Új privát üzeneted érkezett!

Ó, szegénykém :(

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Szépjóestét! :)

Hazaértem. :) Képzeljétek, megint van itthon internetünk. Remélem, így is marad a helyzet. :) Írok is gyorsan nektek.

Mirci: Sajnálom nagyon, hogy kidőltetek, meg a piros betűs napokat is... :( Mielőbbi gyógyulást!
Köszi, akkor nyugtáztam a május elsejét! :)

Veronika: Ezek szerint a Keleti-pu. irányából érkezem majd, tehát nem is lesz bonyolult.

Nagyon jó, mozgalmas hétvégénk volt, de sajnos nem találtunk mosókonyhát. Teljességgel alkalmatlan volt a helyszín és a helyzet mindenféle félrevonulásra... :roll: Mondjuk legalább pénteken, indulás előtt volt még időnk összebújni, remélem, az is elég lesz. Ha minden igaz, úgyis péntek volt az alkalmas nap, szombat reggelre már fenn volt a hőm. Bár a fene tudja, az ilyen utazgatás, éjjel nem alvás, új helyen ébredés azért biztos bekavar a mérésbe. Azért reménykedek még mindig, hogy gyerekkel megyek találkozóra, ha végül nem is Mosó Masa lesz a neve. :)
rilka
Vác
 
 


Szisztok Lányok!

Sajnos nem jó hírrel jöttem. Az első lombik programunk nem sikerült. még a beültetésig sem jutottunk el. csak a bal oldali petefészkem mőködött (pont a rossz FSH szintű hónapban történt a stimu) 3 kis sejtet tudtak leszippantani. sajnos a megtermékenyítés után egyik sem indult el.

csalódott vagyok és rosszkedvű.
viszont az tartja bennem a lelket az, hogy május 10. napjára már van új időpontom konzultációra a Kaáliba a Boga dokinál.

mindenkinek szép napot és hetet kívánok. én most egy időre visszavonulok a lelkem sebeit ápolgatni.
Vendég
 

 
 

Rilka,
reméljük a legjobbakat! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Bbercsi:
Nagyon-nagyon sajnálom! :cry:
Ápolgasd csak a lelkedet, de tényleg vigasztaljon, hogy nem kell túl sokat várnod a következő lehetőségre. Úgy néz ki, te is elég göröngyös utat kaptál a sorstól, de előbb-utóbb csak oda vezet majd, ahová szeretnéd...
rilka
Vác
 
 


bbercsi: Mérhetetlenül sajnálom. Egész hétvégén rád gondoltam, hogy ma lesz a nagy nap, a beültetés... :( Fájdalmas volt a leszívás? Ha majd kicsit jobb kedved lesz, azért írjál!!!

Meséltem apának a randinkat, hogy május 1-én összeröffenünk. Egyből el kezdett agonizálni, hogy honnan tudom, hogy kik irogatnak odafent a neten, és mi van, ha valami perverz állat csal magához :D:D:D Megnyugtattam, hogy iwiwen megismerkedtünk, és nem fog senki sem elrabolni.... ha elrabolna is akkor is visszahozna 10 perc után... erre megnyugodott... :D:D
korenka
Szár
 
 


Korenka:
Hát igen, ami azt illeti, Veronika nekem is gyanús... :D
Ahogy lecsapott rá, hogy nála legyen a buli... Próbál rábeszélni, hogy egyedül menjünk... Meg hogy nem hallja a kapucsengőt, ha hátul van... Családot elküldi otthonról, hogy ne legyenek tanúk... A külföldi főnök, aki majdnem becsődölt, de most váratlanul mégis fellendült az üzlet... Hmmm... Naggggyon gyanús... :lol: :lol: :lol:
rilka
Vác
 
 


bbercsi:
Jaj de nagyon sajnálom...! :( Azért egész hétre ne mondj le rólunk.... :roll: Ha úgy érzed jobban vagy feltétlen gyere. :roll:

korenka:
Ezen jót röhögtem. :D :D :D Szegény férjed...nem lehet, hogy a zugolvasóktól félt? Ott azért megemlítettünk egy-két nem annyira bizalomberjesztő nevet. :D :D :D

rilka:
Tiszta horrorfilm...ez malna5 reszortja. :D :D :D 8) Sz.veronikáról eddig nem tudtuk, hogy szereti, nemhogy űzi is. Pont ezért is lehet gyanús. 8) :P :D :D :D
Akkor pénzt nem viszek meg aranyakat...ki tudja mire utazik. 8) :shock: :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


korenka:
Elfelejtettem írni még, hogy én depressziózni szoktam Zoránra, én is nagyon szeretem. :roll: :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


Mirci:
nem tudtuk, hogy szereti, nemhogy űzi is
Talán nem is űzi, hanem futtatja. :D Mármint a lányokat. :P :P :P Művészkednek rólunk is olyan elbűvölő fotókat, aztán ki tudja, hová "közvetítenek ki", mire észbe kapunk... :lol: :lol: :lol:
rilka
Vác
 
 


Rilka,
arra a részére nem emlékszem, hogy váratlanul fellendült a főnököm biznisze, ezt hol olvastad? :))) Elég szarul áll szegényke... most épp a tizedikét várjuk, akkor kell a következő hitel-törlesztőrészletet fizetni, de egyelőre még nem utalta rá a pénzt... remélem nem lesz gáz... :roll:

Lányok,
ne is mondjátok! Most olvastam, hogy az Ázsia Centerben egy hátsó ajtón kiloptak egy csajt az öltözőfülkéből... kint várta a barátnője, már nem tudta mit szöszmötöl annyit, bement, a csaj meg sehol... Hívta a rendőrséget, ők még épületen belül megtalálták megkötözve :shock: Mondjuk nem tudom mennyire kamu, mert elég fura egy sztori...

Ha már valaki izgulhat, az én vagyok, beengedek egy csomó "idegent" a házamba!!! :lol: :lol: :lol:

Egyébként régebben nekem is mondott ilyet apa :) Még nem itt laktunk, és ott szerveztem talit kisbabás anyukákkal a neten. Apa meg parázott, hogy honnan tudom kicsoda-micsoda, nem gyerekkereskedő-e, meg ilyenek... :) Hát igen... a pedofilok is állítólag így jutnak csomó áldozathoz a neten...

Bercsi,
most láttam meg, hogy még előttem írtál egy perccel... nagyon sajnálom :( Akkor most gondolom kell előlről hasszurkázni meg minden...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


korenka:
Boldog szülinapot kívánok! :D

Kép

Kép

Kép
mirci09
 
 


Ó, tényleg! Pedig én már tegnap kinéztem iwiw-en a jeles napot! Mára meg elfelejtettem... no hiába, öregszem! :lol:

Korenka,
nagyon sok boldogságot kívánok én is e jeles nap alkalmából, remélem ma nagy kényeztetést kapsz otthon! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Csak hogy apa is megnyugodjon, itt várlak benneteket! :lol:
(Persze ezt bárhonnan leszedhettem a netről :lol: )

Kép

Kép

Ezt meg Nikának, ha hozza a kisfiát :)

Kép

Persze még asztalt meg székeket rakok ki...

Na, már nagyon izgulok! :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Köszönöm szépen lányok. Hát nem akartam itt reklámozni a dolgot, de azért mégiscsak egyszer vagyok 18....lehet, hogy elírtam a számot... :D
mirci: Jobban vagytok már?
korenka
Szár
 
 


Korenka:
Én is csatlakozom, nagyon boldog szülinapot!

(Nekem bizony reklámozni kell, mert sose nézek iwiw-et. :))

Veronika:
Nagyon szép képeket szedtél le a netről. :lol: :lol: :lol: Csalogatóan barátságos udvar. 8)
rilka
Vác
 
 


sz.veronika:
Megnyugodtunk... :D :D :D Pince van? Gondolom az említett fórum tali áldozatai ott élnek azóta. :P :D :shock: :shock: :D :D

rilka:
Nagyon szép képeket szedtél le a netről. Csalogatóan barátságos udvar
:D :D :D

korenka:
Én már nem vagyok lázas, Daninak még van egy kis hőemelkedése és szívom az orrát óránként. :?
Aha..18...kettő és fél gyerekkel... :roll: :D :D :D 8) Csak szeretnéd babám... :wink: :D :D :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


Mirci,
megnyugtatlak, nincs pince :lol: :lol: :lol:

Örülök, hogy jobban vagytok!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


jaj csajok annyit röhögök rajtatok :):)

Bercsi nagyon sajnálom és azt is hogy törölted magadat:(:( de remélem hamarosan visszatalálsz hozzánk.

Vera: szóval akkor nem viszem a gyereket nehogy megkötözve találjam a csúzda alatt :D:D:D:D:D:D na jó viccet félretéve nagyon szép a kertetetk tényleg kisgyereknek való :9 még kitalálom mi legyen :)

nika70
Salgótarján
 
 


bbercsi törölte magát? Jézusom! Szegény! Rettenetesen sajnálom. Lányok én most tényleg nagyon megijedtem, hogy ennyire elkeseredett.... nem akarom az iwiwen zaklatni, de reménykedem, hogy hamar talpra áll...
korenka
Szár
 
 


Én is bízom benne, hogy azért gyorsan összeszedi magát... Hiszen olyan kis optimista természet. Csak hát ez most nagy pofon volt, lássuk be. Biztosan nagyon beleélte már magát, hogy ha már végigcsinálja ezt a tortúrát, legalább gyorsan meg is lesz az eredménye. Erre semmi... :(
De erős csaj ő, szerintem hamar magára talál újra - meg reménykedjünk, hogy miránk is. (Mondjuk azt is elhiszem, hogy neki most éppen nem túl szórakoztató a hülyéskedésünket olvasgatni.)
rilka
Vác
 
 


Majd május 10-én jelentkezik a jó hírrel! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Jaj mire jovok....
Bbercsi el ne tunj kerlek! Mi az, hogy a magas FSH-s honapban csinaltak? En megertelek, hogy nehez ujrakezdeni, ravenni magad, es a parod, hogy ujra, elolrol vegigcsinaljatok, meg a penz is, de ha most egy jobb fsh-s honap lesz es sikerul!!! latom is, hogy nem adtad fel, hiszen mar az uj idopontot is irod, jol is teszed! Miert torolted magad? ugye visszajossz egy uj neven????
Te vagy a topic-alapito!!!!!

KOrenka nem tudtam jonni tegnap, hogy virtualisan megcibaljam a fuled, de BOLDOG SZULINAPOT!!!!
JOl vagytok Eszterrel?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Sziasztok!

Csak egy életjelentés!

Először is Korenka, nagyon Boldog Szülinapot! :) Remélem szép napod volt.

Már nagyon közel van az esküvő, szinte már minden megvan, a szabad perceiben (ami nagyon kevés van) azért azon gondolkodom, hogy mit felejthettem el... :)

Közben meg itt van a munka, nagyon zaklatott életet élek ez miatt is, és az miatt is, hogy úgy döntöttünk, hogy kivizsgáltatom magam az újabb próbálkozás előtt. Elmentünk egy másik neves nődokihoz és egy családtervező központba és mind a kettő helyen egyhangúan úgy gondolták, hogy a biztonság kedvéért legyen egy kivizsgálás sorozat.
Lelkileg nagyon nagy teher ez - ezt főleg Bercsinek írom - mert az ellmúlt egy hétben minnden nap vérvételre/ vizsgálatra mentem, és majd megyek is, néha úgy érzem, hogy egyre távolabb kerülünk, hogy legyen gyerekünk. De én azért sem adom fel!!! Neked sem szabad. Rajtam úgy jön ki ez a sok megpróbáltatás, stressz, hogy mindenkivel üvöltözöm, veszekszek, kiabálok stb, néha már magamat is nehéz elviselni, de ezen végig kell mennünk. Szóval Bercsi szabad keseregni, de azért örülnénk ha visszajönnél. Hidd el 2 vetélés után én is kivagyok, bár próbálom nem mutatni, sokat gondolkozom dolgokon, de hát nekünk ez a lap lett osztva. Attól, hogy most nem sikerült, nem azt jelenti, hogy a következő sem fog.

Veronika - nagyon szép a kertetetek.

Na, megyek mindenkit üdvözlök, próbálok majd még jönni.

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


Köszönöm a jókivánságokat. Tegnap a lánykám meglepett egy "bögrés süteménnyel". Ne a hagyományosra gondoljatok. Marhára praktikus ugyanis 3 perc alatt kész. A hozzávalókat összekeveri egy nagy bögrében, beteszi a mikróba 3 percre állítja, és készen van. Liszt, tej, tojás, kakaó, olaj van benne és nagyon finom. Igaz, egy adagnyi (nekem) . Ezzel várt munka után. :D

Eszter remekül van, ficánkol a kis szaros állandóan. Pénteken megyek mozizni, ott alaposan megnézik minden porcikáját és belső szervét. Én is megvizsgáltatom magam, mert annyira szurkodok két hete, hogy a kis agyamba vettem, hogy nyílik a méhszájam. Parázok eléggé, mert tudjátok a méhlepény rálóg a méhszájra... na de nem is én lennék, ha nem paráznék valamin.

nikiee: Teljesen megértem, hogy kivagy. De lassan itt a nagy nap is, dejóóóóó :D

Most akkor mindannyian várakozó állásban vagytok? Egyedül malna vonalzóját látom!!! Szeretnék már jó híreket olvasni!
korenka
Szár
 
 


Nikiee:
De jó, hogy jöttél! Kitartást a vizsgálódáshoz, meg a napi robothoz. Azért a nagy nap előtt lazíts majd egy kicsit, az agyonhajszolt arák nem élvezik annyira az esküvőt. :)
Ha lesz időd, majd megírhatnád, hogy mik az eredményei a vizsgálatoknak.
rilka
Vác
 
 


Korenka,

Hova mész? Az Istenhegyire?

Rilka,

A legtöbb vérvétel az különleges volt, annak csinálják, aki nem tud teherbe esni vagy elvetél, az egyik az immun panel a másik az genetika - trombózis hajlam, beágyazódási problémák stb...eredmény 3 hét. A ciklus hormon, az 4X lesz a hónapban, tegnap voltam az elsőn. :( rettegek, hogy nehogy kihozzanak valmi hülyeséget.

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


Nikiee:
rettegek, hogy nehogy kihozzanak valmi hülyeséget.
Nyugi, remélhetőleg mindent rendben találnak, és megnyugszol, mire ennek vége lesz. Ha pedig mégis van valami baj van, az ott van akkor is, ha nem tudsz róla. Ha kiderül, mi a gond, könnyebb segíteni rajta. Nagyon ügyesen csinálod, hogy bevállaltad ezt a szurkálódást. Elhiszem, hogy stresszes dolog, de nyugtasson a tudat, hogy te így most megteszel minden tőled telhetőt az ügy érdekében. A többi majd alakul, ne félj!
rilka
Vác
 
 


Köszi Rilka. Pont ezért vállalkoztunk rá, hogy megnyugodjunk. Az orvos is azt mondta, hogy a legtöbb problémán lehet segíteni. Nem tudnék belevágni egy újabb terhességbe enélkül, végig rettegném minden percét. Remélhtőleg kevesebb lesz így a stressz, hogy tudom, hogy kivagyok vizsgálva.

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


Niki,
talán az lenne a legjobb, ha tényleg találnának valami egyszerű problémát, amit egyszerűen lehet kezelni, pl. hormontablettával, mert az se lenne jó, ha kihoznák, hogy minden oké, mert akkor mitől volt a 2 vetélés, nem igaz? Csak hangosan gondolkodom, hogy én mitől érezném jobban magam...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Es Niki csak teged neznek, vagy mindkettotoket?
Mi voltunk mar altalanos vizsgalatokon, azok mind jok lettek, de most varjuk az idopontot a nagy kivizsgalasra egy speci klinikan... elvileg az eselyeink jok.
Kerdes, mikorra kapunk vegre idopontot...
remelem nem arra a hetre, amikor hazamegyunk...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Korenka ha a legkisebb gyanud is van mehszaj ugyben, huvelyi UH az egyetlen, amivel meg tudjak nezni.
A kulso mehszaj tapinthato, de a belso nem. Nekem azzal van gondom es ha tudtam volna, hogy egyetlen UH eleg, hogy megnezzek, most nem itt tartanek.... Ugyhogy hajra! Es a pihenes resze sem elhanyagolhato...minel tobbszor vizszintesben.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Korenka,
nem vonalzózom, mert nekem tuti nincs semmi most... Jövő héten kell megjönnie...

Ugye egyrészt nem kaptam el a teszttel a peteérést, csak halvány csík volt pár napig, aztán megszűnt, de sosem érte el a kontrollcsík erősségét... mondjuk elég slendriánul csináltam, pl. előtte 2 órán keresztül nem szabad inni, na ilyen sosem volt - lehet, hogy ezért nem volt elég erős a csík, nem volt elég a koncentráció... meg nem is ugyanabban az időpontban csináltam minden nap, hanem amikor eszembe jutott, hogy "hoppá még nem teszteltem ma..." :oops:

Amikor meg a "hivatalos" PÉ lett volna pár nappal utána, akkor meg nem voltunk együtt, és nem is ovu teszteltem miután eltűnt a csík, pedig lehet, hogy megindult mégegyszer, nem tudom :roll:

Jónást se néztem e hónapban... nem nagyon figyeltem oda rendesen most az egészre... :oops:

Újból előjött a "nem most akarok gyereket" hullám. Megőrülök magamtól! :lol:

Apának is mondtam, persze győzködött ezerrel, hozta az észérveket, amit én is tudok... de attól még az érzéseim nem követik az észérveket :) Meg azt mondta apa, hogy lehet, hogy csak egy év alatt jön össze, úgyhogy már azért se hagyjunk ki egy hónapot se... igaza van...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Korenka,
tényleg nézesd meg hamar! Nekem elkezdett rövidülni a méhszájam, így a 6-ik hónaptól napi 6db MagneB6-ot kellett szednem...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika:
Amíg nincs úton a baba, addig végülis nem baj, hogy hol akarod, hol nem. :) Legalább nem szomorít el, ha az adott hónapban nem jön össze. Inkább apának mondd meg, hogy ha akar valamit, koncentráljon jobban a naptárra. Vagy ne, de akkor szeretgessen gyakrabban. :) És akkor neked már nem is kell odafigyelni semmire (csak apára :)).

Korenka:
Vigyázz ám magatokra, te vagy itt az élő reménysugár előttünk...
:)

Most akkor mindannyian várakozó állásban vagytok?
Én reménykedő állásponton, de majd csak 16-a táján derül ki, mi újság.
rilka
Vác
 
 


bbercsi:
Azért remélem, hogy búcsúd nem örök. :roll: Megértem, az elkeseredést egyébként, mindannyian így lennénk ezzel...de bízom az optimizmusodban. Várunk vissza. :wink:

nikiee!:
Vééégre már látjuk a betűidet! :wink: :D
Elhiszem, hogy stresszel ez a kivizsgálás, de nagyon is jól teszitek, hogy utánajártok. Hátha elkerülhettek egy még nagyobb stresszt. :roll: Mindenről részletes beszámolót várunk ám! :!:

korenka:
Én is ismerem ezt a receptet, de bevallom még nem próbáltam ki. Ezek szerint érdemes megcsinálnom.
Én is amondó vagyok, hogy ezt a méhszájat meg kellene kukkoltatni...nem szabad ezzel szórakozni. :shock:
várakozó állás: annyira, hogy már a vonalzókról is leszoktunk. :shock: :roll: :D

sz.veronika:
Alakul a topic...te már gyereket sem akarsz...Tényleg nevet kellene változtatni. :D :D :D :P

mirci:
Ismét isteni éjszaán vagyok túl, kemény 4 órát aludtam. :shock: Neeem korenka, nem volt póker. :P Orszívás volt, hisztivel megspékelve, aztán meg már le sem feküdtem. Reggel 6 órára készen volt az ebéd. Karfiol leves, kukorisali. A hekkel volt a legtöbb gond, megbíztam a fiúkat, hogy dél magasságában nyissák ki a fagyasztó ajtaját és helyezzék bele a serpenyőbe. :D Jól megoldották a feladatot egyébként, csak a gyerekem arccal esett a metlachira, be van dagadva a feje, akonyhában meg mintha bombát robbantottak volna.... :? :twisted:
Ma nagyvilági asszony voltam, elmentem fodrászhoz. Kopasz-Tom-ot játszottunk...minden volt. Festés, vágás, ritkítás, szárítás...ja és mosás.Aztán elintéztem még egy-két dolgot.A fodrászom igen megörült, hogy újra terhes vagyok...mondtam, hogy ez egy gyereknek látszó has, de Háj a neve. :evil: :twisted: 8)
Reggel szembesülnöm kellett azzal, hogy ugyan egy gombostű sem férne el a szekrényemben, de nincs ruhám. :shock: Vagy agyonmosott, vagy nem szalonképes...a legtöbb meg összement az állásban. :roll: 8) :oops: :oops: Ez az átka annak, ha valaki nem jár dolgozni...leamortizálódik. Én eddig nem is hittem el, hogy ilyen könnyen megy. :shock:
Mindezt leszámítva...nagyon jó volt egy kicsit csavarogni ma. :wink:

Kép

Kép
mirci09
 
 


Aterzem a helyzeted Mirci.
Nekem is tul sokaig alltak a ruhaim... :D
De a cipoim meg jok!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Mirci:
Hát nem semmi csaj vagy! :D
Reggel 6 órára készen volt az ebéd.
Anyósom képes ilyet művelni, de nekem ez erősen a fekete mágiával határos praktikának tűnik. Többször volt már alkalmam gyerek miatt nem aludni, de nekem olyankor kávét főzni is nagy megerőltetés, nemhogy ebédet! :roll: :D :D

A fodrászom igen megörült, hogy újra terhes vagyok
Lehet, hogy ő már tud valamit, ami majd csak 2 hét múlva fog bekövetkezni... :wink:

a legtöbb meg összement az állásban
Az én ruháim is mind így jártak. Furcsa... :roll:

Ez az átka annak, ha valaki nem jár dolgozni...leamortizálódik.
Megnyugtatlak, ha jár, akkor is. :roll: :P :D

Alakul a topic...te már gyereket sem akarsz...Tényleg nevet kellene változtatni.
:lol: :lol: :lol:
Gyermekvállalás vagy nem és egyéb agymenések 35 év felett? :)
rilka
Vác
 
 


Rilka,
anyukám is hasonlót mondott amikor ma délután neki is elpanaszoltam milyen lüke vagyok :) Azt mondta most még nem baj, ha meg meglátom a pozitív tesztet tiszta boldog leszek :)

Mirci,
ez a sztori ismerős, nekem is mondta nem olyan rég egy ismerős (szerencsére igen távoli és véletlen futottunk össze a Tesco-ban), hogy gratula az új babához :roll: :oops:

Négy óra alvás után még egész nap mászkálni, jól birod!!! :lol:
Reméljük a ma éjszaka jó lesz...

Ruhát ne is mondd! Egyik nap kosztümben kellett mennem, akkor szembesültem azzal, hogy 1 db jött rám az összes közül... gááááááááz...

Málna,
:DDDD Igen, legalább a cipők még jók.. :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


rilka:
Reggel 6 órára készen volt az ebéd
Kérlek...34 éves koromig csak nagyon nyomós okkal keltem fel reggel 7 előtt...és csak fényévente. Aztán gyerekem született.... :D :D :D

sz.veronika:
Egyik nap kosztümben kellett mennem
Kosztüm...mi is az? Olyan ismerős a neve.... :roll: :D :D :D :D :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


Csatlakozom Mircihez, amíg nem volt gyerekem, sosem volt alvás-problémám...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Na mi történt, átmentetek másik fórumra ....kollektíven? :?: :shock:

Kép

Kép
mirci09
 
 


Suliszunet, ilyenkor csak korlatozottan tudok jonni.
Bbercsirol tudtok vmit?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Én az erdőbe mentem ki. Holnap is ott leszek. De este majd jövök. Addig írjatok ám sokat! :)

Kosztüm... hm... nem emlékszem. Én mostanában gumicsizmát viselek. De nem ám az elegáncsos városias, hanem az igazi paraszt bácsis fazont. 8)
rilka
Vác
 
 


Mirci,
én meg ma mászkáltam, mint te tegnap :)
Most holnapra és holnaputánra is ez a menet, összegyűlt pár ügyintézni-való...

Ma amúgy sikerült aludnod?

Rilka,
erdész lettél? :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Nika,
Love hunter??? Gyanús vagy te nekem!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika:
Már elég régen. :D Látom te sem olvastad iwiw-en az adatlapomat. Na, majd mesélek május elsején... :)

Mi ez a love hunteres dolog? Lemaradtam, úgy látom... :roll: :)
rilka
Vác
 
 


Na akkor mostmár ideje lesz elolvasnom az iwiw-es adatlapodat :)

A Love hunter egy alkalmazás az iwiw-en, most írta ki a főlapon, hogy Nika elindította :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Na elolvastam! Erdőtervező? Hogy mik vannak, amiről nekem fogalmam sincs! :) NA majd tényleg mesélsz :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


nem most inditottam el de állandóan kapom az üzeneteket hogy valaki rám talált.én meg megnézem és ilyenkor azt írja ki hogy elinditottam :):)

minden rendben apájával nem keresek senkit a helyére nyugi :D:D:D:D:D

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?