Új privát üzeneted érkezett!

Csajok én vállalom a csokit, viszek innen mindenféle jót és szépet :wink:
Milyen csokikat szeretnétek (mogyorós, epres, kókuszos, fehér, tej , ét stb....)Lehet kívánni :D

KépKép
gyancsi
 
 


Ancsa!!! NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT utólag is!!!!!!!

Csokiiiii, hozzál fini osztrák csokit!!!!! :D

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Csajok!

Érezzétek nagyon jól magatokat a talin,rettentően sajnálom,h nem tudunk menni..irigy is vagyok.Főleg,h a sok finomságból nem tudok enni :lol: :lol: :wink:

Gyancsi:mikor jöttök haza felé?Mert,ha összetudnánk hangolni,szívesen látnánk benneteket.

Rabbe:naná,h talizunk!!!!

Csajok,tud nekem ajánlani valaki egy jó progit,amivel tudom csökkenteni a képek felbontását.A régi le lett törölve és azóta nem tudok feltenni képeket. :( Előre is köszi!

Kriszta:jobbulást nektek!

Mikegirl:gyönyörűek vagytok!!!!

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 

 
 

Májki, nagyon szépek vagytok!!! Adélka igazi kiscsajszi! :D
Miazhogy nemjössz??? Meg sem hallottuk :wink: Ati a műanyag poharat szétharaphatja :wink:

Szemszín: nem is teljesen barna Zorkának.... :? néha kicsit zöldes... nem értem :wink:

Rabbe, ma már jobb éjszakánk volt, úh. remélem, csak a telihold zavart be!
Remélem, nálatok is javul a helyzet és tudsz majd pihenni!!! Ez a kialvatlanság brutál szar :(

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Aranyoska, esteleg a mezei PAINT? Én azzal szoktam levenni 70-80%-ra és azzal megy!
Én is sajnálom, h. nem jöttök :( Hazafelé Ancsa visz sütit! :lol:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Navi és azzal leírnád,h csinálod?

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Programok - kellékek -paint: kép- nyújtás/döntés és ott a vízszintes és függőlegest állítom át 70%-ra és mentem a képet másként!
Remélem, sikerül! :D

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon sajnálom, h nem tudok menni. :( :( :cry: :( De érezzétek nagyon jól magatokat! (Bár rettentő irigy vagyok, ahogy így olvasom, h mi minden lesz!)

Navi
Teljesen ez a helyzet nálunk is! Általában 6-7 között meg kell fürdetni, mert nagyon fáradt, és legkésőbb fél8-8kor ágyba van,és eddig szépen aludt legalább 2-3ig... De ennek most vége.
Már van, h fél12kor fenn van és cicit kér...

Úgy hallom ébred..
Folyt. köv.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi, akkor ez csak a hold lehet, meg a hülye időjárás... reméljük!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Bocsi csajok a sok kép miatt,de már egy ideje nem tudtam feltenni egyet sem..nézzétek el nekem,csak szerettem volna már nagyon megmutatni a kis kolibrimet:) :oops:
Talin úgy sem lesz rá lehetőségem :(
Kép első útunk Ausztriába együtt...:) Kép Kép tükröm,tükröm mond meg nékem.... Kép masszázst imádja.) Kép Kép anyukámmal:) Kép

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Sziasztok Lányok!

Benbor, vagy Kriszti plíííz help meee ha olvasod!

:cry: :cry: :cry: elemet cseréltem a babamérlegben, és a baba tényleg nem hízott eleget :shock: :shock: :shock:
Konkrétan alig-alig valamicskét.

Nem értem. Nem úgy néz ki, mint aki éhezik! Sok pisi, napi 2 kaki, és fixen végigalussza az éjszakát pontosan este 10-től reggel 8-ig. Jókedvű, játékos. 1 hete tanult meg hasára hátára fordulni, meg ilyenek. Emelgeti a fejét hanyatt fekve, hogy fel akar ülni, és ha megfogom a kezét, karizomból felhúzza magát ülésbe.

