy minek húzzuk az időt, ha esetleg el vannak záródva. Szóval szerintem kérdezz rá. Nekem is inszemmel sikerült Barbus, igaz hogy a 4. lett a sikeres. Nekem a meddőségiben hormonokat, nőgyógyászati vizsgálatokat, hepatitiszt, aidset nézettek az ÁNTSZ-nél és nekem már volt hsg-m és IR kezelés már előtte. Ha jól emlékszem ennyi volt. Nekem 3 clostys hónapom volt, de nem vált be. De mindenki másképp működik.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Meli
Gyönyörűek vagytok!!! :o)
Szopi miatt ne izgulj, mert csak annál rosszabb. Én is paráztam, hogy lesz-e elég, de ittam jó kis tejcsináló teát és beindult. Persze az elején ki kellett egészíteni tápszerrel. Nem lesz semmi gond!!! :o)

Franci
Köszönjük :o)

Kép

Kép
princzike
 
 


Na...
úgy döntöttem, hogy jövő héttől indul újra a diétám. Bevallom ezt a hetet elmismásolom most már :o) Még bűnözök ezerrel :o)

Kép

Kép
princzike
 
 


Chrissy,

nekem 3. clostis hónap utáni sima hónapban jött össze Rebeka spontán.
Kikhez jártál? jöhet priviben is.

Kép
gota79
 
 


Jé, Rebekának most volt a szülinapja! Isten éltesse! Írtam privit.
Neked ki volt a dokid? Jöhet privibe is.

chrissy81
 
 


Meli nagyon édes Lelle!

Gota Boldog 1. Szülinapot Rebekának.

3 hét után végre meglettek az eredményeim. Azt hiszem örülhetek, de azért van benne 1-2 dolog, ami nem tetszik. Pl
Prolaktin: arra nov-ben szedtem Bromot, azért lett 86 dec-ben. Lehet, megint kellene?
TSH több lett.
Teszto még mindig határ felett.
Kortizol nem számít magasnak? Igaz ideges voltam előtte 1 kicsit, mert 7órás vv 7.30kor kezdődött és kb 5en mentek be előttem.

LH: 8,86 előtte 13,76 azelőtt 11,51
FSH: 6,63 előtte 9,88 (closti miatt) azelőtt 6,62
TSH: 2,68 előtte 2,15 azelőtt 2,31
Prolaktin: 223,3 előtte 86,26 (Bromotol lett ilyen alacsony) azelőtt 275,3 (102-496)
Ösztradiol: 150,3 előtte 421,2 (46-607)
Progeszteron: 1,75 előtte 1,76 azelőtt 1,36 (0,6-4,7)
Totál teszto: 1,44 előtte 1,64 azelőtt 1,45 (0,29-1,42)
Kortizol: 474 előtte 486 azelőtt 274 (171-536)
DHEA-S: 5,71 előtt 7,47 azelőtt 6,33 (2,68-9,23)

Véleményetek szerint?

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Holnap lesz az MM-ben Tűű dokinak előadása. Úgy döntöttem elmegyek, kiváncsi vagyok, biztos sokat fogok tanulni belőle.

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Köszönjük a Rebeka köszöntéseket!

Kép
gota79
 
 


Sok boldog születésnapot Rebekának! :D :D :D :D :D :D

Kép
mók
 
 


Mók,

köszönöm! majd rakok képet, csak a hugom fényképezett, és még nem küldte át. Lilla is nemsokára fél éves lesz!

Kép
gota79
 
 


hali.

Meli,csodaszep kislanyod van.

Gota,Rebekanak nagyon boldog 1.szulinapot:)

Kép
monyo83
 
 


Monyo,

köszönjük!

Mók,

pü ment!

Kép
gota79
 
 


[quote="szti1"]
írta:
szti1LH: 8,86 előtte 13,76 azelőtt 11,51
FSH: 6,63 előtte 9,88 (closti miatt) azelőtt 6,62
TSH: 2,68 előtte 2,15 azelőtt 2,31
Prolaktin: 223,3 előtte 86,26 (Bromotol lett ilyen alacsony) azelőtt 275,3 (102-496)
Ösztradiol: 150,3 előtte 421,2 (46-607)
Progeszteron: 1,75 előtte 1,76 azelőtt 1,36 (0,6-4,7)
Totál teszto: 1,44 előtte 1,64 azelőtt 1,45 (0,29-1,42)
Kortizol: 474 előtte 486 azelőtt 274 (171-536)
DHEA-S: 5,71 előtt 7,47 azelőtt 6,33 (2,68-9,23)

Véleményetek szerint?


