Új privát üzeneted érkezett!

Brunhild: Alig várom, h gyere jelenteni!!!!!!!!! Szorítok nagyon!

Leo: És mikor lesz 1000% h mész? Meddig voltatok együtt ,amig még itthon volt? És mióta él kint? Minden nap Skype oltok?

Lina: Tuti a tea a ludas. Remélem a holnap reggeli már okés lesz.

Zétim ismét beteg.... Egész este ugatott szegény. Ahogy fújja az orrát, öklendezik, mert annyira tele van.... Valami szokásos felső légúti vírusos gégegyulladás. És mit kaptunk gyógyszernek? Calcimuscot. Helyettesítő doki volt, és szerinte ez is elég. :?

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Netty,
lehet, hogy reggel a tea volt a ludas, de azért nem jó, muszáj diétázni. Most direkt megettem egy lekváros kalácsot, jobb lett, mint a reggeli, bár ez sem jó. Na mindegy a lényeg, hogy mindennemű cukros és lisztes dologról le kell szokni a hátralévő 18 hétre. Az ebéd után jó volt, pedig krumplit ettem hozzá. Csak az az érdekes, hogy ha én erről korábban nem tudtam volna, még 4 hétig a kutya se nézné.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jelentem: Van játszótér a másik utcában, mégpedig nagyon klassz! A szonográfus néni ajánlotta. ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Hát persze, hogy LÁNY :D :D :D :D :D :D :D
2D-ben jól láttuk a 3 csíkot, minden szögből, de mivel nem volt hajlandó szembefordulni és szétdobni a lábait, 3D-ben nem lehetett puncifotót készíteni :) Pedig tornásztatott a néni, cukrot etetett velem, négykézláb álltam :D , de hiába, szégyenlős a hölgy..De tuti, hogy lány, férjem is elhiszi már :D
És tényleg nagyon rendes és kedves a hölgy, egy jó órát bajlódott velem, hogy benézzen Bruni lábai közé :)

Most nekifogok képeket lementeni a filmről, majd felteszem :wink:

Ja, viszont mire odaértünk, bekeményedett a hasam! Sokat zötykölődtünk a kis utcákban, hogy kikerüljük a dugót, lehet attól, de tény, hogy kőkemény volt az egész hasam, éreztem is, kellemetlen volt... aztán elmúlt egy idő után...
20140901114303
 
 

 
 

brunhild
SZUPER!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


brunhild,
hát persze, hogy LÁNY!!! :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Bkrisztike, a Pólus nekem sajnos nem jött be, de van, akinek tetszett..nekünk nem. A minőséghez képest szerintem túl drága, én nem ajánlom. Úgyhogy marad kettő: a Csodabent (Minimanó) és a 4D Genesis. Mindkettőt tudom ajánlani. Az első olcsóbb (7500 Ft babamozi, ha dvd-t is kérsz + 2000 Ft, tehát 9500 Ft), és kedves a hölgy is; a Genesisben 11 000 Ft-ért a fenekedet is kinyalják *bocsánat*, csak jót tudok mondani róla. Ha nagyon biztosra akarsz menni, akkor utóbbit ajánlom, ott tényleg mindent megtesznek. Ha "csak" egy korrekt, kellemes babanézésre vágysz, akkor a Csodabent is megteszi. Tegnap eredetileg oda jelentkeztem be (már kétszer voltam ott), de aztán arra gondoltam, ha újból nem mutatja meg magát, akkor előbb-utóbb csak elmegyek a 4D Genesisbe, tehát többször fizetek..úgyhogy gondoltam inkább egyből idemegyek...
20140901114303
 
 


Bruni :wink: :lol: várjuk a képeket nagyon

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Brunhild: :) mi tudtuk ám!

megyek buktát sütni!

hopihe79
Budapest
 
 


Kép Kép Kép Kép
20140901114303
 
 


jaj egyem meg, milyen kis édes!
És LETAGADHATATLANUL KISLÁNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Brunhild
:lol: :lol: :lol: :lol:
Mind tudtuk, de ezek a fotók most már tényleg 1000%-ig egyértelműek :) A közeli arcképek pedig nagyon szuperek, milyen szépen látni már mindent!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Brunhild,
Hat persze hogy kislany!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Mostmar igyekezhetnek azzal a csodaszep babakocsival :wink:

Kép

Kép
ica79
 
 


Netti,
Zetinek jobbulast.
Mostmar legyen vege a telnek es a sok betegsegnek, tavaszt akarok!

Kép

Kép
ica79
 
 


Brunhld!
Az első 3D-s képen totál olyan,mintha két gyerek lenne. :D Bruni a jobb oldalon és a bal oldalon a másik (kb. szemöldöktől lefelé, kis hegyes orral) és olyan mintha 2 köldökzsinór lenne és ráadásul "jó" irányból futnak keresztbe.
He-he...ez tök jó. :D
jjucuss
Eger
 
 


Jjucuss :D Tényleg, de csak egy van :lol:

Netty, Zétinek jobbulást!
Nálunk Etele jobban van, már nem lázas, kezd megjönni az étvágya, de fáradékony, erőtlen, és köhög..Nimród sem lázas, ő is köhög, de nem nagyon és eszik is (mikor nem eszik? :) ). Viszont Bendegúz még beteg, nem eszik, nyűgős, lázas, minden baja van szegénynek...

Na most nézem tovább a filmet, hátha még tudok pár jó képet csinálni :wink:
20140901114303
 
 


Brunhild! Végre :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Na itt még néhány kedvenc póz, utána nem untatlak többet :lol: Kép
Kép
Kép
Kép
20140901114303
 
 


Brunhild
Ez az utolsó szenzációs :lol:

Netty
Jobbulást Zétinek! Próbáljátok ki a lándzsás útifű Jó éjszakát! változatát, nekünk ez most nagyon bevált, meg a Sinupret cseppek, mert az gyulladáscsökkentő is. Addig biztos segít, míg a ti gyerekorvosotok fel nem ír valami normálisat.

Panndi
Ti hogy vagytok?

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz, nekem is ez a kedvencem :D Annyira formás, hogy csak...amúgy az ujjai meg a kis talpa is nagyon tisztán látszódtak, én is meglepődtem..pedig nem először látok ilyet :lol:

Én Klarisszáért aggódom kicsit, több mint egy hete nem jelentkezett?!?
20140901114303
 
 


Sziasztok!

Brunhild, jók a képek, és éljen Bruni lány :)

Nekem Gáborról ez az egyik kedvenc képem :)

Kép

Köszi, jól vagyunk, Fruzsinak ma először nem volt láza, pöttyök és hólyagok még vannak, de talán kezd csökkenni. Elég jól viseli :) Zsófi még nem kapta el, kíváncis vagyok, mikor fogja...

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi, tényleg nagyon jó a kép :D

Hátha Fruzsi könnyen átvészeli a himlőt! Még az is megtörténhet, hogy Zsófi most nem kapja el, habár csoda lenne.... Én úgymond gyerekkoromban (tizenévesen) többször érintkeztem himlősökkkel, és mégsem kaptam el..viszont elkaptam 28 évesen :? (és fogalmam sincs, hogy hol..) A lényeg, hogy gyorsan átvészeljétek!
20140901114303
 
 


De fura, és előtte nem kaptad el? Én azért szeretném, hogy most legyen túl rajta, gondolom 28 évesen már nem volt olyan egyszerű :(

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Nem kaptam el és azt hittem, már nem is fogom... Tényleg nem volt könnyű, 3 hetet kellett otthon üljek, a munkahelyemen pedig utáltak érte..(el sem hitték, hogy himlős vagyok..) De igazából nehéz csak az első pár nap volt, amig kijött az összes, rosszul voltam, lázas voltam, és közben ott volt Etele 2,5 évesen, akinek gondját kellett viselni :? Ő sem kapta el, illetve pár pötty jött ki rajta (nem hólyag), mert miután rajtam kijött, megtudtam, hogy létezik oltás ellene és beoltattuk gyorsan...Elég volt nekem , hogy én himlős vagyok, nem hiányzott még egy beteg gyerek is...
20140901114303
 
 


Hát elhiszem. Na a lényeg, hogy túl vagy rajta :)

Minden betegnek jobbulást, én megyek is aludni.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Bruni baba gyönyörű!

Betegség űzés kellene most már!

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Brunhild: nagyon gratulálok :) Úgy örülök :)
Mondtad, hogy "aggódsz", hogy kell majd a lánnyal bánni. Azt hiszem én meg tőled vehetnék leckéket fiúból :)

Bárányhimlős én sem voltam, remélem nem most fogom elkapni :( A rendelő, ahova járok terhesgondozásra egyben van a gyerekrendeléssel és a múltkor az asszisztens mondta, hogy skarláttól kezdve itt minden előfordul most :( Hát be is tojtam, mert sajnos egyik sem voltam, nem most kéne átesnem rajta :(

A betegeknek jobbulást :(
kivancsika
Budapest
 
 


Panndi,
Lili is Levi első pöttyei között 15 nap telt el. Vártuk korábbra, mert ugye elvileg a lappangási idő alatt is fertőz, de nem, sőt a 14. napon örültünk is, hogy semmi, hátha nem kapta el, de a 15-en kijött. Azért számíts rá, hogy Zsófié rosszabb lesz. Legalábbis statisztikák szerint (én tapasztaltam is), hogy aki másodjára kapja el, az keményebb. Csak nálatok az a fura, hogy pont a kicsi hozta haza.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó reggelt!

Kiváncsika, hát az baj, ha még nem voltál himlős, mert terhesen veszélyes. Én sajnos nem tudtam, hogy létezik oltás, különben beoltattam volna magam. Szerencsém volt, hogy nem terhesen kaptam el. Szerintem majd szülés után mindenképp oltasd be magad! Gondolom most terhesen nem javasolt.

Skarlátot állítólag felnőttek nem kapják el, mert már a szervezetünkben van a "coccus" ami okozza, vagyis nem betegedünk le tőle; csak a gyermekek szokták elkapni.

Már nekem is nagyon elegem van a télből és a betegségekből :? A fiúk kórusban köhögnek, férjem is kidőlt, náthás, alig él...
Én is náthás vagyok, de amúgy még jól tartom magam, remélem így is marad ... :?
20140901114303
 
 


brunhild,
Te ennyi beteg pasi mellől nem is dőlhetsz ki. :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Brunhild,
Tegnap irtad hogy az uh elott bekemenyedett a hasad.
Gondolom nem jo ha bekemenyedik, ma reggel en is igy ebredtem....kell csinalni valamit ilyenkor?
Van valami magyarazat a kemenyedesre?

Kép

Kép
ica79
 
 


Ica, nekem rázkódástól volt valoszínű, emlékszem első terhességemnél is 5. hónapban keményedett be először a hasam, egy egész napos utazás (autóval) után, de akkor egész éjszaka kőkemény volt a hasam...
Tegnap csak kb 10-15 percig volt kemény, de akkor nagyon, amikor ledőltem az uh-hoz is kicsúcsosodott mint egy labda.. de hazafele is éreztem párszor, hogy rövid időre megkeményedik. Hazaérve bevettem egy magnéziumot, ilyenkor ez segít..és a pihenés...
20140901114303
 
 


Brunhild, gratulálok a kislányhoz!!!!
Nagyon szépek a képek!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Brunhild Hipp Hipp Hurrá! Csak tudta ez a kis csaj, hogy miért akar jönni. Ennyi fiú után már megérdemeltél egy kislányt.

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
lucababa75
Szeged
 
 


Mindenkinek köszönöm, nagyon kedvesek vagytok! Itthon is nagy az extázis :lol:
Érdekes, mert amikor kiderült, hogy terhes vagyok és megbeszéltük, hogy természetesen megtartjuk, meg sem fordult a fejünkben, hogy esetleg lány lehet..nem is gondolkoztunk ezen...Most pedig el sem tudom képzelni, hogy nem lány :D
(Jjucuss, Klarissza, ne haragudjatok rám.... :oops: )
20140901114303
 
 


Brunhild, nagggyon gratulalok :) :) :)

Kép
Kép
rokakoma2
Budapest XIII. kerület
 
 
 


Brunhild,gratulálok.Nagyon jók a képek nekem az utolsó előtti tetszika legjobban.
Milyen jó lesz a kislánynak ennyi pasi tuti elfogja kényeztetni.

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


Brunhild, engem kifelejtettél a sorból. :lol:
én is úgy gondolom, hogy igazán megérdemelted azt a kislányt ennyi fiú után.
De ugyanúgy azt is gondolom, hogy mi, akiknek nem teljesült a vágyunk, igazán megérdemeltük volna az ellenkező nemet, mert aki bevállal 3. ill. 4. gyereket, annak miért ne teljesülhetne az a kívánsága, hogy ellenkező nemű gyereket neveljen?
én ezt nem értem, hogy ez miért nem adatik meg nekem, és habár örülök, hogy 3 gyerekem lesz, igazságtalannak tartom, hogy sok mindenkinek 2-ből 2 ellenkező nemű gyereke van, nekünk meg 3.-dikra sem lesz más nemű.
egyébként senkire nem haragszom, csak a helyzetet nem fogadtam még el teljesen.

