Új privát üzeneted érkezett!

Udv Ancsa!

Zsebbi: gratulálok!!! a nagyobbik gyerekeid fiuk, lányok?

Imola: hát ez nagyon JÓÓÓ, gondoltam valami ismerőset fogok látni, de másra tippeltem....mindenesetre nagyon szép ruhád volt :), még ma is igy gondolom...és közös ismerőseink is vannak, sőt még a sógornőm is Marika...
milyen kicsi a világ :). Nagyon aranyos kislányod van, csupa mosoly és jókedv!!

Nahát voltam tegnap a dokinál, minden rendben, annyit mozgolodott h nem tudott a fejátmérőn kivül semmit mérni...mire meg akarta volna mérni a kis kezeit...hoppp elment, hol a bal felemen volt a feje, hoopp hol a jobb felemen volt már.
És 70-80% fiut mondott...igyhát én mostmár teljesen lemondtam a kislány álomról...szerintem is fiu lesz!

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Sziasztok.
Köszi a jelöléseket :-)
Hát ma nagyon rossz éjjelünk volt :( felváltva kellet menni egyik gyerektől a másikhoz.Mind a 2 lázas volt,fájt a feje a nagynak sőt még halucinált is :cry: köhögtek.stb...szóval utolért minket a betegség.Mire szegénykéim elaludtak kezdet fájni a fogam ,akkor azért nem aludtam.mikor tudtam aludni viszont a babáról álmodtam és megint azt,hogy fiú :) Ugyhogy már tudtam várni estére bejelentkeztem 1 4D-re.Majd szurkoljatok,hogy lássuk ki van bent...én már nagyon izgulok és a lányok is :lol:

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Biceboca, az első fiú, a második kislány lett.
Nyaki redőt sem mért orvosod? Ki lehet merevíteni a képet, sőt, vissza is lehet tekerni, ezért nem értem, hogy miért nem kapta el a kisbaba "grabancát" :wink: Nemá' ennyi lenne a 12. heti uh?

Anyamci, nem semmi az éjszakátok akkor! Jobbulást az egész családnak!

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 

 
 

Sziasztok!

Nem tudom, emlékszetek-e még rám, régen voltam, kicsit felpörögtek az események... 8 hetes UH után ugye mindent kellett intézni, védőnéni nagyon kedves, meg minden, aztán volt ugye belgyógy, aztán suli :( aztán 10 hetes UH, ott jó nagy volt már a babucink, 4 nappal nagyobb a koránál (10+0-nál mentünk és a gép 10+4nek mérte :) ), majd ápr. 18án 9re megyünk 12 hetes UH-ra :)

Én amúgy jól vagyok, lassan le kell tennem a palást teát, most már csak minden másnap iszom, utána jövő keddtől nem lehet, ott töltjük be a 12 hetet, jól be vagyok tojva, de mindegy, tovább inni nem szeretném csak úgy...

Látom, csináltok táblázatot, Carotta, itt vannak a hiányzó adatok:

25 éves vagyok, Óbudán lakom, első baba lesz, október 25-re várjuk (azt nem tudom, kell-e), köszönöm szépen, hogy engem is beírtál :)

Mindenki jól van? Nem nagyon tudok most visszaolvasni :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ja, és a Margitban akarok szülni :)

Csajok, ilyen hamar meg tudják már mondani a nemét?

Más: ti már érzitek a babát?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Anyamaci:Jobbulást nektek.Mi most estünk át hasonlón,Réka középfülgyulladással volt itthon másfél hétig,apának tüdőgyuszija volt,én meg tiszta takony voltam.

Én már éreztem a mult héten hogy mocorog,de azóta semmi.Remélem nincs semmi gond.

Én meg a Péterfybe fogyok szülni.

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Ancsa, az nagyon jó :) bizti nincs gond, pont most olvastam, hogy mikor hogy helyezkednek, nem mindig érezni :)

Csak mert én is parázok, mindenki mondja, hogy már hetek óta éreznem kéne a bugyogást, de SEMMI ILYESMIT nem érzek... vagyis azt sem tudom, az milyen lehet, de szerintem ilyet nem érzek...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Halihó
Én is érzem 1-2 hete de csak néha egy-egy picit, :-)

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


anyamci bocs leirtam a neved... :oops: :oops:

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Na kezdem előről (elirtam)beiratkozom helyesirás tamfolyamra...

