Új privát üzeneted érkezett!

Dike, Anett

Jobbulast nektek!!
Pihenjetek sok mez, es a citromos tea biztosan segit!
Vendég
 


Anett,
Te is gyógyulj meg minél előbb.
Sajnos tudom minn mentek most át, én novemberben lettem influenzás, 8hét alatt keveredtem ki belőle! :evil:

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Mindenkit elér a takonykor? :evil: :x :x csajok vigyázzatok nagyon magatokra. Mindenkinek jobbulást kívánok és angyon-nagyon vigyázzatok magatokra aki beteg és aki enm beteg az is vigyázzon magára :wink:
Dike, örülök, hogy érzed a mocorgást :)

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 

 
 

köszi csajok! de vééééééégem van, rég voltam ennyire gyenge...csak hőemelkedésem van, de nagyon durván érzem magam.már ettem citromot,mézet,mézes fokhagymát, teát iszok,plussz c vitamin!
a derekam leszakad szó szerint.egész nap ülök, fekszek,sehogy se jó! annyira de annyira félek az éjszakától,mi vár rám4:((((((((

vasárnap nem megyek látogatóba, anyós ma megvette a nevembe holnapra az ajándékot!ugyh ma nem mozdultam ki.

Anett! neked is jobbulást! jajj nagyon rossz érzés,és nekem is fáj a mellkasom is.

figyu pénteken multkor hánykor voltál a Rubliczkinál?

KépKép
dike
 
 


Sziasztok,

Melinda nem is tudtam hogy nov-ben az influenza volt amint átestél :shock: :(

Dike, Anett
Pihenjetek, gyógyulgassatok! Én vettem Oscillococcinumot még hét elején, ez elvileg influenza megelőzésére és már meglévő influenza kezelésére való, homeopátiás szer, így kismamák is alkalmazhatják!

Én is nagyon félek az influenzától, s ma kaptam meg a meghívót a szüléselőkészítőre, ami febr. 7-én indul. Lehet nem is fogok menni, nem szeretném elkapni, bár ha elpuskázok ilyen lehetőséget, akkor tuti nem fognak újabb lehetőséget adni arra, hogy járjak ilyen előkészítőre :( Nem tudom mit csináljak :( 1 hónap alatt zajlik le, lehet megpróbálom elintézni, hogy a márc-ira járjak, talán addigra elvonul ez a hülye influenza.

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Helló!

Jobbulást lányok!!!Pihenjetek sokat és konzultáljatok az orvosotokkal mit lehet tenni.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok :!:

Csak egy gyors bekukk...jobbulást kívánok mindenkinek, vigyázzatok magatokra és a pocaklakókra, most a legjobb, ha mindenki otthon marad ebben a pár hétben, mert nagyon tombol a járvány sajnos :!: :cry:
Cipike is beteg egy kicsit szurtyizik, de azt hiszem időben elkaptuk, vittem dokihoz és megy a kezelés :!: :wink:

Szép hétvégét, jó pihit mindenkinek :!: :wink:

Hoztam egy képet a kis drágánkról...
Kép

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

A betegeknek jobbulást kívánok. Szörnyű ez az influenzás időszak! Nem is tudom hogy vigyázhat az ember magára ilyenkor. Az biztos segít ha nem mozdulunk ki, dehát ezt ugye nem mindenki teheti meg.

Én is ma nagyon rosszul voltam. Olyan gyomorgörcsöm volt reggel 7-től 11-ig, hogy azt hittem végem van. Nemtudom mi ez. Most jobban vagyok 11- körül elmentünk az ügyeletre, alig bírtam felöltözni és amikor bementünk a váróba és leültem egyik pillanatról a másikra elmúlt. De kiegyenesedni sem tudtam. Volt hogy apusom kisért be a fürdőszobából az ágyhoz , mert mondtam neki jöjjön, mert mindjárt elájulok, összeesek. Még sírtam is annyira fájt, pedig szerintem jól tűűröm a fájdalmat. nemtudom mi ez. Már beszéltünk a dokimmal is, de szerinte nem a szuriktól van. Most jobb, pihenek.

Egyébként hétfőn lesz a leszívás. Kb 10 tüszőm van most ezt mondta. De addig még kizudja mi lesz. Remélem elmúlik és nem leszek beteg.

Vigyázzatok ti is magatokra!

Kép
babicsek
 
 


susy! nagyon széép, jajj de édes!!!!

babicsek! nem tudom mi lehet ez veled,de jobbulást! hétfőre pedig nagy nagy drukkkkkkk!!!

Anett hogy vagy?

én szombat éjjel még fél 2ig fent voltam,szenvedtem a torkommal. fél 7kor keltem, mert 8ra mentünk Csernyére apa focizott. felkeltem és nem volt semmi komolyabb bajom, torkom se fájt, éppen h egy kicsit éreztem,szóval én is elmentem. délbe anyóséknál szülinap jól sikerült,kb 1,5 órát voltunk ott, és mentünk vissza a terembe, mert páromék, tovább jutottak. aztán 7kor este hazajöttünk, kicsit megint elkezdett fájni nyaktól felfelé mindenem, de annyira nagyon nem vészesen, éjjel mikor felkeltem, mindig ittam, az jó volt a torkomnak is,1litert megittam az éjjel. most jól vagyok, este mindig rosszabb.jaa most köhögök reggel óta,meg nátha de ez elviselhető.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Megvolt a punkció! Lett 13 db petikém. :D Remélem lesz közöttük kettő, aki visszajöhet hozzám. Ma kell telefonálnom 10 körül.
Szorítsatok!
Kaptam egy szatyor gyógyszert, amit szedni kell. De hát nektek ezt nem kell mesélnem.

Dike és mindenki aki drukkolt: Köszönöm szépen! :wink:

Most még annyira boldog vagyok! Remélem nem lomboznak le nemsokára. :roll:

Kép
babicsek
 
 


Képzeljétek telefonáltam és a 13-ból 8 szépen szabályosan megtermékenyült! :D :D :D Gondolom holnapra kevesebben maradnak, de ez jó arány nem????

Kép
babicsek
 
 


bibi, gratulálok a kis picikékhez. Szerintem ez teljesen jó, és reméljük jók is lesznek.
13-ból 8 szerintem nagyon jó. Én nem tudod ehhez az arányhoz hozzászólni. Nekem 4db-ot mondott a doki és 5db szívott le végül 4termékenyült meg és négy elérte a végcélt nagyon szépen fejlődve. De ezt már írtam :lol: :lol:
Viszont egy dolog a lényeges akár egy is elég a babához és ezt nem szabad elfelejteni.

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


babicsek! igen nagyon jó arány! nagyon drukkolok!

KépKép
dike
 
 


Sziasztok,

Ma olyan bőgös napom van :roll: persze ezek mind örömkönnyek, szerencsére....

Babicsek
totál elbőgtem magam, annyira örülök, gratulálok :) nagyon szép eredmény, ügyesek vagytok kis katonák és petikék :)
nálunk 17-ből 4 termékenyült meg, 2 került beültire, 2 fagyiba, s 2-ből lett 1 a pocimban :)

Suzy
Jobbulást Ádámnak! :) Remélem már jobban van!

Dike
Neked is jobbulást! Örülök, hogy már jobban vagy! :)

Anett
merre jársz? remélem nem döntött teljesen ágynak ez a fránya kór.

Gyancsi, Melinda, Zsu? merre jártok?

Tegnap én is úgy éreztem, hogy beteg leszek, nátha, fejfájás gondoltam remek :? ma eddig még semmi, szerencsére, remélem elkerül a sok baci engem is :) meg titeket is!

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Sziasztok,

Merre jártok csajok? Kihalt a topic? :roll:

Gyancsi puszil mindenkit, elég elfoglalt a picurral :) de igyekszik majd jönni :)

Babicsek
hogy vagy? Mikor lesz a beültid? Melyik intézménybe is jársz? Nagyon drukkolok!

Legyen szép napotok! Nálunk +3 fok van :)

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Sziasztok!

Akik még emlékeznek rám....

Nagyon rég voltam erre, nyáron szépen leléptem szó nélkül, ne haragudjatok, de akkor úgy volt a könnyebb :( .
Most viszont visszatértem :D és azért biztos szeretnétek tudni a jó hírt....

Mindenkinek gratulálok, akiknél azóta megszületett a babó - nagyon aranyosak, megnézegettem őket- vagy akinél épp útban van és drukkolok azoknak, akik még csak most küzdenek!

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita, gratulálok nagyon! :D Spontán sikerült vagy segítséggel?
Vendég
 


Zsu,
spontán, úgyhogy bárkinél bármi megtörténhet :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita, olyan jó hallani, olvasni ilyen történeteket, mindig reménnyel tölt el! Mégegyszer gratula és gyere többször!
Vendég
 


Ranitám, de örülök, nagyon-nagyon........ szívből gratulálok.

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


Sziasztok Lányok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy nektek a petesejt leszívását követően meddig fájt a hasatok és hogy?

Mert nekem még mindig fáj és olyan érzésem van gyomortáájon, mintha tele lenne, fura érzés. vajon ez evvel jár, vagy ez más probléma lehet?

Egyébként mára szépen osztódtak a sejtecskék, van 3 darab 4 sejtes és 5 db kétsejtes babócánk.

Ranita: Gratulálok nektek!

Zitácska a beülti pénteken lesz, Debrecenbe járok.

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok,

Ranita
Én nem ismerlek, de hatalmas gratula! :)

Babicsek
Nekem még beülti utáni napokban is fájdogált a hasam. S utána pedig mindig totál lent az alhasam mensi szerű görcsökkel, elég sokáig, mert kb. 2-3 hónapig is. Akkor beültiig már csak 2 nap :) pihenj sokat!

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Ancsuka
Láttam a pocis képeket! Szép nagy már a hasad, gondolom egyre nehezebben mozogsz már tőle, de elvégre két picur van odabent! :)

Zita

Kép
zitácska79
 
 


zita! én sajna nem gyógyultam meg, 2 napja köhögök de nagyon, náthás vok, meg szar minden, sokat sírtam már!gyenge vok! de még mindig nem szedtem be semmi szart,meg dokinál se voltam.

KépKép
dike
 
 


Ranita! gratulálok!!!

Babicsek! nagyon drukkolok!

KépKép
dike
 
 


Ranita
jajjj, de jó, szívből örülök, nagyon sokat gondoltam/gondolok Rád :!: :wink: nem adtad fel, ennek külön örülök :!: :wink: sokszor puszillak és Hannát is :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu, Szrityi, Vanili, Babicsek hajrá Csajok sikerülni fog majd meglátjátok :!: :wink: drukk++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++mi most már Cipikével ketten nyomjuk a drukkot :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy, köszi szépen! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Zitácska: Hűű 2-3 hónap??? Ez elég húzós, dehát mindent a babáért. Látom neked 17 volt! atyaég! Hát nem semmi szám az sem. Akkor megértem hogy neked is tovább fájt a hasad. JAj a lényeg hogy ott van a kis csöppség a pocidban. Annyira jó lehet!

Dike: Köszönöm a drukkokat! :) Mielőbbi gyógyulást neked! Nem lenne jobb, ha mégis elmennél az orvoshoz? Nehogy rosszabb legyen. Gondolom nagyon rossz, hogy gyengének érzed magad. Hátha napról napra jobb lesz egy kicsit.

Suzy: Neked is köszönöm a drukkokat! :)

Képzeljétek mégsem holnap lesz a beülti, hanem szombaton. Azt mondták szépen halad minden. A 8-ból 4-et lefagyasztanak, vagy lefagyasztottak??? ezt nem értettem pontosan, 4-et pedig továbbvisznek. Ezekből 3 darab 8 sejtes és 1 darab 7 sejtes Babánk van. :) Azt mondták, hogy ha szombatig kihúzzuk, jobban ki tudják választani az erősebbeket. Hát én ehhez nem értek, csak sodródok az árral. Holnaptól már itthon leszek.

Betegeknek jobbulást!

Kép
babicsek
 
 


saját dokim nem volt, de a helyettes alapos volt,mindenemet meghallgatta,megnézte. algopirint írt fel meg köhögés csillapítot,most nem jut eszembe a neve, de a saját dokim asszisztense jól ismerjük,mondta h ő azt se szedné be. végül is mindegy is mert nem volt a gyógyszertárba. de vettem homeopátiás szirupot köhögésre. mit ad isten hazaérek, fáj a hasam, hasmenés durrrr, rá 5 percre beveszem a szirupot, az ilyet kiskoromba se tudtam meginni,gyors ráhúzom a teát, de a második kanál visszajött és végül a mosogatóba rengeteget hánytam.faszaaa ez is! semmit nem tudok megenni, és már a teától is hányingerem van!:((((

KépKép
dike
 
 


Jajj Dike! Szegénykém! Hát ez nem valami jó. Kekszet sem tudsz rágcsálni egy keveset? Nem tudok okosat mondani. A Férjed tud segíteni? Azért már ez a nyavalya 1 hete tart nálad ugye?

Rólam annyit, hogy holnap lesz a beültetés, reggel 8-ra kell mennünk. A 4-ből 2-en már blasztocyta állapotban voltak, egy pedig 10 sejtes és 1db 9 sejtes. El sem hiszem hogy idáig eljutottunk. Mi jön még ezután??? Nem is merek a tesztelés időpontjára gondolni sem.

Ráadásul parázok az influenzától is. Elég rossz időszakot választottunk erre a projektre. Remélem nem lesz baj.

Kép
babicsek
 
 


babicsek! ezek a lehető legjobb eredmények!annyira ügyik vagytok!!nagyon drukkolok!

férjem....pffff.....de majd visszakapja mikor ő lesz beteg....

igen 1 hete.

KépKép
dike
 
 


Dike: hogy vagy? Jobban érzed egy kicsit magad?

Hihetetlenek ezek a pasik.

Kép
babicsek
 
 


sziasztok!

fél 9kor elmentünk a tesóm szülinapjára, előtte itthon 10 percenként hasmenés.....de hála istennek mire odaértünk kiürültem. nagyon rosszul voltam ott,még sírtam is, mert a gyomrom kezdett el fájni, a beleim minden, közbe görcsölt a hasam is:( fél 11kor haza is jöttünk, 37.8 volt a lázam, meg amúgy is a fájdalmak miatt, bevettem egy fél algopirint,rá 10 percre mintha mindent elvágtak volna, ami addig fájt, csak kezdődött a köhögőroham. éjjel fél 2ig egyfolytában...utána már kimentem a konyhába vettem be üresen mézet, teát stb....csak aztán annyira köhögtem, h megint hányás lett a vége, közben meg befosás:) már vicccccc komolyan! onnantól 2óra alvás 1 óra köhögő roham felváltva ment idáig,mert most már nem alszom vissza. másfél kilót fogytam....most ettem 2 kekszet...haladok,de próbálok minél többet enni,.mert már semmi nincs bennem szó szerint! az uram reggel elment a haverjaival síelni,jó itthon egyedül:((( de én mondtam h elmehet nyugodtan, idén még nem voltunk,és nagyon szeret!!azaz snowboardozni.(nem tom h kell írni)


na felhívtam a szülésznőm! virus....a hasmenésre a smectát ajánlotta, h megfogjon....nagyon rossz ízű por. esetleg ti nem tudtok mást, ami székletfogó és lehet. ő se biztosra mondta h azt lehet, csak h a gyereke is azt szokott, szte lehet. elolvastam, csak annyi h konzultáljon orvosával ha terhes. ahh de nekem ez nem jön be...kihánynám,akkor is ha nem lennék beteg!nem tudok én meginni megenni semmin gyógyszert baszki.

azt mondta h áhhh ne korház, mert a fertőző osztályra vennének fel, akarok én ott feküdni?mondom dehogy! szóval cél visszatartani a székletet, sokat inni.

KépKép
dike
 
 


ma jól voltam.ma ettem 5db kekszet, kis levest, negyed kiflit,meg most este sütött a párom húst,fűszeres,pácolt tartját,mert bejöttek a haverjai enni. abból ettem, de utána meg olyan szar lett a gyomrom, nem szabadott volna:(( most még elvok....de már egyre sűrűbb a köhögés.

KépKép
dike
 
 


Dike: az jó ha már ettél egy kicsit. De az a hús az még tényleg korai. Főtt krumpli keménymaggal magába? Én a múltkor azt csináltam, mikor fájt a hasam.

Szegény babácska is, biztos ő is érzi mikor köhögsz. Nemtudok okosat mondani, hogy terhesen mit szabad. De kell lennie valami megoldásnak rá biztos.

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok,

Dike
Nagyon durva, hogy milyen beteg lettél :( egyébként hányós-hasmenéses vírus van most terítéken :? Én nem tudom, hogy mit lehet beszedni, b6 vitaminnal próbálkozz a hányás ellen, s semmi nehezet ne egyél! Holnap menj el megint dokihoz, aztán most már adjanak normális gyógyszert. amire általában az van ráírva, hogy konzultáljon orovosával, azt általában lehet szedni, de nem biztos semmi sem.
Itt írnak pár jó tanácsot: http://www.babanet.hu/rendelo.php?group=1721
S nomaflore-t is lehet alkalmazni, az helyre teszi a bélflórát.
Több okosat sajna nem tudok mondani!
Mielőbbi jobbulást!

Babicsek
Hogy vagy? Remélem minden oké nálad :) megy a drukk és a babaragacs :)

Mi tegnap végre voltunk bababoltban, hát.... a babadolgok egész tárháza zuhant ránk, nagyon sok volt hirtelen, azt hittem, hogy határozottan odamegyünk és rámutatok, ez kell, meg ez meg ez, de nem így volt. El voltunk ájulva mindentől :lol: Egy babakocsit néztünk ki, de nem volt olyan színben, ami nekünk annyira tetszene: Anmar Hilux a neve, annak amit kinéztünk. Ilyen volt: http://aprosagokboltja.hu/shop_ordered/ ... be2d08.jpg de nekünk ez túl sötét a valóságban ez sokkal sötétebb, mint a képen, tudjátok az az öreges barna szín :lol:
De okos kis babakocsi :) multifunkciós van hozzá minden ,ami kell. Mire megtanulom, hogy mi hogyan, addigra a mózeskosár már nem is fog kelleni :)
Kiságyat nem sikerült választani, mert nem igazán árulnak kombi ágyat, de nem fogjuk Pestről megrendelni, amit a múltkor belinkeltünk, mert annak élőben láttuk egy másik verzióját, s elég gagyi :?
Valószínűleg Brendon maxi ágyat vesszük meg, de még nem láttuk élőben azt sem, http://brendon.hu/Products/ViewDetails/ ... e&store=32
ennek rácsos lesz később is a fekvőfelülete, míg a másiknak furnér lapos :?
Na hosszan ennyi :)

Többiek merre jártok? Remélem nem hal ki ez a topic.

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Sziasztok!
Csak beugrottam,lassan keszen vagyunk, holnap koltozunk, aztan pakolok mindent a hazban.
Kozben begorcsoltem, mondtak hogy lassitsak a tempomon, mert meg se alltam egesz heten.
27 hetes uhum minden oke volt.
De nagyon faradt vagyok.
Igerem ha keszen leszunk rakok kepeket, es jovok.

Babicsek


Sok sikert++++++++++++++!!



Zita
Klassz az agy es a babakocsi.

Dike

Gyogyulj meg!

Mindenkinek puszi!!

Majd jovok!
Vendég
 


szisztok

ma már ettem levest, rizst hússal, előbb egy sajtburgert. ez van kívántam. úgy érzem kezdek gyógyulni,remééééélem!már a köhögés sem fáj,talán szakad fel.

na mire ezt megírtam,pont megcsörrent a telefonom, és a szülésznőm hívott,h hogy vagyok:) de rendes:)
mondtam neki h napközben már jól tegnap is ma is, hasmenés még van. de ma csak 2szer. meg a köhögés,főként éjszaka. kérdeztem h mit tudna csinálni a doki, azt mondta ugyan ezt mondaná mint ő meg h max beutalna a fertőző osztályra. kérdezte h nincsenek e görcseim, a köhögéstől, vagy hasmenéstől mondtam, h nincs mert h az okozhat kinyílást. a patikába kérdezzek rá mit vehetnék még be köhögésre a stodalon kivül...meg a hasmenésre.

szerintetek felhívjam holnap a dokit h nem e nézne rám h kinyíltam e?

zita! pont ma kezdtem el a normalore-t is inni.
nagyon tetszik a babakocsi amit kinéztetek! most nézem a kiságy is szupi:) köszi a linket elolvasom!

Anett! te hogy vagy?

KépKép
dike
 
 


Elnézést kérek a zavarásért!

Ranita!

Hatalmas nagy gratuláció neked! Sokszor szoktam amúgy gondolni rád! Annyi sikertelenség után nagyon megérdemeltétek! És hogy spontán! Nagyon vigyázz magatokra! Néha azért visszanézhetnél hozzánk is :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
gota79
 
 


sziasztok!


dike: örülök hogy kezdessz a javulás útjára lépni. Én felhívnám a helydben az orvost, már csak megnyugtatásképpen is.


gota: de gyönyörű kis hajasbabád van! :)

georgia: köszi a drukkokat! Vigyázz magadra, tényleg ne vidd túlzásba.

zitácska: Nekem is nagyon tetszik a babakocsi!!! Elfogadnék egy ilyet én is! Mennyibe kerül? Mondjuk nekem valószínű nem lesz ilyenem, mert van egy babakocsink, amiben a kisfiam nevelkedett és eltettük a kistesónak.

zitácska és Georgia: Milyen egyformán álltok a terhességgel. :D

Tudom hogy marhaságot kérdezek, de ti miket éreztetek a beültetés után? Érezni valamit egyáltalán? Most értem el arra a pontra, hogy kezdek parázni, hogy leálltak a babucikáink. Azt tervezem, hogy hétvégén csinálok egy tesztet. Beültitől számítva mikor van értelme először tesztelni?Végül is akkor leszek a beülti után 7 nappal, illetve a megtermékenyítés után 12 nappal.

Kép
babicsek
 
 


Babicsek, a tesztelésről: elvileg a megtermékenyítés után 12 nappal már látszódhat a 10-es érzékenységű teszttel. Nekem az első beülti után ekkor látszódott. A 2. beülti után nem látszódott, le is tettem róla, h sikerül, aztán az eredményhírdetés napján mégis ott volt a csík.A 3. beülti után sem látszódott a 12.napon, csak a 13. olyan halvány volt, h azt hittem csak én képzelem oda.

Szóval, ha tesztelsz, akkor ezeket vedd figyelembe. Mindig a véreredmény a megbízhatóbb, nem a teszt.
Vendég
 


zsu: köszi az információkat!

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok,

Dike
Örülök, hogy kezdesz gyógyulni. Szerintem inkább menj el nődokihoz és vizsgáljon meg, hátha... de bízzunk benne, hogy semmi gond nincs :)

Babicsek
Én beülti után kb. 8-10 nappal gyomorégést éreztem :? na akkor tudtam hogy tuti sikerült :) de csak halkan mertem örülni. Én nem teszteltem, csak a vv eredménye után, nem mertem, de látni akartam a két csíkot :) nekem a beülti után 13 nappal is olyan halovány volt a második csík, hogy nagyon örülök, hogy nem teszteltem a vv előtt.
A babakocsi 70-80 e Ft körül van. Sajna mi nem kapunk senkitől semmit sem, mindenhol már olyan nagyok a gyerekek, hogy elosztogatták, ami volt.

Georgia
Vigyázz magatokra! Szépen lassan, komótosan csinálj mindent!

Ma kezdődik a szüléselőkészítő tanfolyam, kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz :)

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Sziasztok!

Babicsek!
Nekem hétfőn volt az ET,azon a héten szombatról vasárnapra görcsölt éjjel a hasam,azt hittem mindjárt megjön.
Köv héten csüt teszteltem először,ET+10-en és halvány pozi lett (81. v 82.oldalon van kép).Pénteki hcg-m 50 volt.
Amúgy éreztem én minden félét a beülti után,szurkálás,feszülés...................
Drukkolok nagyon!!!!!!


Mindenkinek pussszzzz

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


:roll: megint tető!

Azt nem írtam,hogy egy 2 napos és egy 3 napos babucit kaptam vissza.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


sziasztok! nem sokára visszaolvasom, gyors kérdésem lenne!

voltam ma a nőgyógyászomnál, nem vizsgált meg, kikérdezett, és suprax antibiotikumot írt fel közben megérkezett nyaralásból az ismerős házidokim(jóba van vele a család) akihez elmentem, meg akart nézni...és azt mondta h ne a supraxot váltsam ki, hanem a cedaxot.(mert abból nem kell olyan sokat, illetve több baktériumra kiterjed) váááááááááá mindig mindenki mást mond! elmentem a patikába ott megkérdeztem a nőt, aki szerint, azaz a leírtak szerint inkább a supraxot mondta.

mindezektől függetlenül, szeretnélek titeket megkérdezni, h ismeritek e valamelyiket, szedtétek e valamelyiket?

köszönöm a gyors minél több választ!

KépKép
dike
 
 


dike, én antibióba főleg terhességnél nem vagyok toppon, így nem tudok rá mit mondani :( csak azt hogy jobbulást neked.

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


Dike, most visszaolvastam, elég butaságot csináltál hogy nem vettél be semmit :roll: én is voltam beteg........ bioparox az nagyon jó, tantum verde pasztilla vagy a fújos szintén jó nagyon. ládzsás utifű szirup szintén, mondjuk nem tudsz lenyelni semmi ilyet akkor a tantum.
Nekem azt mondták ha valaki beteg az csak az első időben jelenthet esetleges problémát a babára nézve, de mikor már mindene ki van fejlődve akkor már nem, így az antibiót is beveheted és vedd is be. Máskor meg ne csinálj ilyet, hogy nem szedsz semmi gyógyszert, pl. sipupret azt is lehet szedni terheseknek is felső légútra jó.
Nagyon vigyázz magadra magatokra.


Én jól vagyok, babók is remélem mert nagyon mozognak.
Megtaláltam a járókánkról egy képet vagyis egy oldalt, mert itthon nem lehet venni nem találtam sehol, lényeg hogy pont ilyen:
http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Sa ... 0032673%29

Illetve még egy oldalt találtam ami hasznos lehet:
http://www.kismamatitkok.hu/website/ind ... gerol.html
most akciós a légzésfigyelő a brendonban és ajándék jár hozzá. Mégis veszünk légzésfigyelőt...... ez már a végső döntés, inkább legyen. Igaz azt mondtam nem lesz nem kell, tudom nem lesz gond, de akkor leszek nyugodt ha ott van és figyelő őket :) elég egy légzéskimaradás is, de olvassátok el a cikket szerintem érdemes.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ancsuka 2011.02.07 18:06-kor.

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


cukiGabi: Köszi az infókat, elolvastam minden írásodat a beültitől kezdve. :D Jaj hát idegörlő ez a 10 nap. Nekem 15-én kell mennem vérvételre. Úgy gondoltam vasárnap és hétfőn tesztelek egyet. Akkor leszek ET 9 napon, de a bébikék már 14 naposak lesznek, mert én 5 naposan kaptam őket vissza. A te babád akkor ha jól számolom 13 napos volt, amikor pozit teszteltél. :)

dike: én nem is tudom mit mondjak. Végül is 2-1 az arány a supraxnak. Gáz hogy sosem mondanak egyformát, hanem ahány orvos annyiféle terápia.

http://www.egeszsegkalauz.hu/keresok/gy ... -5473.html

http://www.hazipatika.com/gyogyszerek/t ... pszula/282

Mindkettő esetén konzultálni kell az orvossal terhesség esetén.
Nehéz kérdés.

Kép
babicsek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?