KépKép
pusa
 
 


Pusa, bocsi :oops: :)
Teljesen igazad van, nem tudom már ki mondta, hogy minden anya megérdemelné, hogy legyen egy lánya... Sajnos az élet sokszor igazságtalan, bár ha belegondolunk, van akinek ennél nagyobb gondjai vannak, de ilyenkor ez gyenge vígasz... :(
20140901114303
 
 


Én azért továbbra is azt gondolom, hogy mindegy a baba neme, csak legyen baba! És ezt nem azért mondom, mert most lesz egy fiúnk is, az eleje óta ezt mondogatom. Engem Réka babánk betegsége, illetve elvesztése nagyon megviselt, és bár előtte is azt mondtam, hogy mindegy, milyen nemű gyerekünk lesz, azóta pláne így gondolom.

Amikor októberben pozitívat teszteltem (2010-ben már harmadszor), az volt az első gondolatom, hogy minden mindegy, de most már legyen belőle egy gyerek!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Na én megint elkeseredtem cukorügyileg....
Voltam vérvételen, még nincs eredmény, de kivettünk a kémcsőből egy kis vért, és abból megmértük az én mérőmmel. 7,9 lett.
Kíváncsi vagyok, hogy mit mér a labor, mert ha ez tényleg ennyi, akkor az gáz.
Csak tudnám én miért nem szedhettem végig a Merckformint, mint annyi más kismama, aki terhesség előtt szedte.

mrsleo,
leírnád pár mondatban, hogy mi a REÁLIS veszélye a terhességi cukornak? Mert ok, hogy utánaolvastam neten, írják, hogy mi is történhet, meg mit okozhat, de ebből mi az igazán valós veszély?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Panndi, én is erre gondoltam, hogy hálásak kell legyünk, hogy egészséges gyerekeink vannak, és főleg, hogy vannak..De azért az is érthető, hogy ha egyszer vannak gyerekek, akkor szeretnénk, hogy szépek, okosak és többneműek legyenek :)

Ez ugye olyan, hogy sok nyomorék és beteg ember van a világon, aki már attól boldog lenne, ha visszanyerné egészséget, mi pedig azon nyavalygunk, hogy túl kövérek, soványak, alacsonyak stb vagyunk ; vagy sok ember és gyerek éhezik, de mi attól még nem elégszünk meg egy darab kenyérrel, hanem válogatunk a boltban... :roll:
Ilyenek vagyunk mi emberek 8)
20140901114303
 
 


Linácska, sajnálom, reméljük, nem lesz baj belőle!
20140901114303
 
 


Linacska, remélem mindne oké lesz!

Brunhild, hát igen, az ember mindig telhetetlen :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


sziasztok!
Ma reggel a védőnénől kezdtem.
A 7-8. héthez képet összesen 3kg hízásnál tartok. Ez szerintem szuper. Ebből a melleimen van legalább 0,5-1kg.
A vérnyomásom alacsony. De sohasem volt valami magas.

K

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nagy volt a csend hétvégén, biztos mindenki kihasználta a jó időt :)

Linacska
Te miért nem szedheted azt a gyógyszert, amit a többi kismama?

Bkrisztike
A 3 kg tényleg tök jó, főleg, hogy már a babának, lepénynek, víznek stb. is van súlya, szóval Te magad alig híztál :) Én holnap megyek a védőnőhöz, remélem hasonló eredménnyel jövök el...

Netty
Hogy vagytok, gyógyul már Zéti?

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Bkrisztike, én szeretném, ha a melleimen lenne ennyi "súlyfelesleg" :lol: Erről jut eszembe, hogy nekem is el kell mennem valamikor a védőnőhöz...ha meggyógyultak a gyerekek...

Még annyi jutott eszembe, hogy az uh-n azt mondta a hölgy, hogy több a magzatvízem :roll: Azért érdekes, mert már voltam jópár ultrahangon, de ezt eddig senki sem mondta, mindig azt írták be, hogy átlagos mennyiségű... De gondolom ez nem baj, az lenne baj, ha túl kevés lenne, nemde?
20140901114303
 
 


Sziasztok!

