Új privát üzeneted érkezett!

Móni :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Hm, ZSÓFI: ez a védőnő furi, bizonyára öreg, mert az én anyámék is mesélik, hgoy mi ilyenkor már szobatiszták voltunk. Sőt nagyanáym a bilihez kötözte a tesója gyerekét, hogy rászokjon a bilizésre :shock:
Johi simán leszokott oviba menetel előtt! Vera igaz 2 évesen, de akkor még egy darabig éjszakára kellett neki pelus!

Kata
labkat
 
 


Egyébként meg örüljetek, hogy rátok legalább néz a védőnő. Én csak akkor látom, ha esetleg elmegyek, vagy ha esetleg felhívom, akkor beszélek vele! Lusta dög, ránk nem nyitná az ajtót, mondván 4 gyerekes, biztos tudja mia a dolga! Tökre nem lehet rá számítani, és még csak a taácsait se kedvelem!

Kata
labkat
 
 

 
 

Zsófi: :shock: védőnőd nem semmi!

Kata: arról én is hallottam, hogy régen a bilihez kötözték a gyereket, hogy mielőbb szobatiszta legyen. Brutális.

Móni: érdekes, hogy nálunk mintha lecsengőben lenne a hiszti, Alexa ma még nem adta elő és tök jól eljátszanak. Most épp bújócskáznak a függöny mögött és csikizik egymást, van is kacagás! :lol:

Törpi: akkor most üde, friss és kipihent vagy! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hű,védőnő :shock: Már mások az elvek,ezek nem járnak továbbképzésre?Most azt mondják,hogy az idegrendszernek kell megérnie,nem egy betanult dolognak kell lenni.Mert persze meg lehet tanítani a gereket,ha a wc-re ülteted,vagy bilire,akkor pisiljen,kakiljon,de ez nem jelenti azt,hogy érzi,és előre szól is,tudja mi az elvárás,de pont ezért sok kudarc éri.Legalábbis én ezt a véleményt osztom :roll:

Törpi,na,rendik a lányok :D
Vendég
 


Timi!
Köszi. :oops: :oops: :oops:

Nyuszi!
Nem jókedvemből, elhiheted. De idén novemberig be kell fejeznem a szakvizsgámat, mert elúszik az a része is, ami már meg van.

Móni!
A játék sosem lesz olyan érdekes, mint a te dolgaid. meg a pelenka. Meg a popsitörlő. és egyébként sem akarják, hogy unatkozz. :D
vovanda
 
 


:lol: :lol: :lol: hát tényleg nem unatkozom

szombaton voltak vendégeink, "babalátogatóba" igy 1 év után
és kérdezte a lány volt-e szülés utáni depresszióm, meg is kérdeztem tőle mi az, mert arra nem volt időm eddig még
teljesen véletlenül olyan fürdőjátékot kaptak tőlük a lányok, amilyet a multkor belinkeltetek
nagyon megörültem neki és a lányok is imádják, visítanak ha ki kell jönni a kádból

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni, akkor innentől nem lesz gond, ha az egyiknek benn kell maradnia, míg a másikat törlöd-öltözteted :wink:

Nyuszi, mi már ezt megbeszéltük, de egyetértek Veled.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Vanda,ja így már érthető,nem is szabad veszni hagyni akkor,kitartás,és majd irigykedünk ha kezedben a szakvizsga :wink:

Móni,na legalább ha sűrün nem is jönnek,legalább beletaláltak a játékba :D

Törpi,ja,mi már ezt megbeszéltük! Lányokra messzebbről zoomoljál :lol:

Zsófi,akkor tényleg tapasztalatlan! :shock: Inkább kérdezz minket :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.02.24 07:26-kor.
Vendég
 


haho Csajok, nálunk ma Tami 2xfélorás pocifájáson volt passz h mi levittem dokihoz Apát hazarendeltem gyorsan adjak probiotikumot :? hát ezt én is gondoltam :?
de nagyon cukik voltak egyedül mentem Tamival és fél orát voltak távol de nagyon ment a hiányolás Tami hozott matricát Lalunak és a kocsiban végig azt mondta h odaadom Lalukának megzabálom :oops: :lol:
most kekszezünk, remélem nem lesz esti müsor mert egyedül leszek :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: remélem minden oké Tamival és már nem fáj a pocija! Aranyosak, amikor elkezdenek igazán kötődni egymáshoz. Egyre többször kapom azon a lányokat, hogy odabújnak egymáshoz, annyira jó látni.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus,drukk,hogy ne legyen gond!

Asszem mi jó éjszakának nézünk elébe,20.50-kor megették a tápot,21-kor mentek aludni.22.10-kor már kelt is Noémi megint enni :shock:

Jó éjt!
Vendég
 


Jó reggelt!

Timi,csak nem alszol még? :lol:

Babus,aranyos lehetett Tami,örült Lalu?
Nálunk Bazsi hozza mindig Noéminek Bubut,a kedvenc maciját,jön,hogy bubububu,és nyomja a kezébe :lol:
Vendég
 


Nyuszi!
Nem diploma, szakvizsga. :-)
vovanda
 
 


haho CSajok, hát nem tom mi volt, este alig vacsizott és akkor is volt pocifájás aztán meg este tápi után 1 orával még volt pici sirás de bebugyoláltam takaroba magamra raktam és hamar el is aludt...reggel nagy pukik voltak remélem ez volt a baj, mert tegnap meg semmi nem volt, de tornázni se hagyta :? Anyum mondta h meleget tegyek a pocijára és tényleg ugy vettem észre h jol esett neki

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Okés Vanda,javítottam :D
Vendég
 


Jó reggelt!

Nyulasz: épp akkor keltem! :wink: Noncsi kelt még éjjel?

Babus, ha pukigond van, akkor tényleg jó a meleg, meg ha hason van. Remélhetőleg csak az volt és már jól van!

Úgy érzem ma sem megyünk ki, azt hittem ráfagyok a kukára, amikor kihúztam. Pedig tudom, hogy valahová készültem a csajokkal, babakocsival, de már nem tudom miért. :? :oops: Annyira feledékeny vagyok. Tegnap a túrós csuszát a sütőben felejtettem és elvonultam futni. Még jó, hogy K. kivette, igaz kicsit későn, így nem csak a szalonna ropogós, hanem a tészta is. :cry:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,igen,fél2-kor evett még Noémi,de szerencsére aludt is tovább.Még szunyálnak.

Én még nem voltam ma kinn,de tegnap délelött mi is majdnem megfagytunk,pedig csak a gyógyszertárig sétáltunk velük :x
Ropogós csusza :roll: Én ha nem este 10-kor mosok,mint szoktam,akkor rendszeresen elfelejtem,hogy lejárt a gép.

Most lesz az rtl-en ikrekutató.
Vendég
 


Apa kicsit morcos lesz,végül 45ezer lett a telefonszámlánk kettőnknek,ami 15-20 között szokott lenni :shock: :twisted:
Vendég
 


Noéminek nem fázik a keze,mert zsebre teszi,Bazsinak meg beépített kesztyű van a kabátban :lol:

Kép
Kép

És egy kép,nóziznak az ágyban,illetve Noémi még az ágyban,aztán látom Bazsi fura arcot vág,hát Noémi harapta szegébynek az ujját :lol:

Kép
Kép
Vendég
 


Nyulasz: de helyesek! Azon felül lett ennyi a számla, amit már befizettél? :shock: Hogy a fenébe? Nekem anyuval közös a számlám, a 4000- et nem érte el, de mondjuk anyu nem is hív senkit, max. minket, az meg ingyenes.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


nem,a befizetést még nem vonták le,majd ha küldik a számlát. A wap miatt lett ennyi,de már letiltattam.
Vendég
 


Nyulasz: már megijedtem, hogy azon felül lett ennyi, mert akkor lehet, hogy a beállítások nem voltak jók, de így akkor oké. Mármint nem a sok számla!

Lányaim extrán rosszak és nem értenek a szép szóból csak ha mérgesen kiosztom a bandát. Miért jó ez nekik?!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,enyémek is extra rosszak :lol: Feszegetik a határokat :x Majd jobb lesz...egyszer :lol:
Vendég
 


Nyulasz: tutibiztos? Mert az én határaim már eléggé végesek. Alig várom a fél 12-t, mert akkor kaja és mennek aludni, de úgy érzem sosem jön el az az idő, hát még az amikor majd jobb lesz! Tegnap tök jó volt! Két angyalkám volt, ma meg legalább fejenként kitesznek 7 ördögöt! :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Ördög fiókák anyukáihoz én is csatlakozom :lol:

Mit csináljak Jázminnal: olyan szinten húzza a flóra és az én hajam is, hogy egy maréknyi hajszál marad a kezében. A flórát egészen a padlóig húzza, mire odaérek. Próbáltam szép szóval elmagyarázni, hogy miért nem szabad, akkor se érdekelte, ha erőteljesen rászóltam, akkor meg azt hitte kiabálós játék van :?
Hogyan kell erről leszoktatni????

Reggel jött haza a férjem munkából és -10fok volt :? :?

t-pk
 
 


Kata: kiabálós játék :lol: :lol: :lol: ez nagyon vicces (nekem) bocsi

Enyémek is rosszak, főleg Réka mindent csinál amit nem lehet csakazértis
de kettős fronthatás van és ma ér véget :D

Megkaptam az értesítőt, hoy a lányok felvételt nyertek a bölcsödébe,
és nagyonelbőgtem magam, hogy elviszik a kicsi lányaimat,
persze majd igyekszem átprogramozni az agyam, de borzasztó volt az első pillanatban
dehát a muszály az nagyúr

Móni
KépKép
reunion
 
 


Lopva tudok jönni, mert ha Míra meglát a széken ülve vagy a gép előtt állva, azonnal mászik fel az ölembe :?

Csajok nálunk tegnap délelőtt voltak elviselhetetlenek, délután teljesen okosak voltak és ez szerencsére ma is folytatódik. De a holnaptól már előre félek :lol:

T-pk, erre sajnos nincs gyógyír, napjában ezerszer magyaráztam el Mírának, hogy nem tépjük Emmát. Éreztetvén vele tettét, picit meghúztam neki én is, de nem hinném, hogy sokat értem vele. Egyszer csak elkopott ez is, mint sok más őrült szokás. Nem mondom, hogy egyszerű addig :? Míra azóta is haj-fetisiszta, folyamatosan a sajátját vagy az enyémet pödri :?

Nyuszi, imádnivalóak a képek! Éjszaka akkor így egész tűrhető volt, végülis csak egyszer kellett kelned :wink: Számla :shock: :shock:

Timi, kitartás, délutáni alvás után angyalként ébrednek! Kívánom :roll: Ropis tészta :lol:

Tegnap délután széjjel fagytam én is, ma Zsuzskához készülök meg DM-be. Ismét jégcsapok fognak lógni rólam mindenütt.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Móni: hu mikor kezditek???
Kata: hajtépés nálunk is jo moka :evil: :evil: különösen örülök h azt a keveset is kitépik egymásnak :evil: :evil: :evil: megoldásom még nincs :cry: bocsánatkérés bünti eddig remélem lassan leszoknak rola :( :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Móni, jó lesz ám nekik. Tudom, Neked kevésbé. Én már a bölcsilátogatáskor, egy évvel ezelőtt elbőgtem magam. Iszonyú érzés :( :cry: Bele se akarok én se gondolni, pedig muszáj lesz valóban lelkileg rákészülni, ahogy írtad Te is.
Én azon parázok, hogy a bölcsivel mi ugye gondban vagyunk, nem tartom valószínűnek, hogy felveszik a csajokat, de az ovi minicsoportjába meg szobatisztaságot várnak. Mi lesz, ha októberig nem lesznek a csajaim szobatiszták? 3 éves korukig itthon maradok velük? Ami amúgy nem lenne probléma nekem, de anyagilag nem bírnánk, attól tartok.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Móni!
Mikor kezdtek? És tényleg az a legfontosabb, hogy te nyugodt legyél, mert ha egy picit is meginogsz, rögtön veszik. Nálunk egyébként nagyon jó a bölcsi. Reggel beviszem őket, elmondom, hogy aludtak, ettek -e reggel (van, hogy csak tejet isznak), szólok, ha nyűgösek.
Délután a gondozónő ugyanígy: ettek -e rendesen, mennyit aludtak, voltak -e udvaron, mivel játszottak, kaki volt -e. Plusz 2-3havonta kapok hosszabb értékelést az üzenőfüzetekbe. Szóval szoros a kapcsolat.
Meg nekik óriási előny, hogy ketten vannak. Nyugi.
vovanda
 
 


TKata: csatlakozom Törpihez, semmi nem használ hajhúzás ellen, egyszercsak elkopik. Én minél jobban tiltanék valamit, annál jobban csinálják. Alexa pl. a hisztit úgy hagyja abba, hogy buzdítom a még nagyobb ordításra és ez minden egyébre is működik, amikor zizzent a drágám. Ha nem megy szép szóval, akkor rájuk szoktam hagyni és máris elveszti a dolog az érdekességét.

Móni: elhiszem, hogy rossz érzés, én bevallom most még az ovira is képtelen vagyok gondolni, jó hogy nálunk bölcsi szóba sem jöhet. Hiába tudom az eszemmel, hogy nekik kellene és jó lenne, a szívem megszakadna. Na, meg nekem visszamenni sincs hová, múltkor a főnököm felhívta a figyelmemet, hogy jó lesz, ha elkezdek keresgélni, mert ott nincs jövőm.

