Új privát üzeneted érkezett!

Lois!

Nagyon ügyesen csúszik kisZé, igazi fiú :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Nani, gratula Iza szép növekedéséhez, gyarapodásához!:)
Csak így tovább!

A fogzás nálunk most ismét popsikiütéseket okozott és most a legcsúnyább, ami eddig volt. Eddigi csodakrémeim közül egy sem használ. Most éppen a Neogranormont próbáljuk ki. Aztán lehet, hogy Bepanthen lesz.

Ha jól látom a naptárban, most van Zétény névnap, ezért boldog névnapot kívánok minden Zétény babának!!!:) Lois és Zsenka, Isten éltesse a kisfiaitokat!
(Ha nem most ünneplitek, akkor sorry)
Vendég
 


Boldog névnapot kívánok én is!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Keny, úúúúúúú, de ééééédes!Megzabálom!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bbaa!

Köszi :oops: .Szerdán megérkezik a babakarám :lol: , muszáj mert tegnap is földet evett Kornél a virágcserépből.Egy pillanatra nem figyelek és már garázdálkodik.El kell kicsit keríteni.Fix járókát nem akarok már ide a kis lakásba, a másikba meg lesz hely bőven :wink: Ja és pár napja magától felül 4 kézlábból. :lol:

Twist!
Mit kukorékolsz ilyen korán??Dorcikának puszi a popójára.

Nani!
Remélem most már el fog kerülni a cicigyuszi!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, nem semmi ez a gyerek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boldog Zétény-napot!

Irtó ügyes csúszdázik Z. ! :)

Keny, Kornél dumálása olyan aranyos !!!!!!!!!!!!!!! nagyon tetszett!
A mászás is szuper!

Dorkamama, remélem beválik a neogranormon.

Kiscsajom ma is megaludta a 7 órát éjszaka. :wink:
nani72
 
 


Keny, édi kis mini Rambo-d van. :lol: Ügyes nagyon.

Lois, hát igen, Eszti nem tud felmászni a létrán. Én ültettem a tetejére, és csúsztattam le. :oops: Úgy látszik sokat számít pár hét korkülönbség, meg hogy fiú a te gyereked. 8) Boldog névnapot neki!

Nani, fene a mellgyusziba! Lényeg, hogy gyorsan rendbejöjjön.

skrisz72
 
 


Skrisz, Ti hogy vagytok???????

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, köszi jól. Semmi érdemleges nem történik. Várom a tavaszt. Szörnyű, hogy Eszti mindennap sáros lesz a kertben. Pedig fű van.... :?

skrisz72
 
 


Sziasztok!


Lois, Keny:

Nagyon jók a videók!!!!

Zéténynek nagyon boldog névnapot!

Lányok van valaki akinek peteéréskor szokott fájni a hasa? Olyanokat beleszúr néha, hogy csillagokat látok. Ez normális? Én nem vagyok a toppon minden elér mostanság. Holnap megyek U.H.-ra a múltkori rosszullét miatt. Nagyon izgulok miatta meg azért is mert Gréti a mamával lesz addig. Ez utobbi jobban aggaszt.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó, van akinek nagyonis! Úgyhogy a válasz:igen. Pl. Harcika szokta mondani, h. az az egy is mennyire fáj, mikor té.van.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Skrisz: talán be kellene fejezni az iszapbirkózásokat :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Baba:

Köszi, ma már jóval jobb de azért érzem a hasamat de nem úgy mint tegnap.

Gréta ma 5-kor úgy döntött köszöni de eleget aludt. 6:20-ig ment a harc akkor aludt vissza. Most alszik mint a bunda. :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó, szülés óta nekem is baromira fáj minden hónapban.

Baba, de hát olyan szexi, mikor sáros. :wink: Nem beszélve a bevételről, amit a nézőktől kapunk. :mrgreen:

skrisz72
 
 


Nikó!
Normális. Az ikrek után én is minden hónapban a csillagokat láttam jó sokáig. Nőgyógyászom szerint azért van, mert a szervezeted "emlékszik" a stimura. Idővel kipörög, nekem már nem gáz.
vovanda
 
 


Skrisz, ja, abból fizetitek a hitelt :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hunci törölte magát?? :shock: :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Puszi Anyukáknak &Babáknak.

