Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Panndi
Ajaj, ez nem hangzik túl jól. Kitartást! Te azért jól vagy?

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Nálunk meg lehet, hogy Krupp. Azért majd próbálok ennél hosszabban is írni. A pocik gyönyörűek!

anabique
Budapest
 
 


Pentektol itt a tavasz!!!
Minden kis betegnek gyogyulast es hetvegetol sok friss levegot hogy telig senki se legyen beteg!!!! Sot...a telet is ki lehet hagyni :wink:

Kép

Kép
ica79
 
 

 
 

Addisz: nekem is az Espiro volt a nagy befutóm. De élőben egy baj volt vele: nem lehet a sportrészt 180 fokig ig dönteni, és a mózest meg kb 4 hónap alatt kinövi a gyerek. Vagyis ha a sportrészt használnád, félig ülne, és hasra se tehetnéd. Ennek a kocsinak a másik változata, a chippolino Lumina, ahol a fenti bajságok már ki vannak küszöbölve. Nézd meg, nekem nagyon tetszett, és praktikus volt. A mózese a leghosszabb a kocsik közül, és a sport részből alakítható ki, ami 180 fokig dönthető

Panndi: kitartást

Brunhild: Szép pocak :-)

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


A Hajdú Krisztinához hova szoktatok bejelentkezni az Istenhegyibe vagy a praxisba?

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Sziasztok!

Ma én is betötöttem a 20.hetet.

Betegeknek jobulást!

Gydavid,én a Praxisban voltam nála.De úgy tudom hogy szabin van mert elutazik és csak áprilisban lesz megint.Miért ?Csak nincs valami baj?

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


Sziasztok!

Kivancsika, ha Hajdú Krisztinához nem tudsz bejelentkezni, akkor a Gasztonyi doktorhoz menj az Istenhegyibe. Ő is nagyon jó. Nem túl beszédes, és mozizásra se számíts, de alapos és jó szakember!

Betegeknek jobbulást!

Áron egész éjjel köhögött és ébren volt - így most olyan vagyok, mint a mosott sz@r.
Nagyon várom már a hétvégét és a jó időt!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


kfnoémi: Köszi, kaptam időpontot az I-es sz. klinikára. Most már kivárom azt, úgy sem tudnék addig is mit tenni.
Brunhild: jól néz ki a pocid :)
kivancsika
Budapest
 
 


Gydavid
Minden rendben?

Noémi
Áronnak jobbulást, még mindig nagyon sok a beteg mindenfelé, a fél ovi hiányzik nálunk is megint. Kitartás, péntektől tényleg tavasz lesz!

Netty
Köszi a tippet, meg is néztem a Chippolinot, egész jópofa, van szép lila színben is 8) Tehát ehhez nem külön mózes van, ha a sportrészt lehet variálni. Nektek akkor ilyen lesz/van? (bocsánat, lehet, hogy már mondtad, de annyiszor beszéltünk babakocsikról, hogy már keverem a dolgokat :oops: )

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Köszi! Nincsen baj csak gondoltam időben bejelentkezek hozzá, mivel azt mondjátok, hogy ő a legjobb, és úgyis csak áprilisban lesz!
A doki akinél szülni fogok azt mondta, hogy a 30.-héttől mindenképpen hozzá menjek. 19.-héten voltam a 4Dgenesisben,20.-héten voltam a sima rendelésen, és úgy gondoltam, hogy 25.-hét körül elmegyek a Hajdu Krisztinához és utána, ha remélhetőleg minden rendben lesz akkor már csak a saját dokimhoz. Szerintetek jó így?
Dávidka nálam is megint beteg, úgy hogy a mamánál van.
Mi meg nekiáltunk a baba szobát csinálni!Egy nagy 20 nm2-es szobát felezünk meg a 2 kicsinek, a háló meg a Dávidka szobája lesz.
Sokat töprengtem, hogy legyen-e külön szobája a Katának, de végül is nálunk mindegyik külön volt az elejétől kezdve, és igazából mindenem megvan egy szép Barbis-rózsaszín szobához, úgy hogy csak egy falat kell csinálni. /szőnyeg, függöny,csillár,falióra,asztali lámpa,akasztó,játéktartó, szemetes, kis fotel, asztal két székkel-minden barbis/ Jó nagy a kupi, meg a padlásról is lehordattam a 20 zsák ruhát amit kikéne válogatnom, de majd szép lassan minden meglesz.

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Hello!

Pénteken megyek én is dokihoz és nagy reményeket fűzök hozzá, hogy felkelhetek végre! Csak legalább ülhetnék!!!!!!!!!!

