Új privát üzeneted érkezett!

Ana
Basszus, szegény Lilla! Remélhetőleg csak valami kajától van és nem a most "népszerű" hányós-hasmenős vírus!

Leo
Nagyon szépen alakul a szoba, gyönyörű a kiságy és tényleg rekord idő alatt csináltátok!

Linacska
Elvileg van a hízásnak alsó határa is (itt meg tudod nézni: http://bertengo.com/kalkulatorok/terhes ... alkulator/), de gondolom nálad sokat számít, hogy diétázol.


Pihe napok óta nem írt, pedig ő gyakran szokott. Remélem minden oké!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 




MrsLeo, köszi:) Megemlítem a védőnőnek/dokinak.
Amőgy az előbb megnyomkodtam a férjem vádliját is, neki is lett bemélyedés. :lol: És azt mondta hogy jó hogy ilyen brutál nyomásra be nem horpad :lol:
Úgyhogy talán annyira mégsem nagy a gáz. De jobb figyelni.

A kiságyatok gyönyörű!! És a gardrób! Ohhhhhhhh, de klassz!


Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Jó reggelt :)

(nekem még nagyon reggel van, a jelszóhoz akartam beírni hogy jóreggelt és csodálkoztam hogy miért nem enged belépni. :lol: )

Úúúgy örülök, minden víz lement rólam, úgyhogy köszönet a zöldteának, és a só nélküli főtt krumplinak. :lol:

Ana, hogy van Lilla? Rosszul volt még éjjel?

Hoztam két Sebi képet, a hét eleji uh-n csinálta a dokim, tegnap küldte át emiltben. Aztán a jövőhéten szeretnénk Genesisbe menni... :)

Feje előtt volt végig a keze:)

Kép

Itt meg a formás férfilábak :P :lol:

Kép

Na készülődök, ma két hét után újra ovizunk.

Szép napot!


Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 

 
 

LEO...HÁT NAHÁT...TI AZTÁN NEM LACAFACÁZTOK...MINDJÁRT MINDEN KÉSZ....ÉS GYÖNYÖRŰ :D

ANA:LILLÁNAK JOBBULÁST!!!!!

EZ A HÉTVÉGE ELSZALADT RENDESEN....PEDIG ESETT AZ ESŐ...NADE AKI 11-IG ALSZIK KÉREM SZÉPEN :roll: :oops:

NAGYON CUKI SEBI BABA :D


VELETEK MIZUJS?

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Jó reggelt!

Mi is megvagyunk, szombaton kint voltunk telken, tegnap keresztelőben. Minden ok.

Anabique, remélem jobban vagytok már!

Leo, egy ilyen gardrób még nekem is jól jönne :) Jó sok Maddie-ruha fér be oda :wink: A kiságy pedig nagyon szép!

Linácska, nagyon jó a kép! Olyan komolyan ül azon a lovon, mintha oda született volna :D

Csöppke, nagyon jó, főleg az első kép, ahol látszik az arca!

Majga: 11-kor kelni??? Mikor volt az már? 9 éve :(

Penészes, dohos babakocsihoz nem sokat tudok mondani..én úgy tudom, hogy a fekete pöttyök semmivel sem jönnek ki, mivel azok már benne vannak a szövetben :( A szag pedig fölöttébb kellemetlen, én is utálom, én már kaptam úgy ruhákat (vissza vagy kölcsönbe), hogy a szaguk elviselhetetlen volt, mert pincében tartották..és moshatod amennyit akarod, teljesen nem megy ki a szag :? Áztasd sokáig jó öblítőszeres vízben, szárítsd meg , és ismételd meg többször..az talán segít..
20140901114303
 
 


BRUNHILD:ÉN KÉREK ELNÉZÉST :roll:
OLYAN RENDES FIAIM VANNAK,HOGY BEKAPCSOLJÁK MAGUKNAK A MESÉT,ÉS HAGYJÁK ANYUT PIHENNI,MERT BABA VAN A POCIJÁBAN(EZT ŐK MONDTÁK)ÉS HÁT MIVEL APA MELLETTEM ALSZIK,Ő IS FEL VAN MENTVE AZ ÉBRESZTÉS ALÓL :lol:


JA AMÚGY CSAJOK! A TESZVESZT BÖNGÉSZEM ÉS AZ ANGELCARE TÍPUSÚ LÉGZÉSFIGYELŐKBŐL SZINTE CSAK 2 LAPOSOKAT TALÁLOK 10-12.000,- KÖRÜLI ÖSSZEGEKÉRT...(HA JÓL EMLÉKSZEM A MÚLTKOR NAGYON TÉMÁZTATOK RAJTA)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára majga 2011.03.28 07:34-kor.

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


addisz,
megnéztem, 5 kilóval vagyok a minimális súlygyarapodás alatt. Na de mindegy, nem állhatok neki zabálni...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


De aranyosak vagytok, szívből köszönjük a sok jókívánságot! A helyzet annyiból jobb Lillánál, hogy azóta nem hányt, éjszaka viszont felment a láza, és még most is alszik, pedig mindig ő ugrik ki elsőnek az ágyból. Férjem vitte Pannát ma oviba, és mikor szólt Lilla csoportjában, hogy nem megy, mondták, hogy igen, hányós vírus van a csoportban... Hát ezt is megtudtuk. Most már csak azon aggódom, hogy vasárnap délig semmi baja nem volt, tehát jó másfél nap minimum a lappangási idő, ki tudja, melyikünkön jön még ki... :cry: Különben is, februárban már átment rajtunk egy hányós vírus, azt hittem, azzal "letudtuk" az idei adagunkat... :wink:

Vizesedés: a kezdeti ijedtség után nálam szerencsére egyáltalán nem állandósult a helyzet, inkább csak időnként szembesülök vele a nap végére, ilyenkor általában bedagad a bokám. Nekem az jött be, hogy a sok ülést gyakrabban szakítom meg némi mozgással, no meg a sószegény étrend. Egyelőre úgy tűnik, ennyivel is kordában tartható.

Csöppke, de jók a képek! :) Jól értem, hogy az orvosod küldte át e-mailben? :)

Én szerdán megyek terheléses cukorra, és szerintem lesz uh is. És most először a férjem is jön velem, és már aaaaaaaaaaaannnnyira várom!!!!!! :)

anabique
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Leo, nagyon szépen alakultok , jó látni, hogy ennyire jó most Nektek :)

linacska: nekem a dokim azt mondta, hogy nem tudunk keveset hízni, olyan nincs, úgyhogy ezen ne aggódj szerintem!

Meg ez a belinkelt súlykalkulátor nekem azért fura, mert ez alapján már sokkal több kilónak kéne lennem, én meg így is nagynak érzem magam :roll:

Lányok csanában vannak, fura ez a nyugi :) Fruzsi adott két puszit, és besétált ügyesen, hátra sem nézett :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Én is szerdán megyek UH-ra, jön az egész család :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Na megiszom a kávémat, és megyek vásárolni EGYEDÜL :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Ana, igen, a dokim küldte át emilben:) Mindig így szokta, nem nyomtatja ki őket. De így legalább nem spórol velük. :lol:

Hányós vírus:( Reméljük holnapra kutya baja sem lesz!

linacska, én meg eszerint az oldal szerint már a max-ot súrolom :roll: Pedig 6-7 kilónál állok 2-3 hete.

majga, 11-ig alvás... nemsemmi. :lol: Nálunk 6-7 között kelés van stabilan. Mondjuk én gonoszanyu vagyok, és napi 20-30 percnél nincs több tv-zés. :twisted: :lol: De ha lehet, még annyi sem.


Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Ica: a penészre a legjobb az ecet szerintem :)
kivancsika
Budapest
 
 


Persze nem töményen :)
kivancsika
Budapest
 
 


csöppke, jók a képek :)

Engem már nem izgat a hízás, igyekszem odafigyelni, de hát majd szülés után úgyis lemegy :)

Na indulááás :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Megjött a babakocsim! Majd csak este bontjuk ki, óriási a doboza (mint egy hütőszekrény) és 27 kg...a postás alig tudta felcipelni :roll:

Kép
20140901114303
 
 


brunhild, van ám súlya! Azta :lol: Kell majd kézben lecipelned valahonnan?

Mi a jövőhéten szeretnénk felmenni Pestre a zurammal, autós-hordozót meg valami egyszerűbb babakocsit nézni. Más nagy dolog szerencsére nem kell..


Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Anabique :( nem kívánom nektek, de ha vírus, biztos elkapjátok :(

Panndi, de jó neked :D

Majga, milyen rendesek a srácaid :)

Csöppke, azért nem lesz ennyire nehéz..ebben most minden benne van: váz, mózes, hordozó...nem fogom az egészet cipelni magammal :) Nagyon kíváncsi vagyok rá, de szerintem csak este, lehet hogy miután a fiúk alszanak) fogjuk kibontani és összeszerelni (majd újból szétszedni...)

Addisz: nálatok mi a helyzet?
20140901114303
 
 


HÁT KLASSZIKUS ÉRTELEMBEN NÁLUNK SINCS TV-ZÉS...A KÁBELT NEM VAGYOK HAJLANDÓ BEHÚZNI NEKIK...ÍGY CSAK AZOKAT A DVD-KET NÉZHETIK,AMIKET ÉN ÍROK NEKIK :D
AZT MEG HAGY NÉZZÉK :D

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Jó reggelt!

Lina: Ami a babának kell azt úgy is elveszi. Amit híztál, az ő maga. Ne aggódj, azért kemény a diétát is.

Majga: Zéti nálam is be van "tanítva" +1 1.5 órát szoktam így nyerni :-) Csak a kakaóját kell felkelnem megcsinálni, na meg pisilnem is kell ugye. Most is itt fekszik mellettem, nézi a Minimaxot.

Aztán lassan indulunk a Sensoliteba, remélem nem esik le az égi áldás. Délután könyvtárba mennek a fiúk, kíváncsi leszek, Zéti mit szól majd hozzá. Én meg elrohanok a cukorterheléses eredményemért, mert holnap reggel a védőnőnél kezdek. Csináltattunk Toxo ismétlést is, remélem rendben lesz.

Zenta két napja kifúrja az oldalam. Ennyit egyszerre még nem mozgott, pedig így is annyira aktív gyerek. Már fájt tegnap a bőröm a sok bökdöséstől. Lehet a hidegfrontot érezte.

Brunhild: Csodálom, h kibírod leskelődés nélkül. Majd tedd ám fel a képeket.

Ana: Az már jó jel, h nem hányt többet. Reméljük a hő is lemegy, és el is felejthetitek.

Panndi: Élvezd ki, h "szabadlábon" vagy, jó vásárlást :-) :wink:

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Sziasztok!!! Csoppke Sebi baba nagyon aranyos :) Sokszor olvasom a blogodatt,nagyon cukik a fiaid!!!Holnap megyek UH-ra remélem nekem is lesznek szép képeim a pici babámrol.
babuci6
Komárom
 
 


Sziasztok!

Brunhild
Köszi, már jobban vagyunk, tegnap volt Luca első teljesen láztalan napja szerda óta! Még köhög és folyik az orra, úgyhogy ma és holnap tuti itthon maradunk, a többit meglátjuk, én szeretném, ha szerdától beindulna a normális életünk.
Képeket tegyél majd ám fel a babakocsiról! :) Gondolom csak a csomag súly tart vissza attól, hogy most azonnal szétcsomagold :D

Panndi
De jó, hogy Fruzsi ilyen jól vette az akadályt és nem volt nehéz az elválás! Élvezd ki a csendes magányt, néha nagyon is jó az :)

Ana
Talán emlékszel, nálunk a máricus 15-i hétvégén volt műsoron a hányós hasmenős és azt tapasztaltuk nagyon meglepődve, hogy egész sokáig lappang. Apa kezdte szombaton, utána én dőltem ki hétfőn és Lucát meg csütörtökön hoztam úgy el az oviból, hogy már rosszul volt! Szóval 5 nap telt el köztük. Cserébe egy-két nap alatt végigment mindenkin...
Az jó, ha tud aludni, pihenni. Jobbulást!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


:) Luca és Lilla is gyógyuljon meg hamar! :wink:

És igen, egyrészt a csomag súlya és nagysága, másrészt belenéztem a használati útmutatóba, úgy látom teljesen szét van szedve, kerekeket, tolókart, mindent össze kell rakni...Remélem rá tudom venni a férjemet :roll: Megnézném addig is legalább a színét, a hordozót mondjuk :lol: de ha kibontom, szerintem szétesik minden, akkor pedig nézhetem magam estig... :roll: Úgyhogy várok jólnevelten..(pedig nem szokásom :wink: )
20140901114303
 
 


[quote="majga"]H írta:majgaÁT KLASSZIKUS ÉRTELEMBEN NÁLUNK SINCS TV-ZÉS...A KÁBELT NEM VAGYOK HAJLANDÓ BEHÚZNI NEKIK...ÍGY CSAK AZOKAT A DVD-KET NÉZHETIK,AMIKET ÉN ÍROK NEKIK :D
AZT MEG HAGY NÉZZÉK :D


Nálunk DVD sincs korlátlanul. Napi 20-30 bővel elég nekik. :lol:
Persze vannak kivételes napok :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


CSÖPPKE:EJNYE-BENYE...HÁT ÍGY HOGY ROMLANAK EL AZOK A SRÁCOK? :lol:

NEM LÁTNAK SEMMI MARHASÁGOT A TV-BEN...MICSODA "GONOSZANYU"VAGY TÉNYLEG :lol:

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


[quote="majga"]C írta:majgaSÖPPKE:EJNYE-BENYE...HÁT ÍGY HOGY ROMLANAK EL AZOK A SRÁCOK? :lol:

NEM LÁTNAK SEMMI MARHASÁGOT A TV-BEN...MICSODA "GONOSZANYU"VAGY TÉNYLEG :lol:


Tanulnak máshonnan elég marhaságot. :lol:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


NA AZ MÁR TUTI....GYÖNYÖRŰSZÉP JÓL NEVELT ILLEDELMES GYEREKEM SZEPTEMBER ÓTA OVIBA JÁR....HÁT AZÓTA ANYÁZVA JÖN HAZA IDŐNKÉNT :shock:

NEM IS MESÉLTEM....CSÜTÖRTÖKÖN 12:15-KOR SZÓL A TELEFONOM....ÓVODA AZ
MENJEK A KISEBBIKÉRT,MERT HASMENÉSE VAN...
GATYA FEL,ROHANÁS...AZ ÉN GYEREKEM TOTÁL FELÖLTÖZVE ÜL A CSOPORT ELŐTT,A TÖBBI MEG BENN ESZIK....NEM ADTAK ENNI A FIAMNAK,MERT HASMENÉSE VOLT... :shock: :shock: :shock: :shock:

HÁT HAGYNEMONDJAM MENNYIRE KÜLDTEM EL ŐKET A BÚSBA...

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Sajnos az oviban, suliban, tényleg sok marhaságot tanulnak :( Na nem az ovónéniktől, hanem más gyerekektől :? Kiabálnak, köpködnek (ez a legújabb "divat" az oviban), középső fiam hajlamos "csúnya szavakat" hazahozni, pedig nem is tudja mi az.. nagy fiam meg azon röhög, hogy a másik srác "fogdosta" egy újság címlapján a néni cicijét :? magától nem jutna eszébe ilyesmi, de van pár jómadár, aki szerintem otthon vagy az apjától, vagy idősebb testvéreitől (vagy a netről) sok "férfias dolgot" tanul :twisted:
20140901114303
 
 


JAJJ TORTÁT KELL SÜTNI....3-AT IS.... :? IMÁDOK SÜTNI,DE EZ SOKKKKK :D

HÉT IGEN...EZ ANNYIRA SZOMORÚ...TE HIÁBA NEVELED SZÉPEN A GYEREKEDET...BEKERÜL EGY KÖZÖSSÉGBE,ÉS TOTÁL ELRONTJÁK...PERSZE HA FOGÉKONYAK IS RÁ...NEKEM A NAGY PÉLDÁUL SOSE BESZÉLT SE CSÚNYÁN,SE TISZTELETLENÜL...A KICSI VISZONT...SZABÁLYOSAN ANYÁZIK,MEG MÁR NEM KÉR,HANEM NEKI MINDIG MINDEN KELL ÉS PONT

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Boldog szülinapot a nagy fiúnak!
Kép
20140901114303
 
 


KÖCCE :D

MAJD MEGRÁNCIGÁLOM A FÜLCIMPÁJÁT :D

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


majga, én is boldog szülinapot kívánok a nagyfiadnak! :)


Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Doktornénik: Leo, Jjucuss, kis segítséget kérnék :oops:
Tudom, hogy egyikőtök sem gyerekorvos, de orvosként jobban átlátjátok a dolgokat, mint én..Arról van szó, hogy ugye Bendegúz (5 éves) éjszaka még mindig pelenkás és reggelre mindig tele is pisili, ha iszik este, ha nem, mélyen alszik és nem érzi, nem ébred meg.. De napközben is néha bepisil és azt mondja nem érzi, de ha szól is, ha azonnal nem pisil, bemegy, nem tudja tartani... lehetnek lelki okai ennek a bepisilésnek, most várom, hogy válaszoljon a pszichológus, de mivel látom, hogy tényleg nem tudja tartani, hogy hólyaggyengeség is állhat a háttérben. Na most valaki ajánlott egy homeós bogyót, és arra szeretnélek megkérni, hogy olvassátok át a betegtájékoztatót, lehet-e esetleg valami komoly mellékhatása?

http://www.50plusz.hu/gyogyszerek/termek/GENTOS_CSEPPEK/1003545

gyerekorvosunktól nem akarom megkérdezni, mert nem tartja sokra a homeós bogyókat, úgy gondoltam, majd ha elkezdtük szedni, tájékoztatom róla.

Előre is köszönöm! (elvileg nincs mellékhatása, de esetleg nektek feltűnik olyasmi az összetételben vagy másban, ami nekem nem)

Kép
20140901114303
 
 


Már csak a kis hercegnő hiányzik a fotóról :D , a három testőr már megvan hozzá 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20140901114303 2011.05.30 19:28-kor.
20140901114303
 
 


brunhild: de helyesek :) és tényleg három testőr :D
kivancsika
Budapest
 
 


Köszi! :)
Ha sötétebb lett volna az öltönyük, azt írtam volna ki, hogy Man in black :wink:
20140901114303
 
 


Brunhild: De szép gyerekek. Imádni fogják a húgukat, az biztos.
Remélem Leo és Jucus ad valami jó tippet a problémára.


Meg az enyémre is:

:wink:

Terheléses cukor éhgyomri 4,6, 1 órás 7,2 két órás 5,5
Ez jó? Mert valakit már 7 felett cukrosnak minősítenek.

Mi az a teljes vaskötő képesség: az nekem 89,7 az 50-85 ig helyett. És a TCT-LCR 36,5 15-35helyett ?

És a körzeti szerint vérszegény vagyok:
rbc: 3,5 3,7-5,6 helyett Haemoglobin: 108 120-180 helyett
Haematokrit 0,32 0,36-0,49 helyett

Írt fel napi 1 Neo ferro folgamma-t.

Kell aggódnom?

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


BRUNHILD:NEM VAGYOK ORVOS,CSAK EZEN VÉGIGMENTEM....

ÉN TIZENÉVES KOROMIG BEPISILTEM ÉJSZAKA.RÉSZBEN LELKI OKAI IS LEHETTEK,DE SOK-SOK UROLÓGUS SZADIZÁS,RENGETEG RÖNTGEN MEG UH ÁRÁN ARRA JUTOTTAK,HOGY DUPLAFALÚ A HÚGYHÓLYAGOM ÉS HÓLYAGNYAK TÁGULATOM VAN.

TERÁPIAKÉNT AZT JAVASOLTÁK CSÓRI ANYÁMNAK,HOGY ÉJSZAKA KELTSEN FEL PISILNI,ÉS NE ERESSZEN,MÍG NEM PISILEK.ÉS ESTE 6 UTÁN NE IGYAK.

LEGUTÓBB (CIKI-NEM CIKI)18 ÉVESEN PISILTEM BE,AMIKOR AZ ELSŐ GYEREKET VÁRTAM...


EZ CSAK EGY LEHETŐSÉG,DE GONDOLJ ÁT EGY KIVIZSGÁLÁST IS(SZERINTEM)

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Majga
Isten éltesse Pétert! :lol:

Brunhild
A pszichológussal ezek szerint már találkozott Bendegúz vagy csak levélben értekeztetek? Remélem Leo vagy Jucus tud segíteni!
A kép szenzációs! Rögtön eszembe jutott, hogy milyen klassz lesz, amikor felnőtt férfiként vesznek téged körbe, oltalmazzák az anyukájukat :)


Nálunk is korlátozva van a mesenézés. Tv-t egyáltalán nem nézhet Luca, mi is dvd-zünk, de csak hétvégén és azt is csak rövid ideig. Kivételt képez ez alól, ha annyira beteg, hogy ágyban kell feküdnie, mert akkor nehezen tudom mással pihenésre bírni. De azt hiszem ez még belefér ;)

Na, kimegyünk sétálni kicsit, visszavisszük a könyvtárba a kölcsönzött könyveinket.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Netty,
a cukoreredményed tökéletes. A 2 órásnak kell 7,8 alatt lennie, neked meg az egy órás sem ment fölé.
Ha diétás kaja után lenne 1 órával 7 felett, na az a gáz.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Brunhild, nagyon aranyosak a fiuk :)

Leo, hihetetlen, hogy mar ilyen jol alltok es olyan szep minden!!!

Irigyeltelek am titeket a hetvegen, hogy szep idötök volt, nalunk meg jol lehült es a vendeg gyerekekkel "log az esö laba" idöben allatkerteztünk! Remeljük, most mar hamarosan allandosul a jo idö!

A TV nezeshez annyit, hogy mi ugy nöttünk fel, hogy nalunk egyaltalan nem volt Tv, helyette nagyon nagyon sokat meseltek nekünk pl. Verneket, Egri csillagokat (4-5 evesen :wink: ), Teli berek, persze alap meseket is, picikent meg Weöres Sandorokat :)
A nagymamaknal termeszetesen teljesen rakattantuk a Tv-re, de egy idö utan ez is megvaltozott. Most sincs nalunk otthon es nem is tervezünk venni. Persze tudom, hogy neha jo, mert az ember egy kis nyugalmat kap :)

Kepzeljetek ma hogy jartam. Eltüntettem valahova a kulcsomat, ugy jöttem el hazulrol es amint becsuktam az ajtot eszrevettem, hogy otthon hagytam a fuvolamat ... telefonok tömkelegevel probaltam szerezni egyet kölcsön a delutani zenekarra es akkor jött a csoda! Elmaradt a zenekar :) Viszont most este 8ig itt dekkolok az egyetemen, nincs oram, nem tudok hangszer nelkül gyakorolni ... Szerintetek az ilyen foku hülyeseget is lehet a babara fogni :wink:

Meg egy kis babakocsi kerdesem lenne ... van tapasztalatotok a Tako Jumper-röl, vagy a Giraffe Clubrol? Szerintetek melyik nez ki jobbnak?

http://www.olcsobabakocsi.com/tako_jump ... kocsi.html
http://www.bebisziget.hu/detailproduct. ... tid=447213

Kép
Kép
rokakoma2
Budapest XIII. kerület
 
 
 


sziasztok!

nálunk minden rendben, majd jövök, és olvasok, remélem csütörtök felé. :) rengeteg a munka, itt a jó idő, beindultak az építkezések :)
de ha lesz végre egy esős nap, mindent bepótolok! :)

pihe

hopihe79
Budapest
 
 


Panndi, végül hogy tetszett Fruzsinak a csana? :)

Csöppke, jófej a dokid! :) Először úgy olvastam, hogy napi 20-30 DVD elég a fiaidnak, és komolyan elkezdtem gondolkodni, hogy ennyi hogy fér egy napba... :D

Brunhild, este (vagy amikor van időd), várjuk a babakocsi képeket! :lol: És ne is mondj ilyet, hogy úgyis elkapjuk! :twisted: Az óvónő szerint ez még mindig ugyanaz a hányós vírus, ami 2 hónapja tart, csak újra elkapta Lilla. :?: A fiúk nagyon cukik! :)

Addisz, ma van Johanna nap! :) Februárban nálunk is volt vagy 5 nap a lappangási idő, szóval kicsit félek én is... De fő a pozitív gondolkodás. Nem kapjuk el és punktum! :)

Majga, boldog szülinapot a fiadnak! :)

Netty, nem vagyok orvos, de szerintem ezek az értékek viszonylag határértéken mozognak. Picit vagy vérszegény, de ha szeded a vasat, nem lesz gond. A cukorhoz meg Linácska ért, hallgass rá. :)

Jut eszembe, cukros vérvétel. Itt mindenkinek legalább kétszer vesznek vért, egyszer evés előtt, egyszer utána? És jól látom, van akinek háromszor? Nekem sosincs éhgyomri, csak a zsemlés-sportcsokis kajálás után. Ez nem gáz? Vagy ebből is le lehet szűrni, ha gond van?

anabique
Budapest
 
 


Brunhild! Nagyon büszke lehetsz a fiaidra!

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


anabique,
igazából elég, ha kaja után vesznek vért, az éhgyomri szinte biztos, hogy jó, ha kaja után is jó. Nekem ugye gondom van, de az éhgyomri nekem is jó.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a dicséreteket! :lol:

Csöppke
Nagyon aranyos Sebi baba :lol:

Brunhild
Milyen a babakocsi? Kép?
Nekem mondta a párom, hogy rakjuk össze, gyakorolni kell a tologatást :lol: :wink:
Homeopátia: én nem hiszek benne. :?
Lehet, hogy kellene egy rendes pszichológiai és urológiai kivizsgálás...
Királyfik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Netty
Jó az eredményed!
Vérszegénység... olyan határeset, de jó a vas-készítmény rá!

Ana
Az csak sima, étkezés utáni cukor... a diabetes nagyon kezdeti formája a rendes, 75 g glukózzal végzett terheléses vizsgálatnál ismerhető fel!


Majga
Péternek boldog szülinapot!

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Megjöttem szülőiről, megvolt a könnyes búcsú, osztályfőnők elmegy szülni... :)

Majga, a kivizsgálás az utolsó lehetőség, mivel amúgy is "problémás" gyerek, egyáltalán nem működik együtt az orvosokkal, szóval le kéne fogni stb, félek, hogy csak több bajt okoznék vele..szóval ezt hagyom a végére.. :(
A pszichológussal még nem találkoztunk, ő elküldte az ovónénivel a z emailcímét és azt üzente, írjak neki és majd megbeszélünk egy időpontot...írtam, de még nem válaszolt...

Ma egész nap kemény(edik) a hasam, a suliból is most alig vonszoltam haza magam :? (pedig már bevettem 2 adag magnéziumot)

Cukorértékekről fogalmam sincs (szerencsére), de nálunk is kétszer szokták levenni, éh gyomorra és cukros lötty után (2 óra múlva)

Anabique, nem is kívánom, hogy elkapjátok :oops:

Rokakoma :) mindent rá lehet fogni :wink:
20140901114303
 
 


Lina: Köszi, megnyugodtam. Tudom, Te szakértő vagy sajnos.

Azért beszéltem a dokimmal is,és ő is megerősítette, h nincs baj.
Viszont a vastól félek, így is szenvedés a wcre menetel.....


Ana: Nálunk 3* vesznek vért, de ez annyira sok féleképp történik, ahány helyről írunk. Ha nálatok az a módi, h zsemle és csoki, akkor biztos úgy a jó. Nyugodj meg, minden oké így is.

Rókakoma: Nekem az utóbbi jobban tetszik. :wink:

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Hm. És szerinted ennek a típusú vérvételnek akkor nincs is értelme?

Brunhild, tudom. :)

anabique
Budapest
 
 


Bocs, az előző kérdés Leonak szólt. Netty, remélem, igazad van. :)

anabique
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?