Új privát üzeneted érkezett!

Andi,
meg aztán nagyon ciki ha Ő hívja fel a NANE vonalatKép
K
kika
 
 


Kika!

Valami enyhitő körülmény? pl. elmezavar vagy valami?

Most nem mondanám, hogy rendes emberért is ennyit kapnék, mert azért rendes ember ő, csak szerintem kötözködni volt kedve. Én meg nem maradok csöndben, hanem még hergelem is.Hiába, front van!Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kika!
Valszeg tényleg jó a patikád Kép. Mert Andris még a Déli Patikában is volt, ahol általában minden szokott lenni, de ez spec. nem volt.

Andi!
Lehet, hogy tényleg csak a front jön Apánál is. Az nem lehet, hogy hiányoztatok neki? Na meg az se baj, ha féltékeny egy kicsit Kép
Azért nagyon remélem, hogy hamar szent lesz a béke Kép!

Pusz
K.

Kép
lujzika
 
 

 
 

De olyan szar, hogy az ember elhúz, hogy tudjon neki venni valami meglepit, mert mindig a nyakunkba lóg. És ezt kapja cserébe. Kép Már el is ment a kedvem a meglepitől. Pedig én annyira szeretek adni.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
RagaszkodóKép, örülj neki.Kép
Gondolj arra, hogy mi lenne ha le se sz@....na, ismerek ilyen csajszit szenved is rendesen ettől.
K
kika
 
 


Krisz!

Hát nem hiszem, hogy hiányoztunk, mert ő sem volt itthon, dolgozott.
Csak szerintem bosszantotta, hogy neki ma gyalog kellett menni két házzal arrébbra dolgozni, nem azzal a rohadt terepjáróval. De ő adta el az autómat, hogy elég egy. Énnem akartam.
NA mindegy. Ez van, remélem kialussza.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Helyzet jelentés: Anna lányom alszik, apja a tv előtt detto. Hogy lesz ebből fürdés????
K
kika
 
 


Kika!

Bár az enyém apa aludna Kép
Fürcsi meg jó lesz reggel is. Vagy hippiztesd Annát. Egy hónapban egyszer nálunk is van hippi nap.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
Azt babonából NEM.
K
kika
 
 


Hajni!
Nem semmi vagy Kép Én lehet, hogy teljesen hülye vagyok, de a pénteki megoldást te érted??

Andi!
Tényleg örülj neki, hogy szeret veletek lenni Kép
Úgyis lenyugszotok, hiszen szeretitek ti egymást Kép

Kika!
Nálunk csak apa alszik a kanapén. Eszter meg nagyon jól elfutkorászik a szőnyegén Kép De lassan már nekünk is fürödni kell!

K.

Kép
lujzika
 
 


Hát akkor nem marad más,mint hogy riadót fújsz.Kép

Én ebben nem vagyok babonás. Nálunk is csak akkor szokott elmaradni, ha nagyon gáz a helyzet, amúgy én is ragaszkodok még az időponthoz is. Olyan nem lehet, hogy mi fürdés időre azaz 1/4 8ra ne legyünk fürdésre kész állapotban.

Mi általában oltások napján sumákoltunk, hogy békén legyen hagyva a lábikája.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
nekünk utoljára az a sz@ légzésfigyelő ami azóta le lett cserélve akkor szólalt meg éjszaka amikor egyszer nem fürdettük meg azóta mindne este fürdik. Tudom, hogy nincsösszefüggés a légzésfigyelő és a fürdés között, de ezt úgysem tudod egy hülye para-anyának megmagyarázni.
K
kika
 
 


Ha nem veletek beszélgetnék arra is rájöttem volnaKép Szóval nekem ilyen esetekre le van írva az ABC. Nem azért, mert hülye vagyok, hanem akkor jobban látom, nem kell a fejemben számolgatni. Szóval I=h, N=m, L=k, H=gy, tehát L=k. Hüvelykujj, mutatóujj, középsőujj, gyűrűsujj, kisujj.

