Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Babus,
a pocakos kolleganomek voltak a Parxisban, ahova te keszulsz 11-en es valami fantasztikus kepekkel tertek haza. Annyira gyonyoruen lehetett mar latni a pofijat, hogy teljesen el voltunk ajulva mennyire szep kis Gotz-baba arcocskaja van Pannanak. Ugyhogy szerintem ti is hazaterhettek majd egy igazi kis Kristof-pofival a birtokotokban.

Vanda
vanda72
 
 


Vanda

Majd megdumcsizom a kissráccal előtte, hogy pózoljon be rendesen, nehogy úgy járjunk, mint a múltkori 4D UH-on, hogy befeküdt nekünk háttalKépSzó se róla, szép deltás hátizma vanKép
Bezzeg a fütyijét azt büszkén mutogatta már akkor isKép
De most már az arcocskáját is szeretnénk látni, remélem megmutatjaKép
Nagyon várom márKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Azt hiszem többé nem keresgetek, olvasgatok baba témábanKép Legalábbis egyenlőre nem.

Az egyik fórumban a hőmérőzés volt a téma. Az volt a kérdés, hogy megállapítható-e a hőmérséklet változásából a terhesség? A válasz: ha megtermékenyül a petesejt, akkor a hő szépen elkezd kúszni felfelé és 37 C-fok körül mozog végig a menzi alatt-után is. Ha viszont nincs megtermékenyülés, akkor a hő lent marad.

Nem igazán értem ezt a magyarázatot és most már totális káoszban vagyokKép A Tündi hőmérőzős összefoglalója szerint úgy tudtam, hogy az ovuláció után lépcsőzetesen vagy meredeken megemelkedik a hő és a következő menstruációig megmarad ezen a magasabb szinten. Ha megtermékenyült a petesejt, ha nem. A menzi előtt leesik.

Segítsetek felvilágosodnom!Kép


Tündi, Babus
A legutóbbi ciklusom (a Norcolut hatására) 29 napos. Elvileg most is 3-4 nap múlva meg kéne jönnie (illetve NEM KÉNE megjönnieKépA hőmet csak a 18. naptól mérem. Akkor 36,8 volt. A 19.-től viszont 37-37,3 körül mozog. Ma vagyok a 29. napon. Annak ellenére, hogy a doki azt mondta, nincs petesejt, mi 2 naponta végig akcióztunk. Hátha mégis. Hogy van akkor ez most?

Kép
Kép
tacsifül
 
 

 
 

Lányok Kép
Sajnos mára búcsuzom, de igérem holnap aktív résztvevője leszek a beszélgetésnek.

Judyt Kép
Küldtem emailt.

Mindenkinek további szép napot.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Babus,

Verkepelemzesben tudnal nekem segiteni?

Mik a kovetkezo dologok?
Triglicerid
Mono%
EOS%

Koszi elore is!

Vanda
vanda72
 
 


Vanda

A triglicerid a vérzsírszintet jelenti, a mono(=monocyta) és az eos(=eosinofyl) pedig a fehérvérsejtek fajtái.

Vali
A Tündi féle kisokosnak higgyj!
Nem olvastál el valamit? A hő akkor marad alacsony, ha nem volt peteérés. Ha volt peteérés, akkor megemelkedik a hőmérséklet, és egészen a mensiig magas is marad. Ha pedig meg is termékenyült az a petesejt, akkor pedig talán még ennél is 1-2 fokkal magasabb lesz a hő és az egész terhesség alatt így is marad.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Vali
A hőemelkedés nem a megtermékenyüléstől függ, hanem a tüszőrepedéstől - mondjuk így. Ugyanis amikor a tüsző megreped és kiszabadul belőle a petesejt, a tüsző átalakul sásrgatestté, azaz progeszteronná. Ez bejut a véráramba, és ennek hatására emelkedik meg a hő. A progeszteron termelődés folytatódik. A petesejt vándorol lefelé. Ha nem termékenyül meg, akkor az infó visszakerül a véráramba, hogy a méhnyálkahártya "üres", a progeszteron termelés leáll, ergo: a hő leesik és megjön a menzi. Ha a petesejt megtermékenyül és sikeresen beágyazódik a nyálkahártyába, akkor az az első dolga, hogy küldi a "jeleket" mintegy védekezésképpen, hogy hahó itt vagyok és progeszteronra van szükségem (ekkor kezdi meg a HCG termelését is). Ezt érzékeli a petefészek, és folytatja a progi termelését, ezáltal a hő fent marad, a menzi meg elmarad Kép
Tehát az a verzió a helyes, amit olvastál az összeszedett anyagban, és nem az, amit újonnan olvastál az egyik topikban. Ennek természetesen utána nézhetsz könyvekben is, mert le van írva pontosan.

