Új privát üzeneted érkezett!

Meli!

Nálam a császár azért is mert farfekvéses volt a kiscsaj, meg hirtelen is kellett, hogy meglegyen.
De amúgy is inkább arra felé hajlott a doki a méhnyakrák műtét miatt + a 7 év várakozás miatt.

Hugi!

Várom Mazsit, csak szólj ha inditod! Kép

Bea!

Ahogy kezdted, azt hittem, hogy megint a sógornőd megy hozzátok. Kép Pedig kedves teremtés!

Kika!
Meddig tart a reggeli szertartás??????????????

Hajni meg már tanul????

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Bea!

Baromi makacs, pedig már a postán is jártunk.
Valaki nagyon nem kedvel engem,mert szerintem az összeset ránk szabaditotta ma. Ilyennek még nem láttam Annát, igy most bekeményitettem egy kicsit.
Most elaludt. De nem bánnám, ha tegnapi lányomat kapnám vissza ébredés után.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Meli!

Te is nagyon ügyi vagy! Kép
Császár: nálunk Eszter hozzám aránytalan méretei, a korom (nem a kéményben Kép), na meg az 5 lombik miatt volt!

Bea!
Küldtem mail-t, de már tárgytalan Kép Nálam egy időre elment a Babanet, és azt hittem, olyan ügyi vagy, hogy elintézted, hogy ha nálad nincs áram, akkor Babanet se legyen KépKépKép

Andi!
Biztos jön az időváltozás Kép Ha akarod, küldök álommanót én is, mert Eszter most ébredt fel 10 óta! Kép

Az én mai alkotásom: ágynemü-húzás, porszívózás, mosógépbetöltés (ja, tegnap este még kiteregettem Kép), most jön a törölgetés, de azt nagyon úúútálom Kép

Pusz
K.

Kép
lujzika
 
 

 
 

Kitartás, lesz ez még jobb!!!Kép
Te szoktál sót rakni Anna kajájába? Most főztem neki először, és nem vagyok biztos benne, hogy tehetek-e bele egy pici sót.
Sógornőm ma még nem voltKép

Pusz
Vendég
 


Bea!
Nem !!! A veséjük még nem tudja feldolgozni !!
K.

Kép
lujzika
 
 


Andi, nekem sincs már hajam. Kép

Hugi, nem hagytátok itt álommanótokat tegnap? Noncsi 3 órája alszik és már ennie kéne.

Meli, nálam a szemem miatt volt csaszi. Műtve volt évekkel ezelőtt és nem engedtek erőlködni a hegek miatt. Kép

Kika, alvás. Kép Remélem nem csak véletlen volt.

Hoppá, most ébredt fel a kiscsaj, mennem kell.

pusza

R.
chello
 
 


Bea!

HA én csinálom akkor nem szoktam, mert úgy tudom, hogy az nem jó nekik. Csak símán megfőzöm, mixelem és aztán eszi. HA eszi Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Rami!
Mentek válaszok nagy nehezen.
Remélem kialussza ezt a hisztit, mert ha nem én neki megyek a Tiszának. Vele együtt, hogy lenyugodjon.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


KösziKép Annyira ügyes még nem vagyokKép Te viszont úgylátom igenKép Én meg ágyneműt húzni utálok, de azt nagyonKép
Még 9 perc...

Pusz
Vendég
 


Bea!
Drukkolok, hogy hamarabb visszakapjátok az áramot Kép

Andi!
Naaagyon hideg a Tisza, utána meg az lenne a bajod, hogy jól megfáztatok KépKép

Rami!
A te hajad miért hiányzik ???

Pusz

K.

Kép
lujzika
 
 


SziasztokKép

Tényleg csak beugrok, mielőtt megyünk az oltásra, aztán meg fogalmam sincs, hogy tudok-e majd jönni.
Csak el akarom újságolni, hogy Gergőt mértem ma szopcsi előtt és aztán ismét megmértem kíváncsiságból, hát 200-at evett egy ciciből!Kép Így már érthető, hogy 3 hónaposan már 7450 gramm.Kép

Mucska
Remélem Hisztimanó már elhúzott tőletek!Kép

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok csajok, most kezdődik a sötét középkor...
Kép

Pusz
Vendég
 


Bea!

Hátha mégse!!!!!!

Orsi!

Nem baj, hogy jó étvágya van. Egyen csak. Az a dolga. Remélem a szuri után minden rendben lesz.
Hiszti manó, makacs dög, de remélem délutánra mást keres magának.

Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Most másznak az oszlopra az elektronyosokKép
Este jövökKép
Pusz
Vendég
 


Sziasztok!

