Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Mindenkinek :D

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Ildi,
cuki az új kép a vonalzón! :) Nagyon aranyos az, hogy Lencsi :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Ildi - Mennyit változtak a lányok :shock: mind a ketten nagyot nőttek és azért ők is nagyon hasonlítanak egymásra. :wink:

Veronika - A mi környezetünkben is folyton csak azt hallom, hogy mindenki elveszíti a munkáját. A védőnővel találkoztunk a múlt héten és mondta, hogy van itt a környéken 1 hasonló helyzetben lévő család mint mi. Ők is nagyszülőkkel élnek pici babával és most apuka és a nagyszülők is elveszítették a munkájuk a hitelüket nem tudják fizetni lehet utcára rakják őket... Borzasztó ami mostanában itt megy... :?

Most megyünk a védőnőhöz méredzkedni és utána élből dr. néni kíváncsi leszek hogy megy a fiatalúr súlya :roll:

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=https://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 

 
 

Ákos súlya elfogadható lett 7070g és 69,5cm. Ez 430g 1 hó alatt. :) Én már ennek is örülök.

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=https://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Kinga,
lényeg, hogy hízik! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Susy, én se szeretnék sebészetre menni. Megadnád a krém nevét? Vagy Te is arra gondolsz, amit már Veronika is írt a Ftorocort?

Majd még jövök, de kicsit bedőlök a kádba amíg a fiatal úr alszik.

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Sziasztok!

2 hete kapta meg Gergő a 15hós oltásokat.
Azóta lázzal, taknyosodással, étvágytalansággal küzdünk.
Mára meg tele lett a foltos pöttyökkel. Meddig fog ez még tartani?
Szerintetek?

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Kedves Topiklakók!

Ismét jó szándékkal spammelek itt (is): folytatódik a Babanet kommentjátéka, azok között, akik a héten kommentelnek, a Jaffa Kiadó könyvcsomagját sorsoljuk ki!

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, így nemcsak a cikkekről kaptok értesítést, de további nyereményjátékokban is részt vehettek.

És végül, de nem utolsósorban: várjuk a Ti történeteiteket is A Te történeted rovatba. Kinek ne lenne a tarsolyában egy olyan történet, amit 1-2 oldalban meg lehet írni? Lehet vicces, tanulságos, dühítő, szomorú, elgondolkodtató, szüléses, gyerekneveléses, párkapcsolatos, családos. Akiből kikívánkozik a grafomán énje, történetét Word dokumentumban küldje el erre a címre: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Köszi a figyelmet!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Andi, már nem sokáig, emellett az oltás mellett ez előfordulhat... a pöttyök a vége. Doki mit mondott?

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok!

Megérkeztem Szabolcsba és túl vagyok az első orvosi viziten. Igaz, nem a sajátomnál voltam, mert műtőben volt egész délelőtt, itt meg nem szokás másnak a betegébe "beletúrni" úgymond.
Mindegy, NST-n túl vagyok, ott minden rendben volt, dokimmal beszéltem telefonon, hétfőn akar látni. Most még nem kell befeküdni a kórházba :) A lényeg, hogy jól vagyunk, a többi meg alakul.

Csak gondoltam elújságolom, hogy rendben megérkeztem és minden oké velünk.

Sziasztok!
pruncoke1
Szigetmonostor
 
 


Sziasztok!

Andi a dr nő biztos fogja tudni, hogy melyik krém való erre a problémára én legutóbb elfelejtettem felíratni Alexandernek, de ma megyek úgy is sinlac receptért (remélem már müködik a gép...) és akkor ezt is megejtem, ha nem felejtem el megint... :oops: :roll:
Nálunk Alexandernél egyik oltásnál se volt semmi talán a prevenár nál volt 1 kicsi hőemelkedés és ennyi, úgyhogy ebbe nem tudok segíteni. És eddig Ákosnál se volt semmi.

