Új privát üzeneted érkezett!

Látom mindenki eltűnt Kép
Akkor megyek én is.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


ne máááááááár!!!

H.
nalika
 
 


SziasztokKép

Hát nem úsztuk meg a lábdagadást és ezzel a sírást sem.Kép Szegénykém az 5 órai szopcsiban elkezdett sírni, alig evett 10 percig és onnantól folyamatosan nyöszörgött, sírt, nyűglődött.Kép Felhívtam a dokinénit és mondta, hogy akkor is beadhatom a kúpot, ha nincs láza, de fáj neki. Aztán a kúp hatott, meg gondolom a borogatás is, de a nyűgi megmaradt, úgyhogy fürdés sem volt és a szopcsit is hamarabb megejtettük egy fél órával. Abban is elkezdett sírni, de szerintem már a fáradtság miatt, úgyhogy letettem, de nagyon nehezen aludt el a Drágám.Kép Úgy sajnálom szegénykét! De legalább láza nincs! Szurkoljatok az éjszaka miatt, mert egy beteg férj és egy frissen oltott baba rendesen leszívja az embert!Kép Remélem tudunk majd aludni!
Megyek is, mert még a msáik topikon is fel akarok tűnni egy kicsit.

Puszi mindenkinek.Kép

Orsi

avocado
 
 

 
 

Na jól van vagyok!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Orsi,
jobbulást nektekKép Nem fog sokáig tartani, hidd el. Ez természetes velejárója ennek az oltásnak.

H.
nalika
 
 


Na azért!!! Nem szép dolog itthagyni...

H.
nalika
 
 


Anna mit csinál??

H.
nalika
 
 


Orsi!

Remélem, hogy rendben lesztek. Én oltás után szoktam neki adni egy fél kúpot, főleg amikor dupla oltást kapott. Mert hiába nem lázasodik be, de a lába fáj.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Anna már alszik. Nálatok mi a helyzet?

Képzed, vannak új hajszálaim. Szóval csak nem hullott ki ma a hajam. Kép Csak használ a szer, amit használok. Most tök happy vagyok. Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Leszel még ugye?? Nekem most kell mennem fürdetni...

H.
nalika
 
 


Igen maradok még.
Hátha előkerül valaki.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Milyen szert használsz??? Azt adta a fodrász??
nalika
 
 


Na vagyok csak elmegyek visszaolvasniKép
K
kika
 
 


Igen. Kuth termék.

Egy hónap alatt megszünt a hajhullás és már vannak új hajszálaim.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Még én is benéztem.Kép

Mucska
Hát igen, elgondolkodtam ám most, hogy a következőnél, ami dupla lesz beadok egy kúpot rögtön utána. Ez nem a Germicid, mert abban van nyugtató is, hanem ugyanaz nyugtató nélkül, ugyanazok a hatóanyagai. Csak tudod nem akartam előre kúpozni, hisz ha mégsem jön elő semmi hatás, akkor feleslegesen gyógyszereztem Mókuskát, amit meg nem akarok.

Nalika
Fürdetsz és szoptatsz is? Nálatok mennyi idő egy szopi? És ilyen jól elvan a leányzó így fürdés előtt? Vagy Apuci volt Vele?

Orsi

avocado
 
 


Most néztem, hogy már 961 (most már 962Kép) hozzászólásom volt!Kép
Ha megvan az 1000, akkor régi felhasználó leszek?

Orsi

avocado
 
 


Hajni!

http://www.segitek.hu/view.php?id=8&t=19
És ahhoz képest, nem drága termék, hogy az aloénak is használtam a samponját és az többe került. Kép És nem használt nekem.
Ezt azért próbáltam ki, mert ismerősöknek nagyon bejött, még olyannak is aki már kopaszodott.(férfi) MOst meg már van haja. Nekem nagyon sok elment a kezelésektől, meg hogy hosszú hajam volt 10 évig, de mindig a fejem tetjére felkötve és nem szellőzött alatta a fejbőr.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Orsi!

Igen 1000-nél.
Én sem szeretem gyógyszerezni és nem is ismerem én sem a gyógyszereket. De azt sem akartam, hogy fájjon neki. Azt a 3* 1/2 kúptól 3 hónap alatt nem hinném, hogy lesz baja.

Kika!

Mi a helyzet Annával? Alszik már?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Orsi,
Nem tudom ez melyik havi oltásotok volt, bocs. nekem azt mondta a dokink, hogy oltás itán rögtön egy fél kúp, du. etetésnél láz mérés, nincs láz, nincs kúp,majd az esti fürcsi előtt (lényeges mert fürés után magasabb a hője a gyereknek) lázmérés de ha nincs láz akkor is az oltás napján egy fél germicid c, mert a láz éjjelre megy fel és hát mindenki alszik jobb a békesség és hát azt sem lehet tudni hogy a gyerek hogy reagál a magas lázra (pl. lázgörcs). Másnap már csak lázmérés.
A diperte oltásnál estére mindenképpen jó a kúp mert fájdalomcsillapító van benne és ezért javasolják a germicid c-t. Annál is inkább mert a pertus (ez a szamárköhögés) egyeseknél ha hajlam van rá valóban kiválthatja a lázgörcsöt, és mivel ez egy alattomos dolog (hirtelen akár 37,2-ről szökik fel a láz 40 fokig jobb megelőzni a dolgot.

