Új privát üzeneted érkezett!

BRUNHILD Kép

CSAK HOGY STÍLSZERŰ LEGYEK :D

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Én meg jól beréteseztem a Normafánál :) Fölmentünk Libegővel János-hegyre, onnan pedig egy rövidebb túraútvonalon a Normafához. Gyönyörű idő volt, előkerült a frizbi, labda, pihiztünk, aztán betértünk a Rétesbüfébe, ami ilyenkor kihagyhatatlan :)
Jól elfáradtam ma is!

Noémi
Még szerencse, hogy nem lett nagyobb bajod! Azért remélem ennek ellenére szép és emlékezetes út volt.

Vivcsen
Tényleg az a lényeg, hogy a szemüveg nem sértette fel Csenge szemét, ebből komoly probléma is adódhatott volna. Bár tudom, hogy egy normális szemüveg kisebb vagyonba kerül.


Nincs kedvem holnap dolgozni... :roll:

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Ana
Tőlünk szerencsére kb. 10 perc a Margitsziget és ugyanennyi a Hajógyári, úgyhogy nagyon jó dolgunk van! :) Mindkét helyen szuper a játszótér, jó a levegő, közel a Duna, lehet piknikezni.


Két kép hétvégéről

Kép

Kép

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 

 
 

Linacska, azt én sem tudom , hogy miért pluszos!Nekünk úgy volt hogy majd takargatni kell a szemét.Hol a balt ,hol a jobb szemét.De hálistennek nem kellett mert a szemüveggel nem kancsít!Nekünk azt mondta a doktornő, hogy a szemüveget legkésőbb 12 éves korára kinövi.Ahogy javul a szeme úgy kap kisebb dioptriát és előbb- utóbb már nem fog neki kelleni

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


vivcsen
nekünk is azt mondták, hogy javulni fog. Azért nézik meg fél év múlva, hogy épp javulóban van, mert akkor hagyják, de ha nem, akkor még inkább iskola előtt kapjon szemüveget, ne akkor.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


linácska a tábliban nekem 3.baba és a név is változott:BOTOND-RA :)

80olgi
 
 


Addisz, de jó képek! Látszik, hogy Luca mennyire élvezte a kiruccanást! :)

Megvannak az eredményeim, vércukor, vérkép és vizelet is jó, juhéj!

anabique
Budapest
 
 


Ana
Szuper, hogy minden rendben :) Rám még vár ez a rémség...

Többiek? Mindenki napozik? :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


reggel írtam, de ahogy látom elszált!
A védőnőnél minden okés volt
A 7. héthez képest 4,5kg plusznál tartok. Szerinte és szerintem is ez jó

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


Anabique
Gratuláloka jó erednényekhez!

Addisz
Nagyon jó képek!

Nagyon eltűnt mindenki!!

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


Anabique, ezek jó hírek :) És kicsit megkésve: Boldog szülinapot Pannának!

Én a héten készülök elmenni cukros löttyre :? , még nem tudom melyik nap (attól függ, férjem mikor tud délelőtt itthon maradni Nimróddal)..Egyáltalán nem várom :cry: :cry: :cry:
20140901114303
 
 


sziasztok!

örülök a jó híreknek!

nálam is minden rendben, a + 7 kg picit sok, védőnő szerint heti egyszer tartsak gyümölcsnapot, de tudom, hogy esélytelen :)

a dokim azt írta a háziorvosnak, hogy cukorterhelést kéri elvégezni a 24. héten április 11-én. Viszont az már a 26. hét. Elnézte, és most kéne mennem? Vagy jó még 1 hét múlva is?
Kezdek kétségbe esni, semmi sincs meg, még csak kinézve sem. :(
a babakocsiknál is elbizonytalanodtam.

hopihe79
Budapest
 
 


hópihe,
szerintem jó lesz a 26. héten is. Ha jól tudom amúgy is akkor szokták nézni, nem?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Nekem is azt mondta a doki, hogy 26. hétig kell elmenni.
20140901114303
 
 


Sziasztok!

Hétvégén kicsit átruccantunk NY-ba :wink:

Toncsi
Nekem tetszik az angol terhesgondozás :wink:
Mo-n nagyon orvosi esetté teszik az egészséges kismamákat is, viszont sokszor a fontos dolgok elsikkadnak :?

Hemej
Vasat és más gyógyszert 2-3 órás különbséggel vegyél be...

Majga
Én egyedüli gyerek vagyok :oops: :wink:

Vivcsen
Jobbulást a sérült Csengének!

Netty
Kiskereskedés? Nagybani piac :lol: :wink:

Linácska
Ha csinálod a táblázatot, akkor Debrecen helyett beírnád a Philadelphiát? :wink:
Kórház: Jefferson Hospital

Kiváncsika
120/perc alatti szívverés általában oxigénhiánynál van a babáknál... elégtelen a keringésük...

Brunhild
:lol: :lol: :lol: :lol:

Addisz
Szép kislányod van!

Hópihe
Cukorterhelés általános ideje a 24-28. hét között valamikor...

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kivancsika 2011.06.04 19:55-kor.
kivancsika
Budapest
 
 


HALLLIHÓ :D

MA VOLTUNK DOKSINÁL :D
MEGITTAM A CSODALÖTTYÖT,HOLNAP LESZ MEG A VÉRVÉTEL EREDMÉNYE...HÁT ÉN MÁR EMENTÁLINAK ÉRZEM MAGAMAT :lol:


VOLT UH IS.MÉRETÜNK:
BPD:63 MM
TAD:57,4 MM
FL:41 MM

CSODÁLATOS FEJVÉGŰ FEKVÉSBEN :D

MEGMUTATTA APUKÁJÁNAK,HOGY MÉG MINDIG MEGVAN A KUKACA :lol:


ÉÉÉÉÉÉS......MA BETÖLTÖTTÜK A 24 HETET :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Kiváncsika :( Csak nem lesz semmi baj! Sikerült időpontot kérned H. Krisztinához?

Majga, gratula!

Leo...nincs neked túl jó dolgod? :lol:
20140901114303
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kivancsika 2011.06.04 19:56-kor.
kivancsika
Budapest
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kivancsika 2011.06.04 19:56-kor.
kivancsika
Budapest
 
 


Brunhild, köszönjük! Panna szülinapi buliját még csak jövő hétvégén tartjuk, mert pont a szülinapján egy másik kislány bulijába volt hivatalos. :lol:

Majga, grat a jó uh eredményhez!

Kivancsika, de ha kiderülne, hogy minden rendben, akkor megnyugodhatnál. Ha meg az derülne ki, hogy valami gond van, még az is lehet, hogy van rá gyógymód, vagy esetleg kiderül, hogy mire érdemes figyelned. Elhiszem, hogy ijesztő a helyzet, de talán mégis jobb lenne elmenned H. Krisztinához.

Nálunk úgy néz ki, 1 hét múlva kezdődik a felújítás... Hú de tartok tőle!

anabique
Budapest
 
 


Kiváncsika
Orvosod mit mond?
Ha az én páciensem lennél: kórház, keringésjavító gyógyszer infúzióban, napi 2 CTG, hetente UH (nagyon pontosan követve a baba fejlődését, fej-, has, combcsont mérete, flowmetria)

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Majga
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


[quote="brunhild"]
írta:
brunhildLeo...nincs neked túl jó dolgod? :lol:



Ha már feladtam mindent, akkor legyen legalább jó! :wink:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Kép

25 hetes pocak :wink:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Mrs Leo szép nagy már a pocid:) A babacuccokon lehidaltam. :lol: :lol: Látszik, hogy első baba érkezik. :wink: :D
Én így harmadikra kb a negyedét (se) venném meg annak, amit az első babánál megvettünk. :D

kivancsika, remélem minden rendben lesz Veletek, tényleg jó lenne már ha megnyugodhatnál!

majga, gratulálok a jó UH-hoz. Mi holnap megyünk délelőtt a Genesisbe :lol: Aztán egész nap kettesben leszünk a zurammal Pesten, mozi, néhány babaholmi, ezaz.. :D
Gratula a 24. héthez. :)

A cukorterhelésre nekem a betöltött 28 hét után kell mennem. De voltam már 13 hetesen is. :roll:

Ana, Neked is grtaula a jó eredményekhez! :)

Nekem is nézettek egy teljes vizeletlabort, merthogy a védőnő talált fehérjét kéktszer, de most legutóbb (múlthéz végén) nem, és a labor és teljesen negatív, úgyhogy örülök.:)

hopihe, +7 kiló sok? Nemár :oops: :D
Én jó 8-nál járok már... :oops:

Így hirtelen ennyi. :lol:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


mrsleo, olgi
javítottam, amit kértetek.

majga,
gratulálok a 24. héthez.

Én meg kivagyok, mint a liba. 4. hete dolgozom, de kezd sok lenni. Csajok, akik még dolgoztok, ti hogy csináljátok? Ok, én napi 140 km-t utazok is, de a két gyerek, háztartás, apa nem segít dolgok kicsit kikészítenek.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kivancsika 2011.06.04 19:57-kor.
kivancsika
Budapest
 
 


Kivancsika, én sürgősen elgondolkodnék dokiváltáson... Bocs. :oops:

anabique
Budapest
 
 


Leo Kép
(úgy látom ez új blúz... :wink: )

Linácska, ismerős, bár amikor utoljára dolgoztam, még csak egy 3 éves gyerekkel (terhesen) kellett munka után kb 2 órát bkv-znom (villamos, bölcsi, villamos, villamos, metro, busz, gyaloglás), úgy hogy este 7 körül értünk haza :? , de nem volt könnyű... Úgyhogy együttérzek veled :(

Úgy néz ki, holnap reggel megyek cukros terhelésre; nekem is minden van: teljes vérkép, vizelet, cukor terhelés...
20140901114303
 
 


Leo, szépen alakul a pocid! :)

Csöppke, örülök, hogy most minden rendben a leletekkel!

Pihe, a 7 kg szerintem sem sok.

Linacska, én szabadúszóként dolgozom, és annyi projektet vállalok be, amennyit akarok, de már arra a néhányra is alig bírok koncentrálni. Én még utaznom sem kell hozzá... :oops:

anabique
Budapest
 
 


[quote="kivancsika"]A írta:kivancsikaz a baj, hogy a dokim szarik rám nagyívben :( Pedig magánorvoshoz járok, nem sztk-ba.
Nem tudom mit kéne tennem.... Asszem mégis kérek időpontot a praxisba :(


Elmehetsz a praxisba, de ott a problémádat nem fogják megoldani!
Egy normális orvos kellene neked!

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kivancsika 2011.06.04 19:03-kor.
kivancsika
Budapest
 
 


majga,
Gratuláloka 24. héthez!

Én csütörtökön megyek cukorterhelésre!

kivancsika,
Szerintem is minél hamarabb válts orvost.Reméljük minden rendben lesz!

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


én még dolgozom kb május végéig az irodában, utána itthon - itthonról
Szerencsére autóval járok napi kb 30km és "csak" egy gyermekem van most a terhesség mellé
Ovi után még kb 2 óra játszótér, utána vacsora, házimunka
Estére én is elfáradok már, pedig még hol van a július

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


köszi mindenkinek :) akkor jövő héten megyek.

kivancsika: melyik kórházba jársz? hátha tud valaki ajánlani egy jó orvost!

bkrisztike: 2 óra játszótér? nekem csak egy pici kutyám van, de néha még a sétához is fáradtnak érzem magam. Többgyerekesek hogy bírjátok? :)

hopihe79
Budapest
 
 


Kiváncsika, szerintem akár itt is végezhetnél közvéleménykutatást, hogy kinek milyen az orvosa, hátha találsz a jelenleginél megfelelőbbet. Én pl a sajátommal elégedett vagyok, de nem tudom, neked jó lenne-e, mert elég laza, és olyan érzésem van, hogy neked most épp egy "aggodalmaskodób" típusú orvosra lenne szükséged. De persze ez csak megérzés.

anabique
Budapest
 
 


Én úgy emlékszem, hogy Kivancsika már érdeklődött orvos ügyben kb 1 hónapja, vagy valamivel régebben, de nem nagyon válaszolt neki senki... Én továbbra is Balogh Tibor dr.-t tudom javasolni, aki a Szt. Imrében dolgozik és a Móricz krt-ren van magánrendelője. Mostani dokim is jó rendes, de nem biztos, hogy jó lenne. Balogh doktorhoz második terhességemnél jártam, szerintem ő jó lenne ...ha elvállal persze :roll:
20140901114303
 
 


Kiváncsika problémájával én egy olyan kórházat választanék, ahol van PIC (koraszülött intenzív osztály) és ott keresnék orvost ( pl: SOTE klinika)

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


KÍVÁNCSIKA:

HA NEM OKOZ GONDOT A MAGÁNDOKI KIFIZETÉSE ÉN MONDOK NEKED OLYAN ORVOST,AKIT NAGYON JÓNAK TARTOK...HA MEG TUDNÁM FIZETNI,A MAI NAPIG HOZZÁ JÁRNÉK.A NAGYFIAMAT NÁLA SZÜLTEM,ÉPP ÜGYELETES VOLT A SZENT ISTVÁNBAN,DE AZÓTA ELMENT A KÚTVÖLGYIBE.

30 ÉVES,NAGYON FIGYELMES,ODAADÓ ORVOS...ENGEM KONKRÉTAN A MAI NAPIG MEGISMER...TÉNYLEG NAGYON FIGYELMES!!!!

MÉG IWIWEN IS VISSZAIGAZOLT :D

ÉS A MAI NAPIG AD TANÁCSOT,ÉS MEGNYUGTATOTT AKKOR IS,AMIKOR RÁKOT DIAGNOSZTIZÁLTÁK...TÖBB LEVÉLEN KERESZTÜL PRÓBÁLT NYUGTATNI ÉS TARTANI BENNEM A LELKET.

HA ÉRDEKEL,DOBJ EGY PRIVIT ÉS MEGADOM AZ ELÉRHETŐSÉGÉT


DE MIVEL A "MOSTOHA ANYÁM" EGÉSZSÉGÜGYIS,AZT HISZEM TUDOK SZEREZNI A LEO ÁLTAL EMLÍTETT KÓRHÁZBAN IS ORVOST...AKIRŐL TUDNI IS LEHET VALAMIT..

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Kíváncsika
Laikusként én is azt akartam tanácsolni, amit Leo: ne csak orvost, hanem kórházt is nézzél, ahol ezzel a problémával kiemelten tudnak foglalkozni. Ha amúgy is magánrendelésre jársz, akkor tényleg ne tartson vissza semmi a orvosváltástól, úgy add ki havonta az x ezer forintot, hogy a dokid valóban törődik is veled!

Leo
Nagyon szép pocak, határozottan nőtt!

Brunhild
Kitartást a holnapi cukros lötyihez! :)


Én is mindig nagyon elfáradok estére. Szinte minden délután van valami program az ovi végeztével, utána még kis játszótér, vacsora, fürcsi, vasalás stb., úgyhogy egy gyerek mellett is kipurcanok, pedig nálunk apa is kiveszi a részét az otthoni teendőkből.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Gratulálok mindenkinek a jó eredményekhez!

Kiváncsika én is csatlakozok a többséghez, szerintem is fontos minél gyakrabban ellenőrizni azt, hogy babácskával minden rendben legyen. Ha bármi apró gond van akkor inkább legyen koraszülött a baba, mint később szülessen esetleg oxigénhiányos állapotban. A mai orvosok már a 24. héttől képesek megmenteni a babát. Lassan már mindenki eléri ezt a fontos mérföldkövet. Innentől kezdve minden pocakban töltött hét ajándék a babának és persze nagyon fontos, hogy egészségesen legyen bent minél tovább.
Aki cukros lötyit iszik annak kitartást, nem olyan szörnyű az, a szülést nem tudja felülmúlni és azt is ki fogjuk bírni.
Többgyerekes anyukák nektek van kerti hinta, csúszda? Milyet érdemes venni? (persze olcsó és jó) Szóval nézegetem a fa és műanyag változatokat, de egy vagyonba kerülnek. Húsvétra meg kéne lepni a kis csibészeket a locsolópénzből.

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
lucababa75
Szeged
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kivancsika 2011.06.04 19:04-kor.
kivancsika
Budapest
 
 


Kivancsika, küldtem privit az orvosom elérhetőségével.

anabique
Budapest
 
 


Kivancsika, sajnalom, hogy most ilyen nehez neked, remelem hamarosan sikerül talalnod masik orvost ... meg idöben vagy!
Szerintem is nagyon fontos a korhaz, mert több olyan esetröl hallottam, amikor kesöbb a babat azert kellett atszallitani mashova, mert nem volt megfelelö a koraszülött osztaly! Nagyon drukkolok!!!

Mindenkinek gratulalok a jo hirekhez, kilokhoz, ultrahanghoz :)

Kicsit kezdtek megijeszteni a cukros vervetellel kapcsolatban :oops: en meg az egyszerit is nehezen viselem, es mindenfele elökeszületek kellenek, hogy ne ajuljak el, plusz egy csodalatos ferj, aki vegig asszisztal ... hogy mi lesz?

Toncsi, szerintem örülj, hogy nalatok sem bonyolitjak tul a dolgokat! En is aggodtam az elejen kicsit, hogy nem elegge figyelnek, de most mar örülök, hogy itt szülök ... vegülis nem betegek vagyunk :)

Nekem ma szörnyü hosszu napom lesz. Zongora, 2 proba, 2 tanitasi gyakorlat egymas utan, didaktika es este 8tol meg egy beszelgetes. At tudom erezni a dolgozok kimerültseget :?
De mar nincs sok hatra, ugye :)

Kép
Kép
rokakoma2
Budapest XIII. kerület
 
 
 


Én túl vagyok rajta, és ez alkalommal sikerült úgy meginni, hogy csak a végén éreztem az utóízét! hurrá! És bár elmondták, hogy ne igyak, ne egyek, ne dohányozzak :shock: , én ittam utána kint vizet... Határozottan emlékszem, hogy máskor azt mondták, vizet lehet inni utána, egyebet természetesen nem.
20140901114303
 
 


kivancsika: http://www.sote.hu/intezetek/hirek/hir. ... ews_id=972

a SOTE-n lesz ingyenes oktatás, itt lehet találkozni az orvosokkal is, hátha találsz szimpatikusat. Elvileg most indul április második hetében, lehet, hogy pont ma?

brunhild: ügyes vagy! mikor lesz meg az eredmény?

rokakoma: nekem azt mondta az orvosom, hogy szép lassan is lehet inni, akár 10 percig is, és mindenképp vigyek citromlevet, hogy inkább olyan legyen, mint egy sűrű limonádé, ne pedig cukorszirup :)

hopihe79
Budapest
 
 


holnap lesz akcióban:

http://www.csak1marka.hu/termek_th.php? ... 2&cspos=14

mondjuk azt nem tudom, hogy mennyiért fogják adni, gyakran becsapósak ezek az akciók.

hopihe79
Budapest
 
 


Nehogy lassan igyátok, mert akkor összehányjátok magatokat! Gyorsan, megállás nélkül kortyolgatni, amig el nem fogy..akkor nem érzed az ízét, csak a végén :roll:
Nekem a múltkor sikerült közben megízlelni, utána alig tudtam lenyelni a maradékot :? Most már jobb voltam ..gyakorlat teszi a mestert :lol:

Holnapra meglesz, de csak akkor megyek, ha nem esik..különben megvárom a jó időt :)
20140901114303
 
 


:) Oké, Neked jobban elhiszem, mint a nőgyógyásznak, aki férfi, és soha életében nem ivott még ilyet! :)

hopihe79
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?