Andi,
valld már be, hogy te szereted a Tiszát!! Mindig keresed az alkalmat, hogy beleugorhassKép Na jó, nem akartalak megbántaniKép A lyány kicsit sokáig evett, azért jöttem későbbKép
Hisztimanó nem a miénk, nekünk ugyanis nincsKép

Bea,
tessék ráparancsolni a szerelőkre!!!

Hugi,
archiválásKép

Már észrevettem, hogyha én megjövök, mindenki eltűnikKép

H.
nalika
 
 


Kriszta, két hónapja csak úgy hullik a hajam. Kép
Hogy miért azt nem tudom !

Andi, ne menj a Tiszának mert akkor soha nem fogunk talizni. Kép

Bea, remélem nem tart soká. Kép

Mi most elhúzunk sétálni.

pusz
chello
 
 


Elmentünk vásárolni, bi-bi Kép

De én nem kaptam semmit Kép Viszont vettünk apukámnak névnapi ajándékot, Mazsinak barackos hipp-et meg ilyen apróságokat.

Nagylány lettem!!! Kép

Andi! HP a lányod??? Akkor tényleg összeköthetjük Mazsivel, veszekedjenek egymással, nem velünk Kép

Meli és egy házitündér volt ma, Andi is, csak én vagyok lusta dög.

Nekem a katéter miatt lett császár, mert abba "visszafelé" is tud folyni a pisi (bocs, de nem tudom máshogy írni) és erölködés hatására szétrobbanhatott volna a vesém. Meg hát ugye a műtét reggelén épp egy kilóval voltam könnyebb, mint mikor terhes lettem Kép

Pusz
Hugi
Amatőr
 


Megvallom, hogy imádom a Tiszát!
Ugyanis én rajta nőttem fel, mint kajakos. Én már áprilisban szoktam benne fürödni.Szóval a Tisza az életem. Csak az árvizet nem nagyon szeretem. Olyankor dühös a folyó. De akkor is szép.


Hiszti manó talán lepihent! A lány úgy evett, mint a kisangyal!!!!!!!!! Mindent és szépen. Szóval ügyi volt. (vagy csak éhes)


Hugi!!

Nagylányság Kép Akkor, nincs öngyilok.
ÉÉs iylen hamar hazaértetek. Te ha kiszabadulsz vásárolni, az egész nap tart.

Chello!

Jó sétikát! Kép

Kika!

Remélem nem vírusos vagy, hogy nem jössz! Pedig most alhattál!!!!!!!!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi! Mi ez a megjegyzés??? Nem is szoktam egész nap vásárolni! Csak néha-néha Kép

Most azonban vezeklés képpen főzök egy kicsit, apa elment okítani, Mazsit kideportáltam az erkélyre aludni, végre csend van Kép

Hugi
Amatőr
 


Hugi!


Hát csak mostanában egész napos vásárlásaid voltak. Egyik áruházból ki, a másikba be.

Hát itt csend az nincs! Kép

Le kell rakjam Annát most már a szőnyegre, mert letolat a térképről. Rakok alá plédet, de nem fog felfázni? De nem hagyhatom az ágyon, mert leesik.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hali, vagyok, és nem vesztem el. Én is vásároltam. Lemaradtam valamiról?

ZS.
zerko
 
 


Na sziasztokKép Jelentem a 14 órás viharos széllel érkeztünk meg, horrrorrr volt a sétánk a végén már én is hisztis voltamKép

Andi,
Azt a hiszti manót ideküldted valld be.O Az éjjeli alvásnak ez a böjtje?Kép
Szerintem érzik a babák az erős hidegfronti hatást.

Hugi,
Most is Cora, Tesco és Auchan volt túra tárgya?Kép

Bea,
Tényleg kéne nektek agregátorKép

Császár: az előményem miatt nem kockáztattak de nem bánom, inkább egy seb mint más. Amúgy a köldökzsinór most megint csinálhatott volna galibát, most rövid volt és Anna nyakán volt rátekeredve, szóval mindenképpen jobb volt így.

K
kika
 
 


Szia Zsuzsa!

Hát ma semmiről. Mindenki élvezi az utolsó jó időt. Max a hisztimanónkról.
Mit vettél?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Szia Kika!

A mi manónk is meg van, szóval tiltakozom!!!!!!!!! Kép
Valszeg a hidegfront lesz, mert nem birok vele. Erőlteti a nyűglődést, de látványosan.

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kika: vagyok a cheten! Meg akit érdekel...

Andi: szokásos, és volt az Auchanban nagyon jó áron nívea popsitőrlő! 6 csomat 2000-ért!

Zs.
zerko
 
 


Szia Zsuzsa!!
Arról maradtál le, hogy hiányoltalakKép Mit vettél??

H.
nalika
 
 


Zerko:
köszi, de mi nem használunk popsi törlőt csak ha elmegyünk valahová. Itthon a vatta és tiszta víznél nincs jobb, na nem a skótság miatt hanem mert így kevesebb az esélye a jó kis bepálásnak.
Tudom ez is magánügy.
Chatet hanyagolnám mert annyira nem bízom a "védelmi vonalunkban" és még csak most gyógyultunk meg:o
K
kika
 
 


Andi,
Most már a kakimanót is visszahívhatod!Kép
K
kika
 
 


Csajszik,
Látjátok, hogy haladok eklőre a közép haladó felé?KépKép
K
kika
 
 


Hajrá Kika!!!
már csak 57...Kép

H.
nalika
 
 


Kika!

Te kis skót szőke! Kép Én meg zsirral kenem sokszor a fenekét, nem csuda krémekkel.Kép
Szépen haladsz, csak így tovább.
A hiszti manó maradhat???? Kép
Nálunk , most csend és béke elalludt a lányka.Kép

Hajni!

Hol bújkáltál eddig?
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Etettem... Játszottam... Most meg lassan megyek tanulniKép
Popsitörlőt mi ugye hetente egyszer használunkKépKép

H.
nalika
 
 


NAlika: most is???

Kika: okés! Tényleg milyen volt a Cillit BAng???
Amúgy a kaka után a végén én is letörlöm viszta vizes vattával!

Nálunk csak a ZSófi nyafizik! Edina meg sétál Apummal...

Zs.
zerko
 
 


ZerkoKép
A reklámja nagyon jóóóóó és maga a szer is kiszedte a fúgázott rézsekből is a trutyit.
K
kika
 
 


Jó volt tegnap a beiratkozásKép Amikor kérdezték, hogy a hölgy akar beiratkozni, akkor mondtam, hogy éééééén nemKép Jót derültek rajta!!

H.
nalika
 
 


Lányok ezt csak úgy most írom.

Most írt az Öcsi és azt mondja, hogy Lesliet otthagyta az egész zenekara, mert teljesen kifordult magából.
Most mehet turnézni a szuper lemezzel.Kép
Öcsinek a jogdijjak akkor is folynak.
Meg szerencsére hivták egy csomó nagy együttesbe. Szóval csak kell mennünk csápolni a gyerkőccel.Kép
Pusz:Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Hajni!

Dehogy nem akartál! Csak még te sem tudtad, csak én meg az okos férjed!!!!! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
lassan mehettek. Én a Tomcit másfél éves korában vittem koncertreKép

H.
nalika
 
 


Na most elvonulok szórakoztatni Anna nagyon nyügös majd jövök
pusz
kika
 
 


Kika: és simán, súrolás nélkül???
zerko
 
 


Van ám áramKép Csak közben nekiálltam alkotni, meg Zsófi is fenn van egy órája, most vele játszok. Történt valami izgi???Kép
Hajni!
Milyen koncertre vitted? Az én zenei izlésem egy másfél éves gyereknek kicsit durva lenne, de azért már hallgattatok Zsófival a "lightosabbak" közül páratKép

Pusz
Vendég
 


Ti olyan kis gonoszok vagytok! CSAK a Tescoba voltunk, különben sem voltam vásárolni már vagy egy hete Kép

Zsuzsa mi is vettünk múltkor ilyen összecsomagolt popsitörlőt, én nagyon szeretem!

Zsír, vizes vatta, hmm... Kép

Hugi
Amatőr
 


Hugi: 2000-ért?
zerko
 
 


Hugi!

Lassan kiderült, hogy keményfejű, férjvadász smucig vén tyúkok táborába kerültél? Kép
Ettől rosszabb már nem lehet! Kép

Bea!

Áram Kép

Hajni: jelenlegi felállás, hogy Emilió és Mujahid Zoli koncertekre kell járnunk. Meg valami Guruéra (ex Black to Black) Ezek azért nem egy súly csoporta Halász Judittal.Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska: angyon nem egy súlycsoport!
zerko
 
 


Andi,
Emiliot én is csippantom azt a Zotyót nem annyira ismerem. Menjünk Annával csápolni mi is?Kép
K
kika
 
 


Zerko,
nem ámKép Emilionak legalább képzett hangja van ja és múltjaKép
K
kika
 
 


Anna továbbra is nyügi, kapott teát,mászkáltunk a lakásba, bebarangoltuk a nappalit és beszélgettünk most a macinak magyaráz.
Mikor van már vége ennek a frontnak?
K
kika
 
 


Hú akkor jó sok ingyen jegyet kell lenyúlnom Öcsitől! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Zsuzsa igen. Egyszer meg volt hirdetve az akciós újságban, de akkor már nem kaptunk mire odaértünk. Aztán pár héttel később meg ugyanannyiba került, csak nem volt akciós Kép
Amatőr
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?