Drága Zéténynek Nagyon Boldog Névnapot kívánok. Kép
dalmácia
 
 


Dalmi és Lois, köszönjük az iwiw-es kommenteket:) :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kép Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


babaimádó, kicsilányod nagyon cuki, és szép a csuklóján a párna. :)

nikó, unokatesóm is minden hónapban érzi a pé-t, mindig tudja melyik oldalon érik a petesejtje.
én sose éreztem korábban.
Mi volt az uh-n?

remélem hunci nem tűnik el....sajnálnám. (bírom őt)

pussz mindenkinek.
nani72
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a segítséget a PÉ.-el kapcsolatba.
Uh.: Epekő nincs minimális homok igen, ami kicsit aggaszt a terhesség alatt kialakult vesetágulat megmaradt sajnos, és a méhembe talát egy kisebb cisztát. Tulajdonképpen semmivel nem kell foglalkozni amíg gondot nem okoz. Majd holnap megyek házidokihoz meglátom ő mit mond.

Gréti teljesen egyedül elmondja az egyik mondókát és mutatja is. Megpróbálom felvenni és felrakom a videót csak az a baj ha meglátja a fényképezőt abba hadja a mondókázást.

Baba:

Kislányod nagyon szép.

Hunci miért törölte magát? Angelék jól vannak?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Halihó, hajnali írós vagyok!:)
Szóval, Nikó sajnálom a cisztát és a megmaradt vesetágulatot. A ciszta olyan, amit fogigátlóval (leállított ciklussal) el lehet mulasztani? (még lombik előttről rémlik ilyesmi).
Vendég
 


Hello Dorcimami:)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Dorkaanyu:

Nem tudom, még soha nem volt ilyenem. Ideje lesz felkeresnem egy nőgyógyászt is. Meg ha megyünk tesóért a Kaáliba majd megemlítem az orvosnak.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

Életjel...

Babák nagyon szépek :!: :!: :!:

Zétényeknek utólag is boldogat!

Jól vagyunk, holnaptól kezdődik a hozzátáplálás cicifüggő fiamnál.

Nikó, nekem volt cisztám az egyik stimu alatt, punkciókor azt is leszívták :oops: .

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Bols, kérünk képet!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hunci tényleg töröltette magát? Mi történt? Nem ér rá?

Bols, mivel kezdtek?

Nálunk megkezdődött a veszélyes korszak. Eszti mindenre felmászik. Rossz nézni, amit művel. :? Ma leperecelt a kanapéról. Szerintem meg sem ütötte magát, csak megijedt. Nem láttam, hogy csinálta, mert épp a fasírtgolyóját sütögettem. Egyébként szépen seggel lemászik a kanapéról. Nem is értem, hogy csinálta... :roll:

Nikó, igazán ügyes Gréti. Mit nem adnék egyetlen szóért.... :oops: :lol: Na de félre a türelmetlenkedéssel! Majd fog ő még cserfeskedni. 8)

Minden tiszteletem azoknak, akik visszamennek a Kaáliba kistesóért.

skrisz72
 
 


Skrisz:

Köszi, unokatesónk se nagyon beszélt 2 éves koráig, azóta meg kérni kell csak 2 másodpercre maradjon csendbe.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

Sajna csak bele bele tudtam olvasni a fórumba, mert megint göthös az egész család! :roll:

Nikó sajnálom a cisztát, de ha semmit nem zavar akkor én sem aggódnék.(nem úgy mint az én endóm :( )
Grétikének nagy puszi mert szuperügyes.

Baba kiscsajos nagyon cuki, nagyon jók ezek a képek!!! :wink:

Én ma voltam vérvételen, járok az endokrinológushoz, és nézünk némi hormonszintet mert 2 hónapja felborult a ciklusom nagyon.
Kaális dokibácsi multkor a 23. napon látott egy érett tüsszőt! :shock:
(így persze 39 napra jött meg :evil: )
Hát csak lesz valami.

Ki mit szokott adnia gyerkőcnek ha csak vízszerű orrfolyása van?
(szegénynek már tök kész ott a bőre a törölgetéstől)

Kép

Kép
raniko
 
 


Skrisz miért írtad, hogy minden tiszteleted azoké akik vissza mennek a Kaáliba kistesóért :?: :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Éjszakára Fenistil csepp. Annyi csepp, ahány kiló a gyerek. és törölgesd popsitörlővel+kend popsikrémmel az orrát.
vovanda
 
 


Rani!
Baby Nasivin, ált. egyszer befújom, és volt orrfolyás nincs orrfolyás :)

Hunci rendszeresen szokta törölni magát, aztán majd beregel ugyanezen a néven...... remélem :)

Névnapi jókívánságokat nagyon szépen köszönjük, édesek vagytok :roll:

Folytköv., megyünk hamizni :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Köszi lányok az infót!

Lois nekem is baby Nasivinem van de nem igzán használ. :(
Azt figyeltem meg hogy kb. másfél hónaponként minden ugyan úgy történik.
Most gyanítom, hogy a foga kezdi megint a cirkuszt.
Rossz éccakák, orrfolyás,(aztán megy a torkára tart kb.2 hétig) és tuti én vagy apárom beteg lesz.

Vanda köszi alíg akarja, hogy megtöröljem az orrát! :(
Kenem Sudokrémmel de azt se igazán engedi sajna.
Fúúúúú de úúútálom, hogy hallom szörcsög.
Jön megint a porszívó!
Wááááááááááááááááááááááááááááá!

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Eléggé szét vagyok esve, voltam gasztroenterológusnál, hát mit mondjak nem dobott fel. Hétfőn megyek :uh, vérvétel és tükrözés, ez utóbbi bódításba. Ezek eredményétől függ mi lesz. De elsőre azt mondta az orvos, lehet epeút elzáródás azt viszont műteni kell. Nagyon ki vagyok, egész nap sírok. Tudom gyerekes de mi lesz Grétivel nélkülem? Én nem bírok ki nélküle 5 napot kórházba. Vajon ő hogyan fogja bírni ha műtét kell? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó!
5 nap?? Huhh az jó sok. Nem csinálják ezt laparoszkóppal?
Azért remélem nem igazolódik az elzáródás és megúszod :) Petefészekre jellemző a ciszták (ez az amire hat a stimu), méhben inkább miómák szoktak lenni. Legalábbis én így tudtam.

Rani!

Más tapasztalatom nincs, mi eddig (kopp-kopp) megúsztuk 2*3 nap orrfolyással. Arra meg ez jó volt.
Én akkor sem törölgettem neki. Ha láttam hogy jön a cucc, akkor orrszívó és hadd szóljon. Ő is utálja, de ha kell hát kell.

Bols!

NA hogy ment az első kanalazás? Mit kóstoltattál? Almát?

Skrisz!

Még csak most kezdett el felmászni?? Akkor szerencsés vagy.... :? Én fiamnak ma még az orra is vérzett akkorát burnyázott le.
Így majd lehet a csúszda is jobban bejön a KisCsajnak :)

Keny!
Jaj megnéztem mindet annyira szépséges fiad van, bele vagyok szerelmesedve :roll: Nagyon ügyesen nyomja. Zene is jó :wink:

Baba!
Képek nagyon jók, Fanni szemeibe nagyon bele lehet veszni :)
Habtapitok honnan van?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nikó sajnálom!
Remélem még se olyan dolog amit műteni kell!
Mennek a drukkok!!
Nyugi Grétivel minden rendbe lesz ha még is hiányolnia kell téged 5 napig, cs te bírd ki valahogy!!!!

Lois én is porszívózom igazából de néha percenként kéne! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, ha én visszamennék lombikozni, megint ott kéne kezdenem, hogy mehetnék méhnyak tágításra a nődokimhoz a kórházba. Szmati azt mondta, még egy beavatkozást nem csinál, míg nem lesz rendesen helye. Nem beszélve a stresszről, amit ez az egész procedúra jelent. Nekem mindkét beültetés fájt, mert olyan hülye méhnyakam van.

Lois, szegény Zé! Biztos megijedt, hogy vérzik az orra. Eszti állandóan a fejét üti meg. Lehet, hogy már rég tökkelütött. :wink:

skrisz72
 
 


Skrisz bocsi nem tudtam!
Biztos írtad már csak nem olvastam!
Én minden procedúra ellenére mennék és remélhetőleg menni is fogok ha eljön az ideje.(Na persze nem bánnék egy természetes úton összejött babát se!!)

Lányok emlékeztek régen arra a sós kukoricarudra (talán ha azt írom kuki jobban beugrik :roll: )
Nos Milán imádja! :oops:
Biztos nem a legjobb neki nem is adom neki sűrűn ma kapott elösször és ölni tudott volna érte. :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Nincs netünk csüt.óta. Beszerelték at új szolgáltatótól és még a szomszéd utcában lehettek, amikor megszűnt működni. Azóta 4x telefonált apa és semmi nem történik. Síkideg:..

Lois, láttam, nektek is hasonló van, Régióban vettük. Ez az egyetlen, ami nem szedhető apró veszélyes db-kákra...(borzasztó borsos az ára).

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Ez az?
http://www.regiojatek.hu/termek-57790-o ... szony.html
Ez nem olyan mint a miénk, azt kivágnám a kukába. Ez bejött?? Miből van, hagyományos habtapi anyag? Jó minőségű?

RAni!
Z. a pótnagyinknál szokott "kukizni". Imádja :roll:

Skrisz!

Ja erre én is szoktam gondolni, az enyém már akkor tuti tökkelütött :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois írtam privit én még nem válaszoltál!! :roll:
Igen Milán ma kapott elösször és még az apja kezéből is kilopta pont mikor bekatpa volna. :lol:

Baba ez a szolgáltatós dolog szinte vicc mindenhol.
A férjemnek a céges és az itthini mobilja is felment valami oldalakra és horibilis számlát töltött le.
Mi sose használjuk a netet a telón.
Most neki kell bizonygatni, hogy nem ő volt, hogy 40E Ft ne keljen befizetni a semmiért.(ez a céges)
A sajátnál "csak" 6E Ft volt mert a telefon valamijen androidos rendszerű vagy mi és magától frissítget ezt azt.
Röhej, hisz ezt a vásárlásnál persze elfelejtették mondani.
Most mindenhol ki van minden net kapcsolva de így is jól megszvítuk és a szavunk semmit nem ér.
Be kell adni a telefonját, hogy átvizsgálják, mert mikor telefonál is átvát néha angolra és elkezd valamit tölteni.
Azt nem tudom mi van akkor ha azt mondják ők nem találtak semmit akkor mi hogy bizonyítjuk, hogy nem volt használat.
Vicc az egész az emberekre azt sóznak rá amit akarnak és azt fizettetnek ki amit akarnak. :twisted:

Kép

Kép
raniko
 
 


sziasztok,

csak dobok 1 életjelet.
egyik cickóm meggyógyult, erre a másik elkezdte.... :( fáj, masszírozom.

skriszhez csatlakozva, le a kalappal mindazok előtt ,akik újra lombikba fognak!

nikó, ne szomorkodj, helyre fogsz jönni!

puszi csajok.
nani72
 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Héhahó Lányok, hát itt meg mi a szösz van?? Mindenkit megettek a dinók?? :shock: :shock: :shock:

Érdembwn rén gh gxsh66765edr

Gondolom érthető miért nem tudok most többet írni.............. :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Jelen itt vagyok de full depisen és tanácstalanul. Nagy gondot nem talált az orvos "csak" sok -sok epehomokot. Ő azt mondja meg kéne műteni én nem szeretném de viszunt dud nagy gubancot is csinálni. De egyenlőre híznom kéne mert a 47kg-al nem kéne belevágni azt mondta. Sajnos a lisztérzékeny diétámba se oké valami mert a bélbolyhok el vannak sorvadva, ezért nem hízok mert nincs ami felszívja a tápanyagot. Csak nem értem ha tartom a diétát mi lehet a baj. Kérdeztem tuti lisztérzékeny vagyok? Nem lehet más allergia? Na ez nem tetszett a dokinak kicsit se. Szóval elég pocsékul érzem magam jelenleg. Esetleg ha valaki tud ajánlani egy jó sebészt akkor jöhet privibe is.

Gréti: 11,20kg és 85 cm. Hétfőn kapjuk a 18 hós oltást.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó, sajnálom. :(

Lois, nálunk is ez van. :wink: Alig bírok laptopozni Esztitől. Most kezd csak igazán macerás lenni a meló... :?

Többieknek szép estét!

skrisz72
 
 


Lois!
Én is pusszantom Zét (gondolom azt írta, hogy puszil minket). :lol:

Nikó!
Ez nem hangzik jól. :-(

Nálunk én vagyok már megint náthás, meg Balu dőlt ki.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Nikó nagyon sajnálom amit a doki mondott.
47kg? :shock:
(én szívessen adnék párat :roll: :oops: )

Lois én Milán nem tudom leszoktatni hogy na nyúljon a laptophoz.
Mindíg kiszedi a betüket. :roll:

Vanda nálunk is nátha van sajna a porondon.

Kép

Kép
raniko
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: