Új privát üzeneted érkezett!

Néztem egy éves időjárás előrejelzést...
Ok, ezek megbízhatósága ugye igencsak kétes, de elvileg július elején-közepén 40 fokokat ír. Jó lesz ez úgy a vége fele.... :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Látom, alakulnak a pocakok! :lol: :wink:

Brunhild
Nekem tetszik az a babakocsi. Igaz, nekem nem kell emeletre cipelnem...

JJucuss
Kitartást!
Vigyázz magadra!

Linácska
Jobbulást Lilinek!

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Most hívott az anyuka, aki ma ment a gyerekeimért, és kérdezte, hogy Levi arcán is volt-e horzsolás? Mondtam, hogy nem volt. Erre közölte, hogy most már van :lol: Olyan boldog vagyok. A férjem meg még tárgyal, el sem indultunk haza, pedig ilyenkor már haza szoktunk érni. És még boltba is kellene menni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

 
 

Az alvásigényem nekem is kisebb lett, csak annyiban változott, hogy korán elalszom, viszont éjszaka felébredek és már nem tudok visszaaludni...:(
kivancsika
Budapest
 
 


Lina
Szegény Levi! :( Így még jobban fog hasonlítani Lilire... Mennyire súlyos élőben a sebe?
Na, mától kiírattam magam. Már augusztus közepétől be kell járnunk, nem szeptemberben esünk be mi is.
Akkor ha megtudod a tanfolyam árát, szólj légy szíves.
Jó meleg lesz a babácskának!

Róka
Nem semmi a férjed! :) attól nem félek, hogy az enyém ilyesmit tenne
:D

Leo
Miket szereztél még be???

Lilypie Pregnancy tickers


Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
gil
 
 


gil,
annyira nem vészes Levi, ő szerintem sapkában eshetett el, és az valamennyire megvédte, de tényleg a fél arca le van horzsolva.
Ha legközelebb beszélek az ismerősömmel, akkor rákérdezek a tanfolyamra.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Az első terhességemnél nekem is vett sutyiban a férjem egy kismamaruhát. Voltunk egy boltban, ahol persze minden kismamaruci egy vagyonba került. Én sajnáltam rá a pénzt erre a férjem másnap megvette és beakasztotta a szekrénybe. Várta a hatást mikor veszem észre, tuti volt.
Velem is előfordul, hogy hajnalban megébredek és nem tudok visszaaludni. Este meg persze a tyúkokkal tudnék már aludni. Mi lesz itt 3 gyerekkel? Csodállak benneteket többgyerekes anyukák.
Hogy fogok én majd munka mellett gyereket nevelni meg háztartást vezetni? Eszem nincs hozzá.

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
lucababa75
Szeged
 
 


Rokakoma: Micsoda férj! Ilyen veszély engem nem fenyeget :lol: ... De ti még fiatalok és friss házasok vagytok... :D
20140901114303
 
 


Linácska...Nimródom már gyanús, ha nincs rajta legalább egy púp, vagy seb :lol:

Lucababa, tyúkokkal :D én is :D Itt szenvedek már egy ideje, de mindjárt megyek...

Volt szó alvásigényről is..hát nekem továbbra is lenne, éjjel-nappal, de már azzal is beérem, ha éjjel aludni hagynak... :roll: Már csak kb 3 év, és kialudhatom magam! :lol: :wink:

Jó éjszakát!
20140901114303
 
 


Brunhild ha-ha csak hiszed, hogy utána aludni fogsz. Majd a nagyok elkezdenek bulizni és te ébren várod őket haza.

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
lucababa75
Szeged
 
 


Szegény Levi :(
Én is hoztam haza Zsófit már lehorzsolt fejjel, elég rosszul nézett ki :roll:

Én ma nagyon kipurcantam: reggel Fruzsit elvittük csanába, utána Pest, haza, háziorvos, játszótér, csana, haza, ebéd, alvás, két óra homokozás stb a kertben, aztán Zsófi elment Apával lovagolni, én meg Fruzsival a játszótérre estig. Érzem, hogy ha fel kell álnom, talán túl sem élem, annyira fáradt vagyok :roll:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


lucababa: hát ez az, nálunk is ez lesz.. Apa meg majd jókat durmol közben :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

vagyok ám ,csak olvasni volt időm.

Táppénz: én április 28án megyek utoljára dolgozni. Utána barátnőzés, rokonlátogatás, esküvő ezerrel. Na meg persze a szobák elkészítése, amit talán már jövő héten elkezdünk.

Gyanta: Egyszer voltam szülés előtt teljes fazongyantán. Háááááááááát, a majd be sz.rtam kifejezés elég lightos. :oops:
Így maradt az oldalt epilátor, középen borotva fazon.
Épp tegnap "fodrászoltam" meg magam, de csak úgy érzésre. Kicsit borostás maradt itt ott, de most ebben a szélcsendben mindegy. :?

Babakocsik: nekem a kerekükkel van bajom. De árban viszont minden elismerésem.

Rókakoma: micsoda figyelmes férjed van. Én max kaptam volna pénzt rá :wink:

Kilókkal hogy álltok? A kalkulátor azt mutatja, h ez a 9 kiló így a 26. héten teljesen átlag. Most kezdett el a fejem is dagadni. Úgy utálom....
:evil:

Képek kis ruhákról?
Készülő szobákról?
Gyerekekről?

Valami?

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Rókakoma, meg sem dícsértem a férjedet, nagyon ügyes! :) Én is kaptam már kismamanadrágot ;)

Kilók: holnap megmondom a védőnő után :roll:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


http://www.vatera.hu/thomson_100hz_16_9 ... 70108.html

mindenki egészségére. olvassátok végig :-)


jó éjt!!!!

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Netty :)
Az elején viccesnek találtam, de aztán a kommenteket olvasva, már inkább fárasztó volt... :roll:

Jól van na, első terhességnél én is kaptam nadrágot, de nem meglepiként, hanem mert nem volt nekem, nem is lehetett nálunk kapni, férjecském pedig elutazott és vett nekem egyet, úgy, hogy felpróbálta :lol: , mert másképp nem tudta a méretet meghatározni :lol: Farmer kantáros kismama nadrág, még mindig megvan :wink:
20140901114303
 
 


Netty, ez haláli... :)

Fotókat én is nézegetnék!

Nekem tegnap este óta nem okés a gyomrom, már a vacsi sem ment le. Remélem, nem kaptam el mégis a hányós vírust... :shock:

Ja, és boldog Bolondok Napját!!! :)

anabique
Budapest
 
 


Lilla ma 3 copffal ment oviba... :) Panna nem volt ilyen bevállalós, ő csak a rövidujjút vette kívülre, de manapság ez már nem is számít bolondosnak. Egy mentsége van, ma ünneplik odabent a szülinapját, és inkább csinos szeretett volna lenni. Igazi nő.

anabique
Budapest
 
 


Sziasztok!

Akartam jönni tegnap, de rémesen fáradt lettem estére, nem is tudom, mikor volt utoljára ilyen, de szerintem már 9-kor kidőltem, mint a zsák. Párom szerint fél 11 felé még motyogtam neki valamit, mikor mellém feküdt, de különben K.O. voltam...

Nődokinál semmi izgi nem történt, méhszáj zárt, méh mérete rendben, visszerekre szedjem a Detralexet. Uh most nem volt.

Orvostól hazafelé megleptem magam egy pink kismamanacival és egy turiban vettem néhány apróságot a lányoknak :)

Rokakoma
Hihetetlen jó fej a férjed, nagyon aranyos! :D

Netty
Én plusz 3 kg-nál tartok, a kalkulátor szerint ez kevés, a tükör szerint meg nem :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára addisz 2011.04.01 09:55-kor.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 



KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Majga :lol: :lol: :lol:
20140901114303
 
 


Ana, nagyon aranyosak lehettek ma reggel a lanyok :)

Köszönöm a dicsereteket :) :)

Panndi, hihetetlen, hogy birod!

Kép
Kép
rokakoma2
Budapest XIII. kerület
 
 
 


Sziasztok!Mindenkinek szép bolondok napját kivánok!!! :D Linácska info rolam:37 éves vagyok,jaj ne én vagyok a legidôsebb :shock: Baba neve:megvívom a kôvetkezô világháborut a baba nevének kiválásztásakor, nem egyszeru dolog.Jelenleg csak baba vagy babuci.Jonás szerint fiu de talán téved :lol: Baba érkezésének várhato ideje julius 24.Második baba lesz.
babuci6
Komárom
 
 


Szépek a pocakok!!!!!Nekem csak most kezd mutatkozni még hordom a régi nadrágokat, betudom gombolni.
babuci6
Komárom
 
 


babuci,
este beírlak akkor téged is a táblázatba.

majga,
ma reggel voltunk Dabason, oda vittük Lilit szemészetre. Aki ott rendel, a férjem kollegájának a felesége. Hogy mennyit szépült az a város, amióta utoljára láttam...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Na megjártam a védőnőt!

Az elmúlt öt hétben híztam 20 dekát :lol: Így most az igazi kezdősúlyomhoz képest 3 kilónál járok, a 12. heti lefogyotthoz képest 5 kilónál.

Meghallgattuk Gábor szívét, minden oké volt :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


panndi

Gratula

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


Addisz, örülök, hogy minden rendben ment a dokinál! Pink kismamanaci? :) Hát, erre kíváncsi lennék! Tegnap én is extra fáradt voltam, talán valami front...?

Panndi, még végigolvasni is fárasztó volt, mennyi mindent csináltál tegnap! Nem csodálom, hogy estére te is kidőltél. Jó, hogy nálad is rendben mentek a dolgok ma.

Babuci, nektek még nem nézték meg az uh-n, hogy fiú lesz-e vagy lány? Vagy ti sem kérdezitek meg?

Nagy a csönd... Mindenki dolgozik? Vagy alszik? :)

anabique
Budapest
 
 


Ana
Én dolgozom és alszom...egyszerre :lol:
Van a kerületünkben egy kismama outlet, ahol a Pintácsi Viki ruháit árulják. 2000 forint volt ez a naci, vékony nyári gatyó, vászon és nagyon pink :) Majd teszek fel képet!
Fronthatás van amúgy, egyértelmű, reggel óta egyszer szólt a telefon, az is a Nagymamám volt :lol:

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


panndi: Nektek mennyit mértek a magzati szívverésre?
kivancsika
Budapest
 
 


EJJ LINÁCSKA...ÉS NEM SZÓLTÁL?????

TISZTA IDEG VAGYOK JÓL ESETT VOLNA A TÁRSASÁG...MAMÁM MÉG A MŰTŐBEN :cry:

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Addisz, kíváncsian várom a képet!! Mammystic, ugye? Képzeljétek, mikor Lillával voltam terhes, és kismamarucikat kerestem, volt a weboldalukon egy felhívás, hogy divatbemutatóra keresnek kismamákat. Én meg elmentem poénból, tök jó volt, és a végén fizetség gyanánt választhattunk két Mammystic terméket. Régi szép idők. :)

anabique
Budapest
 
 


Ana
Igen, Mammystic :) Szóval modell voltál? Nem is csodálom a karcsú alakoddal! Képek nincsenek valahol archiválva? :D

Majga
Drukkolok nagyon Mamádnak!!! Majd írj, hogy sikerült a műtét!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Majga, nagyon drukkolok én is!

Addisz, nem modell... Csak poénból mentem el tényleg. Nem terhesen sosem lehetne ilyesmire rávenni. :) Fotókat inkább nem raknék fel. :oops:

anabique
Budapest
 
 


Majga, szorítunk a a Mamának!
Panndi: 20 deka? És ezt így ki mered írni? :lol:
Addisz, szuper! Kár, hogy nincs kép...
20140901114303
 
 


Majga, szorítunk!

kivancsika: most 135 volt a szívverése, de 140 felett szokott lenni, valószínű még nem ébredt el teljesen, még nem kapott reggelit :)

ana: ez tök jó lehetett :) Képek engem is érdekelnének pedig ;)

Brunhild, akkor azt már le se írjam, hogy most eszem a második tábla mogyorós csokimat? :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi
Felborzolod itt teljesen a kedélyeket... :lol: Egy picit (na jó, nagyon :)) irigykedem... én két kocka csokitól is hízok...

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Panndi :lol: Egészségedre! :wink: Csak aztán ne panaszkodj, hogy felszedtél még 5 dekát! :lol: :lol: :lol:
20140901114303
 
 


Igenis :lol: Este megyünk cirkuszba :D

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Na a cirkuszt már cukrászdának olvastam... :D

anabique
Budapest
 
 


MAMÁM TÚL VAN A MŰTÉTEN ÉS A SZÍVEMRŐL LEGÖRDÜLŐ KŐSZIKLA BETERÍTETTE FÉL DABAST :D

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


ana: :lol: oda valahogy nem kívánkozom két tábla csoki után :lol:

majga: de jó, örülök!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Majga
Szuper! A legjobbakat kívánom neki :)


Én is cukrászdának olvastam... :roll:

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Éhesek vagytok, lányok? :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Majga, de jóóóóóóóó!

Panndi, lehet. :) Én most csak diétásat merek enni, még mindig zizi a gyomrom.

anabique
Budapest
 
 


Ana :( Majd csak jobb lesz.

Azt hiszem én is megyek pihenni, amíg a lányok alszanak :arrow:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Nemrég értek vissza a kollégák az irodába és hoztak nekem a Burger Kingből egy nagy adag karamellás fagyit...hmmm....
Már jól vagyok :lol:

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


majga,
igazából gyorsan elintéztük a szemészetet, és már jöttünk is, mert elvileg én ma dolgozom. Vagyis itt van velem Lili, szóval tényleg csak "elvileg" dolgozom. Itt vagyunk a gyerekbarát irodában, és játszunk. Kettőig volt egy másik kisfiú, de most már csak kettesben.

gil,
megkérdeztem a szülésfelkészítőt, meg megvan a mobilszáma is annak, aki tartja. Úgy van, hogy egy szombat alatt letudja a két alkalmas elméleti blokkot, és még valamikor a szülőszoba látogatást, ha mondjuk megyünk nst-re. Én jobban szeretném, ha azt is lehetne ugyanazon a szombaton. És páronként egyszer 8000Ft.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

panndi, 5 kiló összesen? 2 tábla csokival? Hát appám. Elbírnám én is viselni. Engem tegnap mázsált a védőnő, 7 kilónál járok, de estére inkább 8. :lol: Mondta hogy olyan 12-13 kiló a megengedett. Mondtam neki hogy hahaha. Meg hogy tőlem ne várja hogy 12 kilónál megálljak. :lol: Domka +23, Lóci + 15 volt, úgyhogy 15 alatt most sem állunk meg. Azt mondta rámbízza. :D Ennyiben maradtunk.

Na ennyit tudtam írni, hazajött a férjem. :D


Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Ez hihetetlen, egy Bounty es egy Mars utan meg mindig csikt kivanok, ha a ket tablat olvasom ...

Majga, örülök en is, hogy minden rendben van Mamaddal!

Mammysticnel most is lehet jelentkezni fotozasra, 40.000 Ft ertekü utalvanyt lehet kapni ... csak innen, messziröl nem merek ... pedig olyan jo lenne! :)

Kép
Kép
rokakoma2
Budapest XIII. kerület
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?