Új privát üzeneted érkezett!

eclipse: jobbulást!!!! Küldöm a pozitiv energiát! Probálj meg lelkileg jobban állni a dologhoz és hinni, hogy holnapra jobb lesz, merta kkor a szervezet elinditja gyógyitást!!! Bujjatok össze Mollikával és pihizzetek. (nekünk is volt ilyen) orrspray-tengervizes ezerrel és orszivás! Hidd el nem lesz semmi baj!
Az oltást így tuti elhalasztják, ne aggódj! Puszi

rabbe78
 
 


Navi: köszi a képeket!!! nagyon jók lettek!

rabbe78
 
 


Eclipse,
homeopátia? Én csak azt használom.
gigii
Budapest
 
 

 
 

Akkor még egyszer: MINDENKIT SZERETETTEL VÁRUNK BÁRMIKOR, BÁRMENNYI ÉJSZAKÁRA!!!! Miskolc mellett 8 km-re lakunk.

benbor! Írtam privit, megnézted?

Süt a nap, megyek is ki, Jankát talán 2x is kint altatom ma:)
Ja? És még egy, képzeljétek, megvan az új kocsim (na nem új) Az álmom volt, egy peugeot206 :) :) MA megyek vele a tescoba. Babaruha ügyben tud valaki valamit? Meg a C&A és H&M jön még szóba...Valaki?
Kép
ebba
 
 


Rabbe, szívesen!
Valaki említett egy közös postafiókot vagy címet, ahova mindenki elküldhetné a fotókat... én benne vagyok!
Hát ha most összejönne nekünk is a második babó, nem ellenkeznék, de azért inkább várnék kicsit! De nektek Hajráááá!

Mi is holnap megyünk 4 hós oltásra, de Zorka is szörcsög kicsit :( Nem kimondottan taknyos, csak hallom h. trutyis a nózija... remélem nem halasztódik emiatt!!! Jó lenne túllenni rajta! :roll: :D

Ninin, körömvágást mégsem eszközöltem még... majd ha már muszáj lesz! :wink:

Benbor, szerintem akkor a kékeset látom zöldnek, lehet kicsit színtévesztő vagyok... már mondták mások is :lol: De ha találsz valami érdekeset a zöld tejről, arra kíváncsi vagyok! :wink:

Lányok, hogy alszanak mostanában a gyerkőcök?
Zorka katasztrófa volt ma is... (már bocsi kislányom :oops:) Szóval én már napok óta nem alszom rendesen... pedig olyan ügyes volt eddig: 8-kor már aludt és csak egyszer kelt 3-4 körül! Erre mostanában 2x eszik és min. 2x meg kell vigasztalni :( Nehezen bírom!

Eclipse, gyógypuszikat Mollikának! Neked pedig gyógyhullámokat!

Na mennem kell megint, mert vége van a félórás alvásunknak!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Ebba, babruha ügyben? Ezt hogy érted?
Gratula a kocsihoz! Én mindent nagyon könnyen elérek gyalog is, de ha elköltözünk, nekem is jó lenne egy kisautó! :)

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Ebba
Dolgozom a privin, csak többen is írtatok. Időrendben válaszolok, és 1-1 válasz elég kiadós fejenként. :roll:
Előre is köszi a türelmet! Ma még megszülöm Neked, ígérem.

benbor

Kép
Kép
benbor
Érd
 
 


Kép a sportrovat a kedvencem :)

Kép vetkőzés közben

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Sziasztok Lányok,
Iszonyat pörgésben vagyok és bár visszaolvastam még de. már a felére sem emlékszem… Ma még azt is elfelejtettem a védőnőnél, h felírtam egy cetlire a dolgokat, h ne felejtsem el megkérdezni, így cetlistül felejtettem el mindent… Sajnos Boldi szinte egész testén ekcémás jellegű száraz foltok vannak, amitől én totál kivagyok… Most bújom a netet, h mi az amit lehetne rá használni. Az egy dolog, h mind1 méregdrága, de kb pont olyan gyakorisággal válnak be, mint a hasfájásnál a csoda szerek. Vkinek ez jó, másnak meg más. A doki írt fel szteroidos krémet, de azt már csak a legvégső esetben szeretném rákenni. Még nem csúnya, ill deh nem csúnya, csak még nem látszik, inkább tapintani lehet, de azt szinte mindenhol. :-( :-( hogy mi az ok, talán túl dagi, vagy a mosópor , vagy az öblítő, nagy százalékban örökölhető is. Szóval passz? Vkinek hasonló, azt tudom, h Gizus bőre száraz, azt hogy vettétek észre, tapintásra volt rossz, vagy piri volt? Jajj Lányok, mindig van vmi :-(

Ne haragudjatok, de most ennyi voltam, bújom tovább a netet, hátha okosabb leszek! Puszii

Kép

Kép
vikoo
 
 


Betegeknek jobbulást!

Vikoo
Nekünk bevált:
http://www.hazipatika.com/gyogyszerek/t ... _krem/8512
(ennek a fürdetőjét is használjuk)
Vendég
 


:cry: :cry: :cry:
Délutánra Mollika elkezdte nagyon csúnya hörgősen venni a levegőt.
Apa vitte vissza a dokihoz, mert én belázasodtam.
Asztmatikus hörghurutja lett, kaptunk Fenistil junior cseppet meg Ventolin Evahaler szuszpenziót. A doktornéni a rendelőből adott inhalátort hozzá, hogyazt ne kelljen most kifizetni.
Annyira el vagyok keseredve!
Pedig mi annyira vigyáztunk rá mindig.
Nem tom, hogy akkor most asztmás is lesz?!
Az is gond, hogy áll a pára a lakásban, ami nagyon nem jó neki... most folyton szellőztetnem kell.
:cry: :cry: :cry:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Óóóóóóóóóó Eclipse! Sajnálom! :cry: :cry: :cry: Mielőbbi gyógyulást nektek!!!! És nem lesz asztma!!!!!!!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


[quote="eclipse"]: írta:eclipsecry: :cry: :cry:
Délutánra Mollika elkezdte nagyon csúnya hörgősen venni a levegőt.
Apa vitte vissza a dokihoz, mert én belázasodtam.
Asztmatikus hörghurutja lett, kaptunk Fenistil junior cseppet meg Ventolin Evahaler szuszpenziót. A doktornéni a rendelőből adott inhalátort hozzá, hogyazt ne kelljen most kifizetni.
Annyira el vagyok keseredve!
Pedig mi annyira vigyáztunk rá mindig.
Nem tom, hogy akkor most asztmás is lesz?!
Az is gond, hogy áll a pára a lakásban, ami nagyon nem jó neki... most folyton szellőztetnem kell.
:cry: :cry: :cry:


Jobbulást!
Nyugalom! Kisbabáknál nagyon reagálnak a légutak nyálkahártyái, a kis hörgőcskék izmai mindenféle behatásra. és ilyenkor szűkület alakul ki. Hasonló a mechanizmusa, mint az asthmának, de nem az.
Nekünk is ilyen volt....
Vendég
 


Kriszti, Lucuzs, köszönöm szépen!
Kriszti megnyugtattál egy icipicit.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok!

Eclipse!
Mielőbbi gyógyulást nektek! Remélem nem lesz semmi már ezek után!
Sajnos a babók mindent egy kicsit túlreagálnak: ( Soxor nem azon múlik mi mennyire vigyázunk, ez nem a Te hibád!
És nem lesz asztmás! A levegőt tudod szárítani elektromos hősugárzóval is. Fűtés le elektro fel!
Mennyi a lázad?

Vikoo:
Gizus teste olyan érdes tapintású volt, és kicsit piros is. Az arca pedig csúnya! ezt én mondom, saját anyja :oops:
Aztán mi is kaptunk szteroidos krémet. Azzal 2x bekentem akkor megnyugodott a bőre. Azóta babé-vel fürdetünk és van egy gyyógyszertárilag kikevert tégelyes "cremor aquosus" . azt hiszem ez van ráírva. Azóta ezt használjuk, és szép is lett a picipoci :lol:

Ebba:
Peugeot 206?? jajj az nőcis kisautó én is elfogadnám: )
Találtál valami jó babacuccot? Én a H&M-re fogadok... Ott mindig van szupercuki cucc meg akciós is :wink:
De persze Trébányán ilyen nincs: (
Hmm lehet mi megyünk egy hónapra hozzátok... hamár így felajánlottad... itthon meg lekapcsoljuk a fűtést :lol: :lol: :D :D :lol:

Rabbe:
A korizást csak úgy kérdeztem...
Megvolt a szuri?
Volt valaki kajcsizni nálatok: )

Navi:
Olvas?? öccsém nem semmi a kisasszony! Naggyon jó kép lett.

Lányok mi lenne ha szopis kérdéseket is kicsit nyíltabban tennétek fel? csak mert én nekem nem jut eszembe normális kérdés és szerintem tanulhatnék a tieitekből is!!

Tatjana:
Mi lett a nyelvvizsgával? Vizsgákkal?

Többiekék Ne csak privizzetek!!
Gyancsi:
Milyen volt a buli?
Zolim a Te gépeddel több képet csinált mint a miénkkel ezeket juttasd el nekem plííííííííííííííííííz!
Köszi

Pussza
E+G+Z

Kép
Kép
eta
 
 


Sziasztok Lányok!!

Mi is itt vagyunk ám, titokban néha be-be kukkantok, csak írni nincs időm :D ...Családozunk, barátozunk, jövünk , megyünk, közlekedünk :lol: ...Remélem mindenki jól van, Eclipse téged olvastalak, hogy nem, jobbulást nektek!!!!!!!!!És nem lesz asztmás Mollika ( én sajnos sokáig az voltam :? )....Lógok a talis képekkel ( Zoli, Eta párja fotózott nekem , volt olyan cuki :D ).....A tali nagyon-nagyon jó volt, szétcseszett az ideg, hogy olyan hamar el kellett jönnünk, kb senkivel sem váltottam 2 szónál többet, ááááááá :x :roll: :wink: ....na de legközelebb majd úgy kell minket kihajítani, az tuti :lol:

Ha visszatértünk külhonba, jelentkezem bővebben!!!

Mindenki vigyázzon magára és a picúrokra!!

Puszi nektek:
Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Jó reggelt!

Vikoo,
ne izgulj, még időben észre vettétek így könnyebb lesz kezelni és nem marad semmi nyoma. Sajnos manapság már nincs olyan ember aki ne lenne valamire allergiás. :twisted: :twisted: :twisted:

Eclipse,
nem lesz semmi gond (maradandó). Azon meg ne aggódj, hogy a te hibád. Te mindent megtettél, ennek meg kellett történnie. Nézd meg "déli" szomszédainkat. A mocsokba, szennybe nőnek fel és még sincs közöttük annyi betegség. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Bendor,
ha át szeretnék állni a napi 5x-i tápira, gondolom így könnyebb lesz a kiváltás és nem bírja ki három óránál többet akkor a 2. v. 3. óránál megtoldhatom egy kis vízzel (esetleg teával)? Most 6x eszünk. 3x120-at és 3x150-et, 3 óránként. Manókámnak csak 3,5 órákat kéne kibírni ha átállnánk de valahogy be van állva a 3-ra. Próbáltam megemelni 150-re az adagot de akkor is nyűglődik a 3. óra után.

Csajszik,
ami volt a Felicitas csomagban teaminták (Mecsek) az babáknak való? Kettőre rá van írva, hogy "baby" az okés de a maradék tiszta fehér tasak azzal a felirattal, hogy "természetes Mecsek tea" az anyáknak v. babáknak van?

Ebba,
vigyázz a felajánlással mert a végén nem szabadulsz tőlünk! :lol: :wink: :lol: :wink: :lol:

Legyetek jók,
én megyek meglesem a babaúszást. Majd beszámolok.

Kép
Kép
haynii
 
 


Gyancsi,
imádom a hangod!! :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
haynii
 
 


Sziasztok!

Haynii - a tiszta fehér zacsis mecsek filter az tejszaporító, én azt iszom!
Babaúszás - Atival játrunk, szerintem jó, de én mindig nagyon kimerültem tőle. Ati bőre miatt hagytuk abba végül. Már a merülést is csináltuk. Pár kép itt:
http://www.photoblog.com/eszter1976/200 ... 008-1.html

Eclipse - Mollikának és neked is sok-sok gyógypuszit küldök!!!!!

Vikoo - sajna senki nem tudja, hogy az ilyenkori foltok - pöttyök mitől vannak :? Ki kell kísérletezni. Mosópor csere, krémek..... és ahogy írod, kinek ez, kinek az. Atinak a mai napig szoktak lenni száraz foltjai, én Babé-val kenem, aztán elmúlik.

Nav - Zorka és a sportrovat :lol: :lol:

Ebba - 206-oshoz gratula!!!!!! Színe? :lol:

Rabbe - hajrá kistesó!!! Mi megállunk kettőnél.

Benbor - jelmezek - naggggyon sirály!!!!!! Bár én tudnék ilyesmiket.....irigy, irigy :oops: :lol:

Körömvágás: ébren. Lábán egyszer vágtam le, azóta nem volt még rá szükség. Ja, és szigorúan normális bőrvágó ollóval. Kétszer próbáltam safety csipesszel, mindkétszer sérülés lett belőle... :cry:

Nálunk:
Adél 29-e híján hétfőn töltötte a 4. hónapot. 7160 g. Oltást nőnapon fog kapni.
Ennek örömére hétfőn háton találtam reggel az ágyában, pedig hasra tettem le. A kis ügyes, hálózsákba is meg tudott fordulni. Mondjuk azóta se csinálta.
Ma bőrgyógyászhoz viszem, mert pici búbok vannak a hajas fejbőrén. Legtöbb a forgójánál, de azt figyeltem meg, hogy egyre több, és terjed előre fele. Nemtom mi lehet, remélem megmondják.
Szteroidos krémtől jó tartózkodni. Amíg keni az ember, addig hat, aztán úgyis előjönnek a tünetek újra, sajna..... reméljük nem azt írnak fel neki.
És szorítsatok, mert egyedül megyek a két gyerekkel......király lesz :? Atihoz 2 kéz is kevés.

Ati viselkedése tragédia. Rengeteget verekszik, még ovis tornán is bántotta a többieket, úgyhogy többet nem visszük. Majd ha tud viselkedni. Tegnap, mikor mentem érte, és legugoltam az ajtóba, hogy átöleljem és megpusziljam, akkora pofont adott nekem, mint a ház, mert ő nem akar hazamenni, ő a süni csoportba akar átmenni. Majdnem elsírtam magam ...... aztán a folyosón fellökött még 2 nagyfiút, üvöltött és toporzékolt, lökdösött. Nagyon durva volt.
Voltunk ovis fogadóórán, ott kaptunk tanácsokat, azokat próbáljuk meg alkalmazni. Reméljük segíteni fog.

Havat kellene lapátolnom, vásárolni menni, de semmihez sincs kedvem.....

mikegirl
 
 


oh, valamit elirhattam, mert nem probálkozunk a férjem nem akar több babát(anyagiak miatt sem) én csak azt mondtam ha véletlenül babás lennék, én bizony megtartanám. Merthogy Patrikot sem terveztük már, mivel volt 4 elhalásos terhességem... na meg császár után én már eléggé félnék, főleg ilyen hamar....
szóval nem kell hajrá, köszönöm :lol:

én is 2-3 naponta körmöcölöm a kezén de csak éber állapotban mert különben felébred és nálunk nagyon nagy kincs ha alszik. :lol:

Mostis mikor betettem a hintába, mert már kézben is nyüglődött olyan fáradt volt, szóval elkezdte egyre jobban belehergelni magát a sirásba. Erre én gyorsan előkaptama porszivót, hogy akkor legalább kiporszivózok és reménykedtem hogy a hangján bealszik. Nemkellett 2 perc és szunyókál :lol: el sem teszem messzire, csuda egy szupi találmány ez a porszivó :lol: :lol: :lol:

mennem kell most hivtak a sulibol hogy Ádinak fáj a hasa :cry:

rabbe78
 
 


Mikegirl,
de sajnálom h még mindig nem javulnak a dolgok Atikával. Mikor jön el az a pont, amikor külső segítséget, pl. nevelési tanácsadót kell igénybe venni?
Hólapátolást én szívesen csinálnék, ha nem lennék beteg.
Gratula a hatalmas Adélkához! Nem kicsi kislány!
:D

Navi,m
Zorka szépséges. Ő is okt. 25-i születésű nem? Akkor egy napon szültünk!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Még egy fontos téma:
agyhártyagyulladás, szuri, stb... ??????


Mike,
most látom, hogy amit én vonalkódnak néztem oda van írva, hogy tejszaporító! Jó béna vagyok. :oops: :oops: Majd ha talizunk neked adom. Van két csomag.

Kép
Kép
haynii
 
 


Eclipse - védőnőkkel - benbor is köztük van / volt, és ovónénikkel beszéltünk. Szerintem a nevelési tanácsadó sem tud többet......óvőnénik 7 napból 5-öt vele töltenek, és jól ismerik. Sőt, már gyerekpszichológusnál is voltunk, még akkor, amikor terhes voltam, a verekedés miatt. Aztán végül magától múlt el a dolog, közben pedig egy vagyont költöttünk pszichológusra. Most úgy tűnik, megint visszajött ez a szokása.....

Haynii - szerdán oltják Adélt az ellen is (miningitec-et is fog kapni). Nálunk Ati is megkapta!

Rabbe - upsz!! :oops: Mi sem tervezünk több gyerkőcöt, de ha besikerül, akkor képtelen lennék tenni ellene. Persze igyekszem, hogy ne sikerüljön be. Elég ez nekem így, és a ház is tele.

mikegirl
 
 


Rabbe: nincs elfelejtve a recept, csak dédi influenzás lett. Ahogy meggyógyult megszerzem tőle :wink: !
Mi volt oltáson? Ádival mi lett?

Eclipse: jobbulást Mollinak és Neked is! Kitartás!

Ebba: gratula az autóhoz. Nekem is nagy álmom egy ilyen kicsikocsi! Milyen volt vele csavarogni?

Nava: Zorka megkapta az oltást? Hogy viseltétek? Olivér katasztrófa ahogy mostanában alszik, komolyan, lassan már állva elalszok. Éjjel 5x ébren volt. Szombat este óta tart ez a mizéria. Már vége lehetne. Újságolvasás nem semmi :D :wink: !

Vikoo: remélem minél hamarabb rendbe jön Boldi bőre. Apa jobban van már? Ti megúsztátok?

Eta: próbáltam felvenni a jajgatást, de valahogy megérezte, mert ahogy elindítottam a felvételt, a jajgatás sírásba csapott át! De nem adom fel :lol: !

Mikegirl: nagyon jók a medencés képek :) ! Mi is szeretnénk vinni Olivért, de egy kicsit bizonytalan vagyok, mert itt csak a gyerekektől kérnek igazolást, hogy nincs fertőző betegsége, bőrbaja, de a szülőktől nem. Nálatok hogy volt? Sajnálom, hogy nem javul Atival a helyzet, kitartás. Elmeséled, hogy milyen tanácsokat adtak a fogadóórán, vagy nem publikus?

Hayni: milyen volt a babaúszáson?

Kép
Lilypie Maternity tickers
ninin
Dorog
 
 


Mike,
nagyon tetszenek a képek, látszik, hogy élveztétek.

Ninin,
igazából nagyon könnyű beszerezni azt a papírt, úgyhogy nem is látom értelmét. :cry: Nagyon tetszett az úszás, most még csak meglestük. Jövő hét csütörtökön kezdünk. Már alig várom. Babám is imádta (nézni, egyenlőre :lol: ).

Kép
Kép
haynii
 
 


Hali!

Felhívtam Zolit hogy
-Van egy jó és egy jobb hírem.
-Mondd a jobbat (Zoli)
-ma teszteltem!(én)
Nagy csönd a vonal végén... Majd
-ugye ez vicc (Zoli)
- nem (én)
megint csönd majd megszólaltam
-pont egy éve : )
Na volt nagy anyázás a vonal túlsó végén de aztán jött a felszabadult "Röhögés"

hihihi szemét vicc volt de jót nevettünk..

Majd jövök még hiszti van....

pusza :D

Kép
Kép
eta
 
 


Mike: két éves Atiig néztem, nagyon nagyon cuki volt. Majd nézem tovább csak most mennem kell:D

Képzeljétek suliból vittem rögtön dokihoz Ádit: jól megnyomkodta és nagyon vakbélgyanus, d e az epehólyagja is fáj neki d e az gyengébben. És a torka piros, pedig nem fáj neki. szóval azt mondta lehet valami kialakulóban van és az lementa hasára, d e készenlétben legyünk hogy lehet mégis vakbél és akkor irány a kórház.
Addig is szednie kell neocitránt, normaflort, strepsilst+szigorú diéta!!!. Ha javul a hasa akkor jó, ha nem akkor kórház...
akart küldeni vele uh-ra de mivel a kicsit is vinnném azt montdák inkább itthon figyeljem :shock: :shock:

szóval holnap itthon....

de most bevagyok tojva, mert Ádi sokszor nem szól ha fáj valamije, nagy a türéshatára, fájdalomküszöbe. mondtam neki ez most nagyon komoly, szóval ha jobban fájna a pocija szóljon.
Holnap mentem volna az első hordozós, mosható pelusozók klubjába itta kerületben... :evil:

rabbe78
 
 


Eta: még bennem is megállt a levegő!! imádnivaló vagy!! :lol: :lol: :lol:

rabbe78
 
 


HAlihó lányok!

Köszönöm a hiányolást! Jól vagyunk. Az igazság az, hogy folyamatosan olvaslak benneteket, így mindenkivel kapcsolatban képben vagyok. Azonban, mikor reagálni készülök az utolsó 2 oldalra, addigra, mire megírom, már rég okafogyottá vált az egész. Van egy csomó elkezdett, de befejezetlen hozzászólásom elmentve...
Kittikém nappal nagyon aktív baba, szinte semmi időm nincs mellette. Még fürödni és wc-re menni is úgy tudok, hogy viszem magammal! :oops:

Nagyon irigy vagyok a talira, olyan jó lett volna, ha mi is tudtunk volna menni.

Eclipse!
Őszinte részvétem!
Molli remélem hamar meggyógyul, és sok gyógypuszit küldünk!

Haynii!
Nálatok nem kel orvosi igazolást vinni a doktornőtől a babaúszásra?

Az agyhártyagyulladás elleni oltás, fizetős? Ha igen, mennyi?

rodina74
 
 


tegnapi csavargás....
elmentem, 3-an vigyáztak az alvó lányomra. Felébredt, nem tudták visszaaltatni. Én még az első boltban voltam, a lefejt tejet persze hogy előtte adtam oda a tejtesónak:(
így mindent gyorsan végigrohantam, sehol nincs jó áron jó rugdalózó, még az auchanban bízok..
de a kocsim álom:)
Amúgy ezüst színű, piros belső kárpittal, csajszis:) mehetünk majd Jankával shoppingolni:)

rohangálok most is az alvó Jankához, mert fel felsír. 3 napja nyűgi éjjel, nappal, a ciciből továbbra is csak 70-90-t szopik:(
elegem van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1.5 óra így egy szoptatás. Eddig azt mondtam, ez a legjobb, most már nyűg, kivagyok.


Kép
ebba
 
 


Eta!
ÉN először kezdtem örülni, de miután elolvastam még egyszer, meg is értettem! Szóval gratulálok az egy évvel ezelőtti tesztedhez! :wink:

Én márc 8-án teszteltem pozit, pont apa névnapján! És akkor egy olyan névnapi kártyát kapott tőlem, amibe be volt ragasztva a + teszt, és a szövege is olyan volt, hogy pont illett a teszthez és a névnapi üdvözléshez is! Először nem is értette, mi van, még a tesztcsík sem tűnt fel neki. :?
Aztán mikor mondtam, hogy nézze már meg jobban, akkor leesett neki! :roll:

rodina74
 
 


Eta! Te tök dinka vagy!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Aki ezen a héten kommentel a Babanet valamelyik cikkéhez, az egy cuki Figurka álommanót nyerhet!

Kép

Úgyhogy mondjatok véleményt bátran: mi az, amit feleslegesnek tartotok megvenni a babának? Mit szóltok az új, otthonszülést szabályozó rendelethez? Vagy pl. szerintetek milyen praktikákkal lehet ránevelni egy gyereket az olvasásra?

Kedden sorsolunk!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Eta: :D :D :D Hát ez marha jó! Én is azt hittem, hogy jön a tesó :wink: . Felolvastam a páromnak, és ő is :P !

Rabbe: szorítok, hogy Ádival minden rendben legyen!

Ebba: sajnálom, hogy nem sikerült a tegnapi csavargásod! Na, majd Jankával :wink: !

Mit szólnátok akkor egy közös e-mail címhez? Vagy nem tartjátok jó ötletnek?
Szép estét mindenkinek, jó pihenést! Puszi

Kép
Lilypie Maternity tickers
ninin
Dorog
 
 


Most csak gyorsban...

Köszöni szépen Zorka a dicsiket! :D Apa nagy örömére épp a Vidis oldalt "olvassa" a kicsi lánya :lol:

Eclipse, Zorka okt. 28-i!
Sajnálom Mollikát, de biztos nem lesz komoly baj!

Ninin, nekem okés a közös cím!
Sajna nem votl oltás, mert piros a torka és még szörcsög :(
Ilyenkor Ti többször is orrszívóztok? Én nem nagyon, csak ha nagyon hallom... rosszul teszem? :roll:

Eta, ez tök jó poén volt!!! :lol:
Én is ma teszteltem... 1 éve!

Na mennem kell, mert kicsi Zoo már nagyon szeretne fürdeni... most mondta! Mert ugye nem csak olvasni tud, hanem beszélni is! :D

Ja a mostani éjszakánk szuper volt (1x keltünk)... remélem, ez így is marad és vége a rossz időszakunknak... legalább is teliholdig! wink:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Halika!

hihihi ha már az idő szar legalábba kedvünk ne legyen az! KIHAGYHATATLAN VOLT! És bejött :D

Majd meglátom mit kapok, mert még nem ért haza azember... :roll:

NAvi:
Irigylem a jó éjszakét! nekünk teljesen összekuszálódott a napunk!
Remélem valahogy be tudok állítani már valami rendszert!
PPPEEEERSZE mondta mi??
Gizus pedig ezt mondja: Édesanyám kérek szépen enni!

Ninin:
tök jó begépelni a neved: )
Honnan ez a jó ötlet?
Nekem is ok a közös oldal! De én ilyet még sohasem csináltam... de benne vagyok!

Mikelány, Hajnii:
Én is gondolkodom a babauszin de most itt az influenza nem? Szerintetek ilyenkor nem gáz becsatlakozni?
nem macerás úszás után öltöztetve öltözni??

Megjött az emberem.. majd mesélek mit kaptam :lol:
Jó éjt

Kép
Kép
eta
 
 


Csajszik már van közös tárhelyünk, anno a képeknek csináltuk (amire most is szeretnénk használni)! :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
haynii
 
 


Haynii
Máté most 6x eszik összesen 810 g tápit, ez 5x-re elosztva kb. 160 g. Mennyi most Máté súlya? Ez a mennyiségű táp egy 5400 g-os babának felel meg, ha szigorúan a számokat nézem csak.
Megpróbálhatsz trükközni, két evés között vizet kínálni neki, esetleg kicsit több vízzel készíteni a tápszert, de ezzel csak több folyadékot kap, nem lakik jól jobban. Nem biztos, hogy hagyja még elhagyni a 6. étkezést.
Egyébként biztos, hogy éhség miatt nyűglődik? Miért akarsz elhagyni egy étkezést?

Betegeknek jobbulást, sajnos fáradt vagyok, csak ennyire futotta most, bocs lányok!

benbor

Kép
Kép
benbor
Érd
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan, mert látom, nagyon rajta vagytok a közös e-mail/oldal/ stb témán :D

Tehát: gmail...
felhasználónév: babanet2010
jelszó: november

engem valamiért csak 3.-ra engedett be, próbálkozni kell :D

Majd jövök még, csak mi is betegek vagyunk megint, mindenki csupa takony, meg köhögnek a gyerekek.

szisszka
 
 


Jó reggelt!

Végre Olivér is csak egyszer ébredt éjjel :) ! Már nagyon rám fért az alvás!

Nava: Zorkának jobbulást! Amikor Olivér nagyon beteg volt, mindig szívtam az orrát ahogy telítődött neki (néha volt olyan, hogy 10-20 percenként). Aztán szépen lassan el tudtuk hagyni, ahogy kezdett jobban lenni, már csak evés előtt szívtam neki, vagy ha tényleg nagyon szörcsögött.

Eta: mit kaptál Uradtól? Egy csokor virágot, vagy csokit?? :wink: :D ! Szerintem azt érdemelted :lol: ! A név: középsuliban tanultam gépírást. Akkoriban csináltam meg a freemail-es postafiókomat, és semmilyen formában nem tudtam a nevemből kihozni a címet, mert minden amit írtam, foglalt volt. Aztán berágtam, és a ninin volt a tök jól kézre eső "szó", ami a gépírás miatt jutott eszembe, mert aznap pont az ilyen ujjhasználatokat tanultuk, és azt elfogadta. Innen a név :D !

Szisszka: köszi, nem tudtam, hogy már létezik cím. Kipróbáltam, nekem elsőre sikerült belépnem. Nektek is jobbulást!

Rabbe: Ádi hogy van?
Vikoo: és Boldi baba? Rendbe jött a bőre?

Kép
Lilypie Maternity tickers
ninin
Dorog
 
 


Kép Kép imádja felpakolni a lábát:) Kép Kép Kép

Kép
Lilypie Maternity tickers
ninin
Dorog
 
 


Halihó!

Ninin: egy naaagy puszit kaptam :)
Ez az OLI nagyon laza! Gizus is most kezdte égnek állítani a kicsi lábait: )

Gigi:
hogy bírod apa nélkül?

Kriszta:
Meggyógyultatok?

Aranyos:
Veletek mi van?

Szissz:
Mivel kitetted az oldalra a "titkos" postafiókot így kb az egész ország be tud majd lépni ha akar :)
nem mintha lenne bármi titkolnivalóm.....
Van valami újság OKJ téren?

bedoha:
Nem voltunk szimpik? csak mert a találkozó óta nem jelentkeztél: ) Pedig éééééééééééén is szeretnék linket kérni a videjóhoz!

Amida:
Na szupertáncos lettél? Mesélj mi van veletek mióta nem találkoztunk?

Vaya:
Merre vagy?

Berni:
Ígérem küldöm a képeket ok? Mellesleg miért vagy annyira eltűnődve?

Lucuzs:
Jaja dinka vagyok!De egy ilyen világot csak így lehet elviselni néha!
Mellesleg Zoli mondta hogy onnantól kezdve tök jó napja volt: ) Úgyhogy megérte

:lol:

na puszihegyek mindenkinek!

Kép
Kép
eta
 
 


JA Eclipse:

Gondolom hogy most nem ez a legfontosabb dolgotok de felhívtad a srácot?
Még mindig lázas vagy?? hmm És Mollilány hogy bírja?


MIKElány:
Ati egy különleges kissrác! Engem is érdekelne mit mondtak az óvónénik mit csinálj vele. Szerintem majd kinövi.. vagy nem?

Kép
Kép
eta
 
 


Haliho,

na nagy nehezen beengedett a postafiókba... és akkor hogy már nem titkos, azért feltegyem a képeket... hmmmm??? :D

Ancsa, rólatok is van pár... az egyik nagyon tutkó lett, bár neked szerintem nem fog tetszeni... elég vicces! :lol:

Ninin, Oli tényleg nagyon laza! :D

Zorka is fel szokta rakni a lábait, sokszor azzal fogja meg a lelógó plüss zebrát, olyan cukker!

Eta, képzeld, ma azt mondta: Jó reggel Anyukám (nagybetűvel - ezt a hangsúlyából tudtam), tegyél tisztába, mert beszartam, de baromira :lol: :lol: :lol: És most itt énekel... na jó csak verset mond!
Amúgy tényleg itt fekszik mellettem és magyaráz, közben meg nagyonat pukizik :D

Képzeljétek, égi csoda történt: este letettem fürcsi+vacsi után és most már normálisan csak a hüvelyklujját veszik be a szájába és elaltatta magát!!! Alig hittem el! :shock: :wink: Mondjuk ez nappal nem működik, de mindegy, már ez is haladás!

Dorka, merre vagy???

Lányok, a Lövőház utcát mondtátok, h. lehet háti hordozót próbálni, meg még valamelyik helyet... de nem emlékszem :oops:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


A ti babóitok is "rágják a nyelvüket" vagy inkább forgatja Zorka, mintha rágózna vagy lehet csak a hajakat eszi, amit a kezében talál? :shock:

Ninin, na ma kiszívtuk neki reggel az orrát, de komolyan mondom, kettőnknek kellett lefogni... nagyon gáz :evil: Ha nem muszáj én nem szívogatom... annyira sajnálom szegényt!
És te minden egyes szívásnál fújtál neki sóoldatos folyadékot is? Na mert aztán az a kedvence... :roll:

Eta, remélem beáll nálatok is hamarosan a rend! Ma is jó volt az éjszakánk, csak fél 4-kor kelt, utána pedig fél 7-kor és így tudtam aludni 8 órát!
Viszont néhány napja behúzom a függönyöket is, mert nem volt elég sötét, és lehet ez is segít?! :?

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Ninin
Cuki a kispasid :)

Eta
Igazából ez a "titkos" postafiók már vagy 5-ször szerepelt a topikunkban szerintem ugyanigy :D Tehát aki nagyon akart, eddig is be tudott lépni :D
Meg azért lett csinálva, h egyben tudjunk dolgokat :D Tehát kb. ugyanaz, mintha ide lenne feltöltve egyben sztem... de cserélhetünk jelszót, ha gondoljátok, és akkor az menjen körben priviben...

Okj terén semmi újság :) Pénzügyi-számviteli lenne májusban, de arra már jelentkezni kéne, meg kéne hozzá pénz :D talán majd októberben...
Banki szakügyintézőm meg nem halad :D Nem jutok sehova a szakdogámmal, egyszerűen nincs időm, se írni, se tájékozódni, pedig április 10 a leadási határidő, előtte még a konzulens tanárnak is oda kéne adni a művet. Májusban lesznek záróvizsgák az utolsó félévből + a modulzárók, aztán jön az írásbeli június elején, aztán ha az sikerül akkor szóbeli...


Navi
Gratula az alváshoz!!!! :) Ügyes kiscsaj Zorka :) Nálunk napközben Dani simán elalszik a kiságyban, este meg kézben tv előtt, vagy szopi közben :D

szisszka
 
 


Navi
Dani is forgatja a nyelvét, tegnap én is azt hittem, h van valami a szájában :shock:
Orrszívás: én nem mindig fújom a sóoldatot :roll: Nálunk szerencsére nem katasztrófa az orrszívás. Marci már nagyfiú, ő magának fogja az orrszívót, persze azért én is besegítek neki. Dani is hagyja, nincs sírás. Én elmagyaráztam neki, hogy ez nem fáj, és hogy látta is, h Marcinak is szívtuk az orrát és nem fáj, és megmutattam neki, h nekem sem fáj :D Na meg persze neki is nagyon jó lesz, h kap majd levegőt :)
Lehet, hogy az zavarja, hogy hangos a porszívó? Én erre kaptam egy tippet anno: a szennyeskosárba kell rakni a porszívót a ruhák közé, az letompítja a hangját :D

Na, most megyek, befogom a nagyobbat a konyhában :lol: csinálunk Cheesecake-et :lol:

szisszka
 
 


Köszönöm Olivér nevében a dicséreteket :wink: !

Eta: Gizus nagyon édes lehet, ahogy a kis harisnyás lábait pakolgatja. Fénykép?

Nava: nagyon ügyes Zorkuci, hogy egyedül elaludt. Olivérnél is így kezdődött, először este, aztán mára már mindig sikerül neki elaludnia. Jó, szoktam neki egy kis simivel segíteni :) ! Nyelvrágás nálunk is van. Olyan aranyosak közben, meg kell őket zabálni:)! Én nasivin orrcseppet használtam minden orrszívás előtt. Pipikém egy darabig imádta, amikor szívtam/tuk neki, volt, hogy el is aludt közben :D , de azért a második hét végére már nem tolerálta ő sem!

Szisszka: nem csodálom, hogy nem tudsz haladni a tanulással! Nagyon nehéz lehet egy gyerek mellett is, pláne kettő mellett!

Szerintem akkor elküldöm a gmailre azt a két képet, ami sikerült!
Puszi mindenkinek!

Kép
Lilypie Maternity tickers
ninin
Dorog
 
 


Sziasztok!

Eta: Nem, nagyon nem lettem sztártáncos. Elég égő volt :) :) A kondim ugye elég gáz, de még az agyam se állt vissza a táncra :) Konkrétan a legegyszerűbb dolgokat se bírtam megjegyezni. Ráadásul nem a saját csoportomba mentem vissza, mer ők nagyon későn vannak (8-10ig kb), hanem az eggyel korábbiba. Nem tudom, ők mennyire ismertek meg, de a tanárunk még mondta is az óra elején, hogy itt vagyok :D :D :D Szóval meglátszik az az egy év kihagyás, de majd belejövök!!!!!
Amúgy semmi extra nincs, fáradt vagyok - várom a jó időt és punnyadok ezerrel :)
Ja, és egy pillanatra én is bedőltem ;) ;)

Benbor: Nem ismerhetlek vhonnan? A talin olyan ismerős voltál....

Mike: Tényleg, miket tanácsoltak? Biztos többeknek jól jön majd az info kistesónál:)

Vikoo: Mi is Eta által leírt testápolót használjuk, nekünk nagyon bevált! Remélem hamar jó lesz :(.

Eclipse: Gyógyuljatok meg!!!!

Lucuzs: Várom a káposztás receptjét... :) :) :) Nagyon!!!!!

Babaúszás: Már én is nagyon nézegetem, de amíg ennyit kell öltözni + influenza stb van, addig nem megyünk. Nem is tudtam, hogy igazolás kell hozzá...

Képzeljétek, a házban van egy beteg fazon. Néha iszonyat hangerővel káromkodik, ma meg csak ordít. Már harmadszorra hallom, hogy ááááááááááá. Mi a manót csinálhat????? Mazo??

Bence legújabb cukisága: Szopi közben, ha már nem jön (úgy) a tej, elfordítja a fejét, rám mosolyog, majd visszafordul, mintha megint be szeretné kapni (de nem), aztán megint ide és ezt így csinálja, amíg át nem rakom a másik cicire :) Olyan éééédes!!!!! :)

Körömvágás: Én is ébren csinálom, a szopipárnán. Néha több részletben :) Nem egyszerű...

Puszi!!!!!

Kép

Kép
amidaalah
 
 


Sziasztok Lányok,

most már jobban vagyunk, én is és Boldi is, Apáról már nem is beszélve... bááár, ha most megkérdezném, biztos tudna mondani 3 olyan dolgot ami fáj neki, csöppet hipochonder a lelkem! Vagy csak pasi nem is tudom! :lol:
Olyan gyönyörűséges idő van nálunk, ahogy felkel Boldi megyünk is ki sétálni. Tegnap tök enyhe lett az idő estére így felköltöttem magamra mei tai-ba és másfél órát sétáltunk, a szomszéd anyukák nem győztek hüledezni, h h nem szakadok meg. Boldi a héten 8870 gr-ra duzzadt! :shock: én sem hittem a szememnek, mert az elmúlt hetekben csak 10 dekákat hízott, most meg rögtön 40-et. Ezért nem szabad megijedni, mert tök változó náluk is.
A bőre javulgat attól a krémtől amit sutyiban adott a védőnő, ő sem támogatta a szteroidos krémet, főleg, h annyira nem volt gáz...
Jajj, Lányok úgy rohan az idő, ránézek a csöppet sem csöpp Csöppemre és nem térek magamhoz, h rohan az idő.

Látom milyen ügyeskék már a babák itt a topikba, egyedül alszanak, forognak, meg verset mondanak, hát huhh... megmutatom Boldi milyen kis aktív nézzétek:

Kép

gyakorlatilag ez videó is lehetne, mert pont annyit mozogna akkor is, mint amennyi itt látszódik. DE ennek ellenére kiegyensúlyozott, neki vhogy mindig pont jó abban a szögben ahogy lerakom. :D

a betegeskedő babuk gyorsan gyógyuljanak meg!!!! Ez parancs!!! Itt nem lehet beteg senki...

Csajok a tablós cuccról lemaradtam, kinek, hova és milyen képet kell küldeni?

Kép

Kép
vikoo
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?