Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
BÚÉK!
Röpcsike, ugye ez nem Veled történik?
Puszi

mary80
 
 


Sziasztok,
De jó, h. az a topik címe, h. MEDDŐSÉGI centrumba járunk...
Tudom, persze, vannak kismamik és leendő anyukák is, de sokan nem tudják, h. mit jelent az nekünk, amikor a prof.kimondja a halálos ítéletet-nem sikerült...
Na, bocsi, nem szónokolni akartam, csak most én akadtam ki, mint anno Zsó...
Puszi

mary80
 
 


[quote="gyalogkakukk81bipbip"]N írta:gyalogkakukk81bipbipa, jöttek hozzánk, majd folytatom.

Endosok lenne egy kérdésem: mi van akkor ha valakinek mind a két petefészkét eltávolítják és mondjuk nincs lefagyasztva babája, akkor hogyan zajlik a lombikprogram? Csak azért kérdezem mert akkkor nincs hol petesejtet létrehozni és leszívni? :roll:

Na, hát erre én is kiváncsi vagyok. Nekem jó pár évvel ezelőtt endometriózis miatt mindkét petefészkemet csonkolták (mindkettőn ökölnyi csokoládéciszta volt). Míg nem szerettünk volna gyereket, nem is igazán izgatott a dolog, az orvos, aki műtött azt mondta, hogy fogamzásgátlót kell szednem, amíg nem akarunk babát, hogy megőrizzük a maradék petesejtjeimet, utána nem lesz gond, lehet egy csomó gyerekem. Erre egy éve abbahagytam a fogamzásgátlót, azóta sem állt be a ciklusom (ami a gyógyszerszedés előtt mindig pontos volt) és nagyon úgy néz ki, hogy peteérésem sincs. :? Most a SOTE-n ott tartunk, hogy a 4 vérvételen túl vagyok, a férjem az andrológiai vizsgálatai januárban befejeződnek és akkor utána tudunk Urbancsek doktorral beszélni és nagyon remélem végre elindulunk valamerre.
mraan
Budapest
 
 

 
 

Mary teljesen igazad van,engem is felháborit az ilyen.Mérhetetlenül pofátlannak és bunkónak kell ehhez lenni...hát Zsuzska 72 nem egy empatikus ember aki átérezné is egy kicsit is más problémáját vagy egyszerűen csak felületes.Pedig jó lenne ha tudná hogy itt a többségnek egyenlőre nem az a fő gondja hogy ovizsákja legyen a gyerekének hanem az hogy egyáltalán gyermek legyen.
Szép hétvégét lányok puszi mindenkinek!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Sziasztok :lol:

Mindenki el van tünve?? Senki nem jár most dokihoz?? Semmi fejlemény?
boci35
 
 


Szia Boci!

Én is pont ezen tűnődtem mostanság... :)

Nálunk véget értek az alapvizsgálatok, holnap megyünk konzultációra, aztán kiderül, hogy mi újság. Igazából eléggé izgulok, hogy mi vár még ránk, hogy kell-e még várni, vagy végre nekiugorhatunk az új szakasznak. Holnap okosabbak leszünk.

Többiek? Események?
zsuzsanna83
 
 


Lányok az ikerterhes kismama halálesete amiről a tv beszél,borzasztóan megrázott.Jól ismertem...Ő is lombikos volt az ARO ra járt Ő is,sokat beszélgettünk a rengeteg várakozások alkalmával Murberes volt.
Kivagyok...:(

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Békés Boldog gyermekáldásban sikeres Új Évet kívánok!

Mindenki eltűnt és pihent egy kicsit?

Boci mi újság?Mikor jöttök ismét a klínikára? Ugye nem adtad fel?

Zsuzsanna 83 mikor lesz a folytatás?

Timba? Mary80? és a többiek hol vagytok?
zsuzsika76
 
 


Sziasztok Csajok,
Zsuzsika, csak csendes szemlélőként vagyok jelen...velünk semmi (jó) nem történik, ezért nem írok.
Veled mi újság?

mary80
 
 


sziasztok!

Ti meg szoktátok kapni az eredményeket a dokiktól? Megmutatják nektek? Vagy csak összefoglalják 2 mondatban, és annyi?
Úgy érzem, elrontottam ezt a konzultációt. :(
Kis Vuk voltam (egyedül vagyok, kicsi vagyok, éhes vagyok), és már megint sikerült rosszabb hangulatban távozni, mint érkezni. Nem lesz ez így jó... :(
Bocs a szomorkodásért!
zsuzsanna83
 
 


Szia Zsuzsa!
Na, mi volt ma?! Azért írhatnál ennél részletesebben!!! :) Azért csak mondott valami jót is!
Én mondjuk még csak kétszer találkoztam Urbancsek dokival, de nekem semmit nem adott. És igen, én is meg voltam szeppenve, főleg miután valami papírt alá kellett írnom, visszaadni neki, mire ő: jó, elolvasta, nincs kérdése, UGYE?! Hát ezek után... nincs :(
A papírt leadtátok? Gondolom elfogadták!

Én a héten megyek! Talán csütörtökön! Jön még valaki?! :)

Kamilla, esküszöm eszembe jutott, hogy csak nem lombikos szegény! Hú, nagyon rossz ezt tudni, hallani. Nagyon sajnálom és persze a papát is! Rettenetes :(
tibma
 
 


Valóban nem vittem túlzásba a beszámolót, Tibma. :)
Zanza: 9-re kaptunk időpontot, leadtuk az élettársi papírt (elfogadták, igen :) ), majd 5 perccel dél előtt mentünk be Urbancsekhez, éhesen, álmosan, nyűgösen. Előtte magamban azt mondtam, hogy ha nem mondja ki azt a rövidítést, hogy PCO, akkor elmegyek. Hát, arról nem volt szó. Kiderült viszont, hogy most már a párom eredményei sem jók (ezzel az elmúlt 2 évben nem volt baj), illetve, hogy magas a prolaktin-szintem (ami eddig tökéletes volt). :shock: Így párom kontrollvizsgálatra megy február elején, nekem pedig Bromocriptint kell szednem. "Visszafelé haladunk"- érzésem van.
Csütörtökre több szerencsét!

Tibma, Kamilla: én is gondoltam rá, hogy lombikos lehet szegény kismama, de aztán lehiggasztottam magam, hogy az agyamra mentek a vizsgálatok és azért jut eszembe minden ikerterhességről az ARO. Valóban szörnyű, ami velük történt. :(
zsuzsanna83
 
 


Sziasztok csajok!

Tényleg borzasztó ami történt a kismamával :(

Igazából velem sem történik semmi érdekes!
Nyugi csajok nem adtam fel csak még agyalgok ,várok .............. és indulok majd :)

Voltam dokinál citologián és akkor vette észre állítólag hogy a méhnyak csatornának 2 nyílása van és hogy ök véletlen vette észre de 50000 ft-ért megoperál ha gondolom :( na ez a helyzet!
boci35
 
 


Zsuzsa; ezek tényleg nem valami jó hírek! És februárban újra kell jelentkeznetek nála? Reméljük addigra tökéletesek lesztek! :)
Hú, akartam kérdezni, hogy mennyit vártatok... ez nem semmi :(

Boci; Te nem voltál méhtükrözésen? Ott ez nem derült volna ki? Velem szóba se álltak addig az ARO-n, amíg ez a vizsgálatom meg nem volt...
tibma
 
 


Timba :lol:

Engem nem küldtek tükrüzésre, csak azt nem értem hogy állandóan 300 vizsgálnak jobbra -alra és senki nem vette észre évek alatt :(
Kérdeztem ezt a dokit hogy miért kell megcsinálni ha eddig soha nem volt panaszom?
Azt mondta igy nagyobb a fertőzésveszély, és hogy elvisz Vecsésre a magánrendelőbe és visszahoz Pestre utánna.
kb 2,5 ó vesz igénybe és50000 ft :)
Megkérdeztem egy másik orvost is hogy éppen lombikra készülök és mi a helyzet befolyásolja e a sikerességét ez a helyzet!?
Azt mondta ettől biztos nem fog függeni és nem fontos megcsinálni :)
De azért ha valamikor megyek akkor mondom a Mubernek majd :(
boci35
 
 


Boci nem akarlak befolyásolni de eü.-s vagyok azért merek irni ez ügyben,az hogy két nyilás van a nyakcsatornán nem befolyásolja a megtapadást a lombik sikerességéhez semmi köze,de ez az én véleményem.
Az embiket a méhürbe helyezik átvezetve őket a nyakcsatornán tehát nincs jelentősége a jövöjüket illetően.
Csak pénzt akar belőled kihúzni a doki és nem keveset!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Kamilla
kedves vagy Én is igy gondolom!!! :)
Nem megyek megcsináltatni de azért a fertőzésveszélyel a fülembe tette a bogarat :(
De 36 leszek eddig nem volt panaszom gondolom ezután sem lessz :) ( remélem ) :oops:
boci35
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki olvasgat,szemlélget.
Engem is nagyon megviselt az iker terhes kishölgy esete, ezt nagyon nehéz a családjának is feldolgozni.... borzalmas.

Boci: Nem emlékszem pontosan,neked ez a 2. vagy 3. próba volt, kitartás szerintem meg kellene kérdezni másik orvost is. A pénz is nagyon sok, de a lelki terhelés is ami ezzel jár, bár mi már lassan immunnisak vagyunk az orvosos(nődoki) dolgokra.....

Timba: te most kezdted a programot?

Én 28.-án megyek és talán febr 1-én elkezdhetem a long programot. Életem UTOLSÓ lombik programját, mert többet biztosan nem tudok végig csinálni... Most nem vagyok bepörögve, elfogadok mindent...
Remélem a Jóisten végre mellém áll és ad nekem jutalmat egy szép kisbaba személyében.
zsuzsika76
 
 


sziaszok

zsuzska76 Én most mennék a 2.ra!
Nekem eddig volt 1.5 :)
Az 1 abba kellett hagyni mert nem reagáltam az injekciókra :(


Hogy érted hogy életed utolsó lombikjára?
5-re?
boci35
 
 


Sziasztok Lányok!
Köszönöm az aggódást, érdeklődést, sajnos nincsenek jó híreim. Pénteken voltam UH-n, ahol ismét látszódott valami a petefészkemen, így a kezdés helyett egy újabb műtét vár rám. Ez ügyben pénteken megyek egy újabb dokihoz, aki még nem műtött. Nagyon megviselt a hír, nagyon ki voltam pénteken, de igyekszem összeszedni magam. Tavaly augusztus végén volt a második műtétem, konkrétan 4 hónap alatt visszanőttek a dolgok… És ami még izgalomban tart, hogy eddig mind a kétszer vágtak, mostmár nagyon örülnék egy laparnak…
Egy kérdés! Vagyunk itt egy páran, akik endoval küzdünk, járt valaki közületek akupunktúrás kezelésen miatta? Vagy hallottatok róla valami eredményt? Köszi!
Sziasztok!
tibma
 
 


Timba!

Én sajnos vagy szerencsére ebben a témában nem vagyok érintett, de én hiszek az akkupunktúrában, nekem más területen már használt.... Kitartás...

Boci: Úgy értem, ha ez most nem sikerül, akkor én már többször nem próbálkozok... VÉGE! Végül is a 3program lesz ez most.

Mindenkinek kitartást!!
Jön valaki 28.-án pénteken?
zsuzsika76
 
 


Nagyon sajnálom, Tibma! :( (kevésbé szofisztikáltan: a francba!)
Azért nem is zargattalak, mert gondoltam, hogy probléma van, amit emésztened kell. A jó híreket gyorsabban szoktuk újságolni, mint a rosszakat.
Endó ügyben nem tudok tanácsot adni, de azért nyitva tartom a fülemet, hátha hallok valami okosat. Általánosságban híve vagyok a keleti orvoslásnak, csak azt sajnos nem támogatja a tb, és párhuzamosan nem hiszem, hogy bírnánk a gyógyszeres és az alternatív kezelést is. De lehet, hogy csak nem néztem eléggé utána az áraknak.

Zsuzsika, nem tudom, miért döntöttél így, de kívánom, hogy ne is kelljen dilemmáznod többet, csak a babával/babákkal kelljen foglalkoznod.

Boci, mikor lesz fejlemény?
zsuzsanna83
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa, sajnálom, hogy nemhogy előbbre haladnátok, inkább visszafele haladtok! :(
Amikor minden vizsgálaton túl vagytok, Te is meg a párod is, akkor a prof.-al való konzikor tudjátok csak meg a vizsgálatok eredményeit, valamint azt is, hogy mi lesz a következő lépés. További vizsgálatok vagy kezelés. A leleteket csak felolvassák, elmondják, de nem adják oda az ember kezébe. :?
Te PCOS vagy? Hogyhogy erre nem tért ki a doki?
Érdekes, hogy a párodnak két év után megromlott az eredménye.:roll: Nekem is kellett Bromocriptint szednem, szerintem itt nincs olyan akinek ne kellett volna.
Ha a párod eredménye megvan, akkor ismét be lehet jelentkezni kezelés kezdésre?
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Mrran
Olvastam, hogy most fejeződnek majd be nálatok a vizsgálatok. Mikor mentek a klinikára, vagy már voltatok, mit mondtak?
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Mary
Hogy vagytok? Rendszeresen olvasom a blogodat, hát nagyon rátok jár a rúd.........sajnálom! :(

Boci
Hát ez a doki nagyon durva, akiről írtál! :evil: 50.000,-Ft-ért megműtene, meg még oda-vissza el is vinne, vissza is hozna. :roll: ÁÁÁ, ez elég furán hangzik. :?
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Szia Kakukk!

De aranyos vagy, hogy érdeklődsz. :)
Hát az orvos nem sok jóval kecsegtett bennünket. :( Mivel a petefészkemet annak idején olyan mértékben csonkolták, most úgy néz ki, hogy nincs peteérésem, (ezért olyan összevissza a ciklusom) és a doki szerint spontán egyáltalán nincs esélyem a teherbeesésre, sőt asszisztált módon is nagyon kicsi, de ez még pontosabban csak kicsit később fog kiderülni: újabb vérvétel, hormonvizsgálat ... :roll: Ráadásul most a prolaktinszintem is magasnak bizonyult és MRI-re kell mennem. :( Szóval igencsak elkeseredtem. :cry:

Nálatok mi a helyzet?
mraan
Budapest
 
 


Mraan
Endometriózis miatt csonkolták meg a petefészkeidet?
Nagyon sajnálom, hogy rossz híreket kaptatok a dokitól! Kép Remélem nincs igaza vagy ha mégis akkor valami csoda folytán akár természetes úton, akár kezeléssel, de sikerülni fog a kisbabátok! :wink:
Nem értem, hogy kezeléssel miért nagyon kicsi az esélyetek?
Neked a petefészkeidet csonkolták, de azonkívül a leleteid jók? A párodnak milyenek a leletei? Áhhhhhhh, szerintem lombikkal tuti sikerülni fog!!!:)
A prolaktin szintje mindenkinek magas, itt a klinikán mindenkinek felírják, nem nagyon találkoztam 2006-tól olyan emberrel akinek ne kellene szednie. Az MRI-re úgy tudom sokat kell várni, 1, 2 hónapot is, ha csak nincs ismerős ilyen téren.:(
Most mész majd valamikor hormon vérvételre? Mit akar megnézni a doki.

Nálunk nemrég kiderült, hogy meddőség hátterében, 99%, hogy endometriózis állt. Ezt a vizsgálatot már a lombikok előtt el kellett volna végeztetni, de valamiért a prof. nem küldött el rá, pedig az ismeretlen eredetű meddőséggel küzdőknél ez a vizsgálat is szerepel az elvégzendő vizsgálatok között.:( Így most a sote által írt ismeretlen eredetű meddőség, már nem ismeretlen eredetű. :? Elég pipa vagyok, hogy ezt a vizsgálatot nálam eddig nem kérték és most is csak azért került sor erre a műtétre, mert panaszomra a másik intézet odafigyelt és elküldött.
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Mindenki nagyon csöndes...

Nem tudom, hogy mi a véleményetek az alábbi témáról, de valóban igaz, hogy a SOTE-n nem mondanak nekünk a megtapadás elősegítésére(ha eljutunk odáig) semmi fontos infót. MA olvastam először a lombik és az Aspirin Protect 100 jótékony hatásáról.

Szeretném ha megírnátok a véleményeteket!!
zsuzsika76
 
 


Hú Kakukk, nagyon sok hasznos infót mondtál!
Így egy kicsit kevésbé érzem elveszettnek magam. Engem nagyon frusztrál, hogy nem látom előre a dolgokat, csak a következő 1 lépést tudhatom, nem tudom, milyen vizsgálatok lehetnek még, mitől függ, hogy kellenek-e, mikor kezdhetünk, stb. A félévente visszatérő türelmetlen időszakomban vagyok. :( (meg amúgy is idegesítő, mikor kérdezgetnek a barátaim, hogy: „Na, mikor lesz valami?”, és örökké csak annyit tudok mondani: „Nem tudom.”)
Mindenesetre azért megpróbálok legközelebb több infót kicsikarni.
Azt meg nem tudom, hogy a PCOS miért nem kerül szóba soha. Ultrahang-eredményt sem kértek, IR-vizsgálat eredménye sem kellett. Hmm.
Szóval röviden: ha megvan a párom eredménye, visszamegyünk, gondolom kapok majd egy vérvétel-időpontot a prolaktin miatt, aztán nem tudom.

Mraan, neked nem kell gyógyszert szedni a prolaktin miatt? MRI-re tényleg sokat kell várnod?
Amúgy meg ne add fel. Peteérésem nekem sincs, de sosem keserítettek el azzal, hogy ne jöhetne össze. Korábban kezeltek már ezzel (az intézet előtt)?

Kakukk, ez nagyon dühítő, hogy eddig nem derült ki az endó, sőt meg sem nézték. Voltak tüneteid egyébként, vagy ez alattomosan is tud gubancot okozni? Most akkor először ezzel fognak foglalkozni, ugye, és csak aztán jöhet a többi?
zsuzsanna83
 
 


Hello Lányok !

Már rég nem írtam ide, de folyamatosan rá-ránézek az oldalra. Szeretnék nektek ajánlani egy csodálatos könyvet ami most akadt a kezembe:
DR. LUX ELVIRA: ANYÁNAK SZÜLETTEM? a címe,
egyszerűen nem lehet letenni. Minden oldalról körüljárja a meddőség témakörét és persze azon túl is mutat, a pszichológusnő saját praxisából hozott esettanulmányokkal színesítve. Nagyon jó a stílusa és közérthető, néhol vicces és szókimondó, néhol tudományos, és nagyon-nagyon emberi. Süt belőle a szeretet. Egy-egy fejezet mintha rólam/rólunk szólna (http://www.libri.hu/konyv/anyanak-szulettem-1.html).
Jó éjt: Hanna :D
hanna74
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok Csajok!!!!!!! :D


Mi ez a pangás??????????????? :roll: 8)

Senkivel nem történik semmi?

Mmzsó, Röpcsike

Nálatok mizujs? Mikor lesz a köv. lombik?

Mary

Sikerült eladni a járgányt? A múltkor a "Jófogás"-on a ti hirdetéseteket láttam? :wink:
Mi van veled?


Többiek! Veletek mizujs?
Leendő és már babázó kismamák????? :wink: :D

Kép
kicsigesztenye
 
 


Sziasztok,
Kicsi!
Igen, a miénket láthattad.
Nem, nem sikerült.
Elvagyok...maradjunk ennyiben...ne értsd félre, nem Veled van a baj, és azért nem írok mást, hanem jót nem tudok, rosszat meg nem akarok elven...
Veled mi van?
Puszi

mary80
 
 


Szia Mary!

Olvasom a blogod néha! :wink: Mivel nem sűrűn írsz oda, így nyomon tudom követni!!!!!! :lol:
Sajnálom a rossz dolgokat!!!!!! :( :cry:
Kívánom hogy minél előbb rendeződjenek mindkettőtök dolgai!!!!! :wink: Jobbulást mindkettőtöknek!!!!

Velem mi van????? :lol:

Semmi! :lol: A befőtt hozzám képest kutyafütty!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Néha vannak a klinika utáni "vágyaim"!!!!! Sokszor gondolok rájuk, és rátok akik oda jártok!!!!!!! :wink: :D

Úgy érzem "megtaláltam" magam, kiegyensúlyozott vagyok! :wink: :lol: És már efelől kaptam "visszajelzést" fiataltól, öregtől....... :wink: úgyhogy csak van benne valami!!!!! :wink: :D
Voltak(vannak) "elvarratlan" szálak még az életemben amit igyekszem megjavítani!!!!! :wink: Az apukámmal nem volt sosem jó a kapcsolatom(szinte semilyen), mivel a szüleim elváltak, de szeretném ha közelebb állnák egymáshoz, és azt vettem észre amikor "közeledtem felé" hogy van igénye erre!!!!!!!!!!!!! :wink: :D

Szóval ezzel foglalatoskodom!!!!!!! :wink: Időközben a Kerilányom is óvodás lett januárban, tele van mesélni valóval!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Na nem írom tele az oldalt!!!!! :lol: :oops:

Kép
kicsigesztenye
 
 


De-de, írd csak! :)

mary80
 
 


Kedves Topiklakók!

Ismét jó szándékkal spammelek itt (is): folytatódik a Babanet kommentjátéka, azok között, akik a héten kommentelnek, a Jaffa Kiadó könyvcsomagját sorsoljuk ki!

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, így nemcsak a cikkekről kaptok értesítést, de további nyereményjátékokban is részt vehettek.

És végül, de nem utolsósorban: várjuk a Ti történeteiteket is A Te történeted rovatba. Kinek ne lenne a tarsolyában egy olyan történet, amit 1-2 oldalban meg lehet írni? Lehet vicces, tanulságos, dühítő, szomorú, elgondolkodtató, szüléses, gyerekneveléses, párkapcsolatos, családos. Akiből kikívánkozik a grafomán énje, történetét Word dokumentumban küldje el erre a címre: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Köszi a figyelmet!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


hello csajok!

olvastam a "szakirodalomban", hogy Fehér Anna/Alma színésznőnek 52 évesen lesz kisbabája. Nagyon örülök neki, mert én már lassan 37 éves leszek, és az ilyen hírek jót tesznek a hangulatomnak rosszabb időszakaimban, amikor öregnek érzem magam az egészhez...

http://www.storyonline.hu/test_lelek/an ... ban/30840/

Persze reménykedem hogy 40 éves korom előtt anya leszek, és próbálok nem gondolni a koromra, hiszen ténylegesen nem is érzem és nem is látszom annyinak, dehát nem tudom néha elhessegetni a gondolatot. Olvasta valaki a Lux Elvira könyvet amit ajánlottam? Rám nagy hatással volt, jó lenne valahogy eljutni hozzá személyesen is...
szép hétvégét nektek:
Hann
hanna74
 
 


sziasztok,

sikeres lombikból, inszemből megmardt gyógyszereinket szeretnénk továbbadni postaktg-ért vagy jelképes összegért:

- Gonal F 75 NE injekció, 2011.11-ig jó
- Metypred 16 mg ( 22 db), 2014. 05-ig jó
- Meforal 500 mg (26 db), 2014.04-ig jó

Érdeklődni priviben lehet!!!

barátnőm Merional injekcióitól válna meg, ezekről az evacso@freemail.hu-n tudtok érdeklődni.

Mielőbbi babásodást kivánunk Mindnyájótoknak!!!!!

KépKép
Kép
abubu
Csákvár
 
 


Sziasztok

MENOPURT keresek ha valakinek maradt irjon
pga75@freemail.hu :lol:

boci
boci35
 
 


Boci,
írtam emilt,de azt írja,érvénytelen a cím és nem küldi el.Ezért ide is írok.
Amennyiben szerdán kiderül,hogy sikerült a kezelésünk,megajándékozlak 2 ampulla Menopurral.

Most kezdted a stimut?Mit mondott a prof a méhszájadra?

Többieknek üdv és szorítás a sikerért,de csak néha nézek be,aktív nem vagyok,bocsi,de most nekem ez esik jól.
Vendég
 


Szia! :D


De aranyos vagy :) köszönöm elfogadom!

Nagyon szurkolok hogy legyen sikered holnap!!!!!! ( irj ha megtudod )

Én sem vagyok aktív most, de olvasni benézek de ugy látom más se nagyon irogat :)

A méhszájra azt mondta a prof hogy ha gond lenne Ö már jelezte volna!
( tehát semmi gond )

Nem tudom mikor kezdem most pihenek és vagy julius vagy szeptemberbe megyek( majd ha az apeh utalta a pénzt :lol: )

Addig próbálok venni megmaradt menopurt mert tudod nekem tripla adag kell :cry: napi 10 ampulla sajnos és az nagyon húzós árban.
Azt mondta a prof hogy korai petefészek kimerülésem van :(

Van egy sorstársunk a multhéten hivott hogy sikerült neki :) ide jár Ő is!

Egy kedves ismerősömért izgulok és szorítok hogy sikerüljön neki ma volt beültin :)
boci35
 
 


Mmzsó

Nagyon-nagyon szorítok értetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
kicsigesztenye
 
 


Sziasztok,
Zsó-csak így suttyomban?:)
Szorítunk Értetek!
Puszi

mary80
 
 


Mary,Kicsigeszti,Boci,

köszönöm a drukkot mindnyájatoknak!De Boci valamit félreolvastál,nem ma tudom meg,hanem szerdán!Addig sajnos várni kell,ami egyre nehezebb.

Mary,
nem akartam titkolózni,de tényleg jót tett,hogy nem fórumoztam mostanában,csak néha-néha benézek és Boci ezen kérésére muszáj volt válaszolni.
Vendég
 


Mmzsó

Én maximálisan megértelek azzal kapcsolatban, hogy nem akartad "nagy dobra verni"!!!!!! :wink:

Ettől még nagyon szorítunk itt neked mindannyian!!!!! :wink: :D (remélem jó híreket kapsz!!!!! :D )

Kép
kicsigesztenye
 
 


sziasztok :)

mmzsó

tényleg férreolvastam :) szabin voltam két napot a hét elején igy azt hittem amikor olvastam hogy kedd van! tökre osszefolynak a napok ha sok a melóm :)

Tök mindegy akkor s nagyon drukkolok :) és megértelek hogy most nem irtad meg :) "más is van igy "


azért nem tudtál az email címre irni mert szerintem bemásoltad :) és olyankor ezt irja ki :)

Jó hétvégét mindenkinek!!! :wink:
boci35
 
 


Sziasztok!

Boci, nekem is maradt Menopur pár darab. Ha jó hírt kapok, akkor neked adom.
A 12 hetes kombinált tesztem Down kórra 1:140 lett, ez magas kockázat.
Most volt chorionboholy biopsziám és várnom kell pár hetet az eredményre.
Csajok, sosem megy egyszerűen semmi! Mikor végre elmúlt a parám, hogy megmarad-e, eltelt az első harmad, rághatom a körmöm, hogy egészséges-e? :shock:
Bele sem merek gondolni, hogy szegény gyerkőc mit érezhet, mert ezen kívül is még voltak nehéz pillanatok az életemben... :(

De remélem a legjobbakat!
Cupp mindenkinek!



[quote="boci35"]S írta:boci35ziasztok

MENOPURT keresek ha valakinek maradt irjon
pga75@freemail.hu :lol:

boci
csuncsi
Szentmártonkáta
 
 


Sziasztok lányok,mindig olvaslak titeket!Mmzsó nagyon-nagyon szoritok értetek!
Puszi mindenkinek!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

MMZSÓ: Nagyon nagyon szorítok én is érted!!Biztosan sikerülni fog!! :lol: :lol: Mindjárt szerda van!

Boci! Örülök, hogy nem kell műtétre menned!!

Azoknak a kommentelőknek akiknek sikerült GRATULA!!!

Ha tudtok valakinek eladó decapeptylt-vagy gonapeptyl-t akkor jelezzetek nekem a timarl@t-online címre!! Köszönöm
zsuzsika76
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?