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Jeanner, az első babát nem szokás nagyon hamar érezni. Általában a 16-17. hét az az időpont, amikor "lehet" v. megismerhető. A többediket már sanszosabb a 10-11. hét tájékán megérezni.

A palástfűtea abbahagyása miatt vagy betojva? Azt nyugodtan leépítheted, mert a progeszteront a méhlepény termeli a 12. héttől, szóval NO PARA! :lol:

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Zsebbi, nagy nagy puszi, akkor megnyugodtam!!!! :D az az igazság, hogy valszeg érzem, mert egy ideget rugdos, ha eltalálja, de bugyogás meg ilyesmi nincs... és akkor már a tea miatt sem aggódok... :roll:

ancsa, csak nyugodtan, megfontoltan :D én is szoktam elírni, oda se neki :D

Kaqk, te hanyadik hétben vagy? (nem látom a vonalzókat, mert idebenn a lilypie és a többi ilyen is le van tiltva :( azok meg oda hivatkoznak, így azok sem jelennek meg :( )

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner: nyugi! Zsebi jól mondja! Az 1. babónál én is a 14-16. héten kezdtem érezni, most már tudom mit kell érezni a 2. nál. :-) most a 13+3 ban járok. néha pici rúgás szerűt érzek, néha meg olyan mintha a kis hátát fenekét nyomná nekem....pedig még olyan picurka.

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Ilyet én is szoktam érezni, de az egy ér is lehet, fene tudja... :D mondom, nekem a kis szurkálások a kapaszkodóim :)

Lányok, intimtornázik közületek valaki? Vagy tervezitek? Kismamatornára jártok? Ha igen, hová?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!!!

Én már a 3. babocár várom,de hazaudnék,ha azt mondanám,hogy"tuti hogy a pocaklakot érzem" érzesem lenne.De tényleg,néha érzek valamit,de soha nem akkor amikor a kezem ott van,hanem csak ugy..De azért lesem mindig.....


Képzeljétek nekem visszajött a cicifájás,és megint nött egy kicsit....

Jeanner:Az elsö babot tényleg nem szoktak korán érezni.
Én az elözö 2 terhességemet 16 hetesn éreztem elöször..
Szoval nyugi,no para...

Apa is lebetegrdett,tegnap hazaküldték a melohelyröl.Ö nem hány,csak lázas és gyenge....

Szép hétvégét..puszi

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Zsebbi
Lány :lol: :wink:

Biceboca
Fiú :lol: :wink:

Akkor mégiscsak lehet valamit látni a nemből ilyenkor is már :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Betegeknek jobbulást!

Jeanner
Én járok kismama-tornára (Debrecen :wink: )
Vendég
 


Nekem szinte teljesen elmúlt minden kismamis tünetem. Csak a pocim nőtt meg :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.11.16 18:59-kor.
Vendég
 


Carotta, de jó neked :D mármint pocinövés téren... nekem is nőtt, de azért a fogász asszisztens elcsodálkozott, hogy én vagyok a kismama???? mert ő semmit nem lát... mondom, 11. héten mit kéne látnia???? :D és milyen a kismama torna? ilyen hamar is lehet már járni? na majd megkérdezem a védőnőt...

Mi 13. héten megyünk UH-ra, bízom benne, hogy már nekünk is meg tudják mondani, kit rejt a pocak :)

Vikianya, párodnak jobbulást!!!!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok lányok!Nagyon örülök az új kismamáknak itt köztünk!
Olvasom én amit írtok csak nincs időm írni is:-((
nagyon szép idő van nálunk és (apukám meghalt ősszel)nekem kell rendeznem a kertet is.Férjem keresi a "lóvét"hogy nekem ne keljen még az 5.gyerekkel is végig dolgozni a terhességet.Bár anyu már nyugdíjas tavasztól de jobb ha velem van .Mikor nála hagyom állandóan elaltatja én meg így nem tudok vele még fél órát se pihenni csak kovájgok egész du.Semmi tünetem csak álmos és fáradt voltam mindig.Talán most már jobban bírom.
Carotta!Nagyon jó ez a kép.Tetszel nekem kismama!!!Otthon készült a kép?Tetkó és ilyen bútorok?Együtt?Ez is tetszik!!!Lekonyult a szám,hogy nem kerültem be a táblázatodba de akkor is csak olvasgattam.De most nagyon örülök(mint egy kisgyerek),hogy én is bele kerültem.36 éves vagyok és az 5.gyerekemet várom.Csaba lesz a neve=Döce :-)
Jeanner!Én emlékszem rád.Aggódtam is érted,hogy mi lehet veled.Örömmel olvasom,hogy minden ok!