Törpi: szerintem nyáron ti már simán elfelejtitek a pelust! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Köszi Lányok
van időm azért felkészülni, mi januártól kértük, majd meglátjuk,
de a kórházban meg nagyon várnak vissza, és hát nekünk is jól jönne a több bevétel,
szerintem ők is nyár után gondolták, mert juniusban kell menni szülői értekezletre (hú ez milyen furin hangzik)

Móni
KépKép
reunion
 
 


Timi, azért ez durva a főnököd részéről :evil: Nem mintha nekem lenne most helyem, de hárman is szülni készülnek, így előbb-utóbb lenne. Az más, hogy én nem vágyom oda vissza, mert onnan 6 előtt haza nem tudnék indulni :?
Szobatisztasággal kapcsolatban meg a próféta szóljon belőled. Ez sajna nem azzal függ össze, ki milyen gyorsan kezdte el a dolgokat csinálni. Ez idegrendszeri érettség. Attól, hogy korán mentek, dumálnak... attól még lehet, hogy soká esznek csak bugyisak a csajaim.

Annyira büszke vagyok Emmára! Egyedül bekanalazta a levesét, majd megette a halcskáját sültkrumplival. Ilyenkor annyira jó érzésem van :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Nyuszi nagyonédesek a gyerkőcök, hogy szeretik egymást, nálunk ilyennek nyoma sincs
Teloszámla tényleg nem semmi

Móni
KépKép
reunion
 
 


Lányok mikortól szokás párnán fektetni őket éjszaka?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Törpi Timi multinál dolgoztatok?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni, bankszféra - részemről
Ne aggódj, ha nem látsz testvéri szeretetet egyenlőre, nálunk is későn jött. Én is mindig kétségbe voltam esve a többieket olvasva. Aztán most már egész jó. Fogják egymás kezét, úgy futkoznak a lakásban, együtt motoroznak, már előfordul, hogy együtt olvasnak egy könyvet, hívják egymást, keresik egymást, ha egyikőjük kap, akkor mondja, hogy a másiknak is jár. Pedig régen nálunk sem így volt, igencsak nagy volt az egymás lec@rása, ill. Emma gyepálása :? Na nem minden nap ilyen, de azért az esetek nagy részében már igen.
A legviccesebb az volt, mikor Emma orrát szívtuk és végig ordította. Ennél a betegségnél sajna Míra is hasonlóan viselkedett, pedig korábban már majdhogynem ő szívta magának ki a nóziját. Na ezúttal Emma kínzása után jött, leült a fürdőszoba szőnyegére, ahol szívni szoktuk az orrukat és közölte, hogy Míra is. Az más, hogy alig tudtam valamit kiszívni, mert nem hagyta, de ha Emma is, akkor Míra is. Akár rossz az, akár jó :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: én sem tudnék egyébként visszamenni, mert 12 órás műszak, nappal-éjszaka, K. meg 3 műszakozik, ergó minden napra kéne valaki, aki a gyerekeimet hozza-viszi. Ráadásul mindezt a minimálbérért. Na neeeeem! Úgyhogy meghökkentettem a főnököm, amikor a felhomályosítása végén kiröhögtem, hogy ugye nem gondoltad, hogy visszamennék oda!

Móni: vasúton dolgoztam, amit megvettek az osztrákok amikor még dolgoztam, aztán szépen leépítették a 2/3-ot. Én is a listán voltam, de mivel terhes lettem és ráadásul táppénzen az elejétől nem nyúlhattak hozzám. Szabad tudni melyik kh-ban dolgozol?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi: ma irigyirigy, nálunk nem ettek :( mondjuk semmi extra kaja nem volt tegnap nem tudtam ugye fözni mára igy csak sajtos-tejfölös tészta lett, amit pedig szoktak szeretni :( lehet a délelötti ropi volt a ludas :oops:
Móni: nekünk egy nagyon vékony párnájuk van igazából nem is párna talán 1 cm vastag :lol:
Nyulasz: zsebre tett kezes nagyon édes :wink: másik is :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: büszke is lehetsz Emmára! Nagyon ügyes! Orrszívásnál nálunk is sorban állás van. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi Bajcsyban
Egyedülevéssel de ügyik :lol: :lol:

Móni
KépKép
reunion
 
 


A bölcsitől én is félek. Én tavaly beszéltem az bölcsivel, hogy szeretném, ha ez év szeptembertől mennének a lányok, akkor azt mondták, hogy most tavasszal jelezzek még vissza, hogy tuti menni akarunk-e.
Fel is hívom őket jövő héten.

t-pk
 
 


Móni: az egyetlen kórház Pesten, amiben jártam :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Csajok, hirtelen jött, nekem is meglepetés, de úgy tűnik jövő pénteken megyünk BP-re csajostul, vasárnapig maradunk. Szombat délután becélzunk egy találkozót? talán többen össze tudunk jönni, mint múltkor :?

Babus, hogy vagytok? Tami pocija? Istenem de édes lehetett, ahogy vitte Lalukának a szerzeményét! Már csak az olvasásától is elgyengülök :roll:

Ma délután voltam Zsuzskáéknál, kipakoltam a fél ruhatárát Fanninak, amit már kinőtt. Csinik lesznek a csajaim nyáron :D

Megyek szortírozni a mi kinőtt ruháinkat, viszem őket börzére, hogy egal legyen a budget :oops: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Amúgy ahogy olvasom, mindenhol könnyű bekerülni bölcsibe, csak Szhelyen ekkora meló ez? :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Jó reggelt!

Vanda,ha ma tartod,akkor boldog névnapot! :D

Tkata,hajhúzást sajnálom,Bazsi is magától leszokott róla,talán nálatok is csak idő kérdése.Kiabálós játék :lol: Még apának is felolvastam,mert ismerős :lol: Úgy szoktak visszakiabálni,hogy nem bírjuk röhögés nélkül,pedig komolyan gondoljuk,hogy "azonnal lefelé az asztal tetejéről!!!" :lol:

Törpi,tényleg egyedül evett a pici lányod?Nahát,akkor már nem is olyan pici :D Ügyes,mi egyenlőre azzal küzdünk,hogy nem tűrik meg a nyakukban az előkét :evil: Pedig disznó mód esznek,meg én is hagyom a próbálkozásokat,de így elég bosszantó.Ma megnézem a tescos merev előkét,mert se az ikás belebújós,se a békás merev nem maradhat rajtuk :?

Sorbanállás :lol: Enyémek bizony nem állnak sorba olyankor,Bazsi úgy elbújik,hogy keresnem kell :lol:
Dejó,jöttök?Hú,remélem nekünk is jó,majd kérdezem apát!!!

Móni,bölcsit megértem,bár mi nem megyünk,de ugyanígy érzek,ha majd ovisok lesznek,jajj,milyen nehéz lesz.Mondjuk elötte heti 2 v. 3 napra napközibe szeretnénk járni,aztán majd kiderül lesz-e rá keret.
Szeretgetés eljön majd,Bazsi nem mindig vevő rá,néha már sajnálom Noémit,mert fogná a kezét,vagy puszilgatná,aztán vagy engedi,vagy nem.Pedig a kézenfogva táncolás,meg ronahgálás mindig nagy röhögéssel párosul,néha mégis olya konok Bazsi.
Bajcsyban volt a lapar-hiszteróm :D

Nekünk van szintén az 1 centis párnácska,ami a garnitúrában volt,de általában csak a hasuk alá gyűrik.

Én is azért nem gondolkodom bölcsiben,mert nincs hova visszamennem dolgozni.Én Multinál dolgoztam,nagyon korrekt,de a 6 lombikot én nem bírtam ott végigcsinálni,és a 4. után már fél éves betegállomány után egyszerűen képtelen voltam visszamenni.Pedig most mondja a volt kolleganőm,hogy mennyi tgyást kapot,hát az jól jött volna,kettesel kezdődött a szám :shock: :evil:
Vendég
 


Jó reggelt!

Törpi: mi kiállításra megyünk jövő hétvégén, de ha tudunk péntekre valakit szerezni szitterkedni, akkor a szombat az jó talira.

Nyulasz: nekem a Bajcsyban derült ki a meddőség és ott vették ki az egyik petevezetékemet. Jó régen volt. Tgyás nem semmi!

Ha mi rájuk kiabálunk, akkor Hanga visszakiabál, majd röhögve elszalad. Mi sem bírjuk ki nevetés nélkül. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,ki volt a dokid ott?

Törpi,hát nekünk elég képlékeny még a jövő szombat,most néztem a naptárat,csütörtökön műtik apa szemét,és 3 napig kontrollra kell járni.

Viszont voltunk múltkor tátikán,és ott a lány megigérte,körbe néz,hogy hol lehetne ikres talit szervezni,majd írok neki mailt,hogy mit sikerült.Persze amúgy jó az eleven park is,még amúgy se sikerült eljutnunk,csak gondoltam utánakérdezek :roll:

Tesószeretgetés :D

Kép
Kép
Vendég
 


Nyulasz: Sulyok Csaba és 10 éve volt. Húúú, de öreg vagyok! Nagyon édik!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?