Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok sajnos nem hoztam mosolygós fejeket Kép
Most sem lesz inszem, mert csak az alig átjárható oldalon értek be tüszők, és annak alig lenne értelme, hogy így csináljunk inszemet....
Szóval ez a ciklus ismét a spontán babáké, aztán el kell gondolkodnunk, hogy hogyan tovább... Lombik vagy marad az inszem, kísérletezgetve a stimuval, hogy ne legyen túl sok pete, de túl kevés sem.. Tegnap már jól kibőgtem magam, jó dagadt is a szemem Kép
A természetgyógyászom most beutalt egy kiropraktorhoz, mert ugye a bal oldali petefészek a lustább, és egyéb dolgaim sem működnek tökéletesen a bal oldalon, tehát lehet, hogy valami keringési blokk van ott, és ő állítólag tud ebben segíteni. Hát remélem lesz belőle valami... Mindenesetre most nem vagyok feldobódva...Kép Kép

Lara, nagyon gratu a szép tüszöcskéknek! Nagyon szorítok, hogy megtapadjanak. Nézzegettelek tegnap titeket, mert kb 3/4 2-kor jöttem ki a dokitól, de fogalmam sincs, hogy hogy néztek ki tehát inkább feladtam a találgatást.

Kriszta, mi vaaann, Légyszí írj valami jót, mert nagyon nagy szükségem lenne egy sikerre, hogy ne menjen el teljesen a kedvem...

Fea, nagy szorítás neked is, mutasd meg, hogy lehet inszemből baba!!

Stella, szerintem 2-3 spermával is tudnak valamit kezdeni már, tehát ne aggódj, csak növessz hozzájuk való párt! Kép

Pildikó, üdv a csapatban, kérlek írd meg Te is minél előbb a jóhíreket! Kép

Woodi, köszi, hogy támogatsz minket!!

Zsebi, Zsuzska, Reno és Mindenki, vigyázzatok magatokra szép napot!!

L.(aki kissé maga alatt van..)
lullaby
 
 


LullabyKép
Eddig nem voltam képben, hogy nálatok mi a helyzet. Remélem az a természetguru tényleg tud segíteni!
Fel a fejjel, tudod, hogy vannak még csodák!!!
Előre a spontán babákért!!!
Nagyon drukkolok!!!

KrisztaKép
Nagyon várunk!!!!!!!!!

Stella

Kép
stella9
 
 


Zsu!
zseboroszlan5@freemali.hu

Írjál nyugodtan ha szeretnél!

Kriszta!
Nagyon izgulok érted! És Lara már biztos alig bír a zebráddal!

Stella!
Ne igzulj a spermák miatt, tudom könnyen modnom, de reméljük hogy minden rendben lesz a nagy napon és megtermékenyülnek a babóitok!!!!!

Reno!
Tudom nem úgy gondoltam, hogy már túlléptél csak próbálsz és ez nagyon nagyon jó út ahoz, hogy lelkileg túlted magad! Persze az még jó pár nap. Én még már majdnem egy héttel utána is képes vagyok sírni! Kép De már tudok előre gondolni és ez jó!

Lara!
Mi 2X1 fogunk szedni azaz tegnap óta szedünk is nagyon remélem, hogy lesz valami hatása! Ártani nem árt az tuti. Ne izgulja a pocidban minden rendben csak pihenj jó sokat és ígyál sokat!!!!! Kép

Lullaby!
Nagyon sajnálom, hogy ez a hónap megint elment. Igazából lehet, hogy tényleg a lombikot kéne választanod? Nem annyira írtozatos, bár kicsit én is idegenkedtem tőle az elején, most meg már úgy vagyok mindegy, hogy milyen úton csak sikerüljön! Kép Próbáljátok azért hátha most összejön csak úgy véletlen!

Fea!
nagyon szorítottam és remélem jó helyen vannak már a kiskatonák és órákon belül összejön a randevú a petikékkel! Pihenj te is sokat és igyál sok folyadékot! Kép
Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

 
 

Lányok Kép Voltam ma a Kaáliban, utoljára. Kép Krizsa doki nagy örömködés közepette elbocsájtott, de lelkemre kötötte, hogy havonta 1x hívjam fel és tájékoztassam magunkról. A legvégén meg egy boldog telefont akar, hogy egészségesen megszületett a baba. Kép
Ja a babát is láttam Kép Képzeljétek már 23 mm (8 hetes és 3 napos) és az egyik kis kezével (kézkezdemény) már integetett. Kép Annyira jó volt látni, hogy majdnem elsírtam magam. De most legalább jó sokáig nézegettük.
Kívánok mindenkinek mihamarabb ilyen hatalmas örömet. Kép Képet majd holnap teszek fel a profilomba.

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Sziasztok Lányok!

Minden ok volt, azon kívül, hogy nagyon izgultamKép
Most jön a 14 napos várakozás és addig az a feladatom, hogy a többiekben tartsam a lelket. Képzeljétek, éreztem valami energiafélét ahogy várakoztam a műtő elött, biztos ti voltatokKépKÖSZÖNÖM!!!Remélem senki nem haragszik meg, hogy először Lullabynak írok...

Lullaby: Nagyon sajnálom, én tényleg azt hittem ,hogy együtt fogunk szurkolni a 14. nap végénKép
A te helyedben mérlegelnék, hogy csodadoktor, vagy lombik.... Nem sértésnek szántam, de szerintem (ha úgy érzed) bele kellene vágnotok a lombikba, mert csak az idő szalad és te csak tömöd magadba a hormonokat, eredmény meg nuku...Kép Hát nagyon sok erőt és kitartást!!! Ja és egyetértek Zsebivel: Hátha most csak úgy spontán.......Kép

Kriszta: Kívánom, hogy reggel azt azeredményt kapd, amire annyira vágyszKép Itt mindenkinek nagy erőt adna egy iciri-piciri kis ZEBRAKép


Lara: Remélem nálatok minden ok. Én ma kitartottam. Ezt a két hetet ki kell várnunk, a magam nevében szólva: nagyon nehéz lesz, már most azt számolgatom, hány nap van még.

Zsebi: Köszi, hogy köztünk vagyKép Neked mi a menet? Végül is ki kell várnod a 3 hónapot? Lehet, hogy már leírtad egyszer, csak én nem emlékszem, akkor bocs..

Fea
fea
 
 


Lullaby,
sajnálom, hogy elmarad. Remélem a természetgyógyász tud Nektek segíteni.
Mi meg kb akkor értünk oda. Nekem rövid fekete hajam van, és zöld pufi dzsekiben, barna kardigánban és farmerben voltam. A páromnak is rövid fekete haja van, és kék dzsekiben meg farmerban volt. Amikor odaértünk elmentem WC-re és már be is hívtak minket, utána meg felmentünk a műtőbe. Bocsi, de én annyira izgultam, hogy igazán körül se néztem.

lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Woodi: Nem rövid vörös hajad van?
fea
 
 


Fea!
Jövő hét kedden megyek a kedvenc dokimhoz és megbeszéljük hogyan tovább! Illetve magunktól (mivel nálunk a kiskatonákkal van baj) elkezte szedni a párom ezt a Maca Vide nevű remélem csodaszert!
Pihenj nagyon nagyon sokat és biztasd őket!!!!! Kép

Woodi!
Nagyon örülök, hogy minden rendben! Igen hamar elbocsátottak a Kaáli Intézetből! Nagyon jó lehetett látni a picikét, már alig várom a képet! Remélem tavasszal legkésőbb követni tudlak, csak titkon reménykedem hátha az angyalka mégis megsajnál, hogy ilyen keservesen sírtam a kudarc miatt és esetleg elhozza a várva várt "ajándékot". Nagyon vigyázz magatokra!!!! Kép

Zozo!
Ezzel én is így vagyok, hogy mindenkinek más jönbe (mármint doki), de én a te dokidról semmit nem tudok mert végül ide jöttem! A volt sógornőm szült a Nyírőben ő nagyon dícsérte őket barátságos hely! Igazából mindegy talán az hogy hova jársz, ha emberségesen bánnak veled és eléred a célodat! Neked mikor jár le az ominózus fél év? Szinte minden nap eszembejut a történeted és kiráz a hideg ha csak belegondolok, hogy ezt hogy lehet elviselni akkor már sokkal jobb ha az elején nem sikerül, pedig az is iszonyatos fájdalom!

Manó!
Mi van veled? Úgy eltűntél? Tessék jönni, mert a kis csapat együtt múlatja az időt már nem sok van januárig!!!!!! Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi!
Én is úgy gondolom bárcsak ne sikerült volna. A babáknak is szenvedés volt.
Mostmár nagyon félek, rettegek attól, hogy mi lesz ha sikerül és mi lesz ha nem. Áprilisban telik le a 6 hó.
Sz.tem is mindegy, hogy hová megyünk, nagy különbség nem lehet az intézetek között.
Ti mikor kezditek újra? többet vártok mint 3 hónap?
Zo
Vendég
 


Sziasztok lányok,

Nagyon jó érzés hogy ennyien szorítotok értem KépKép Ma sokkal jobban vagyok mint tegnap, és nagyon halkan remélem hogy reggel meghozom a várva várt zebrát, és elindítok egy pozitív szériát !!!!!!! Valahogy ma annyira éreztem, hogy a mellfeszülés csak jót jelenthet KépKép: Korábban ez az utolsó napokra mindig elmúlt, és őszintén szólva az előző két alkalommal egy nagyon halvány barnázásom is volt mar egy-két nappal előtte....Szóval ma este még mindenki gondoljon rám egy kicsit, és ígérem hogy nagyon meghálálom, holnaptól pedig mindenkit én fogok ezerrel biztatni.
Szerencsére csak az az egy tesztem van amit a Kaáliban kaptam, igy nem tudom most megcsinálni mert akkor mi marad reggelre KépKép Bocsánat hogy ennyit irok magamról, de muszály....

Lullaby drága,

Annyira sajnálom hogy megint így jártálKép Pedig ugy örültem hogy holnap követsz engem. Szerintem jó ötlet a természetgyógyász, nem kell egyből feladni. Tudom hogy a lombik is egy nagyszerű lehetőség, de amig van rá esély hogy anélkül is lehet, addig próbálkozni kell. Szerintem még legalább egyszer fussatok neki, addig pedig lehet hogy spontán kopogtat nálatok a szerencse, amikor nem is számítotok rá ! Nagyon drukkolok nektek ++++++++++++++++KépKép

Reno,

Érdekes, a HSG nekem is nagyon fájt, és szintén már a hüvelytől volt mindkét vezető elzáródva, de én bízom a nőgyógyászban, aki műtött és azt mondta hogy sikerült átjárhatóvá tenniKép
Nekem soha nem volt semmilyen gyulladásom, vagy abortuszom, semmi olyan, ami indokolhatta volna az elzáródást. Érdekelne, hogy neked mit mondtak, a krisztaba@freemail.hu cimre tudsz nekem irni.
Ha jól emlékszem CAT a BMC-ből elzárt vezetőkkel lett harmadik lombik után spontán terhes, nemrég születtek meg az ikrek KépKép

Fea,

Hajrá a zebráért !!! Tényleg nem lesz könnyű ez a két hét, bár az első még jobban elmegy, a második hét a húzós. De ugye mi mindent kibírunk, és itt fogunk neked napról napra szorítani, igy nem lehet baj !!

Woodi,

Nem csak a 12. hét után engednek el a Kaáliból ? Vittél a végén valamit a dokinak ? Visszamész a régi orvosodhoz ? Hol fogsz szülni ? Remélem hamarosan követlek a babás topikba KépKép Vigyázz magatokra, és azért ide is nézz át néha a babás topikból légyszi !!!

Stella,

Remélem találnak nálatok valamilyen gyógyitható indokot a kiskatonákra, de ha mégsem, akkor se keseredj el, a MACA biztos segít majd legalább egy kicsit, a többit pedig megoldja lombikos orvosod !!!! Mi mind tudjuk hogy neked is sikerülni fog +++++++++++++KépKép

Zsebi kedves,

Remélem hogy jövő héten ti is előrébb léptek egy kicsit, ha már van időpont, az biztatóbb érzés nem ? Akkor már lehet visszaszámolni....

Pildikó,
Azt hiszem téged tegnap nem is üdvözöltelek a csaptban, bocsánat ! Szombatra neked is küldjük ezeket+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++. Remélem mindketten jó híreket hozunk ide KépKép

Zsu, Milena, Manó és minden januári lombikosnak jó készülődést kívánok -először az ünepekre, aztán a babákra !! A január lesz a ti hónapotok, ja és persze a február is !!!

reményteli Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Zo!
Kedden megyek és akkor elmondják mikor lehet újra kezdeni, de igazából én csak márciusban szeretném! Többek között azért, mert akkor talán már jön a jóidő és elmúlik az infulenza! Most is tökre féltem, hogy elkapok valamit és akkor ugrik az egész program!
Tavasszal akkor együtt nekifutunk!!!! Kép

Kriszta!
Nyugodtan írjál azért vagyunk hogy meghallgassunk!!! Nagyon izgulok érted és minél előbb gyere a jó hírekkel reggel! Annyira jó lenne már egy zebra! Kép Kép
Visszaszámlálás még messze van, mert három hónap szünet biztos kell! Most szedjük a Macat hátha!!!! Kép
Próbálj aludni és reggel várjuk a jó híreket!

Képzeljétek el meg kell veletke osztanom valamit! Remélem valaki tud segíteni! Pénteke (egy hete) tudtam meg,hogy nemsikerült és már másnap elkezdtem barnázni másnap (vasnap) megjött rendesen és nagyon nagyon görcsölt a hasam három gyogyit szedtem be mire múlt egy kicsit! Ez fájt még egy pár napig, de aztán elcsendesedett mára már teljesen elmúlt a vérzésem de úgy görcsölget a hasam mint a punkció után és olyan puffadt az egész hasam! Szerintetek? Igazából gondoltam rá felhívom a dokit, de sajna nem tudok holnap bemenni utána meg már mindjárt itt a kedd amikor úgyis megyek, legfeljebb hétvégén bemegyek! Ha valamelyikűtöknek volt ilyen tapasztalata megírja mi van ilyenkor vagy mit csináljak?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kedves Mindenki!

Köszönöm a kedves fogadtatást, igazán nagyon jól esettKép
Elég sok hozzászólást visszaolvastam az archívumban, de nem találkoztam olyan sorstárssal, aki a Bernárd Artúr dr betege lett volna, merthogy én hozzá járok. Valaki?
Azt tudom, hogy sok betege van.

A szombatot már én is nagyon várom, ma vettem terhességi tesztet is, mert az inszemkor sajna nem tudtak adni. Mikor hazaértem szinte csillapíthatlan vágyat éreztem, hogy teszteljek egyet, de aztán győzőtt a józan ész. Ráadásul a férjem sincs itthon (elutazott egy 3 napos konferenciára).
Igazából semmit nem érzek, talán csak annyit, hogy fájnak a melleim és kijött az ábrázatomra egykét pattanás, de más semmi.
Az elsőnél az összes terhességi tünetet produkáltam, de mégsem volt babó (biztos már oda is képzeltem).

Kriszta. Természetesen én is nagyon drukkolok és természetesen mindenki másnak isKépKép
pildiko
 
 


Lányok,

Mindenkinek köszönöm a drukkot, de sajnos most sem tudtam zebrát produkálni.KépKépKép
Pedig már majd egy órája bűvölöm azt a fránya tesztet, de a leghaloványabb csik sincs rajta- Hát ez van, delelott majd felhivom a doktornőt, aztán meglátjuk. Most megyek dolgozni, valoszinuleg csak este jövök.

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


KrisztaKép
Nagyon rendi vagy, hog yígy szorítasz mindenkiért. Most már én is nagyon bizakodó vagyok, fejben már be is rendeztem a gyerekszobát. Mondtam is apáromnak, hogy csak azért nem tudom még a végleges képet, mert nem tudom, hogy 1,2 vagy 3 kiságyaz tervezzek bele. Ez aztán az optimizmus igaz?

Nagyon szorítok neked ma reggelre és remélem mielöbb hallhatunk egy jó hírt tőled!!!!

PildikóKép
Most már neked sem kell sokat várnod! Ne keress magadon terhességi tüneteket, ha van baba előbb utóbb jönnek majd maguktól. Drukkolok neked is ezerrel!!!

LányokKép
hurrá péntek!!!!!!!!
Jövő héten végre mehetek a dokimhoz és azzal is egy picit előrébb leszünk!!!

ZsebiKép
sikerült beszerezned a Macát???

Pusza mindenkinek!!
Stella

Kép
stella9
 
 


KrisztaKép
egyszerre írtunk. Sajnálom nagyon Kép!
Lesz neked is zebrád, nem is olyan sokára! Kitartás!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Kriszta: Pedig ment az energia...
Naghyon sajnálomKépKép Kitartás és meglesz az eredménye..

Fea
fea
 
 


Kriszta Kép Még ne add fel! Te inszemes vagy, tehát jó 1-2 nap hátrányod lehet egy lombikossal szemben. Mármint 1-2 nap kell (tán több is?) míg a sperma és a petesejt egyesül és visszavándorolnak a méhbe. Emlékezz rá, hogy nekem a 14. napon csak nagyon-nagyon halvány csíkom volt. Ha szedsz valamit, most még ne hagyd abba. A cicifeszülés nagyon jó jel. Csinálj holnapután, vagy hétfőn még egy tesztet. KÉRLEK!

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Woodi: Fentebb kérdeztem, hogy rövid vörös hajad nan-e?
fea
 
 


Kriszta, Woodinak igaza lehet, adj még két napot magatoknak és szedd addig a gyógyikat, azon már úgy sem múlik..., hátha pont ez a két nap kell a HCG szintednek a boldogsághoz!

Mindenkinek nagyon köszönöm a biztatást, és a vigaszokat! Ma már azért jobban vagyok.
Képzeljétek, tegnap volt nálunk egy barátunk aki most bérelt ki egy teljesen üres lakást és a leendő babaszobánkból elvitt minden bútort (eddig vendégszobának használtuk) tehát a szoba üres, készen arra, hogy berendezzük az eredeti céljának - BABAszobának!
Meg a párom volt egy tanfolyamon, ahol képet kellett rajzolniuk egy útról, aztán át kellett ülniük egy másik ember rajzához, és belerajzolni a saját gondolatukat és íg tovább mindenki-mindenkiébe belerajzolt. Nem ismert senkit a tanfolyamról akkor még, és mire visszaért a saját rajzához, a lapon az út végén egy két copfos pici lány állt! (Szegény mondta, hogy majdnem elsírta magát Kép ) Szóval jönnek a jelek, és a természetgyógyi is biztatott, hogy könnyen helyrehozható a baloldal keringése! Úgyhogy most úgy érzem van remény Kép Kép

Fea, tök jó, hogy érezted az energiáinkat!! Kép
Foglald el magad egy csomó dologgal, de azért mindenről számolj be a pocakodban lapuló babócának, és meglátod két hét múlva már ő is jelezni fog neked!!

Pildikó, most rajtad a világ szeme! Olyan jó lenne, ha Te meg Kriszta két nap múlva zebraménest hoznátok!!

Lara, remélem jól vagy! Láttam egy párt a fenti úton a kocsiból kikászálódni, miközben én kászálódtam be a kocsiba! A lányon valami keki-zöldes dologra emlékszem, talán a dzsekije színe? Sajna nem vagyok benne biztos, de az arca még előttem van, és rövid sötétszínű haja volt neki is.

Woodi, de jó neked, kérlek ne hagyj itt minket azért, mert kell látni valami példát magunk előtt!

Stella, mikor mész jövő héten a dokihoz?

Zsebi akkor márciusban kell majd neked szurkolni? Hamar eljön az is meglásd, most már hip-hop itt az évvége!

Mindenkinek szép napot!
L
lullaby
 
 


LullabyKép
De jó, hogy a természetgyógyi ilyen jól áll a dolgokhoz!!!
Tényleg minden rendeződni látszik!!!
Örülök, hogy pozitívabban állsz a dolgokhoz!
Nagyon drukkolok, hogy sokkal nagyobb meglepi érjen, mint amit el tudsz képzelni! Utat a spontán babóknak!!!

Dokihoz szerdán megyek!
Stella

Kép
stella9
 
 


Kriszta,
nagyon sajnálom Kép

Lullaby,
szerintem mi voltunk. Fent álltunk meg, mert csak ott volt hely.

Szép napot mindenkinek!

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Sziasztok Lányok Kép

Hiányoztok, feljöttem megnézni, mi van veletek!!!

Kriszta
Sajnálom, hogy nem sikerült. Sírd ki magad, hogy holnap felállhass!

Lullaby
Sajnálom, hogy megint parkolópályán vagy. Ez nem igazság!

Én most igyekszem sokat dolgozni (ez sikerült is, teljesen kivagyok, este örülök, ha ágyba kerülök végre), de voltunk bulizni is a párommal.

És rájöttem valami nagyon fontosra: arra, hogy a párom sokkal fontosabb annál, mint amennyire mostanában megbecsültem!
Csak magammal foglalkoztam, és azzal, hogy legyen gyerekem - pedig már most is van egy nagy kincsem - Ő!
Szóval rájöttem, hogy sokkal boldogabb vagyok annál, aminek hittem magam.

Mindenkinek sok erőt és hasonló erőt adó felismeréseket kívánok

Milena
milena
 
 


Woodi Kép

Gratulálok, hogy felsőbb osztályba léptél! Kép

Milena
milena
 
 


Kedves MindenkiKép

Aranyosak vagytok, hogy szorítotok, probálom magamba szugerálni a babót, de most valahogy egy kicsit pesszimista vagyok ( bár tudom nem szabadna).
Az első inszemkor 6 tüszőm lett a stimulálás eredményeképpen, a férjem kiskatonái is remekek voltak, mégsem lett babó.
Most a 2.-nál meg csak össz 2 tüszőm lett és hát ugye az még nem biztos, hogy volt is benne petesejt, és a férjem erdménye is épp hogy határesetes volt.
Tudom, hogy ettől még akár terhes is lehetek, de valahogy azt érzem, hogy annyit csalódtam már, hogy csak na...

Tegnap este néztétek a szülőszobát? Nagyon tetszettKép

Pildiko
pildiko
 
 


Pildiko: Szia! Hát nagy erő kell, hogy az ember megállja a tesztelést. Nekem még soha nem sikerült, ezért most azt a taktikát választom, hogy az inszem utáni 13. napon majd a párommal együtt megvesszük, és Ő fogja őrizni még egy napot. Egyébként nekem tegnap volt az első inszememKép
Du.n lefeküdtem és elképzeltem a randevút. Viccesnek hangzik, de mindent elképzeltem és lásss csodát még éreztem is valamitKép Na, azóta anyaságtudattal élekKép Még ha negatívat is tesztelek 2 hét múlva, akkor is van két hetem, amíg legalább gondolatban sikerült...
Egyémként nekem is csak két tüsző ért meg. De én bizom benne, hogy azok a legjobb anyagból kerültek ki. Nem a mennyiség, hanem aminőség számít. Biztos vagyok benne, hogy legalább az egyik nálad is jó voltKép
A szülőszobát végig sírtam, val.színű a hormoönok dolgoztak. Annyira jó volt átélni gondolatban, hogy nemsokára esetleg én is ott lehetekKép
Fea
fea
 
 


Szia Milenna: Hiányzol ám, de a helyedben én is hanyagolnám a topikot egy picit. Teljesen megértelek. Az, hogy ki tudsz kapcsolni, és nem ide koncentrálni, segíthet. És főként az idő is gyorsabban szalad a köv. nekifutásig..
Csak nehogy belerokkanj a sok munkába!!
Fea
fea
 
 


Fagyibabákban járatos lányok! Ha pont nem a nagyon szép szabályos embrió éli túl a fagyasztást, hanem a kevésbé szabályos, akkor azt a kevésbé szépet ültetik vissza???????? Ha igen, akkor az szerintetek ez rendjén van úgy? Most emiatt izgulok, ugyanis már akkor sem értettem, hogy miért fagyasztják le a kevésbé szépeket is, ha vannak nagyon szépek. . . ???

MILENA!
Jártam a honlapodon, és nagyon-nagyon tetszett az írásod. Egyrészt sok érzésre ráismertem, másrészt tehetséges és érzékeny író vagy.
nanaka
 
 


FeaKép
én is biztosan ugyanígy el fogok képzelni mindent, aminek a pocakomban kell történnie a lombik után!!
Drukkolok nagyon!
Stella

Kép
stella9
 
 


Miléna, nagyon igazad van, abban amit a párodról mondtál!! Engem is elgondolkodtatott eléggé, amit írtál, köszönöm, hogy megosztottad velünk! Az én páromra is ráférne némi kényeztetés, mostanában nagyon csak a baba meg én voltunk "műsoron". Asszem a "szünetben" igyekszem pótolni a lemaradásomat. Kösz mégegyszer! Kép Kép
L
lullaby
 
 


Sziasztok!

csak hetente bukkanok fel, de amíg nincs újság, minek. No de ma voltam az első lombikos uh-n Krizsánál. 8.napon vagyok, paraméterek: 10-15 tüsző (Krizsa: "baromi sok tüsző van"), ezek nagysága 10-15mm között változik, olyan hat van, ami nagyobbacska, és már 15 mm körül van. A nyhártya 7A. Ez most jó szerintetek? nem nagyon van összehasonlítási alapom. Holnap megyünk vissza uh-ra, mert Krizsa nem akart vasárnapig várni, nem kockáztat. Ma is kaptam még 2 Gonalt.
snori
 
 


Fea Kép Bocs, csak beugrottam, aztán szaladtam tovább, de Krisztának mindenképpen írnom kellett.
Nos nem vörös a hajam. Kép Barna, szemüveges vagyok és 12 körül voltunk ott.

Milena Kép De jó téged újra köztünk látni. Sokat emlegettünk ám. Tudod az ember sokszor csak akkor döbben rá, hogy a másik mit is jelentett neki, mikor az nincs már. Némelyik kapcsolatot csak megerősítik a nehézségek, némelyeket sajnos elválaszt. Jó, hogy ilyen nagy kincsed van, vigyázz rá, kényeztesd, hiszen neki is nagyon fájhatott az, ami neked, csak hát ugye ő nem mutathatta ki, mert férfi a szentem.

IldikóKép Inszemnél a 6 tüsző kicsit sok. Lullabynál is ezért nem volt inszem a múlt hónapban. És igaza van Feának, a minőség számít. Csak bátran higgy magadban. Kép

NóriKép Ha Krizsa azt mondja, hogy sok, akkor sok. Kép Bízz benne. A nyálkahártyára meg egyél sok fehérjét. Nem olyan rossz az a 7 mm, nekem is "csak" 8 volt a beültetésnél és hát tudod a végeredményt. Kép Arra kell gondolni, hogy milyen sok nőnek van méhen kívüli terhessége és pl. a petevezetőben rendkívül vékonyka a nyh, mégis megtapad. Szóval jó lesz az, vasárnapig még nőhet.
Ja és a csajok a babaaszpirint is ajánlják. Napi 1 szemet, ha jól tudom. Ez vérkeringést segítő.

Nanaka Kép Amelyik túléli, az szuper, hiszen hatalmas megrázkódtatáson ment kersztül és mégis él. Ezen ne izgulj.

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Új kép van fent a Babszemről Kép Szemből látszik, éppen mérik Kép és a jobb oldalon látszik a kis karkezdeménye. (Kicsit felfelé tartja.)

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Woodi: Remélem holnap jó hírekkel tudok szolgálni, már én is nagyon szeretnék ilyen fotót nézegetni és gyönyörködni benneKép Nagy gratula és boldog babavárást kívánok!

Pildikó
pildiko
 
 


Kriszta!
Nagyon sajnálom! Kép Kegyetlen az élet, már igazán megérdemelted volna a zebrát! Tényleg nem tudom mást mondani és közhely már ez, de kitartás és meglátod a te babód is eljön, csak sajnos nem most jött el az idő!

Milena!Kép
Annyira örülök, hogy itt vagy velünk! Hasonlókat éltem én is meg, hogy teljesen rádöbbentem mennyire számíthatok a páromra a bajban! A visszaültetés utáni két hétben voltam először kiszolgálatott helyzetben és mit mondjak minden nap az ágyba kaptam a reggelit kényeztetve voltam! Én is megpróbálom most ezt viszonozni neki!
Mikorra tervezitek a következőt? Remélem most már sűrűbben be fogsz nézni!!!!!
Pildikó!
Te vagy minden reménységünk! Nagyon remélem, hogy holnap zebrás reggelre ébredünk! Drukkolok! Már tényleg ráférne a csapatra is egy jó hír!

Stella!
Megvettem a gyógyszert ott ahol javasoltad. Nagyon köszönöm azért nem mindegy mennyibe kerül, már így is hihetetlen összeget költöttünk mostanában a babaprojektre! A párod is szedi? Az enyém igen napi 2X1-est remélem meglesz az eredménye! Drukkolok neked is hogy minél előbb eljöjjön a csoda az életedben! Kép

Lara!, Fea!
Hogy vagytok? Szorítok folyamatosan értetek és megy a babatapasztó energia! Kép Kép

Woodi! Kép
Mikorra vagy kiírva? Olyan izgalmas! Remélem tavaszra jó sokan lesznek már itt pocakosak és akkor meg lehet tartani a találkozót amit már javasoltál! Remélem ha egy hetes zebrás leszek is, de ott lehetek!!!!!
Tök jó a fotód!

Reno!Kép
Hogy vagy? Jó tudom hülye kérdés, de remélem te is szép lassan megtalálod a helyedet ebben a világban! Sajnos ezt mérte nekünk a sors! Fel kell tudnunk állni és menni tovább ezen a rögös, nehéz és nagyon fájdalmas úton, ahhoz, hogy egyszer mi is a legboldogabb emberek legyünk ezen a földön!

Zozo! Kép
Neked hány napra ültették vissza és milyen gyógyszereket használnak a Nyírőben?

Snori!
Egyetértek Woodival ha Krizsa azt monda minden rendben akkor az úgy is van! Jó kezekben vagy ne izguljál! Kép

Megnéztem a Szülőszoba c. műsor tegnapi műsorát. Nagyon irigylem azt a nőt! 2X is egymás után megtörtént vele ez a csoda, hogy lombikkal terhes lett! Nem bírtam ki sírás nélkül, de szerintem ezt nem is lehet máshogy végignézni.
Kicsit féltem megnézni a csalódás után egy héttel (úgy voltam nem is akarok hallani semmit a szülésről meg ilyenekről, főleg az egész intézetről), de valahogy most megint tudok pozitívan nézni és megint kezd olyan lenni a szemembe ez az intézet, mint egy mesesziget ahol csak jó történik és mindenki boldog kismamaként távozik! Nagyon remélem, hogy tavasszal amikor megint teli reménnyel megyek én is hasonló örömökkel fogok eljönni onnan!

Kép Bocs, hogy hosszan elmélkedtem, de jólesett nektek elmondani! Ez az egész levél hosszúra sikeredett, de mostanában szinte mindig. Remélem nem vagyok túl sok nektek, mert akkor visszaveszek a tempóból! Szerintem függő lettem, mert mindig itt jár az agyam főleg ha valakivel valami történi! Bent a munkahelyemen a szobámba van net, de nem nagyon örülnek ha ott maszekba írogatunk, de sokszor nem bírom ki!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi!
Én kaptam Suprefact-ot, Puregont,szedtem Prednisolon-t és végén jött a Choragon.
Ha jól emlékszem pénteken volt a leszívás, szombaton kellett csörögni és hétfőn jöttek a babák.Olyan rég volt h. már alig emlékszem.
nem voltak annyira drágák a gyógyszerek kb.70-80.000Ft volt. Elég jól sikerült az adagot eltalálni, ha jól emlékszem 14 db petesejtet szívtak le és abból 11-12 megtermékenyült és szépen fejlődött tovább és hármat kaptam vissza.
Fagyibabák sajna nincsenek.
Zo
Vendég
 


Zo!
Nekem is Suprefact-ot adtak (folsavat végig kellett szedni) majd mellé Gonalt és a végén jött a Choragon, de ezt a beültetés napján és utána még háromszor kaptam! A gyógyszerárak nekünk is kb. annyi volt mint nektek! A 14 petesejt az nagyon szép és ha ilyen sok megtermékenyült, hogy-hogy nem lettek fagyibabók?

Zsu!
Hol vagy?????????

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi!
A folsavat Én is szedem már legalább 2 éve. Elevit-et is szedek már 6-7 hónapja. Choragon-t én is kaptam utána 1-2szer, de többet nem , mert óriási nagyok lettek a petefészkek tele sejtecskével és leállították, utána kaptam az infúziót folyamatosan. Ez kb.a beültetés utáni 5-6 napon volt már akkor mondták a dokik, h. valószínű h. sikerült, mert ez ilyenkor szokott lenni.
Mi nem kértünk fagyibabát.( már bánom)Most lenne jó sok.
Nektek sincs ha jól emlékszem, ugye?
Zo
Vendég
 


Zsebi!
Mennyi energia van benned! Itt vagyok egyébként, csak a döbbenettől, hogy Kriszta is negatívat tesztelt, nem nagyon tudtam szóhoz jutni. Benne is nagyon hittem, nem kímél mostanában minket az élet. De tudom, mindig csak előre az úton... Ha lesz kedved, átírsz a táblában 2. lombikra?
Woodi!
Milyen tök jó a fotótok, és igazán fotogén ez a gyerek! Légyszi mindig tedd fel, ha csinálnak róla újabbat!
Pildikó! Szorítok neked nagyon!
Lara! Feküdtél egész nap? Hogy bírod? Olvasol? Mit olvasol?
Kicsit átgondoltam ezt a két hetet és arra jöttem rá, hogy egy csomó "bűnt" elkövettem: nem feküdtem, szexeltem, emelgettem a macskáimat, egy gyerekeknek való filmen jól megijedtem (a boszorkánytól), közeli hozzátartózó nagyon felidegesített (nem ismeri a szitut), aztán ugye elzuhantam. Szóval lenne mit másként csinálni legközelebb.
Létezik olyan, hogy maguktól megnyílnak a petevezetők? Akupunktúra vagy vmi más tud ezen segíten? Tudom, hogy pl. Kármen is így lett terhes, de neki volt előtte műtétje. Aki tud erről a témáról vmit, írjon.
puszi mindenkinek,
reno
reno
 
 


Sziasztok lányok,

Végre újra itt lehetek. Delben beszéltem a doktornővel, és nem mondta, hogy szedjem tovább a dupho-t, a reggelit még bevettem, de háromkor már elkezdtem barnázni, pedig csak 4-kor kellett volna a következő dupho. Szóval valahogy feladtam. Ráadásul a doktornő is egyből mondta, hogy tartsunk egy hónap szünetet. Én is pont erre gondoltam, mert a következő időpontnál a párom éppen síelni megy, ugysem fért volna bele. Aztán meg együtt is sielünk egy hetet, igy ki tudom majd használni (bár szívesebben sétálgattam volna a 6 hetes picurt óvva). Szóval most egy hónap gyogyi, UH és napok számolgatása nélkül. Azt hiszem tényleg szükségem van most erre. A vicces az, hogy az utána következő alkalom pont valamikor ujév köré fog esni...utoljára még szeretnék nekifutni egy inszemnek a lombik előtt.
Ne haragudjatok, hogy most csak magamról írtam, de másra még nincs erőmKép Holnap jövök újra, hogy Pildikó zebrájáról értesüljek, és mindenkit tovább biztassak.

Szép babás álmokat,

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Reno!
A táblát Lara tartja karban, én csak egyszer segítettem neki feltenni,mert nem akarta az igazságot a gépe!

Sajnos a petevezetői problémára én nem tudok segítséget nyújtani! De szorítok neked, hogy létezzen valami módszer ami segít neked! Kép

Zo!
Nekünk jól emlékszel sajnos nincs fagyi baba! Pedig nagyon szerettem volna! Kép

Kriszta!
Igazad van! Jobb egy hónap pihenés, úgyis jönnek az ünnepek és aztán együtt a kis csapat nekivág a 2005-nek és reméljük az lesz a mi évünk! Kép

Jó éjszakát!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Pildiko: Van eredmény? Itt ülök a gép elött már fél órája és izgatottabb vagyok mint teKép Nagyon sok tesztzebrásító energiát küldök..
Fea
fea
 
 


Sziasztok!

Sajna negatív, hiába szugeráltam, ez biza nagyon is azKép
Igazából most nem is csodálkozom, a két hét alatt végig ezt éreztem.
pildiko
 
 


Zsebi: Köszönöm kérdésed, azon kívül, hogy baromira feszül a hasam, minden ok. De ez a feszülés sem folyamatos, időnként erősebb, aztán pedig semmit sem érzek.
Az mitől függ, hogy lefagyasztják-e a megmaradt embriókat? Ha megmaradt az előzőből, nektek miért nem fagyasztották le?

Lányok, hogyan oldottátok meg napközben az utrogesztan golgyócska bepakolását?

Fea
fea
 
 


A férjem is alszik még, nem is akarom felébreszteni, legalábbb nem látja a csalódótt képem. Pedig olyan szép lett volna, hogy karácsonyra egy ultrahangos felvételt kapunk..Hát ez most eluszott.
Én mindig is egy nagyon erős jellem voltam, soha még nem borultam ki, minden rossz dologban próbáltam a jót keresni, de mégis azt érzem, hogy igazságtalan az élettől, hogy ennyit kell várni a babára.
pildiko
 
 


Pildikó!
Nagyon sajnálom! FElébredtem, mondom a páromnak jövök jó híreket olvasni, aztán sajnos ez van! Kép Kép Bízzál abban hátha mégis elhozza az angyalka a várva várt ajándékot! Én is ebbe reménykedem a szívem legmélyén, csak nem szabad beleélni magunkat! Neked ez hányadik inszem volt?

Fea!
Nekem is feszült a hasam főleg az első héten aztán szép lassan megszűnt! A doki azt mondta, mivel én két naposan kaptam vissza és úgy nem lehet őket lefagyasztani, hogy tovább nevelgetik őket és ha úgy fejlődnek nem a szerkezetük is olyan fagyasztás! Sajnos nőni jól nőtek a drágáim, de szerekezetileg nem bírták volna ki a fagyasztást, így sajnos elhaltak! Kép

Az Utrogestant nekem nem jelentett poblémát mert két hétig betegácsiba voltam! Kép
Pihenj sokat!!!!!!

Zsebi szép napot kívánok mindenkinek!

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

PildikoKép
Sajnálom, hogy negatív lett. Mi is mindig ezt a kérdést tesszük fel, de erre sajnos soha nem kapunk választ. De az az egy biztos, hogy eljön a mi időnk is.

Reno,
köszi a kérdést, jól vagyok. Most még nagyon jó dolgom van, mert a párocskám egész héten itthon volt szabin, nem akart egyedül hagyni. Úgyhogy semmi más dolgom nem volt csak pihenni, olvasgatni, filmet nézni, rejtvényt fejteni. Jövő héten már megy dolgozni, de akkor meg anyukám küldi a kaját nekünk, úgyhogy sikerült szinte mindent átpasszolnom. Meg jövő héten már jönnek a barátnők is látogatóba, úgyhogy nem fogok unatkozni. Olyan jó ez a kis pihi.
A táblában átjavítottalak.

Lányok!
Nektek nem volt olyasmi érzésetek, mintha megjönne? Nem fáj a hasam, csak a menzi előtti fura érzést érzem a hasamban többször is. Meg feszül is a hasam, de gondolom ez normális. Mást nem érzek. És éjszaka azt álmodtam, hogy megjött. Tehát, ha az álmoskönyv azt mondja, ha álmodban meghalsz, akkor sokáig fogsz élni, így akkor nekem ugye már nem fog megjönni?

Lara

Kép

Lara

KépKép
lara77
 
 


Pildiko,

Sajnálom, ez nem a Kaálisok hónapja volt, mostmár biztos Kép
Nem baj, készüljünk az ünnepekre, és majd januárban minden másképp fog sikerülni !!
Az élet pedig sajnos igazságtalan, és ezen nem tudunk változtatni. Az erőnket és a hitünket nem szabad elveszíteni, ez a legfontosabbKép

Lara,

Kérlek, mutasd meg hogy lehet zebrát produkálni, neked eddig minden olyan simán ment ! Akkor karácsonykor már mindenkinek bejelentheted KépKép
Addig is pihenj sokat, és készülj a hátralévő nyolc hónapra ! Ahogy mondod, neked már nem fog megjönni KépKép

Woodi,

Mégegyszer köszönöm a biztatást, de ma reggel láttam, hogy tuti meg fog jönni, valószínűleg már holnapra.
Nagyon helyes a képen a babód, úúúúgy szeretnék már én is egy ilyet !!!
Vigyázz nagyon magatokra, nektek már közeleg az első közös karácsony Kép!

Lullaby druszám,

Úgy látszik mi folyamatosan egymás nyomdokaiban járunk.... Hát ez a hónap a spontán babáké lesz, ki tudja, talán pont most sikerül! De semmiképp nem adjuk fel, ugyeKép ?

Reno,

A petevezeték témán biztos van ami segít, csak sajna senki nem tudja pontosan hogy mi. Szerintem bármi, amiben erősen hiszel KépKépKép Én is lehet hogy egy-két természetgyógyász/masszőr lehetőséget kipróbálok igy az ünnepekig.

Fea,

Most rajtad a sor, hogy bebizonyítsd, inszemmel is lehet pozitív tesztet produkálni KépKép
Az utrot en siman megoldottam, bár először nekem is furcsa volt, hogy a munkahelyemen, stb. De hamar belejössz, bemész a vécébe, egy mozdulat és kész. Utána lehetőleg öt percre ülj le...

Milena,

A lelkem épüléséért tegnap elkezdtem olvasni a történetedet KépKép Még csak az első két részt olvastam el, és nagyon tetszett ! Szerintem ez már igazi írói véna !!! Amikor majd sikerül neked is a baba, és otthon leszel gyesen, meg kellene jelentetned könyv formájában !!!

Szép hétvégét mindenkinek, legalább a nap süt ránk Kép

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Esik a hó!
Pildikó, jó kemény csaj vagy, nem is szabad feladni egy pillanatra sem, jövőre te is babás leszel!
Én komolyan hiszek abban, hogy 2005 jó év lesz, már csak számmisztikailag is. Annyi gyerek fog születni, hogy nem győzzük majd egymást látogatni.
Tegnap teljesen megjött, most ennek is örülök.
Mindenkinek jó pihengetést kívánok.
reno
reno
 
 


Pildikó: Sajnálom... De hidd el, amiért ennyire megküzd az ember, azt sokkal jobban fogja becsülni.. Szerintem belőlünk igazán jó szülő fog válniKép Csak kitartás.. eljön a te babád is. Igaz, én már úgy könyveltem el, hogy itt a te idődKép

Lara: Ne a mensin járjon az eszedKép igaz nekem nem vol beültetésem, de nekem is fájdogál a pocim. Képzeld el, hogy neked egymás után kétszer is behatoltak a hasidba. Az lenne a csoda, ha semmit nem éreznélKép nov.29.-én tessék ám nekem jó példát mutatni és zebrát produkálniKép Talán úgy nekem is könnyebb lesz.. Ngyon bízom a sikeredben! A férjed elött pedig le a kalappal! Ezt átadhatod,mert tényleg dícséretes, hogy ennyire figyel"rátok"Kép

Kriszta: Nagyon koncentrálok! Remélem, hogy segít és jó lenne ha Lara után nekem is sikerülneKép Tudom-tudom: csak 10%, de hátha én vagyok a 100-ból a 10.!!Kép

Mindenkinek jó pihit és kikapcsolódást..
Üdv: Fea
fea
 
 


Kedves LányokKép

Mindenkinek köszönöm a biztató szavakat.
Reggel felhívtam a Kaálit, hogy mi újság és szerdára akartak időpontot adni, mondtam, hogy a closty miatt az már szerintem késő, úgyhogy hétfőre még gyorsan bedugtak.

Jön valaki hétfőn 2 körül?

Egyébként ma annyira hisztis lettem, hogy csak naKép Elmentünk délelőtt a piacra és egyfolytában kiabáltam a férjemmel, aztán folytatódótt itthon ebédfőzés közben. Mikor megkérdezte, hogy mi bajom?, már csak sirní tudtam. Annyira nem értettem, hogy lehet ennyire érzéketlen, reggel meg se kérdezte, hogy mi lett a teszt eredménye? Szóval szarul esettKép
pildiko
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?