Tündi
Vendég
 


Tündi
Egy kis helyesbítés: azt írtad, hogy 'átalakul sárgatestté, azaz progeszteronná'.
Bizonyára csak elírtad, de ez a kettő nem ugyanaz. A sárgatest csak termeli a progeszterontKép

Kép
babus2005
 
 


Judyt Kép
Olyan hallgatag vagy ma, nem is írtál! Ugye minden rendben????
Köszi a táblát!

Babus Kép
Húúúú de várom már azokat a Kristóf pofikat Kép

Vali
Ez ta sötétlilát nem is kellett volna írnod, most aztán lehet beszerezni még egy színskálát is Kép

Tündi
Vendég
 


Babus Kép
Bocsi, igazad van!!!!! Köszi a helyesbítést! Kép

Tündi
Vendég
 


Koszi Babus.

Es ha triglicerid meg az EOS alacsony, a Mono pedig magas, az baj?

Koszi!
Vanda
vanda72
 
 


Tündi
Köszi a kimerítő és érthető magyarázatotKép

Babus
Neked is köszi a magyarázatot!

Én is így gondoltam, hisz Tündi összesítése, amit anno elküldtetek annyira érthető és egyértelmű. De valahogy annyira megkevert amit abban a fórumban olvastam. Köszi még egyszer!

Ma már nem tudok többet jönni, mert nemsokára megyek haza. De holnap benézek hozzátok!
Vigyázzatok magatokra és további jó dumcsizást!

Puszi mindenkinek
Vali

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Tündi!
Örülök, hogy hiányzom.Kép
Sajnos határidős munkám van így kevesebbet tudtam jönni.Kép
De megnyugtatlak minden rendben.Kép
Puszi
Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok
Itt vagyok , képzeljétek szombaton kaptunk 48 virust a gépre az egésznek annyi lettKép
Ujra kellett telepíteni, de szerencsére ma kész lettKép)
Nagyon hiányzott a net na meg az hogy nem tudtalak titeket olvasni!!!
Hétfőn túl estem a vérvételen 6 kis kémcsővel vettek leKép
Az egyik része az eredményeimnek már meg lett az jó lettKép
2 dolog lett rajta bejelölve
Vaskoto kapacitás ez mellé + van téve gondolom ez magas
Lymphocyta ez mellé meg - ez meg alacsonyKép
Ezek mit jelentenek tud vki segíteni?
Ugye nem komoly??
Pénteken hívom fel a nőgyógyászatot az Afp eredményemértKép
ja vettek kenetet is És nem volt UhKép
Dec 6 án megyek geetikai Uh Ra pont MikuláskorKép)))
Itt lett valakinek ZebRA???
Puszi
Edina és a picur 17+2

Kép

Kép
edinka
 
 


Képzeljétek, átnéztem a szülészetes topicba, hogy megnézzem a Jáhn Ferencesek stílusát. Közben rátaláltam az én kórházamra és benne a dokimra, mert sokan kértek róla infókat. Rengeteg válasz érkezett és mindenki csak dícséri(egy kivételével, de az nem érdekel)Szóval nagyon meg vagyok nyugodva, bár idáig sem kételkedtem a megbízhatóságáról és szakértelméről. szóval tök jó volt olvasni. hogy mások is szeretik.
Jura
jura
 
 


Edinkna,

Orulok, hogy jok az eddigi eredmenyeid!
Milyen volt a kenetvetel? Tenyleg olyan szornyu?

Meg fogjatok kerdezni a baba nemet, ha latszik 6-an?

Vanda
vanda72
 
 


Lányok!
Mára búcsúzom, holnap talizunk.Kép

Puszika mindenkinek

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Vanda

Ennyire részletesen nem tudom az eredményeket. De biztos semmi komoly.
Örülj, hogy inkább alacsony a vérzsírszint, mintsem, hogy magas legyen. Terhesség alatt egyébként is kicsit megváltozik a vérkép.(magasabb fehérvérsejtszám, gyorsult süllyedés, stb.)Ezen ne is aggódj!

Edina
Neked is a fentebbit üzenem. Tutira nem vészes a vérképed.
Terhesség alatt tökéletes vérképet produkálni ritkaságKépHisz már osztozol rajta a kisbabáddal, így neked eleve kevesebb maradKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


LányokKép

Mensi még sehol, viszont jött a számra egy herpesz.Kép Mit ne mondjak, ez nagyon hiányzott!

Henci
henci
 
 


Mára búcsúzom mindenkitől.
Puszi: Jura
jura
 
 


Koszi Babus, akkor megnyugszom! Ha gaz lenne, biztosan szolt volna a dokim.

Hanci, nagyon izgulunk! Herpeszt jegeld, nekem mindig ez valik be!

Vanda
vanda72
 
 


Henci Kép
Hát ha a menzit kiváltottad a herpesszel??????? Kép
Áll az alku, nem? Kép Menzi űző energiák mennek +++++++++++ Kép

Jura Kép
Én is megnéztem a JAhn Ferences topikot, és én is megtaláltam arrafelé a pécsi szülészeteket Kép
Jó dolog, hogy + közvélemény van a dokidról Kép

Tündi, aki a napokban 2 pipát is rak a listájára Kép
Vendég
 


Vanda: Nem olyan szőrnyű a kenetlevétel de nem is
kellemesKép
babus: Köszi megnyugtattál mint mindigKép
Ja majd el felejtettem már kíváncsi vagyok és persze hogy meg kérdezem hogy fiú v lányom leszKép)
Remélem meg tudják mondani nem lsz szégyenlős babus miből gondolod hogy lányom lesz???

Kép

Kép
edinka
 
 


Edina Kép
Biztos jó lesz az AFP eredményed, és már csak 2-t kell aludni addig Kép
Itt most sajnos nem lett zebra, de van néhány új esélyes Kép Lásd tábla feljebb Kép

Judyt Kép
Remélem, holnap már tudsz jönni többet Kép

Tündi
Vendég
 


Henci

Herpesz?!Kép Az jóKép
De ne érts félre!

Nekem nagyon-nagyon ritkán volt herpeszem, de a babavárás legelején 3-szor egymásután(egyszer még az orromban is, pedig ilyet azelőtt még nem is hallottamKép)
A legelső akkor, amikor még nem is tudtam, hogy összejött KristófKép
Sőt, egy másik lánynak, (Dodo, aki ismeri), neki is volt herpesze a babavárás legeslegelső heteiben(az más kérdés, hogy az ő babája később angyalka lettKép)Neki is még azelőtt, hogy kiderült volna, hogy baba van a dologbanKép

Szóval örülj a herpeszednek, hátha nálad is jót jelentKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Edina
Nem tudom, csak úgy érzemKép
Hozzád kislány illikKép
És kisfiúk többségében Closty-s és egyéb pont tüszőrepis napra tervezett akciókból születnek.(tüszőrepi előtti és utáni napokon pedig általában kislányok fogannak)
Neked meg, ha jól emlékszem, elég zavaros volt a ciklusod, tehát nem biztos, hogy pont tüszőrepikor fogant meg. (bocsi, ha rosszul emlékszemKép)

Babus

Kép
babus2005
 
 


Lányok!

Sajnos nem a front volt a bajom!!

Fáj a torkom, a fejem, a gyomrom, állandóan émelygek és höemelkedésem van!!!

Aki olvassa segitsen nekem!!!!

Zsófi+manó
zsófi76
 
 


Zsófi

Én is folyton ettől rettegek, nehogy beteg legyekKép
Nem tudom, hogyan lehetne természetes módszerekkel segíteni rajta. Szerintem a gyógyszer nem ajánlott ezekben az első hetekben, viszont a lázra nagyon ügyelj! Igyál sok folyadékot, mézet, vagy a kamillatea még jobb, ha emelkedik a hőd, pedig hűtőfürdőt és kérdezd meg a dokidat feltétlenül!(mi a kevésbé rossz olyankor? Gyógyszer vagy láz?!)
Pihenj sokat! Mást én személy szerint nem tudok.
Csak a lázra figyelj oda nagyon, mert az ilyenkor veszélyes tud lenni!

Manónak kitartást!!!!

Babus

Kép
babus2005
 
 


VandaKép
Köszi a drukkot! A munkahelyemen jött ki ez a gyönyörűség, akkor melegibe gyorsan rákentem fogkrémet jó vastagon. Így jöttem hazáig, képzelhetitek milyen szép látvány lehettem. De kit érdekel, ha baba van a dolog mögött, akár az egész fejemet is bekenem.

TündiKép
Naná, hogy áll az alku! Akkor én itt meg is állnék, kérem szépen, és a nyereményemet elvinném, s átadnám a lehetőségét a többi sors(játékos)társamnak!

BabusKép
Legyen igazad! A szituáció: ülünk hatan a kollégáimmal az irodában. Viszket a szám, odanyúlok és érzem, hogy herpesz. Vigyorogva felugrottam és visítottam: herpesz, herpesz, gyerekek, herpesz jött a számra!!! A többiek hülyének néztek. Emlékeztem ám, hogy Neked és Dodónak is volt.

Henci
henci
 
 


Stella!
Ezeken a dokikon nagyon nehéz eligazodni.....Remélem azért nem vagytok elkeseredve,csak egyenesen előre és jön a baba.
A férjemnek 1 hónapig napi 2 szem Andriolt kellett szednie,dec. elején megy ismét vizsgálatra addig csak minimális esélyt látok ...
Pá mindenkinek!

Judyt!
Köszi a laparól leírtakat,ezeket nekem is elmondta a doki,de akkor miért nem azt csinálta és miért a HSC-t?Ott nem volt semmi elváltozás,azt mondta a folyadékáramlásból következtett arra,hogy a petevezetők is okék.Na és akkor most miért?Megkérdőjelezi 2 hónappal előtti állítását?
Rossz ez a várakozás.

Vendég
 


Sziasztok!

Annyit írtatok, hogy alig ggyőzőm visszaolvasni. Amint adódik egy kis időm olvasgatok. Azt hittem ha itthon leszek unatkozni fogok és rengeteget tudok Babanetezni, de valahogy mindig akad valami más amit meg kell csinálni,Kép nameg pihenni is próbálok.

Babus!Kép
Már alig várom én is a 4D UH-t, de azt ajánlották a 16. hét előtt nem érdemes menni. Te mikor voltál előszőr? Ja és a védőnéni azt javasolta, hogy kezdjem el kenni a hasam terhességi csíkokra való krémmel, mert elkezdett nőni a hasam és nekem a csipőmön és a combomon is van. Ezért valószínüleg a pocakomon is lesz. Kép Te melyik krémet javasolod?

Stella!Kép

Kár, hogy nem mehettél be a pároddal a dokihoz. A pasik kicsit mulyák a dokinál. De a lombiknál nagyon nagy a siker esélye, így hamarosan babád lesz! Kép

Judit! Kép
Örülök hogy jobban vagy. Én nagyon rosszul viselem az émelygést és a hányingert, úgyhogy nagyon megköszöntem a babucimnak hogy nem borította fel a szervezetemet, hogy nálam ez nem jött elő.

Hú már alig várom a jövőheti UH-t! Kép

Zsófi! Kép
te mikor mész az UH-ra. Majd összehasonlítjuk az adatokat? Hány centi és ilyesmit?

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol
Én (és sokan mások is itt a Babanetes csajok közül) a 13.héten voltunk először 4D UH-on, és mondhatom hatalmas élmény voltKép Ha lehet ilyet mondanom, nagyobb élmény, mint a 20.héten. Akkor még elfért egy monitoron és rengeteget mozgolódott, balettozott nekünk, fantasztikus élmény volt.
A profilomban megtalálod a saját weboldal címét, odakattintva megnézheted az összes eddigi UH képét és láthatod milyen szép kis képek készültek róla a 13.hétenKép
Én biztos nem várnék a 16.hétigKépPedig engem is volt aki le akart róla beszélni, de örülök, hogy nem hagytam magamKép

Én a MILUPA terhességi krémet használom, a DM-ben vettem. Tapasztalatom még nincs, ez az első krém, amit használok és még csak kb. 2 heteKép
De én úgy tudom és múltkor beszéltük is itt a csajokkal, hogy ezeket a krémeket a 16.-18.hét előtt nem nagyon ajánlott használni, mert felszívódva esetleg, véletlenül okoz valami rendellenességet az éppen intenzíven fejlődő babánál. Persze kicsi az esélye, de megér ennyit?Én csak a 26.héttől mertem használni, pedig hát ugye elég szép nagy pocim vanKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Stella

Holnap, vagyis neked már a ma esti Szülőszoba műsorban lombikos ikerbabák születését fogják bemutatniKép
A bemutató szerint az orvosok már lemondtak az anyukáról, mondván túl kicsi a méhe, mégis sikerült nekiKép És természetes úton fognak megszületni is, nem császárralKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Zsófi, Judyt, Tündi, Judit, Babus, Vali,
jaj, lányok olyan kedvesek vagytok, de tényleg, köszönöm!KépKépKép

Tündi,
szerintem tutira jó cserépnek, amit vettél!Kép

Vali,
szalvétázni fogok cserepeket, meg üvegfestek karácsonyra. Remélem, jók lesznek, még teljesen kezdő vagyok.Kép Maildoktor, jó kis firma...

Judit,
örülök, hogy jobban vagy már, remélem ez egy hosszútávú javuló tendencia!Kép

Henci,
nagyon drukkolok neked!Kép

Én is láttam az előzetesét a szülőszobának, már azon majdnem elbőgtem magam.Kép

A másra gondolás nem igazán sikerült ma még, ugyanis muszáj volt elmennem egy DM-be, és megvettem a Vanda által küldött pozitív tesztet (direkt ClearBluet, jó drágán)!Kép Remélem, minél hamarabb használni fogom!Kép

Kóbor
kóbor
 
 


Sziasztok!
Kóbor!
A Clearblue itt sok mindenkinek szerencsét hozott márKép!

Henci!
Kívánom, hogy baba legyen a herpesz "mögött"!! Még mindig semmi, ugye? Mikor tesztelsz?Pontosan szokott megjönni, szokott előjele lenni?Most hogy vagy?DRUKKOLOK!!!Kép

Zsófi!
Jobbulást kívánok, igyál sok mézes zöldteát, szerintem az nem árthat, hátha segít!

Kinga
Kinga79
 


Henci!
Képzeld nekem is volt herpeszem azt hiszem pontosan a pozitív tesztem előtt pár nappal.Kép
Hátha nálad is bejön.Kép
Szorítok nagyon.Kép

Nicol!
Örülök, hogy jelentkeztél.Kép
Én is dilemmázok a 13. heti 4D UH-on.Nem tudom eldönteni, hogy majd csak 18-20 hetesen menjek vagy 13. hetesen is.Kép
Lehet, hogy hallgatok Babusra és elmegyek a 13. héten is.Csak az pontosan a két ünnep közé esik.Lehet, hogy akkor majd csak január első hetében fog összejöni.
Sajnos azt sem tudom, hogy Bp.-re vagy Debrecenbe menjek.Még nem hallottam semmit a Debreceniről.

Babus!
Te hol voltál 4D UH-n?

Zsófi!
Jobbulást kívánok!!!
Vigyázz magatokra!!!

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok lányok!

Kóbor
Régóta dekupázsolsz? Miket szoktál szalvétával díszíteni? Én most marhára belelendültemKép) A legutóbbi UH után (amikor megint a lelkemben tapostakKép beszabadultam egy SK boltba és vigaszdíjként vettem vagy 50 szalvétát, képkereteket, ragasztót, festéket... szóval ott hagytam egy rakás pénztKép) Meg az elmúlt hetekben összeböngésztem itt a neten egy csomó dekus ötletet, munkaleírásokat. Ha érdekel (dekupázs alapjai, öteletek, krétázás, patinázás, gipszöntés, stb.), szívesen átküldöm mailbenKép

Stella
Ti jártatok andrológusnál, ha jól emlékszem, ugye? A nőgyógyim javaslatára a páromnak is kell mennieKép De szegényem tök para miatta, mert nem tudja mivel jár a vizsgálatKép Szegény pasik!Kép) Szerintem, ha a férfiaknak kéne várandósnak lenni és szülni, tele lennének a kórházak "haldokló" férfiakkal vagy talán kihalna az emberiségKép) Annyira be tudnak rezelni egy vizsgálattól, hogy azonnal eltűnik belőlük a bátorságKép
Szóval, megírnád, hogy mivel jár a vizsgálat?

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Csak nem tudok elszakadni.Kép

Kinga,
remélem, nekem is bejön a Clearblue, én is direkt azért azt vettem, babonából.Kép

Vali,
nem olyan régóta dekupázsolok, nyáron kezdtem, de a lányom mellett nem nagyon van időm rá, csak amikor már elaludt este. De most nagyon belelkesedtem én is, karácsonyra egy csomót csinálok.Kép Persze, mindenképpen küldd el, légyszi, amit összegyűjtöttél! Köszi szépen!Kép Te eddig miket csináltál? Én csak képeket és dobozokat, és most kezdem a cserepeket.

Kóbor
kóbor
 
 


Sziasztok Kép
Vali Kép
Engem is nagyon érdekelnek a technikák, kérlek küld át a leírásokat. Köszi

Stella Kép
Épp írni akartam neked, de Babus már beelőzött Kép hogy feltétlenül nézd meg a ma esti szülőszobát.

Judyt Kép
Szerintem érdemes lenne elmenni már most 4D-re tuti nagy élmény lenne. Kérj időpontot minél előbb. Szerintem majdnem mindegy melyik helyre mész a gépek közel ugyanolyan képet adnak. Ha nem túl fárasztó az utazás akkor gyere fel Pestre, itt tuti kapsz időpontot.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Szia Judyt!
Tudom, hogy Te felraktad a babás görbédet,de nem találom!Csak azt szeretném kérdezni, hogy a ciklus végén hogy alakul egy babás görbe? Én most vagyok a 28.-ik napon és ma reggel feljebb ment 37.2-re.Tüszőrepi óta végig 37.1 volt és ma reggel 37.2. Lehet, hogy nincs semmi jelentősége, lehet, hogy csak jobban betakaróztam az éjjel, nem tudom. Ha nem fárasztalak, légyszi írd meg, hogy Neked, hogy alakult, amikor meg kellett volna jönnie!
Köszönöm!

Kinga
Kinga79
 


SziasztokKép

BabusKép AnnácskaKép
a Szülőszoba, ma nálad kötelezően fennt van a listán!! Mindenképpen megnézem!!!

BabusKép
De jó! 4D uh!!! Ugye majd kapunk képet a fiatalemberről???

ValiKép
Andrológusnál nem jártunk. Nekünk a vizsgláatot a nőgyógyim rendelte el. Vinnünk kellett a mintát és azt bevizsgálták.
Azt hiszem az andrológus sem csinál mást, csak mintát kér (valahova lehet vinni, valahol viszont ott kell produkálni) és azt vizsgálja (spermaszám, mozgékonyság, elfolyósodási idő, meg ilyenek).
Mi ezen kívül urológushoz járunk, aki eddig külsőlen vizsgálta a párom és hormonképet csináltat vérből.
Nyugtatsd meg a párod! A nőgyógyászati vizsgálatok sokkal kellemetlenebbek! És ha jó az eredménye, amit szívből kívánok, csak egyszer kell túlesnie mindezen.

HenciKép
megy a drukk folyamatosan!

KingaKép
a hőd nagyon jó! Maradjon is így!!

LányokKép
Mit szóltok? Én ülök a tábla tetején!!! És ma még tutira ott is maradok!!!
Remélem szombatnál elöbb nem kell landolnom.
Szép napot mindenkinek!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Kóbor, Annácska
El is küldtem nektekKép Remélem, fogjátok tudni használniKép Én eddig csak gipsz képeket csináltam szalvétázva, de most fa képkeretet meg falapra dekupált képet akarok csinálni. Nagyon szép szalvikat sikerült begyűjtenemKép A tesóméknak egy szalvétázott,antikolt faliórát gondoltam ki, de még nem érkezett meg hozzá az óraszerkentyű.

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Stella
Köszi a választ! Remélem én is, hogy legalább a páromnál minden okésKép

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Sziasztok!

Stella Kép
Megtette a hatását a kedves arcod a tegnapi programon? Kép Jól sikerült?

Kinga, Henci Kép
Millió drukk nektek!!!!!

Nicol Kép
Már nő a pocid? Kép De édes lehet Kép Csinálsz majd képet magadról kis pocival? Naaaaa........ Kép Úgy szeretném látni Kép

Zsófi
Dokidat mielőbb riaszd, nehoyg baj legyen ebből az emelkedő hőből!

Kóbor
Köszi, megnyugtattál cserép ügyben Kép Te már vettél is tesztet? Én majd csak akkor, ha úgy érzem, igazán szükséges lesz Kép

Tündi (aki ma megint tett egy pipát a listára, és elkezdte a joghurt-kefír zabálás projectet Kép)
Vendég
 


Vali Kép
Köszönöm megkaptam, tényleg nagyon klasszakat sikerült összegyűjtened. Köszi mégegyszer Kép

Judyt Kép
Hogy vagy? Rosszullétek, cici feszülés? Pocidra sikerült már kényelmes ruhát találnod? A munkahelyeden nem sejtenek semmit?
Küldtem emailt Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Tündi Kép
Hogy van a listád? Újabb pipa mára? Az már valami! Ha így folytatod előbb-utób elfogynak a pipálni valók és egy babuci költözik a pocidba Kép
Úgy tudom Zsófinak elutazott a dokija.

Zsófi Kép
Kérdezd meg a védőnőt vagy valaki mást az osztályról, hogy hogyan nyomjad le a hődet. Kitartás!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Judyt!
Ha Babus azt mondja, hogy érdemes elmenni a 13. héten akkor a világért se hagyjuk ki. Kép
Már csak azt nem tudom mi a különbség a 4D és a 3D UH között. Tudnátok ebben segíteni? Nekem jövőhéten 3D UH-t fognak csinálni a kórházban, és még videofelvételt is kapok róla. Kép

Vali!Kép
Előbb-utobb elkap engem is az unalom itthon, és szivesen kipróbálnám én is a dekupázsolást. Átküldenéd nekem is a mintákat? Az itthoni e-mail címem: tumay.tamas@chello.hu.

Henci!
Nagyon drukkolok! Maradj a tábla tetején még jó sokáig. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Tündi!

Igyekszem majd elemet venni a digitáli fényképezőgépembe és akkor csinálok képet. Amúgy is azt gondoltuk ki a párommal, hogy 2 hetente csinálunk képet oldalról így majd megmutathatom a lurkónak hogy növekedett. Kép
Hajrá a pipákkal!! Így biztos a baba.

Nicol

Kép
nicol
 
 


LányokKép
Még mindig semmi.

KóborKép
Köszi a drukkot! Kívánom, hogy mihamarabb a pozitív tesztedben gyönyörködhess! A másra gondolás nekem sem ment pikk-pakk. Az első próbálkozós hónapokban másról sem szóltak a napjaim, csak a babáról. Mára ebből annyi maradt, hogy Babanettel kelek-fekszem, de erről nem mondok le! Nagyon sok információt kaptam már innen (pl. mikor a HSG előtt álltam, vagy amikor kiderült, hogy magas a prolaktin szintem).

KingaKép
Ha addig nem jön meg, akkor vasárnap tesztelnék. Az utóbbi pár alkalommal csütörtökön jelentkezett, előjele egy érzés a hasban (nem görcsös), irány WC, és jé, tényleg megjött!

JudytKép
Neked is volt? Annyira biztosra érzem, hogy nincs baba a dologban. Előbb-utóbb kiderül. Hátha jó névválasztás volt részemről a Jenci, igaz?

Henci
henci
 
 


TündiKép
köszi az érdeklődést! azt hisezm mindenki boldog volt! Hogy egy kis ingyenkajával milyen könnyű jó kedvre deríteni egyes embereket!!!

Ügyes vagy ezekkel a pipákkal!!!

Stella

Kép
stella9
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?