Új privát üzeneted érkezett!

keny,

régen nem voltak olyan pelusok, mint ma, amiben a gyerek nem is érez semmilyen nedvességet pl. És ugye jön megint a "mi is felnőttünk" demagóg közhely! A nem baleseteket pedig elkönyvelem eufémizmusnak, hacsak nem voltál valamiféle csodagyerek! :D

Egyébként te tudod, a te fiad. Válaszd akkor a rögösebb utat, és majd emlékezz vissza a leírtakra, ha 3 éves lesz! :D
20140901102739
 
 


Hurrá most döbbentem rá, hogy csodaként születtem ahhhhhhahhha:)

A Te fiad már szobatiszta????Mert nyáron még vastagon besz.....:)
Hogy váltak be a kevésbé rögös teoriáid????

KépKép

Kép
keny
 
 


http://hu.wikipedia.org/wiki/Eufemizmus

ezt csajok nektek küldöm, hogy értsétek ti is miről szól magas röptü értekezésünk :lol:

((((ja amúgy csak egy marék sza....ól)))

KépKép

Kép
keny
 
 

 
 

keny írta:Hurrá most döbbentem rá, hogy csodaként születtem ahhhhhhahhha:)

A Te fiad már szobatiszta????Mert nyáron még vastagon besz.....:)
Hogy váltak be a kevésbé rögös teoriáid????


Ezt nem értem, de talán jobb is. Csak egy jótanács a jövőre nézve: arról nem tehet valaki, ha buta, de legalább törekedjen a jóra és olasson utána a dolgoknak és ne 30 évvel ezelőtti dogmákat fújjon! Részemről lezárva a téma!

eufémizmus: http://mek2.niif.hu/00000/00060/html/033/pc003371.html
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20140901102739 2011.02.17 11:00-kor.
20140901102739
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy eltűntem... nem tudok kikecmeregni a megfázásból....

Az Auchanban is nagyon jó árak vannak bébhamik, pelusok és ruhácskák terén.

Hunci: írtam neked üzit, megkaptad?

Kép
zsenka
Budapest XVII. kerület
 
 


én nem használok idegen kifejezéseket a kérdésemben ha nem érted akkor ki itt a suttyó??????

KépKép

Kép
keny
 
 


háááát sajnos úgy néz ki elmarad hajni beszámolója a saját gyereke szobatisztaságáról:(:(:(pedig nyilván okulhatnánk, nem csak a netet és szakkönyveket böngészve, hogyan is működik a gyerek?!

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Grétinek ma sincs hőemelkedése és csak 1-2 pötty van rajta.


Hajni:

Tudom nem kell itt senkit megvédeni meg beleszólni se kell mások vitájába. Én csak annyit kérdeznék, hogy direkt taposol embereket a sárba? Nem tudnál normális hangnembe véleményt nyilvánítani? Itt nem divat ez a stílus és nem hiszem azt, hogy te olyan fú de tökéletes és hibátlan anya vagy aki mindent flottul csinál.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

Azta megint sikerült egy kis össze zörrenésbe belekerülni.

Én úgy ondolom mindenki csinálja úgy ahogy jónak látja a dolgokat.
No persze tanácsokat tippeket lehet adni, mert az mindenkinek jó, de azt is el kell fogadni ha valaki máshogy csinálja.
(és ha ez így van attól függetlenül még nem buta)
Nem vagyunk egyformák és kész!!!!!

Dorcinak mennek a gyógypuszik!
Dorkaanya köszi a szülinap nagyon jól sikerült.
Sikerült meghatódnom mikor ment a Boldog születésnapot dalocska de ez várható is volt. :lol:
Most szombaton is lesz még egy kis baráti összejövetel, mert vasárnap csak a család volt itt.


Nikó ismerős a hisztis szitu!
Szólj ha találtál rá megoldást, érdekelne!!! :D :roll:

Zsenka köszi az Achanos tippet igen ha jól tudom holnaptól ott lesznek jó árak baba mama holnikra.

Kép

Kép
raniko
 
 


Hajni, én személyesen ismerem Kenyt és nem buta nő, csak más tapasztalatok, más vélemények, más elvek vezérelik, mint mondjuk Téged! Kérlek, hogy ne ilyen támadó hangnemben írj ide! Én személy szerint örülök minden véleménynek és jónéven veszem a Tiéd is, de a megfelelő hangnemben. Ez először így is indult, aztán nyerssé vált. Hunci írta a múltkor, hogy személyesen ismer Téged és tudja, hogy amit írtál, azt teljesen jóindulattal tetted, és biztos vagyok benne, hogy most is így akartad, de ne alacsonyodjunk már le egymás pocskondiázásáig, mert nem az a cél!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!
Nagyon megdöbbentem, mert kerestem a legutóbbi kommentem és nem találtam. Úgy tűnik, csak végigolvastam a lemaradásom és végigigondoltam mit írok, de mégsem került rá sor. Pedig teljesen úgy emlékszem, mintha írtam volna. Háát öregszem... :lol:

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de néha olyan dolgokat csinálok, hogy el sem hiszem. Pedig a főnököm pont ezért szeret, mert mindig olyan összeszedett vagyok és jó a memóriám. Nnna, ennek lőttek, remélem csak átmenetileg. :lol: 8)

Legutóbbi képek: Eszterke, Milán és Zétény nagyon édik!!!

Keny!
Milyen nagy már te kisfiad is. És milyen ügyesen üli a bilit. :)

Litti is megkapta múlt héten a 18 hós szurit egy hét eltolással, ugyanis volt egy kis náthája. És megértük, hogy nem sírt az orrszívásnál, sőt már próbálja egyedül, csak még azért anya rásegít kicsit. Pedig nem hittem volna a múltkori és egyben első megfázás óta, hogy bármikor is megússzuk sírás-rívás nélkül. Viszont az orvosi rendelőbe ahogy belépünk elkezd ordítani és szinte amíg ki nem érünk az utcára abba sem hagyja. Pedig próbálom mindennel elterelni a figyelmét, de hiába. Végül is most egy darabig nem kap szurit, úgyhogy remélem elfelejti a rossz élményeket.

A bilis témához csak annyit, hogy Litti egyik kedvenc könyve egy kis füzet bili mesék címmel és általában jönni akar velem a wc-re és tekeri nekem a papírt. :lol: Én azt gondoltam nyáron könnyebb a bilire szokás, meg sem fordult még a fejemben, hogy elkezdjük. Persze anyósom szerint már kellene bilire ülni, amikor látom, hogy "elvonul" kakilni. Nem sürget a tatár....

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Baba: C-vitamint már nem szed a picúrkám, de multivitamint adott neki a doki. Most már jól van szerencsére, jó étvágya van, tud nyelni rendesen és végre rosszalkodik:) Úgy örülök, hogy a régi lett:)
Megy a privi, majd olvasd el légyszi!:) Msn-em nincs, így ott most nem tudunk dumcsizni sajna.

Katerina és milyen ez a 18 hónapos oltás, van utána láz, hova adják? (comb vagy kar) És hány db oltás?
Nekünk nemsokára jön a 15 hónapos, aztán pedig a 18 hónapos, nagyon nem bírom, ha fáj a picinek. Brrrrrr:(

Keny drága, sok puszi neked!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

A bilis témához csak annyit, hogy van pár ismerősöm aki elég korán bilire szoktatta a gyermekét és nem lett semmi baja a babáknak. Persze tudom, ők is csodagyerekek. :lol: Én azért szeretem ezt a topikot mert itt tapasztalatcsere van és nem újságokból idézünk. :lol:

Babák nagyon szépek!!!!!!!!!!!!!!!

Keny,
nyugi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lehet én nem olvasok a sorok között, de semmi bántó nem volt szerintem Hajni véleményében, sajnálom Keny, hogy zokon vetted :( Én sem igazán értem, hogy miket írtál kipontozva, de ha sértegetés volt, lehet nem is akarom :oops:
Őszintén szólva én is Hajni elveit vallom, igazából azt hittem csak poénból ül Kornél a bilin a fotó kedvéért :oops: Amúgy cuki kép nagyon :)
Kreolok vagytok?? ....hehe, akkor meg kire ütött ez a gyerek?? :lol:
De semmi baj sincsen azzal, hogy máshogy gondolkodunk ám :wink:

Twist!
18 hós oltás :arrow: Diftéria, gyermekbénulás, meg agyhártyagyulladás ellen oltanak, a'szem. (vagy agyvelő...ezt a kettőt mindig összekeverem :oops: )
MI vállba kaptuk, Skrisz Esztere combba, szerintem ez dokifüggő.
7 fogacska :lol:

KAterina!
Ne is mond, én is tiszta törpeagyú vagyok...valamelyik nem jutott eszemben a csipcsipcsókából a komámasszony...gondoltam ha már ez sem akkor ez a vég... :oops:
Pedig ezt a félévet már felvettem az egyetemen, szóval hadrendbe kellene állítani az agyamat :oops:

Nikó!

Remélem mindketten jobban vagytok már, útért én is irigy :roll:

Rani!

Cuki a lufis nagyon, ezzel ébresztettétek reggel?? :D
Tortának volt sikere?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2011.02.18 17:58-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem jártam erre. Olivér nagyon beteg volt. :(
(Kommenteket köszi!)

Rani: Milánnak boldog első szülinapot!

Dorkaanyu: Dorkának boldog névnapot kívánok!

Elnézést a késésért.

Lois: vagány a kiskópé. :)

Keny: édes a kispasid. :)

Bili témához hozzászólnék, ha nem baj. Totál igaza van Hajninak. Talán itt most Olivér a "legidősebb", akinek a bili korszak kezdődik, mert Hunciék már túl vannak rajta. O. is most kezdte, bár mi nem bilizünk. Szerencsére a bölcsiben is szól. Ezt már érettségnek tartom valamilyen szinten. Nekem eszemben sem volt még "biliztetni", ő akarta. Valaki küldhetne wc papír szponzort, mert nem érti meg, hogy nem 2 méter kell egy használathoz ám. :)
Amúgy halkan megjegyzem, amikor vidéken járunk a nagyiknál (megyeszékhely), ott is biliztet az ismerőseim körül sok anyuka 5-6 hónaposan és már virsli a vacsora.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Lois igen reggel lufi volt a meglepi.
Minden reggel anyáékkal sz ágyba reggelizik a fiatalúr (csak ő) és bekapcsolja a BabaTV-t. :D
A TV fényénél észre vette a lufit és nanááá, hogy kellet neki. :lol:
Tortának köszi volt sikere igaz nem túrt bele sőt nem is nagyo akarta megkóstolni én meg nem erőltettem.
Képzeljétek ma evett egy kis 8 hós kaját Vadast marhahusival és nem öklendezte vissza.Jipppppííííííííííííí.(tegnap a barátnőm kisfia ezt ette itt és akkor belenyalt)

Kép

Kép
raniko
 
 


Hajni, igen, gondoltam, hogy csak reflexből pisil. Most nem is az a cél, hogy szobatiszta legyen, hanem azt akartam, hogy ne idegenkedjen a bilitől. Addig úgy sem lesz szobatiszta, míg nem tud szólni, hogy pisilni kell. Abból, amit most gajdol beszéd címén, úgysem érteném meg, hogy mit akar. :wink: De aranyos, ahogy levetkőzünk a fürdőszobában, már megy is a bili felé. Tudja, hogy ez egy "szertartás" fürdés előtt. Aztán az is lehet, hogy később egyáltalán nem akar majd bilizni, hanem rögtön a wc-re ül. 8)

Ma voltunk védőnéninél. 81 cm magas és 13 kiló a kiscsaj. :D Dundi manó. :lol:

skrisz72
 
 


Lois!
Én már magolok bőszen, március végén szakvizsga. Hááát..izé. Agysejtek száma közelíti a nullát. _:D
vovanda
 
 


Twist/Dorkaanyu/Névtelen: hogy lettél már megint anonimus? :)))) Nem jött privi. :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


babaimado írta:Twist/Dorkaanyu/Névtelen: hogy lettél már megint anonimus? :)))) Nem jött privi. :cry:


Már akartam én is kérdezni! :?:

Kép

Kép
raniko
 
 


sziasztok,

Dorkaanyu, hova tűntél?

Hanna, remélem meggyógyult teljesen a kisfiad. Mi volt a baj?

Vanda, jó tanulást!

Baba, nagyon szép a kislányod!(iwiw)

Bilizéshez én nem értek.....de barátnőm szavaival élve: senki sem tökéletes anya, kinek ez sikerül, kinek az! Olyan nincs, hogy valakinek minden megy,aki ezt mondja, hazudik.

Csajok, 1 hónapos a gyerekem! Jó ezen a nehézkes hónapon túllenni. :D Ma is kialudta magát ( 8 óra egyhuzamban éjjel)
nani72
 
 


Nanikám!
8 óra alvás egyben, mákosanyu vagy :wink:

Hanna!

Olvastalak, szívem szakadt Olivérért, nem is tudom én hogy viselném, rémes lehetett :(

Twist!

?????????? :shock: :shock: :shock:

Bilitéma újra :arrow: Amúgy nekünk is van, ajándékba kaptuk pelenkához, elől is van, ált. kalapnak hordjuk, csak sosem sikerül lefényképeznem :roll: Én még nem ültettem rá, de ő szokott rajta ruhában ücsörögni, meg közlekedik rajta, kellemes hangja van a parkettán :?

Skrisz!
Te lánykád se cinegemadár :roll:

Rani!
Mi is ágyból tévézünk reggel, bár az én Dedem a Mokkát favorizálja, mesék egyelőre felejtősek.
Mi GyésM-t nézünk orrvérzésig, imádja. Végignézi elejétől a végéig, pedig a dalos rész nem is rövid. Ajánlom mindenkinek, tök aranyos!

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


De rendik vagytok, hogy kerestetek!:) Itt vagyok megint, csak most más néven. Twist, Dorkaanyu stb.:)
Nemár Baba, akkora privit írtam, mint a ház. Na, akkor megírom újra. :wink:

Nani: gratula, hogy ma egy hónapos Iza!:)) Nagyot nőtt?

Mi történt Hanna Olivérjével?
Vendég
 


Lois, inkább egy kis Gombóc Artúr. :mrgreen: Csak ő nem csokit zabál, hanem sajtos tallért.

skrisz72
 
 


Skrisz!

Szép méretek:)Grat!!! :lol: :lol: :lol:

Nani!
Öregszik a lányod :D , de az átaludt éjszakák fantasztikusak ilyen picurkánál, tucc te valamit :wink:

Hanna!
kösziiiiiiiiii :oops:
Fiad valami influenzát nyalt be?Kis Drágaság :cry:

Vanda!
Jó tanulást, 3 gyerek mellett el se tudom képzelni, hogy lehet :roll:

Rani!
Milánkának jó ízlése van, vadas nyammmmmmm!

Katerina!
Memóriaerősítők mennek :P

Twist!
De jó, hogy Dorcika is meggyógyult, nagy cupp neki:)

Lili!
Mi van Domikával, mozgás?Torna?

Baba!
Fanni nagyon cééééép, és kiköpött anyucija!!!

Nikó!
Pöttyök múlnak?

Csajok, asszem kijött Kornél első foga, nem látom csak érzem, hogy szúr mint a tű :wink:

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny: gratula a gyönyörű első fogacskához!:) Nem szenvedett meg vele? Piros popsi, sírás?
(enyim csajom nagyon megszenved minden kis fogcival)

Skrisz, szép méretei vannak Esztikének!:) És nagyon szép kislány, főleg a loknis szőke haját imádom és a szép szemeit:) Most már látom ám, hogy rád hasonlít.

Lois, jövő héten "országos" KisZé nap lesz, láttam a naptárban:)
Ari, hogy a Mokka tetszik neki és a mesék nem annyira:)))
Jól eljátszanak a kutyussal amúgy? Miket játszanak? Kergeti KisZé? Azért kérdem, mert Dorci és a kutyusunk elkezdtek játszani egymással és nagyon édesek:) A kutyus a hátára vágja magát, úgy tolja végig magát a lakáson, hogy Dorci megsimizze a hasát. És szoktak olyat játszani, hogy Dorka kergeti és a kutyus menekül, aztán cserélnek. De a kutyus vigyáz, hogy sose érje utol Dorkát, csak óvatosan megy utána, aztán sarkon fordul és cserélnek. Utána a legfinomabb jutifalatokat adom a kutyusnak, annyira örülök, hogy ilyen szépen játszanak:)
Vendég
 


Keny, grt. a fogacskához! Én is így vettem észre az elsőt. :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Keny:

Köszi, már teljesen jól van Gréti, egy db pöttye sincsen. gratula az első fogacskához.

Baba

Köszi az infót, nekem már tele a hócipőm a bacilusokkal.

Rani.

Majd szólok ha megtaláltam a hiszti ellenszert. :)

Lois:

Köszönöm, igen már jól vagyunk mind ketten. Kop-Kop-Kop

Nani:

Gratulálok az első hónaphoz, nagyon ügyes lányotok van. Egész éjjel alszik.


Tegnap barátnőzni voltunk Grétivel, 4 hasonló korú lány. Aminek nagyon örültem, hogy Gréti végre harcolt a nála lévő játékér. Nagyon szépen elvolt a 4 csajszi.
Ma buszozunk egyet, elmegyünk Grétivel tesómékhoz, apa szabadnapot kapott.


Aminek meg nem nagyon örülök: kinőtte a gyerekülést, komolyan mondom ez aztán jól ki van találva. Nem tudjuk az övet feljebb állítani mert nincs már hova, viszont így meg a háta mögül jön az öv ami nem jó. Kb. 1 évet használtuk, persze tudom Gréti magas kislány de akkor is lehetne még egy lehetőség az ülésen. Szóval ha valakinek van javaslata, 9-36kg kategóriás ülésre azt szívesen hallgatom. Ebbe a kategóriába tanácstalan vagyok, mert mindenképp kéne még a dönthetőség ha elalszik és nem legyen 50.000.- mert az nagyon sok.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó, a barátnőmék Concord ......típusú ülést vettek 36 kg-osig.
Van netes vásárlási lehetőség is, http://www.gyerekulesolcson.hu/?gclid=C ... 3wodn0WFdA
De azért jobb belepróbálni a picit élőben.
Vendég
 


Ha valakit fűt a vágy, hogy szemezgessen mozgóképes Zétényből:

Zétény 2 igen aktív perce :arrow:
http://www.youtube.com/watch?v=xDJqulXVwfo

Aszfaltbetyár:
http://www.youtube.com/watch?v=5WrDS7DVfxU

Szókincs:
http://www.youtube.com/watch?v=DeZtqmfCFsk

Az első csók :roll:
http://www.youtube.com/watch?v=kn_LUo9xj7s

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jajj, nagyon édes!!!Elszédíti magát, utána meg rohan, csúcs!
Csók: jelentem, féltékenyek vagyunk!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


de araynosan beszél:))egyem meg!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois!
Cukipasi!! Nyáron, ha megyünk nagyapámhoz, tuti beugrunk hozzátok is. Már csak ismerje meg a lányom a jövendőbelijét. :D
vovanda
 
 


Lois!
Hát minnnnnnyá megzabálom a kispasidat :lol: :lol: :lol:
Én a csókosra szavazok mint legjobb videó :wink:

Twis!
Nálunk simán jött a fog eddig, igaz mindent rág a babám, és volt néha nyügi de nem vészes.Feneke még soha nem volt piros, se kiütéses, miért ilyenkor szokott?Én csak Sudokrémet használok.

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, most látom, hogy 7 hónapos lett Kornélka, gratula a hófordulóhoz! Hihetetlen, hogy már ennyi idős, nemrég született.
Nem törvényszerű, hogy a babának fáj, ha kijön a foga. Nálunk nehéz ügy a fogzás, de viszont nagy megkönnyebbülés, ha kibújik a pici csücske, onnantól kezdve nem fáj semmi:)
Vendég
 


sziasztok,

Keny, grat a fogacskához és a hófordulóhoz!
(mindig sudo-val kened a popsit? patikás popsikrémet nem is használtatok? /sudo-t én is szeretem,de ha elég a patikai cucc, akkor azt kenem/ .)

Dorka, jópofa lehet a gyerek a kutyival . :D

skrisz,Eszti nem szereti a csokit?(csak a sajtos tallért?) :D

KisZé cuki!

Tegnap este a kiscsajunk 3950 gr volt. Örülök, hogy gyarapodik. Kb. 3400 gr. lehetett, mikor hazakerültünk. Egy hónap alatt ez megnyugtató.

Ma kipróbáljuk a babakocsinkat egy rövid út erejéig (benézünk az üzletbe és levágom apjuk haját, mert már ősemberes.)
nani72
 
 


Sziasztok!

Lois,
jaj meghalok annyira édes Zétény. :lol: :lol: :lol: Imádom!!!

Nani,
szuper, hogy ilyen szépen gyarapszik Iza. Hogy becézitek? Tejcsivel rendben van már minden?

Keny,
Grautla a fogacskához és a hófordulóhoz!!!! :lol: Van hogy Domi is nagyon szenved a fogacskával, de van mikor már csak azt látom, hogy áttörte az ínyét. Most már 7 van. :lol:
Forogni még mindig nem nagyon akar csak ha célja van vele. Még nem húzza fel a lábait négykézlább, de házi feladat, hogy itthon is tornáztatni kell és négykézlábra tenni. Na akkor úgy marad és elkezd hinázni, van mikor utána ebből felül. Nagyon merevek az izmai sajna. :( Heti 2x járunk tornázni. Naggggggyon sír. :(

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lois, behalás a csók! De a dumája is tetszett nagyon. Megnéztem most a villásat és a motorosat is. Büszke lehetsz a fiadra. Nagyon vagesz kölyök. 8)

skrisz72
 
 


Dorka2010! ( :) )
Nálunk a 15 hós oltás volt az egyetlen, amitől Litti lázas volt majd két napig, fájt a torka és kicsit kiütéses is lett. A 18 hósat, mint az össze többit a combjába kapta. Sajnos ő is végigordítja az egészet, talán írtam is, hogy amint a rendelő ajtaján belépünk nekikezd, s ha még a többi gyerek látványától meg is nyugszik kicsit, ha a doktornénit meglátja akkor keserves sírásba kezd. Egyébként a 18 hós oltás nem viselte meg egyáltalán annak ellenére sem, hogy előtte héten meg volt fázva.

Lois, Vanda!
Én is olykor álmodozom arról, hogy berítkozom másoddiplomázni, de aztán végiggondolom, hogy kiscsajom nagyon kárát látná, vagy csak éjjal tunék tanulni arra meg már képtelen vagyok. Szóval elismerésem nektek, hogy így is bírjátok!!

Hanna!
Jaj, a mindig elegáns kis úriember Olivért nagyon sajnálom. Remélem már minden rendben. ( Mi baja volt szegénykémnek?!)

Rani!
Hajrá új ízek. :) Olyan jó, amikor már szinte mindent ehetnek és élvezik is. Képzeld litti nagyon fél a Lufitól, pedig olyan jól lehet vele játszani.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


:lol: Litti kis betűvel, lufi nagybetűvel

Anyóséknál vagyunk, Litti lány felkelt úh. további szép hétvégét!

ja, engem fűtött a vágy ( :) ) megnéztem kis Zé videóit. Nagyon cuki!!!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Kat!
nincs választásom. Nekem a szakvizsga olyan, mint az érettségi. Igazából sok értelme nincs (még egyszer végigseggeled ugyanazt az anyagot, amit az egyetemen), viszont akármit akarok kezdeni a szakmában, kell.
Egyébként én is csak így tudok tanulni, hogy napközben a lurkók nincsenek itthon.
vovanda
 
 


Jaj lányok, annyira édesek vagytok :roll: :roll: :roll: Köszönjük a kedves szavakat :roll:

Baba!
Fannival is számolunk, nyugi, csak még várjuk hogy jövő-menő kisasszony legyen, aztán majd őt is jól összecsókoljuk :wink:

Vanda!
Az királyság lenne, nagyon örülnék a vizitnek :lol: Szemrevételezném Rékakirálylányt, meg a Szőkéket :wink:

Keny!

Popsipír :arrow: Nem törvényszerű, nekünk sosem volt fogzásnál, én is Sudot használok, gyakorlatilag kezdetektől.
Olyan volt, hogy valami savassá tette a kakit és az szétcsapta, de a foghoz nem volt köze. Amúgy nem volt vicces, gyorsan kell reagálni rá, mert hamar csúnyává és nagyon fájdalmassá válhat neki :?
7 hós nagyfiú :arrow: Énfiam úgy egy éve volt ugyanennyi, pont a névnapján kezdett el a kúszni így 7 hónaposan :roll:

Nani!
Majd 4 kilós Iza baba, gratulálok :) Megvolt az első séta?? :)

Lili!
9 hónaposan 7 fog azért az nem semmi...nekünk volt kettő :roll:
Dévényt sajnálom, de nagyon jó neki, hisz tudod :) Nekem is facsarodna a szívem érte :(

Katerina!
Én is azért veszem fel a félévet, mert most már elég jó napirendünk van, bízom benne, hogy tudok tanulni nappal. Esti tanulást nem tervezek mert attól kipurcannék hamar. Tavaly ilyenkor felvettem egy szemesztert de az meddő dolog volt, káosz volt az életünk. Most az őszit nem, abból okulva, pedig már sokkal letisztultabb volt minden. Most bele kéne húznom, lévén már ötödéves vagyok, és ha szeretnénk kistesót, akkor le kéne tudnom belőle annyit addig, amennyit csak tudok. Mert két gyerekkel aztán főleg nem tudom hogy tanulnék.
Ez persze az optimista énem, feltételezi, hogy lesz még babám :roll:

Skrisz!

van új szavunk is, Pizsi, ezt ma kezdte el mondogatni :roll: Gondoltam, hogy ez lesz a következő, akit megnevez :)

Twist!
Igen, kedden lesz, de mi már ma névnapoztunk, jó volt :roll: A übergigász befutó ajándék a csúszda lett, mást se csinált egész délután csak fel-le-fel-le :roll: Kétszer letaknyolt róla, de ez sem vette el a kedvét.
Pizsivel nagy a barátság (vagyis inkább testvérek esküszöm :roll: ), össze vannak nőve nagyon, Zétény sajna egyre durvább vele, nem szándékosan szadizza, csak nő az ereje, meg érdekes dolog húzni a kutya fülét-farkát :? Pizsi megatürelmes, mindent hagy neki, csak sajnálom néha szegényt :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, naná, hogy lesz!!
Csók: bármikor jöhettek, de a csókra tőlem kell engedélyt kérni a kicsapongó fiatalúrnak!:))

Keny: videót a kúszásról!!!!!!!! :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois!
Szerintem mindenképp megyünk, már ha épp otthon lesztek. :-)
Pizsi meg tök jó fej. A saját kutyám jelent meg lelki szemeim előtt, ahogy a nővérem nagy fia két marokra tépi a szőrét (skót juhászom volt, szőrben nem volt hiány). Ő is hagyta, mint egy birka.

Keny!
Enyémeknek ronda a fenekük fogzáskor. Doki nénink írt valami gyógyszertári kutyulós popókencét, meg nagyon jó a körömvirág kenőcs (DMben pár száz foritn).
vovanda
 
 


Keny, nekünk a Bepanthen jött be. Fogzáskor nálunk is kiütéses lett a popsi, csak attól múltak el.

Vanda, Lois, én soha többé nem akarok vizsgázni semmiből. Annyira elegem lett belőle, totál stresszes voltam mindig. Pedig becsületesen tanultam. :lol: Van egy diplomám, egy mérlegképesem és egy alapfokú nyelvvizsgám, meg egy jogsim. Ennyi nekem bőven elég egy életre. :wink:

Lois, nekünk is van csúszdánk, de Eszti nem tud még rajta csúszni. Kitámaszt a lábával. Kicsi még hozzá. Majd tavasszal újrapróbáljuk a kertben. 8)

skrisz72
 
 


Skrisz!
Mi így csúszunk:
http://www.youtube.com/watch?v=cWjFnMziHIE

gtmcd jíyg
í
íí
Na majd jövök, gondolom értitek..... valaki zaklat :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2011.02.21 18:27-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Hó Lois, én közbrn majd frászt kaptam, hogy leesik :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


sziasztok,

Megvolt az 1 hós dokivizitünk.
Izababa 4060 gr, 59 cm-nek mérettetett.
Szóval nagyobb lett. :)
(most itt bömbizik mellettem) :)
szájpenész eltűnt hálistennek.

Lilikém, szopi nincs, téma hanyagolva. (fejés+ táp cumisüvegből)
2 mellgyula volt eddig, 3. épp most . Nem bírom én ezt csinálni.
Minden más megy, ez nem. Evvan.
Bevallom ,hogy nem vagyok hibátlan. :)
És már tudok nevetni magamon. ez is valami.

puszi mindenkinek
nani72
 
 


Lili!

7 fogacskája van Dominak, akkor ne csodálkozz ha nem mászik, állítólag a fogzás nagyon kimeríti a gyerekeket, amúgy meg mindent szépen be fog hozni :lol: .Kis Tündérke sír a tornán jajj de kár :cry:

Skrisz!

Én az első perctől a Sudot kenem, mert a kórházban az ottani gysz-tári kencétől titta kiütés volt a popója, azóta soha semmi, és tök takarékos csak pici kell, most fog elfogyni a második tégellyel.

Baba!
Itt a kúszás :P :
http://www.youtube.com/watch?v=mMP0IvEp6QU

ez egy kb 2 hónappal korábbi szövegelése:
http://www.youtube.com/watch?v=JgVKWqq2cXQ

és ez pedig az első 4kézlábazás:
http://www.youtube.com/watch?v=veRO1WzbPVI

KépKép

Kép
keny
 
 


Nani!
Ez igen szép gyarapodás:)

KépKép

Kép
keny
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: