Új privát üzeneted érkezett!

Köszi lányok az ötleteket. :) Aranyosak vagytok! Most délután kínomban, miután főztem neki krumplifőzeléket, sóskát, - amit eddig evett - és az sem kellett neki megkínáltam tápszerrel és mint aki nem evett már egy jó ideje rácuppant és megette az összeset. Szóval most már nem értem. Tudom ez visszafejlődés, de nem éhezhet. Akkor most egy ideig adok neki tápszert napközben is. Hátha tényleg a foga és ha majd kibújik, ismét eszik rendesen. Most várakozó állásponton vagyunk, holnap viszont vérvétel sajnos. :(

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili, nagyon drukkolok, hogy ne találjanak semmit a dokik, és csak valami életkori átállás legyen Dominál.
Jómagam, mint kezdő anyuka fi.ngom sincs mi lehet az oka a nemevésnek..........de piciknél is van ún. szopisztrájk, talán ez is efféle furaság.
Jobbulást nektek!

Grétinek, KisZének is jobbulást!

Baba, kicsilánynak jobb a bőre?
nani72
 
 


Lili!
Ide a rozsdást, hogy valami fog van készülőben. Nagyon sok baba vagy a cumisüveget, vagy a kanalat elutasítja ilyenkor. Adj neki nyugodtan napközben valamennyi tápot, ne maradjon nagyon üres a pocakja, és próbálj meg szem előtt hagyni egészséges nasit (sajtot, gyümölcsöt, kölesgolyót, amit szeret, hátha).
A súlya miatt ne izgulj, ha nem fogy, csak stagnál, akkor nagy baj nincs. Teljesen jogos volt, hogy nem küldtek benneteket orvoshoz. Valószínűleg semmi baja, esetleg vérvételnél mutatnak ki vashiányt, de ekkora gyereknél majdhogynem normális jelenség.
Egyébként nekem személyes tapasztalatom a vashiányról: a miniknek volt piciként, ikreknél elég gyakori. A vaspótlástól az étvágyuk a világon semmit nem változott, ha kapták, ha nem, ugyanúgy ettek. Ha étvágyat befolyásol, az már komoly hiány. Azt meg látnád a gyereken, az ennyire vashiányosak kb. hulla sápadtak. Nyugi.
vovanda
 
 

 
 

Tanulmányok a csúszdára :roll: :

http://www.youtube.com/watch?v=z4VgHa8_p6A

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Szasztok! Hajnalban van megint időm írni.
Lili: Nekem is van egy tippem, de persze csak tipp, mert nem tudhatom, hogy mi a gond a pici Domival. SZóval, az ismerősöm kisfia is nem eszik egy jó ideje és sír, ha enni akarják. Nála vírus volt a háttérben. A torokgyuszi után jelentkezett ez a gyomorfájás. Lassan lett jobban, 3 hét alatt kb.

Baba: Nődokszihoz a melleim miatt kellett menni, mert nem akar elapadni a tej és pang és fáj és csomók vannak benne. De minden okés, mondta, hogy még 4-5 hónap, mire elapad kb. És nincs semmi elváltozás, megnyugtatott. Azért még egy UH-ra mennem kell a kórházba is.
Vendég
 


Nem is 2.51 van, rossz az óra a Babaneten. Már 4.51 van az órám szerint.
Vendég
 


Meghalt Ranschburg Jenő... :cry:
vovanda
 
 


Twist, a beteg mellemmel én is ég mindig orvosról-orvosra járok, de hasztalan....ide meg már nem is írom, mert már annyira ciki, h. nyafizok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszi lányok!
Vérvétel megvolt, hatalmas ordítással. Nem engedték, hogy ott legyek, ezen még jobban kiakadtam. Viszont szépen levették neki, nem lilult be.
Nagyon aranyosak vagytok, hogy izgultok velem. :) jövök majd az eredménnyel.

Baba,
sajnálom a cici problémát. Írj nyugodtan, én már lehet kiakadtam volna. Hatalmas erőd van.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!


Lili:

Örülök, hogy nem lilult be a kezecskéje. Biztos minden okés lesz, vírusrol én is hallotam. De barátnőmet kérdeztem, annak idején nekik is állta a súlyuk 3 hónapig majd szépen elindult.

Baba:

Nyugodtan írjál egyáltalán nem szoktál nyafizni. Le a kalappal előtted amiket megjártál már cici ügyben.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nani, nagyon szép Iza. 8)

Lili, drukkolok az eredményhez. Szerintem nem fognak találni semmit. Nyugodtan etesd tápszerrel napközben. Mindegy mit, csak egyen, igyon. Nehogy kiszáradjon.

Csajok, Eszti kinőtte az autósülést. 13 kilóig volt jó. Most milyet vegyek? 9-18kg vagy 9-25kg???

Ja, és még valami. Ma este vettem észre fürdésnél, hogy még mindig van tejem. Ez normális?

skrisz72
 
 


sziasztok,

skrisz, anyukám azt mondta, hogy mikor 2 éves voltam, kb. akkorra múlt el a teje (fél évig szoptam).
Mennyi tej van? csak cseperészik, vagy több?
(magas prolaktin is lehet a ludas)

Lili, hogy vagytok?

Vanda., R. Jenő nagy kedvencem "volt". Isten nyugtassa! :(

Tegnap nagyot sétáltunk Izával babakocsival,szinte végig aludta.
Most tapasztalom ki a helyi utakat, vannak jobb és göröngyösebb részek. Valahol annyira göröngyös, arra nem fogom tolni a babakocsit. :)
nani72
 
 


Skrisz!
Ülésben nem tudok segíteni. Mi hordozóval kezdtünk, most két 0-18as ülést használunk (az egyik Balué volt, a másikat a tesóméktól örököltük), innen már a háttámlás ülésmagasító jön, becslésem szerint jövő télen.
vovanda
 
 


Vanda, ez is segítség, jó a 0-18-as is. Csak az érdekelt, hogy a 18-ig vagy 25-ig a jobb.

Nani, csak nagyon pici, véletlenül vettem észre, és akkor picit megnyomkodtam, és jött belőle pár mili.

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Skisz:

Gréti is kinőtte az ülését, nagyon sokat gondolkodtunk milyen legyen a következő. Végül nálunk a 9-36kg kategóriás ülés lett a befutó. A 9-25 kg-os ugyan jobban dönthető mit ez a 36kg-os de én már nem szeretnék megint egy ülést venni. Ezt válsztottuk, mert tágas, jó az oldal védelme és van ital tartó rajta.
Kép
Szekszárdon vettük, 49.990.-volt 69.990.- helyett. Még jó, hogy elkezdtük perselybe rakni Grétinek a 200.- érméket így volt25.000.- -a Grétnek, apa így már rábólintott az ülésre. :)

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Skrisz!
Elvileg minél kisebb súlytartományt fog át az ülés, annál biztonságosabb. De bevallom, ha a hordozó jó lett volna 9 kilóig, akkor én 9-36ost vettem volna, hogy többet ne kelljen. Szóval lehet azokból is jókat venni.
vovanda
 
 


Skrisz!

Gyerekülés nálunk is nagy dilemma, de fő a biztonság, ezért a Besafe lett a befutó.Kornél 4 éves koráig háttal fog utazni, (Norvégiában csak háttal utaznak a babák 4 éves korukig, mert ez a legbiztonságosabb) ha nem tetszik neki megfordítom az ülést.Ja és isofixes lesz!
http://www.besafe.hu/products.php?pid=14
Tejci még nekem is van cseppekben.

Lili!
Mizu Domikával?Eszik már a babucikád?Kornél is alig eszik, biztos a fogzás miatt, még mindig csak egy foga van :P ,szóval reggel este megeszi a tápszert, de napközben csak épp lecsúszik valami :roll: , vizet sokat iszik.A tejpép ami megy úgy-ahogy, de az is csak nagyon hígan.

Nikó!
Jó az ülés! :wink:

Baba!
Fannikának utólag is boldog névnapot!!!!!Hogy van a kis drágád?Miket csinál?

Nani!
Jó sétákat itt a tavasz! :lol:

Kornél jól van, kicsit taknyos volt, de 2 nap alatt átszaladt rajta.Fog miatt nyüglődik néha, éjjel is többször felébred, de csak a cumiját keresi.Étvágya nem nagyon van, ha nem akar enni össze szorítja a kis száját.Mászás is beindult, a kúszás fénysebességgel megy, és feláll soxor:)

Lois!
KisZé, hogy van?


Itt van a kis rosszaságom:
Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Nikó: nagyon jónak tűnik az ülés és jól is néz ki. A pohártartó klassz lehet, nekünk Dorka mindig ledobja a földre az italát, ha már nem kell neki.

Kornélka nagyon helyes, szép kis arcocskája van:)

Mi ma délelőtt nagyot sétáltunk, kellemes volt:)
Vendég
 


Keny!
Vagány a kisfickó, szeme se áll jól. :D
vovanda
 
 


sziasztok,
látom hétvége van a javából....mindenki elfoglalt. :)

Keny, igazi huncut a kicsikéd!

Mi ma nagyot sétáltunk a környékünkön. Olyan jó hármasban slattyogni és babakocsit tolni. Néha meg kell csípnem magam, hogy ez valóban velünk történik???? :D
Sok ismerőssel futottunk össze az utcán, jó volt találkozni a vendégeimmel, szomszédokkal. El is fáradtunk a jövésmenésbe.

Kicsikém ma 3. napja, hogy nem kakilt, volt már 1x ilyen, akkor a 3. napra produkált. Ma adtam neki kamilla teát, hát mit mondjaK, nem ízlik neki, olyan arcokat vágott hozzá! :lol: Aztán tettem bele cukrot, úgy nagy nehezen elfogadta. (gondolom azért van a "kakigond", mert átálltunk 100% tápszerezésre) ( tejem már nincs).Tornáztatom a lábikóját és massziztam a pocakját. Puki az van.
Egyébként nem fáj a hasa, nem görcsöl, semmi baja, jól érzi magát Iza.

Babaülések nagyok klasszak!!!!
nani72
 
 


Sziasztok!


Keny:
Nagyon édes és kópé fiacskátok van!
Ülés: nagyon tetszik amit választottatok, nekünk sajna nincs isofix az autóba. A lába hogy fér el ha menetiránynak háttal ül? Mert nekünk hamar elérte Gréti lába az ülés háttámláját amit nagyon sajnáltam én is sokáig akartam menetiránynak ellentétesen utaztatni.

Nani:

Remélem megjött már a kaki azóta,nálunk ugyan ez ment a tápi miatt. Hát igen néha én is megijedek csak álmodom? De nem nem bizony ez a valóság, szülővé váltunk és ez olyan jó érzés!


Lili:

Remélem mára meglesz az eredmény és nem találnak majd semmit.

Nagyon jól telt ez a 4 nap, sokat sétáltunk játszottunk hármasba. Megint rám jött a falura szeretnék menni lakni. De most apa is ahogy látta tesóméknál hogy elvolt Gréti az udvaron, homokozott, füvet nyírt, motorozott, labdázott.....

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

csak gyors életjel. Szerencsére nincs semmi baj. Domi leletei jók. Egyszerűen csak nem akar enni. :?
Köszi mindenkinek a ránk gondolást!! :)

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili!
Huuu de jó:), azzé elfogyni nem fog úgy sem Domikád :P majd megjön az étvágya!

Nikó!
Az ülésnek van egy olyan része ami eltartja a háttámlától ha háttal van bekötve.Remélem érthetően írtam :lol:

Képzeljétek tök szépen ül a babám, és már ma is 10x felállt csak azt nem tudja, hogy kell leülni :roll: kis buta :lol:

Nani!
Kakira jó a kamilla, de az jó, hogy nem szenved Izácska!

KépKép

Kép
keny
 
 


Lili, hála Istennek!

Keny, ügyes Kornélka.

Mi F. és én betegek vagyunk. :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lili, örülök, hogy nincs baj!

Baba, mi történt? náthaféle? gyors gyógyulást nektek!

Keny, nagyon tanulékony a fiacskád, ügyes!

kaki megoldódott, estére volt nagy "zöld gyurma". :lol: elfogyott vagy 15 popsitörlő. :lol:
Képzeljétek , Iza este 9-től reggel 6-ig aludt! Nagyon rendes gyerek. ( este persze kibandázza magát) :)

puszi mindenkinek!
nani72
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Baba!
Jobbulást nektek, nátha hessssss!

Nani!
Olyan jó olvasni a soraidat, annyira átjön, hogy milyen boldog anyuci Vagy!!!

Többiek puszi!

KépKép

Kép
keny
 
 


Kenykém, azóta lettem felszabadult, mióta nem kell szoptatni/fejni/mellgyulladást megszüntetni. Ez van,ez lett, így alakult.

Lányok, annyira izgulok, unokatesómnak pozitiv a tesztje (4.lombik)Hétfőn megy hcg-re. :wink: De szép is lenne egy kis unokatesó!

pusszantás a csapatnak!
nani72
 
 


Nani, drukk az uncsitesódnak!

Babikám, jobbulást!

Eszti is náthás napok óta, de ennyi. Orrspray és porszívó.

Keny, enyimgyerek is előbb ácsorgott, aztán tanult meg ülni. :wink:

Lili, naugye! :lol: Eszik majd a kölök, ha éhes. :wink:

skrisz72
 
 


Sziasztok,

bekukk, életjel :P

Vagyok ám olvasóban!

(Lencsi beteg, nagyon taknyos, folyton felébred a szörcsögéstől :( )

Baba&Fanni,
gyógyulást Nektek!!!!!

Lili,
Örülök, hogy minden ok! Ne aggódj, fog enni!!!
(Lencsivel 6 hónaposan a Bethesdában is voltunk megfigyelésen "táplálási zavar" miatt..Na most sem nagy zabás, de már jobb a helyzet :P )

Skrisz,
hogy alakul a beszéd - dolog?

Pusza Mindenkinek!

tillidian
 
 


Nani: Drukk az uncsitesódnak! 4. lombik, szegénykém: ráfér már a siker+++++++

Nani: örülök, hogy megoldódott a dolog és gratula a betöltött 2. hónaphoz!

Kár, hogy olyan trágya idő van mostanában, mennék sétálni a kiscsajjal. A 4 napos hétvége csodálatos volt, egész nap csavarogtunk:)
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük a névnapi köszöntést utólag is!


Raniko: ajánlottál nekünk egy hintát, ami ha jól emlékeszem több funkciós volt. Milyen típusú és hány kilóig bírja a hinta funkciója? Sajnos csepp gyermekem a FP akváriumos hintáját kinőtte, elvileg 9 kg-ig jó lenne, de már a 8 kg-os bébimet alig hintáztatja. Olyan palintát keresek ami többfunkciós és etetőszéknek is jó lenne, a tiétek ilyesmi?

Dorka2010: elfelejtettem írni, de bepótolom a hétvégén :lol:

Till: jobbulást Nektek!!!!!!!

Nani: kértél olyan tápit, amit mi eszünk? Az nagyon jól megoldja a kakigondokat! Frissen facsart narancslé vagy őszibarack baba ivólé is segít :wink:

Betegeknek jobbulást!!!!

Sannah

Kép
zsenka
Budapest XVII. kerület
 
 


Lili, megjött már az étvágy?

Köszönettel az ülés-vásárlást-segítőknek egy márc.15-ei kép. Utazunk haza a nagyszüleimtől:

Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Zsenka: oksi, majd várom a mailt:) Én is totál el vagyok havazva mostanában.
Nekünk volt Dorcinak kis pihenőszéke, mindenféle lelógó cuccal és 6 hónapos korig lehet használni, azt írták. De bírta még tovább is különben, csak már nagyon meghajlott, amikor benne ült:)

Baba, klassz a gyerekülés! Látom, nálatok is van mesefigurás árnyékoló a hátsó ablakon. Nálunk Csőrike és Szilveszteres van:)
Baba-napszemüveget terveztek venni, vagy van már? A kiscsajom annyira utálja, ha belesüt a szemébe a nap - érthetően -, hogy idén már vennem kell neki, vagy lefátyolozott autóval járhatunk.
Vendég
 


Sziasztok!

Életjel...

Lili, örülök, h minden OK, nem fog éhen halni!!! :D

Baba+Fanni és Lencsi gyógypuszik és jobbulást!

Nani, gratula a 2 hónapos Iza babához! Hogy megy az idő, most született. Nagyon jó alvókája van!

Mi jól vagyunk, hozzátáplálás szépen halad (almával kezdtünk). Azóta már evett Peti őszibarackot, sütőtököt, biorépát. Most céklát hamizik, tegnap még csak léként, de főztem neki és turmixolva fagyiba is tettem.
Meg kell cáfolnom a "minden gyerek szereti a sütőtököt" kijelentést. Enyém ded utálja (anyja sem szereti), de kis rafinériával lecsúszik (almát kevertem hozzá :D ).

Keny, nagyon szép kis kópéd van!!!


Kép
Fejjel lefelé kémlelem a világot. Sokkal érdekesebb!!!

Kép
Peti és az őszibarack

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Bols, milyen nagy már a kisfiatok! Szép szemek! Édes!

Twist: az oldalsó ablakot látod:)), de hátul is van. Micimackó-mániás a ygerek! Csak tudnám honnét, mert a mesét még nem látta:))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Lencsinek, Babának és Fanninak: jobbulást!!!!

itt nagyon pocsék idő van, lementünk kicsit de szitál az eső így hamar fel kellet jönni.Gréti extra hisztis ma és nem tudom mi a baja a pelenkával de húzza le és sír, hogy szúr. Libero sima és bugyis, pampers bugyis és tegnap vettünk huggies bugyist ( remélem jól írtam le a neveket) és mindegyik szúr?????????????? Mi lehet a baj? Bilizni nem akar se a wc-re ülni, most akkor mi van?
Jön a jó idő és szeretnénk venni bicikli ülést, van tapasztalat?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó, lehet, hogy butaság, de nincs felfázva és csíp a pisije és nem a pelus szúr?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Bols, Baba, Keny:

Minden baba gyönyörű!

Baba:
Nekem is eszembe jutott de nagyrészt akkor reklamál ha adom rá a pelenkát, a pamperst meglátta tegnap és már előre sírt, anya szúr. Így azt nem is használom. Ma veszek neki wc szűkítőt meg pár db. bugyit. Ha bejön a jó idő elkezdjük a bilizést ha ő is akarja. Egész nap szólt tegnap ha pisilt a pelusba.

Tegnap apa nem volt itthon és péntek este nem szólt Grétinek, hogy apa nem lesz itthon egész nap. Gréti reggel kereste és mikor mondtam nincs akkor közölte : apa buta, nem beszélt vele telefonon egész nap látszott rajta haragszik rá. Este meghallotta mikor hazaért és rohant ki hozzá, 23:20-kor tudtam elaltatni de akkor is apázott még. Kis méregzsák, na és így lehet elrontani a gyereket mert persze 10 órakor bekapcsolta a hifit és közölte: anya, apa jössz tánci-tánci. :) Annyira imádom, hogy ilyen nagy kópé. :lol:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó!
Üss le bátran: nem lehet, hogy simán csak jobban szeret pucéran lenni, és manipulál? Mert azt tuti kiszúrja, hogy a sírással meg azzal, ha azt mondja szúr, hat rád...
vovanda
 
 


Vanda:


Dehogy ütlek, tuti manipulál mert ma eddig csak apa rakta tisztába és semmi aja. Kicsit szivat a gyermekem úgy látom, én meg jól be is dőlök neki. Ti ezt amúg hogyan kezelitek? Mármint ha manipulálni akar :)

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó!
Apjuk olykor bedől neki, én meg otthagyom, ha kihisztizte magát, szóljon. Ha meg öltözés a tét, akkor végső esetben (ha az ész érvek nem hatnak) marad a szabadfogású birkózás (barátnőm szerint közelharc erős hanghatásokkal, gyerek öltöztetésnek álcázva).
vovanda
 
 


sziasztok,

Csajok, lombikozós-unokatesómnak extra magas hcg-je lett, 800 !!!! :) ( 3 babót kapott vissza)

Bols, gyönyörű a gyereked! Micsoda szemek!gratula az evéshez!