Családient.hu vonalzók
ddia74
Mór
 
 


Carotta: nagyon csini vagy! és nekem is feltünt a szoba berendezés+ tetkó, de hát miért ne!! :lol:
hova jársz, miylne ez a torna?

Vikianya: jobbulást nektek!!!

Cicim ma reggelre nekem is fáj, 2 hete meg a hasam alja fájdogált esténként, mintha elfáradt volna, most nem. Most a derekam akar beszakadni.

ddia: 5. de jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ÉN IS TUDNI AKAROM KI LAKIK BENT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fiú v lány!

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Jeanner:nem kell látni semmit.Nekem se látszik csak az a kis poci maradvány amitől még nem szabadultam meg a 16 hónapos Dézi után:-( Érezned se kell semmit 10 héttől már mozog (itt viták vannak köztünk)carotta jól írta régen,hogy a vízben lebeg dobálja magát addig.Én az ötödiket se érzem a 13.héten,mert egy érzéketlen nőci vagyok.Zsebi igazat mond majd a 15-16 héten nagyon figyelj olyan mintha egy pihével cirogatnának belülről vagy mikor a szád belsejében pukkantod ki a rágógumit.
Carotta!Persze hogy látni nekem is 12.hétben már megmondták sőt képet is kaptam.16 ezer forintért megtudtuk:-))
anamci és Ancsa:meggyógyultak a gyerekek?
biceboca:nemére tippelt a doki?És fontos adatokat nem írt???Nem tudott mérni?12 hetes genetikai uh?Szerintem még ne mondj le a "lányos"álmokról!!!

Családient.hu vonalzók
ddia74
Mór
 
 


kaQk!Jajj mire ezt megjegyzem!!!!Megnézed a családom?Dörömbözi Lídia néven van az iwiw-en és a facebook-on myvipen meg Dobai Lídia Nekem az fáradtságon kívül nincs tűnetem de ezeket én is érzem amit te.Szedsz te magne b 6-ot?Nem lehet,hogy sokat dolgozol?
Én mind a négy babót 86 kg szültem.62-vel kezdtem a három nagyot most 72-vel :-((((((((
Utálom,hogy dagi vagyok ruhában nem látszik de oda a régi sportos alkat a 4.után.Dézi 1 éves volt vissza mentem edzésekre de megint anyuka leszek!!!!!!!És ennek én nagyon nagyon örülök!!!!!!!!Több nem lesz!Félek!!
ddia74
Mór
 
 


Kép [/img]
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Sziasztok! Tegnapi termés :lol: Na és persze az álmok nem hazudnak: kisfiú :D

BDP:28 mm
AC : 84mm
FL: 14mm
OFD:35mm
HC:100mm
TAD:25mm
EFW:99 gramm
Kép kisfiam 2

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Anyamc, gartula a kisfiúhoz!!!!

Ddia, nincs velem semmi baj, csak időm nem volt egyáltalán, teljesen szétcsúsztak a napjaim... :( de most már talán többet tudok jönni... :) már ti is tudjátok a nemét? :D mi 13. héten megyünk a 12 hetesre, hátha... :)

Amúgy kuksolnám, honnan lehet tudni, hogy fiú vagy lány, de én semmit nem látok :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

ddia:Igen már meggyógyult hálistennek.Bár november óta mióta elkezdtük az ovit azóta még egy teljes hónapot nem voltunk.Valami mindig volt.

Anyamc:Gratula a kisfiúhoz.Én kedden megyek dokihoz remélem UH-ot is csinál.

Tiszta dili idő van,már megőrülök,mert nem lehet kivinni a gyereket.Képzeljétek kiabál az ablakból a szélnek hogy ne fújjjjjjj mert homokozni szeretnék :lol: :lol:

Viki:Jobbulást a férjednek.......