Én nem okoskodni akartam csak azt írtam le amit a gyerekorvosunk és a saját doki barátnőm is egybecsengően mondta ( barátnőmnek van egy 4 éves lánya). Tanácsoltam és nem erőszakosan javasoltam, nem ez az egyetlen és kötelező megoldás. Ezek tudom most furcsának túnnek, de csak azért írom le mert "odaát" orvosi jellegű dolgokból kifolyólag volt nézeteltérésem és nem szeretném ha te ezeket amiket leírtam egy okoska, önjelölt, orvosi diploma nélküli anyuka oktrojált tanácsának vennéd.
Kika
kika
 
 


Andi,
Én sem hinném, a gyógyszerezés nem itt kezdődik.
K
kika
 
 


Kika!

Nekem is ezt mondta a doki néni, azért kapott fél kúpot. De mivel mi mindig későn kaptuk a szurit, így nem adtam neki este.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Anna alszik már? Remélem csak reggel fog felkelni. Kép
Párod otthon van?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
Anna alszik. Kicsit előbb volt most fürcsi és hami, úgyhogy hajnalban lehet, hogy hívlakKép
Ja és ma nagyon nyügös volt és extrán keveset evett, úgyhogy tuti a kelés.
K
kika
 
 


Andi,
Még igen, de vasárnap megy Németo-ba és szerdán jön csak hazaKép
Egyedül leszekKép no azért ne sírjatok, jön az anyósomKép erősítésnek.
K
kika
 
 


Na sose legyél biztos benne. Amikor úgy álltam neki, hogy tuti kelés lesz, akkor durmolt 1/2 9-ig.

A nyűgi manó nem a mienk volt, bár remélem az éjszaka elveszik.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hol vannak a többiek?
K
kika
 
 


Most már automatikus az archíválás vagy Hugi mindig jelzi?Kép
K
kika
 
 


Krisznél vendégek vannak, Hajni fürdik, Orsi?
Hugi várja a szülőszobát, de már alszik szerintem. MEliék azt hiszem utaznak holnap, Bea meg elveszett.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hugi az archiválás felelős! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hugi minek nézi a szülőszobát????Kép
Amíg terhes voltam soha nem néztem most meg mindig elalszom a kezdésre. Amúgy engem nagyon idegesített másnak a kínját nézni, olyan fura megmagyarázhatatlan dolog, hogy nézed de semmi közöd hozzá és segítenél, de nem tudsz!
na erre Freud mit mondana?Kép
K
kika
 
 


Kika!

Hova lettél???????????????????
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Na jónak mondod! Én is nézem Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


eszembe jutott ez az igazi valóság show, nem?
K
kika
 
 


Na jó én a Vészhelyzetet nézem, az meg aztán abszolute nem normális dologKép
K
kika
 
 


Andi,
mennyibe kerül az vmi, amit használsz a hajadra???

Most tettem le a lányt, és már alszik isKép

H.
nalika
 
 


De nem tudom, hogy miért nézem igazából. De most valahogy annyira más szemmel nézem, főleg amikor Szegedről volt. És igazából semmi nem úgy működik, ahogy ott volt. Furi volt. Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Na lassan elmegyek szunyálni mert hajnalban kelünk, úgye Mucska?Kép
kika
 
 


Kika,
már csak 39 hsz kell... Kép

H.
nalika
 
 


Andi,
Tényleg????Ez hihetetlen, akkor ezek szerint nem is valóság show?Kép

Én azt a részt láttam egyedül amikor a manager anyuka szül, emlékszel rá? Na akkor paráztam be úi,. kiderült, hogy abban a kórházban forgattak ahol én is szültem.
K
kika
 
 


Hajni!

Sampon 1950 Ft és a szesz 3650 ft.
A sampon 150 ml és nem egy hónapra elég, a szesz egy jó bő hónapig volt elég. És meg kell mondanom, hogy jó. Nekem bejött.

Ja és a hajgyógyi nem kér pénzt a vizsgálatért. És nem is kötelez semmire. Pesten is van tanácsadó, Rami szombaton megy hozzá.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hajni,
KösziKép
Te vagy a hsz felelősKép
K
kika
 
 


A Margitban szültél??
nalika
 
 


Nali,
Igen, miért?
kika
 
 


Kika!
Nem, mert ANNA ALUDNI FOG!!!!!!!!!
Okos kislány! Hiába: Anna Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,:o Ezt majd éjjel mondom neki ok??O
K
kika
 
 


Még a végén kiderül, hogy egymás mellett feküdtetek? Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
megnéztem az oldalt, majd lehet, hogy kipróbálomKép Jövő héttől ugye nem érek ráKép

H.
nalika
 
 


Nalika,
Azért kérdezted mert Te is vagy valami másért?
K
kika
 
 


Kika!

De te mond meg neki, ne én. De miért költöd fel éjjel? Miért nem hagyod aludni nyugodtan?

Hajni!

Szerintem megéri kipróbálni.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Én nem a Margitban szültem, csak emlékeztem rá. A nővérem szült ott ugyebárKép Aki mellesleg Anna...

H.
nalika
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?