Andi,
holnapra szent lesz a béke köztetekKép

H.
nalika
 
 


Na lassan ébresztőt rendezek mert azért éjfélkor mégsem fürödhetünkKép
K
kika
 
 


Kika!

A para nem baj, ha ettől te jobban érzed magad. Az embernek alakulnal ki ilyen dolgai.
Az enyém meg azóta alussza át az éjszakát,hogy bekentem a hasikáját Jhonsonsos nyugtatós testápolóval. Biztos nem attól alszik, de minden este kenem rendületlen. Bár lehet, hogy kevesebbet kap, hogy korábban ébred? Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
Ezt kipróbálomKép
K
kika
 
 


Na ez volt a nagy titok!Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Na most el, majd még ha tudok a fürcsi után visszanézek, ha nem akkor szép álmokat Nektek!


Andi,
a 93 éves nagyikám szokta mondani, hogy haraggal a szívedben sose feküdj leKép
K
kika
 
 


Kika!

KÖZÉPHALADÓ VAGY!!!!
Kép

Andi
Kép
mucska
 
 


Kika!

A nagyinak igaza van, ehhez szoktam tartani magam én is. De most még én menjek puncsolni?
Még jó, hogy még nem akarok menni lefeküdni Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Én most elhúzok, mert van egy pár hivatalos levelem amit még meg kellene csinálni.
Szép álmokat mindenkinek!
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Hajni!
Ok! Most már világos Kép Amúgy ahhoz én is leírtam az ABC-t, de teljesen másképp gondolkodtam Kép

Azt hiszem, mára én is elköszönök! Nem tudom, hogy holnaptól hogy tudok majd jönni, mert min. 2 hétig vendéglátás-járás lesz nálunk. Holnaptól 3 szakács lesz itthon, jön Andris két volt kollégája, utána meg a sógornőm jön a keresztfiunkkal. Azért igyekszem benézni hozzátok is KépKép Mert különben elvonási tüneteim lesznek Kép Szeretek veletek beszélgetni, mégha virtuálisan is KépKépKép

Andi!
Azért drukkolok, hogy béke legyen nálatok KépKép

Szép jó éjszakát mindenkinek

Puszi
Kriszta (aki most úgyis el fogja feküdni a frizuját Kép)

Kép
lujzika
 
 


Kika!
Elfelejtettem gratulálni a középhaladóhoz!!! KépKépKép

Pusz
Kriszta

Kép
lujzika
 
 


SziasztokKép

Mindenkinek köszi a gratulát Gergő nevében is.Kép
Nem tudom írtam-e tegnap, de 7450 gramm, 66 cm volt a Drágám.Kép

Kika
Pont 3 hósan kapta az oltást, mivel az is tegnap volt.Kép

Mucska
Csak végigfutni volt időm az előzőeket, de azt láttam, hogy Apa-haragod volt. Remélem az éjszakátok elfújja a viharfelhőket!Kép

Most mennem kell, filmnézés lesz, Karcsi szegény most kimerészkedett a barlangból.KépKép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Jó reggelt!

Tegnap addig addig beszélgettünk, hogy megintcsak elaludtam Kép Kép
A gyerekem visszatért az éjszaka átalváshoz! Hurrá!!! Fél hétkor kelt, de szemét voltam és csak hétkor adtam neki kaját. Egész jól túlélte, bár most megint háborog mert a genyó anyja lerakta. Apa meg elment dolgozni, most bírkozhatok egyedül a hisztimanóval. De elhatározásom szilárd, kekec-kukac egyedül játszási tréningen vesz részt. Na nem egész nap Kép

Tegnap lecsökkentettem a napi kajaadagot, és láss csodát, átaludta az éjszakát. Ki érti ezt?!
Andi lehet hogy ez is a túletetés miatt volt???

Szegény gyerek, ráadásul fogyókúrán is van Kép

Remélem Andi helyreállt a családi béka Kép

És a nap szőke kérdése: hogy kell sólisztgyurmát csinálni? Nehogy azt mondjátok hogy lisztből meg sóból! Kép

Szép napot mindenkinek

Hugi
Amatőr
 


Sziasztok!

Jó reggelt mindenkinek.

Nagylány lettem megint Kép
Anna fennt van játszik ezerrel és baromi hideg van erre. Igy mi ki sem mozdulunk.

Szép napot mindenkinek!

Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Szia Hugi!

Igen én is azt hittem, hogy akkor fogja átaludni, ha jól megtömöm és nekem sem jött be. Kép

Egyedül játszás: Kép lehet, hogy most nálunk is bevezetésre kerül egy picit,mert kezd a fejemre nőni a lány. Néha olyan akaratosság van benne, hogy csak ámulok. Igy még most letörjük a kisasszony szarvacsaka kezdeményeit. Kép

Szép napot neked és remélem, hogy már nem lesz hiszti nálatok. Nálunk a hideggel meg is szünt.

Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Szia Andi!

Nálunk nem szűnt meg Kép De szerintem azért mert k....a elkényesztettem. Balfék vagyok, na!
Erre akkor döbbentem rá, amikor észrevettem, hogy el tud ő fordulni oldalra, tudja hogy oda esett a csörgő a kezéből, de nehogy már megeröltesse magát, sírunk és akkor hülye anya visszaadja. Lehet hogy rosszul láttom, de két percig se hagyhatom egyedül, és most valahogy ez tényleg sok. És az esetek kilencven százalékában az sem elég, ha ott vagyok, fel is kell venni. Ez szerintem hiszti. Kép
Csak így meg nagyon-nagyon szemétnek érzem magam Kép

Nálunk is nagyon hideg van! Ennyit az erkélyen alvásról, kíváncsi vagyok, hogy el tudom - e altatni, vagy egész nap visítani fog Kép

Pusz-pusz

Hugi
Amatőr
 


Hugi!

Hidd el, hogy nem vagy szemét, ha hagyod hogy egy kicsit kínlódjon. Ezzel szerintem ráneveled , hogy később is könnyebben legyen önálló és tudjon érvényesülni.Ez nem azt jelenti, hogy mindig ott kéne hagyni, de muszáj, hogy magába is el legyen egy kicsit, mert akkor tud fejlődni.Most még könnyebb ezen változtatni, mint később. Én is kézbe vettem a dolgokat.
Pusz és hisztimentes napot kivánok!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Köszi, megpróbálok határozott lenni. Míg dolgoztam semmi bajom nem volt a határozottsággal, de ez a kis kukac teljesen hülyét csinál belőlem Kép

most kb. 5 perc nyűglődés után úgy döntött, hogy akkor le vagyok sz....va, játszik egyedül. Remélem sikerült egy kicsit önállóbbá varázsolni Kép

Puszi
Hugi
Amatőr
 


Hugi!

Apa: igen Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hugi!

Apa: igen Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kriszta, Bea, Meli, Orsi, Kika hol jártok????
Amatőr
 


Sziasztok lányok!

Zsófi az este extra nyűgös volt, szerintem betett neki az egész napos rohangálásKép Elintézni szinte semmit nem tudtam, hétfőn mehetek újra, de akkorra szerveztem bébicsősztKép

Andi!
Lehet, hogy apánál is front volt tegnapKép Örülök, hogy ma már béke vanKép

Hugi!
Éjszakai alvásKépKépKép
Sóliszt: egy rész liszt, két rész nagyon finom! só, én tapétaragasztóval gyúrom(nem repedezik ki szárítás közben tőle), ha nincs akkor víz+ egy-két evőkanál étolaj, annyi, hogy jó kemény masszát kapj. Szinezni a tésztát szoktam, sokkal egyszerűbb, ha eleve szines, mintha utána kellene kifesteni. Egyszerűen temperát gyúrok bele, de a konyhai alapanyagok is jól használhatók(és ráadásul illatosak), barnához kakaó, piroshoz paprika, de fahéjjal is szép színt lehet csinálni! Szárítani radiátoron(1-2 nap) vagy sütőben(50 fokon 2-3 óra). Elég kimerítő voltam?Kép

Egyedül játszási tréningre igenis szüksége van a gyereknek! Szerintem. Előbb utóbb belejön, és akkor sokkal jobb lesz neki is, meg ugye anyukának isKép

Pusz
Vendég
 


SziasztokKép

Itt vagyok én is, csak reggeli, beágyazás, szellőztetés és küzdelem álommanóval.Kép Eddig ezek voltak, most egy kicsit szabad vagyok.Kép
Rájöttem, hogy tudom kicselezni álommanót!Kép Eddig az volt Neki a jó, ha hátsimi, puszik, stb, de most már annál inkább harcol, minnél inkább tudja, hogy ott vagyok. Így cumi be és háttérbevonulás, csak akkor megyek oda, ha a cumi kiesik. És láss csodát, sokkal kevesebb a harc.Kép Na jó, ez sem mindig működik, olyankor be kell vetni a legjobb trükköt, a fülecske fülpiszkálóval való birizgálását.Kép De komolyan!Kép Arra elalszik!Kép

Éjszakánk elég ramaty volt, Gegő sokszor felsírt, nagyon zaklatottan aludt, reggel jöttem rá hülye fejemmel, hogy lehet, hogy melege volt, mert este feljebb vettem a fűtést. Én hülye!Kép Na mindegy, túléltük az éjszakát, most minden ok.Kép Csak én vagyok kicsit kómás.Kép
Ja, és éjjel sikerült Neki 1 tiszat pelust lepisilni (a hálóingemmel együtt), a másikba mikor mértem a lázát szépen belekakilt, de sajna nem az egészet, úgyhogy a harmadikba ment a maradék!Kép Szerintem azt hiszi, hogy pelenkagyárosok vagyunk!Kép Na, ma majd fuvolázok Neki egy kicsit, hogy megértse, csóró zenész családba született.Kép

Most elküldöm, mert a végén túl hosszú lesz.

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Hugi
ÉjszakádKép

Kicsit irígykedem, mert itt úgy látom már csak az én Mókuskám nem alussza végig az éjszakát.Kép De ez legyen a Drágámnak a legnagyobb hibája!Kép

Hugi
Különben mi is most játszuk ezt az egyedül is eljátszás dolgot, igaz Gergő még nem fogja meg a játékokat, így hamarabb elunja magát.
Igaz, 2 napja rájött, hogy a Dadoo-n a macit eléri és az öklével meg tudja mozdítani, úgyhogy szerintem hamarosan jobban felfedezi a kezeit.Kép

O.

avocado
 
 


Sziasztok!

Itt mostanra béke lett, apa kiszelőztette a fejét és közölte, hogy egy kissé hülye volt.
Szóval csak rendben van minden mostanra.

Orsi!

Igen a meleggel vigyázni kell, a nyaralóban én is szivtam miatta.
BirizgálásKép

Pelenkagyár: Kép ez nálunk lőfordul, de már rájöttem ha kibontom és van puki, akkor nemsokára kaki is lsz és nem sietek. Kép


Pusz!

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska
Általában én is ügyi vagyok kaka téren, de most elég kóma voltam, ráadásul puki sem volt. Az első adag a hőmérőzéstől volt, és azt hittem ennyi volt, hát kicselezett kakamanó.Kép

O.

avocado
 
 


Tudod Orsi ezek a manók már csak ilyenek! Kép

Na csak nem léptem sztrájkba. Megyek sütöm a kolbászt, utána meg a mai adag süteményt Kép

Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Orsi!

Nekem nem vagy ám uncsi és hiába csak te írsz most, én jövök Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Nálunk szakad a hó!!! Na jó, eseget, és fújja a szél. Ebben az időben Edinkát sétáltatni nem valami jó ötlet, így bebugyoláltam, és kitettem aludni védett heylre az erkélyre. Most ott szunyál. Lefotózzam???

Orsi: akkor jól van már GErgő???
Kakamanó Kép Ez a hőmérő már csak ilyen!

ZS.
zerko
 
 


Orsi: ha vígasztal: reggel Edina pelusában kaka volt. Tisztába tettem, megszoptattam, majd a büfi közben meginz nyom... Így a szép tiszta pelus ment kakinyomosan a kukába!
A fiúk micsodája meg tudod, félrehord! Kép
A túl meleggel vigyázni kell, mert az sem jü, ha megfázik, de a túl meleg még rosszabb, mert akkor szomjas is lesz!
Amúgy az éjszaka átalvása egy dolog. HA amúgy nyugis baba, akkor az nem számít! A fogás hamarosan indul majd! Edinának már nagyon megy Kép

Bea: és ki lesz a bébicsősz?

Andi: nagylányság Kép MEnü Kép Velem egy kicsit kibaltázott Anyós,mert éppen főzni kezdtem volna, amikor jött a telefon, hogy van bableves. Nos, a férjemnek persze az kell, de én ugye nem merem azt megenni! Így főzhetek magamnak!

Bea: akkor én ne is jöjjek? Kép Tényleg úgy érzem sokszor, nem láttok szívesen!
Ami a túletetést illeti: szerintem van olyan nap, hogy elég kevesebb, és van, hogy sok kell! NEhéz ám okosnak lenni!

Kika: gratula a középhaladáshoz! Ezt is megélted!

Nalika: milyen votl a heti előkészítő a nagyfiadnak?

Zs.
zerko
 
 


Sziasztok!

Itt is esik a hó!!!!!!!!!

Tegnap nekem is megjöttKép

Most megyek etetni, reggel már ettünk, ugyanis a kakit nem viselte el tovább a pelusbanKép

H.
nalika
 
 


Nalika: akkor vége a kakasztrájknak? Kép
NAgylányság Kép Nálad is hamar ment Kép Akkor ezért volt a több evés is? A fiúknál hogy volt?

Zs.
zerko
 
 


Itt is esik a hó.Kép Az előbb még gyönyörűen sütött a nap, erre egyszer csak tél lett.Kép Hátha eláll és tudunk sétálni, mert már nagyon kéne mindkettőnknek!

Mucska
Olvastad a másikat?Kép

Zsuzsa
Így mi sem fogunk sétálni, csak sajnos a teraszon sem az igazi.Kép
Fotót kérünk!!!Kép


O.

avocado
 
 


A képek:
Íme az idei "első hó":

Kép

ÉS a bebugyolált Dagi Bugi:

Kép

Kép

Kép

UI: ugyan nem látszik annyira, de van rajta bundás zsák is Kép

ZS.
zerko
 
 


Zsuzsa!

Küldök kolbászt, küldjél érte bablevest. Én már ehetek!!!!!!! A kolbász meg saját készitésű házi sütnivaló! NA mit szólsz????????????

Hajni!

A topik lassan együtt fog nagylánykodni Kép
Enyém percre pontos volt. Reggel felkeltem, ki a szokásos pisire és akkor. Semmi kalamajka. És nem is fáj semmim szerencsére.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


ZSófi és a férjem elment Anyóshoz a bablevesért. Most jött a telcsi, hogy a ZSófi ott rendelte meg a "szokásos ebédjét", így majd valamikor jönnek is Kép

Zs.
zerko
 
 


Zsuzsa!

Délután mi is "megyünk " sétálni. Kép
Jók a képek, de remélem a hó nem ér ide hozzánk. UTÁLOOOOOOOOM!


Orsi!

Igen Kép

Ma vettem a kiscsajnak egy új karácsonyfaégőt, csillog villog. Hisz annyira fog már érteni hozzá! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska: örülj neki, hogy minden oké a nagylányságoddal. NEkem van még egy hetem hivatalosan!
Ezek szerint te kolbászt is tudsz csinálni? És milyen paprika van benne? NEm tudom mikor lesz bableves, de ha gondolod, akkor megelőlegezheted a kolbászt! Bár az is lehet, hogy a bableves nem is jön, mert a férjem Anyósnál eszi meg! Akkor én eszek tortellinit!

ZS.
zerko
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?