Heni - Érdekes, hogy vidéken nem nagyon néz meg más ha a dokid éppen nem ér rá :shock: . Nálunk itt Újpesten ha nincs a doki bárki aki éppen van simán megnéz bárkit. Küldtem privit :wink:

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=https://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Beneildi, a dokinál a párom volt az oltáson, és olyan süket, hogy nem emlékszik mit mondott. Azóta csak az asszisztenssel beszéltem, és Ő is azt mondta, hogy nemsokára vége.
Nagyon kiütötte ez a 15hós+prevenar együtt. 3 napig 38 feletti, előtte-utána 4-4 nap hőemelkedés, erős orrfolyás. Már csak taknyos, és eszik is végre, csak most mindenhol a pöttyök. De ha 3 napig tart a pötty, az jó. Csak tovább ne.
Ráadásul minket a párommal úgyszintén kiütött a kór. Ezért voltam már morcosabb, hogy még ezek a pöttyök is. De amikor láttam, hogy nem zavarják, nem viszket, megnyugodtam.

Heni, örülök, hogy rendben vagy, hogy jól vagytok! :) Vigyázz magatokra! És nyugodtan írj, hogy mik a fejlemények.

Kinga, ha nem felejted el és megkérdezed, azt nagyon megköszönöm. :)
Ha jobb az idő, találkozhatnánk egyszer! Sétálunk egyet, vagy játszóterezünk. Oké?

Hiába játszok nagyon sokat a Gergővel, én azt látom rajta, hogy nem vagyok elég neki. Mindig új, és újabb inger kell neki. Egyre többet rosszalkodik, ami nem baj, csak én azt érzem ezeket azért csinálja, mert ne tud magával mit kezdeni. De nem lehet mindig, nem tudok mindig újat mutatni, nincs lehetőségünk folyton izgi helyekre menni. :-(

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Andi,
kell neki már a gyerektársaság. 2 évesen nem fogod bölcsibe adni? Pálminak nagyon bejött! Én már nem lennék elég neki, ott meg jól elvan a gyerekekkel :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Andi, meggyógyult már a fiad?
3 napig a 3 napos láz, 3 napos kiütés foltjai tartanak, de ti nem az MMr oltás miatt lettetek pöttyösek? annak a felszívódása itt a szomszédunknak tovább tartott, de a mellékhatás vége ez a pöttyösség volt.

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok!

Andi - Nem tudtam megkérdezni azt a krémet, mert éppen akkor jött a mentő 1 kisfiúhoz a rendelőben, így a dr nővel nem is találkoztam és az asszisztens is csak a kezembe nyomta futólag az előre kinyomtatott receptet amikor meglátta, hogy megjöttem és ennyi. :( :? Szerintem jövőhéten betelefonálok a dr. nőnek újra receptért és akkor majd megkérdem. Idegeseit már ez a kukac ügy :? .
Ákosnak most egy tűhegynyi helyen felszakadt, mondjuk így lejjebb húzni nem lehet, de pont az egyik nagy fehér izénél volt így ki tudtam nyomni egy nagy csomó trutyit a bőre alól! :D
És remélem most már jobban vagytok! Tényleg beírattad az egyik bölcsibe Gergőt? Mert ha nem esélyed sincs bekerülni vele... De a közöséig házba le lehet menni vele már most is 1000.- negyedévente ha jól tudom. :wink:

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=https://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

beneildi, a 15 hós oltás után volt ez a majd' 2 hetes mizéria. De már jól vagyunk, a pöttyösség 3. nap estéjére minden elmúlt.

Most a foga miatt kínlódunk, egyszerre 4 db rágó nő, így nagyon taknyos szegénykém, de sokkal-sokkal jobb már a kedve.

Kinga, ha megvan akkor írj mindenképp!
Gergőnek is a hegyénél kicsit felszakadt és jött egy gombostűfejnyi trutyi, de nem több. Nem is engedné nyomkodni. :?

Igen, beírattam már. De hová lehet levinni? Milyen közösségi házba? Hová? Hol lehet ennek utána érdeklődni? Nekem, neki már az is jó lenne, ha csak heti 2-3 nap mehetnénk.

Veronika, megy Gergő bölcsibe, ide az államiba a Lakkozó u-ba, de csak szeptembertől veszik be. Már nagyon várom, mert szerintem igenis jót fog neki tenni. Néha nagyon unatkozik és akkor rombol.

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Sziasztok!

Jó hírem van: Botond befordult fejjel a szülőcsatornába :D Jöhet a természetes szülés!
Minden rendben az nst=ctg vizsgálaton is, a méhlepényem érett és már 3200 grammra saccolja a doki a súlyát!