Azt mondják féléves korára kell(ene) hoznia a születési súly kétszeresét. Ő 3140 gr-mal született, annak a duplája 6280gr.
Ő 5 nap múlva lesz 4 hónapos, és 5760gr.

Hagyjam hogy a következő bő 2 hónapban behozza, merthogy 240+280= 520 gr-ot csak hozni fog, vagy kezdjem el tápszereztetni, ami jól hazavágjam a tejecskémet?

Szívem szerint várnék 6 hónapos koráig, és utána "rendes kajákkal" hízlalni inkább. (gyümi, bio bébiétel, pépek, főzelékek, turmixok...)

Vagy lehet hogy pont azért nem hízik most, mert most gyakorolja ezeket az új mozgásokat, és ledolgozza a kalóriát? :shock: :shock:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


ECLIPSE! Dehát ez nagyon szép hízás eddig!!! Mennyit hízott a héten? Vagy inkább, hogy egy hónap alatt mennyit?
Simán meglesz a dupla félidőre, de szerintem az sem kötelező. Legalábbis remélem, mert Balázs fél évesen akkor 9 kg lenne. :shock: :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Balázs heti 120-140 g között hízik.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs,

korábban mindig megvolt a fix heti 15dkg, az elsó hónapban több is, aztán a 2. hónapban volt egy kéthetes esés, de tejcsit szaporítottam és megint jó lett.
Most 2 és fél hét alatt lett 20 deka, ez 8 deka/hét átlag, ez nem OK.
Most nem érzem úgy hogy szaporítani kéne. Nem érzek tejhiányt, a baba sem mutatja h nem kap eleget. De a kalória csak nem elég.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipse
Szerintem NE AGGÓDJ! Vannak a babának olyan időszakai amikor inkább nyúlik, mint hízik. Ez természetes. Molli nagyon jó súlyban van hidd el! (Ilyenkor mindig Barnit hozom elő: 2500g volt, amikor hazahoztuk a kórházból, és most 5100g 4hónaposan.) Ha a havi szintű 0,5kg nagyjából megvan, akkor nincs miért aggódni!
(Ráadásul nálatok Apa is és te is pehelysúlyúak vagytok.)


Navi
Nagyon bízom benne! Keltem tegnap féléjfélkor, 1:30kor, 4kor, 6kor és 7:30kor... Alig élek... :( :?
Te még bírod a gyűrődést?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


eclipse: szerintem is azért nem hizik annyit mert többet mozog! az is lehet hogy a fogzás miatt kevesebbet eszik. Szerintem ezen ne agyalj, amíg nem sír sokat, szépen alszik, jó kedvű stb addig tuti semmi baja! Nehogy elkezd tápizni(na nem azért mert táp ellenes vagyok, hanem mert tuti nem tejhiány a baj). Szóval nyugi! És nekünk mindig azt mondják(főleg ebben a korban) már havi szinten kell nézni a súlygyarapodást mert nagyon eltérő léehet a változás a mozgás miatt.

rabbe78
 
 


Wivi: én is sajnálom a sok kelést. Én annyiszor fentvoltam már nem is tudom fejben nem is néztem az órát... félóránként....(na mégis néztem :D)
Remélem pár nap és elmulik náluk.

Aranyoska: milyen gyönyörű bekibébi is!!! Ezen a fórumon csak szép babák vannak!!!!! És hogy áll már!!!:D

Patrik amennyire eddig fejlesztette, erősitette magát mozgásra(mindig felakart ülni, állni, mászott...) na most inkább csak dumál:D d e nagyon zabálnivaló olyankor. Ja és a legjobban nekünk most az tetszik hogy hangosan kacag ha csikizzük:-)

rabbe78
 
 


Eclipse
Dobd ki a mérleget és ne stresszelj!!!!!

Centiben mennyit nőtt???
Vendég
 


Aranyoska
Nagyon édes!

Képkicsinyítés, képszerkesztés
http://www.irfanview.com/
Vendég
 


Csajok, Adélka ma hasra fordult!!!!!!! :D
Persze egyből könnybe lábadt a szemem :oops: :)

mikegirl
 
 


Sziasztok!

