Új privát üzeneted érkezett!

Gydavid, mielőbbi gyógyulást! Nálam sem volt magas lázuk a fiúknak, 37,5 - 38,5 között mozgott, de két hétig húztuk :(
20140901114303
 
 


Gydavid
Szerintem, a terheléses cukorvizsgálat kihagyása felelőtlenség!
Abba még senki nem halt bele! Viszont a nem időben felismert, kezelt diabétes halálos lehet!!!!
Terheléses vizsgálattal egy kezdeti stádium felismerhető!

Addisz
Rennie? Quamatel?
A terhesség a gyomorégés oka, ezért nincs összefüggésben az étkezéssel!

Brunhild
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Maddy olyan ficánkolásba kezdett :wink:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 



KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 

 
 

Leo: Magzati szívultrahangra a jövő héten megyek. Remélem rendben lesz minden.
Elvileg jól fejlődik, 21+4 naposan a fejméretét nézték csak, az 52 mm volt. Ha normálisan fejlődik, akkor nincs genetikai eltérés? VAgy ez még nem zárja ki??
Sajnos a magzatvízvételről mindenhonnan elutasítottak, nem tudok mit tenni :(
kivancsika
Budapest
 
 


[quote="kivancsika"]L írta:kivancsikaeo: Magzati szívultrahangra a jövő héten megyek. Remélem rendben lesz minden.
Elvileg jól fejlődik, 21+4 naposan a fejméretét nézték csak, az 52 mm volt. Ha normálisan fejlődik, akkor nincs genetikai eltérés? VAgy ez még nem zárja ki??
Sajnos a magzatvízvételről mindenhonnan elutasítottak, nem tudok mit tenni :(


Pocakméret is fontos lenne...
A megfelelő fejlődés még nem zár ki rendellenességet... :?

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


gydavid,
szerintem terheléses cukorra mindenképpen menj el, főleg, hogy írtad, hogy túlsúllyal kezdted a terhességet.
Én nem terhesen is rendszeresen nézetem, nehogy gond legyen később. Sajnos nekem egy baba elvesztése kellett ahhoz, hogy kiderüljön, hogy gond van.

Húúú, konyakosmeggy, de jó is lenne!!! Bár ma bűnöztem, ettem melegszenyót a munkahelyen :oops:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kép
Ez az elválasztott szoba két bejárata:) rózsaszín és kék.

Kép
Kép
Katáé:)

Kép
Dávidkáé.

Kép
A védőnő mérései alapján 2kilót híztam.

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Na most egy fél oldalt kitöltöttem:) még a Barbié kimaradt.

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Kép
Barbikáéból részlet:)

Kép
Barbi és a sápadt harcos.

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 



gydavid, nagyon aranyosak a szobák:)
A terheléses cukrot én sem hagynám ki.

Konyakosmeggy... fú de nem szeretem. :oops: :lol:
Ellenben egy jó viszki+kóla lecsúszna :lol: Az nem izomlazító? :lol:

Ja UH, hétfőn voltam a dokimnál 22+6-nál bpd: 58 mm, ac: 161 mm, fl: 40 mm, és becsült súly: 487 gramm. A két nagyom ilyenkor már bő 1 héttel elhúzott minden méretben, Sebi egyelőre tartja a korát, sőt, a pocak/fej állítólag kisebb is az átlagnál.


Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Nemtudom magam rászánni. Abból indulok ki, hogy egyik terhességemnél sem kellett, és soha nemvolt baj a cukrommal, és most sem mutat semmit sem a vérkép, sem a tej+zsemlés mérés.

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Gydavid, nagyon szépek a szobák!!! És az a babás lámpa Kép
2 kiló? az semmi :) Én holnap reggel készülök menni a védőnőhöz, kíváncsi vagyok...Bár ott már a múltkor talán 73 kg-t mért, mert tél volt és vastag nadrág meg bakancs :roll:
20140901114303
 
 



Brunhild
Erről a képről elsőként az ugrott be, hogy mennyire ennék csokipudingot...:D

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


:D Azt gyorsan el lehet készíteni ;)
20140901114303
 
 


Gydavid, milyen szep szobak :)

Addisz, nagyon együtterzek veled gyomoreges ügyben! Nekem nehany eve volt es felevig szedtem a Quamatelt. Nalam ugy hatott, mint a csoda! Szerintem is probald ki, ha megengedett!