Nekem a cicim a 8 hetes korom óta majd leszakad.
Carotta:Nagyon csini kismami vagy,és a lakás is nagyon szép.

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Jeanner :a sima genetika uh(kötelező)nem mondanak nemet.Örülni kell ,ha a 18 héten nyilatkoznak.Mi Bpesten voltunk a Cleopátrában és ez volt az első kérdése akarják tudni a nemét?Pedig még be se töltöttem a 12.hetet.Anyamci képén nagyon jól látni a fütyit a lába közt.Nézd csak meg jobban.Bárcsak fel tudnám tenni az én képem azon nyíllal meg is jelölték,mert én ötször megkérdeztem,hogy tuti fiú?Persze én is láttam csak.....érted?!Nagyon örülök,hogy fiam lesz.
Te mit szeretnél?

Családient.hu vonalzók
ddia74
Mór
 
 


Sziasztok :)

Teljesen új vagyok, mindenféle szempontból... A fórumozás és a babavárás is az újdonság erejével hatott, bár az utóbbira készültem egy kicsit, már ha lehet ilyet mondani.
:)

Beleolvasgattam a beszélgetésetekbe és nagyon megtetszett, hogy ilyen közvetlenek és segítőkészek vagytok... Néha olyan sok kérdés merül fel bennem a babázással kapcsolatban, de nem mindig van lehetőségem ezt a dokimmal megbeszélni, ezért gondoltam, hogy Veletek esetleg beszélhetek ezekről a dolgokról. Egyébként 13 hetes és 1 napos terhes vagyok, és már alig várom, hogy megtapasztaljam a babavárással kapcsolatos sok jó dolgot. Eddig is igyekeztem minden percét kiélvezni, de ha jól sejtem csak ezután jönnek az igazán izgalmas hetek és hónapok. :)

Ha nem bánjátok, szívesen csatlakoznék hozzátok, addig is mindenkinek további szép hétvégét!!!
buuni
Budapest
 
 


Buuni, üdv itt! Csontra egyidős a terhességünk :lol:

Carotta, szép a kecó, és a poci is :wink: :lol:

Anyamci, gratulálok a kis kukishoz! :mrgreen:

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Szija Buuni! :)

Amúgy csajok, még mindigi én vagyok a "legkisebb"? :roll: :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Gratulálok mindenkinek a fiúkhoz/lányokhoz :wink: :lol: :lol: . És persze a növekvő pocakokhoz :D !

Csak gyorsan pár mondat, mert megpróbálok ledőlni kicsit...:wink:

Nekem már teljesen "terhes pocakom" van, nem "dagis pocakom" :lol: . szerintem ez teljesen alkat kérdése! Nekem már Botonddal is nagyon hamar félreérhetetlen pocakom volt (14 hetesen előreengedtek a vizsgán, és átadták a helyet a metrón, pedig január volt!), míg a barátnőim 13-14 hetesen még titkolták a munkahelyükön simán :shock: :wink: .

Úgy tűnik, nálunk megvan a baba neve: Andor :D . Remélem a többségnek tetszik :roll: :wink: . Nem nagyon van más alternatívánk, mert gyakorlatilag ez az egyetlen név, ami mindkettőnknek tetszik, és megfelel a szempontjainknak. Illetve még a Botond ilyen, de sztem hülyén venné ki magát, ha ugyanúgy hívnák mindkét fiunkat :roll: :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


csak egy mondatra jöttem. derekamba vmi kattant és nem tudok mozogni :-(

+1 nálunk is az Emma a nyerő, sőt Emma is ezt szeretné h kistesót is így hívják. :-) de nem hiszem h lehet , ill h jó ötlet lenne :-)

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Kaqk, nekem is volt ilyen, 3 nap alatt jöttem helyre. Remélem, hogy nálad is hamar elmúlik! Megerőltettem magam, ráadásul az alsó lábszáraim is teljesen érzéketlenek lettek... Jobbulást! +++++++++++++++

Azért röhögtem, hogy mindketten ugyanazt a nevet akarjátok adni, amit első gyereketeknek :lol: Aranyoooos 8)

Az Andor szép név, elég határozott egyéniséget feltételez. Nálunk a Simon játszana, meg a Borisz, Igor, Iván :twisted:

Lánynévnek a Natasa és a Tamara, Anna, Emma.
Az orosz nevek nálunk toplistásak.

Amíg nem 100% a neme, addig nem nevezem nevén Pocaklakót. Mondjuk amúgy sem szándékoztam rózsaszínre festeni a szobáját holnap :):):) Ráadásul a lányomnak is születése előtt 3 héttel módosítottuk a nevét, mert apa megálmodta a frankót :wink: Most is álomra várunk, aki "megkapja" a nevet, az adja.

Jeanner, szerintem még jönnek mások is, úgyhogy nem hiszem, hogy sereghajtó maradsz :lol: Sokan a 12. heti uh után mernek csatlakozni - meg is értem.

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Zsebbi, sajna már a 12. hét sem garancia... :( sokan vetélnek utána is... :(

Én kivártam a 8. heti Uh-t, az állítólag egy nagy vízválasztó, de a végéig történhet bármi sajna... :(

Így én a magam részéről élvezem az állapotomat és bízok a legjobbakban :D Csak néha aggódom be, amikor esetleg begörcsölök, de a 6. hét óta görcsölök néha, így pánikba nem esek... :)

Holnap már hétfő :( Csajok, ti dolgoztok?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok,

szerencsére hétfőnként nem dolgozom, de cserébe viszont hétvégén mindig be kell mennem, sajnos elég sokszor belecsúszik a munkaidőm az éjszakába is. Vendéglátás, pff...

Holnap viszont irány a doki, kapok beutalót laborra, úgy döntöttünk a párommal, hogy megcsináltatom ezt a kombinált tesztet, bajom nem lehet belőle, és hát képtelenség eligazodni a sok info között...
Ti tervezitek, hogy elmentek egy ilyen tesztre?

Fú már a 4d ultrahangot is alig várom, bár próbálok türelmes lenni, hogy már mindene látszódjon, ha megyünk :)

Sokat gondolkodunk mi is a neveken, de olyan nehéz mert annyi név tetszik, és hát teljesen igazad van abban zsebbi, hogy amíg nem tudjuk a nemét, nem is merünk nagyon ábrándozni, bár titokban elárulom, hogy kislányt szeretnék :) de a szobát én sem fogom gyorsan rózsaszínre festeni :D
buuni
Budapest
 
 


Buuni, mi is megcsináltatjuk a kombit, de ha viszed a genetikai Uh képet, 14. hétig ingyenes!!!!!!! (13+6ig) Erre figyelj, érdemes, utána elég borsos már az ára :)

Mikor mentek 4D-re? :) Mi 24-27. héten terveztük :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!!!

Kaqk:Mielöbbi jobbulást,vigyázz nagyon magadra....

Kicsidodi:Sztem aranyos név az Andor....Igen érdekes lenne Botond1,és botond 2...bocsi.... :lol:

érdekes én nem voltam egyik törpömmel sem 4D,és igazábol most sem gondoltam rá...de hát kitudja....sztem amugy akkor érdemes elmenni amikor már mindene szépen látszodik,... 8)

Ki hogy van??Hogy telt a "szeles" hétvége????

Mi jol vagyunk,szerencsére mindenki meggyogyult.bogi ma már suliban,Apa is ment ma már melozni.
Ma már nem fuj a szél ,ugyhogy késöbb megyünk a Milánnal csavarogni.
Én is jol vagyok,és naprol-napra gömbölyödöm....
Ma pl. a boltban is megjegyezték "csak nem jön a kisteso"???
Ismik is folyton kérdezik a sulinál....
Pedig még csak 15+2 vagyok.De ahogy kicsidodi is irta,igazi kismama hasam van.....
1 hét mulva megyek uh-ra,és remélem hogy kiderül hogy ki lakozik odabent....
Ma éjjel kislánnyal álmodtam....remélem teljesül....
Szép napot...puszi.. :)

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Vikianya, akkor jól érzem, hogy kislány a szíved vágya :) én is minden éjjel lánnyal álmodom :) Csak sose Annának hívják, mondtam is a férjemnek, hogy ezen lehet el kellene gondolkozni, hogy ha tényleg lány lesz, az nem a legjobb név neki... most tetszik még a Frida, a Villő, a Szabina, a Zsejke, a Zinka, de párom eléggé hajthatatlan :D na mindegy, van még pár hónapunk eldönteni...

Ti gondolkoztatok már neveken?

