Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Barnikám MA 1,5 éves!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska, Isten éltesse Barnikát még nagyon sokáig!!! Másfél éves szülinapján :) :) :) :)

Kép
Kép
etelka
 
 

 
 

Nitacska! Boldog másfél éves szülinapot utolag.

Etelka! Jó nagyok vagytok már és ügyesek.

Hoztam pár képet én is a lurkóimról

Kép Szülinap Kép csinibe Kép Huncut Kép Karácsony Kép Finom télapó

Lassan megyek mert kimosott a gép és még főznöm kell

szép napot mindenkinek habár esik az eső

KépKép
manojoco
 
 


Szasztok!


Nitácska!
Gratulálok Barnabásnak! Éljen a nagyfiú!


Etelka!
Hogy feszít a kiscsávó, mint pók a lucernásban, marha büszke! :)


Manojoco!
Az a télapós fotó szuper! Minimikulások mosolyogva!
gombostutu
Ágasegyháza
 
 


Sziasztok!!!!!

a halálomon vagyok tegnap óta....este óta 38 fokos a lázam....délutánra tudtam levinni de a hideg még most is ráz.majd meg fagyok......::((((

Barnika nevében is köszönöm:))))

Manojoco gyönyörűek a gyerekeid:)))))))))))))

Gombostutu köszönjük:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Gombostütü, :lol: :lol: :lol: :lol: igen, marha büszke magára :D hátmég amikor elenged mindent, és megáll egyedül!!! Akkor látnád az elégedett arcocskáját :D

Nitácska, az nem jó, ha lázas vagy!!! Van még valami más tünet is, vagy csak lázas vagy? Gyerekek jól vannak?

Manojoco, milyen nagylány már Gréti!!! és nagyon kis csinos!!! :) és a nagy és komoly báty :D édesek!!!

Kép
Kép
etelka
 
 


Etelka csak aláz meg orrdugulás....de már jobban vagyok...igaz még izzadok ........de már nincs lázam.....
fiúk "csak" köhögnek és folyik az orruk...de jó kedvűek:)))

Ildi hétfőn akkor talizunk????????????????? :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska, jobbulást nektek!

Megyek tanulni, holnap vizsgázom, és eddig még nem tudtam készülni... De most a gyerekeket a nagyszülők átvállalták délelőttre, hát, remélem, haladok vmit...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri köszi már nagyon jól vagyok.még folyik az orrom de már más bajom nincs:)))

neked meg jó tanulást és sok sikert a vizsgához!!!!!!!! :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Gombostütü! Köszönjük

Nitacska!

Köszönjük
De ugye nincs komolyabb baj?
Elég ez a fránya megfázás is.

Etelka!

Köszönjük nagyon imádják egymást pláne mikor játszani szeretne Jocika Gréti elveszi a játékát és menekül vele közben mondja ő siet .
Még köhög csúnyán meg elég taknyos de majd csak elmúlik már.

Zdori!

Jó tanulást


Jó éjszakát mindenkinek

KépKép
manojoco
 
 


Manojoco nincs semmi komolya hála égnek....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska!

Oké ha bent jársz csepelen előtte szólj

KépKép
manojoco
 
 


Manojoco rendben:))) :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok, mejöttem. Kicsit ugyan elhúzódott a távollét, de látom jól megvoltatok.

Nitácska kivételével :cry: :cry: , de Ő is hamar talpra áll. Igazi túlélő!
Szóval mindenkinek minden jót, és állok rendelkezésetekre!
bábaildi
 
 


Szia Ildi!!!!!!!!!!de jó hogy újra vagy!!!!!!!!!!!!
bocsi hogy zargattalak a szabadídőd alatt...de a te szavaid mindíg helyre raknak!!!!!!! :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok, a szüléshez most kell friss házassági anyakönyvi kivonat?? Állítólag márciustól változott és nem kell, hanem jó az évekkel ezelőtti is...nekem van eredeti és másolat is....melyiket kell vinni Ildi??

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Csilla76

Én 2010-ben szültem és nem kelet semmilyen papírt vinnem be házasságit

KépKép
manojoco
 
 


Köszi manojoco, akkor azért elviszem a másolatot, aztán meglátjuk... :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Csilla: már nem kell 300 napon belüli (nagy marhaság volt) házassági, hozd ami van!
Nitácska: nem zavartál, és most hogy vagy? Meggyógyultál?
bábaildi
 
 


Ildi köszi már teljesen jól vagyok......miután beszéltünk azután pár nappal meg is jött piri és tisztultam mert darabos volt rendesen...
szóval minden ok.!!!!!!!!!!:)))))
mikor leszel bent?ha tudsz több időpontot is adhatsz:):):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! :)

Végre, Nitácska, jó, hogy jobb a kedved. :)

Ildi, mindannyiunk nagy örömére szolgál, hogy ismét jelen vagy. :) :) És hamarosan vége márciusnak. ;)

Mindenkinek széééép napot!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri bizony már sokkal jobb a kedvem!!!!!!!!!!
és ti hogy vagytok:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hogy vagytok lányok? Lurkók? Nálunk a tüdőgyulladás mindenkin átment, én elvileg megúsztam, vagy én kezdtem már ki tudja, mivel ugye nálam nem csináltak tüdőröntgent....csak adták azonnal az antibiotikumot....