Noemi, köszönöm az infot :) Szerintem mi Onesize-t fogunk venni. Tegnap a boltban az tetszett a legjobban. Egyebkent ajanlom mindenkinek, hogy ha szeretne moshatot hasznalni akkor keressen Ausztriaban elö imerös anyukat, mert tenyleg olcsobb! Esetleg en is utana kerdezhetek nehanyaknal. A csomag (onesize, 20 db) 300 euro, ebböl 100at nem kell fizetni.

Kép
Kép
rokakoma2
Budapest XIII. kerület
 
 
 


Most szólt a paksi erőműből egy ismerősöm, h ma megugrott a mérhető sugárzás értéke, felettünk a felhő. Kiterjedéséből ítélve még holnap is itt lesz, és bár az veszélyes határ alatt van az érték, érdemes nem kint lenni, nem muszáj. Kellően fel van hígulva, de gondoltam biztos ami biztos, szólok nektek is.

Megyek visszaolvasni :-)

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Netty
Köszi, hogy szóltál! Ez nekem mindig olyan elképzelhetetlen, az ember hajlamos azt hinni, hogy őt sosem érik ilyen káros hatások...

Rokakoma
Rákérdezek majd a nődokimnál Quamatelre, jövő héten megyek, addig megpróbálom kihúzni a kálciummal és a népi praktikákkal.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok Anyucik!Gratulálok minden júliusi kismaminak a kis pocaklakoitokhoz.Szeretnék hozzátok csatlakozni.Nagyon szuper csapat vagytok.Elejétol olvaslak de nem mertem csatlakozni :oops:
babuci6
Komárom
 
 


Addisz: Nekem a Rennie jön be, de néha abból is kettőt kell megegyek. Próbáld ki, dzerintem segyteni fog. Lucádnak jobbulást, remlem hamar túl lesztek rajta.

Csöppke: jók a színek, kellemes bababirodalom. Megnyugtatsz, h te is innál :-) a cigit nem kívánom, eszembe sem jut, de az alkohol napi szinten bejátszik. Pedig nem vagyok zugivó, de majd meg veszek egy egy pohár piáért.

Gydavid: szépen megoldottátok a szoba kérdést. Ügyik vagytok. A terhelésre meg tessék elmenni, az ördög nem alszik. :twisted:

Zétim megint beteg. Hörghurut. Ismét. Annyira unom már. Még jó, h anyósomhoz le lehet küldeni, bár a szívem szakad meg. Holnap jön délután, vasárnap hétfőn itthon leszek vele.

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Netty köszi, hogy szóltál. Most tényleg örülök, hogy túl vagyunk a terhesség felénél már. Még ha nem is árt az első 12 hétben a babának, használni tuti nem fog.
Gydavid, ügyesek vagytok, szép szobákat rendeztetek be. Nekem még csak a fejemben van mit szeretnék.

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
lucababa75
Szeged
 
 


Jaj, Brunhild, ne csináld, romlásba viszel...!!! :lol:

Addisz, Luca jobban van? Neked is sok kitartást, remélem, orvosod tud valami hatásosabb módszert ajánlani!

Babaszobák milyen szépek...! Bárcsak mi is itt tartanánk már!

Kíváncsika, drukkolunk neked!

Panndi, jó hír, hogy bármennyi csokit megehetsz!!! Szeretnék én is ilyen híreket kapni jövő héten! :D

Csöppke, lehet, hogy Sebi kisebb lesz, mint a két nagyobbik fiad? Persze gondolom az 1 hét akár még hibaszázalékon belül is lehet.

Gydavid, ha az első két terhességednél nem volt gond a cukroddal, szerintem még az sem garancia semmire sajnos.

Netty, köszi az infót!

Szerintem csinálok mindjárt pocakfotókat, de csak akkor rakom fel, ha van látványos különbség. Na meg ha érdekel valakit. :lol:

anabique
Budapest
 
 


Netty, ma simán kimentem volna picit napozni egyébként...

Babuci, üdv itt. Miért nem akartál írni eddig? Mesélj picit magadról, ha van kedved!

anabique
Budapest
 
 


Viszont a gyerekeket tuti kiviszik az oviban! Basszus. :shock:

anabique
Budapest
 
 


Babuci6 üdv a csapatban, mesélj magadról egy kicsit!

Gydavid nekem az első terhességemnél rossz lett a terheléses cukrom:8,4. A második és harmadik terhességemnél pedig 5,8 lett terhelés után. Szóval garancia semmire sincs. Persze én mindig fordítva működök ,mint az átlag. És egyébként nem olyan szörnyű meg lehet inni. Ha úgy elkészíted, mint pár hozzászólással ezelőtt leírtam, akkor egy kicsit túlcukrozott limonádé íze van. Szóval hajrá, tessék csak elmenni.

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
lucababa75
Szeged
 
 


Ana: fotózz, én is csinálok egyet :-)

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Cukorügyileg nekem van olyan ismerősöm, akinek megnézték 24 hetesen, minden ok volt, aztán valamiért megnézték 30 hetesen is, és akkor már inzulinra volt szüksége, a síma diéta kevésnek bizonyult.

Anabique,
én is erre gondoltam, hogy a gyerekeket biztosan kiviszik. Egyébként nekem még mindig az a véleményem, hogy túl sokat nem árthat, egy röntgennel többet kap az ember.
Pocakfotó???

Babuci,
üdv köztünk. Miért nem írtál eddig?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Netty
Zéti is beteg megint? Szegény, nálatok is "jó" a széria...
Én is kívánom a piát :shock:
Bevallom töredelmesen, hogy napok óta a citromos Gösser járt a fejemben (tavaly nyáron ittunk egyszer-kétszer nyaralás alatt), annyit mondogattam, hogy apa hozott nekem tegnap és ittam egy nagy pohárral :oops: Hihetetlen jól esett, párom itt röhögött rajtam :)

Ana
Sajnos nincs jobban Luca...39,2-vel kelt megint. Délután kiviszem a gyerekorvoshoz, annak ellenére, hogy a miénk szabin van és a helyettesítés alatt nem adnak időpontot, tehát ilyenkor órákat kell ülni a többi beteg gyerek között... De már 3 napja tart a magas láz, jön a hétvége, nem akarok ügyeletre menni, inkább megnézetem most.
Pocakfotót tegyél fel mindenképpen! Nekem most csak fürdőrucis van, azt nem merem kitenni :roll:

Babuci
Üdv a csapatban!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz: tessék feltenni, te amúgy sem vagy nagy darab. A citromos Gösser nekem is a gyengém. És alig van benne alkohol :-) Nyitom az ablakot, ami maradt az üvegben, küld át fénypostával. Most. Azonnal. Légyszi.

Gydavid: 2 kiló? Szégyellnem kell magam. Nagyot nőtt a pocakod!

Babuci: üdv: Honnan? Hanyadik gyerkőc?

Panini: Még nem üdvözöltelek! Üdv! :-) Te honnan vagy?

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Na, fotóztam, de nincs nagy különbség. Alul picit kerekebb, de nem lett látványosan nagyobb.

Addisz, a fürdőruhás viszont jöhet, te úgy is rég raktál fel képet. Lucát nagyon sajnálom, de igazad van, jobb ma elmenni az orvoshoz. És jobbulást neki!!!

anabique
Budapest
 
 


Na és akkor egy friss fotó: 25+3

Kép

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Netty,
nekem valamiért csak a virág látszik a fotón, de az is nagyon szép :lol:

Addisz,
én is bevállaltam a fürdőruhás képet, úgyhogy tessék csak feltenni :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Netty
Sajnos üres az üveg, apa vevő volt a másik felére ;) Ezen is vihogtunk, hogy micsoda dorbézolás ez, ketten megiszunk egy citromos Gössert :)
A képet még meggondolom, a sonkáim nem kívánnak nyilvánosságot :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


18 év után ismét átélhetem ezt a csodát :) ugyanis van egy 18 éves lányom és most van úton a második baba. Július 24 a nagy nap de addig élvezem minden percét a terheségemnek bocsánat áldot álapotomnak. Szeretnék elnézést kérni ha hibásan írok mert sajnos nincsenek magyar iskoláim.
babuci6
Komárom
 
 


Lina: a virág? Annyira mérges vagyok rá...... Közel 4 hónapon keresztül gyökereztettem ami a yukkámból megmaradt, most elültettem, és sárgul. Amióta itt lakunk, a virágaim háromnegyede kimúlt. :-(

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Babuci
De klassz! Akkor Neked is kicsit olyan, mintha az elsőt várnád. Én legalábbis ezt érzem közel 7 év után.
Külföldön élsz?

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Netty,
most meg már látszik az egész kép. Csini vagy.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina: Csupán optikai csalódás. :-)
Amióta nagyobb a hasam, vékonyabbnak tűnik a lábam. :wink: 8)

na megyek melózni, legyetek jók és írjatok sokat!

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Csöppke: hol vettétek a falra a díszítő matricákat? Vagy nem tudom, hogy matrica-e. Nagyon tetszenek :)
Leo: mérjem meg a hasam legnagyobb pontjánál? Mert az most pont 90 cm, de szerintem tudni kéne, hogy mennyi volt korábban, amit annyira nem szoktam követni, bár elég "vékony" a derekam, olyan 75 cm körül volt.
kivancsika
Budapest
 
 


Netty, nagyon csini vagy!

Kíváncsika, az nem lehet, hogy Leo a babuci pocakjára gondolt? :roll:

anabique
Budapest
 
 


Babuci üdv.!

Betegeknek gyógyulást!

Voltunk Nimróddal védőnőnél utána nagy játszótéren, ki vagyok purcanva (nem tudtam leülni a játszón, mert magas veszélyes tornyok vannak meg mászókák, úgyhogy végig ott álltam az aljában..).
A lényeg: 75 kg vagyok..minden mérlegen: itthon, orvosnál és védőnőnél is... vagyis hivatalosan 5 kg-ot híztam, ami a védőnő szerint teljesen rendben van ..nem is tudom, örüljek-e neki :) Igazából 68 kg-ról indultam, ami 7 kg pluszt jelent :cry: :cry: :cry:
20140901114303
 
 


Kivancsika, elsőre nekem is a saját pocakméret ugrott be (mi más? :) ), de Anabique-nak igaza van, Leo biztos a baba pocakméretére gondolt :D Onnan "tudom", hogy most utoljára a dokim is megnézte az uh papíromon, hogy mennyi a baba pocakmérete, és azt mondta rendben (bár emlékszem, hogy az utolsó 4D-n a hölgy azt is megállapította, hogy jó nagy a pocakja a picurnak)
20140901114303
 
 


Addisz Igen Szlovákián élek de MAGYAR vagyok :lol: csak sajnos anyukám szlovák iskolába iratot :roll:Téleg olyan mintha az elso baba érkezne mert már nagyon rég volt.Fiatalon nagyon természetesnek vettem.Most még olyan mint egy csoda.Mennem kell szép napot mindenkinek!!!!!
babuci6
Komárom
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan jöttem, nagyjából olvastam vissza, ami megragadt?

Netty, szép pocak :)

Addisz: Lucának továbbra is jobbulást!

Ana: pocakfotó? :)

Képzeljétek, Fruzsi hétfőn megy csanába :roll: Ősztől szerettük volna, de csütörtök délelőttönként nem tudok vele lenni, akkor járuok Zsófival Pestre a beszédjavítóba, és aki eddig vigyázott rá, már nem tud, mert feküdnie kell, aztán meg szülni fog, babát vár, szóval csütörtök délelőttönként Fruzsi csanában lesz, így jövőhéten megy hétfőn meg szerdán is, hogy az első két napján még Zsófi is ott legyen. Fruzsi nagyon örült, hogy végre mehet, remélem élesben is jó lesz, végülis nyolcra viszem, és délre megyek érte, az nem olyan sok idő.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 



Brunhild, az 5 kg nem sok!!

Panndi, végülis szerintem nem változott túl sokat a pocakméretem, de akkor felrakom a képet azért. Találtam mellé egy 25 hetes Lillapocis képet is, legnagyobb örömömre kb egyforma a kettő. :)

xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anabique 2011.06.21 18:17-kor.

anabique
Budapest
 
 


Ana, nagyon csinos vagy!

Brunhild, ne viccelj, öt kiló az tényleg nem sok!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


:) Az 5 nem, de a 7 :? Hivatalosan 5kg, de én tudom, hogy 68 kg-ról indultam... :(

Anabique: tényleg egyforma a két poci, és pont akkora, mekkorának lennie kell :D
20140901114303
 
 


Szerintem a 7 sem vészes, már a 24. hétben jársz!

Én majd egy hét múlva megyek védőnőhöz, kíváncsi vagyok, ő mit mér...

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a dokitól, nem is volt vészes a várakozás, valószínűleg mindenki megrettent a helyettesítéstől, úgyhogy elsőnek iratkoztunk fel.
A lényeg: vírusfertőzés, ami magas lázat és köhögést okoz, a tüdeje, hörgői tiszták, a torka is csak picit piros. Nem kaptunk semmilyen receptet, azt mondta, hogy adjam tovább, amit eddig és ha hétvégére jól lesz, akkor hétfőn mehet oviba!
Éééés, reggel óta nem lázas (kopp-kopp-kopp)

Hazafelé beugrottunk a cukiba, ez volt a jutalom :) Isteni máktortát ettem...

Ana
Tényleg nagyon csini vagy! Méretre szerintem is egyforma a pocid, de Lillával más volt a formája :)

Panndi
Fruzsi biztos élvezni fogja a társaságot és az a pár óra tényleg nem a világ, ne izgulj!

Brunhild
Ne vigyél minket a kísértésbe! :lol:

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?