Ma én is a védőnőnél kezdtem.
A most feljött még pár kiló, pedig én nem is érzem, hogy több lennék. :( A vérnyomásom jó. Kaptam beutalót belgyógyászatra és cukorterhelésre.
Utána mehettem a dokihoz uh-ra. Mondtam neki, hogyha nem gond, akkor nézzen már rá a nemére. Erre megkérdezte, hogy fontos a baba neme és hogy mit szeretnénk?! Mondtam neki, hogy már túl vagyunk pár vizsgálaton és már nagyon szeretnénk tudni, ill. már van egy fiunk és jó lenne egy kislány is.
Kedves volt és mosolyogva megnézte 2* is:
I: inkább lányos.
II: most még lányosabbnak néz ki. :) Ekkor már én is látni véltem a kis csíkocskákat. :)

Most nagyon heppi vagyok!!! Apa is nagyon örül!
Azért még biztos, ami biztos megvárjuk a holnapi uh-t is és reméljük, hogy ott is nunit látnak majd!!!!!

Linácska, nagyon sajnálom a cukor dolgot. Nem értem, hogy miért nem lehet szedni a gyógyszert. Remélem hamar lesz megoldás a dologra és megnyugodhatsz!!!!!

Brunhild, ha nem írták be sehova sem, hogy sok a magzatvíz, akkor szerintem nincs gond! Nekem éppen csütörtök este mondta a dokim, hogy a kisebb mennyiségi eltérésnél még nem kell aggódni, mert folymatosan változik a magzatvíz mennyisége. Minden nap cserélődik és baba is ürít bele ill. iszik belőle.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Sziasztok!

Lina
Nagyon sajnálom a cukrot, és tényleg nem értem, mi ez a baromság, hogy egyik doki szerint lehet szedni, másik szerint nem. Tudod, én emiatt váltottam, és nagyon örülök, hogy szedhetem végig. Nem kérdezel rá a dokidnál még egyszer? Az enyém pont ezt mondogatja, hogy nagyobb eséllyel lenne terhességi cukrunk, ha abbahagynánk. Ez olyan kellemetlen, amikor mást tennél, mint amit a dokid mond, pedig tudom, hogy szereted, és megbízol benne. :( :( De még bízzunk benne, hogy a labor jobbat mér esetleg.

Bruni
Gratulálok a kislányhoz!! :) Akkor nem gazdagítjátok tovább a 4D bizniszt? :) :)

Panndi
Jobbulást a bárányhimlőhöz, mindig van valami :(

Addisz
Erre nem volt túl jó idő... vasárnap ki se bújt a nap. De szombaton kirándultunk mi is egy kicsit.

Bkriszti
Nem ér itt borzolni a kedélyeket a 3 kilóval!!!!! :D ami ráadásul mellre ment! :)

Igaz, már nem dolgozom (jóllehet tegnap is még munkával kapcsolatos délutáni találkozó volt, elment az egész napom, ha a készülődést is beleszámolom), de most meg tanulnom kell gőzerővel csütörtökre...
Pedig annyi mindent kérdeznék Tőletek! Na, majd jövő héttől.

Lilypie Pregnancy tickers


Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
gil
 
 


Gratula a kevés hízáshoz :)

Hát én ma egész nap ettem :roll: Fel sem sorolom, miket, de folyamatosan :oops:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


gil,
nem a nőgyógyász nem engedi szedni a gyógyszert, hanem az endokrinológus mondta, hogy a 12. hétig le kell vele állni.
Ok, tudom, ott van még az inzulin, de ahhoz egy hétre kb. kórházba kellene feküdni, én meg holnapután kezdek dolgozni. Ez az egyik, a másik, hogy az elveimmel eléggé összeegyeztethetetlen, hogy én tűt szúrjak magamba. Pedig azt nem tudnám mindig mással beadatni.
Ha tényleg gond lesz, és nem csak a mérőm koszolódott el, akkor beszélni fogok a belgyógyásszal, hogy próbáljuk visszaállítani előbb a gyógyszert, legalább erre az 5 hétre.

És képzeljétek, pénz áll a házhoz :lol: Bevittem a magasabb családi pótlékos papírt a kincstárba, erre mondta a nő, hogy akkor a GYES meg marad. Én meg kérdeztem, hogy milyen GYES, nem kapok semmit Levi után, mert dolgozom, a GYED-ről lemondtam, GYES meg 40 óra munka mellett nem jár. Erre mondta a hölgy, hogy de a tartósan beteg gyerek mellett bármennyit lehet dolgozni...szóval két hónapra visszamenőleg igényeljem meg a GYES-t, és Boti születéséig jár. Tök jó. De azért vicces is egy kicsit. Bár már írtam, hogy azért, mert Leviből visszajön egy kis kaja (ok beteg, ok tartósan, de nem úgy mint egy igazán sérült gyerek) ennyi mindent kapunk pluszban.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?