Kép Kép
Kép Kép
klarissza36
Kecskemét
 
 


A 26. hétre miért akarsz menni HK-hoz?
A genetikai már megvolt. Ha azon minden rendben, akkor szerintem felesleges. Persze nem a mozizásról beszélek...bár mi Áronnal a 28.-on voltunk, és annyira nem élveztük - már alig látszódott valami, mert olyan nagy volt, úgyhogy szerintem most nem megyünk.

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Brunhild nem haragszom és gratulálok a lányhoz!!!!!!!!!!!!
Én már bele is törődtem, hogy fiam lesz! Legalább én lehetek otthon továbbra is a méhkirálynő :lol:
Ja viszont változott a neve: Vilmos lesz!

Kép Kép
Kép Kép
klarissza36
Kecskemét
 
 


Gydavid, valamit elírtál szerintem..a 2 kicsinek kettéválasztjátok a 20 nm-es szobát, Dávidka kapja a hálót, és Barbi is kap saját szobát... Vagy ikreket vársz :lol: , vagy a 2 lányra gondoltál :wink:

Klarissza, jó hogy jelentkeztél, már izgultunk miattad. Reméljük javult a helyzet! Jó a név, lesz neked is egy Vilid :lol: Nálam Bendegúz Willi (Wilhelm) :lol:

JJucuss, nálatok mi újság? Minden rendben? És névügyileg? :)

Betegeknek jobbulást! Tudom, hogy gyenge vígasz, de az éjjel én is csak kettő után tudtam lefeküdni, mert Nimród köhögött :( Akkor ráfektettem egy nagy, kemény párnára és megszűnt a köhögése...
20140901114303
 
 


Ja, méhkirálynő :lol: ... Pont a reggel mondta a férjem, hogy most már nem én vagyok az egyetlen nő az életében :lol:
20140901114303
 
 


gydavid szerintem jól írta :)

Gondolom Barbitól maradtak meg dolgok, és azt kapja Kata :) Nem?

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Na, vagyok. Szóval képzeljétek, éjszaka arra riadtunk, hogy Panna krupposan köhög. Anno voltunk vele kórházban krupp miatt, még babakorában, és valahogy azt hittem, ez kifejezetten bababetegség. De utánaolvastunk (hajnali 1-kor, neten...), és kiderült, hogy előfordulhat akár 12-14 éves korig is. Most jobban van, de jól ránkhozta a frászt. A párásítótól meg félt, így mellette kellett maradnunk hol nekem, hol apának, hát nem sokat aludtunk éjszaka. :(

Most már tényleg jöjjön a tavasz!!!!!!!!!!!!!!!!!

Panndi, hogy sikerült a névnapi ünneplés? Biztos jól! :) Mi hétvégére terveztünk be egy ebédet gyerekekkel együtt, a kedvenc helyünkre. :) A pocid egyre látványosabban gömbölyödik. :)

Rókakoma, gratula a jó hírekhez! 1 kg?! Azta...! :)

Kíváncsika, sajnos én sem tudok semmi okosat a köldökzsinórral kapcsolatban. Reméljük, hogy megnyugtatnak, ha legközelebb mész orvoshoz!

Netty, térded...?

Rékus, neked is gratula! :)

anabique
Budapest
 
 


Brunhild, gyönyörű a csokrod! :) Meg a pocid is!

Panndi, jobbulást a lányoknak! Látom, ti is jól összeszedtetek mindent. :(

Addisz, azért te is vered Rubint Rékát a +2 kilóddal... :wink:

Klarissza, megértelek... Nagyon drukkolunk a péntekhez, majd jelentkezz, hogy mit mondott a doki!

anabique
Budapest
 
 


Ana, ez ijesztő lehetett :? Már jól van?

Este jó volt, mozi jó volt, még vacsiztunk is egyet, aztán már annyira fájt a derekam, hogy alig vártam, hogy lefeküdhessek. Sokkal nagyobb a hasam, mint anno a lányokkal, és nagyon nehéz már most. Mi lesz még itt a végéig? :roll:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Köszi a jobbulást, azt hiszem, ez mostanában mindenkire ráfér :?

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Talán az volt inkább ijesztő, hogy eszembe sem jutott, hogy lehet még kruppos. Felhívtuk az ügyeletet is, de mondták, hogy mindent jól csinálunk, és csak akkor vigyük be, ha a párásítástól nem javul a helyzet. De mivel viszonylag hamar javulni kezdett, így nem is igazán volt időnk megijedni. Reggel még hallatszott a köhögésén, hogy nem sima köhögés, de felkelés után hamar elmúlt. Biztonság kedvéért elvittem a gyerekorvoshoz, de ő sem látott egyéb teendőt. Furcsa, hogy szinte minden előzmény nélkül egyik pillanatról a másikra így ki tud alakulni.

Poci: én is sokkal nehezebben viselem, mint első két alkalommal, pedig sokan mondják, hogy még nem is nagy... Na majd próbálok képet felrakni.

anabique
Budapest
 
 


Brunhild! A Barbikának mrad a szobája, Ő ragaszkodik hozzá.
A Dávidkának és a Katának lesz új.
Noémi! Az ultrahangot azért így gondoltam, mert a 19.- és a 30.-hét között mindenképpen kell uh.Akkor már oda megyek.

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


URAMATYÁM CSAJOK!!!!

+1-2 KG????

BÁRCSAK ANNYI LENNE NEKEM IS :D KIMONDANI IS ALIG MEREM....10 KG-NÁL TARTOK

AMÚGY ENGEM LINÁCSKA FOLYTON KIHAGY MINDENBŐL :(

LACIKA LESZ A KISRÁC

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Én a +1kg-ot már akkor felszedtem, mikor még azt sem tudtam, hogy kisbabám lesz :)
kivancsika
Budapest
 
 


Betegeknek jobbulást!

Majga
Az már nagyon sok!
Még ezután jön az intenzív súlygyarapodás!!!! Cukor? Vérnyomás? Ezekre fokozottan figyeljél!

Kiváncsika
Amit én tennék: nagyon alapos magzati UH... és esetleg amniocentesis...
És nagyon szorosan követni a magzati keringést (flowmetria)

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Majga, hiszen benne vagy a táblázatban! Csak a nevet felejtette ki...másnál is elfelejtette, vagy nem tudta, csak ők gyakrabban írnak, és szóltak, hogy íja be...
Én amúgy kb +4-5 kg-nál tartok :?

Gydavid, ok, így már értem :)

Anabique: Ez ijesztő lehet, akkor is ha nem most volt először :( Szerencsére nekünk sosem volt ilyen.

Panndi, hát nektek is jól összejött minden :(

Kfnoemi, Áronnak jobbulást! Attól félek, nálunk is megint a köhögésről fog szólni az éjszaka :(

Vivcsen, gratula a félidőhöz! :lol:

Netty?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20140901114303 2011.03.09 18:21-kor.
20140901114303
 
 


MRSLEO:

KÖSZI,HOGY AGGÓDSZ ÉRTEM,DE NEKEM EZ MÁR ÚGYMOND TERMÉSZETES :roll:

MIND A 2 SRÁCCAL 30-AT SZEDTEM FEL,ÉS MAX FÉL ÉVES KORUKIG MINDEN LEMENT :D


VÉRNYOMÁSOM AMÚGY A BÉKA POPÓJA ALATT 2 SZINTTEL VOLT MINDIG IS :D

CUKOR BAJOM MEG SOSE VOLT MÉG POCAKKAL SEM(HÁLISTENNEK)

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


JAH ÉS OLVASNI MINDEN NAP OLVASLAK TITEKET,KI NEM HAGYNÉK SEMMIT...CSAK NEM SŰRŰN AKAD HOZZÁFŰZNI VALÓM A DOLGOKHOZ...OLYAN JÓL ELPLETYIZTEK :lol:

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Engem a kilók már nem is izgatnak, ha éhes vagyok eszem, aztán kész :) Igyekszem nem nassolni, de ennyi. Úgy döntöttem, 11 kg-ig jó vagyok, meglátjuk, mennyi lesz a vége :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi, engem sem izgat különösebben, én is eszem, ha éhes vagyok, és csokit is :wink: , de azért még nem örülök a plusz kilóknak :roll:
20140901114303
 
 


Előkerültem, túléltem az első munkanapomat. Ma még nem volt gépem, holnaptól elvileg lesz. Nem volt vészes a fogadtatás, mármint a főnököm részéről, a kollegáktól meg nem aggódtam.

brunhild,
köszi, hogy megvédtél :lol: De tényleg nem mindig emlékszem mindenre. De legalább ráfoghatom a betegségemre :lol:

majga,
most már beírtam a nevet.

klarissza,
de jó, hogy jelentkeztél, már tényleg aggódtunk. Min múlik, hogy felkelhetsz-e, azon, hogy elment-e a lepény jobb helyre?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


JAJJ HÁT NEM BÁNTOTTAM ÉN...DE OTT VAN A VONALZÓMON :D

AM ELKESEREDTEM...NEKEM SENKISEMNEM MONDOTT SEMMIT,HOGY TÚL VAGYOK A FÉLIDŐN.... :(

SZOMI VAGYOK(DE LEHET HOGY KICSIT TÚL ÉRZÉKENY MOSTANÁBAN)

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Jobb nem is beszelni a plussz kilokrol :( Egesz eletembe gebe voltam, most meg ugy felugrott 6,5 kilo hogy eszre sem vettem :shock:
Es miota "dagi" vagyok, meg ehesebb vagyok!!! Tudom hogy oda kellene figyelni az etkezesre, de inkabb arra figyelek oda hogy mar megint ennek valamit.....

Legujjabb hobbim az ebay!!! :D
Ma majdnem felgyujtottam a konyhat mert nagyon koncentraltam az ebayre. Szerencsere a langolo edennyel a kezembe el tudtam szaladni a furdoig ahol bedobtam a kadba es gyorsan tuzet oltottam a zuhannyal. A parom csak annyit mondott hogy ha lehet ne fozes kozben ebay-ezzek :oops:
Megerte, mert mar vettem egy par szep rucit :lol:

Kép

Kép
ica79
 
 


Majga,
Gratulalunk a felidohoz! :D
Emiatt igazan nem kell elkenodnod, ha ez vigasztal, nekem sem gratulaltak :wink:

Egyebkent most nezem csak hogy te nem laksz messze tolem.....nemtudod mi a helyzet a cementcsomagolo gyarral? Epul vagy nem epul?
Mert ha epul akkor van egy elado telkunk! :?

Kép

Kép
ica79
 
 


ICA ÉN IS NÉZTEM MÁR,HOGY A "SZOMSZÉDOM VAGY"

NEM TUDOM,RÁ KÉNE GUGLIZNI...

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Linácska :D

Ezennel mindenkinek gratulálok, aki túl van a félidőn! Bocs, de aki gyakrabban ír, annál könnyebben feltűnik, hogy hány hetes, vagy hogy valamit változtat az adatain, vonalzóján :oops: Fejből még azt sem tudom, én pontosan hol tartok, nemhogy más... :roll:
Majga, nem ér ezen szomorkodni....

Jajj, Ica, hát szabad ilyet csinálni? Ejnye-bejnye! :wink:
20140901114303
 
 


majga, ica,
anno én is írtam, hogy majdnem szomszédaim vagytok (na jó, kicsit távolabbi). De mától minden nap integetek nektek úton a munkába, meg hazafel :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kép

Dagi pocak :oops: :wink:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Igen, en emlekszem is hogy irtad....mentsegemre legyen hogy en "friss hus" vagyok a kornyeken es Dabas utan mar csak Kecskemet es Szeged ugrik be az autopalya tablak alapjan :oops:
Ha nem lettem volna annyira lusta, begugliztam volna Lajosmizset :oops:
Na de most be is googliztam!!! :D
Igy kocsi nelkul, nagyon messze vagy tolunk :cry:

Linacska, te sem tudsz semmit a cementcsomagolorol?


Tenyleg, valamikor nem hozunk ossze egy forumos fagyizast Pesten?

Kép

Kép
ica79
 
 


ENYE-BENYE MRSLEO....

MÉGHOGY DAGI POCI.....NAGYSZERŰ POCIKA!!!!PONT AMEKKORÁNAK LENNIE KELL...

LINÁCSKA:RENDBEN INTEGESS,DE NE DUDÁLJ AZ ABLAK ALATT...LEHET MÉG ALSZOK:D

EGY KISSÉ MIMÓZÁBB VAGYOK A SZOKÁSOSNÁL....MÁR NEKEM IS FELTŰNT.... :roll:

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Leo, nem is dagi!!!!
Nekem ugy tunik hogy nem not az elozo kephez kepest.

Mindjart en is megprobalok felrakni egy fotot (fogadni merek hogy megint megforditja a babanet!)
Mindig amikor a tukorbe nezek a vemhes tengerimalacunk jut eszembe....o is olyan padlizsan alaku volt, csak benne 4-en laktak :lol:

Par perce kaptam a baratnomtol egy emailt es majd leestem a szekrol a meglepetestol. O is 21 hetes terhes (angliaba 20. heten van uh, addig nem mondta el senkinek) es most jelentette be a csaladjanak hogy kisfiut varnak ....es itthon fog szulni!!!! Jaj, ugy orulok, lesz kivel tologatni a babakocsit ha csak par hetrol/honaprol is van szo :D :D :D
El sem hiszem hogy eddig tartogatta magaba ezt az oriasi hirt!!!!