Kis"babaimáidó" is szépséges, látom,mintha megrövidült volna a frufru. :)

Zsenka, ma voltunk dokinál, marad a meglévő tápszer. Említettem neki a tiéteket, de ő nem javasolja.(szerinte a miénk sokkal jobb minőségű, és ha a kamillatea megoldja a kaksit, akkor inkább maradjon így)

Lili, hogy áll az evészet??

Till-Lencsinek gyógyulást!

Nikó, hogy milyen rafinált ez a gyerek?? :lol:

Dorkamama, a héten szép idő lesz, mehettek végre sétálni! :)

Iza ma megkapta 2 szuriját a combikákba. Sírt ,de könnyen megnyugodott. Figyelem majd, hogy lesz e láz? , akkor nyomom a kúpot a popóba.
nani72
 
 


Nani:

Gratula unokatesódnak!

Iza nagyon ügyes kislány ha ilyen hamar megnyugodott. Lázmentes napot nektek.

Mi 1 hetet voltunk nátha mentesek ma újfent köhög folyik az orra. Megpróbálkozunk a homeopátival, meglátom mi lesz. Már 2 hete tolódik az oltásunk.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Bols, gyönyörű szemei vannak a kiskrapeknak!!! 8)

Nikó, milyen kis rafkós csajod van! :lol:

Baba, mi is vettünk új ülést. Miénk kék. :D

Nani, gratula a hcg-hez!

Betegeknek jobbulást!

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Csak gyors életjel!

Babák gyönyörűűűűűek!!! :D

Nani nagyon gratula uncsitesód jó HCG-nek!! :wink:

Zsenka az én székem már nincs meg, de lehetett pihenőszéknek és nagyobb korában hintaszéknek használni ha jól emlékszem 18kg-ig használható, de Loisnak is ilyen van tuti ő jobban tudja.

Mi jól vagyunk orrfolyás sajna van megint.
Átrendeztük a szobáját hatalmas helye lett játszani a kis büdösnek.
Nagyon anyafüggő a drága!

Itt egy két mostani kép.

Kép

Kép Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Rani: köszi, akkor az biztos jó lesz nekünk is.

Nani: mi már Bebázunk, mert amit eddig kapott attól nem lakott jól, állandóan éhes volt. Már csak naponta háromszor kap tápit, de ő nem teázik, utálja, most a kaki gondot őszibarackkal oldjuk meg és nincs gond.

Kép
zsenka
Budapest XVII. kerület
 
 


ÚÚÚÚ nagyon nincs itt élet!

Hahóóóó!

Kép

Kép
raniko
 
 


sziasztok!

Ranikám, azért nincs élet, mert mindenki sétál a babákkal/gyerkőcökkel ebben a szép időben! :D
Milán irtó vagány!

Tegnap mi is 2 órán át tekeregtünk.( ma is megyünk, sőt randizunk egy 3 hónapos kisfiúval.) :)
Voltam 2 patikában (útba esnek) ,a rota elleni szer áráról érdeklődtem. Szabadáras. Egyikben 22ezer, másikban 18 ezer.
VAn még 2 patika, onnét is kérek árajánlatot. NAgy a szórás.

Zsenka, az a lényeg, hogy a Beba bejött. Őszibarackot milyet adsz? Van lefagyasztva neked?

puszi mindenkinek
nani72
 
 


Nani igen nekem is ez volt a tippem!
Mi is sokat csavargunk ilyen szép időben.
Milán most épp alszik azért vegy egy 5 percem! :wink:
Köszi a kép dícséretét! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: