Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Korybon
Nagyon szorítok Neked, aztán siess majd a hírekkel hozzánk!
A diétával kapcsolatban sajnos nem tudok segíteni :(

Deniko
Üdv a csapatban! Merre felé laksz, hol fogsz szülni?
Még van üres hely a táblázatunkban (előző oldalon láthatod), ha szeretnél bekerülni, akkor írd meg a szükséges adatokat.


Olyan szép idő van és úúúúúgy várom már ezt a hosszú hétvégét. Elutazunk Zircre a párom családjához, imádok ott lenni, nyugi van, jó levegő, egész más, mint Pesten.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Köszi a nyugtatásokat, most reggel kicsit jobb passzban vagyok.
Tegnap már reggel is "nyomorultul" éreztem magam, pedig akkor még nem tudtam az eredményt, szerintem a front... :roll:
Addisz!
Zirc tényleg jó hely, hozzánk viszonylag közel van, sokszor megyünk az arborétumba, főleg ilyen szép időben! Vicces lenne elsétálni egymás mellett...
:wink:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Ági: nekem csak 0,64 lett a korrigált,úgyhogy csütörtökön mennem kell genetikai tanácsadásra...
én is be vagyok tojva..... :shock:
Vendég
 

 
 

Korybon!
Esetleg light sajttal töltött sült paprika? Nekem az egyik kedvencem!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára buvaragnes 2011.03.11 11:01-kor.

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Kisbeeka!
Ne légy betojva, csak nézz rá arra a kis képre a neved alatt!!!
Hát lehet bármi gond ilyen pofival??? :lol:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Egyébként ki küldött genetikára? A doki az eredmény alapján, vagy már a laborban mondták?

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Ági: én nem kaptam kézbe az eredményt,a dokinál fogadott azzal az asszisztens tegnap.
doki arra jött,és rákérdezett a csaj,hogy ugye engem is tovább kell küldeni?
doki meg rábólintott.

Szóval kaptam egy bautalót,és jövő csüt. menni kell.
Kedden is lehetett volna,ha nem márc. 15. lenne :(

Aztán vissza az eredménnyel :?

Állítólag tegnapra 4 csajnak lett rossz eredménye,úgyhogy még 3 lány kap rossz hírt :?
Vendég
 


Tényleg lányok!
Olyan kevésszer esik szó a munkákról! Tudom, hülye téma, de én kíváncsi vagyok, ki mit csinál vagy csinált!
Én fogtechnikus vagyok, szerencsére saját cégünk van, így nem gond, ha később megyek be, vagy korábban lelépek...ami mostanában elég gyakori ...:lol:
Ha bármi kérdésetek van fog-ügyben, kérdezzetek bátran, megpróbálok segíteni!

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Ági: nocsak :D
Én már megjártam a fogdokit,és ahogy említette,hogy lesz a terhesség alatt,utól is ért a durva fogínyvérzés...

Vettem Paradontaxot,de nagyon durva volt!!! Szokásosan megdörzsöltem a fogaimat,erre elkezdett ömleni a vér mindenhonnan az ínyemből :(

Lehet,hogy megszünteti a fogínyvérzést,de előbb nagyon durván előhozza :(
Eddig is vérzett néha,akkor Lacalutot vettem,és már bánom,hogy most nem azt,annál éreztem is a hatást,ahogy húzza össze az ínyemet :D :D :D
Vendég
 


Szegény!
Tényleg a lacalut a jobb választás, a parodontax-ot csak kóros, bakteriális eredetű vérzésnél szokták ajánlani, ez meg ugye hormonális. Nem is értem a dokit! Menj vissza és rúgd térden! :lol:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Sziasztok!

kisbeeka: Én rendszeresen járok genetikai tanácsadásra. Mindíg azzal kezdik, hogy csinálnak egy UH-t. Ezt nézi meg a doki. Ez érdekli, nem az előző orvos papírjai. Tehát ha az UH-on nem láttak rendellenességet, akkor nincs is!!!

korybon: Nekem is fájt tegnap a hasam. Nem is kicsit. Még a védőnőt és a dokit is megcsörgettem, hogy mi lehet ez. Azt mondták nyúlnak a szalagok, amit a front felerősít az arra érzékenyeknél, valamint letapadás lehet a császárom helyén és az fáj. UH-n mi volt?

buvaragnes: Én pénzügyi ügyintéző vagyok. :)

deniko: Üdv itt.


nancsa
 
 


Nancsa: az a para,hogy nekem ugyebár alacsony lett az AFP,nem magas,tehát nem idegcsőz. rendellenességre gondolnak,hanem az alacsony érték miatt már megint Down-kórra :(

Úgyhogy csütörtökön egész nap UH alatt leszek,először a kötelező 19 hetesen,majd délután/este a genetikai tanácsadáson....


Ismered a Bajcsy-ban levő genetikai tanácsadást?
Szerinted mennyire forszírozzák az amniót?
Csak mert arról szó sem lehet.....!!!!
Vendég
 


Kisbeeka
A kombinált teszt eredménye az uh abszolút übereli az AFP-t, úgyhogy szerintem semmi baj nem lesz. Az amniót kizárólag az AFP miatt nem fogják erőltetni, ha minden más eredményed rendben van.
Nézd a dolgok jó oldalát: jövő csütörtökön sokszor láthatod majd Maját!

Buvaragnes
Én eredetileg magyar szakon végeztem, de jelenleg kis budapesti cégnél vagyok irodavezető. Nincs köze a "szakmámhoz", de szeretem nagyon csinálni, mert nagyon jó a légkör és a hangulat.


Korenka rég nem jelentkezett és Chamomilla sem, nem is beszélve a külföldi kismamikról. Remélem mindenki jól van!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz: no az tuti,hogy akkor sokat fogom látni :D :D :D

tegnap se volt UH-om,csak szívhangot hallgattunk a dokival,de ez tökéletesen elég volt :)
megnyugodtam,hogy Majácska jól van,a többi nem számít!

Ő már a miénk,olyan amilyen ;) :D
Vendég
 


korenkára éppen tegnap gondoltam, olyan rendszeresen ír, szóval most már jöhetne!

korybon drukkolok! ez a diéta elég szarul hangzik.. pff..

béka, mi is szívhangoztunk :)

na mára végeztem, lassan elindulok haza. háromnegyed négyre haza is érek.. :? :? :? :? :cry: :cry: :cry: :cry:

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Gabi: az olyan megnyugtató,nem? :D
Vendég
 


Én jövő szerdán megyek APF-re, egy kicsit azért parázok, mert akivel mostanában beszéltem mindenkinek rossz eredménye lett.
A kombinált tesztem okés volt.
Kb. mennyi idő alatt van meg az eredmény?
Ti dolgoztok még? Meddig?
deniko
 
 


Deniko: nekem febr. 28-án vették le a vért,a vizeletvizsg. eredményét már kedden átvettem,és tegnapra lett meg a vérvétel eredménye.

Nem véletlenül nem csinálják ezt a vizsgálatot külföldön több helyen is,mert nagyon sok a téves eredmény :?
Emiatt paráztatni,és elküldeni felesleges vizsgálatokra?!
Vendég
 


Sziasztok!

Na tegnap voltam benn a kórházban hogy elkérjem a leleteimet (AFP), erre persze kié nincs meg??? hát az enyém... :evil: Tipikus...
Na aztán a végén szerintem már az egész kórház azt kereste, és végül is az eredményeim meg is vannak, csak a papírt nem tudták odaadni, azért majd legközelebb újra be kell mennem. Hurrá!
Szóval asszem már megint mehetek majd genetikai tanácsadásra, mert AFP 19,7 MOM 0,57
Az orvosomat meg ma hiába hívom, nem csörög ki, csak valaki németül karattyol benne :lol: Gondolom külföldön van?
Amúgy tegnap is meg ma is úgy fáj a hátam, hogy majd leszakad. Holnap meg jön az édesanyám, úgyhogy már ma ki kell takarítanom, plusz megfőzni a hétvégére.

kisbeeka: hűű nagyon jó áron tudtad beszerezni a babakocsit!! Gratula! :)

deniko: üdv itt!

Kép


Kép
norcs83
 
 


Norcs: üdv a csapatban,akkor Te is mész.... :?

Képzeld,mi sem kaptunk papírt tegnap,telefonon kérdezték le az eredményeinket!!!!

nekem a korrigált 0,64 lett,és 0,8-tól lenne "jó"...
Vendég
 


Sziasztok!

Újra itt vagyok!Nem volt okom az eltűnésre, meg olvastalak is benneteket.
Látom, az AFP-k alakulnak.Nekem csak most szerdán volt, úgyhogy még 10 nap az eredményig legalább.
Megnyugtatni (is) jöttem Benneteket.

Lédánál nekem is alacsony volt az AFP-m, 0,56 talán. (Olyan kb., mint norcsé).Elküldtek (dokim) a Bajcsyba,a ahol épp nem volt rendelés, de odapofátlankodtunk.Találtunk egy nyitott ajtót, ahol egy nő épp egy mikroszkóp fölé hajolva bogarászott, de amikor meglátott, jött elénk.Nagyon rendes volt. (ő volt a genetikus).Megkértük, hogy nézzen rá az eredményre, és ő azt mondta (mivel a kombináltam jó lett), hogy a HCG-vel együtt kell nézni (az is az AFP-s papíron van elvileg), és, hogy ne foglalkozzak vele, hogy nem jó.Menjek haza, és olvassak Svejk-et inkább.Szó szerint ezt mondta.Nagyon rendes volt.Másnap ő lett volna a rendelésen, de mondta, hogy sokan szoktak lenni, ne menjünk inkább.
Úgyhogy nyugi, mindenkinek!!!!Főleg, ahol a kombi teszt jó volt....+ az UH-k...Nem lesz semmi baj!!!!!!!!!!!!!!!

Liánál meg magas volt , akkor csak egy UH volt, ja, és megismételték, aztán az már biztos jó lett, mert nem szóltak.De úgy tűnik, jól van a gyerek...

Én ezt az AFP-t utálom.Biztos nekem is szar lesz, és aggódni fogok ám...De amint a történetek mutatják, ez egy szar vizsgálat...

Korybon-nak drukkk!!!


Én is bazi náthás voltam hétfő óta.Talán ma az első nap,hogy tűrhetően vagyok.Szerdán volt vérvétel is (mert eddig nekem még semmi nem volt), biztos tele lesz csillagokkal...

Jobbulást a betegeskedőknek!!!

Diéta:nekem 160-as volt Lédával.Én szerettem a tojást, sajtot, mert laktat, de nem sok bennük a ch.Paradicsom, ubrka.Konkrét recept (kedvencem volt) az almás palacsinta-édesítővel, meg teljes kiőrlésű liszttel, amikor édesre vágytam.Húúú, most másra nem emlékszem, de majd írom, ha eszembe jut.

Melo:tb-előadó vagyok egy pesti nagyobb cégnél.Egyébként közgazdász végzettségem, meg mérlegképesem is van, amit most marha jól ki tudok használni itthon a semmittevésben.Úgy dolgoznék valamit.Főleg tb-bér...Na, hamarosan nem unatkozok ennyire.

Léda most is hisztizik, de akkor is írok!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vagy nem..Befejezem, mert ütögeti a billentyűket!!!Jók legyetek!!Jövök majd (hamarabb, mint most)

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Brigi
Jó, hogy jelentkeztél, Te is nagyon eltűntél az utóbbi időben, de akkor ezek szerint minden rendben!

Deniko
Én dolgozom, elvileg július 1-ig (az péntek), július 26-ra vagyok kiírva. Az AFP miatt tényleg ne aggódj, látod, mennyi fals eredmény születik egy ilyen kis közösségen belül is.
A lényeg sokkal inkább az uh.

Norcs
Téged is csak biztatni tudlak, de ahogy látom, már tapasztalt vagy a témában.


Épp kidurranni készülök, megettem (részletekben ugyan...) egy egész pizzát és utána még egy fél adag somlóit is :roll:

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz, az igen! És két kilócskákat hízogatunk, mi? :lol: Egészségedre! :)

Béka, igen, nekem is megnyugtató volt, ha már UH nincs mindig, azért csak jó hallani, hogy dübörög, aminek kell :) És még bele is mocorgott. :)

Bár még le sem vették az AFP-met, de én biztos nem fogok foglalkozni vele. És szerintem a dokim sem, minden hónapban, amikor szóba kerül, elmondja, hogy megbízhatatlan a teszt és kész. Ugye ő még a kombináltat sem erőltette, merthogy az UH jó lett. Szóval szerintem sem szabad idegeskedni!

Brigi végre!! :)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Olyan jó olvasni benneteket... :lol: :lol: :lol:
KIcsit parázom, mert már lassan 5 hete lesz, hogy nem tudok "semmit" Mázlisról...Olvasgatom,hogy ti védőnővel szívhangoztok, meg dokinál voltatok, én csak hétfőn megyek védőnőzni, szerdán meg uh + doki, addig talán kibírom... :oops:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Brigi: néztek az alacsony AFP miatt HCG-t is nekem!

asszem 40.900 körül van.

De sajnos nekem ez így se mond semmit!
ENgem is a Bajcsy-ba küldtek,csütörtökön kell mennem,de nem időpontra,hanem csak simán rendelési idő alatt,és ahogy behívnak,úgy végzek majd :?
Vendég
 


Hahó

Buvaragnes
Találtam egy ilyet, hátha érdekel:

AFP iu/ml ref:20-55

AFP mom: ref:0,7-1,3

Súly. korr. mom: ref:0,7-1,3

bhcg: miu/ml ref: 9900-25000

Súly. korr. mom/h ref: 0,7-1,2

Egy kicsit alacsony lett az AFP-m, de nem rossz az eredmény, mert 07-ig jónak tekinthető, nekem 0, 73 lett..meg megnéztem a többi értéket is és mind nomrál tartományba esik..teendőm nincsen ezel

Megvolt az uh, 19 plussz 5 naposnak felel meg a mérete, a súlya 320 gramm :-)

Ki akartak küldeni sétálgatni egyet, mert annyira bealudt a pici, se hasrázogatásra, se köhögésre, nem ébredt fel .. mondtam a nőnek, délelőtt mindig aszik, délután szokott mocorogni....és amikor mondta a nő, akkor menjek ki sétálgatni, abban a pillanatban képzeljétek megmozdult kalimpált a kezével...mert a kezét nem tudta megnézni, hogy ott vannak-e az ujjacskák, kézfej . Úgy alszik, mint apa, keze a feje alatt :-) Szóval azt mondták minden tökéletes, de sajnos a méhlepényem eléri a méhszájat, ezért sok fekvés és semmi megerőltetőt nem szabad csinálnom....és április 8.-án mennem kell újra kontroll uh-ra.

Én szerkesztő-riporter-vágó vagyok, videóanyagokat készítek...(magazin, sport, sztárok, napi aktuális, fogyókúra, stb.stb.stb) most táppénzen vagyok.

Hosszú hétvégén ki mit csinál???

Van, aki már megkapta a családi adókedvezményt???

kisbeeka
Legalább aznap sokszor látod a kis magzatot, erre gondolj, hogy hú de jó lesz :-) Próbálj megnyugodni, rendben lesz minden...nagyon fogok szorítani!!!!

nancsa
Akkor szerintem is a front....nagyon durva volt tegnap a hasam..ma már jobb.


A honlap ötletet köszönöm, már nézegetem..szerintetek a rántott padlizsán az tiltott most nekem??? Sok benne a szénhidrát??? Most a LIDL-ben naaaagyon jó áron adják a padlizsánt..apropó padlizsán: Hogyan kell padlizsánkrémet csinálni?????????????

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Korybon, akkor végül is tök jók az eredmények! Ez szuper! A méhlepényre meg tessék rápihenni!

Családi adókedvezményhez éppen ma adtam le a papírt, már márciustól járni fog, szóval áprilisban a számlámon lesz. Mivel nekem kompenzáltak, az már nem jár, de az bruttó 3ezer körül volt, a kedvezményből csak ennek a nettója jön le. Márminthogy annyival kevesebb lesz a kedvezmény mértéke azért.

Buvárágnes, én angoltanár vagyok.

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Korybon: nekem csak 0,64 a korrigált,és 0,8-tól lenne jó nálunk :(
de köszi a drukkot,én is remélem,hogy minden okés lesz!! :)
Vendég
 


Nekem járt volna már februárra is a családi adókedvezmény,de a márciusi táppénzhez nem dobták hozzá :?

Talán csúszik egy hónappal?

Ugye utólag is megkaphatom?
Vendég
 


kisbeeka
A te eredményed nagyon határeset szerintem...mármint olyan közeli a normálhoz...lehet a vérvétel nem volt pontos időben...hamarosan az uh eljön és megnyugtat tégedis, minket is.

Családi adókedvezmény.
Lehet asz ügyintézés lassú...úgy tudom visszamenőleg nem adják, csak a jövő évi adóbevalléásnél..

Gabrillioo
Én egy kukkot sem értek abból, amit írtál... :oops: most akkor nálad pl. mennyi az annyi??? :D

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Korybon :) Szóval nekem a fizumhoz januártól kompenzációt csaptak, mert az új adótörvények miatt kevesebbet kerestem volna, mint tavaly. Ez kb. bruttó 3200-3300 Ft, szóval nettó 1800-1900. Elvileg a 10ezer forintos családi kedvezményt ha megkapom, akkor a fizum nem 10ezerrel nő, csak majd 8200-al, mert a kompenzáció így természetesen ugrik :) Érted így? :) Áprilisban pedig a számlámon lesz így a fizetésem. :)
A jövő évi adóbevallásnál az élhet vele, aki év közben ezt nem tette meg. Szóval ott érvényesítheti!

A szomszédom dec.22-től van táppénzen/szülési szabin mittudomén éppen hogy hívják, szóval már nem a munkahelye hanem az államtól várja a táppénzt. Még a mai napig nem sikerült neki megkapnia :(

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


sziasztok,

hát sajna lebetegültem:( homloküreg gyuszi

de kisfiúnk lesz :) léci írd be táblázatba meg a Kórház MÁV és dr Harsányi

köszi

szép hosszú hétvégét mindenkinek

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Beus, jobbulást! Gratulálok a kisfiúhoz! :lol: Jó a sorrend nálatok :wink:

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


gabrillo: :) igen jó sorminta :)

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Beus: jobbulást!!!

Gratula a fiúcskához!! Mi lesz a neve? :)
Vendég
 


Beus
Igen, beírom majd a táblázatba az adatokat és azt is, hogy kisfiú. Meg persze a nevét, ha már eldöntöttétek.
Jobbulást!

Korybon
Nagyon izgi szakmád van! És szabadúszóként csinálod vagy konkrétan csak egy csatornának/cégnek?
Örülök, hogy minden rendben volt uh-n, ez a lényeg! A méhlepénnyel viszont tényleg vigyázz!!!!!

Gabi
Hát pont ezért nem értem én sem ezt a két kilót... Mondjuk eddig nem voltam kívánós vagy nagyon éhes, kb. egy hete kezdődött. Próbálom magam visszafogni, mert nyárra nem lenne az a súlytöbblet, amit Lucával cipeltem...


Párom fizujában már érezhető volt a családi adókedvezmény, nekünk januártól járt.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Csajok!!!


Éreztem valami mocorgást, gyorsan odahívtam a párom, rám tette a kezét, és pont rúgott egy nagyot a pici!!!!!!


Ilyen jó időzítést! Úgy örülök, hogy ő is érezte!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Akinek már van gyereke, az biztos mosolyog most, hogy lesz még ezer ilyen pillanat, de ez mégiscsak az első volt! :wink:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Korybon!
Köszi az adatokat!
Jó, hogy több féle értékelés is van, legalább azt választhatom, amelyik jobb nekem :wink:
A 0,73 akkor pont határérték felett van... :wink:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Ági: ez nagyon jó lehetett!! :D

Engem már tegnap is nyaggattak,hogy éreztem-e már,de a doki azt mondta,hogy azok az apró feszítések nem a baba jelei voltak,amiket eddig én tapasztaltam :(

A 20. hét betöltéséig van időm érezni.
de már fogalmam sincs,mit kéne éreznem,talán már éreztem,csak nem tudtam,hogy az Ő...
Vendég
 


Élek, köszi az aggódást, csak most nagyon sok a munka pénzügyi főelőadó vagyok Önkormányzatnál. Most adom le a falu és a körjegyzőség költségvetését, így a hosszúhétvégén is robotolok. A család nagyon "boldog".

Annyit írtatok, hogy egy órán keresztül olvastam vissza :D

Még nem voltam vérvételen egyáltalán... jövő héten betöltöm a 16. hetet és még senki de senki nem adott beutalót. Felhívom a terhesgondozót jövő héten, és elmondom a nyomoromat aztán csináljanak amit akarnak.

Viszont megjött a toxo eredményem ami negatív,negatív, magyarul még nem fertőződtem meg soha (pedig gyerekkorom óta van macskánk) de a jó hír, hogy most sincs bennem friss fertőzés. Ami rossz, hogy innentől havonta vizsgálni kell, nehogy épp most szerezzek fertőzést, mert a babára nézve igen durva volna. Azért vigyázok is...

kisbeeka: A babakocsid nagyon tetszik nekem!!!

A betegeknek jobbulást kívánok! Nemsokára lejár a határidős meló, és többet jövök...

jaj pequ: Gratulálok a kislánykádhoz! Zabálni való a vonalzó, te ez a nyelv olyan gyönyörű!!!
korenka
Szár
 
 


sziasztok,

köszönöm igyekszem gyógyulni :)

azt még nem tudjuk hogy fogják hívni a kisfiam a Gábort javasolta :)

uh még folynak a tárgyalások :)

viszont itt a tavasz és ez is valami :)

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Korenka: köszi,én is imádom a babakocsinkat,bár még nem tudtuk átvenni,most még csak elméletben a miénk ;) :D
Vendég
 


Sziasztok!
Küldjön mindenk egy kis energiát nekem, másfél hete nem takarítottam :oops: :oops: :oops: , és most ki kell vakarnol a lakást a koszból...

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek rendeződnek az AFP-s dolgok. Szorítok nektek. bár szerintem senkinek sincs nagyon durva eredménye.

kisbeeka: Én a debreceni klinikára járok. Ez a tulajdonosa a barcikai kórháznak is, így egy a rendszerük. Az AFP-t itthon veszik le, de a kiértékelés debrecenben történik. Nekem még odébb van. Csak másfél hét múlva megyek.

bnbeus: Gratula a kisfiúhoz!

brigi33: Én is közgázos vagyok mérlegképes képesítéssel. :)

deniko: Én úgy tervezem, hogy május végéig dolgozom, ha semmi nem jön közbe.

A hétvégét a szüleimnél töltjük, mert egy csomó szüli és névnapot ünneplünk. Konkrétan a szűk családban 8 ünnepelt van ezen a héten. :D


nancsa
 
 


Lányok,mit kéne éreznem,ha mostanában kezdene mocorogni a baba?
csak mert így a 19. héten már gondolom nem a pukkancsolást kéne figyelnem,hanem ennél már "komolyabb" jeleket :)

A dokim az apró feszítésekre az alhasamban azt mondta,hogy csak a méhszalagok,ahogy nyúlnak,azt érezhetem ilyen nyomás-félének.

Bár azok oldalt vannak,én meg pont középen éreztem,de hát ő a doki :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


kisbeeka:

hát én már konkrét rugásokat mocorgát érzek. igaz én most is elég hamar éreztem. de most már határozott rugdalózás van :)

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Kisbéka!
Én a héten keztem el érezni, és még tényleg csak "pöckölést" érzek, az a tegnapi is csak nagyon apró "pöccintés" volt"
Nagyon sok mindentől függ a dolog, kezdve a baba erejétől, a méhfal vastagságán át a hasfal vastagságáig, és még ezer dolog, ne aggódj, jönni fognak!

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Kisbéka!
Azt hiszem félreértettelek...

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Kicsit belezavarodtam most, de kibogoztam, mégiscsak Kisbékának szól az üzi, a laptető összezavart... :oops:
Bnbeus, nálad a harmadik baba, biztosan azért érzed olyan erőteljesen! Jópofa lehet :lol: :lol: :lol:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Csináltam pocakfotót a telefonommal, vettem adatkábelt, de sajnos nem talált illesztőprogramot a gép, így nem tudom feltenni :cry:
Talán este segít a párom...

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?