Új privát üzeneted érkezett!

Apasztás??? :shock: Ne már :?
Nehézségek vannak az elején (vagy akár később is) a szoptatással mindenkinek, ez is a csomaggal jár.
Na mindegy, vitatkozni nem akarok, inkább nem szólok a témához, mert megbántani nem akarok senkit akit érzékenyen érint, de nagyon nem értek egyet.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nani, sajnálom a cici gondot. Nem foglalok állást, mert én nem tudom, mi az a fájdalom. Csak egyszer csomósodott be, de kimasszíroztam. Nem volt ilyenfajta gondom.

Rani, ringatás ügyben egy hős vagy. :wink: Én sosem ringattam. Szopi után irány az ágy. Szerencsém volt. Eszti még mindig rácsos ágyban alszik, hálózsákban, úgyhogy esélytelen, hogy kimásszon. :lol: Egyenlőre nem is tervezem levenni a rácsokat. Önző vagyok, mi? :lol:

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Nani,
én szívből drukkolok, hogy rendbe jöjjön a melled és ne kelljen apasztani!!! :oops:
(fájdalmat elzáródást én sem ismerem :roll: - Lencsi még mindig szopik, igaz csak a bal oldalról, mert a jobb elapadt magától...)

Raniko,
ágyba szoktatás - na erről sem tudok nyilatkozni :roll:
Lencsi is ringatva alszik el.
Én kapok a fejemre emiatt, de nem baj: majd leszokik, ha eljön az ideje. :)

Skrisz,
szia!!! :D
Rácsokat én nem szedtem le Vackornál sem. 2 éves volt, mikor megtanulta "általvetni" magát az ágy tetején - na addig volt nyugalmunk :mrgreen:

tillidian
 
 

 
 

Ahol Nani tart, az még nem az a szint, ahol apasztani kellene, csak max. segítség kell neki!!!!!!!
Nani, még a szopitanácsadót tudom mondani. FEL NE ADD NEKEM MÉG!!!!!!!!!!!!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


sziasztok csajok,

akármilyenek is a szopis hozzászólások, mindet köszönöm, úgyis az ember maga gyúrja össze a végén, hogy is dönt.

Tegnap kínomban mellre helyeztem Izát, 20 perc alatt 10-et szopizott, de annyira gyengén szív, nem tudom növelhető e a szívóerő?
Míg pelusozom, vagy etetek, kifolyik a mellkagylóba az a kevéske 10-20 ml tejecske, így nincs mit kiszívjon szegénykém.Nem marad neki, ami meg "hátsótej" lenne, ahhoz szívóerő kellene.
:?
Kis idő múlva aztán ordít.
Akkor jön a cumisüveg.

A csomóim változatlanul megtelnek, agyon nyomogatom már magam, de legalább már hozzá lehet érni a cickóhoz, nem fáj úgy.
nani72
 
 


Baba drága!
Én nem akartam, hogy Nani apassza el a tejet!
Sőőőőt!
Én annó mikor tejlázam volt ezt az infót kaptam a szülésznőtől.
Borogassam be de ne forró vagy hideg vízzel mert ahogy azt írtad apaszt hanem csak is kizárólag langyossal.
Én annó ezt tettem és nekem elmult a duzzanat! :roll: :oops:
Nem akartam rosszat Naninak, főleg hogy apassza el a tejét!
Tudom te biztos szakértőbb vagy ebben a témában ugye a sok viszontakság miatt ami nálad volt.

Skrisz én ringatás ügybe nem érzem magam hősnek sőőőt máshogy mondanám inkább.
Nekünk ez annó azért alakult így mert baromi hasfájós volt és kicsit nyugotabb volt ha ringattam.

A tegnapi és a ma éccakánk egész jó volt!
Kopp kopp!
Két felébredés (ne űűűűűűűvöltös csak épp jelzem fenn vagyok) pici víz cumi és ment a szunya reggel 7-ig.
Jippíííííííííííííííííííííí!
Reggel sem űűűvöltős kelés!
Jipppíííííííííííííííííííííííí!

Kép

Kép
raniko
 
 


Dorkaanyu itt is Boldog Névnapot Dorcinak!
(tegnap már nem tudtam jönni ide)
Persze az összes Dóinak Sok Boldog Névnapot így utólag! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, ne vedd támadásnak:), lehet, hogy hevesen reagálok, de a jószándék és a saját tapasztalat az oka.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Dorkaanyu, boldog névnapot Dorcinak! :lol:

skrisz72
 
 


Baba nem vettem támadásnak!!! :wink:
Engem is a jószándék vezérelt!

Kép

Kép
raniko
 
 


Köszönjük szépen a köszöntéseket:) Volt Dorci-napi buli hétvégén, klassz volt. Gyomorrontást is kaptam, annyi finomság volt. Azóta sem vagyok jól. Vettünk kisasztalt kisszékkel Dorkának. Most az Auchanban akciós a kisasztal 6000 helyett 1600 Ft volt, fa gyönyörű asztalka. Így végre van valami bútor a gyerekszobában, eddig csak a kiságy volt.

Rani: gratula a jó éjszakákhoz, nagy öröm lehet, elhiszem:)

Nani: sajnálom a tejcsis, szopizós dolgokat. Nem nagyon értek hozzá, ezért hozzászólni sem tudok.

Till: nekünk is ez van, hogy az egyik cici elapadt, de a másik nem akar. Dorci már nem szopizik, mert magától abbahagyta (pedig én még nagyon szívesen.....) Így néha kifejek egy kicsit. A bal mellemben van még tejcsi és csomós és fáj is, szenvedek vele még mindig.
Vendég
 


Dorkaanyu, akkor a baba nem is ágyban feküdt, ha nem volt bútor, hanem a földön??:))))))))Istenke éltesse boldogságban, egészségben. Muti az asztalt!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Mi ma megyünk védőnénihez az egy éves kontrollra vagy mire.
(aztán anya kikapcsolódik és végre eljut fodrászhoz!)

Képzeljétek Milán magától felmászik a nappaliba a kanapéra és ügyessen megfordulva fordítva kúszik le ahoyg kell.
Ja és végre kinn van a 4. fogacska!(jobb felső egyes)
Jippíííííííííííííííííííí!

Köszi Dorkaanyu igen mostanába jól telik az éccaka!!
Kopp Kop!

Muti az asztalt!!!!! :D
(mi is vettünk MIlánnak jó kis színes fa asztal és szafaris állatok vannak ráfestve.
Van két szék hozzá de még nem szereltük össze. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, ügyes!!!:)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Dorkaanyu:
Dori babának utólagosan is boldog névnapot. Megmutatod az asztalt?
Mi a Kikába vettük tavaly az is akciós volt szerencsére.

Baba:
Én se az apasztást akartam javasolni csak leírtam nálunk , hogy volt. Amit nagyon sajnálok és soha nem fogok tudni megemészteni, hogy úgy alakult ahogy.

Rani:

Milán nagyon ügyes és gratula a 4. fogacskához.


Kislányom ma mamázik, tegnap este olyan rosszul lettem, hogy orvost kellet hívni. Ma megyek házi dokihoz kíváncsi vagyok mit mond mi lehetett a baj. nagyon fájt a hasam a gyomorszáj környékén és kisugárzott a hátamba és a mellkasomba de olyan szinten, hogy csak fetrengtem , meg se tudtam mozdulni. Vagy gyomorhurut vagy epegörcs volt de nem kívánom senkinek ezt a fájdalmat. Gréti nagyon megijedt simogatta a hátam, puszilgatott és sírt, hogy anya anya, szerencsére férjem pont hazaért.
Kicsit félek nehogy elkapjon megint, meg nehogy valami komoly legyen a baj.


:(

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nani,
szívóereje csak akkor lesz, ha egyáltalán nem kap cumiból semmit. Az eleje nehéz, gyakran (akár óránként ) kell mellre tenni, amikor ő akarja, igény szerint, ez nagyon fontos! De addig nem fogja szívni a cicit, amíg tudja, hogy úgyis jön a cumi, amiből majd ömlik (a cicihez képest mindenképp )! Időre született, nem besárgult, erős babád van, kitartás kell hozzá anya részéről is sajnos, másképp nem fog menni. Cici hamar begyógyul, ha jó a technika. Hagyd rajta a tejet megszáradni! És látod, van tejed, hisz nem is szívja és magától folyik!
Sajnos szopizni nem mindenkinek olyan egyszerű, tudom én is, az elsővel sokat szenvedtünk, bár én nem pótoltam, pedig többször volt magas lázam mellgyulladással, és mindig elapadt az egyik, de visszajött, mert sokszor mellre tettem, mégha üres is volt.
A szopis tanácsadó jó ötlet, én 2x is hívtam, sőt, el is mentünk egyszer.
Summa summárum szopi csak úgy lesz, ha Te is akarod és kitartasz az elején!
Ja, még vmi: a bimbóvédőt csak rövid távon használd, apad tőle a tej. A befelé fordult mellbimbót is "meggyógyítja" a szopi, rendes mellbimbó lesz tőle, amit már be tud kapni. Nagyot harapjon a lányod, kapja be minél nagyobb részét a mellnek!

Niko,
csináltass EKG-t!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20140901102739 2011.02.08 13:55-kor.
20140901102739
 
 


Nani, fogadd meg Hajni tanácsait, mert ezek tényleg segítenek. Mi is voltunk az elején szopi tanácsadónál, ha kell, megadom az elérhetőségét! Mi sok dolgon végigmentünk, aminek egy részét ti itt nem is tudjátok és még mindig gondom van a mellemmel, mert nem kaptam időben segítséget és valószínűleg több okból is pechem volt, amit most itt nem részleteznék, egy részét tudjátok, más része nem publikus, de ha valaki mindent megtett a szoptatásért, az -hidd el-én vagyok, mégis a mai napig nem emészettem meg, hogy abba kellett ahygni, pedig nekem azt mondták, hogy én megyek rá, én kerülök veszélybe, ha nem apasztjuk el, de ez azért volt, mert NÁLUNK KOMOLY EGÉSZSÉGÜGYI problémák léptek fel!! Ahol te vagy, ott az simán megmenthető, DE AKARNI KELL!!
Én nem akarok erőszakosnak tűnni és mostanság a saját keserű kudarcaim miatt hányingerem lesz minden a "szoptatás jó"-cikktől, de ez az én személyes tragédiám és ennek ellenére is azt mondom, hogy MÉG NE add fel! Menni fog, belejöttök, de idő kell neked is és Izának is. De ha végképp nem megy, akkor is legalább fejd le, hisz neki a tejed a legjobb!!!

Na eldugultam!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nikó, azért legalább a háziorvoshoz elmehetnél....remélem, smemi komoly...bár nem úgy "hangzott"..

Lois, merre vagy? Eltűntél...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!


Voltam orvosnál saját orvos nem rendelt, a helyettes semmit nem csinált, szerinte a sok gyomorsav a baj. Hétfőn lesz az én orvosom addig remélem nem lesz baj. Labort ki tudtam könyörögni.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó, szegénykém!!! Van ilyen vírus is, lehet, hogy azt kaptad el. Nekem gyomorgörcs és iszonyú hasmenésem van. Nagyon rosszul nézek ki, azt mondta a párom, fehér arc, fekete karikák és szédülök. Tegnap nekiestem mindennek. A köldökömnél szúr, de nagyon gáz az egész. Egy apuka mesélte, hogy a gyerekeinek van ilyen vírusa, nagyon rossz.
Hátha nálad is ez van és nem epegörcs.

Jaj, DOrka elszaladt a koszos csizmáimmal, azokkal játszik....
Vendég
 


Nikó, Dorkaanyu, jobbulást nektek!

Lányok, tegnap lemértem Eszti súlyát. Majd hanyatt estem. 13 kiló!! Éreztem, hogy megint nehezebb, de nem gondoltam, hogy felugrott még egy kiló.

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Mi a ma voltunk a kontrolon Milán 74cm-er és 9,3 kg.
Szép formás azt mondták.
Nagyon ügyike volt, mászkált rötyögött.

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Dorkanyu:

Hát te is elkaptad rendesen akkor. remélem most már jobban vagy kicsit. Van egy nagyon jó szer Gréti kapta anno amikor minden ki jött belőle. Segít a nagy folyadékvesztés visszaállításába. Sodioral a neve, írtó pocsék íze van de jó. Egyszer én is használtam sokat segített. Probinul pedig a hasmenésre van.
Dorka apával van akkor?
Megnyugtattál, mert az ügyeletes is azt mondta szerinte gyomorhurut, most ez a járvány. De hasmenésem még nincs, csak Gréta el ne kapja ha tényleg vírus.

Skrisz:

Az igen, szép nagylány Eszter.

Rani:

Milán is igyekszik nagyon látom.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó, ez gáz!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Esztike belehúzott :lol: :lol: .
Fanni súlya most nem valami nagyon gyarapszik. 20 gramm 1 hét alatt :shock:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Lois nagyon köszi várom a csomagot!!! :wink:

Dorkaanyu jobulást kívánok neked!!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


sziasztok,

Gratula a szép méretes nagyfiúhoz, nagylányhoz! Híznak, nőnek, szuperek! :wink:

Betegeknek javulást!

Ma mi is elszaladtunk a gyerekdokihoz, mert szájpenész jellegű dolgot véltem felfedezni Iza szájpadlásán.
Dokinő megnézte, de inkább gyulladt csak a nyálkahártya, viszont pici szájpenészke van hátul, kaptunk boraxos oldatot ,amit evészetek után kell kezelni, kitörölni a szájpadlást vele a boraxos gézlappal.
(szopi hozzászólásokkal mélységesen egyetértek, de a lelkem sajnos nem befogadó.................se az idegrendszerem :( és úgy érzek, mint BAba: "hányingerem lesz minden a "szoptatás jó"-cikktől". Nehéz ezen változtatni. Erős, akinek ment! Marad egyenlőre a fejés+cumisüveg . Védőnőnk szerint meg kell erősödjön Iza, akkor talán nagyobb szopóereje lesz. )
nani72
 
 


Sziasztok!

Elnézést, h csak így betolakodok. Egy kis segítségre lenne szükségem! Az Aspirin Protectet meddig kellett szednetek a sikeres beültetés után?

Előre is nagyon köszi a segítséget!!!!
leju
Érd
 
 


Én is itt :roll:
Jobbulást a betegeskedő csajoknak!!


Skrisz!

Zétény is ütötte 18 hósan a 13 kilót. Az elmúlt hónapokban iszonyú sokat nőtt, havonta 60-70 dekát hízott, meg nyúlik is ezerrel. Már teljesen passzentos a 86-os méret, már szedegetem elő a korábban shoppingolt 92-eseket :roll:

Rani!
Tudod nekünk is szafaris van, Zétény tök sokat ücsörög már ott.
Milán paraméterei szuperek :)
Csomag holnap megy :oops:

Twist!

Dorkának boldogat :wink:

Nani!
Szájpenész :arrow: Nekünk alapból volt a hazamenős gyógyszerreceptek között Borax, itt automatikusan írnak fel. Mondjuk nem kellett, most dobtam ki :)

Nálunk jó kis napok voltak, imádtunk a jó időt, minden nap majd estig kinn voltunk, Zétény már a nagyobb motorral hasít, már tudja magát páros lábbal hajtani, és miután begyorsít felemeli magasra és csak gurul meg gurul....én meg loholok utána. A lejtős utcák a legjobbak, akkor konkrétan utol sem érem :oops:
Már egész jól megyünk a járdán, azért néha próbál az úttest felé sasszézni, de hagyja hogy meggyőzzem, hogy a járda a tuti és az úttestet hagyjuk meg az autóknak... :roll:
Én voltak ma laboron, ránézettem a májfunkcióimra a met miatt, minden oké :roll: Zétény születése óta nem voltam benn a kórházban magam miatt, furi is volt.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nani, Baba!
Idő ez, amíg helyére kerül a lelketekben minden. Nagyon nehéz feldolgozni.

Leju!
Ha megtapadt az embrió, utána már ne szedd, vérzést okozhat.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Lois várom! :D
Igen mi is lassan össze szereljük az asztalkát persze mág ehez az kell, hogy az ágy ami a szobájába van kijöjjön!
Jó lenne egy festés is de még nem tudom, nem e kapja meg a nagyobb szobát addig meg nem akarok festeni.

Szupi, hogy jól az eredméyneid.
Én lehet, hogy holnap eljutok cukorterhelésre végre!

Kép

Kép
raniko
 
 


Leju, Vanda: ez érdekes..Én egy beültinél szedtem, de az ET+9 vagy 11. már nem is tudom..napon barnázni kezdtem és abba kellett hagynom. Ennyit tudok hozzáfűzni. Leju, a dokit kellene megkérdezni! SZorítok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Baba, Vanda, köszönöm a válaszokat!
A dokim nem bírja a magánakciókat. :) A BMC-be járok. Ot az orvosok nem javasolák ezt a gyogyit. Ez volt a 3. lombikom és úgy tűnik sikerült. Tegnap voltam vérvételen. Szedtem végig az AspirinProtectet, a doki tudta nélkül,talán ez segített. Az anyukám trombózisos, ezért gondoltam rá, hogy meg lehet a hajlamom és ez segíthet. De most nem tudom abba merjem e hagyni. De ezek szerint igen...
leju
Érd
 
 


Leju!
Ez mire van? Az Aspirin Protectet váralvadásgátlónak szeded?
Én Clexane-t szúrtam véralvadásgátlónak, de azt a 12.-ik hétig.

Rani!
Igen az cukor/inzulinterhelést is tervezem, csak az nagyobb macera :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Dupláztam, így becses szavaim ismétlése helyett kaptok egy képet :wink: :

Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Igen, vérrögösödés ellen adják az Aspirin Protectet.
Zé még mindig cuki.
vovanda
 
 


Leju,
én mindkét terhességem végéig szedtem. Anno még az AEK-s Fülöp doki mondta, akinél egy immunológiai vizsgálatnál kiderült, hogy a vérem sűrűsége a felső határon van. Azt mondta még, hogy annyira minimális vérhígító, hogy ártani biztosan nem árt. Műtéteknél is kap mindenki véralvadásgátlót, mert ártani nem árt senkinek, de megelőzheti a trombózist.
Pecsételésen amúgy mindkét terhességemnél volt (az elején ), de biztos vagyok benne, hogy nem az aspirintől. Volt egy spontán terhességem is, az vmikor megszakadt a 7-8. hét környékén, igaz, nem derült ki, hogy mi volt az ok, de nem szedtem az aspirint, mert nem is gondoltam, hogy terhes vagyok.
Az én volt kaális orvosom (Kováts doktornő ) nem ajánlotta, de nem is ellenezte az aspirint. De vmelyik doki meg ajánlja a kaáliban, úgyhogy orvosfüggő.
Szerintem kérdezd meg mégiscsak a saját dokid, mondd meg neki, hogy eddig szedted, mit javasol a továbbiakban!
20140901102739
 
 


Lois, nagyon fenegyerek Zé! :lol: Szeme sem áll jól! 8)

Mi ma megkaptuk a 18 hós oltást. Esztinek meg sem kottyant. Egy nyikk nélkül tűrte. Nem is csodálom. Ilyen combokkal.... :lol: :lol:
Viszont az éjszakánk car volt. Háromszor ébredt sírva. Harmadszorra már kiköltöztem a kanapéra és együtt aludtunk. Nem beteg, nem lázas, nem jön fog.... :roll:

skrisz72
 
 


Nekünk kint a 2.fogacskának a hegye is.
Esztike ügyes.
Leju, akkor grt.!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, szuper! Akkor egyenlőre megint vége a nyűginek. Már ha volt egyáltalán. (Mert ugye én nem láttam.) :lol:

Így tévézünk mi:
Kép

skrisz72
 
 


Jajj, de gyönyörűséges és édes ez a lány!!

Huncut kisZé :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


skrisz, Esztike nagyon aranyos!

Lois-gyerkőc igen huncut!

puszi mindenkinek!

Fannifoghoz gratula!
nani72
 
 


Baba, nagyon jó hamar kijöttek az első fogacskák Fanninál. :) Dorcinak pont 7. hónaposan jött csak az első. És nálunk most kicsit gáz van, mert 10 hónaposan jött ki 6 foga és azóta sem jött egy sem. Még mindig 6 foga van, néha beindul valami, aztán mégsem lesz belőle fogacska és már 13 hónapos.

Most ismét beteg szegény kislányom, a mandula gyuszija van és lázas is. Amint kimegy a lázcsillapító, máris újra 38,8.

Mindenkinek puszi, elnézést, most többre nincs időm. Ja, gyönyörűek a fotók!!:) Esztike tök cuki és szép a haja!
Vendég
 


Lois én már kb 3-om hónapja tervezem a vércukorterhelést!
Talán most jutok el vére.
KisZé nagyon belevaló kispasi lehet!!!
Imádom az ilyen gyerkőcöket! :D

Leju én is szedtem de utána kell nézzek, hogy hogy ha megvan a tábláazom egyáltalán. :roll:

Baba gratulálok a fogacskához!!!! :wink:

Skrisz Esztike gyönyörű!
Azok az arany kis bongyorik! :D

Dorkaanyu nagyon sajnálom Dorcit, remélem hamar jobban lesz szegény!!!

Milán mint tipikus pasi! Kép
Mindíg, mindenkor, mindent megszerelek!

Kép
Írány a WC

Kép

Kép
raniko
 
 


Köszi csajok, aranyosak vagytok!

Skrisz!
Blogodra reagálva:
Prevenarral nem oltattad Esztert? Mert akkor annak a 2 éves státuszon van az emlékeztetője.
Bárányhimlőre meg tegnap mondta a támadónénim, hogy pont nyár eleje szokott járványos lenni, és inkább most tavasszal javallja. Hogy mire jön a koranyár, legalább az első tutira legyen meg.
Még mindig combszuri :shock: Zétény már a 15 hósat is a karjába kapta.
(Bocsi, kommentelni lusti vagyok :oops: )
Tv- szerelés :arrow: Ismerős :lol:

Baba!

Fanni nem viccel a fogakkal, Z. 8 hósan növesztette az elsőket.

Twist!
Jobbulást Dorkának!
Zéténynek több mint félévig volt 6 foga, azt hittem sosem lesz több :roll: 15 hósan kijött a hetedik, utána megint egy darabig semmi. Aztán egy hét alatt kijött négy őrlő. Most meg egy hete áttört a két felső szemfoga. Szóval nődögélnek, csak kicsi komótosan :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Rani!
Jajj, végem...... imádom a térdzoknis lábikókat!!! :lol: :lol: :lol:
Enyém meg mindent kalapál, van már vagy 6 kalapácsa, engem nem zavar, míg nem a térdreflexeimet vizslatja vele :roll:
Nekünk is van cuki tigrises köntösünk, kábé egyszer sikerült ráadnom, kiborul tőle. Pedig annyira édesek benne :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Dorcibabának jobbulást! Tök sajnálom!!!!

Liis, hát nem viccel és nagyon élesek! (jajj lenne, ha szoptatnék..)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois, Prevenar-t már háromszor kapott. Legutóbb a 15 hós oltáson. Bárányhimlős oltást bármikor megkaphatja már, a lényeg, hogy a két oltás között legalább 6 hét legyen. Lehet, hogy akkor előrébb hozom az elsőt. Az meg hogy hová kapja a szurit, szerintem dokifüggő. Legutóbb mikor kettőt kapott, egyet combba, egyet karba, a karosnál sírt, a combosnál nem. Nekem mindegy hova kapja. Nem dagadt be, nem sántít, úgyhogy minden rendben a combikával. :D

Dorcinak jobbulást! Szegény kismanó! :(

skrisz72
 
 


Hajni, Rani,
Nektek is köszönöm a válaszokat!
leju
Érd
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: