Új privát üzeneted érkezett!

Ági: szóval nem nyomásfélét kell már éreznem,hanem határozottabb,rövidebb dolgokat,mint egy igazi apró rúgás :D

nagyon várom,hogy érezzem :D
próbáltam már akkor figyelni,miután tüsszentettem,vagy köhögtem,mert a 4D-n is aludt a drága,csak ezekután kezdett mozgolódni! :D

De érdekes,hogy a kis tündér épp úgy alszik a méhemben,ahogy én az ágyamban :)
Pont úgy rakja maga elé a kis kezeit (én hasonalvós vagyok,és sokszor mindkét kezemet a mellkasom alá gyűröm,no Ő is épp így nézett ki,csak matrac nélkül ;) ).
Vendég
 


Ági: a méhfalam elég vastag volt a beültetéskor,ennek is köszönhetem a babucit,a hasfalam meg gondolom a sok sport miatt eleve vastag...

De gondolom a Tiéd is,mégis érezted már :)

Az a furcsa nekem,hogy a beültetéskor éreztem azt a nagyon vékony katétert,amivel az embriókat helyezték a méhembe,most meg nem érzek semmit abból a babából,aki szétrugdossa a méhemet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kisbéka!
Természetesen nem vagyunk egyformák, de szerintem este figyeld közvetlenül lefekvéskor! Nekem akkor jelentkezik leggyakrabban!
Már ha gyakorinak lehet mondani a napi egy-két pöccintést :lol:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 

 
 

Kisbéka!
Neked kislány, nekem fiú, biztosan ez is lehet különbség!
Jövő héten kiderül, mekkora a babáink közötti méretkülönbség!
Illetve nem is kérdeztem: te is jövő héten mész félidős uh-ra?

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Ági: igen,csütörtökön kell mennem a genetikai UH-ra reggel,és utána délután a genetikai tanácsadásra,úgyhogy elég sokat fogom látni aznap babócát! :)

Bocsi a sok hülye kérdésért,de itt is első baba,szóval amikor érzed a babát,kb. milyen magasságban?
egészen lent,vagy köldök közelben?
Vendég
 


Ne viccelj! Azért van ez a fórum, hogy folyamatosan hülyeségeket kérdezzünk egymástól! :lol: :lol: :lol:
Én a köldököm és a szeméremcsont között félúton érzem, köldök alatt kb 4-5 cm!Esténként rányomom a tenyerem, persze érzéssel, de azért nekem picit nyomnom kell, hogy érezzem!

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Nincs valakinek Samsung Corby-ja? :oops:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


OK,köszi a választ :)
nekem nincs olyanom.... miért?
Vendég
 


Nem tudok feltölteni képeket a mobilról a szám.gépre :oops:
Gondoltam hátha lesz valakinek valami ötlete...

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Nincs bluetooth rajta?
Akkor átküldenéd egy másik telefonra,amihez van kábel ;)
Vendég
 


Ez jó ötlet, párom du jön, majd megkérem, hogy segítsen!
Megvolt a kaja,brokkolileves, egészben sült pisztráng, petri-burgi...mmmmm :lol:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


húú,jól hangzik ez a menü ;)

nekem is van pocakos képem,de nem olyan látványos :roll:
azért feltegyem?
viszonylag friss :D
Vendég
 


Mindenképpen! Nagyon kíváncsi vagyok!!!

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Sziasztok!

Én már Zircről jelentkezem :) Itt elég nagy szél van, de szép az idő, süt a nap.
Délután csajos napot tartunk, fodrászhoz megyünk sógornőmmel és Lucámmal. Levágatjuk a nagy loboncát (derékig érő dús haja van) rövidre.

Kisbeeka
Kérünk pocakfotót, hát persze :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Mit vétett az a derékig érő dús haj?! :cry:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Kb másfél órája, na jó, kettő... kiteregettem a gangra, és már majdnem megszáradt minden!!!Imádom a tavaszt!!! :lol:
Napsütésben minden kicsit szebb, nem? :wink:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Buvaragnes
Nagyon nehéz már kezelni. Nem elég, hogy hosszú a haja, de nagyon vastagszálú és iszonyú sok. Járunk úszni, kb. 15 perc, mire megszárad és minden reggel ugyanennyi, mire átfésüljük, fonjuk, gumizzuk stb.
És persze állandó vitatéma is: "Anyaaaaaaaaaaa, húzod a hajaaaaam! Ne így csináld meg, két copfot akarok. Aauuúúúú" :lol:
Szóval nyárra kap egy csini rövid, de csajos fazont :)
Küldtem Neked amúgy privát üzit, olvastad?

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Itt az elveszett "leány" :wink: remélem még nem felejtettetek el, de olyan hetem volt megint, hogy volt, hogy ruhástól estem este ágyba, De most pihi van keddig :D :D :D habár tanulni is kéne vmikor, de ma nem az tuti :D Azt is eldöntöttem, halasztok szeptembertől egy évet, max befejezem a párhuzamos szakomat, ami levelező 3 féléves Msc diploma és nem kell nagyon bejárni. (vagy megcsinálom a szakmai nyelvvizsgám, szóval agyalgatok, de ez így, ahogy most van, nem fog menni, majd akkor megyek vissza az orvosira, ha már nem szopik, az meg kb 1 év ugye)

Mindenki jól van??? Nagyon remélem, most majd aztán jövök ám és nem szabadultok tőlem.

Rögtön itt egy múltheti pocifotó. Fejem KO, azt nem nézni. Csüt-ön voltam AFP-én, lassan meg ugye 18.heti uh. Ha ott nem látják a nemét, elmegyek 4 D-re, pedig 25. hétig nem terveztem.

Kép

chamomilla
Pécs
 
 


hú addisz, a hajra azonnal tudok vevőt :!: :!: :!: hm?

chamomilla
Pécs
 
 


Chamomilla
Azta, milyen szép pocakod van!!! És nagyon csini vagy, dögös kismama :wink:
Örülünk, hogy visszatértél. A halasztással kapcsolatban igazad van, nagyon leterhelő gyerekek mellett, várandósan ilyen kemény suliba járni!
A hajjal kapcsolatban: úgy terveztük, hogy elrakjuk emlékbe. Nem is gondoltam volna, hogy gyerekhajat is megvesznek.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz!
Bocsánat, nem reagáltam, de köszönöm, olvastam az üzenetet, hasznos volt! :wink:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Chamomilla!
Elképesztő, hogy mekkora a hasad!
Nagyon csinos vagy, gratulálok!
Itt mindenki vékony, csinos, meg 1-2 kg hízásokról beszéltek, én meg dömperesedek... :oops: Már 5 kg-nál tartok, és még hol a baba súlya!!!

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Bár a párom "Tank-Aranka"-ként is szeretni fog, azt mondta... :lol: :lol: :lol:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Ági, nyugi, én is híztam már 5 kg-ot :wink: Az igaz, a kiskönyvemben kezdősúlynak nem az van megadva, ami a tényleges, hanem mikor először elmentem védőnőhöz a 12. héten, így aszerint csak 1 kg-ot híztam :D :D :D

addisz, persze rakjátok el emlékbe :wink: csak gondoltam, ha eladnád, akkor tudok rá biztos vevőt, van parókás ismerősöm. (én is nála tanultam :o :lol: jól van na, imádok fodrászkodni). Mondjuk olyan hú de nagy összegeket nem fizetnek érte, mert szálra kell húzni és 30 cm alatt nem nagyon van rá vevő. De pl szálrahúzott 10 dkg 40 cm haj már kisker áron 40 ezer Ft, de azt egy parókásnak elő kell készíteni, sok a hulladék belőle, így max 20-at ad egy nyers copfért.

chamomilla
Pécs
 
 


Chamo: ezt el se hiszem,hogy ekkora pocakod van :D :D :D
nekem fele ekkora sincs kb... :D

No,ha tudtam volna ezt a hajas dolgot...
Én most vágattam le urammal a hajamat pár hete,kb. 50 centit......

Hiába érdeklődtem azoknál a helyeknél,ahol szoktak hajat venni,csak fintorogtak...,persze még csak nem is nézték meg.
No akkor fityiszt nekik...

Iszonyú dús és erős szálú hajam van,és már a derekamig ért, úgyhogy gondolom,hogy nem keveset ért volna,de nekem ne fintorogjanak....
Nekem meg már nyűg volt,mert a lombik miatt elég sokáig még feküdnöm kellett,és minden nap csurom vizes hajjal keltem ki az ágyból...