Hát lányok az én hasam szerintem lent van, más is ezt mondja, és napi 2-3 szor járok nagywc-re, hányingerem is van....nem jó a közérzetem....olyan vihar előtti csend van...majd este kiderül a ctg-n meg a vizsgálaton....

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Mi jól. :)

Ohh, Csilla, hát nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz veletek!! :)

Hajrá! Hívlak azért, majd, ha nem tudod, nem veszed fel...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Csilla ha meglesz a baba írsz sms-t?meglátogatlak ha tudlak:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


persze nitácska, írok privit mindjárt és küldöm a számom és írd meg te is....

Ja egyébként tegnap 2 pupot mutatott csak a ctg, kb. 40-esek voltak és 1 ujjnyi nyitva, pocak tényleg lennt a szülésznő szerint is, 4 ujj odafér föntről. viszont a méhnyak vagy mi, az még vaskos, orvosom szerint még kb. 10 nap a szülésznő szerint hamarabb...meglátjuk.

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Csilla, mikor is jön a következő hidegfront????????
bábaildi
 
 


Csilla ment minden:))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csilla, szorítunk! Csak ügyesen! :wink: :wink:

Kicsit eltűntünk, és nem is nagyon tudom visszakövetni a dolgokat... de remélem, mindenki jól van!!! :)

Képzeljétek, ma 17,15-kor Botond úgy érezte, ideje felállni, és elindulni egyedül :) úgyhogy nekivágott, és átszelte a nappalit, kb 8-szor... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: annyira édes volt, és ahogy örült magának :) majd megpróbálom átrakni a videot a gépemre, és hátha fel tudom tölteni :)

Szép estét Mindenkinek!

Kép
Kép
etelka
 
 


Csilla! Hajrá! :)

Etelka, gratulálok a kisembernek! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Elég rég írtam zugból olvasgatlak benneteket! Hogy vagytok? Betegeknek jobbulást!

Csilla mindent bele!

Etelka gratula Botondnak!

Dóri hogy sikerült a vizsgád?


Mi jól vagyunk! Kis Töki már hasra fordul de lusta vissza fordulni! Még nem eszünk semmit csak igény szerint cici van! :D

Lilypie Pregnancy tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
tüncü1010
 
 


Köszi a kérdést, a bioszvizsgám 5ös lett. :)

Az élettan eredményét még nem tudjuk... De ez csak részvizsga.

Csilla, mi a helyzet?

József úr pedig nagyon ügyes, és csak lustizzon, amíg jólesik neki... :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Etelka puszi a kis Botondnak......nagyon ügyes:)))))

Dóri nagyon ügyes vagy....csak így tovább!!!!!!!:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csak beköszönök mert elég szarul vagyok :cry: ellnézést.

Sajna rubeolám van nem tudom hol szedtem össze de szerdára lett a tarkomon egy csomo ami nagyon fájt a doki azt mondta kása daganat figyeljem ha nagyobb lesz vagy jobban fáj menjek vissza ha nem akkor 1 hét múlva találkozunk.
Péntekre már ugy fájt a torkom nem bírtam nyelni meg tele lettem kiütéssel ma már hangom sincs alig bírok menni fáj mindenem ..Egész éjszaka nem aludtam .tegnap voltam dokinál és ő mondta hogy mi a helyzet de nem a dokim volt ha nem a váltó orvos hát még egy gyógyszert sem adott a torkomra nagyon mérges vagyok.

Van valakinek tapasztalata Rubeolával kapcsolatban?????


Gyerköceim elkaphatják???????

majd még vissza nézek később

Szép napot mindenkinek

KépKép
manojoco
 
 


nekem volt rubeolám..2008-ban akkor vetéltem el a 12.héten........:(de nekem "csak" a véremből mutatták ki.....
jobbulást neked:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Manojoco: ó, Te szegény! Hááát igen, a gyerekek elkaphatják, náluk általában enyhébb lefolyású, mint a felnőtteknél, ez a jó hír. A rossz az, hogy vírus a rubeola, és vírus elen nincs orvosság. :cry: :cry: :cry: A lánynak kifejezetten jó, ha túl van rajta, mert ha valalmikor terhes lesz, nem kell féltenie a gyereket. :D :D :D Mint tudjátok, rubeola a terhesség első 3 hónapjában nagyon veszélyes. Ezért ha van terhes ismerősöd, ne menj a közelébe, ha van olyan, aki kisterhes, azonnal szólj neki, hogy rubeolád van. :? :? :? Egyébként tüneti kezelés, vagyis szopogatós tabletta, sok folyadék, ágynyugalom, szükség esetén fájdalomcsillapító, és a jó öreg immunrendszer, mely előbb-utóbb győz. Addig meg so-sok türelem. :wink: :wink: :wink:
Gyógyulj hamar!
bábaildi
 
 


[quote="bábaildi"]C írta:bábaildisilla, mikor is jön a következő hidegfront????????


Ildi, már volt....de még semmi... :oops: még 2:1 vagyunk....majd szerdán reggel megyek Edithez be, és meglátjuk hogy állunk.... :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Sziasztok!

ManóJocó, jobbulást!!! Ez elég csúnyán hangzik...

Csilla, na, vajon mi történik mostanság? Kíváncsi vagyok, mikor jön már kifelé az a gyerek... :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Hát Dóri, most csönd van nagyon....néha fájok és ennyi....aztán mindig jókat alszom :lol:

Hétfőn és csütörtökön jön a front lányok!! :oops: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Sziasztok!


Köszönöm az infót.

Nálam is csak a kiütésekből derült ki hogy rubeolám van pénteken pedig szerdán voltam a sebészeten a csomó miatt és ott azt mondták kása daganat és ez útán állt össze a kép hogy mi a helyzet.

A doki szerint kb 2-4 hete kaphattam el és ha nincs kiütésem nem is jöttek volna rá mert mivel iszonyat fáj a torkom is csak torok fájás lett volna a panasz
.nem tudom hol szedtem össze csak oviba voltunk.:-(
az oviba 3 -4 hete volt rózsahimlő járvány.

Hát nagyon gáz a kezeimet alig bírom kinyitni és fogni vele az uzületeimről nem is szólva iszonyat fáj alig bírok menni ,ülni állni . Gréti is folyton jönne az ölembe doki szerint lehet bele telik 1 hónap is mire teljesen rendbe jövők .
Figyelem a gyerekeket de majd rákérdezek a dokinknál.mert ha nem lesz kiütése akkor nem is fogom tudni hogy volt-e neki vagy sem

Csilla76 Lassan itt lesz az idő majd irj ha megszületett a bébi addig is kitartás.

Nitacska! az nem jó ha te is voltál főleg mikor babát vártál.
Majd figyelek de nincs senki babás a közelembe nehogy baj legyen.

zdori köszönöm remélem jól vagytok


Bábaildi ! köszönöm igyekszem piheni már amennyit tudok a férjem még mindig éjszakás igy egész délelőtt a kisfiam segít olyan édes

elég nehéz írnom is közben kisfiam kérdezi kész vagy anya igen kész :evil:

Kicsit borus az időjárás de jó pihenést mindenkinek

Vigyázatok magatokra

KépKép
manojoco
 
 


Manojoco szegény babám elment tőle..de legalább már védett vagyok....a rosszban ez a jó.......

Csilla már nagyon várom ahogy kibujjon a kis kukis:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska!

igen sajnos minden rosszban van valami jó.



Hát én is most hogy igy alakult örülők hogy úgy döntöttünk várunk még egy kicsit az után potlással mert akkor most nem volna könnyű ha lett volna :cry: lemondani róla

Sajnos délután Gréti is lázas lett kapott gyógyszit aztán nem rég mértem a lázát hát megy szépen felfelé . remélem nem lesz beteg vagy betegebb holnap doki

Jó éjszakát mindenkinek

KépKép
manojoco
 
 


Én is várom nitácska, azt mondják mostmár az arcom és a szám is felpuffadt....hát hogy ez jel e, majd meglátjuk....gyerek lelassult, nem mozog annyit, ilyesztő is. Nyom-feszít, majd meglátjuk. Szerdán megyek reggel ctg-re meg vizsgálatra, kíváncsi leszek hogy állunk...jó lenne hétvégén kilakoltatni a drágát.

Manojoco, jobbulást nektek...hátha csak futó láz és pár nap és rendbejön a kicsilány.

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Sziasztok!

Voltunk doktornéninél sajna Grétinek tűszős mandula gyuszija van :cry:
meg nagyon sok új rágó fogacskája. kapott gyógyszert hát jó rossz ize van de sajnos mind meg kell innia szigorúan . aranyos volt a doki beszélt neki mondta kapsz gyógyszit majd idd meg Gréti meg bologatott és mondta igen

:D

Szép estét mindenkinek

Jó vacak idő lett Csilla 76 hátha beindul a bébi az időjárás változásra :lol:

KépKép
manojoco
 
 


Csilla! Hajrá, még mindig... :) Azért haladtok a szülés felé tutira. :) Anyum tartja úgy, hogy a felpuffadt orr után 2 nappal szülni fog a kismeamam, mert ő 2x így volt. :) De hát mindenki és minden terhesség más... Szerdán orvoshoz is mégy vagy csak a khba?

ManóJocó, örülök, hogy tudjátok, mi a baj, jobbulást, és tessék meginni az orvosságot a kisasszonynak!!

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Szerdán a kórházba megyek, orvoshoz nem...majd jön ha kell :-)

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


Csilla mindenképp írj ha van vmi:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


[quote="nitacska007"]C írta:nitacska007silla mindenképp írj ha van vmi:)


Írok ha ottfognak...bár úgy lenne... :oops: :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép
csilla76
 
 


lehet nem fognak még bent...van még két heted papiron:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?