Új privát üzeneted érkezett!

Nyulasz: a legszebb, hogy én nagyon sok mindent megértek, de nem tudok beszélni. 10 évesen tanultam angolt, abból nagyon sok megmaradt, de csak passzívan. Utálok tanulni, főleg "kötelezőket", talán egyszer valamikor, ha nagyon elszánt leszek és persze gazdag, akkor spanyolt szívesen tanulnék.

Mi rizsevők vagyunk, krumpli ritkán van, de a cukkini fasírt nasinak is lecsúszik, olyan fini! :wink: De akár főzelékhez is mehet.

Sárvár: asszem van összenyitható lehetőség, de amikor beszéltem ott valakivel,mondta, hogy kényelmesen elfér két kiságy is bármelyik szobában, de van néhány tágasabb-családi- szobájuk is és nem kell vinnünk kiságyat, mert adnak.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: jol néz ki ez a Sárvár :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: hova szoktatok menni? (ezt Horvátora értetted :oops: )
jaaaaaj nagyon tuti az alvos kép!!! :lol: :lol: :lol:
hu én is beleöszültem az elsö képbe :lol: :shock: :shock: :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

Timi nagyon cukik, jaj most még jobban irigykedem a járó babákra :oops:
Sárvárról azt hallottam nagyon drága, ez annak számít? én nem ismerem a magyar wellnes szálló árakat

Horvátban mi Trogirban voltunk, az is nagyon szp de messze van eléggé
Nyuszi mi görögben jártunk igy, akkor voltunk mikor csődbe ment az utazási iroda ( :oops: nem emlékszem a nevére asszem jorgosz travel) és ott álltunk hogy mi lesz a 10 napos befizetett utunkkal

Zsófi ez tényleg elég meredek,
alvós nagyon jó,
bár a jancsók is elszunnyadnának igy én még mindig kézben altatom őket, és énekelek nekik
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reunion 2011.02.22 11:50-kor.

Móni
KépKép
reunion
 
 


Timi te is egészségügyes?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reunion 2011.02.22 09:51-kor.

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: hu akkor a 4-6 nem jo :( nem tudom mivel nézik itt a laborban
és az a vvs?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Móni: és mi lett végül Görögoban? tudtatok nyaralni vagy haza kellett jönni?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus megvan még akkor megkerestem, és azóta itt rakosgatom jobbra balra :oops:
a kiscipőkkel akartam feladni hátha találkoztok nyuszival, aztán nem volt rá idő hogy átírjam, és itt szakadt meg a fonal :oops:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Babus hülye vagyok a vvs jó 3-ig és az fvs 3-6 ig
vay mostmár befogom a szám dokinéni fogja tudni

Móni
KépKép
reunion
 
 


[quote="reunion"]B írta:reunionabus megvan még akkor megkerestem, és azóta itt rakosgatom jobbra balra :oops:
a kiscipőkkel akartam feladni hátha találkoztok nyuszival, aztán nem volt rá idő hogy átírjam, és itt szakadt meg a fonal :oops:

Móni ha fel tudod tölteni mint a multkor nekem az nagyon jo lenne :oops: :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


na sok lesz már belőlem
görögben elhoztak minket a szigetről, és elvittek stavrosba, egy sorházban laktunk, és ott maradtunk végül 10 napig, és még haza is hoztak
de a szigeten sokkal szebb lett volna

Móni
KépKép
reunion
 
 


[quote="reunion"]B írta:reunionabus hülye vagyok a vvs jó 3-ig és az fvs 3-6 ig
vay mostmár befogom a szám dokinéni fogja tudni

na akkor jok vagyunk :wink: köszi :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


[quote="reunion"]n írta:reuniona sok lesz már belőlem
görögben elhoztak minket a szigetről, és elvittek stavrosba, egy sorházban laktunk, és ott maradtunk végül 10 napig, és még haza is hoztak
de a szigeten sokkal szebb lett volna

de legalább tudtatok nyaralni akkor :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nagyon jók a képek:

Az én lányaim nem akarják szeretni egymást, illetve Flóra menne ölelgetni Jázmint, de ő egyértelműen eltolja magától Flórát - úgy sajnálom ilyenkor!

Zsófi: hát az első kép, az tényleg durva.
Az alvósokat meg soha nem értettem, az én lányaim soha nem aludtak "csak úgy" el...

Kolping és a Zalakarosi Karos-Spa közül melyik jobb szerintetek?

t-pk
 
 


Amit belinkeltetek torkos csütörtökön oldalt - ahol fenn vannak a résztvevő éttermek-...nem túl friss...
Fenn van a mi "régi" éttermünk, ami most zárva van és egyébként is két éve vettünk részt torkos csütörtökön... :roll:

t-pk
 
 


[quote="t-pk"]A írta:t-pkmit belinkeltetek torkos csütörtökön oldalt - ahol fenn vannak a résztvevő éttermek-...nem túl friss...
Fenn van a mi "régi" éttermünk, ami most zárva van és egyébként is két éve vettünk részt torkos csütörtökön... :roll:

Kata, hát én csak rákerestem és az egyik oldalra ráböktem ahol lehetett keresgélni :lol: :lol: aztán emilezés az a tuti :wink:
hu volt éttermetek? de jo? Te is dolgoztál ott?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Móni: én is eü-s, legalábbis a szívemben még mindíg, de már 4 éve nem dolgoztam a szakmámban. Akkor elég volt, belefáradtam nagyon, de már visszahúzna a szívem. :wink:

Zsófi: hát nem semmi Benyus! Kata tök édi a rajzolásban és nagyon ügyes! Én még ilyesmivel nem is próbálkoztam velük, de látom már, hogy ezt is el kéne kezdeni! G. nagyon ügyes és kreatív!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi ezt neked:

Kép

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Jó ha a fotókat meg tudtam nézni, amik nagyon jók, és ZSÓFI, nem csodálom, hogy megőszülsz.

Gergő múltkor azt csinálta, hogy Verus ágyából Johiéba mászott át, majd Johi ágya végén a házikóba gondolta ugyanúgy átveti magát. Szépen fejre is állt, és megijedt a drága, de nem lett baja hála Istennek.

Bálint orra folyik, remélem nem lesz komolyabb. Én eléggé vacakul vagyok, valahogy rossz a közérszetem. Remélem ez csak a közelgő morcos napok miatt van, és nem leszek beteg!

DE szépen süt a nap, úgyhogy ki is mozdulok ma én is végre a négy fal közül! Házimunka megvár, bár most elég jól állok, csak valamit főzni kéne...

Kata
labkat
 
 


Na megint itt
ma már több hsz-t is szerkesztenem kellett mert zöldségeket írtam :oops:

Voltunk tanácsadáson súlyuk nem semmi
Réka 9770 gramm 870 et hízott 2 hónap alatt
Laura 9190 gramm 590 et hízott 2 hónap alatt

és az ok ami miatt mentünk az az összenövés volt ami babuséknál
hát nem nyugodtam, mert fura volt a Rékának,
s tényleg van valami, megyünk nőgyógyászatra hétfőn :cry:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: sztem értünk mindent nem kell javitani :wink:
hu majd megirod mi volt? és hogyhogy nögyogyászatra mentek? lehet majd én is megkérdezem a nefrologus doki nénit h oda nem kellene-e menni? kicsit azért aggodom h ugy látom h megint összenött picit :?
dokitok mit mondott? csak továbbküldött?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kata: napocskáért irigyirigy :wink: nálunk seholsincs most :( nem ér betegeskedni :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nem tudom, hogy erről van-e szó : lányzóknál hüvely összenövés...?

Jázminnak is összeszokott, hol jobban, hol kevésbé. A dokim nekem azt javasolta, hogy olívaolajos fültisztítóval dörzsöljem be neki, így felpuhul és szétnyílik.
Ha egy picit is látom, hogy nő össze, akkor elkezdem olajozni neki, így akkor már nem nő össze, bár Jázmin elég harcos típus, így nem egyszerű...

t-pk
 
 


Igen igen arról Kata

Az én dokim csak a vállát vonogatta ugy reagált mint aki nem tudja mi legyen, a védőnő meg csendben volt
eddig hiába mondtam nekik csak azt hajtogatták, hogy ez nagyon ritka és csak azoknál van aki hintőporozza a gyereket, hát mi nem használtunk hport
a nődokit ajánlották konkrétan, a heim pálban, és amikor bejelentkeztem tök természetesnek vették, és el is mondta, hogy mit fognak csinálni, ugyhogy akkor biztos járnak oda ilyennel

Móni
KépKép
reunion
 
 


Én úgy tudom, hogy ez azért nem ritka és el fogják - remélem- nőni.

És mit csináltak a Heim Pálba?

t-pk
 
 


ha kiejtjük a szánkon hohy béres alexandra akkor ez a reakciója a 2 gyereknek
Kép

Móni
KépKép
reunion
 
 


hétfőn megyünk, és bekenik valamivel ami feloldja

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Móni, Kata: nekünk a nefrologián vattával "széttörölték" szerencsére ennyi elég volt, de én nem merném :oops: gondolom most is ez lesz, mert ahogy én látom kb. fél centi lehet elég pici
mi se hintöporozunk :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


kiváncsi vagyok mit mond majd a gyereknögyogyász h ritka-e vagy sem és h kinövik-e :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi, én néztem az árakat a sárvári szállodában, teljesen reálisnak tartom. 13,5e / fő. És ebben benne van a 2e ft-os belépőjegy is naponta a fürdőbe, plusz egyéb nyalánkságok. Mi a Balcsin nem éppen luxus-apartmanban voltunk 4e/fő/éjszakáért, és se ellátás, se kaja, se plusz szolgáltatások. Szerintem ez teljesen jó. Ha leválunk a szokásos nyaralós csapatunkról mi is, tuti szállodába fogok menni, nem apartmanba.
Gyönyörűek a lányaid a mellénykékben! Apával fájó szívvel nézzük, annyira imádtuk mi is rajtuk ezt a szerót, meg nosztalgiázgattunk a térkőrakás meg egyéb kalandokról, amikor ezt hordták :D

Nyuszi, jó kis történetek ezek :shock: Ha én gyerekkel lettem volna, tuti kiborulok és kiosztok mindenkit. Még gyerek nélkül is lehet :oops:

Móni, tüneményesek az aerobikozó csajok :lol: :lol: :lol:

Zsófi, én csak ámulok :shock: Már múltkor is meggyőződtem, hogy unikumok a gyerekeid, de ezek a képek csak alátámasztanak :lol: :lol: :lol:

Majd még próbálok jönni, apa lepattintott a gépről. Ez van, ha a ház ura betegszabin van :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Móni: :D nagyon ügyesek! :lol:

LKata: napsütés? Nálunk második napja szállingózik a hó. :(

Mondjuk ez nem tartott vissza attól, hogy lebringázzak a postára meg a gyógyszertárba, felkészültem a 15 hós oltás utóhatására, meg Hanga egyébként is lázas, fogfájós.

Törpi: szerintem is jó az ár, főleg így, hogy a pihenés érdekében ki sem kell mozdulnunk, mert csak lesétálunk a fürdőbe, strandra, egy csomó szolgáltatás benne van az árban, még napi 1 óra aerobik is. :lol: Félpanzióval kértük, a legdrágább verzióra küldték az ajánlatot, de a vacsorát nem kell lefoglalni előre, sőt ott is elég ha vacsira menet mondjuk a recepción, hogy hová szeretnénk menni vacsizni és oda adják a kártyát, merthogy vagy étlapos megoldás a 100 m-re lévő étteremben, vagy svédasztalos a szomszéd szállodában összekötőfolyosós sétával. Nekem ez nagyon tetszik. egyébként én az önellátós apartmant is szeretem, mert akkor aztán tényleg kötetlen a dolog.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


hú lányok ez az ÖSSZENÖVÉS nekem új, azaz hallottam róla, de el se tudom képzelni. Nem láttam még ilyet.

MÓNI: ez nagyon vicces :lol: :lol: :lol:

Kata
labkat
 
 


Nekem még azt mondták, hogy arra figyeljek, ha egy picit összenőtt, akkor csak sima vizben pancsizzon és a fürdés végén mosdassam csak le tusfürdővel.

Sárvár:
nem tudom, hogy hova mentek...
De jól tudom, hogy nyílt egy új baba-barát fürdős-szállodás rész Sárváron. És hogy ott pl: nem klórral fertőtlenítik a vizet?

t-pk
 
 


Hú,lányok,ez az összenövés :shock: ezt csak doki veszi észre,vagy én is látnám,ha lenne? :roll:

Zsófi,azta,na ettől még én is őszülök :lol: alvós kép szuper,nagyon édik,meg a rajzolós is,enyémek is szeretnek rajzolni :lol:

Móni,kis aerobikosok :lol: nagyon cukik.Én is fotóztam múltkor ilyen pózban Noémit,de ők nem ismerik Alexandrát :lol: Micsoda hízás :shock: miket esznek szívesen?Adhatnál tippeket!

Timi,csini mellények :D és csini csajok :D

Törpi,apa uralja a karácsonyi ajándékod? :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Még mindenki alszik? Nálunk igen, csak én kukorékolok 5 óta. :shock:

Nyulasz: nekünk doki mondta már az elején, hogy nézzük, mert újabban megint gyakori az összenövés. Te is látod, ha van.

Móni: tényleg! Mit esznek a lányaid, hogy így gyarapodnak? Szép súlyok!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jo reggelt!
Timi: na mi ez a koránkelés? :? :lol:
ránéztem a höméröre jaj de jo 5 fok van mondom Apának végre iránysurány, aha minusz5 :evil: :evil: :evil: ÁÁÁ hideg van :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi,akkor nekünk nincs összenövés,ha én egyértelműen látnám egy sima pelenkázásnál :roll:
Hogy vagytok?

Babus,lehet surányban melegebb van :lol: Ágyikók mikor jönnek?
Vendég
 


Nyulasz: sima pelusozásnál nem látszik :? sztem
juj tényleg nem mondtam ágyikók megvannak csak még a matrac hiányzik, el kellene menni vágatni de most sok a meloja Apának :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus,akkor honnan látom az összenövést? Ágyikók csinik?
Vendég
 


Timi!
4kor keltem, tanulni.

csak adok életjelet, Lányok, bocsika, totál el vagyok havazva...
vovanda
 
 


Nyulasz: szét kell húzni a szeméremajkakat kicsit, hogy a hüvelybemenetet lássad, ott már látszik.

Nagyon hideg van kint. Brrr

Babus: olyan kíváncsi vagyok, hogy mit szólnak a lányok az ágyikóhoz! Látták már? Beszéltek róla, hogy abban lesz majd az alvás? Nagyon érdekel ám, hogy hogyan megy az átszoktatás!

Mi jól vagyunk, látszólag már senkinek sincs semmi baja leszámítva a kemény hisztériát ha nem az van,a mit Alexa kitalált, bár ma még az sem volt. Mindenki láztalan. Remélem így is maradunk!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Vanda: te nyertél! Azért csak tudd, hogy le a kalappal előtted! Őszintén! Az egy dolog, hogy én utálok tanulni, de ha szeretnék sem lennék képes így összehangolni mindent 3 gyerekkel!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


hali csajok
mi megint aludtunk :oops: :D
már kezdek ugy ébredni, hogy észnél vagyok az első perctől

Kaja: hát asszem sok kenyeret esznek, reggeli, vacsora mindig kenyér valamivel lehet inkább nekem kellenének tippek, hogy mi legyen inkább valami másféle étel
meg lehet ez a dm -es tápszer is fújja őket nem ? de mostmáe a milumil 3-al felváltva adjuk

miért nem érdeklik őket az a sok játék ami a szobájukban van, itt ülnek mellettem, és szedik szét a pelenkákat, döntenek borítanak, asztalra másznak fotelból, aztán vissza kanapéra
én ezt nem értem
ja és veszekednek vinnyognak
:twisted:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: enyémek dm-es tápot esznek nagyon régóta mégis egész karcsúak, tekintve, hogy a 80-as naci hosszra jó, de simán leesik, mert olyan bő. Játékok: a legdrágább számunkra legizgalmasabb játék sem ér fel azokkal a dolgokkal, amikkel mi foglalkozunk. Én már azon vagyok, hogy elpakolok minden játékot, mert csak szétdobálják, de nem játszanak vele, csak nekem csinálnak kupit. Enyémek konyhaszekrényt pakolnak, beleülnek a fiókba, odatolják a fotelüket a polchoz, felállnak és a magasra pakolt dvd-ket rámolják a virágokkal együtt. MOST! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Ja,4-kor én is ébren voltam,Noémi éjfélkor,meg 3/4 4-kor vágott be 200-200 tápot :shock: Persze aztán visszafeküdtem :lol:

Móni,enyémek sem sokat játszanak a játékaikkal,bár most a bevásárlókosárral randalíroznak,de általában csak kiborogatnak mindent.Viszont a könyveket imádják,reggel az az első,hogy hozzák.

Timi,ajaj,virágok :shock: :lol: Öülök,hogy jobban!

Vanda,hű,még tanulsz is :shock:
Vendég
 


nem lehet hogy van valami a levegőben, esetleg természeti akármi közeleg telehold ilyesmi
über hiszti van semmi sem jó tegnap óta
Réka megint bebujt az ajtó mögé és most nyom :lol:
drága....közben eszi a reggeli táp maradékát

Móni
KépKép
reunion
 
 


zsófi nem semmi a védőnőd
enyém első is ilyen volt

Móni
KépKép
reunion
 
 


Lányok, annyit írtok, hogy ne haragudjatok, ha csak egy-egy témára tudok reagálni, többnyire az utsóra :oops:

Zsófi :shock: :shock: :shock: Hát ez nem százas!!!! tényleg az ecserin vehette azt a diplomát :evil:

Babus, engem is annyira érdekel ez az ágy téma már, mindenképp számolj be! Nyáron már nem akarom vinni az utazóágyakat nyaralni, arra át akarom szoktatni őket. De csak utánad :wink: Élni a Te tapasztalataiddal :oops:

Móni, enyémek is ilyenek, különösen Míra. Semmi nem köti le, csak az kell neki, amit mi csinálunk. Én már nem tudok mit kitalálni. Emma annyira ügyesen elbabázik, kiskonyházik, eteti a maciit, babáit, kirakózik, olvasgat (na jó, ahhoz hív természetesen, de sokszor hangos felolvasást tart). Mírának mindez semmit sem jelent, lóg rajtam és tutul, ha nem az van, amit ő akar :?

Mi is aludtunk éjszaka :oops: Sőt, 9-kor húztuk le a fenekünk a hálóból, addig eljátszottak maguk körülöttünk (na jó, néha a fejünkön ugrálva, de a szemem legalább csukva lehetett).

Vmit még akartam, de elfelejtettem :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Nem tudok képeket csinálni a lányokról, mert mindig a gép másik oldalán akarnak ők is lenni. Egymást és magukat akarják nézegetni, nem értik meg, hogy az csak akkor lehetséges, ha előtte modellt állnak. Lehet, hogy ebből a korszakból nem is lesz kép róluk? :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?