(Nekem kb. 3/4 óra minimum egy hajszárítás itthon...)
Vendég
 


és igen addisz, sokat töprengtem, mi legyen, de orvosin még egyéni tanrendet sem adnak, hiába 14 hét egy szemeszter és hiába csak gyakorlatokra járok be, akkor is stressz, idő, idegbaj....jót is fog tenni nekem is 1 év szünet, csoda ha ezt a félévet is kibírom, nem kizárt, hogy a boncteremből megyek majd szülni :roll: a másik szakom meg "büfészak", simán menne, havi egyszer van konzultáció, mégis néha kimozdulhatok, mert aztán itthon sem bírok lenni mindig 8) :oops: vagy ugye ráfekszem a szakmai angolra, most úgysincs rá időm.

chamomilla
Pécs
 
 


ksibeeka, húúúúú, pedig tuti megvették volna, ha nem is a parókásom, egy barátnőm....most akar 50 cm-es hajat...de amit nálunk árulnak általában átvágás, eu-nak mondják az indiait, ázsiait, ritka a szép eu haj.

chamomilla
Pécs
 
 


Chamo: ha vár egy fél évet,újra lesz annyi eladó hajam :D
és az már festett se lesz ;)

Nagyon gyorsan nő a hajam!!!
Vendég
 


ja igen, a festettet nem nagyon veszik meg. akkor hajrá hajnövesztés :D :D :D

chamomilla
Pécs
 
 


De jó nektek!
Én mindig dús, hosszú hajat szerettem volna, de sajnos vállnál hosszabbra sosem nő meg, letöredezik a vége, és nagyon vékonyszálú... :cry:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Sziasztok!
Chamo!
Naggyon szép vagy!!Mekkora poci!!!

Béku!
Segítek, hátha sikerül "elcsippenteni valami mocorgást".Na, szóval:éN is kb. hétfőtől érzem néhaDe Liánál csak a 20. héttől éreztem.
A pöckölés jó szó.Ilyen apró vibrálás-rúgáska szerű érzés nekem.Eddig mindig így volt.Én egészen lent érzem, és jobbra.Vagy balra, de nem középen.A lent az azt jelenti, hgy kb. ahol a vakbelet szokták műteni (ahogy láttam másnál a heget).
És:ha kajálás után hanyatt fekszel, és felhúzod a térdeidet (talpak lent), talán megérzed.Nekem most is így volt.Talán, mert kisebb a hely, és feszeleg.Sok sikert!!!Írd meg, ha van valami!!!!

Az én hajam teljesen rövid már egy ideje.Sötét, erős szálú, és nagyon őszül, ezért festegetem.Olyan semmilyen....

Ma voltunk Lédával kint sétálni, hogy kijött a jó idő.Babakocsi nélkül mentünk csak itt, a patak parton.(Nálunk a ház mögött folyik a patak..)

Jajj, folyt .köv., csak jött a szomszédasszony...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Talán mégse lesz babakocsink :(
kamuhegyeket adtak elő arról,hogy épp most tolattak rá kocsival,és széttört a váza.....

pedig egész egyszerűen arról van szó,hogy megbánták,hogy olyan olcsón rakták fel :(
Most tanácskoznak,hogy új váz rendelésével,és hogy még valamennyit ráfizetünk,úgy "jó-e" nekik.....

Miközben Ők a szemetek,mert milyen dolog az eladás után még használni....

Lányok,nem vagyok rosszindulatú,de a licit óta az járt a fejemben (egyfajta megérzés,mikor a csaj "időt kért" az átadásig),hogy valami nem teljesen kerek a dologban,és kitalálnak majd valamit,hogy ne kelljen odaadniuk :?
Mikor párom mondta,hogy felhívta a srác,hogy gebasz van,én már annyira tudtam,mit fog mondani.......
Vendég
 


Brigi: nagyon aranyos vagy,hogy próbálsz segíteni!!! :D

Tudod mi a fura abban,amit írsz?

Amit én éreztem,azt is mindig akkor,amikor ülve még a lábaimat is keresztbe tettem egymáson,és épp ez fogalmazódott meg bennem,hogy talán azért érzem,mert kisebb a hely :D :D :D
Vendég
 


Kisbéka!
Ez nagyon durva! Mármint a babakocsi-téma! Mindenképpen tüntesd fel az értékelésében, hogy kamu-szagú a dolog!
Ez nagyon gáz!!! :twisted:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Ági: ne is mondd,olyan szomorú lettem :(
tudod a 65.000 Ft-os táppénzemből nem nagyon tudunk ebből újat venni,mivel még dokira is kell félreraknunk,stb....

Ezért örültem neki annyira,mert engem totál nem érdekelt volna,hogy már használta más is... :?

No mindegy,választ még nem kaptunk,de gondolom megijedtek,mert egy másik babakocsit akartak "olcsóbban" ránk sózni,ami totál nem tetszik.
De ha volt másik is,miért használták tovább azt,ami elkelt???

Mondtam páromnak,menjen oda,és nézze már meg azt a töröttet,hogy "mennyire törött"....
Vendég
 


Ha jól tudom, visszaigényelhető a pénz, ha valami miatt meghiúsúl az üzlet! Kérdés, hogy érdemes-e a macera...Lehet, hogy tényleg egyszerűbb picit ráfizetni, aztán felejtsenek el! :evil:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Ági: nem fizettem ki,mert személyes átvételt beszéltünk meg...
erre ma hívtak fel,hogy hoppá,ez történt.... na persze... :?
Vendég
 


sziasztok!

megjöttünk mi is az UH-ról!
KISFIÚÚÚÚ!!!!!!!!! :D :D :D teljesen odáig vagyunk! annyira fiút szerettünk volna, nagyon jóóó! és minden ok vele, agyba főbe dicsérte a doki néni! (bár biztos mindenkiét szokta, de akkor is jól esett!) és azt mondta, tipikus fiú, olyan lazán feküdt, édes volt...
mutatok képet is róla. :)
Addisz átszíneznél minket is? :) a név maradt, Zénó lesz. :D köszi szépen!

Kép

Kép [/img]
Vendég
 


Panna: haláli ez a 2. kép!!!
Tipikus pasi,ahogy a 2 kezét a feje mögé teszi hátradőlve a kényelmes székében,lábait meg föl az asztalra!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Gratula a fiúcskához!!! :)
Vendég
 


panna, szívből gratulálok! :D

nagyon elfáradtam ma, rengeteget sétáltunk meg voltunk a szabadban.

hajszárítás.. 3/4 óra szárításra nekem még vagy 1 óra vasalás..
nincs olyan, hogy csak reggel felkelek, tusolok és hajat mosok :( úúúúúúúúgy utálom.

hú megyek is mindjárt aludni. :D

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Gabi: dettó!
Mivel nekem is hullámos a hajam,így akkor lehet kordában tartani,ha még ki is vasalom... :D
Vendég
 


Sziasztok!
Most jövök a barátnőmtől, kártyapartit rendeztünk... :lol:
A party felénél nyögték ki, hogy ők is babát várnak!!!!!!!!!!!!!!!
Annyira örülök!!!!!
A laborban ez a harmadik baba a pocakban, bébibumm lesz nyár végén, ősszel :lol: :lol: :lol:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Hurráááá!
Úgy fel vagyok pörögve, hogy aludni sem fogok rendesen! :lol:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Jó reggelt!

Panna
GRATULÁLOK a fiadhoz :)!!! Nagyon jó, hogy teljesült a vágyatok! Beszíneztelek a táblázatban.
A képek szuperek, a második tényleg zseniálisan laza.

Chamomilla
A haj végül maradt a fodrásznál. Nagy izgalomban volt Luca, sürögtünk-forogtunk, úgyhogy elfelejtettem szólni, mire észbe kaptam már nagy vizes kupacban állt a földön a haj.

Kisbeeka
Nagyon sajnálom a babakocsit :( Nem tudom, hogy miért ilyen meggondolatlanok az emberek. Én ezért félek kicsit mindig a használt netes vásárlásoktól. Ráfaragtam egyszer-kétszer (igaz, nem ilyen nagy összegnél, mint Te), aztán egy időre elment a kedvem.
Remélem hamar találsz másikat!

Buvaragnes
Akkor lesz kivel tologatni a babakocsit és megosztani a félelemeket, örömöket!

Teszek fel egy képet, ami már fodrász után készült. Lucának nagyon tetszik a nagylányos frizurája :)

Kép

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


köszi szépen lányok! :)

jajj nagyon szép lány a kis Luca! jól áll neki az új frizuja.

voltam kismama tornán is, nagyon tetszett, megpróbálok rendszeresen járni. tele volt nagyon nagy pocakos lányokkal, akik már az utolsó hetekben voltak. én voltam az egyetlen "lapos". :D :D :D
Vendég
 


Szép lett a frizura tényleg :) Helyes kislány ez a Luca :)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Luca tényleg nagyon szép kislány :)
Vendég
 


Köszönöm, Csajok!
Néha annyira hihetetlen, hogy már ekkora ez a lány :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Hát nem is csodálom, Addisz :) Majd amikor első nap elviszed az iskolába.. az milyen hihetelten lesz ;)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Addisz: az is durva,hogy már túl vagy a 40 hét felén :D
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?