Új privát üzeneted érkezett!

Na itt vagyok!
Ezt is túléltük, volt ordítás rendesen de most alszik a drágámKép
Zsuzsa!
CitromKép Zsófi is forgolódik, pedig a hurkáira ő sem panaszkodhat!

Hugi!
Na látod, ha epegörcsre nem is használ(de szerintem fog), legalább lesz egy mámoros napodKép

Andi!
Már kétgyerekes vagy??? Ha így jössz este, neked is a pálinkát fogom javasolniKép
Kép

Kriszta!
BudiKép Mi hason kúszunk, mert hason alszunk. El sem tudom képzelni, hogy lehet háton kúszni, de egyszer szivesen megnéznémKép

Meli!
Vérnyomásod rendben van? Az is tud ilyen tüneteket produkálni.

Kika!
Rettenetes lehet ilyenre ébredniKép Azért vagyunk anyukák, hogy aggódjunk, de biztos nem lett bajaKép

Nalika!
Hol tekeregsz???

Pusz
Vendég
 


Sziasztok!

Zsuzsa,
van az éjhegy szónak értelme???

Andi,
csinálgatom a teszteketKép Mond el légyszí, hogy Szegeden mit jelent a fénysorompóval felszerelt fénysorompó?Kép
Nagy kitartást kívánok a gyerkőkhöz. Az enyém sincs el nélkülem anyukáméknálKép Elég vigasztalhatalanul sírt, míg visszaértünkKép

Hugi,
asszem kénytelen vagyok a közelben iskolát keresni, mert ahogy néztem a Kresz tanfolyam mindenhol min. 2,5 órás. És ugye az én gyerekem erősen cicizősKép Remélem, hogy legalább cigiszünet van közbe, mert akkor én legalább tudnék szoptatniKép

H.
nalika
 
 


http://decoupage.lap.hu/
Orsi!
Ha érdekel, itt mindent megtalálsz! Tessék gyönyörködniKép

Pusz
Vendég
 

 
 

Lujzika: ezt ismertem Kép

Zs.
zerko
 
 


Bea,
háton is egyszerű kúszniKép Lábakat felhúzza, aztán kinyomja vele a testét. Mi már régóta csináljuk a pelenkázón. Meg már hidat is csinál a lányom vagy 3 heteKép

H.
nalika
 
 


NAlika: én nem tudom, mi lehet...
Mert???
zerko
 
 


Nalika: Akkor ügyike! Kép

Bea: a sarkukkal támasztják meg magukat! Anno ZSófim nagyon csinálta!

Zsuzsa
zerko
 
 


Zsuzsa,
nekem csak az az egy értelmes szó jött ki, de még próbálkozomKép
Találtam is egy oldalt, amin szerepelKép de csak egyetKép

H.
nalika
 
 


Nalika: ez a pénteki feladat kapcsán? És akkor mi a mo????

Zs.
zerko
 
 


Sziasztok!
Megebédeltünk Kép Ma csak olyan baleset történt (persze ez is az én hülyeségem miatt), hogy miután megettük a sütőtökös krumplit (ami ízlett is, lecsúszott egy fél üveg), levettem a nyakából a pelust, és hát a drágám tüsszögött egy jó nagyot .... Kép

Bea!
Örülök, hogy túl vagytok az oltáson KépKép Biztos nem lesz később sem semmi baj!
Valóban úgy csinálja Eszterkém, hogy a sarkával tolja magát egyre feljebb. De már továbbfejlesztettük, ha felért az ágy tetejéhez, akkor befordul Kép Így reggel többnyire keresztben találom meg!

Hajni!
Nagyon ráálltál a vezetésre Kép Különben nagyon irigylek mindenkit, aki vezet, de én egyszer nagyon bepánikoltam egy kamiontól (aki mellesleg a saját sávjában közlekedett Kép), és akkor eldöntöttem, hogy így inkább nem próbálkozom Kép

Andi!
Gondolom, már 2 lányod van! Kitartás!! Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Zsuzsa,
sztem, de csak sztem (még én sem írtam beKép) mindig az öttel előző betűt nézzük. I=é N=j L=h H=e és akkor K=gy. De ez még változhatKép
Te mi szerint gondolkoztál?

H.
nalika
 
 


Krisz,
én is nagyon félek az autóban (már korábban leírtam, hogy miért) és pont ezért kellene terápia céljából...

H.
nalika
 
 


Még van hajam! Itt eddig rendben minden, a kutyával van a legtöbb bajom eddig Kép

Képzeljétek, most szóltak, hogy Makón elvágták anyjának meg lányának a torkát egy órával ezelőtt. FÉNYES NAPPAL. CSak mert összetaliztak azokkal akik a pénzváltóból el akarták vinni a lóvét.
Ez minket csak annyiban érint, hogy a legjobb barátunk hordja onnan el a pénzt. A két szerencsétlen nő annak a háznaka tulaja volt, ahol a pénzváltó müködik. Épp rosszkor jártak arra.
Ilyen a világ!

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Zsuzsa,
egyébként kivették a megoldások közül a bemondótKép

H.
nalika
 
 


Andi,
ez szörnyűségKépKépKép Te mindenkit ismersz???
Most olvastam az újságban, hogy Leslie azt nyilatkozta, hogy az albumának ő zeneszerzője, a szövegírója és az előadója!Kép

H.
nalika
 
 


Andi!
Hát ez szörnyű !! Kép Én nem értem a mai világot! És azt sem, hogyha egyszer megtalálják a tetteseket (ami nem is nagyon biztos Kép), akkor azokat egy védő védeni fogja, és keresi az enyhítő körülményeket!! Kép Szerintetek ilyen esetben mi lehet enyhítő körülmény??? Hogy csak 2 embert öltek meg, nem hármat???
K.

Kép
lujzika
 
 


Na sziasztok végre itt vagyokKép Most el visszaolvasni kb. úgy másfél napnyit tudok majd.
Jegyzeteljek?Kép
Kika
kika
 
 


Mindkét csajszi szunyál Kép kop-kop-kop... De csak fél órát sajna... .(

Nalika: észrevettem! Röhögtem is! Kicsit későn asszociáltak! Én gyorsabb voltam Kép

Mucska: kitartás, menni fog! Mit csinál az eb???
Gyilkosság: szóhoz sem jutok!!! Kép

Lujzika: nem! Akkor 10 percig nem voltak beszámíthatóak! MEg csak véletlen volt. Hadonásztak, és hopp, 2 nyak! Bocs! De szerintem is gusztustalan ez!

Zs.
zerko
 
 


Kika: felmentelek! Én! Hogy sikerült a látogató? Mit kapott Anna?

ZS.
zerko
 
 


Még van hajam! Itt eddig rendben minden, a kutyával van a legtöbb bajom eddig Kép

Képzeljétek, most szóltak, hogy Makón elvágták anyjának meg lányának a torkát egy órával ezelőtt. FÉNYES NAPPAL. CSak mert összetaliztak azokkal akik a pénzváltóból el akarták vinni a lóvét.
Ez minket csak annyiban érint, hogy a legjobb barátunk hordja onnan el a pénzt. A két szerencsétlen nő annak a háznaka tulaja volt, ahol a pénzváltó müködik. Épp rosszkor jártak arra.
Ilyen a világ!

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
Hogy bírod a két gyerkőccel???
Ez a makói eset döbbenetKép

Lujzika,
Én az ilyen esetek miatt mindig elgondolkodom azon, hogy ide vagy oda nemzetközi kötelezettség kár azért a halálbüntetés eltörléséért.

Zerko,
Gyerkőcök?

Nalika,
Biztos a többiek tudják csak én nem olvastam mi a gond a vezetéssel?

Bea,
Hogy bírja a baba az oltás utáni duzzanatot?

Ica,Kép
Na végre, lehetnél aktívabb is, így nagyon nehezen lesz meg a felhasználói cím.

Hugi,
Ismerős a kő helyzetKép, nekem sajnos egy 3 mm-es vesekővem van, de ez az előző terhességemnél is kialakult és elhajtodott, remélem ez most is így lesz.Kép

Szóval parás anyukának megfelelően felhívtam a ygerekdokit, aki mondta, hogy a függőleges mozgásokból lehet baj, így a rácsos ággyal való vízszintes talinak nem lesz semmi következménye úgyhogy nyugi, ja és még annyit mondott inkább egy felesleges telefon, mint nem.
Anna most durmol, úgyhogy postázhatok ha kell álommanótKép
Kika
kika
 
 


Ja é smifelénk baromi hideg jeges szél fúj, úgyhogy a sétának ma lőttekKép
ÚÚÚÚÚÚTÁLOM a telet.
K
kika
 
 


Kika: doki Kép

GYerkőcök szunyálnak. Amúgy körben fúrnak, hangoskodnak. Az egész lakás remeg. Szegény ZSófi sokáig nem tudott aludni miatta!
Amúgy Edina oké, ZSófi meg náthás kicsit, köhög egy kicsit jobban, de láztalan.
Én változatlanul nem túl jól.

ZS.
zerko
 
 


Kika: én is utálom, de lesz még rosszabb is!
Azóta oké a babakocsi?

ZS.
zerko
 
 


Szia Kika!!!!!!Kép

Zsófi lettem volna, de az utolsó pillanatban kiderült, hogy apukám egyik rokona 20 évesen autóbalesetben meghalt, így nem az lettem. De vmiért még mindig kihat rámKép A másik ok, hogy egyszer ismerős vitt minket Balatonra anyukámmal. Volt egy kisebb karambolunk, és nekem elég borzasztó volt látnom alig 6 évesen, hogy anyukám fejéből ömlik a vérKép Ma már persze tudom, hogy csak felrepedt a bőr a szemöldöke környékénKép

H.
nalika
 
 


Sziasztok!

A két lány alszik! Szerencsémre így lehet, hogy marad hajam?

Ti melyiket választanátok:

Csendes baba, nem szól egy szót sem, de nem is csinál semmit, nem játszik, nem mozog, csak úgy elvan a cumival, vagy kevésbé csendes, de aktív, mozgékony, érdeklődő. JA 1 1/2 hónap van a kettő közt.
Ilyen a két lány közti különbség.
NA most melyik a jó? Én valami köztes állapotra szavaznék, de szerintem olyan nincs Kép


KIka!

Az a bizti, hogy beszéltél a dokival. Inkább két felesleges telefon, mint hogy utána sírás legyen!

Bea!

Túl vagytok az oltáson? Mi a helyzet?


HAjni!

Melyik újságban olvastad? Légyszike. Öcsi nem lesz túl boldog. Mióta kész a lemez, a leslie nem igazán tartja magát a dolgokhoz.
Nem ismerek mindenkit, csak eza srác nekünk dolgozott hosszú évekig és boltosok telefonáltak, hogy nem e neki lett baja. De nem szerencsére, pedig őket várták.
Most ennyi hirtelen.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Zsófi-mófi még mindig alszikKép Gondolom a kúp megtette a hatását. Az enyém idegrendszer viszont cafatokbanKép Nektek van sógornőtök??? Mert ha nincs, az enyémet viheti valaki!!! Teljesen kiakasztott!!!

Ez a pénzváltós dolog rettenetes, most nem röhögni, de én a móri eset után egy darabig bank közelébe sem mentem...Egész egyszerűen féltem.

Megyek, vár a konyha...

Pusz
Vendég
 


Andi,
színes bulvár lap(a volt színes mai lap)

Bea,
nekem van sógornőm, de hálistennek nem láttuk több, mint 3 éve!! (akkor voltam kb. a 7.-8. hónapban)

Közben tesztelek, azért vagyok még a gép előttKép

H.
nalika
 
 


Hajni!

MAjd mondom öcsinek, hogy olvassa el. cSak azt nem tudom, hogy készült a lemez, amikor egész nap Öcsinél volt, ugyanis a studió is nála van Kép
Lehet, hogy jobban járnék ha nem én szólnék neki.

Bea!

Hát nem röhög senki. A bankoknál is betojok, mostanában, azért intézek neten minden banki dolgot.

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Szia, Kika!
Szerintem is hülyeség volt eltörölni, mert úgy látszik, hogy csak az ilyen szemét bűnözőknek van joguk az élethez! Kép
Itt most egész jó idő van, úgyhogy nemsokára lemegyünk egyet sétálni Kép De tegnap este már esett valami havaseső szerűség Kép

Andi!
Örülök, hogy egyelőre jól sült el a babavigyázás Kép
Leslie Kép
Hát ha választani lehet, még csak nem is a középút, hanem sokkal inkább Anna baba! Kép

Hajni!
Baleset Kép Nekem még csak egyszer volt "szerencsém" hozzá, mikor belénk jött oldalról egy szódásüveg-szemügős nénike (az én oldalamról), de akkor én is nagyon megijedtem. Nekünk nem lett semmi bajunk, csak a kocsi oldala tört össze KépKép

Bea!
A kúp biztos segít az alvásban!
Sógornő Kép Mi szerencsére most már jóban vagyunk (régen nekünk se volt teljesen felhőtlen a viszonyunk), jövő héten jönnek is hozzánk!

K.

Kép
lujzika
 
 


Mucska: én a kevésbé csendes, de aktív, mozgékony, érdeklődőt! Kép

Bea: nem nevetek, érthető! De ezek egyedi dolgok!
Éppen most beszéltem róla Apummal. Ő azt mondta, hogy az ilyeneket RECSKre küldené! NEm a mai konditermes, könyvtáras fegyintézetekbe! ÉS igaza van!
JA, és a sógornődet tartsd csak meg! Megégessük, máglyára vele? Nekem lesz, meg sógorom is! NAgy a family.

ZS.
zerko
 
 


Andi!
Azért a netes bankolással sem árt vigyázni! Legalábbis itt a németeknél elég elterjedt, hogy a hackerek (lehet, hogy nem jól írtam!) bele tudnak mászni! Kép
K.

Kép
lujzika
 
 


Hát engem anno apa kiröhögött. Nálunk azért nem egyszerű a dolog mert a sógornőm(a másik) a helyi bankfiók vezetője, és kb. 100 méterre van tőlünk. Apa mondta, hogy vigyek fel valamit a nővérének, én meg mondtam, hogy nem. Nem mertem bevallani, hogy félek, apa meg azt hitte, hogy összevesztünk. Furcsa volt neki, mert tudja, hogy jóban vagyunk, meg velem elég nehéz összeveszni, ezért addig faggatott, hogy a végén bevallottam, hogy be vagyok f.sva. Ő marha viccesnek találta a dolgot, mert sokáig polgárőr voltam, és tudja, hogy marhára nem félek semmitől, de ez a móri dolog ilyen hatással volt rám...

Hálátlan bunkók szép számmal akadnak, tudom sz.rul esik, de ne foglalkozzon vele. Egy ilyen Leslie nem ér annyit!

Nalika!
Akkor elviszed?Kép

Pusz
Vendég
 


Most kaptam. HAláli!!!

A kép címe:

Kép

ZS.
zerko
 
 


Zsuzsa!
Ez édes nagyon!! Kép
Viszont engem is megtalált az a csajszi a giccsparádé képeivel! Szerintem valami szörnyű Kép
K.

Kép
lujzika
 
 


Bea,
köszi megvagyok sógornő nélkül isKép

Zsuzsa,
akkor teljesen egy véleményen vagyunk apuddalKép

Hú, kezdek belezavarodni a tesztekbeKép Mondjuk a 3 pontosakat ritkán rontom elKép

H.
nalika
 
 


Lujzika: szerintem is! Megcsinálhatnám ezt házilag is, de nekem nem tetszik!

Nalika: ügyi vagy!
Akkor legyen kényszermunka ezeknek, ugye???

ZS.
zerko
 
 


NAlika: megvan a mai!!!!

Zs
zerko
 
 


CsajokKép Ez a Leslie az Rtl-es Leslie, vagy sem?

Bea,
Nekem még nincs sógornőm és elvileg csak egy lesz a sógornak (férj testvér) ha végre valahára beköti valaki a fejé, de ha a Tiéd nem a kedvesebb fajtából való akkor nekem sem kellKép
Amúgy jó parti a sógoromKépKépKép kerítsünk neki valakit??????

Zerko,
A babakocsi helyett van másikKépKép de tök mind1 ilyen vacak időben azzal sem rodeozom.

Mucska,
Nekem jobban bejön a mocorgos, foglalkozni kell vele baba, a másik nekem annyira gyanúsKép

Nalika,
Nem semmi élményeid vannak a vezetésről, nem is csodálkoznék ha nem kedveled a dolgot.

Fifi,
Bocs bizti tudják a többiek, ez most hány hónapos oltás volt?
K mint Kika
kika
 
 


Zsuzsa!

Én is azt választottam. A kicsi hisztis kis p...-t, de az enyém. De mozog, tolat, érdeklődik. Mégha néha ki is akaszt.

Elvitték Rékát. A kajáig nem volt baj, de egyszerre fagyasztott tej+ üveg, hát az nem volt nyerő. Utána még az anyja sem tudta ciciből megetetni, mert annyirra felkavarta a gyereket a dolog. AZtán elvitték, hogy a kocsiban majd megnyugszik Kép


Bea!

Én nem igényelném meg a sógórnődet. VAn nekem is Kép

Krisz!

Inkább nyúlják le a lovémat, mint én ne jöjjek haza. De egyébként a múltkor apa belenyúlt, úgy hogy nem tudtam róla. Nekem meg jött az értesités, mielőtt feljutott volna. Én meg kitiltattam a rendszerből. Jövök haza, káromkodik, hogy nem megy a gép. Akkor derült, ki hogy mi történt. De eszembe sem jutott, hogy ő van a gépben, mert soha nem szokott Kép


Hajni!

Tessék szépen gyakorolni! HA ezek mennek akkor lassan vizsgára is mehetsz! Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kika!

Nem. Ez a TV2-ős megasztár. Kép (Szabó Leslie)
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska,
JajKép

Zerko, Megjött a vírusról szóló leveled, kösziKép
Mi nem ilyen tartalmút kaptunk be, de a hard disket vágta az is hazaKép

K
kika
 
 


Auróra nagyon passzívKép
K
kika
 
 


Kika!

Igen nekem is gyanús. Csak én arra gondoltam, hogy ez az eredménye, ha anyuka állandóan úton van valahol és soha nem otthon. Akkor nem lehet foglalkozni a gyerekkel rendesen. NA de nem is szólt, hogy volna valami baja. Megszokta, hogy sokat van egyedül, mármint hogy nincs foglalkoztatva.
Szóval nem adtam az én kis hisztipannámat.
MA viszont adtam neki cumit, hátha ebéd közben nem kapná be az ujját. Eddig kiköpte , de valahogy ma ment a cumika. Mert ebédnél semmi baj nem lenne, ha nem állandóan szopizná az ujját. Ezt most kezdte pár napja. De ha látja a kanalat akkor már tátog, csak ha bambulok, akkor az ujja a szájában van.A többi maszattal megbírkóznék valahogy.

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Huginak lehet, hogy megint epegörcse van. Kép Mert közben megint átkereszteltük ám! Kép

Kicsi Panka hogy van?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
Nálunk is új műsorszám van. Hogyan tűnhetne minden el a számban?Kép Azaz próbálja az egész öklét beletuszmákolni (ezt újabban kaja közben is pródukálja, úgy hogy kilővi a cumit és be az öklöt, mondtam is neki, hogy igazán szólhatna mikor eszik az öklétKép mert anya nem strapálná magát a tápszerrel) majd kaja és büfi után, jön a hogyan egyem meg a takarómat játékKép és ezek után ha megsimizem az arcát akkor az én újjamat kapná be ha hagynámKép
K
kika
 
 


Andi,
Köszi jól, azóta hála nem találkozott a kobakja az ágy ráccsal. Hiába keményfejű egy nő lesz belőle.KépKép (ebben rám ütöttKépKép
L
kika
 
 


yesyes és yesKép
Kiütéssel győzött ÁLOMMANÓKép
K
kika
 
 


Te is keményfejű vagy?????? Úgy látom itt többen is! Egyszóval ne ragozzuk, jó kiscsaj lesz belőle!
De attól tartok kobak és rács tali egyre többet lesz!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Álommanó itt is győzött, még apának is jutott! Igy szabad vagyok!!!!! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?