Szti,

Ha írsz mértékegységet, megpróbálom megnézni részletesen, összehasonlítani az enyémmel! Ha csak az LH-FSH arányát nézem, sokkal jobb, ha nem is 1:1, de közelít! (Nekem sem volt 1:1, de 1:3-ról javult, közelített sokat a két érték.) Kortizol: a kialvatlanságtól, stressztől is nőhet, valamint az sem mind1, mikor, mely napszakban nézik. Én nem tulajdonítanék túl nagy jelentőséget neki.

21. napi (illetve PÉ + 7-10nap) progeszteront nem néztek / néznek majd?

Kép
xtina75
 
 


Nekem a kortizol 1600 volt, mikor az endokrinológusom nézette. Befektetett cushing meg valami mellékvese daganat kivizsgálásra és mivel minden rendben volt, azt mondta hogy valami született enzimtermelési zavar. Ne tulajdonítsak neki túl nagy jelentőséget. Egy ideig idegesített, de utána már nem foglalkoztam vele.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


az ígért szülinapi képek:

Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
gota79
 
 


Gota!

Olyan "nagylányos" Rebeka!!!!! :D :D :D
Egy tündér!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
mók
 
 


Gota Rebeka nagyon tüneményes! Olyan kis édes!

Xtina leírom újra az eredménykeket, mert voltam MM-ben magánba, mivel a ciklusom 27napos lett, így belefért. Tehát 3 hónap met után ezt tudom felmutatni.

LH: 11,51 most 7,0 lU/l
FSH: 6,62 most 6,1 lU/l
TSH: 2,68 most 3,67 mlU/l
Prolaktin: 275,3 most 221,9 mlU/l (102-496)
Ösztradiol: 421,2 most 133,1 pmol/l (46-607)
Progeszteron: 1,36 most 1,7 nmol/l (0,6-4,7)
Totál teszto: 1,45 most 1,32 nmol/l (0,29-1,42)
Kortizol: 474 most nem volt (171-536)
DHEA-S: 5,71 most nem volt (2,68-9,23)
D3 vitamin: 11,07ng/ml (25-43)
Vas: 23,6umol/l (9-26)

Az eredményeimből az jön le, hogy nekem bevált az XR, nem kell se növelni, se csökkenteni. Ha gondolom, akkor bevehetem este a 2t egyszerre. Majd meglátom. Kaptam D vitamint, napi 2x1et kell szednem 50napig. Gyógyszertárban el voltak hűlve. A tsh-mra is azt mondta, hogy még jó (3,6).
A closti+tüszőrepi mehet már, de ha van amúgy is pé-m, akkor próbáljuk meg csak tüszőrepivel closti nélkül. Szted ebbe Arnold belemegy? Most csütörtökön megyek hozzá. Eddig nem volt 21. napi vv. Ő ezt automatikusan kéri a tüszőrepinél? És ő ilyenkor hová küld vv-re? És az asszisztens hol adja be a tüszőrepit, ha nem keddre v csüt-re esik a középidő? Több kérdésem nincs. :D Még annyi volt az előző ciklusban, hogy a 15.napo még ott volt a tüsző és 27 napos lett a ciklus. Akkor ez most progigond?

Engedélyt kaptam 1 kevés kis gesztetnyepürére ebédhez. A protein, amit kinéztem tök jó, ihatom. Majd 3-4hó múlva kell megint mennem.
Majd ha rendesebben tornázok, akkor kicsit többet fogok enni, hogy nem fogyjak tovább.

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Sziasztok Lányok!
Látom jó nagy a pangás itt!
Gota,
Rebeka gyönyörű! Szép tortája volt, jó nagy az a tűzijáték :lol: :lol: nem ijedt meg tőle? :lol:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Köszönöm a Rebeka dícséreteket!

Eclipse,

nem ijedt meg, csak ámult és bámult. Néztelek az iwiwen, Molli gyönyörűséges nagylány!

Kép
gota79
 
 


Szti,

Szerintem tök normális eredményeid vannak, a TSH kicsit magas, de ha a doki szerint jó, akkor neki kell tudni. Nekem is volt PÉ-m, még sem jött össze closti nélkül. Az meg a progeszteronszintemet is felhúzta. Nem értem, miért ódzkodz tőle... Sőt, pótolni sem kellett, pedig sok PCOS betegnek durván kell az utró, ha összejön a baba. De ha mégis így döntesz, sztem abba is belemegy Arnold.
Vv van Arnoldnál is, és ha olyankor esedékes a tüszőrepi beadása, amikor ők nincsenek, akkor sztem a Krisztina beadja máshol is. Ha jól tudom, ő dolgozik más napokon az MM-ben... Nem hiszem, hogy ő 2 napot dolgozna 1 héten...

Kép
xtina75
 
 


[quote="szti1"]a írta:szti1z előző ciklusban, hogy a 15.napo még ott volt a tüsző és 27 napos lett a ciklus. Akkor ez most progigond?


Valszeg... Vagy nem repedt meg a tüsző.... sárgatest-elégtelenség.

Kép
xtina75
 
 


Xtina köszi a választ. Nem ódzkodok a clostitól, már szedtem, csak vhogy bíztam benne, hogy anélkül is lehet. Elmondom, amit az MM-ben mondtak, aztán csak jutunk vmire. De ha nem, hát nem. :D
Lehet hülyeséget kérdezek, de miből derül ki, hogy progigond v sárgatestelégtelenség? A 21. nap i vv-ből?
Rémlik vmi, hogy mondták, Krisztina máshol is van, de az nem, hogy mikor.

Te/ti hogy vagy/tok?[/b]

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Etike merre vagy, hogy vagy? Mik a fejlemények nálad?[/b]

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Szti, progigond, sárgatestelégtelenség: a progigond, ha alacsony a progeszteronszinted a 21. nap körül, nem emelkedik megfelelő szint fölé, a st-elégtelenség komplexebb:

Sárgatest-elégtelenség: Ha a sárgatest a ciklus során nem termel elég progeszteront, a méhnyálkahártya nem tud felkészülni a megtermékenyített petesejt befogadására. A progeszteron a 6. hét végéig csak a petefészkekben, a 10. héttől túlnyomórészt a méhlepényben termelodik. A 6. és 10. hét között, sárgatest-elégtelenség esetén, jellemzoen a 9. hét körül a petefészek már, a lepény még nem termel elég sárgatesthormont. Ezt nevezik az ún. lutoplacentáris shift idoszakának. A következmény a magzat elhalása, a vetélés megkésése (missed abortion). (Van megoldás: utró, progi-injekció...)

Egyik a tünet, a másik a betegség.

De volt már 21. napi progimérésed?

Kép
xtina75
 
 


Sziasztok,

Köszi az érdeklődést megvagyunk.
Minden oké velem és a bébivel is. 17dik héten járok már, így, hogy az elejét lecsaltam eléggé gyorsan eljutottam idáig.
Továbbra sincsen semmi panaszom, minden eredményem jó, így a doki sem érti anno miért nem jött meg rendesen.
Én vagyok az élő példa a van peteérés mensi nélkül-re!!

szti: remélem még az idén Neked is megjön a várvavárt siker!

xtina: folyamatosan olvasom a blogodat, hihetetlen, hogy már itt jársz! Annyira emlékszem még mikor félve mondtad nekünk, hogy a 7dik héten vagy :)
etike
 
 


Tegnap voltam nődokinál. A 12.napon voltam és egyetlen domináns tüszőm sem volt. :( 1ből talán lehet még vmi, de az sem biztos, nem lehet egyértelműen kijelenteni, 11mm. Méhnyálkahártyám is vékony: 3mm. Kedden megyek vissza, az lesz a 17. nap. Kicsit elkeseredtem, de ha netán 30 napos lesz a ciklusom, még jó lehetek.

Xtina 1x volt 21. napi vv-m, de az nem hiteles, mert a ciklusom 37napos lett. Ez is tavaly szept-ben volt. Arnold sem kért most 21. napi progit, azt mondta, hogy a closti majd ezen segít elvileg a következő hónapban. Úh closti + tüszőrepi lesz a következő ciklustól.

Etike örülök, hogy nem kínoznak a mellékhatások. :D Boldog babavárást kívánok! Köszi, aranyos vagy! 8)

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Szti,

"A 12.napon voltam és egyetlen domináns tüszőm sem volt. " - óóó, drágám, nekem hányszor volt ilyen... 3 nap múlva meg ott figyelt! Egy idő után nem is mentem a 14. nap előtt... Emiatt ne keseredj el!

Kép
xtina75
 
 


etike, fúúú tényleg fényév távolságra van a 7. hét!! Azt kívánom neked, amit Ircsi nekem az elején: eseménytelen várandósságot!!! Nekem bejött :wink: A doki mindig kikérdez: visszér, aranyér, vizesedés, puffadás, gyomorégés, keményedés, fulladás - de semmmi, vagy csak 1x-2x.... és csak néz, hogy milyen ideális kis páciens vagyok én :wink:

Kép
xtina75
 
 


Xtina köszi a bíztatást. Remélem a ciklusom is hosszabb lesz, mint 27 nap. Arnold szerint amit a 15.napon látott a másik doki, az nem lehetett domináns tüsző, csak a helye, de persze lehet sárgatest elégtelenség is. okosabb nem lettem. :D

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


12+6 -n babánk :)
Kép Babánk [/img]

Kép
horibol
 
 


Horibol,

csodaszép! gratula! tündéri kis prüntyőke!

Kép
gota79
 
 


Horibol!
De jó kép!Gratulálok!Hogy vagy?

Kép
Kép
zazzy
 
 


Köszönöm szépen! Teljesen jól vagyok semmi hányinger szédülés ilyesmi csak a pocakom nő. Eddig még hízni se híztam semmit.

zazzy: huh mindjárt meglesz kis tesó de izgi.

Kép
horibol
 
 


horibol!
nagyon szép baba!
Áron már 12hetesen tiszta pókhasú volt :o

gota!
tüneményes a hercegnőd!!!

szti!
Áron valahogy 22. nap körüli pé-ből lett... 14. napon ugyan volt egy pé-m, de 35. napon még nem felelt meg 4hetesnek sem a terhesség... szóval drukk a mai orvoslátogatáshoz!

én:
múlt héten voltam orvosnál.
hiába a baba, a szoptatás, a fogamzásgátló... a petefészkeim már most dagadnak a számtalan kis cisztától :? nem tudom, mi lesz így később...
a doki azt mondta, csináljak úgy, mintha nem is láttam volna, hogy milyen állapotban van, és ne foglalkozzak vele. legyen ez majd az ő gondja, ha már nem cicizünk... majd akkor ő jön és megint beizzítja :)
(igaz, elmondtam neki, hogy én nem szülök még egyet... de valahogy az ő szájából olyan egyértelműnek és egyszerűnek tűnt, hogy menni fog ez még egyszer :roll: )

ja, és a pocokom :lol: :
Kép

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Megvolt a doki, örülök, van egy 20mm-es tüszőm a jobb oldalon, a nyálkahártyám 6mm. Kaptam tüszőrepit (persze csak a drgágábbik volt az összes gysztárban, tipikus :?), holnaptól rá kell állni a dologra. Jövő csüt-ön megyek vv-re, prog+hcg. Végre, úgy érzem, történik vmi ez ügyben is.

Horibol de jó, hogy nem kínoznak a tünetek. Nagyon jól néz ki a babóka!

Julcsi Áron nagyon ééédes. :lol: :lol: Micsoda haj! És a szemöldök, kész vagyok tőle. 8) Jó fej a dokid, hogy legalább próbál nyugtatni. REmélem sikerül minél előbb rendbe tenni odabent a dolgokat. Amúgy bírod az új életformát? :wink:

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Ja, és a rákszűrésem is jó lett, P1 soha nem volt ennyi, mindig P2 szokott lenni. Ennek is örülök. Csupa jó hír.

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Na, megint eszembe jutott vmi. Azt mondta a doki, ahogy hónapokra visszanéztük a leleteket, eredményeket, hogy a szervezetem elvileg tudja, mit kell csinálnia, mivel 3 hónapja mindig van pé-m. Igaz, az LH-m magas volt, de legalább pé-m volt. Mivel már az LH is nagyon jó ütemben rendeződik, elvileg terhesnek kellene lennem. Ha gond van, akkor biztosra vehetjük, hogy a pé utáni szakaszban van. De majd most kiderül a 28-i vv-ből. És ez a ciklus kicsit hosszab lesz, mivel elvileg a 19.napon lesz csak pé-m.

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Horibol!

Gratulálok! Csodálatos a kép!!!! :D :D :D :D


Zazzy!
Remélem hozza majd nekünk valaki a hírt,ha meg lesz a kis tesó!!! :) :) :) :)

-j-!
Áron gyönyörű babuci!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
mók
 
 


Julcsi,

Áron baba tüneményes!


Zazzy,

nem sok van már hátra! hogy bírod magad?

Szti,

hajrá-hajrá!

Kép
gota79
 
 


sziasztok lányok!

gratulálok minden kismanóhoz pocakon kívül és belül is. drukkolok mindenkinek aki babásodás előtt áll, jelentem én is beálltam mai nappal ebbe a táborba, bár nagyon bizonytalan indulással. mai napon megint, mint mindig hajszál pontosan megjött, ma kellett elkezdenem szedni az estrofem gyógyszert (csak ezt kell egyenlőre az eszkimó babák visszarakásához) meg persze a meforál 3x500 mg.
bizonytalanságom oka, nem tudom, hogy jól haladok-e? lefogytam azt a 3 kg-ot és azóta semmi. gyanítom, hogy az csak víz volt, ami lement. életemben nem tartottam ilyen becsületesen diétát, már egész hozzászoktam a 120 g-os diétához. rengeteg energiám van, de iszonyú nagy súllyal kezdem a babavárást. nem tudom, hogy jól csinálom-e? 6. hete szedem a meforált és tartom a diéát, mondjuk becsülettel 4 hete tartom a pontos 120 g-ot, 2 hétig néha felmentem 160-180 g-ra, de 4 hete g-ra pontosan csinálom. ez az ami elbizonytalanít, mert a drnő azt mondta a barátnőimnek, akik nála voltak, hogy 3 hónap alatt le fog menni neki az a 10 kg. nekem nem mondott ilyet, de nem is hiszem, hogy lemenne, ha eddig össz -vissz 3 kg víz ment le.
szerintetek mennyi időnek kell eltelnie ahhoz, hogy valami eredményt elérjek? terhesen is csak 160 g-ot ehetek majd, de ha a 12. hét után nem szedhetem a gysz-rt és megint falási rohamjaim lesznek? utána fogják bizonyos időközönként ellenőrizni az inzulinomat? és ha megint magas lesz? nem lehet végig szedne a meforalt? mindenki azt mondja, hogy második gyereknél már nincs para, hát nekem jobban van, mint botinál volt. nem tudom, hogy jól döntöttem-e, hogy belevágtam ilyen hamar, de egyszerűen nincs módom tovább várni, sajnos későn jutottam el a doktornőhöz.
kéne egy kis bíztatás, hogy jól döntöttem és nem lesz baj :D jaj de félek, már mindentől :roll: de legjobban, hogy nem szeretnék több baba életet elveszteni. :(
volt rajtam kívül még valaki, aki fogyás nélkül is belevágott? mondjuk jelentős súlytöbblettel? várom a tippjeit, hogy mit csináljak! köszönöm!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


etna: Szerintem jól döntöttél. Én a 15. hétig szedtem terhesen a metet, utána a diéta mellett is 7 fölötti cukrokat mértem, úgyhogy onnantól kezdve inzulinoznom kellett magam. Ez nem törvény szerű, sokan szedhetik végig, az én dokinénim nem engedte. De falási rohamaim nem voltak, néha bűnöztem egy kicsit. De semmi gond nem volt Barbusnál, nem emiatt szültem a 37. héten. Minden rendben lesz. Fogyás? Hát ez jó kérdés. Állítólag van ilyen megtorpanás, utána megindul megint. Nekem van hájam bőven, de én is csak 4 kilót fogytam és utána teherbe is estem. Szerintem nem függ ettől.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky!
köszi a gyors választ. még egy olyan kérdés, hogy akkor nem is híztál sokat terhesség alatt? bmi -m 38, ami súlyosan elhízott (ezt tudom) sajnos alacsony vagyok ehhez a potom 90 kg-hoz, ami még magas embernél is sok. kicsit ijesztően hangzik.

megvan az új inzulin eredményem: 6 hét met szedése után és diétát tartva:

pénteki éhgyomri érték 6,1 inzulin, a cukrom 5,2. ez azért kellett, mert 7-es cukor érték felett nem terhelnek meg.

aztán hétfőn mentem, de a sors keze, hogy botit majdnem a madarász kórházba kellett vinni (nem pisilt 20 órát) és olyan ideges voltam, hogy elfelejtettem bevenni a gyógyszeremet, hát az eredményemen meg is látszik:
0'inzulin: 8,2
60'inzulin:81,7
120' inzulin: 41,6

ezek totál más értékek, mint a gyógyszer előtt. az éhgyomri érétkem csökkent a 120 perces meg nőtt. szerintem az új eredményeket elküldöm emailben rentz doktornőnek, hogy mit szól hozzá.

régi értékem0' inzulin:14,1
120' inzulin 27,5

szerintem ebből azért lehet látni, hogy tartom a diétát, mert gysz nélkül is 8, ami 14 volt. de lehet, hogy hülyeséget írok.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Etna: Nekem is volt öiből leadnom, most is van. Egyáltalán nem híztam a terhessége alatt. 1,5 kiló lement az elején, az jött vissza a végéig. Szerintem nem érdemes a terh. inzulint nézni, az nekem is rosszabb lett. Nekem a doki azt mondta, hogy a hormon eredményeken fog látszódni a javulás és tényleg igaza volt.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?