Új privát üzeneted érkezett!

Ez most depis hozzászólás lesz így mosás előtt.Kép

Szerdán leszek 33 éves, ez lehetne életem legszebb szülinapja mert itt van Anna, de nincs már velünk az édesapám..
K
kika
 
 


Most nézem, mindenki vírusírtott??

Tényleg, ma Erzsébet nap van, akkor ma nekünk is köszöntgetni kell az otthoniakat Kép

Kika!
Kivették mindkét petevezetőt, így már a fogamzásgátlásra nincs gondom KépKép!

K.

Kép
lujzika
 
 


Kika!

Ne legyél depis Kép Én 33 múltam augusztusban, itt is van Anna, de nincs velünk már az anyukám. Kép de az égből figyel és én sokat gondolok Rá. És ez a lényeg, mert akkor csak velünk is van. Nem?

Krisz!

Ja két adag Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 

 
 

Kika!
Sajnálom Kép Én apukám már dec. 2-án lesz 12 éve már, hogy elment, de még mindig nagyon hiányzik!
Sokszor eszembe jut, hogy örült volna az unokájának Kép
Én meg dec. 5-én leszek 38, max. ezért depis Kép, de nekem is a legboldogabb lesz KépKép

K.

Kép
lujzika
 
 


Kika!
Boldog szülinapotKép Bár, én sajnos értem, hogy mit érezhetszKép Amióta nincs anyu, én is máshogy élem meg a szülinapomat, mert addig az a kettőnk ünnepe volt, hiszen mi ketten voltunk ott anno. Sajnálom, nagyonKép

Kriszta!
Hóóóóóóó??? Na ne!!!!!! Mondd neki, hogy keletre ne jöjjön, légyszike!!!!
A szülőszobát te is meg tudod nézni a TV2 honlapján, most néztem, fent van minden adás.

Andi!
VisszakerestemKépKépKép
Sógornőmmel az a gáz, hogy a szomszédban lakik(meg lett osztva a telek, és 10 méterre építkeztek tőlünk) és naponta legalább ötször átjönKép Ha meglátogatnál összehozlak veleKép Na akkor mennél csak a Tiszának!!!

Hugi!
Az elaludtunk egy új kifejezés???Kép

Pusz
Vendég
 


Bea!
Szülőszoba: már néztem én is, de tegnap a mostani rész még nem volt fent.
Sógornő: és hogy hogy te még szabadlábon vagy??
Én már lehet, hogy megfojtottam volna Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Bea!

Csak megszabaditani akartalak tőle Kép Mert mint kiderült most is: ne szólj meg senkit, mert te is lehetsz olyan hülye Kép

Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Jaj, Kriszta!
Azt még elfelejtettem mondani, hogy a Megasztár is fent van, minden adás. Mi is lemaradtunk egy párról, amit utána a neten megnéztünkKép ÉrdemesKép

Pusz
Vendég
 


Kriszta!
Ma már fent van!

Andikám!
Ha te megfeszülsz, akkor sem leszel ennyire hülye, soha az életben!!! Utánozhatatlan, hidd el nekem!!! Rövid távon el lehet viselni, meg nem egy háromosztályos bunkó, csak "kicsit" be van szűkülve az agya, mert 16 éve GYES-en vanKép Az a tipikus unatkozó háziasszony, aki jódolgában nem tud magával mit kezdeni.

Pusz
Vendég
 


Látom mindenki friss és üde Kép

A gyerekem meg egy hisztipatron. Csak tudnám hol kell beletölteni valami más programot. Vagy lehet hogy belőle is ki kéne törölni a hisztivírussal fertőzött részeket és újratelepíteni? Kép

Most játszik a Dadoo-jával, de csak úgy hajlandó, ha közben a hordozóban ül. Feküdni? Azt már nem! Kép

Kika! Sajnálom Kép Mit lehet ilyenkor mondani? Kép Én nagyon-nagyon hálás lehetek ilyen szempontból az életnek, minden nagyszülő, szülő jól van, hál istennek, még a nagymamám is, pedig ő 90 éves.
Az a legnagyobb problémája, hogy villanyfénynél már csak szemüveggel lát olvasni Kép

Mi is megyünk ma Erzsébetezni. De csak beszaladunk a TP-re a legkedvesebb kolleganőmet felköszönteni.
Amatőr
 


Hát 16 évet, már tuti nem leszek gyesen, mert addigra nyugdijjas leszek Kép
Azért nem is feszengek annyira ezért a kedves címért Kép Rövidtávon engem is el lehet viselni Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hugi!

Holnapra elmúlika hiszti. Remélem. Inkább jöjjön a hideg csak legyen már nyugtunk!!!!!!

Gondolhatod: megyünk a doki nénit köszönteni( az én dokim is ő volt) a kisasszony meg üvölteni fog ha meglátja. Jó kis hangos köszöntés lesz Kép
Meg a földszinten is van egy néni, akit szeretünk, oda is le kell vonulni.

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hugi!
Az én dédnagyapám 99!éves, és hasonló "nagy" problémákkal küzd, mint a te nagymamádKép

Pusz
Vendég
 


Bea!
A felét már megnéztem! Fura most látni a Kaáli Intézetet Kép

Hugi!
Ha lemegy a front, biztos a hiszti-vírus is eltűnik!

Andi!
Hangos köszöntő Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Nálunk is jók a gének! Az én egyik nagymamám 90 évesen ment el, anyu szülei is jóval 70 fölött, de a nagyapám teljesen egészséges volt, de elütötte egy autó Kép, a nagymamám meg elment utána Kép Nem csoda, több mint 50 évet éltek le együtt Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Ne ítéljetek el, de ha ránézek a dédire, mindig az jut eszembe, hogy milyen rohadt igazságtalan az élet! Szeretem őt, de az anyukám csak 47 éves volt, nem volt semmi(szervi) baja, akkor mért ő???

Pusz
Vendég
 


Ez nehéz kérdés! Kép
Igazságtalan az élet, az biztos! Ráadásul az apukám is balesetben halt meg, még neki sem kellett volna elmennie Kép Úgy látszik, a mi családunk már csak ilyen Kép De biztos együtt vannak az első kisunokájával, és most ő vigyáz rá! Valahogy jobb ezt így gondolnom, talán könnyebb elviselni Kép
Na ez a borongós idő hatott rám is rendesen!
De most már megpróbálok csak előre nézni Kép

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!
SajnálomKép Amikor megláttam egymás mellett a két koporsót, nekem is az volt az első gondolatom, hogy anyu vigyáz majd rá...
De igazad van, csak előreKép
Vendég
 


De eltűnt mindenki!!!
De ezt majd csak megnézitek Kép
Ilyenek voltunk tegnap:

Kép
Kép
Kép

Kép
lujzika
 
 


Ja, és ilyen profin szopjuk az ujjunkat Kép:

Kép

Puszi mindenkinek:
Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Lujza,
nagyon aranyosak vagytok ámKép
K
kika
 
 


Kika!

Köszi Kép
Itt elállt a hó! Sőt, süt a nap! Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Csajok!

Egyelőre nem utazunk, most értesítette a falut a katasztrófavédelem, hogy orkán közeledik felénk!!!!!
Be fagyok szarva rendesen, az építkezés félkész állapotban, a tető simán útnak indulhat!!!

Hallottatok valamit??? Közben mindjár felhívom a katasztrófadvédelmiseket!
Pusz.
Meli
Bnm
 


Meli: csak nem!!! Szurkolunk!

Lujzika: nagyon jók a képek! Helyes a kis "csutorás" is.

Én meg nagyon nemjól. HAngom alig... TEgnap este annyira kivolt a torkom, hogy sajgott a fülem is, és majd meggágyultam. ÉS persze ma nincs segítségem... Kép

Zs.
zerko
 
 


Sziasztok!

Krisz,
valamiért ilyennek képzeltelekKép Nagyon jók a képekKép
Hiába csinálom a feladatokat, ha azt írja ki, hogy nem küldtem be megfejtéstKép Az vígasztal, hogy már mások is panaszkodtak ilyenre, és hogy nem sűrűn fordul elő..

Meli,
szurkolok nektek ezerrel!!!!

Bea,
megértelek... Nekem már nagyon régen nincsenek nagyszüleim. Én abba betegedtem múltkor bele, amikor nagynéném pedzegette anyukámnak, hogy menjen ki Amerikába egy időre. Én ugye ragaszkodom ahhoz, hogy minden második vasárnap kimenjünk hozzájuk, nem is tudom, mit csinálnék, ha nem tehetnémKép

H.
nalika
 
 


Zsuzsa,
gyógyulj meg hamar!!!!!!!Kép Orvosnál voltál??

Ha már mindenki írtotta a vírust, megteszem én is...

H.
nalika
 
 


NAlika: nem voltam. Most homeo bogyókat majszolok. A glikoszepttől tegnap este jó nagyot hánytam, már bocs... Szóval hurrá!

ZS.
zerko
 
 


Jó hangosra sikeredett a köszöntő! Kép
Ahogy beértünk a lány már jelzett is , hogy ott vagyunk! Kép
Aztán üvöltve odaadtuk a fényképet és a bonbont.
Ahogy kiértünk csend lett. Kép
NA majd jövök,megyünk enni.
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Túl vagyunk fél üveg vilmoskörtén! Még jó, hogy csak a lányom, mert ha én is, akkor most nem írogatnék! KépKép

Köszönjük a gratukat! Van ám még egy csomó kép, de mindent azért nem akarom ám feltenni Kép

Meli!
Néztem a neten, hogy állítólag Németo.-ban is ítéletidő van, de ebből mi nem látunk semmit!
Nagyon remélem, hogy nálatok sem lesz komoly baj Kép

Zsuzsa!
Sajnálom, hogy még mindig beteg vagy, de nem lehet, hogy ping-pongozik a család a bacikkal??Kép

Hajni!
Ebbe menetközben is be lehet csatlakozni??

Andi!
Legalább emlékezetes lesz a köszöntő a dokinéninek is Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Meli,
Mi az, hogy orkán veszély? Dorothy írány a pinyó!

Lujzi,
Ha ilyen ítélet idő van kint vmit ki kell találnom, hoyg a férjem itthon maradjonKép

Zeko,
Jobbulást! Rátok mostanság nagyon ráférne az egészség.

Andi,
lehet, hogy énekelned kellett volna a rendelőben?Kép
K
kika
 
 


Kika!

Énekeltem is Kép Most a Vukkot.
Jól elvoltunk.
Gyorsan megcsináltam a pizza tésztát. Jövök nemsokára, mert a csaj nyűglődik.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Tegnap írtam, hogy csak hetente egy popsitörlőt használunk. Na utána kakilt kétszer isKép Pedig csak 2 nap telt el az előző kaki ótaKép Fel is kelt még este 11-kor is enniKép Amit én ugye elnézek, mert bőven ráfér, hogy egyenKép

H.
nalika
 
 


Nalika: hurrá!!! Kép

Meli: itt már járt a vihar! Kép

Kika. így van! NAgyon elegem van a betegségekből!

Lujzi: én és a Zsófi egymás között, bár nem egészen ua. a tüneteink. Vilmoskörte Kép

Nálunk most fő a sütőtök pempő...
CSajok még alszanak.

ZS.
zerko
 
 


Krisz!

Ilyennek képzeltelek!

Hajni!

Kaki Kép

Zsuzsa jobbulást!

Meli!

Remélem nem lesz baj!

Anna új szokása:


Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska: a nyelvlógatás? Edina meg köpköd!

Zs.
zerko
 
 


Zsuzsa!

Igen. Nyújtogatja a nyelvét és még hörög is hozzá. Mondtam neki, hogy nem nagyon tetszik amit csinál, de annál jobban csinálja.
Remélem, hogy itt lesz már az a rohadt hideg, mert inkább fázzak, mint ezt a kinlódást hallgassam, amit a lány csinál Kép

Na megyek sütöm a jó kis sajtos-sonkás-gombás- hagymás kis pizzákat. Lett vagy 4 nagy tepsivel.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi: hadtáp lettél? Kép

Zs.
zerko
 
 


Andi,
ilyen időben nem működik a fényposta, hogy kapom meg a pizzámat???Kép

H.
nalika
 
 


Hajni: ott is tombol????

Ez a távlat:
http://www.idojaras.hu/idotav.htm

Zs.
zerko
 
 


Nem is meséltem Nektek!

Edina ma már 2X hasról vissza is fordult! Kép
Épp az imént fordult át hasra, és akkorát pukkantott, hogy szerintem az összes szomszéd hallotta!
És egész jól halad a kúszással is! MA is éjjel az ágy végéből az ágy tetejéig jutott reggelre!

Zs.
zerko
 
 


Zsuzsa,
egy kicsit már alább hagyott.. Még jó, hogy a nagyfiam pont akkor ért haza, amikor kezdődött!!!
Úgy volt, hogy holnap megyünk Ausztriába, de 2 napja megbeszéltük, hogy elhalasszukKép

H.
nalika
 
 


Nagyon ügyes a kisebbik lányodKép Hát igen, lassan beszélni is fog...

H.
nalika
 
 


Hajni: lassan... most nyüszít Kép

Zsófi meg sztrájkol, nem alszik Kép

no comment

Zs.
zerko
 
 


Zsuzsa!

Nem csak éhesek vagyunk Kép
Ügyes a lányod nagyon. Kép

HAjni!

Én küldök szivesen, de nem fényképezem le,mert ha csak egyet képezek le, akkor megint azt mondjátok, hogy smucig vagyok, mert ennnyit küldök ilyen sok embernek Kép
A.

Még jó, hogy hazaért a vihar előtt.
Nagyon szar az idő? Mert itt még nincs semmi, csak borulás. Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi: de itt is csak szemerkélt, aztán 5 perc alatt káosz!!!

Zs.
zerko
 
 


Zsuzsa!

Ne idegesíts! Mit jelent a káosz szó ebben az esetben? Szélvihar esővel?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Esni már elkezdett.Itt már a hét végén is tombolt a vihar. Most megint? Az üdülő övezetben nem sok fa fog így maradni Kép


Meli!
Mi a helyzet nálatok?????????????
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


SziasztokKép

Nálunk is járt a vihar!Kép Először iszonyat fekete fellegek jöttek, aztán hirtelen baromira elkezdett esni és olyan szél lett, hogy meg is ijedtem! Itt ültünk a nappaliban és hüledeztünk, erre egyszer csak a 2.szomszéd kerti házikójának a teteje felemelkedett és elindult a házunk felé! Nem volt semmi!!! Most is rendesen fúj a szél, ma sem lesz séta.Kép

Hú, most gyorsnak kell lennem, mert Gergő már az előbb majdnem felébredt!

Az éjszakánk tök jó volt, ugyanolyan, mint máskor, szerencsére a kúp hatott!Kép
Ma délelőtt hőemelkedése volt, de aztán lement, viszont a combikája be van keményedve, úgyhogy borogatom.Kép

Felébredt, mennem kell.

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Zsuzsa
sajnálom, hogy nem jól vagy!Kép
Mennek a gyógypuszik, ok?Kép

O.

avocado
 
 


Hajni!
Kaki Kép Elküldtem a hetit, kíváncsi vagyok Kép

Andi!
Még mindig tündér a lányod, még ha a nyelvét nyújtogatja is Kép
Az enyém meg szót fogadott neked. Félüveg bio-pipihusis zöldségesrizs után csak teát volt hajlandó inni. Kíváncsi vagyok, mikor éhezik meg. Ráadásul fél 4-től az apjára marad, mert én végre eljutok fodrászhoz KépKép
Pizza jöhet, küldök cserébe csülköt Kép

Zsuzsa!
Nagyon ügyi a lánykád Kép

Kika!
Fogd rám, hogy én mondtam Kép

Tényleg olyan zorkó idő van otthon ???

Pusz

K.

Kép
lujzika
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?