Kép

Kép
ica79
 
 


Addisz: Igen , ebbe a kocsiba szerettem bele, csak kocsi helyett babaszoba lesz :-) minden nem megy sajna....
Kazánt és teljes átépítést kell készítenünk, mert ez a gázos fűtés egy rakat szar. Ez meg nem lesz két fillér....

Ica: Ebay Angliából, Németből, vagy Amcsiból? Én még rajtuk keresztül nem vettem semmit. Mi kell hozzá? Pay pal?
Érdekelne, mert netes vásárlási függő vagyok. Szinte mindent ott veszek...


Ana: köszi, már jobb, hála égnek nem töltődött fel.
Pannának ma nyugodalmas jó éjszakát.

Gydavid: De jó, h ennyi mindened van. Majd mellékelj képeket, ahogy halad a szoba.

Ne szomorkodjon senki, ha kimarad a szórásból, annyian vagyunk, h néha skiccet írok, h mindenki beleférjen egy fél mondat erejéig a hozzászólásba. Nem rossz akarat, csupán nők vagyunk rengeteg mondandóval, és elvész menet közben a fele :-) :?

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Leo, ne már :) És nekem is úgy tünik, hogy nem nőtt :roll:
Bár az is igaz, ha a sajátomat nézem, nekem is nagynak tünik, utána pedig ha lefotózom magam, meglepődök, hogy nem is akkora, amekkorának én láttam :roll: Ha jól emlékszem, Anabique fejtette ki, hogy ez azért van, mert más a perspektíva :D

Ica, hogy mik vannak! :D Elhiszem, hogy örülsz :D

Netty, jól mondod ..elolvastam 3 hózzászólást, és a már nem tudtam a végén, mit olvastam az elején :oops: Van úgy, hogy egy hét (!)múlva jut eszembe, hogy elfelejtettem reagálni valamire, pedig szándékomban volt :shock:
20140901114303
 
 


Netty,
En az angol ebayt hasznalom, de sajnos nem mindenki szallit mas orszagba :( Egyebkent csak PayPal kell hozza.
Nekem szerencsem van mert az ocsikem kint van es hozza rendelek mindent...Amikor osszegyul 20Kg koruli suly, akkor a szallitok 20 fontert elhozzak......jut eszembe, jobb ha szolok neki hogy az elkovetkezo napokba omleni fog hozza a posta :lol:

Brunhild,
En is neztem a fotot es igy tenyleg nem tunik olyan nagynak, pedig az am! :) Ime egy friss, 10 perce keszult foto! :D
(Ha elfordul, bocsika....nallam jo, csak a babanet szeret forgatni)

Kép 21. het (Ica + Olivia)

Kép

Kép
ica79
 
 


Ica, úgy látom kb akkora a hasad, mint az enyém :)
20140901114303
 
 


Ica
Alakul a pocid :lol:



Március 16-ra megvan a repülőjegyem :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Hú Leo, hiszen az már itt van!!! Foghatsz neki csomagolni! :) Gondolom nagyon izgulsz :lol:
20140901114303
 
 


Kép


Összehasonlítás.... :wink:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Még annál is jobban izgulok....

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Hú, mennyit írtatok délután óta!

Leo
Azta mindenit, már jövő héten utazol?! De szuper! Mesélj majd sokat, nagyon szorítok, hogy jól érezd magad odakint :)

Ica
Ezen a padlizsán alakún sokáig vihogtam :) Utoljára jutott volna eszembe rólad egy pocakos tengerimalac :lol:

Ana
A krupp makacs dolog, engem is kínzott az általános közepéig, de nagyon klasszul kezeltétek a helyzetet, mást igazán nem is lehet tenni ilyenkor.
Remélem ma nyugodtan telik az éjszakátok!

Netty
Én is nagy ebay fan vagyok, sokkal klasszabb cuccokat lehet találni, mint a vaterán vagy a teszveszen. Paypallal simán működik, de tényleg nem mindenki postáz Magyarországra sajnos.
És akkor most milyen kocsitok lesz, hogy le kellett mondani a vágyadról?
Azért a babaszoba biztosan kárpótol majd :)

Majga
Gratulálok a félidőhöz én is :wink: Ilyenkor tényleg érzékenyebb az ember, de ez normális.


Tényleg szó volt róla régebben, hogy összehozunk majd egy találkozót, ha szebb idő lesz. Lassan gondolkodhatnánk egy időponton és kinézetnénk valami klassz cukrászdát, ahová befér sok pocakos egyszerre :lol:

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?