Szóval jól vagyunk, csak már kicsit mindenhogy nehéz nekem, de ezt a kicsi időt már kibírom. Már nincs 3 hetem a kiírt időpontig. Aztán meg ha jön hamarabb hát jöjjön, minden rendben velünk, tehát jöhet!

Örülök neki nagyon, hogy ilyen jó kisfiú volt és hallgatott az anyukájára és szépen visszafordult :)

Mindenkinek minden jót: fütyis téma rendeződését (látom nem egyszerű, szép kilátások a jövőre nézve), gyógyulásokat és ilyesmit.

Sziasztok! Heni
pruncoke1
Szigetmonostor
 
 


Sziasztok!

Heni
Látod, már most milyen jó gyermek! :wink: :lol:
Nem sokára már a kezedben tarthatod! Kitarás! :D

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


Heni, tényleg nagyon okos, ügyes, és máris szófogadó fiúcska, tartsa meg ezt a jó szokását! :wink:
Minden jót nektek, kitartást, már nincs sok hátra.
Milyen csodálatos érzés lesz majd látni Őt!!!
Vigyázz magatokra! :)

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Wertzuz
Igen arra gondolok, nekünk nagyon bevált, de egyébként van másik is nem csak ez.

Veronika
Köszi szépen a köszöntést, nagyon aranyos vagy, hogy nem felejtetted el. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Kinga
Neked is köszi:)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!

Heni - Látod mondtam, hogy lehet észre se veszed, de ő már meg is fordult és szerencsére így is lett! :D Hát ha jó az uh-s tipp akkor jó agy fiúra számíthatok. (Mármint egy újszülöttre lehet mondani hogy nagy, de mégis milyen apró és törékeny.) :wink: Kitartás a végére!

Andi - Most voltam kukac krémért a dr nő a Ftorocort nevű krémet írta fel, de hívd fől, mert vényköteles! Nem drága egyáltalán (szerencsére) 578.- én simán felhívtam délelőtt és mindenképpen őt kértem. Mondtam neki, hogy nem haladunk a lehúzással és már erre gondoltunk utolsó lehetőségként mert még mindig nem hagyja tisztítani rendesen és szeretnénk már a végére jutni az ügynek. Húzta a száját de felírta :lol: . Azt mondta nem igazán hallott se pozitív se negatív eredményeket a krém kapcsán, de a lényeg, hogy sikerült rádumálni. Te is légy vele szemben kemény ha úgy van, mert biztos nem fogja szívesen felírni mondván még nagyon kicsi Gergő és még megoldódhat magától is.
- Mi ÁMK-sok leszünk. Lehet már jövőre megy Ákos is bölcsibe, hogy vissza tudjak menni dolgozni... :( Ti miért választottátok a Lakkozót?
- A közöséig ház, meg a posta mellet van a védőnőkkel szemben van a bejárat ott belmész és balra van egy folyosó ott valamelyik irodában ülnek és ott mindent el tudnak neked mondani. Hétfőtől Péntekig tuti lehet menni, de nem tudom hétvégén nyitva van e. Tényleg jövő hét szombaton Bababörze!

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=https://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Kinga, én anno az Ámk-ba jártam oviba és suliba :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Susy, Kinga, köszönöm a segítséget a krém ügyben.

Ma megjártuk a kórházat.
Gergő szaladt utánam a lakásban, elesett és szétverte a fejét a szekrény élében, szét is nyílt neki. Egyedül voltunk itthon, szóval lemostam, törülközőt rányomva elállítottam a vérzést, ami persze elég jól folyt, bele a szemébe, orrába, szájába. Lekezeltem betadinnal és összeragasztottam ragtapasszal. De alvás után azonnal bevittük, mert nem volt összeszedett a mozgása. Átkötözték, röntgenezték, szerencsére nincs nagy baj. Van egy enyhe agyrázkódása, így ma már nem is ehetett (12kor ebédelt, azóta semmi) szegénykém biztos éhes. :(
Persze ez a déli alvás előtt történt, még le is fektettem, és csak utána jött ki rajtam a hiszti. :D
De megnyugodtam, hogy jól csináltam, pedig szinte semmire nem emlékszem, mármint, hogy hogyan is csináltam, hogy jutott eszembe, pl, hogy összehúzzam a sebszéleket. De már csak a vágás látszott a kórházban, remélem nem marad nyoma.

Egy kép a Manókáról:
Kép
Első balesetis kötés

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Andi, tényleg nagyon ügyes voltál, és főleg úgy, hogy emlékeim szerint, Te nem nagyon bírod a vért, nedveket :) Sokat változtat az emberen az anyaság! Gergő a kötéssel is nagyon helyes! :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Andi
Jobbulást Gergőnek! Nekem kb. ennyi idős volt a fiacskám, amikor egy esés alkalmával mindkét oldalt szétharapta a nyelvét. Azt hittem, össze kell majd varrni (szerencsére nem kellett). Én sem bírom a vért, de valahogy ilyenkor az ember lánya egyszerűen tudja, mit kell tenni! :wink: Gondolom, már vígan szaladgál, mintha mi sem történt volna. :D Hamar elfelejtik még a dolgot.

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


Szalamandra, teljesen jól emlékszel, de tényleg nagyon sokat változtam. :-)

nammado, igen, már vígan, mintha mi se történt volna.

Így ma a fejére húzta az állólámpát 2,3 méteres dupla karos, nagy üvegburás. Ami így ripityomra, szilánkosra tört. És persze ráborult. :roll:
Szóval alkot a drágám.
Nem baj, egy kacattal kevesebb. :lol: :lol: :lol:

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Sziasztok!

Látom folynak az események...

Andi - Az a lényeg, hogy nem történt nagyobb baj egyszer sem! És milyen kis húsi Gergő :shock: . Nekem mindig olyan fura ilyen husis gyerekeket látni az enyéim után, pedig teljesen ez lenne a normális aszem. Biztos bőven 10 kg fölött van már Gergő igaz?.
És örülök, hogy tudtam segíteni neked a közöséig ház ügyében. :lol: 5.-én akarsz majd menni Bababörzére?

És tényleg érdekes, hogy ha baj van valahogy az ember ösztönösen tudja mit kell tenni, vagy lehet valami régi gyerekkori emlék vezet minket ilyenkor... Kitudja?

Ildi - Nekem a párom volt Ámk-s, de csak oviba járt oda. Gondolom azért mert anyukája már akkor is ott dolgozott aszem az ovi konyhán, és most már kb 10 éve apukája is az Ámk-ban dolgozik mint karbantartó. Én biztos nem szívesen járnák oda iskolába ahol a szüleim dolgoznak... Az Ámk már akkor is 2 tannyelvű iskola volt amikor te jártál oda?

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=https://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


nammado - Tényleg végül az orvos ügy megoldódott most kihez jársz? És nem emlékszem mondtad e már, de kislány vagy kisfiú érkezik hozzátok?

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=https://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Kinga akkor még nem, én olyan öreg vagyok, hogy 1994-ben végeztem ott a nyolcadik osztályt. Tesóm meg 95-ben ballagott. :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Ildi - Nem vagy olyan öreg szerintem. :wink: Mondjuk ezek a két tannyelvű sulik nem olyan régiek... Érdekes én akkor kezdtem az általánost amikor te végezted a 94/95-ös évben voltam elsős, de én a 13. kerületbe jártam, mert mi ott laktunk akkor.

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=https://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


BABAVILÁG, BABABÖRZE

Március 5. szombat,
9.00 – 13.00 óráig

BÉBI és GYERMEK ruhák
Játékok kicsiknek és nagyoknak
babakocsik,
kiegészítők vására.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk, akár nézelődni,
akár vásárolni szeretne.

A vásárra a belépés ingyenes!

Helyszín: KFÁMK Közösségi Ház
Lóverseny tér 6. a posta mellett

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Sziasztok!

Valaki hallott Dr. Afanafról? Állítólag febr. 5-én leszúrta a magyar származású feleségét. ???? Valaki hallott róla??

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Sziasztok!

Aki ezen a héten kommentel a Babanet valamelyik cikkéhez, az egy cuki Figurka álommanót nyerhet!

Kép

Úgyhogy mondjatok véleményt bátran: mi az, amit feleslegesnek tartotok megvenni a babának? Mit szóltok az új, otthonszülést szabályozó rendelethez? Vagy pl. szerintetek milyen praktikákkal lehet ránevelni egy gyereket az olvasásra?

Kedden sorsolunk!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Andi,
nem hallottam és a neten se találtam erről semmit, de még csak ilyen nevű dokit se... :roll: Ezt hol hallottad?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Én sem ismerem, de ezt találtam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg_ ... -nodokirol

Borzasztó :cry:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi,

elolvastam. Mondjuk arról nem tudni, miért ölte meg, a férjemnek rögtön az ugrott be, hogy esetleg féltékenységből.

Persze ez mit sem változtat a dolgon, de úgy már esetleg el lehet fogadni, hogy a gyerekeivel marad, mert akkor biztosan nem bántja őket... :roll:

Meg szegénykéknek nem elég a sokk, hogy meghalt az édesanyjuk, egyszerre veszítsék el az apukájukat is? Az rendesen kirántaná alóluk a talajt, ha egyszerre mindkét szülő megszűnne és idegen helyre kerülnének... Biztos nem a gyerekek előtt történt, mert akkor tuti nem hagynák ott velük...

Kíváncsi lennék az egész helyzetre, mert ez így nem teljes információ, bár borzalmas, csak mégis jobb lenne tudni, hogy mi is történt... :(

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Nagyon durva, én jártam hozzá, és szerintem a Kinga is.
Soha nem szerettem, valahogy nekem félelmetes és lekezelő volt.
Én egy másik fórumon olvastam, már nem emlékszem hol, mert tegnap dili volt itthon.

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Sziasztok!

Én már régen hallottam az esetről, mert valamelyik gyereke/i az ÁMK-ba jár és ugye ott dolgoznak a párom szülei, meg elvileg a híradóban is volt szó a dologról igaz én nem láttam... :roll: Egyébként én csak azért nem írtam anno róla, mert úgy gondoltam úgy se tudjátok kiről van szó, mondjuk akkor is durva! Egyébként itt lakik Andi a Dunakeszi téren és annyit tudok a dologról, hogy este összevesztek hangos vita volt és ha jól tudom lent az utcán történt a szúrás féltékenységből. Élből hívta a mentőket, de már nem tudtak segíteni a feleségén akkor utána letartozótaták x ideig bent tartották és csak azért engedték ki mert 3 kiskorú gyermeke van, meg nem áll fent az esélye, hogy újabb hasonló tettre készülne (hisz már nincs kin.)- saját véleményem
Egyébként Alexanderrel való terhességemnél hozzá jártam, de nagyon lekezelő volt, nem törődött azzal, hogy van e panaszom, vagy akármi csak azok kaptak/nak nála mindig jó ellátást akik fizetnek neki... :? Még jó hogy sokszor nem ő volt mert éppen nem volt és így nem maradt ki semmi fontos vizsgálat...

Andi - Egyébként jó volt találkozni a börzén! :D És lenne is 1 kérdésem. Párom apukája zárás után vett nálad egy németül beszélő sárga telefont. Alapban ilyen halk, vagy valami szétesett benne? Nagyon tetszik Alexandernek és Ákosnak is mert végre 1 nem hangos játék! :lol:

Kukac ügy: Ákosnak Vasárnap este lejjebb jött egy jó nagy részen szegénykém sírt is rendesen még tegnap is minden pisilésnél... :( Alexandernél meg persze nem jön lejjebb hiába kenem neki... :? És most Alexander megint hörgő hurutos lett lázas meg minden augmentin duot kapott meg spiropent és prospánt köptetőnek. Holnap mennénk tejterhelésre, de szerintem kihagyjuk :? a láz miatt... Nem tudom mikorra kapunk megint időpontot, mert nem veszik fel a telefont :evil:

Heni - Egyben vagy még?

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=https://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Kinga,
akkor azt is tudod, hogy hány évesek a gyerekek? És fiú-lány?
Na akkor bejött a tipp, hogy féltékenységből... :roll:

Jó ez, hogy nem veszik fel a telefont, én is ezzel küzdök állandóan az ügyek intézésénél...

A krém miatt jött lejjebb neki?

Jobbulást!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Kinga, próbáltatok elemet cserélni benne? Mert az elején nem volt ilyen halk, csak annyit nyomogatták börzén, hogy lemerült. Minden gyerek ezzel akart játszani, de senki nem vette meg, mert német. Pedig szerintem jó, ha nem csak magyarul beszélő játék van, mert legalább ismerkedik a különböző nyelvekkel, érdekli mit mond, hisz nem érti. Nálunk van német és angol játéka is a Gergőnek, pont ezért én veszek ilyet is neki.
De tényleg, talán nem is baj, hogy nem olyan hangos. :lol:
A fisher Price játékokon mi is a halkabbat használjuk, nem kell annak annyira ordítania. Főleg, ha mind egyszerre szól ugye. :D Gergő azt nagyon élvezi. :lol:

Dokis témához még annyit, hogy a párom is rögtön a féltékenységre szavazott, de állítólag semmi alapja nem volt rá. Büdös gyökér volt az a doki. :evil:

Kukac ügy. Mi mégse kenjük. Párom elolvasta a tájékoztatót és majdnem infarktust kapott, hogy én mivel akarom kezelni a Gergőt. :?

Sajnálom Alexandert, pedig most a héten elmehettünk volna sétálni, végre olyan jó az idő! Jobbulást a nagyfiúnak!

Veronika
, hogy vagytok? Babaprojekt? Vagy most még a munkagondok vannak?

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Andi! -Most látom milyen balesetek történnek Gergővel. De így is nagyon cuki a ragtapaszos képen.

Pandi ha jól emlékszem ti voltatok tavaly nyáron a lányokkal Horvátországban olyan részen ahol homokos vagy nagyon apró kavicsos a part. Megírnád hogy hol voltatok melyik szállodában vagy apartamnban. Köszi előre is!

Munkahelyi gond nálunk is van. Úgy volt hogy visszamennék dolgozni a volt munkahelyemre és mivel Kristóf még nincs 3 éves így vissza kéne hogy vegyenek. De a munkaügyön nagyon kedvesen széttárjk a kezüket és közlik ők nagyon szívesen visszavennének de abban a pozícióban ahonnan eljöttem nincs hely. Választhatok más állást de akkor kevesebb fizetésért.

Kinga látom ti is szép hajas babák vagytok. Mi is ilyen göndörkék vagyunk csak mi szőkében. Ránkférne már egy hajvágás:)

Kép
tüni75
 
 


tüni, de szép haja van :)

Itt voltunk: http://www.lopar-sanmarino.com/hu/apartmanok-lopar/

Nagyon jó volt, idén kihagyjuk, Gáborral azért nem vállalom be, de tavaly a két kiscsajjal nagyon jó volt! Az utat jól bírták, bár tény, hogy nincs közel, de nagyon jól éreztük magunkat, fantasztikus volt :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Kedves Topiklakók!

A múlt heti kommentelők közül Nyuszifül16 nevét sorsoltuk ki, így ő nyerte a Figurka Design álommanóját. Gratulálunk!

A játék azonban még tart: aki március 15-ig kommentel a Babanet cikkeihez, az nyerhet egy családi belépőt a Millenáris Park 2011. április 9-i Baba-Napjára! Itt minden a picik és szüleik körül forog majd, kellemes és tartalmas kikapcsolódást jelent a család minden tagja számára!

Például kíváncsiak lennénk, Titeket mire nevelt a saját gyereketek? És milyen példát próbáltok mutatni neki?

Bakiparádé szülőknek: nincs fejlődés hiba nélkül! Ti milyen baklövést követtetek el a gyereknevelés során?

Vagy olvassátok el Zsuzsa történetét. Kisfia faros fekvése miatt végül programozott császárral adott életet neki, érdekes, milyen gondolatok kavarogtak a fejében.

És azt tudtátok, hogy a gyerek alvási és evési problémái összefügghetnek?

Egyébként ott vagyunk a Facebookon is, érdemes csatlakozni hozzánk, ha szeretnétek azonnal értesülni a legfrissebb cikkekről, vagy szeretitek a nyereményjátékokat.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Andi - Papa élből ahogy meghozta kicserélte az elemet így kicsit hangosabb, de nem sokkal, de engem ez tényleg nem zavar jó egy halk játék! :lol: És nekünk is több idegen nyelvi játékunk van.

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=https://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Nem tudtam befejezni tegnap, mert hirtelen felkeltek a fiúk nagy sírással :cry: szegénykéim.

Tündi - Nahát milyen szép szőke tincsek :shock: , de ahogy nézem a szeménél ti is vágjátok neki. Van esélye, hogy ilyen szőke marad?
És munka ügyben most azon gondolkozol, hogy munkahelyet váltasz, vagy inkább más területre akarsz menni, mondjuk nem kellet volna nekik idézőjelbe fenntartani neked a saját helyed?

Veronika - Kérdezted tudom e hány évesek a gyerekei az Afanah-nak. Hát nem tudom, de annyit tudok, hogy a legkisebb gyerek jár ide a suliba. És azt tudom hogy van fia és lánya is meg 3 gyereke van és most nem dolgozhat a történtek miatt, de kíváncsi leszek, hogy milyen büntetést kap majd... mégis csak embert ölt!

Kukac ügy - Ja és nem a krém miatt jött lejjebb a kukaca Ákosnak, mert ő ugye még túl kicsi hozzá... egyszerűen aznap nem mentünk fürödni, mert elúszott a napunk és mivel sokan vagyunk meghatározott időben fürödhetünk... Szóval attól függetlenül minden este és reggel szoktam neki nézni, hogy azoknál a fehér trutyiknál oldódott e vagy gyulladás nem kezdett el kialakulni, és akkor pont az egyiknél megindult, és csak úgy jött ki belőle, hogyha egy kicsit le föl húzogattam, de nem erősen csinálta, és mégis lejjebb jött neki egy nagy részen igaz a másik oldalán mint ahol jött ki a trutyi :shock: , de nem baj örülök neki :D A dr. nő amikor mondtam neki teljesen meg lepődött, hogy ilyen hamar lejjebb jött és nem Alexandernek akinek ugye kenjük, hanem pont Ákosnak.
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Elfelejtettem ide jelentkezni.
Megszületett Botond, őszinte legyek már két hete megszületett február 24-én 22.15 perckor 3200 grammal. Botond köszönjük jól van, jó kisfiú, tündéri szép, bár kissé hasfájós néha.
Viszont anyukája nincs rendjén. Tejláza lett, nem tudjuk lefejni a ciciből a pangó tejet, egyetlen mellszívó sem hozza le, csak a kórházi "ipari" gép, így bejárok minden nap kétszer fejni, ami pedig igencsak fárasztó. Amúgy meg itthon próbálom kézzel fejni, bent is egy jó hétig csak a kézi megoldás ment. Minden csecsemős nővér nagyon segített, agyonnyomták a melleimet, tiszta kék-zöld a cicim, de legalább ki tudták fejni. Magamnak sajnos kézzel nem igazán tudom. Ezzel megy el minden időm, ezért is felejtettem el ide jelentkezni, pedig volt eszembe, csak akkor megint más volt épp a teendőm.
Biztatnak vele, hogy hamarosan beáll majd a cickó és nem kell melléfejni, hát várom, mert így mindenhogy nehéz. Már egyszer majdnem feladtam és kértem a beapasztó bogyót, de aztán új erőre kaptam és teszem a dolgom: fejek kitartóan. Remélem végülis jó lesz minden. Szeretnék azért szoptatni ameddig lehet, még ha kevés ideig is. Tehát gyötröm magam tovább.

Ha már kicsit rendeződnek a dolgok körülöttem, akkor mindenképpen jövök én is gyakrabban.

Minden jót mindenkinek addig is! Sziasztok!
pruncoke1
Szigetmonostor
 
 


Panndi: köszi a linket. Tavaly még a repcsi mellett döntöttünk de idén már nekivágnánk kocsival is.

Heni- gratulálok a fiúcskához. Remélem hamar rendbe jössz tejügyileg is. Minden jót nektek!

Kinga- vágjuk mi mindenhol Kristóf haját de nagyon gyorsan nő neki. Érdekes hogy elől sima de máshol mindenhol göndör.

Munkaügyben felmondani semmiképp nem akarok. Inkább akkor kivárom a 3 évet és ha nem is vesznek vissza végkielégítést szépen adnak. Addig meg ha lesz helyem mert sok velem egykorú illetve fiatalabb kolléganőm van aki babázni készül akkor beugrok valamelyikük helyére. Nekünk túlzottan nem sürgős de gondolom sokan lehetnek hasonló helyzetben.
tüni75
 
 


Sziasztok!

Lányok még mindig nem lehet szülésznőt választani a kórházban?

Kép
Kép
susytunder
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?