Engem eléggé megviselt a szél, nagyon görcsöltem egész hétvégén, de szerencsére elmúlt :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner, köszi az infot, rá is kérdezek a dokinál, mert én úgy tudtam, illetve úgy olvastam mindenhol, hogy fizetni kell érte mert nem támogatja a tb... szeretnék pozitívan csalódni :D

mi is a 20. hét után tervezzük a 4d-t, főleg mert az egyik kollégámék is babát várnak, most 26 hetes a felesége, egy hete voltak 4d-n és hihetetlen édes képek készültek :) szóval szerintem sem érdemes hamarabb menni.

Kép a múlt heti UH termése :)


Mindenkinek nagyon szép napot, azt hiszem nekilátok annak a bizonyos tavaszi nagytakarításnak, meg persze a húsvéti készülődésnek! :)

ja és jut eszembe, az Andor 10 pontos név! :)

KépKép
buuni
Budapest
 
 


Ezt nem hiszem el!!!! :evil:
Harmadszorra írom meg a szééép hosszú hsz-emet, és mindig eltűnik, vagy kitörlöm, pedig nem ma kezdtem a fórumozást :twisted: . Úgy tűnik ezeket a gondolatokat nem akarják, hogy megosszam :twisted: :lol: :?

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Jo reggelt!

Ddia: hát igen, a nemre tippelt, és csak a BDP-t mérte meg mást semmit...ejsze elmegyek egy másik dokihoz 16 heten.

Anyamci: gratulálok a kisfiúhoz!! most már nagyon túlerőben vannak a fiucskák :)

Buuni: üdv köztünk, gyere és kérdezz bátran :)

HÁ én is nagyot kacagtam hogy mindketten adnátok első gyerek nevét ismént :) az Andor-t én is felirtam de nem esedékes, mert pár házzal mellettünk a nagyobbik fiucska is Andor, és égedelem rossz és modortalan gyerek...ez nagyon befolyásoló a névkeresésben, ha már ismerünk olyan nevű gyereket....
Én ugy nekifogtam neveket összeirni, apának még meg sem mutattam, tudom ő startból kihuzná az egészet...majd 25-30 het után leülünk..
Ádámmal is igy volt, már féltem mintgyárt szülni megyek, és még náv semmi sehol...mert egyszerűen neki nem jött be egy sem, ami esetleg neki tettszett nekem nem...igyhát mikor már szoritott az idő hajlandó volt sokkal jobban megfontolni...és mondogatno magában a neveket...:))

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Jeanner:Igen,én kislányt szeretnék,és rmeélem teljesül a vágyam ...
A terhességi tesztet is megálmodtam.Éjjel pozi teszttel álmodtam(anno),reggel ebböl az okbol kifolyolag csináltam egyet,ami nagyon halvány pozi volt ,a 10. dpo napon.Szoval ugymond ezt is megálmodtam,ezért reménykedem benne hogy a kislány is bejön.De persze a lényeg hogy egészséges legyen.

Nállunk,ha kislány akkor Blanka,vagy Barbara.Én Barbarát szeretnék.
Ha fiu,akkor pedig Richárd.
Frida,és Szabina szép név.....
:)

Kicsidodi:Probálkozz azért csak,kiváncsivá tettél,hogy mit akarhatsz irni!!!! 8)

Buuni:Szia,kérdezz nyugodtan,ez a jo kis csapat majd segit neked.... :D

Én már készen vagyok a tavaszi nagytakaritással....márcsak a husvéti elökészületek vannak hátra....

Tényleg ki mikor megy legközelebb uh-ra??Kiért kell izgulni,hogy milyen nemü pocaklakoja van???

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Terhestorna: első babával jártam, nállunk is van, hát egyszerű gyakorlatok, meg amit én szerettem légzésgyakorlatok, a vajudás időszakra, meg a kitolás periodusra, volt kis yoga féleség is...kikapcsolodni, ellazulni a vajudás időszakra...meg beszélgetés a sok kismamával, most is szandékozom járni de picit később :)

Vickianya: rem vágyaid beteljesülnek...

Jeanner: Neked is az álmod

Nem is mondtam h ma ment első nap oviba Ádám, ugy izgultam reggel mintha én mentem volna valami nagy vizsgára :)
Anyos vitte, meg szoltam apának, h ő is lépjen át mire odaérnek (apa az iskola igazgató...bár csak 2 hete lett kinevezve), de azt mondják nagyon élvezte, hátra sem nézett ugy beszaladt a gyerekekhez...mondjuk tudtam igy lesz, mert imad mindent, és nagyon önálló ! én a wc-re menéstől tartok, h szolljon majd az ovonéninek időben...alig várom érjek haza, biztosan kézzel lábbal fog mesélni :)

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Biceboca, de jó, ez azért nagy mérföldkő :) bentalvós? vagy még ebéd után hazajár? :)

Igen, terhestornán én nagyon agyalok...

Nem tudom, ki lesz a következő, de úgy nézem, az aktívak között nekem esedékes, jövő hétfő 9:00, 12. heti :) ott ugrik majd igazán a majom a vízbe :lol:

Vikianya, ez nagyon durva... így megálmodtad???? akkor a kislányra is van esély :lol: a Blanka nekem is nagyon tetszik, de sajna mi B betűs nevet nem adhatunk a babának, O.B lenne a monogrammja, sejthetitek... :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeanner: nem ottalvós, vidéken lakunk, ott ilyen nincs, bölcsi sincs, csak sima ovóda 12-ig. de szokott még mindig dálra aludni, 2től-4, fél 5-ig :)

Akkor szoritok neked, hátha látnak már valamit...lábacskák között :))

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Sziasztok!

Én már nem dolgozom mert az inzulint nem tudom bent megoldani.

Buuni:Mi megcsináltattuk a kombinált tesztet,mert hát a koromnál fogva a doki az aminót akarja,de én nem szeretném,ezért ennek az eredményétől tettem függővé,és alacsony lett a kockázati tényező.
Viszont a 12hetes UH lelet kell hozzá nem elég a kép,és korháza válogatja hogy hol ingyenes,és hol kell fizetni.Akkor ingyenes ha a korház leszerződik a sejtbankal.Onnan tudom,hogy most jártam végig.

Én megyek holnap dokihoz remélem UH is lessz.4D-t én is csak a 20. hét után gondoltam.

Nevek:A fiú név az Zsombor,a lány meg Luca vagy Léna.Én a Léna felé hajlok,a lányom meg Lucát szeretne.Bár minden nap változik nála mert éppen akivel játszik az oviba az a név tetszik neki.Nekem van egy pár név még a tarsolyomba,de szerintem apának egy sem tetszene.A Tamara nekem is nagyon tetszik de apa annó is leszavazta.Tetszik még a Lili,és az Emma de a barátnőm lányát is igy hivják.

Viki:Örölök,hogy kész vagy a tavaszi nagytakaritással,én sehol nem tartok ,mert akárhányszor porszivózok,vagy valami nagyobb dolgot csinálok akkor két napig görcsölök,úgyhogy apa azt mondta ha meglátja a kezembe a porszivót akkor kidobja az ablakon.Majd ő megcsinálja...Kükönben ezt a szelet én is rosszul viseltem egész nap feküdtem szinte.

Kicsidodi:Én is jártam már igy és inkább megirom a Word-be és bemásolom.

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Biceboca, mi is ebben bízunk :)

Ancsa, nekem azt mondták, hogy ha a kórház nincs szerződve, leveszik a központban, de csak 13+6ig ingyenes, 12. heti UH lelettel... csak nekem mákom volt, mert a Margit szerződéses :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner:Ezt nem tudtam........azt viszont igen hogy a Margit szerződéses mert a barátnőm is ott szült. Nekem a Máv-ba csinálták mert az orvosom ott volt a Péterfy előtt.A Péterfy-be 9900-Ft.

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Bnőmnek nem csinálta meg a kórház, nem volt szerződéses, így ő felhívta a sejtbankot, ott levették neki ingyen :) nekem is mondták, hogy ingyen van, csak mivel Margitba megyek UH-ra, így nem kell hozzájuk bemennem :)

De megértelek, h inkább ezt, mint az amnio-t!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner:Én is jövöhéten hétfön megyek dokihoz.11 körülre kell mennem.Remélem kiderül ki lakozik bent...Már nagyon várom....

Ancsa:Te érzed már a babodat mocorogni????Hogy vagy amugy mostanság???

Mi az az amnio???Bocsi ,de nem vágom.... :oops:

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?