Új privát üzeneted érkezett!

Babus Kép
Még mindig nem jött meg. És ha hétvégén sem fog, akkor sem fogok tesztelni. Nincs is otthon tesztem, nem vettem másikat Kép
Ja, amit Vanda küldött az megvan! Kép
Hát dobok egy hátast hétfő reggel ha nem jön meg, az biztos! Kép

Na hamarosan el tudok indulni haza, kivétlesen 5-kor, nem 6-kor.

Jó hétvégét a hétvégi beszélgetőknek! Vigyázzatok magatokra!

Puszi

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!

Jó régen nem írtam, talán babonából sem. Hát ez sem jött be Kép. Judy kijavítanál? Ma 2 cn. Igaz, több barna, mint piros. De örülök is neki, mármint, hogy megjött, mert tegnapelőtt azt a kislányt puszilgattam az oviban, akiről este kiderült, hogy skarlátos. Én nem voltam.
Láttam én is a szülőszobát, hát mit mondjak? Rendesen hányingerem lett a látványtól, meg a kommentártól. Kiakadtam egy pillanatra.

Továbbra is olvaslak Titeket. A babásoknak további jó egészséget, a csíkokra váróknak meg további kitartást! Leszünk mi is babások!!!!

Jó hétvégét mindenkinek!

Kriszta

mohácska
 
 


Babus!
Holnap megprobálom ujra elküldeni!
Mostanában semmit nem küld el!!
Nem felejtetelek el!!

Kristofot puszilom és egy poci simit küldök!
Zsófi
zsófi76
 
 

 
 

Mohácska,
sajnálom.Kép Remélem, ebben a hónapban nekünk is összejön a baba! Nagyon drukkolok!

Tündi,
neked is drukkolok továbbra is, hátha mégis lesz babó most!

Zsuzsci,
hogy állsz, vagy lemaradtam a beírásodról?

Nálunk minden oké, ma kezdjük az akciózást.Kép

Kóbor
kóbor
 
 


Kriszta
SajnálomKép

Zsófi
Pocisimi átadvaKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


SziasztokKép)
Nálunk esik az eső és nincs nagyon semmihez kedvemKép
Babus: mióta írtam azóta folyamatosan érzem a mozgolódását a picurnakKép))De csak ha fekszemKép
Annyira boldog vagyok!!
Ja, amit írtam mailben az oldalamról tudod az is elmult szerintem megunta hogy "fájdalmat" okoz és inkább elment jobb oldalamra!!!
Akartam már kérdezni hogy ebben a terhességi hétben meddig ér a méh?
Valahol úgy olvastam hogy a köldökömig!!
Ez igaz lehet?
Hétfőn gondoljatok ránk Afp annyira félek utálom ha vért veszmnek!
Nekem Babus mennyi lett az Afp?
És szomi is vagyok mert hétfőn még mindig nem látthatom a babámat csak majd a genetikai UhKép
Ez olyan rossz hogy Afp elött nincs Uh!!!
Hmm
Ha lányunk lesz akkor vagy Renáta lesz v ZsanettKép
Ha kisfiú hát azt a páromra bízom majd na jó azét nekem is lesz vmi beleszólásomKép))
Megyek meg ebédelünk aztán még ma jövökKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Edina

Nálunk is szakad az eső, ahelyett, hogy a hó esneKép
Ugye milyen jó érzés, amikor mocorog? Én is úgy imádomKép
Nekem a védőnő a 20.héten kitapintotta és akkor mondta, hogy a köldökömig ér a méhem, és én is valahogy így olvastam.
Te most a 17 hétben vagy ugye? Szerintem neked még valamivel a köldök alattig érKép
Nekem 1,2 MoM lett az AFP, szerencsére teljesen tökéletesKép Ne félj tőle! Senki se szereti ha szúrkálják, dehát ez vanKépMindent a babáértKép
Nekem a Zsanett szimpatikusabbKép De úgyis ti döntötökKép Amúgy szerintem kislányotok leszKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Most néztem meg a csütörtöki Szülőszobát. Hát nem kellett volna. Tényleg szörnyű volt. Főleg a köldökzsinórcsomós szülés. Iszonyú belegondolni, hogy akár velünk is megtörténhet. És semmi előjele nincs. Borzasztó. De ezek a babák nagyon szerencsések voltak.
Kristófom most végigaludta a műsort, de nem is bánom, jobb is, hogy nem "nézte", így talán még véletlenül se kapott ihletet az ilyesmihez.

Ja, és az egyik kórház, a mi gyöngyösi kórházunk volt. Egyébként szörnyű híre van. Nem hiába nem jövök én ide szülni, inkább fel Pestre, de ide nem. Ennek a Hlinka dokinak, aki a műsorban is volt, meg pláne rossz híre van, totál ellene van a császárnak, még vészhelyzetben is. Csoda, hogy most megcsászározta a kismamát. De talán csak a TV miatt.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Jajj lányok, az előbb iszonyúan megijedtem. Azóta is sírok az ijedtségtől. Az előbb gyorsan leszaladtam a kutyusommal a ház elé, pisilnie kellett, fél perc volt az egész, de én hülye, nem vettem észre azt a lépcsőt, ahol már 2 éve nap mint nap járok, és jól leléptem és elvágódtam. Szerencsére volt annyi lélekjelenlétem, hogy a térdemre és a tenyeremre estem, vérzik is rendesen a térdem, de ez most marhára nem érdekel. Tudom, hogy senki se olvassa, de ugye semmi baja nem lehetett így Kristófomnak? Hisz a pocim közel sem ért földet, csak a tenyerem és térdem és rögtön fel is álltam. De ugye ez a nagy huppanás se ártott neki? Hogy lehettem ilyen hülye. Úgy utálom magam. Miért nem nézek a lábam elé.
Tudom, hogy senki se olvassa el, de azért jól esett leírni, mert nem tudok megnyugodni, pedig azóta már rúgott is Krisóf, de én úgy megrémültem, hogy 1 hétig bőgni fogok most.

Kép
babus2005
 
 


Szia Babus!

Bár itt még nem írtam, de olvasom a leveleket időnként, és most úgy éreztem írnom kell neked. Ne aggódj, ha a pocidnak nem ment neki semmi nem lehet gond. Írod, hogy Kristóf azóta rúgott is, ne idegeskedj, azzal jobban ártasz. Halottam, hogy a stesszes kismamáknak gyakrabban van hiperaktív babójuk. Szóval nyugi, lazítás, pihizés.

Nina
nina79
 
 


Babus!
Biztos hogy nincs semmi baja a Kristofnak!!!
Biztos jelzett is már!!
Kérlek hogy tényleg probálj megnyugodni(tudom hogy mondani könnyü)
Nagyon sokat gondoltam rád egész éjszaka csak nem tudtam akkor irni!!
Remélem már jól vagy!!!
Zsófi
zsófi76
 
 


Nina, Zsófi

Köszi a megnyugtató szavakatKépEste iszonyúan féltem, egész kis sokkot kaptam az ijedtségtől, és mérhetetlenül utáltam magam ezért.
Már kezdem kiheverni, a pocim egyáltalán nem fájt, azóta se, ez azért jó jel, szerintemKép Kristófka este mocorgott, most kicsit lustább, bár ezt megpróbálom a hidegfrontnak betudni, mert olyankor szokott lusta lenni. (bár azért nem bánnám, ha jól megrugdosnaKép)
A térdem az rohadtul fáj, jó nagy seb lett rajta, még ha a nadrág vagy éjszaka a takaró hozzáért, az is fájt, de ez legyen a legkevesebb. Itt most én nem számítok, csakis KristófKép
Remélem megúsztuk. Ezekután még sokkal, de sokkal óvatosabbnak kell lennem. Mert most remélhetőleg mázlim volt, de nehogy következőleg ne legyen.

Amúgy ma kezdtük a 28.hetet, és egyben megkezdtük a babavárás utolsó harmadátKép
Mondjuk nem volt szép kezdés, de remélhetőleg annál szebb lesz majd februárban a befejezésKép

Babus+Kristófka

Kép
babus2005
 
 


Zsófi

A levél még mindig nem érkezett megKép

Kép
babus2005
 
 


Babus: ne aggódj, biztos nem lesz semmi baja. Ilyenkor azért tanácsolja a doki, hogy egy soron kívűli uh-t csináltass, fő a biztonság.

Én kb. két hónapos terhes lehettem, mikor a hasamat ütöttem meg eléggé (nagyon), de semmi nem történt. Egészséges kislányom született (3 éve). Szóval ne aggódj. Különben ha gond lenne, véreznél, görcsölnél stb.

Inkább nyugodj meg, sokkal többet használ Kristófnak is...

Mindenkinek sok sikert

emeseanyu
 
 


Emeseanyu

Kb. 1 hét múlva úgyis mennem kell a dokihoz, gondoltam elég ha majd akkor megemlítem.
Egyébként(lekopogomKép), de a térdfájáson kívül semmi bajom nem volt. Egy pillanatra sem fájt a pocim, és szerencsére még a föld közelébe se ért a pocim. Csak térdre és tenyérre vágódtam le(de rendesen) és már abban a pillanatban föl is ugrottam.
Azóta már az előbb játszadoztam is KristóffalKép, simiztem a pocimat, ő meg aranyosan visszarugdosottKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.12 12:35-kor.
Vendég
 


Lilluska

Örülök, hogy "idepofátlankodtál"Kép
Köszi tőled is a megnyugtató szavakatKép
Úgy néz ki, már kihevertükKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Készültek rólam friss pocisképekKép
Szerintem sokat nőtt a pocim az 1 hónappal ezelőtti képekhez képestKép
(ez a reklám helye voltKép)


Tényleg EdinaKép Rólad nincsenek? Engem nagyon érdekelne már a te pocidKép Légyszi!!!

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!
Babus!
Anno én hasraestem kb. 7,5 hónapos terhesen. Szabályosan hasra. Szerencsére nem történt semmi baja Danimnak. Nyugodj meg! Kristófnak sem lett semmi baja!
Én is láttam a szülőszobát. Lehet, hogy én is paráznék a csomó és a tekeredés miatt. Rosszul is lettem a látványon. De szerintem a 4D kimutatja (mondom én, mint laikus). Ne izgulj!
Szép "kis" pocid van!

Ja, már megint elmúlt. 2 napig tartott, abból 1 volt piros. A 3. meg két csepp barna.

Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok!

Sajnos rossz hírekkel jövök, már sírok is megint.Kép A rövidebb mensim oka baba volt, akit ma minden valószínűség szerint elvesztettem.KépKépKép Holnap azért elmegyek dokihoz, de semmi reményem nincsen, egyre erősebben vérzek. Csináltam nemrég egy tesztet, onnan tudom, hogy baba volt, ugyanis lett egy nagyon halvány csíkom. Sajnos vidéken voltunk, ezért nem tudtam korábban tesztelni (valahogy éreztem, hogy baba van a dologban, és azért kezdek megint vérezniKép, azért csináltam a tesztet). Szóval most ennyi. Borzasztóan érzem magam, és holnap jól kikérdezem a dokit, hogy tehettem-e volna valamit, most ugyanis nagyon rosszul érzem magam, hogy nem teszteltem korábban, pedig sejtettem, hogy kéne, a mensi ellenére, de a hőm alacsony volt, ezért lebeszéltem magam. Pedig lehet, hogy ha hamarabb eljutok dokihoz (ugye volt két nap mensim, utána négy napig barnáztam, egy nap szünet, majd most az élénkpiros vérzés), akkor segíthetett volna. Azzal nyugtatom magam, hogy valahol olvastam, hogy a 8. hét előtt elment babák genetikai okokból nem maradnak meg, és így nem tehetek róla, de így is annyira fáj.Kép Most nem is írok többet.

Kóbor
kóbor
 
 


Kóbor

Ez borzasztó, amit írtálKép Nagyon-nagyon sajnálomKép
Azért a dokidtól kérdezz rá, hogy nem okozhatta-e alacsony progiszint. Mert a barnázás meg az alacsony hő ezekre utalhat. És ha ez volt az ok, akkor legközelebb tudtok tenni ellene.

Kriszta
Én is azt gondoltam, hogy a 4D UH kimutat ilyeneket, de pont a Szülőszobás doki mondta, hogy ez előre nem látható, még a legmodernebb UH-os módszerekkel sem.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!
Kóbor!
Nagyon sajnálom, remélem a doki ma tud valami érdemlegeset mondani, kérdezz meg tőle mindent!

Babus!
Most olvastam, hogy mi történt, stramm kis kölyök Kristóf és tényleg nagyon jó helye van ott bent!Van egy olyan mondás vagy jóslás, hogy ha a kismama megüti magát, a babának azon a helyen lesz egy anyajegye. Majd lehet keresgélni...!Kép

Tündi!
Mi történt hétvégén?Remélem semmi!!!!Kép
Jelentkezz! Nagyon várom! Drukkolok!

Kinga
Kinga79
 


Sziasztok!

BabusKép
remélem most már végképp sikerült megnyugodnod a hétvégi trauma után!!
Vigyázz nagyon magadra és ne tessék már ugrándozni Kép!

Kóbor
Nagyon sajnálom. ami veled történt!!
Majd meséld el mint mondott a doki!
Ez borzalmas Kép!

TündiKép
Veled mi újság? Dobod azt a hátast???

Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!!

Babus!
Irtam e-mailt, remélem most megkapodd!!!

Kóbor!
Nagyon sajnálom ami történt!!

Tündi!
Mi a helyzett veled!!???
Nagyon sokat gondoltam rád is!!!
Már csak 5 kell aludnom de jó!!!

Most délelött megyek az orvosomhoz mert látni akar!!
Zsófi
zsófi76
 
 


Babus!
Jajj nagyon sajnálom, ami történt veletek.Kép
Az a fránya lépcső!!!
Biztosan nem lett semmi baja Kristófnak.Kép
Tudjuk, hogy milyen kis erős, fitt baba.Kép

Kóbor!
Nagyon-nagyon sajnálom.Kép
Kérlek ne okold magad.Kép
Kíváncsi vagyok mit fog mondani a dokid.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Kóbor!
Én is nagyon sajnálom, ami történt.
Szegénykém, legközelebb tuti sikerülni fogKép

Tündi!Kép

Hol vagy? Mizújs? Re,méljük jó hírrel szolgálsz ebben a randa időben, hétfő reggelKép

Mea
mea
 
 


JuditKép
rég hallottam rólad! Hogy vagytok???

PilisKép
tessék jelentkezni végre, persze, csak ha tudsz!!

Tündi????????????

Stella

Kép
stella9
 
 


Kóbor Kép
Nagyon-nagyon sajnálom Kép
Nagyon kérlek ne okold magad, nem tehetsz róla.

Tündi Kép
Mi van veled? Dobtál már egy hátast?

Babus Kép
Biztosan nincs semmi baja Kristófnak, hála a lélekjelenlétednek Kép De most már tessék óvatosan ugri-bugrizni Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Babus
Kristóf biztosan jól van, hiszen ugyan úgy mocorog mint régen. És ráadásul jön a csúszós téli idő amikor még jobban kell vigyázni.Bár ez olyan hülyeség, hiszen ha nagyon óvatos vagyok akkor is eleshetek. Szóval ne okold magad. A várandósság alatti 1 db esésetek megvolt, több pedig már nem lesz!!!! A sírást pedig tessék abbahagyni, mert Kristóf biztosan nem örül neki ha a mamája stresszes!
Sok-sok simit küldök neki.

Kóbor
Olyan nagyon sajnálom!
Te nem tehetsz az egészről, ezt verd ki a fejedből! A doki véleményére én is kíváncsi vagyok. Veled vagyunk!

Móni
Mi a helyzet?!?!?!?!?!?!?
Zebrát akarunk!

Judyt
Hogy vagytok? (ketten,vagy hárman,?!)Mikor kell menned legközelebb a dokihoz? Én Télapó előtt megyek újra, akkor már kapunk képet is. Végül mi is Télapókor mondjuk meg a nagyiknak, mert december elején kell mennem a védőnénihez és ha ő tudja akkor már másnapra tudja az egész falu, tehát anyósom is.Vagyis karácsonyig nem maradhat titokban. Holnap pedig megyek vérvévétel+vizelet.
Jura
jura
 
 


Tündi írt a megint megjöttbe....
Sejthetitek miért.Kép

Nem baj, még karácsonyig van két esélyünkKép

Mea
mea
 
 


BabusKép

Küldenél nekem új pocis képet magadról???Kép

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Babus Kép
Kristóf jól van és biztos dörömböl is anyuci megnyugtatására! Hát hiába kérünk, hoyg vigyázz magatokra? Kép Nem lesz semi baj, ne aggódj!!!

Kóbor
Annyira sajnálom! Remélem, a dokid meg tud nyugtatni, hoyg valóban szelektált a természet, és te megtettél mindent! Ha most összejött, legközelebb is össze fog jönni!

Zsófi, Edinka
AFP-hez, dokihoz drukkolok!

Nekem megjött szombaton reggel Kép Nem kellett hátast dobnom. De mint tudjátok, nem is vártam mást, biztos volt hogy megjön. A csütörtöki negatív teszt után kiidegeskedtem magam, már nyugodt vagyok. Ez van, most mit csináljak???? Kép
Pipálgatom a receptemen a dolgokat, meg írtam hozzá még 3 pontot Kép

Judyt
Kérlek, javíts ki a táblázatban, ma 3. cn! Köszönöm szépen!

Na lányok!
Felhívom a figyelmeteket, hogy ÉN vagyok a táblázat alján, és ott is maradok! Mint látjátok, nincs már hely benne alattam, úgyhogy nyugi, midenki belehúz most, és olyan karácsonyi babaesőt csinálunk, amilyet még nem látott a világ! Kép

Zsuzsci!
Aggódok érted, légyszi jelentkezz, hoyg mizujs!!!!!

Tündi
Vendég
 


Tündi
Én is olvastam a ma megint megjöttbenKép
Bizonyára Kristóf nagyon szorította a kezedet, mert pont aznap mikor neked megjött, pont akkor estünk egy jó nagyot. Talán épp akkor engedtétek el egymás kezét...Nagyon beleélhette magát a srác.
De majd ebben a hónapbanKép

Kristóf baba és a mamija is kiheverte a szombati esést, nagyon kis eleven a drágám, úgyhogy remélem ezt már megúsztukKép
Ezentúl óvatosabban közlekedünkKép

Most megyek rendbetenni a lakást, mert valamikor 12 után jönni fog a védőnő. Nagyon csípem, de azért nem értem, hogy miért kell jönni hozzánk. Egyszer már járt itt, látja, hogy hol és milyen körülmények között lakunk, múlt héten találkoztunk is az utcán, tudja, hogy jól vagyok, 1 hét múlva mennem is kell hozzá, akkor most minek?! Másokhoz nem is szokott kijárni a védőnő, csak miután megvan a baba.

Zsófi
Végre ideért az e-mailKép

Mea
ElküldömKép

Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Mea
Karácsonyig már csak 1 esélyünk van, legalábbis nekem.

Jura Kép
Jó lesz télapós meglepinek is az a baba, hidd el! Kép
Elküldenéd nekem is a megismerkedésetek történetét? Cím a profilomban, köszike!

Babus
Én is kérek szépen az újabb fotóból! Kép Köszike!

Tündi
Vendég
 


Tündi

Tudod, nagyon irigyellekKép Most jött meg a mensid és te kíváncsi vagy mások pocisképeireKép
Én soha nem voltam erre képesKép Nekem, bevallom őszintén, pocsékul esett látni mások nagyranőtt pociját meg babás sztorijait olvasgatni.
Eltekintve attól, hogy nem is akarom magam nyilvánosságra hozniKép, ettől eltekintve se hiszem, hogy feltenném ide a profilomba a pocisképemet. Hiszen miért erőltessem rá bárkire. Akit érdekel, annak elküldöm, akit nem, azt teljesen megértem. Én aztán tudom milyen pocsék érzés lehet ezzel szembesülni. Egyébként sem a babásokról szól ez a topik, hanem a babára várókról. Így megpróbálom magam visszafogniKép, kevés sikerrelKépDe hiábaKép, ha egyszer olyan büszke vagyok Kristófomra és a pocimraKép
Na befejezem, húzok rendetrakniKép amúgy elküldtemKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus
Majd megfogjuk úrja egymás kezét Kristóffal Kép Ezen ne múljon Kép

Tündi
Vendég
 


TündiKép
sajnálom Kép.
A listád végére írd oda, hogy "pozitív teszt". A hónap folyamán szépen kipipálsz mindent és végül ez sem maradhat pipa nélkül, ugye?!!!

Amúgy tényleg írigy kutya vagy! Miért nem adtad nekem a menzid???
Én még mindig várom, de ha eddig nem jött meg, most már nem is akarom látni, csak szombaton!!!

BabusKép
jó rendrakást!
Lehet, hogy avédőnéni és úgy csíp téged, ahogy te őt és ezért csinál magának egy jó délelőttöt!

STella

Kép
stella9
 
 


Babus Kép
Köszi! A képet is, olyan gyönyörűek vagytok! Kép

Aztán csak óvatosan azzal a rendrakással!!!! Kép

Jura
Nagyon köszönöm!!!!!! Gratulálok nektek, hogy egymásra találtatok, és tudjuk, milyen nehéz ez a mai világban. A lényeg az, hoyg nektek is sikerült!!! És a babátok igenis büszke lesz rátok Kép

Tündi
Vendég
 


Stella Kép
A listán rajta van Vanda pozitív tesztje, remélem ez elég Kép És nem lesz kipipálatlan teendő, ez biztos Kép Talán azért nem jött most a baba, mert még olyan sok kipipálni való van Kép (jó, hogy mindig van mire fogni Kép)
Ne haragudj, hoyg most nem adtam neked a menzimet!!!!!! Kép
Tudom, hoyg nem hiszel a ti csodátokban, de téged sem szivesen engedlek magam alá a táblázatban! Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!

Judyt Kép
Átírnál a táblában a 4.cn-ra?
Tündi Kép
Sajnos nálam sem ez a hónap volt AZ a hónap. De nem baj (a fenét nem!) majd most.
Ez az utolsó esélyem, hogy a 30. szülinapomra ajándékul világrahozhassam a gyermekemet.
A hőmet most nem mérem, besokaltam.
Babus Kép
Csak óvatosan takarítgass! És vigyázz magatokra!
Kóbor Kép
Előre nézz! Kép
Stella Kép
Szombatra rendelt mensi megy... Kép

Csajok, augusztusban a párom elvitt egy csodálatos utazásra. Raktam fel pár képet, ha nem tartjátok túl tolakodónak szívesen megmutatnám Nektek. Egy kis nyár ebben a csúnya időben... Kép
Naaaaa?

Kép
zsuzsci
 
 


TündiKép
pedig érkezni fogok a lista aljára, ha másért nem is azért biztosan, hogy Ti feljebb kerüljetek!
Stella

Kép
stella9
 
 


ZsuzsciKép
Sajnálom, hogy most megjött! Remélem össze fog jönni a kis szülinapi ajándék!!!

Jöhetnek a képek!

Stella

Kép
stella9
 
 



Kép
zsuzsci
 
 


A sziget neve ahol voltunk Lilybeach volt. Annyira szerettük volna, ha már ott megfogan a babszi. Úgy terveztük, hogy akkor Lilinek fogjuk hívni.
Kép Kép Kép

Kép
zsuzsci
 
 


Sziasztok lányok!

Nagyon jó hírekkel érkeztem a dokitól.KépKépKép Nem volt baba, a teszt szórakozott velem. Már tapintásra is azt mondta, hogy ő nem hiszi, hogy terhes lettem volna, és aztán megnézték az uh-s nénivel hüvelyi uh-n, és mindketten egyértelműen megállapították, hogy az égvilágon semmi jele a terhességnek. Én úgy örülök!KépKépKép A doki azt mondta, hogy a szoptatás kavarhatott be, a teszttel meg az lehetett a gond, hogy vér kerülhetett a vizeletbe, ami megzavarhatja. Most viszont elvesztettem hitemet a tesztekben, de nem baj.Kép Köszi szépen mindenkinek az együttérzést, nagyon jól esett, hogy így mellettem áltatok.Kép Nem is kell kihagyni időt, folytathatjuk az akciózást, mihelyt elmúlt a mensi.Kép

Tündi,
nagyon sajnálom, hogy megjött!Kép De majd ebben a hónapban, mindkettőnknek.Kép

Zsuzsci,
sajnálom, hogy neked is megjött!Kép De majd ebben a hónapban mindhármunknak!Kép

Sőt, majd ebben a hónapban mindenkinek!Kép

Most olyan jó kedvem van, de muszáj mennem, mert a lányom borzasztóan nyűgös, szerintem csak este tudok jönni. Vigyázzatok magatokra, szép napot, és minden jót mindenkinek addig is!Kép

Ja, és én kérek mindenféle képet!!!

Kóbor
kóbor
 
 


KóborKép
De örülök, hogy nem történt baj!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Kóbor
Azért örülök, hogy így jobb a helyzet! Kép

Stella Kép Kép Kép
Na jó, de csak téged engedlek oda! De tudod.......

Zsuzsci
Nagyon érdekes, hogy abbahagytad a hőmérést. Ugyanis ma reggel én is arra gondoltam, hogy nagy ívben letojom az egészet. Olyan nemtörődömség lett urrá rajtam (talán ez az amit a többiek írtak, hogy "fel kell adni", lazítani kell?). Aztán végül megmértem, de csak miután felkeltem, reggelit csináltam a páromnak, pisiltem, és visszafeküdtem.
Sajnálom, hogy neked sem jött most össze Kép Az a szülinapi ajándék nagyon szép lesz ám! Kép Én nem szerettem volan megvárni a 31.-et a szüléssel, de éppen most maradtam le már erről is Kép

Tündi
Vendég
 


Zsuzsci Kép
Fantasztukis helyen voltatok! Kép Olyan gyönyörűek a képek Kép A legjobban az tetszik, amikor tartod a teknőst, meg a 17-es, 27-es Kép Tényleg ideális hely volt a babuci fogantatásáshoz, kár hogy nem ott jött össze Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi Kép
Örülök, hogy tetszenek a képek. Köszi!
Reméltem tényleg, hogy lesz olyan "sznob" a babuci, hogy csak egy ilyen helyen akar megfoganni! Tévedtem...

Én nem hiszem hogy fogom mérni a hőmet most, talán majd a vége felé, ha tetőfokára hág az izgalom...

Kép
zsuzsci
 
 


Zsuzsci!
Sajnálom, hogy megjött.Kép
Gyönyörűek a képek.Kép
Attól még lehet majd Lili a lányotok neve nem?
Nálunk is szóbajött a Lili a névválasztás kapcsán.Kép

Tündi!
Sajnálom, hogy megjött.Kép
A jó oldala a dolognak, hogy legalább elkezdheted a receptedet.Kép

Kóbor!
Örülök, hogy minden rendben van.Kép

Babus!
Én is kérek szépen új képet.Kép

Jura!
Legközelebb nov.29-én megyek UH-ra.Kép
Már nagyon várom, mert akkor már lesz szívhangja is a kicsinek, és kapunk képet is amit majd Mikulásra adunk a szülőknek.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?