Gyors helyzetjelentés :) : Ádám ma "egyedül", segítség nélkül kakilt és az utolsó kúp óta csak 2 nap telt el. Olyan boldog vagyok.
Viszont el is vagyok kenődve, mert tegnap a suliból arra kellett hazajönnöm, hogy 38 fokos láza van. Hogy mitől, nem tudom. De szerencsére most reggelre már le is ment neki 36,9-re. Majd most megint nemsoká mérem, de nem éreztem, hogy olyan meleg lenne. Nem tudok mire gondolni, hogy mitől mehetett fel a láza, mert nem köhög, tüszkölni szokott néha, de nincs az orra sem bedugulva. Lehet a dokinál szedett össze valami kis bacit... Úgyhogy nem is tudom, hogy mi lesz így a szombattal :( Annyira szeretnék menni.
Ma is lemaradtam a kis unokatesó 1 éves szülinapjáról ("nagyon sajnálom", hogy ki kellett hagynom drága sógornőm és anyósom jó tanácsait :) ).

A másik: babatabló sosem fog elkészülni, ha nem küldetek képet. Még csak 2 embertől kaptam... :( Vagy szedjem innen össze, ami nekem tetszik? Az nem lenne túl jó....

Eclipse: én sajnos nem tudok jó tanácsot adni, mert Ádám is kevesebbet hízott az utóbbi időben a bukások miatt, de neki sajnos a doki ki is írt valami előetető cuccost.

Mike: gratulálok! Adélka nagyon ügyes! :)

Gyancsi: sok boldog szülinapot!

Na megyek, mert már kiabál.

Puszi

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


Adélka nagyon ügyes!

tatjana: lehet nem lesz semmi baj és akkor jöhettek. gyógypuszik!

rabbe78
 
 


Köszi Lányok!

Aranyoska,
gratulálok az átforduláshoz! :D

Rabbe,
amit egyszer már a baba megtanult, azt nem felejti el, csak mást gyakorol helyette

:lol:

Kriszti,
54 cm-vel született, 3 hónaposan 66 cm volt, most lehet még annál is hosszabb. hosszú lábú, hosszú combú nyurga kislány, nem úgy mint én. 68-as ruhában nyomulunk

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


csak gyorsan, mert majd holnap lesz időm írni, most csak:
eclipse! Janka sem hízott csak 1 hónap alatt 500-t, de én is aggódtam, míg meg nem győztem magam, hogy csak jelezne, ha baj lenne. elvégre a túlélési ösztöne nem hagyja éhen halni.....nem?
De tényleg na aggódj, mert az nem jó a tejnek. Én tudom!!! Tedd többet cicire, és ne váltogasd gyakran a cicit. Ja? és még azt mondta a védőnő nekem, hogy fejjem le a tej elejét, mert az vizesebb. Na, erre nem mindig van időm.
ebba
 
 


huha! Mollihoz képest Patrikom csak széltében hizik....még mindig"csak 62 cm-t mértek:D

rabbe78
 
 


nem egyezünk meg, hogy a babatablóhoz milyen képeket teszünk fel??????????????????
Javaslatom, legyenek születés körüli, max 1 hónapos képek. Amolyan igazi újszülöttös tabló hmmmm? Mit szóltok???
Vagy legyen össze-vissza korú?

Maccs
vörösmacska
 
 


addig is mai


Kép

Maccs
vörösmacska
 
 


Ma éjjel 4 órakor megtörtént a teljesen egyedüli átfordulás hátról hasra!!!!
Szokás szerint éjjel óránként ébresztett egy kis szopiért, aminek meg is lett a következménye: 4 óra előtt valamivel tisztába kellett tenni, mert eláztatta az ágyam is:(.
Miután visszatettem az ágyba a hátára, azonnal oldalára fordult, kalimpált még kettőt és továbbtornázta magát hasra. Akkor aztán felkönyökölt és dumált:D
majd továbbra is óránként keltett....

rabbe78
 
 


Jó reggelt!!!!

Rabbe - gratula a kis éjjeli baglyodnak :D Reméljük hamarosan aludni is fog!!!! Nem kérdezem, hogy hogy érzed magad egy ilyen éjszaka után......
Nyugodtan álljatok be a nemlétező sorba, nálunk Patrik az első érdeklődő :lol: De szerintem Adélka öreg hozzá :lol: :lol:

Macs - szerintem jó a max 1 hónapos korú fotók!!!! Balu is ügyesen repül!! :D Szerintem minden baba repül, még mászás előtt. Szerintem annak valami előzménye lehet - asszem. Ati is csinálta, Adél is csinálja. Nem szereti a tejpépet? Mi apával annó versenyeztünk, hogy ha Ati hagyott, melyikünk eszi meg :lol: :lol:
A tv-től én is kivagyok.....

68-as rucikat hordunk, de mi is széltében hízunk inkább!!!

Eclipse -a statisztikai érték, a nagy átlag arra jó, hogy valójában senkire sem igaz! Semmi baja Mollikának!!! Nem éhezik, szépen fejlődik. Csak rá kell nézni!!!

Tatjana - remélem láznak nem volt folytatása. Minden ok?

Aranyoska - csak ámulok, hogy Beki milyen ügyi!!!!! Már áll :shock: Szóval nem csak helyes csajszi, de nagyon ügyi is, mindent olyan korán csinál :D
ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉs gratula a 4 hónaphoz!!!!!!!

Csajok, szerintem mérezkedjünk le tali előtt, meg utána is :lol: :lol: :lol: Érdemes lesz.....

Kriszta - jobbulást!!! Betegséggel hogy álltok? Remélem már kifelé a málnásból....

Csajok, már akartam íni, hogy én egy hete tettem játékokat a kiskádba. Na, azóta olyan kalimpa megy, hogy tiszta víz a fürdőszoba. Rájött, hogy ha rugdos, akkor mozognak a játékok. :D

Kép

Kép

Mennem kell, ébredés van. Szép napot mindenkinek!!!! Puszi!!!!
Itt esik a hó, szürke minden, a napnak nyomát sem látom :cry:

mikegirl
 
 


Adélkának, Patriknak gratula! Nagyon ügyesek!
Zorka nem akar forogni, csak néha hátáról az oldalára... :? Ha nem lenne ez a fórum, ahol ennyi ügyi baba van, nem is izgatnám magam, h. még nem csinálja, és azt is tudom, h. nincs elkésve, csak.... csak.... :roll:
Na mindegy, majd elkezdi Ő is! :?

Vivi, a mai éjszakánk egész jó volt!!! Elaludt 8 körül és csak fél 3-kor kelt, utána meg 6 körül. Így hogy elfeküdtem 9-kor nem gáz, mert 6 után már sosoem alszom sajna :? De ha ilyenkor fent maradok sokáig, akkor lőttek a pihentető alvásnak!
Remélem, nálatok is alakul!!! Na meg Rabbe Patrikjánál is!

Macs, nekem jó, ha kb. 1 hónapos fotókat teszünk fel!
Tatjana? Vélemény?

Aranyoska, Beki baba nagyon édes!!!! Szép nagylány már :D

Eclipse, szerintem se izgasd magad!!! Nekem fogalmam sincs mennyit hízott Zorka egy hét alatt... nem foglalkozom vele! :oops: Eszik, kakil, pisil, jó kedvű, nem sír sokat erro no para! :wink: Lehet én veszem túl lazán...

Dorka!! Merre vagy?
És még sorolhatnám: Szissz, vizsgád???? Rodi, Vaya, Behoha!!!???
És akik el vannak tűnve :D Tali????

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Májki, mi az hogy repülnek??? :oops:
Adélka milyen kis husi!!! Ééédes! :D

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Sziasztok!

nagyon szépek a babák! :) És hát a tali ..... lenne kedvem nagyon menni, mégha egy rövid időre is ... Én is kérem szépen a címet priviben, hátha. Apa elutazik szerdán, és nagymamás program alakult, úgyhogy lehet Hannával el tudok ugrani.

Ha megyek én csakis édességet viszem, házi mini lekváros buktát. :)

Lehet én leszek a topik szívtelen anyája, de én a pénteken most azt csináltam, hogy elegem lett, kifáradtam, babának sem jó - így arra jutottam, hogy leszoktatom Hannát arról, hogy a fürcsi után még lejöjjön a gyerekszobából a nappaliba (a járókába) még társasági életet élni. Eddig úgy volt, hogy kb. fél 10-10 körül tudott csak elaludni, addig jönni-menni kellett már vele, hogy ne ordítson.. Aztán mikor mi felmentünk a hálóba aludni felvittük magunkkal, megetettem még éjfél körül. Na ennek a módinak most vége, fürdés, szopi után kiságyba be, és első nap 18 perc ordítás után aludt reggel 7ig,, szombaton csak 5 percet sírt, tegnap meg semmit, hanem szépen elaludt a saját helyén egy hang nélkül és fel sem ébred fél 7-ig. És nagyon örülök, hogy végre ezt megtettem, mindenkinek sokkal jobb ez így. (Hanna lassan 7 kiló amúgy) Jókedvűen ébred, szopi és utána is azonnal visszaalszik, ekkor természetesen már hagyom a nagyágyban szundikálni, de éjszakára a saját ágyában a helye. Ennek örömére tegnap este filmet néztünk apával összebújva és ittam egy jó pohár vörösbort és nagyon jól esett. :)
Egyébként nálunk a többi gyerek is kisbaba kora óta úgy van, hogy a saját helyükre lettek szoktatva így 3-4 hónapos koruk körül és a mai napig azóta is nem kell ringatni, mászkálni velük, nem kell különböző praktikákkal elaltatni őket, hanem fürcsi, fogmosás, esti mese jó sok és alvás. Sólámpa bekapcsol, ajtó becsuk és ha nem betegek nem kelnek fel reggelig, amikor is én ébresztem őket.
Bocs lányok, ha valakit ez nem érdekelt, csak gondoltam leírom az én tapasztalatomat, hátha valakinek segít. Egyszerűen kifacsarja az embert ez a nem alvás, és nem csak a mamát, hanem a babát is higgyétek el. Tegnap gyerekszínházban voltunk az ovisokkal és beszélgettem egy anyukával, aki a 4 éves kisfiával volt ott, és teljesen túlparázta a dolgokat, és nem hitte el hogy én hogy birok 4 gyerekkel, hogy lehet, hogy nem alszom 12 éve! Mondom mi vaaaan?
:shock: :lol: Valószínűleg már egy ideggyenge, agyonhajszolt, lestrapált, rémronda tehén lennék, ha úgy csinálnám a dolgokat, mint pl. ez az anyuka. Szegényt tényleg sajnáltam, mert agyonaggódja az életét az egyszem gyerekével. Csak azt akarom ezzel mondani, hogy rengeteg múlik a hozzáálláson és nem szabad olyan dolgokból problémát csinálni, ami valójában nem is az, csak felnagyítjuk.

Na nehogy valaki magára vegye, csak a tapasztalataimat és tegnapi élményemet meséltem el. :)

Mennem kell, 2. szopi ma. :)
gigii
Budapest
 
 


repül - hasikóján himbálózik, fent vannak a lábai és a kezei, és össze - vissza csapdos, meg rugdos :lol: Az én értelmezésemben :lol: :lol:

Adélka mindjárt 7 kiló. Nálunk apa jön, hogy ez sok.

mikegirl
 
 


Gigii - ügyi vagy!!!! És totál egyetértek Veled. Ati is fürcsi, esti mese, aztán mi kivonulunk a szobájából, és egyedül alszik el. Hallok én is olyanokat, hogy a gyerkőc mellé kell feküdni, amíg el nem alszik pl, aminek az a vége, hogy a fáradt szülő ott alszik be, stb. Adélkánál is fürcsi, cici és irány az ágy. Persze nem minden nap megy egyforma simán. Tegnap nem ment az elalvás elsőre, 2 x hátsimi, megnyugtatás, de a harmadikra már kivettem, cici, aztán szépen alvás. Nem éhes volt, inkább még egy kis feszkó levezetésre volt szüksége.
Szerintem is a nem alvás a legrosszabb.

mikegirl
 
 


Kép próbálom még nem engedni neki,de olyan hisztit csap,ha nem hagyom,h kinyomja a kis lábait:))) Kép előfordul,h ilyeneket produkál a pöttöm...

Bocs csajok a sok képért,elkapott a gépszíj:)

Jah és köszönjük a dícséreteket :oops:

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Lányok!!! Zorka a hátára fordult!!! :D
Nagyon édes! És nem csak véletlenül, mert megcsinálta még egyszer! Amúgy a bal kezecskéjét már napok óta nagyon maga alá tette, úh. sanszos volt :wink:

Gigi, teljesen egyetértek veled! Nálunk fürcsi után szopi, aztán irány az ágy! Van hogy még nem alszik teljesen és elaltatja magát, bár ez nagyon ritka :? Viszont napközben nem alszik el egyedül: nyüglődik, mocorog és végül sírni kezd... ilyenkor kellene hagynom? :oops:

Májki, Zorka "csak" 5600-5700 gramm és 60 cm (bár ő kisebb súllyal született, mint Adélka!)
Ja értem már mi az a repülés :wink:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Szóval kellett nekem panaszkodnom :lol:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


hűha, akkor én rosszul csinálom-mondjuk ezt sejtettem....- nekem Ádi kb 2 éves koráig fürcsi után ment aludni, csak letettem és már aludt is 5 perc mulva.(én rögtön kijöttem). aztán az élet úgy hozta hogy egyszobába kényszerültem velesőt egy ágyba(válás, költözés stb) utána hozzászoktattam hogy együtt fekvés,(mese, napi dolgok megbeszélése) majd valamikor én át a helyemre. Mára is megmaradt, bár időnként nem tudok mellé menni, ha dolgom van és nagyon rosszul viseli, nyafog hogy nem akar egyedül feküdni, rossz egyedül, mindnekinek van alvótársa stb... szóval ő bent a szobájába d e ajtó nyitva marad és hallja a nappaliban levő matatásunkat...
de azért igyekszem mostanában is mellé bújni, mert nekem is jólesik, bár van hogy bealszom 1-2 órát mellette(párom ébreszt, hogy menjünk lefeküdni:D)
alvás előtt még beszélgetés, mese, de ha vége van akkor kb 5 perc és már alszik. (ha beszélne még mikor már jó éjt van , akkor tudja hogy azonnal kimegyek, így inkább befordul és már csukja is a szemét)Normál esetben nekem ez nem megterhelő, én is nyugodtabban fekszem le, ha tudom jó lelkiállapotban hagytam a szobájában:D
Valamelyik nap még Patrikot is felvittem(galériágya van a Ádinak) és mese alatt úgy beludt Patrik, hogy hajnal fél négyig aludt, arra sem ébredt fel, hogy a helyére fektettem.
szóval egyetértek aki egyedüli fekvés-alvás hive, d enekünk így sikerült és gondolom, majd 15 évesen már nem fogja igényelni. most meg azért is igyekszem mindig lefektetni mert Patrik velünk alszik és nehogy ez okozzon galibát. + tartunk anyával alvós napokat is, akkkor kihuzzuk a nappaliban a nagyágyat és akkor egész éjjel velem aludhat:D
Most megkövezhettek érte, de szerintem szüksége van a gyereknek erre a megnyugvásra, én a mai napig emlékszem milyen jó volt mikor annó anyummal lefekvés előtt beszélgettünk(volt hogy 1-2 órát is) az meg mégjobb volt mikor ugy aludthattam el hogy mellém feküdt.(még felnőttként mostanában is van olyan hogy délutáni sziesztaként egymás mellé fekszünk, beszélgetünk és akár egy kis délutáni szúnyókálás is belefér....
Szóval én ebből indulok ki...persze ha 4 gyerekem lenne, biztos nem tudnám ezt megcsinálni, mert akkor az elsőnek már kora délután lekellene feküdnie
:lol:

rabbe78
 
 


Mike, Navi köszi :)
tényleg eszembe nincs sem pálcát törni se eszetosztani :lol: csak a napi meló mellett én kipurcannék, ha még este/iccaka is szolgálatban kéne lennem. De ha valaki bírja és az egész családnak jó. :wink: Tényleg csak saját tapasztalat, de különbözőek vagyunk persze. :)

Navi,
Gratulálok, nagyon ügyes a kiscsajszi! :)
Dehogy hagynám! Én sem hagyom:) még az 5 évest se, ha baja van megvigasztalom. Az estémhez ragaszkodom, ill. látszik az egy babán, hogy mikor kell, hogy magát meg tudja nyugtatni és mikor babusgatás, komfortszopi stb. Én az anyai ösztönömre hagyatkozom, és az a fantasztikus, hogy ez mindannyiunkban benne van. Csodálatos dolog az anyaság.
gigii
Budapest
 
 


Aranyoska, Navared: Nagyon ügyesek a csajok!!! Gratula hozzá!
Patriknál meg nappal tudom letenni szopi után már kicsit olyan félálomban van és akkor simán bealszik egyedül a kiságyában, d e este és éjjel szigorúan egymásmellett, cicin....
Reggel óta már a második körét alussza a drágám....

Patriknál probáltuk a hagyjuk sirni, majd álombasirja magát :oops: nem jött be, 2 óra múlva is sírt.....és akkor sem hagyta abba ha megsimogattam, beszéltem hozzá, szóval akkor úgy döntöttem, hogymarad velünk és bealtatjuk, majdcsak kibirjuk valahogy:D később
lehet hogy majd egy nagyágyba teszem a két gyereket és akkor egyik sem lesz egyedül :lol: :lol:

rabbe78
 
 


gigi: cimmel küldtem privit.

Én sem azért irtam mert ha valaki nem bujik mellé akkor szivtelen lenne :lol: , csak leirtam nálunk hogy alakult:-) hát így... d e azt még hozzáteszem, hogy nekem nagyon kevés az alvásigényem általában 3-óra max4. viszont azt azért szeretném egybe:D

rabbe78
 
 


Rabbe,
szerintem senki nem kövez meg :) még csak nem is rosszallja.
Mindenki ahogy neki és családjának jó úgy kell csinálja! Nincs recept, csak sok-sok lehetőség és mindenki kiválasztja, ami nekik a legjobban passzol.
Ja és du-i alváskor ebéd után épp most a hétvégén mindannyian szundítottunk és olyan jól esett. :) Mondjuk mindenki a saját helyén, mert el sem férnénk
:lol:
gigii
Budapest
 
 


Mike: még neked akartam. Tökéletes lesz nekünk kis Adélka, nem baj ha"öreg":D legalább nem lesz majd olyan kelekótya az én fiam, majd felnő hozzá és felelősségteljes lesz:D

rabbe78
 
 


Na megyek, mert sosem leszek kész és ma csavargunk is:D
Ádinak kb egy hónapja vettünk új térdepelős széket(iróasztalához) d e hibás volt a kerekeit nem lehettt felszerelni, használta igy és a 40 kg-tól ki is lapult a szivacs, nyomja a vas a fenekét, szóval nagyon gagyi.... mostmár akkor tényleg visszavisszük.... hanem akarnák visszavenni akkor patáliát csapok hogy csak na :wink:

ja és nézzétek meg a blogomat, tettem fel képeket drágaságaimról:D

rabbe78
 
 


Sziasztok!

7 végén nem tudtam jönni, le is maradtam egy teljes oldallal. Mindjárt visszaolvasok. Addig is:

Rabbe-szendvicsek , fasirt, kávé
Mike-muffin, lepény, karamalz
Ninin-sajtos pogi, karamalz, meg valami édes süti, még nem tudom pontosan
Lucuzs- káposztás pogácsa (max. csak a fiúk eszik), meggyes-csokis muffin, gyümölcslé, mentes sör, mentes pezsgő
Eclipse: Viszek sütit, alkoholmentes sört, rágcsát.
Vikoo: Rostos barack, szűrt alma, Green Tea (a bubimenteseknek is) nagyobb tál cézár sali
Aimidaalah: savmentes ásványvíz, gyümölcssali
Eta: grillcsirke
Navi: majonézes salira
Haynii: Szénsavas üdítő (CocaCola, Fanta stb....) gondolva a tápisokra, nagy gyerekekre és férjekre is. Lehet, hogy morálromboló vagyok de egy pár doboz sima sörci börcit is vinnék a nem sofőr férjeknek. Nehogy elhanyagolva érezzék magukat. :wink:

Kép
Kép
haynii
 
 


Ja, parkolási lehetőségről beszéltetek már? Ha igen akkor bocsi! 8)

Kép
Kép
haynii
 
 


Jaj, bocsánat!!
Rabbe-szendvicsek , fasirt, kávé
Mike-muffin, lepény, karamalz
Ninin-sajtos pogi, karamalz, meg valami édes süti, még nem tudom pontosan
Lucuzs- káposztás pogácsa (max. csak a fiúk eszik), meggyes-csokis muffin, gyümölcslé, mentes sör, mentes pezsgő
Eclipse: Viszek sütit, alkoholmentes sört, rágcsát.
Vikoo: Rostos barack, szűrt alma, Green Tea (a bubimenteseknek is) nagyobb tál cézár sali
Aimidaalah: savmentes ásványvíz, gyümölcssali
Eta: grillcsirke
Navi: majonézes salira
Haynii: Szénsavas üdítő (CocaCola, Fanta stb....) gondolva a tápisokra, nagy gyerekekre és férjekre is. Lehet, hogy morálromboló vagyok de egy pár doboz sima sörci börcit is vinnék a nem sofőr férjeknek. Nehogy elhanyagolva érezzék magukat.
Gigii: (saját) mini lekváros bukta (buchty)
gigii
Budapest
 
 


Csajok, én saját busszal megyek (8 személyes) :) Újpestről, ha valakinek ez esetleg segítség, örömmel. :) Privit írjatok.
gigii
Budapest
 
 


Sziasztok!

Eclipse: Úgyis mindjárt mentek 4hós oltásra. Ha kétségeid vannak, megkérdezhetek őket is, aztán dönthetsz :) :) De úgyis a havi gyarapodást nézik. Mollika meg szuperügyes, ha éhezne, jelezné!! Amit a múltkor írtam nagyon zárójelben és nagyon kisbetűvel, leírom még egyszer plusz infóval: Szóval egyik ismerősömnek 4-5 hó körül nem volt elég tápértékű a teje, ezért olyan tápit kapott, amit a lefejt tejbe kell tenni (nem vízbe), DE!!!ezt neki is 1,5-2 hónap alacsony gyarapodás után írták fel - kb 200gperhó. Szóval ne aggódj!!!!

Mike: Cukik a cenzúrázott fotók Adélkáról!!! Kis husimusidrágaság!!! Bence is szeret repülni :)

Rabbe: 3-4 óra alvás????? Nekem az pótlásnak se nagyon elég :D :D Gratula Patriknak!! Lehet, hogy lemaradtam, de ugye ő is hasról hátra fordulással kezdte... :roll: ?

Gigii: Szerintem (is) ez a fórum pont arra jó ,9azonkívül, hogy jófej anyukákkal ismerkedhetek meg), hogy ne csak egy példa lebegjen az ember szeme előtt.

Navi: Zorkának is gratula!!!

Aranyos: Bekiből tornász vagy táncos lesz!!!! ;) Vagy inkább már most az.. 8)

Kép

Kép
amidaalah
 
 


amada: nem maradtál le. Patrik hátról hasra fordult :lol: d e ezt már pár hetesen is gyakorolta de akkor midnig csak az oldaláig tudott fordulni
mennem kell, gigi majd este irok. pusz

rabbe78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: